RezerwacjeWizerunkiDezaktywacjeAktywacjeNieobecności
a
Awatar użytkownika
psychoterapeutka, która stara się udawać, że po pracy lubi wracać do domu, a pod sercem wcale nie nosi nowego życia
32
162

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Gemma Moubray
Imię i nazwisko wizerunku: Tessa Thompson
Wiadomość pożegnalna: :idk:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER LGBT+ W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM WODNIK BABY BOOM! TEAR IN YOUR HEART Good or Bad News
mów mi/kontakt
jula
a
Awatar użytkownika
Pani chirurg, która dla ratowania ludzkich żyć zaprzepaściła karierę muzyczną. Wyjechała do Miami na studia, ale na stałe do Hope Valley wróciła dopiero rok temu. Wyszła za pana Tadeusza, z którym jest już od prawie dekady, ale ostatnio sporo kłócą się o bąbelka, którego urodzi im jej młodsza siostra. Wielka fanka koszykówki, włoskiego żarcia i ,,Friends".
30
165

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Asher Harrington
Imię i nazwisko wizerunku: Jacob Elordi
Wiadomość pożegnalna: przepraszam tych, z którymi miałam coś zagrać, a do których nie napisałam prywatnie - tak wyszło! może kiedyś wrócę, więc uznajmy, że Asher pojechał z Didi do Miami, bo tam dostał lepiej płatną posadkę obrońcy zbirów :lol:
BOGATE CV MEDYCYNA PSIARZ Jak anioła głos
mów mi/kontakt
kix#5424
a
Awatar użytkownika
Architekt, któremu była narzeczona kilka miesięcy temu złamała serce. Aktualnie skupiony na pracy, zdecydowanie mniej na randkach.
31
195

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: finneas carter
Imię i nazwisko wizerunku: casey deidrick
Wiadomość pożegnalna: niestety, nie wyszło
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! Technicy Magicy - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start ONE BIG FAMILY ODZNAKA POCIESZENIA SINGIEL PRACOHOLIK WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Gram w kosza DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
becia#6797
a
Awatar użytkownika
Pani tłumaczka w czasie rehabilitacji, która tak bardzo nie potrafiła znieść, że jej przyjaciel (a potajemnie ukochany) układa sobie życie z kimś innym, że skończyło się to kraksą, która ją połamała.
29
167

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Johnsie Faringham
Imię i nazwisko wizerunku: Margot Robbie
Wiadomość pożegnalna: -
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best ODZNAKA POCIESZENIA ZNAM 3 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PSIARZ FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH WIELBICIEL HERBATY Boje się burzy BEACH BITCH PIEROGIS RACZEK NIEBORACZEK
mów mi/kontakt
run forest#8737
a
Awatar użytkownika
Wraz z mężem uciekła z Los Angeles i powoli dochodzi do siebie po stracie dziecka.
31
171

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Ursula Palmer
Imię i nazwisko wizerunku: Ana Brenda Contreras
Wiadomość pożegnalna: -
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM MEDYCYNA WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Gotuję lepiej od Magdy Gessler Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Badanie UFO zeszło na drugi plan, kiedy po wypadku musiał zabrać Johnsie z Orlando i pomóc jej odzyskać sprawność.
32
189

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Jonathan Sallinger
Imię i nazwisko wizerunku: Theo James
Wiadomość pożegnalna: -
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! NAUKA WIERZĘ W KOSMITÓW SKRYTY Czytam książki FRIENDZONE
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Kiedyś prowadził popularny program przyrodniczo-podróżniczy. Potem się ustatkował i założył rodzinę, a teraz postanowił wrócić w rodzinne strony, aby w spokoju wychować córkę.
34
188

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Waldo L. Fletcher
Imię i nazwisko wizerunku: Scott Eastwood
Wiadomość pożegnalna: -
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
Patka
a
Awatar użytkownika
Razem z żoną w Hope Valley pojawili się niedawno, kiedy ich życie runęło odrobinę po utracie dziecka. Obecnie Bel stara się stanąć na nogi, rozpocząć nową inicjatywę jaką jest prowadzenie fundacji, a dodatkowo czeka aż przygarnięta po przyjeździe kotka wyda na świat swoje potomstwo.
35
188

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Belvedere Palmer
Imię i nazwisko wizerunku: Ryan Gosling
Wiadomość pożegnalna: -
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU BAJECZNIE BOGATY Czytam książki inspektor gadżet DANCING QUEEN
mów mi/kontakt
x æ a-12
a
Awatar użytkownika
Urodziła się i wychowała w Hope Valley, ale po szkole średniej wyjechała szukać szczęścia w innym miejscu. Do rodzinnego miasta wróciła pięć lat temu. W międzyczasie została pisarką i zdążyła wydać kilka książek. Obecnie oprócz pisania zajmuje się także patrolowaniem plaż w miasteczku i całkiem niedawno zaadoptowała psa.
30
171

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: eyre renshaw
Imię i nazwisko wizerunku: shay mitchell
Wiadomość pożegnalna: tekst
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to ride my bicycle, bicycle, bicycle - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! LGBT+ URODZONY ZIMĄ PISARZ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM RYBY WRAŻLIWIEC WIELBICIEL KAWY DIGITAL LOVE CZTERY ŁAPY BEACH BITCH SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 Pomocna dłoń
mów mi/kontakt
jula
a
Awatar użytkownika
Lata temu zbierał medale w konkursach surferskich, ale obecnie prowadzi sklepik i pracuje jako instruktor. Niedawno się rozwiódł i chyba generalnie nie nadaje się do związków.
33
190

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Cade Burkhart
Imię i nazwisko wizerunku: Chris Hemsworth
Wiadomość pożegnalna: tekst
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine MŁODY SCENARZYSTA I killed Laura Palmer ROZWODNIK/ROZWÓDKA WYSPORTOWANY PALACZ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM BYK Mam mocną głowę Uprawiam sporty wodne THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART BEACH BITCH NA FALI FOODIE SMERF PRACUŚ PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Pomocna dłoń Like a virgin
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Miała być genialną programistką, ale zabili jej ojca, więc tańczy na rurze dla złych ludzi, żeby ochronić własną matkę i znieczula się przy tym prochami, bo inaczej nie dałaby rady.
24
165

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Laverne Hathaway
Imię i nazwisko wizerunku: Suki Waterhouse
Wiadomość pożegnalna: papa!
HAVING FUN - za udział w evencie CoH! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ PALACZ LUBIĘ ZIÓŁKO LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM LEKOMAN nie umiem pływać You Shouldn't Kiss Me Like This
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
At every party there are two kinds of people – those who want to go home and those who don’t. The trouble is, they are usually married to each other.
76
173

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Ernestina Villeda-Rodríguez
Imię i nazwisko wizerunku: LILY TOMLIN
Wiadomość pożegnalna: Niestety, przyszedł czas by pożegnać się z Abuelitą. Żyła dzielnie, sadząc najlepszej jakości maryche w mieście, jednak brak ziomali w podobnym wieku zrobił swoje. Dziękuje wszystkim, z którymi miała okazje zagrać. Kc max. Może kiedyś zrobi wielki powrót, jednak teraz jej przygoda z forum jest over. Buzii
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Podejdź no do płota! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? OLD TOWN ROAD ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING LUBIĘ ZIÓŁKO WIERZĘ W MAGIĘ JESTEM ECO Gram na gitarze Mój dom przypomina dżunglę DIGITAL LOVE Good or Bad News
mów mi/kontakt
Kasik#0245
ODPOWIEDZ