nowy post
zatrzymaj avki
RezerwacjeWizerunkiDezaktywacjeAktywacjeNieobecności
Awatar użytkownika
35 y/o
180 cm
hello, it's me
Po wypadku w pracy, gdzie spadła na niego belka podczas pożaru nie pamięta kompletnie nic. Został przy tym wszystkim sam jak palec, ale nie jest to dla niego nowością.

Post Brantley J. Hamilton »

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Brantley j. Hamilton
Imię i nazwisko wizerunku: Kerem Bürsin
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: viewtopic.php?f=17&t=4192 viewtopic.php?f=20&t=3174 viewtopic.php?f=19&t=3173 viewtopic.php?f=21&t=4901&p=67572#p67572 viewforum.php?f=97
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! My first and last Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer TUBYLEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM URODZONY JESIENIĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL WYSPORTOWANY EMERGENCY SERVICES KOCIARZ Czytam książki Gram na gitarze moim żywiołem jest ogień Boję się samotności Mistrz poker face'a Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Poślubiłem/am miłość swojego życia I NEED A DOCTOR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I’M MOVING OUT! SMERF PRACUŚ I see fire

Awatar użytkownika
19 y/o
175 cm
hello, it's me
the world doesn't matter, you matter.

Post Miles Haynes »

AKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Miles Haynes
Imię i nazwisko wizerunku: Felix Lee
Link do rezerwacji wizerunku: rezerwacja
Link do posta fabularnego: post
Tematy do przywrócenia: relacje telefon