RezerwacjeWizerunkiDezaktywacjeAktywacjeNieobecności
a
Awatar użytkownika
Po krótkiej próbie życia w wielkim mieście wróciła do Hope Valley, przejęła sklep z antykami po babci. A że przy okazji nie ma szczęścia w miłości to inwestuje duże pieniądze w ładne przedmioty, wróciła do imprezowania i sama nie wie czego szuka.
27
163

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: India Stryker
Imię i nazwisko wizerunku: Melisa Pamuk
Wiadomość pożegnalna: nie ma sensu reanimować trupa, może ktoś skorzysta z mordy <3
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ SINGIEL DAWCA ORGANÓW RZUCIŁEM/AM STUDIA WŁASNY BIZNES BLIŹNIĘTA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA PIJAM TEQUILĘ #TEAM_MARVEL Gram na nerwach Znajdziesz mnie w barze na plaży DIGITAL LOVE SING A SONG PRIDE MONTH 2020 #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ OH NO, PERIOD DANCING QUEEN SZCZĘKI SUNRISE SUNSET BEACH BITCH TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY GLOBETROTTER KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
You’re my downfall, you’re my muse,
my worst distraction, my rhythm and blues.
I can’t stop singing, it’s ringing, in my head for
y o u
35
190

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Russel Franklin
Imię i nazwisko wizerunku: Jake Gyllenhaal
Wiadomość pożegnalna: baba mu uciekła, więc wrócił do zawodu i pojechał łamać serca gdzieś w północnych stanach :lol:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ That's a start NOCNA ZMIANA ONE BIG FAMILY MAN UP! MŁODY SCENARZYSTA I killed Laura Palmer TURYSTA LGBT+ JESTEM ZAKOCHANY/A STARY KAWALER YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND WŁASNY BIZNES JESTEM ŚLIZGONEM CZARNA OWCA JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM LIAR, LIAR, LIAR BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN ROBINSON CRUSOE SMERF PRACUŚ You Shouldn't Kiss Me Like This Fake it till you make it
mów mi/kontakt
rura na miasto#7921
a
Awatar użytkownika
Pani chirurg, która dla ratowania ludzkich żyć zaprzepaściła karierę muzyczną. Wyjechała do Miami na studia, ale na stałe do Hope Valley wróciła dopiero rok temu. Wyszła za pana Tadeusza, z którym jest już od prawie dekady, ale ostatnio sporo kłócą się o bąbelka, którego urodzi im jej młodsza siostra. Wielka fanka koszykówki, włoskiego żarcia i ,,Friends".
30
165

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Cece Wellsh-Westfield
Imię i nazwisko wizerunku: Blanca Suarez
Wiadomość pożegnalna: będę miała z tym forum super wspomnienia, bo poznałam fajnych ludzi i grałam mega wątki, życzę wam wszystkiego najlepszego i oby wszystko szło do przodu! sama odchodzę, bo czuję, że trochę nadszedł mój czas chyba (przynajmniej na dłuższą przerwę, haha), ale może kiedyś wrócę <3 bawcie się dobrze, buzi <33
BOGATE CV MEDYCYNA PSIARZ Jak anioła głos
mów mi/kontakt
kix#5424
a
Awatar użytkownika
Prawnik z własną kancelarią i posiadające dwa urocze owczarki niemieckie
34
188

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Robert McAllister
Imię i nazwisko wizerunku: Tom Hiddlestone
Wiadomość pożegnalna: wyjechał do Miami robić karierę
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! W11: WYDZIAŁ ŚLEDCZY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: PROTAGONISTA URODZONY ZIMĄ WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRAWO JESTEM NIEWIERZĄCY/A PSIARZ PRACOHOLIK WIELBICIEL KAWY NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE CZTERY ŁAPY BEACH BITCH KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 Pełna chata
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
Lekarz rodzinny, zawodowo ogarnięta, życiowo już niekoniecznie. Amatorka dobrej muzyki, domowych wypieków i mocnej kawy. Typowa dziewczyna z sąsiedztwa.
32
168

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Charlie Jones
Imię i nazwisko wizerunku: Amanda Seyfried
Wiadomość pożegnalna: Pa pa </3
TEXT ME! MEDYCYNA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Gram na gitarze DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
Panacea#4568
a
Awatar użytkownika
Pracuje w Surf Shopie, dorabia grzebiac przy komputerach i okropnie dużo je, przepalając posiłki blantami, które nakręcają tylko gastrofazę!
22
187

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Dylan Baker
Imię i nazwisko wizerunku: Adrien Sahores
Wiadomość pożegnalna: przepraszam wszystkich współgraczy, ale niestety w życiu nie da się tak cofnąć daty jak zmienić w poście na forum, żebym dalej odczuwała przyjemność z grania tutaj :(
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! CHANDLER AND JOEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I'M STILL STANDING - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" i'll be watching you - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ciche dni - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA I killed Laura Palmer ŻARŁOK MIĘSOŻERCA WIELBICIEL FAST FOODÓW TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD SINGIEL MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU LUBIĘ ZIÓŁKO FAN FILMÓW EROTYCZNYCH PRÓŻNY W CZEPKU URODZONY HOROSKOP CHIŃSKI: TYGRYS chodzę w dresach Boje się małych dzieci Marzyciel PIKNIK Pizzaiolo TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE PIEROGIS I'M SO HIGH! DIGITAL LOVE PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT Guru technologii Pomocna dłoń TLC DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM WRONG NUMBER #CZYSTEHOPEVALLEY GOOGLE ME SMERF PRACUŚ SWIPE RIGHT SING A SONG TWÓJ NOWY DOM BEACH BITCH LIST W BUTELCE THANK YOU FROM THE MOUNTAIN HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE Like a virgin
mów mi/kontakt
nata#9784
ally willoughby
a

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: ally willoughby
Imię i nazwisko wizerunku: eiza gonzalez
Wiadomość pożegnalna: ...
mów mi/kontakt
fred hockley
a

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: fred hockley
Imię i nazwisko wizerunku: ben barnes
Wiadomość pożegnalna: ...
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
mam dość, nie mów mi nic, pozwól żyć pozwól mi być! nie chcę już słuchać tych kłamstw, nieeee!
35
183

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci:Camden Willoughby
Imię i nazwisko wizerunku: Chris Evans
Wiadomość pożegnalna: Powiem tylko, not cool guys, not cool.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV KARTA DUŻEJ RODZINY PRACA ZE ZWIERZĘTAMI POMYSŁOWY DOBROMIR
mów mi/kontakt
lenny
a
Awatar użytkownika
I had to fall to lose it all but in the end it doesn't even matter.
31
189

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: trey fitzgerald
Imię i nazwisko wizerunku: mario casas
Wiadomość pożegnalna: ...
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ PALACZ EMERGENCY SERVICES Gram na gitarze
mów mi/kontakt
anka
a
Awatar użytkownika
trudno jej powiedzieć kim tak naprawdę jest, jej życie naprawdę się pokomplikowało, a ona postanowiła skomplikować je jeszcze bardziej, poprzez odwiedzenie męża, który uznał ją za zmarłą
31
162

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Vee Mulligan
Imię i nazwisko wizerunku: Alicia Vikander
Wiadomość pożegnalna: -
mów mi/kontakt
unagi
a
Awatar użytkownika
prosiłam Trey'a o pierścionek, teraz go w sumie już nie chcę, w wolnych chwilach po kryjomu palę papierosy, ale upominam innych, że muszą zdrowo żyć. I pracuję sobie w przychodni, lecząc dziaciaki
30
171

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: penelope warren
Imię i nazwisko wizerunku: dakota johnson
Wiadomość pożegnalna: -
BOGATE CV BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A PALACZ MEDYCYNA
mów mi/kontakt
alutka
ODPOWIEDZ