RezerwacjeWizerunkiDezaktywacjeAktywacjeNieobecności
a
Awatar użytkownika
dość trudna pani kardiochirurg na zabój zakochana w robin, która stara się nie myśleć o tym, że może mieć alzheimera
33
165

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: cornelia cervantes
Imię i nazwisko wizerunku: sarah bolger
Wiadomość pożegnalna: </3
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY WOMEN POWER LGBT+ JESTEM ZAKOCHANY/A MEDYCYNA
mów mi/kontakt
yang
a
Awatar użytkownika
Skąd pochodzę?
Dokąd mam jechać?
Jestem tak daleko od domu.
Po co ja idę?
Skąd mogę wiedzieć
O co ja walczę?
30
192

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Blake Willoughby
Imię i nazwisko wizerunku: Aaron Taylor-Johnson
Wiadomość pożegnalna: :(
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ROZWODNIK/ROZWÓDKA NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU EMERGENCY SERVICES
mów mi/kontakt
nonsens#5543
a
Awatar użytkownika
cierpkie chwile, można się z piekła wydostać, lecz to zostanie w nas, za głęboko wsiąka
31
189

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Miles Carter
Imię i nazwisko wizerunku: Casey Deidrick
Wiadomość pożegnalna: :(
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TEXT ME! SINGIEL BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN EMERGENCY SERVICES PSIARZ ŁAMACZ SERC PRACOHOLIK biegam Jesteśmy identyczni
mów mi/kontakt
nonsens#5543
a
Awatar użytkownika
Rok temu miała jeszcze wszystko, ale sabotowanie własnego związku i nieudana kariera sprawiły, że teraz nie ma już nic
30
170

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Darla Sallinger
Imię i nazwisko wizerunku: Elizabeth Gillies
Wiadomość pożegnalna: -
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! THE BEST FRIENDS - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ŁAPY CZTERY ŁAPY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV NIEPALĄCY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA JESTEM NIEWIERZĄCY/A KLASA ŚREDNIA DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
kiedy dorośnie, będzie projektować łaziki dla NASA, ale obecnie zbiera kasę na powrót na uczelnię, bo przez przekręty ojca zamrozili jej wszystkie konta
21
168

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Emery Garvey
Imię i nazwisko wizerunku: Anya Chalotra
Wiadomość pożegnalna: nie wyszło </3
temat miesiąca - wrzesień BOGATE CV Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! TUBYLEC BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU Wychowali mnie dziadkowe DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
boję się, że wszystkich stracę nim skończę czterdziestkę
33
182

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Gale Moubray
Imię i nazwisko wizerunku: Richard Madden
Wiadomość pożegnalna: żyćko
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PRACA W GASTRONOMII PEWNY SIEBIE mam lęk wysokości CRY ME A RIVER DIGITAL LOVE
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Do Hope Valley wrócił pół roku temu. Jego mama ciężko choruje. Pracuje w Castaway Divers jako instruktor nurkowania.
34
190

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Cameron White
Imię i nazwisko wizerunku: Andre Hamann
Wiadomość pożegnalna: Nie wyszło </3
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TUBYLEC SINGIEL Wychowała mnie matka PSIARZ
mów mi/kontakt
Werson#8900
a
Awatar użytkownika
Agentka FBI z wielokrotnym aliasem... ale "oficjalnie" joginka z Miami.
40
168

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Logan Warren
Imię i nazwisko wizerunku: Adrianna Chlebicka
Wiadomość pożegnalna: Pojechała robić karierę stand-upową daleko w świat (czyli pewnie do Idaho czy innego Wyoming).
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TYP OSOBOWOŚCI: RZECZNIK PUSTELNIK (SAMOTNIK) Praktykuję jogę GAME OVER
mów mi/kontakt
Sarutobi
a
Awatar użytkownika
Absolwentka romanistyki i kelnerka w Venice Cafe (choć szuka ambitniejszej pracy). Lubi jeździć samochodem, zwłaszcza nocą, jest uzależniona od kofeiny i ćwiczy cierpliwość będąc w burzliwym związku z Diego. W wolnych chwilach lubi biegać, ćwiczyć jogę i czytać kryminały.
22
167

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Madelaine Hastings
Imię i nazwisko wizerunku: Bridget Satterlee
Wiadomość pożegnalna: nie wyszło </3
BOGATE CV ALL BY MYSELF WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU Praktykuję jogę Mam własny samochód
mów mi/kontakt
scarlett#5419
a
Awatar użytkownika
Może daleko jej do Pameli Anderson, jednak jeśli potrzebujesz pomocy to przybędzie Ci na ratunek. Od prawie dwóch lat ratuje ludzkie życia na plaży i eksponuje swoje ciało w stroju kąpielowym. Niedawno rozstała się z chłopakiem i próbuje na nowo ułożyć sobie życie bez niego. Studentka kosmetologii, samotna mama pięciomiesięcznego owczarka niemieckiego.
23
164

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Miana Whitlow
Imię i nazwisko wizerunku: Madison Beer
Wiadomość pożegnalna: przepraszam wszystkich z którymi umówiłam się na wątek i nie zdążyliśmy go dokończyć, trzymanie Miany nie miałoby teraz za bardzo sensu :(
BOGATE CV Trying my best WHEN WE WERE YOUNG KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Adam i Ewa TUBYLEC lubię upały Pływam Boje się burzy NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
A.
a
Awatar użytkownika
Maluję autoportret, myśli zakłócają sny - coś mówi, że dorosłem, pragnę, lecz się boję zmian. Wszystko jest takie proste, żyjąc tak jak Piotruś Pan, Piotruś Pan, Piotruś Pan...
Zagubiony Piotruś Pan.
25
187

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Connor Baker
Imię i nazwisko wizerunku: Noah Centineo
Wiadomość pożegnalna: nie wyszło
mów mi/kontakt
kix#5424
a
Awatar użytkownika
farmaceutka po rozwodzie, w wolnych chwilach rozbija kolejne auta oraz ogląda Drag Race. Przy okazji ukrywa związek z młodszym od siebie Jude i próbuje po prostu cieszyc się życiem
30
165

Post

DEZAKTYWACJA POSTACI

Imię i nazwisko postaci: Giselle Jenkins
Imię i nazwisko wizerunku: Amanda Seyfried
Wiadomość pożegnalna: luzik, wróci w nowszej wersji :lol:
BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROZWODNIK/ROZWÓDKA PALACZ PSIARZ
mów mi/kontakt
alutka
ODPOWIEDZ