RezerwacjeWizerunkiDezaktywacjeAktywacjeNieobecności
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): gal gadot
Rezerwacja podstawowa nie została uznana. Powód: Zgodnie z ogłoszeniem świątecznym:
2. Między 17 grudnia a 5 stycznia przedłużony zostaje czas na napisanie posta: zamiast regulaminowych dziesięciu dni, każdy dostaje równiutkie dwa tygodnie; żeby forum nie odrywało was od świątecznych obowiązków i zabaw.
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Russian sugar baby, lifestyle coach, make up guru, supermodel, travel influencer, animal whisperer
20
173

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Amy Jackson
Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): imię i nazwisko
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
Rezerwacja podstawowa przedłużona do: 10.01 — Joseph
mów mi/kontakt
russian sugar baby
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
168

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Olivia Holt
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
Rezerwacja podstawowa przedłużona do: 10.01 — Joseph
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV TUBYLEC WYNAJMUJĘ MIESZKANIE RZUCIŁEM/AM STUDIA
mów mi/kontakt
leszczyna
a
Awatar użytkownika
Właśnie dowiedziała się, że 10 lat temu ona i Brantley wzięli ślub. Kocha go bardzo, ale wciąż martwi się co się stanie gdy odzyska pamięć. Aktualnie są w Vegas gdzie próbują unieważnić małżeństwo.
33
170

Post

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Özge Yağız
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC JESTEM ZAKOCHANY/A KOCIARZ Uprawiam przydomowy ogródek W moich uszkach lśnią kolczyki Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
werson
a
Awatar użytkownika
barmanka, która niedawno przyjechała do miasteczka i ukrywa swoją przeszłość
33
172

Post

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): melisa pamuk
Rezerwacja dodatkowa nie została uznana. Powód: Wizerunek do przejęcia od godziny 14.00, 1/01.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I just want you for my own All I want for Christmas is you All the lights are shining so brightly everywhere temat miesiąca - grudzień BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ALKOHOLIK Gram na perkusji Gram na pianinie bezsenność to moja przyjaciółka Amator parszywych trunków Horrory tylko klasy B i niżej I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Like a virgin Oops, I did it again
mów mi/kontakt
pandaa#5430
Celia Cabral
a

Post

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Melisa Pamuk
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Camila Mendes
Rezerwacja podstawowa nie została uznana. Powód: Zgodnie z ogłoszeniem świątecznym:
2. Między 17 grudnia a 5 stycznia przedłużony zostaje czas na napisanie posta: zamiast regulaminowych dziesięciu dni, każdy dostaje równiutkie dwa tygodnie; żeby forum nie odrywało was od świątecznych obowiązków i zabaw.
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
27
162

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Emma Roberts
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
Rezerwacja podstawowa przedłużona do: 12/01 — Ruth
mów mi/kontakt
stary ktoś
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
22
157

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Kiernan Shipka
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
Rezerwacja podstawowa przedłużona do 13/01 — Ruth
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku
mów mi/kontakt
Ivy
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Phoebe Tonkin?
Rezerwacja podstawowa nie została uznana. Powód: Wizerunek zajęty przez Audrey Willoughby. Dezaktywowała się tylko jedna z bliźniaczek.
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
51
175

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Pedro Alonso?
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
Rezerwacja podstawowa przedłużona do: 13.01, 23:59 — Joseph
mów mi/kontakt
poe
a
Awatar użytkownika
Początkująca kobieta sukcesu. Prowadzi własny salonik z sukniami ślubnymi, które sama projektuje, a także organizuje ludziom wesela, chociaż sama jest w trakcie rozwodu.
34
163

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Mila Kunis
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
Rezerwacja podstawowa przedłużona do: 13.01, 23:59 — Joseph
mów mi/kontakt
SiczBicz#0557
ODPOWIEDZ