nowy post
zatrzymaj avki
RezerwacjeWizerunkiDezaktywacjeAktywacjeNieobecności
Awatar użytkownika
36 y/o
183 cm
hello, it's me
Zostawiła go żona, bo nie był w stanie dać jej potomka. Próbuje ułożyć sobie życie na nowo, a jego serce skradła mała rudowłosa księżniczka.

Post Harvey Sherwood »

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Elizabeth Olsen
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Esme & Casper celebrity's best friend: Grace & Landon celebrity's best friend: Phoebe & Javier celebrity's best friend: Francesca & Rhys celebrity's best friend: Ophelia & Yannis celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Gdzie jest moje dziecko!? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! This is town of Halloween Scream! This is Halloween Something's waiting no to pounce Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? devine ROLLING IN THE DEEP Thumbs up! Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM URODZONY LATEM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU DAWCA KRWI FAN WESTERNÓW WOLONTARIUSZ NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI CZARNA OWCA Jestem najstarszym dzieckiem Dżentelmen Bezpłodny/a Dbam o zwierzaki w schronisku Jedna poduszka to za mało SWIPE RIGHT #CZYSTEHOPEVALLEY CALL 911

Awatar użytkownika
27 y/o
168 cm
hello, it's me
We are never ever, ever getting back together

Post Coira Wertheimer »

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Hande Erçel
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.

Awatar użytkownika
32 y/o
185 cm
hello, it's me
Pół roku temu wrócił po latach do Hope Valley; na co dzień grzebie w komputerach i z nudów doprowadza do ruiny rodzinny bar. Poza tym okazjonalnie pakuje się w gówno i odpycha od siebie każdego, na kim zaczyna mu zależeć.

Post Chet Callaghan »

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Emeraude Toubia :wstyd:
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku All my dreams are you BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA Wszystko pod kontrolą My best friends MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WIERZĘ W JEDI PSIARZ FAN SCIENCE-FICTION Gotuję lepiej od Magdy Gessler mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy migrena rozsadza mi głowę Preferuję kilkudniowy zarost NOTHING BREAKS LIKE A HEART PIKNIK HE WAS FIRST! CAKE BOSS GAME MASTER SMERF PRACUŚ CALL 911 DANSE MACABRE Good or Bad News Guru technologii Takin' this one to the grave i'm still alive superhero Dzielny pacjent! Chandler Bing