RezerwacjeWizerunkiDezaktywacjeAktywacjeNieobecności
a
Awatar użytkownika
gliniarz z obyczajówki
34
189

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Jay Oliver
Imię i nazwisko wizerunku: Jensen Ackles
Wiadomość pożegnalna: -
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TYP OSOBOWOŚCI: OBROŃCA ADOPTOWANY PIWOSZ
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
wolna jak ptak i totalnie nieogarnięta rezydentka ginekologii
30
173

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Hannah Wittenhauser
Imię i nazwisko wizerunku: Caity Lotz
Wiadomość pożegnalna: -
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR LUBIĘ ZIÓŁKO BLIŹNIĘTA NIE OGARNIA
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
świeżo rozwiedziona rezydentka chirurgii po przejściach
30
165

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Jade Nightwell
Imię i nazwisko wizerunku: Leighton Meester
Wiadomość pożegnalna: -
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV ADOPTOWANY DAWCA ORGANÓW MEDYCYNA
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Wolny jak ptak ordynator ginekologii w Cape Coral.
47
192

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Romain Bradshaw
Imię i nazwisko wizerunku: Justin Hartley
Wiadomość pożegnalna: -
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum!
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
chciałaby być drugim Cejrowskim, więc prowadzi bloga i cyka fotki, a wolny czas poświęca na budowanie związku z Layne'm
23
168

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Wren Fitzgerald
Imię i nazwisko wizerunku: Anya Chalotra
Wiadomość pożegnalna: -
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! my family - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mój jest ten kawałek podłogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC THE CHOSEN ONE I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Trying my best NOCNA ZMIANA ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TUBYLEC W ZWIĄZKU JESTEM ZAKOCHANY/A PODRÓŻNIK NIEPALĄCY ARTYSTA BARAN PSIARZ BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN HORRORÓW PRACOWITY CZARNA OWCA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA BABY BOOM! I LIKE BIG BUTTS Takin' this one to the grave You're a wizard, Harry Food Fight Good or Bad News KSIĘŻNICZKA MONONOKE BEACH BITCH CAKE BOSS PIKNIK KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR HAPPY BIRTHDAY! Wpadka Counting stars Like a virgin
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
ma przerwę od koncertowania i sporo wolnego czasu, który w większości poświęca Wren
41
182

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Layne Hargreeves
Imię i nazwisko wizerunku: Justin Theroux
Wiadomość pożegnalna: -
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! my family - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mój jest ten kawałek podłogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! MŁODY SCENARZYSTA W ZWIĄZKU ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A WYSPORTOWANY MUZYK SKORPION PSIARZ BUJAM SIĘ DO ROCKA BABY BOOM! PIKNIK Counting stars Wpadka MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN KRZYSZTOF KOLUMB HOME SWEET HOME CAKE BOSS BEACH BITCH BAD HAIR DAY KSIĘŻNICZKA MONONOKE Good or Bad News Food Fight Takin' this one to the grave Like a virgin
mów mi/kontakt
nah
a
Awatar użytkownika
do Hope Valley powróciła po trzech latach wraz ze swoim szefem, z którym mieszka na ranczu, gdzie zajmuje się końmi i uczy jeździectwa
27
163

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Josie McAllister
Imię i nazwisko wizerunku: Ozge Yagiz
Wiadomość pożegnalna: -
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? SINGIEL WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS JESTEM NIEWIERZĄCY/A WIELBICIEL SUSHI zmarzluch
mów mi/kontakt
nonsens
a
Awatar użytkownika
wychowany w Hope Valley, właśnie powrócił po ośmiomiesięcznej podróży po Europie, kupił zdezelowanego busa i planuje doprowadzić go do takiego stanu, by mógł objechać nim wszystkie stany USA. barmanuje w Chill&Grill, fotografuje na zlecenie, a jego zdjęcia brylują w internetach
26
184

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Levi Moran
Imię i nazwisko wizerunku: Adam DiMarco
Wiadomość pożegnalna: </3
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV RZUCIŁEM/AM STUDIA JESTEM GRYFONEM Jestem numerologiczną dziewiątką
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
ja znów byłem sobą, wiec leżałem w swoim wyrze
gość tam w barze obok mył talerze po imbirze
wstałem i : NA BOGA! – krzyknąłem – JAK HAJS POMNŻYĆ?
chwile tak na nogach i chciałem się znów położyć
26
190

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Sully Williams
Imię i nazwisko wizerunku: Noah Centineo
Wiadomość pożegnalna: :(
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum!
mów mi/kontakt
warren
a
Awatar użytkownika
Młoda, utalentowana muzycznie kobieta – jedna z „tych” Villedów, która zamiast mikrofonu uparcie brnie w kierunku medycyny. Uwielbia dobrą zabawę, ciekawe książki i horrory, po których strach zejść nocą z łóżka. Ponad wszystko ceni wartości rodzinne i kocha bez wyjątku całe rodzeństwo chociaż różnie między nimi bywa. Ponadto jest uzależnioną instagramerką <3
26
168

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI
Imię i nazwisko postaci: Camila Villeda
Imię i nazwisko wizerunku: Madison Beer
Wiadomość pożegnalna: <3
URODZONY ZIMĄ MEDYCYNA KOZIOROŻEC
mów mi/kontakt
Kama#3499
Jacob Warren
a

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Jacob Warren
Imię i nazwisko wizerunku: Chris Evans
Wiadomość pożegnalna: don’t cry for me Argentina & let the hunger games begin
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Ratownik z plaży i Florida Water & County Fair, jeździł z gitarą po kraju, ale prawie został wrobiony w dziecko, więc wrócił z podkulonym ogonem, tak jakoś wyszło, że przespał się z narzeczoną przyjaciela, a na horyzoncie kręci się była, która spóźniła się o dziesięć minut. To co, wypijmy za to?
28
182

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: dan mcallister
Imię i nazwisko wizerunku: Darren Barnet
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TUBYLEC SINGIEL PALACZ Pływam
mów mi/kontakt
nata#9784
ODPOWIEDZ