RezerwacjeWizerunkiDezaktywacjeAktywacjeNieobecności
a
Awatar użytkownika
nadużywa słowa cholibka, lubi szydełkować i zajmować się nietypowymi okazami domowych zwierzątek
36
192

Post

Rezerwacja podstawowa (jednodniowa): Tom Hardy?
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.
mów mi/kontakt
kapitan
a
Awatar użytkownika
wiejski sportowiec, nauczyciel w miejscowej szkole, który terroryzuje dzieci, fan tatuaży i prowadzi nielegalne schronisko dla psów na tyłach swojej chatki
32
185

Post

Rubeus Hockley pisze:
04 cze 2020, 00:01
Rezerwacja podstawowa (jednodniowa): Tom Hardy?
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.
tutaj <3
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
Rezerwacja przedłużona do: 11.06, 23:59 — Joseph
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! NOTHING BREAKS LIKE A HEART
mów mi/kontakt
Lenia
a
Awatar użytkownika
Żona z Hope Valley, która niedawno wróciła na rezydenturę do szpitala i już nie można od rana popijać margarity. Ale nie żałuje.
31
165

Post

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): amanda seyfried
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children ROLLING IN THE DEEP W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PALACZ ZNAM 3 JĘZYKI PRZESYPIAM ŻYCIE BAJECZNIE BOGATY NA DIECIE PIJAM WINKO SUNRISE SUNSET #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
168

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Sarah Mikaela
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
mów mi/kontakt
Sevi
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Andrew Hozier-Byrne
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
Rezerwacja przedłużona do 11.06, 23:59 — Ruth
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
160

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Holland Roden
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
PRACA W GASTRONOMII PSIARZ NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Urodzony i wychowany w Hope Valley. Nigdy nie był prymusem, przez co na studia wybrał się z marnymi wynikami i to dopiero rok po normalnym terminie. Skończył jednak studia dziennikarskie, całkowicie oddając się wspomagaczom w postaci energetyków, fajek i małych głodówek. Dopiero śmierć ojca, która miała miejsce kilka lat temu, ostatecznie go otrzeźwiła. Wyzbył się największych nałogów, wrócił do rodzinnego domu i znalazł pracę w tutejszej redakcji i radiu. Aktualnie? Pracoholik, posiadający mniej wolnego czasu niż przeciętny człowiek no i cholernie nieogarnięta buła, która nie do końca umie chodzić na randki w ciemno na które umawia go siostra.
30
179

Post

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa):Rafael De La Fuente
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start ONE BIG FAMILY MAN UP! TEXT ME! TUBYLEC SINGIEL URODZONY LATEM KLASA ŚREDNIA WIELBICIEL KAWY Czytam poranną prasę PIEROGIS
mów mi/kontakt
hunny bunny
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.

Post

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): daniel craig
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
31

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Lindsey Morgan
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
26
174

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Scarlett Simoneit
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
170

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Bruna Marquezine
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
mów mi/kontakt
Ida
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
160

Post

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Elizabeth Gillies
PRACA W GASTRONOMII PSIARZ NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI
mów mi/kontakt
-
ODPOWIEDZ