RezerwacjeWizerunkiDezaktywacjeAktywacjeNieobecności
a
Awatar użytkownika
Robi wina, które otwierasz ze swoją dziewczyną, organizuje cztery wesela i pogrzeby, a nawet komunie i chrzciny.
31
168

Post

ZMIANA WIZERUNKU

Imię i nazwisko postaci: Paloma Blackwood
Obecny wizerunek: Caitriona Balfe
Nowy wizerunek: Nina Dobrev
Rezerwacja: viewtopic.php?p=25672#p25672
Zdjęcie do karty: https://64.media.tumblr.com/844b8f4dcd9 ... 069588.png
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Call my name DON’T STOP ME NOW WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind SINGIEL JESTEM ECO WEGETARIANIN PIJAM WINKO Twardo stąpam po ziemi Na smutki piekę ciasteczka Pływam Czarną Perłą Terminarz to moja świętość Kanapki z Nutellą mogę jeść codziennie
mów mi/kontakt
c.
a
Awatar użytkownika
Studiuję taniec, parzę gorącą i pyszną kawę. Bywam roztrzepana, a na dodatek kocham podróżować.
20
160

Post

ZMIANA WIZERUNKU

Imię i nazwisko postaci: Suzie Cervantes
Obecny wizerunek: Josephine Langford
Nowy wizerunek: Sabrina Carpenter
Rezerwacja: link
Zdjęcie do karty: link
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! ADOPTOWANY URODZONY JESIENIĄ STUDENT NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Macham pomponami LIST W BUTELCE
mów mi/kontakt
flower
a
Awatar użytkownika
cukiernik z własnym biznesem i przyszły ojciec, który w końcu powiedział swojej narzeczonej, że ma żonę. taka sytuacja!
32
184

Post

ZMIANA WIZERUNKU

Imię i nazwisko postaci: benjamin willoughby
Obecny wizerunek: antoni porowski
Nowy wizerunek: charlie cox
Rezerwacja: viewtopic.php?f=2&t=11&p=26749#p26749
Zdjęcie do karty: https://64.media.tumblr.com/3543f784dbf ... 478f0f.png plus https://i.pinimg.com/originals/e9/88/a6 ... e3b15d.gif bo mam stary kod w karcie z gifem jeszcze :lol:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku My first and last BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! OLD TOWN ROAD MŁODY SCENARZYSTA LGBT+ ZARĘCZONY/A PALACZ WŁASNY BIZNES WIERZĘ W JEDI PSIARZ WIELBICIEL SŁODYCZY Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Nerd NA KAŻDĄ RĄCZKĘ NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART Wpadka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HOME SWEET HOME sticks and stones i only lie when i love you Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
k.
a
Awatar użytkownika
poprawia błędy w tutejszej gazecie, a w życiu osobistym nie radzi sobie wcale
28
168

Post

ZMIANA WIZERUNKU

Imię i nazwisko postaci: Maeve Houghton
Obecny wizerunek: Adelaide Kane
Nowy wizerunek: Barbara Lopez
Rezerwacja: viewtopic.php?f=2&t=11&p=27221#p27221
Zdjęcie do karty: https://64.media.tumblr.com/e0b4898fa52 ... e4610b.png
Gruba Mewa - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Będę brał Cię... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Well done - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY Sej łaaat? I killed Laura Palmer DEVIL IN DISGUISE SINGIEL Czytam poranną prasę Nie chcę mieć dzieci Mijam się z prawdą Boje się małych dzieci Uzależniony od Netflixa Mam mocną głowę lubię stroić choinkę Znajdziesz mnie w barze na plaży Przypalę nawet wodę PIJAM WINKO WIELBICIEL KAWY JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WIELBICIEL FAST FOODÓW UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU PRÓŻNY NIE OGARNIA FAN DRESZCZOWCÓW PSIARZ JESTEM ŚLIZGONEM SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Mam czarny humor My bu-zzy best friend A TY CAŁUJ MNIE! GROUP CHAT I see fire Chandler Bing Ralph Demolka Old trees Stara przyjaźń nie rdzewieje Shame, shame, shame! Fake it till you make it Like a virgin You Shouldn't Kiss Me Like This hey hey, you you, I don't like your girlfriend Kajdany miłości NOTHING BREAKS LIKE A HEART Maybe you're my boss, but fuck you DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SMERF PRACUŚ BAD HAIR DAY DANCING QUEEN FOODIE HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SWIPE RIGHT DIGITAL LOVE Narzeczony mimo woli
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
boję się, że wszystkich stracę nim skończę czterdziestkę
33
182

Post

ZMIANA WIZERUNKU

Imię i nazwisko postaci: Gale Moubray
Obecny wizerunek: Chris Hemsworth
Nowy wizerunek: Richard Madden
Rezerwacja: link
Zdjęcie do karty: link i gif link
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PRACA W GASTRONOMII PEWNY SIEBIE mam lęk wysokości CRY ME A RIVER DIGITAL LOVE
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Lata temu zbierał medale w konkursach surferskich, ale obecnie prowadzi sklepik i pracuje jako instruktor. Niedawno się rozwiódł i chyba generalnie nie nadaje się do związków.
33
190

Post

ZMIANA WIZERUNKU

Imię i nazwisko postaci: Cade Burkhart
Obecny wizerunek: Sean Teale
Nowy wizerunek: Chris Hemsworth
Rezerwacja: viewtopic.php?f=2&t=11&p=28505#p28505
Zdjęcie do karty: https://64.media.tumblr.com/4cba632fa83 ... o2_250.png
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine MŁODY SCENARZYSTA I killed Laura Palmer ROZWODNIK/ROZWÓDKA WYSPORTOWANY PALACZ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM BYK Mam mocną głowę Uprawiam sporty wodne THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART BEACH BITCH NA FALI FOODIE SMERF PRACUŚ PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Pomocna dłoń Like a virgin
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
cukiernik z własnym biznesem i przyszły ojciec, który w końcu powiedział swojej narzeczonej, że ma żonę. taka sytuacja!
32
184

Post

ZMIANA WIZERUNKU

Imię i nazwisko postaci: Benjamin Willoughby
Obecny wizerunek: Charlie Cox
Nowy wizerunek: Oliver Jackson-Cohen
Rezerwacja: viewtopic.php?f=2&t=11&p=31341#p31341
Zdjęcie do karty: https://64.media.tumblr.com/42643c7f2ad ... o6_250.png + w miejsce gifa https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag ... Q&usqp=CAU
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku My first and last BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! OLD TOWN ROAD MŁODY SCENARZYSTA LGBT+ ZARĘCZONY/A PALACZ WŁASNY BIZNES WIERZĘ W JEDI PSIARZ WIELBICIEL SŁODYCZY Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Nerd NA KAŻDĄ RĄCZKĘ NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART Wpadka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HOME SWEET HOME sticks and stones i only lie when i love you Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
k.
a
Awatar użytkownika
mam dość, nie mów mi nic, pozwól żyć pozwól mi być! nie chcę już słuchać tych kłamstw, nieeee!
35
183

Post

ZMIANA WIZERUNKU

Imię i nazwisko postaci: Camden Willoughby
Obecny wizerunek: Chris Pine
Nowy wizerunek: Jensen Ackles
Rezerwacja: viewtopic.php?f=2&t=11&p=32295#p32295
Zdjęcie do karty: https://i.pinimg.com/originals/b7/cb/0d ... cd4e5b.png
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV KARTA DUŻEJ RODZINY PRACA ZE ZWIERZĘTAMI POMYSŁOWY DOBROMIR
mów mi/kontakt
lenny
a
Awatar użytkownika
mam dość, nie mów mi nic, pozwól żyć pozwól mi być! nie chcę już słuchać tych kłamstw, nieeee!
35
183

Post

ZMIANA WIZERUNKU

Imię i nazwisko postaci: Camden Willoughby
Obecny wizerunek: jensen ackles
Nowy wizerunek: chris evans
Rezerwacja: viewtopic.php?f=2&t=11&p=33948#p33948
Zdjęcie do karty: https://64.media.tumblr.com/3311770675e ... 119462.png
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV KARTA DUŻEJ RODZINY PRACA ZE ZWIERZĘTAMI POMYSŁOWY DOBROMIR
mów mi/kontakt
lenny
a
Awatar użytkownika
biolog specjalizujący się w roślinach tropikalnych, który kocha podróże, swój ogródek i własną hodowlę kurczaków
31
186

Post

ZMIANA WIZERUNKU

Imię i nazwisko postaci: Jared Dawson
Obecny wizerunek: Matt Czuchry
Nowy wizerunek: Jensen Ackles
Rezerwacja: viewtopic.php?f=2&p=34075#p34075
Zdjęcie do karty: https://64.media.tumblr.com/a96a6dcaf7f ... o4_250.png
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Raleigh & Kieran Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? I love my children PODRÓŻNIK MAM PTASZKA WEGETARIANIN PIJAM WHISKY Zainwestowałem/am w motor Uprawiam własne warzywka DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Like a virgin
mów mi/kontakt
yang
a
Awatar użytkownika
Chirurg dziecięcy i świeżo upieczony ojciec. Wodzi maślanym wzrokiem za Rae, ale boi się, że wyznanie uczuć zrujnuje ich przyjaźń i utrudni wspólne wychowywanie dziecka.
33
192

Post

ZMIANA WIZERUNKU

Imię i nazwisko postaci: Willy L. Cervantes
Obecny wizerunek: John Krasinski
Nowy wizerunek: Matt Czuchry
Rezerwacja: viewtopic.php?f=2&t=11&p=34258#p34258
Zdjęcie do karty: https://64.media.tumblr.com/38bb9402609 ... o6_250.png
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Scream! This is Halloween Red 'n' black, and slimy green temat miesiąca - październik WIERZĘ W JEDI DOMOWE REWOLUCJE i only lie when i love you
mów mi/kontakt
Patka
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

ZMIANA WIZERUNKU

Imię i nazwisko postaci: Veronica Harrington
Obecny wizerunek: Blanca Suarez
Nowy wizerunek: Amber Heard
Rezerwacja: viewtopic.php?f=2&t=11&p=34837#p34837
Zdjęcie do karty: https://64.media.tumblr.com/ff6d9be0c5b ... 277b81.png
Blanca wraca do obiegu o 23:00 — Teddy
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
ODPOWIEDZ