Droga dojazdowa do miasteczka
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
30
191

Post

Chandler odetchnął z ulgą, kiedy Lene przystanęła na spotkanie się w warsztacie od razu następnego dnia. Nawet nie chodziło o to, że tak bardzo zależało mu na naprawieniu wiekowego pickupa. Do pracy miał kilka minut piechotą, a wczoraj uzupełnił zapasy, rzeczy potrzebnych do sklepu. Prawdopodobnie więc nie musiał korzystać z samochodu przez najbliższych kilka tygodni. No, chyba, że zdecydowałby się na zaprzestanie bycia bułą i wybranie kawałek za Hope Valley na dziką plażę, na której kiedyś uwielbiał surfować. Niekoniecznie się jednak na to zanosiło.
Na miejsce przybywa chwilę przed czasem. Zdecydowanie jest to nowość w jego wykonaniu, ponieważ niegdyś nie należał do zbyt punktualnych osób. Chce jednak mieć czas na zrobienie rozeznania sytuacji i przygotowanie się odrobinę na pojawienie Harrington, która wczoraj spowodowała w nim niemałe poruszenie. Ma lekkiego kaca, po wczorajszym spotkaniu z Audrey, choć zarzekał się, że tak nie będzie, toteż na nosie mężczyzny widnieją przeciwsłoneczne okulary. Wypatruje Lene, której samochód w końcu pojawia się na horyzoncie. Robi kilka kroków w jej stronę.
Cześć – po powitaniu wykonuje dziwny ruch, zdradzający chęć przywitania się z brunetką pocałunkiem w policzek, z czego jednak w ostatniej chwili się wycofuje. Robi krok w tył i posyła jej lekki uśmiech. Nieco zmęczony, ale nie robił się młodszy i tego typu nocne posiedzenia z alkoholem nie przychodziły mu już tak łatwo jak kiedyś – Zaczynamy? – pyta jeszcze, dość głupio, ponieważ co innego mogliby tutaj robić? Rusza przodem i wita się z właścicielem warsztatu.
Cześć Larry, znowu się widzimy – śmieje się krótko, w końcu odbierał stąd swój nieszczęsny samochód niespełna tydzień temu – Przyznaję się bez bicia, że już się za tobą stęskniłem – dodaje i klepie mężczyznę w bark – Na szczęście dzisiaj tylko zderzak. Mój i… Lene – wskazuje podbródkiem w kierunku samochodu kobiety. I… wciska ręce do kieszeni spodni, nie wiedząc jak się przy niej zachować – Jakoś się dogadamy, co? – unosi kącik ust w nieco zawadiackim uśmiechu.

lene harrington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020!
mów mi/kontakt
cukier#5091
a
Awatar użytkownika
kucharka, która nie do końca radzi sobie z dorosłym życiem
29
169

Post

[numer pięć]




Zostawianie samochodu w warsztacie było Lene cholernie nie na rękę. Nie tylko ze względu na okoliczności i realny lęk, który dopadał ją na samą myśl o kolejnym spotkaniu z mężczyzną. Była przede wszystkim nie tylko szalenie wygodna, ale także przyzwyczajona do swojego samochodu. Na tyle, że nie uśmiechało jej się rozstawanie z nim. Wiedziała jednak, że należało naprawić uszkodzenia w możliwie najszybszym tempie. Pozwoli jej to także na spokojnie przyzwyczajać się do myśli, że Chandler był w mieście i zabierze widzącą nad jej głową, od wczoraj, wizję ponownego spotkania.
Skłamałaby mówiąc, że podczas dobierania porannego outfitu nie pomyślała o tym, że w późniejszych godzinach będzie musiała spotkać się z mężczyzną. Pchnęło ją to do sięgnięcia po sukienkę i wykonanie nieco bardziej starannego makijażu, niż zazwyczaj. Nie chciała robić na nim wrażenia, potrzebowała raczej głupiej otuchy, którą prędzej uzyska w momencie, w którym będzie mogła przypomnieć sobie, że chociaż tym razem nie wyglądała jak człowiek, który przed chwilą się obudził i zapomniał nawet przeciągnąć włosów szczotką.
— Hej — przywitała się, przyglądając mu się, gdy nieznacznie pochylił się w jej stronę. Lekko zesztywniała w reakcji na jego gest, ale na szczęście nie przekroczył nieistniejącej granicy. Po tym wszystkim mogła jedynie skinąć lekko zakłopotana głową czując, że znowu wracają do etapu, kiedy przyjdzie im nieudolnie walczyć z potwornym dyskomfortem, który sobie wzajemnie gwarantowali. I była pewna, że on sam, podobnie jak i Lene, nie robił tego specjalnie.
— Dzień dobry, czy istnieje możliwość zrobienia go jak najszybciej? Mogę dopłacić — zwraca się do mężczyzny z uprzejmym uśmiechem. Nienawidziła nikogo poganiać i wtrącać się w harmonogram jego pracy. Wiedziała jednak, że brak auta stanie się dość problematyczny już następnego dnia, gdy przyjdzie jej dostać się do pracy. Dlatego zignorowała nieładnie Chandlera i jego próbę nawiązania miłego dialogu. — Chyba cię nie przeprosiłam za to też — zauważyła, zwracając się już bezpośrednio do Willoughby’ego. Nie była z siebie szczególnie dumna, a skoro teraz stali obok siebie tak bez sensu, to mogła też nawiązać przy okazji jakiś dialog.


Chandler Willoughby
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 I am the "who" when you call, "Who's there?" I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - październik I killed Laura Palmer BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine SCENARZYSTA NA DOROBKU TEXT ME! TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Z Archiwum X PIJAM TEQUILĘ Gotuję lepiej od Magdy Gessler WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU Robię własne przetwory Na smutki piekę ciasteczka Boje się małych dzieci Odsłaniam kolana w sukienkach układam puzle Rozrzutny Lubię wakacyjny chill W ZWIĄZKU Mam ciężką nogę KARTA DUŻEJ RODZINY WIELBICIEL FRANCUSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK MARUDA JESTEM GRYFONEM PRACA W HOTELARSTWIE PRACA W GASTRONOMII URODZONY ZIMĄ Dama THANK YOU, NEXT! #CZYSTEHOPEVALLEY Oops, I did it again You're old How did this happen? I hate you but ok Dzielny pacjent! Shame, shame, shame! Like a virgin Love of cooking You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher hey hey, you you, I don't like your girlfriend sticks and stones Food Fight DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SMERF PRACUŚ A TY CAŁUJ MNIE! IT WAS AN ACCIDENT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART CRY ME A RIVER TEAR IN YOUR HEART NO CHEATING SUNRISE SUNSET Counting stars I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I'M SORRY NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS SING A SONG There's a meeting in my bed
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
właściciel tutejszego warsztatu samochodowego i wdowiec, który powoli zaczyna ogarniać swoje życie
29
193

Post

[dwa]



Pogrzebał trochę przy samochodzie, który stał zaraz na pierwszym podjeździe w warsztacie. Nie było pośpiechu, miał być gotowy dopiero za kilka dni, a Lando niemal zupełnie zakończył pracę nad nim. Nie chciało mu się jednak wziąć za sprawy typowo papierkowe, więc przeciągał to w nieskończoność. Mógł wprawdzie zajrzeć pod maskę samochodu, który przeprowadzony był ledwo pół godziny wcześniej, ale Lando nie lubił rozgrzebywać pracy na ostatnią chwilę. Tym bardziej wtedy, gdy jeszcze jeden, nieskończony wisiał nad nim niczym cień. Zostawił więc stare volvo dla chłopaków, którzy pojawią się w warsztacie z rana. Sam otarł ręce ze smaru i zerknął lekko niezadowolony na spodnie, które miał na sobie. Wprawdzie niczego więcej się nie spodziewał, ale nieco ucierpiały podczas tej naprawy. Odrzucił więc niezadowolony kawałek szmaty i sięgnął po wodę, która leżała na stoliku obok. Właśnie wtedy usłyszał dźwięk kroków. Ściągnął brwi zerkając na zegarek, bo oczywistym było, dla większości mieszkańców przynajmniej, że o tej godzinie warsztat samochodowy był już zamknięty. A mimo to dostrzegł w końcu, w tej lekkiej ciemności, która panowała w okolicy, drobną kobietę, która tak bardzo nie pasowała do otoczenia, że mógłby śmiało podejrzewać, że się zgubiła.
Lando uniósł nieznacznie brwi i ruszył w jej stronę. Może przyjechała odebrać samochód za kogoś? Brał taką opcję pod uwagę. Tym bardziej, że nie posiadał szczególnie dokładnej pamięci. Szczególnie do twarzy. Dość szybko wypadały mu one z pamięci. — Dzień dobry — przywitał się więc. Nie miał pojęcia, czy to jego złudzenie, czy faktycznie wyglądała jakby nie do końca była świadoma tego, czego tutaj szuka. Nie zamierzał jej jednocześnie niczego utrudniać. Zaświecił nawet dodatkowe światło, tuż przy wejściu, żeby trochę ją sobie oświetlić. Na zewnątrz panował już półmrok, a wszystkie, włączone dotychczas lampy skupione były wokół samochodu, przy którym przed chwilą grzebał.
— Mogę jakoś pomóc? — zapytał wreszcie. Jeśli szukała właściciela to jej się poszczęściło. jeśli jednak przyjechała odebrać samochód to musiała mu wytłumaczyć który i przedstawić jakiś dowód, bo na słowo i oczy jak u bambi jej na pewno nie odda kluczyków. Nie przypominał sobie jednak, by którykolwiek z pozostawionych tu wozów miał termin na dzisiejsze popołudnie. Dlatego zamiast wypytywać jakkolwiek i naciskać na kobietę postanowił dać jej szanse na samotne wytłumaczenie jej tego, co ją tutaj sprowadza.


jordana crawley
Jestem miękki i puszysty - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Pomocny narwal I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Niech Twoja wyobraźnia zdecyduje, co jest w pudełku - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Przez żołądek do niekoniecznie serca - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nie zadzieraj z wróżbą - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with All the Jealousy - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With The Only One Line - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym The sound of children's laughter Fingers like snakes and spiders in my hair Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Ciasteczko z wróżbą Największy multiholik 2020 Największy dyskutant 2020 This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing Hear those magic reindeer click All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking I don't care about the presents Red 'n' black, and slimy green temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień Laleczka pogardy BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY MISTRZ KLAWIATURY Faster than a kiss! ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine MŁODY SCENARZYSTA SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? I'm sooo broken hearted I killed Laura Palmer WDOWIEC/WDOWA Jestem najstarszym dzieckiem Koneser wykwintnych alkoholi Kocham naleśniki Kocham jajecznicę Najpierw mleko, potem płatki Kocham brzydkie swetry Dżentelmen Na smutki piekę ciasteczka bezsenność to moja przyjaciółka Zaczynam dzień zimnym prysznicem Mam mocną głowę Ususzę nawet kaktusa MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Jedzonko? Tylko słone! #TEAM_MARVEL WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL SŁODYCZY wieczny Piotruś Pan ZŁOTA RĄCZKA MARUDA FAN HORRORÓW JESTEM GRYFONEM PRACA FIZYCZNA Lubię siedzieć po ciemku BABY BOOM! SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ Narzeczony mimo woli Ralph Demolka Stara przyjaźń nie rdzewieje Shame, shame, shame! My fluffy best friend Like a virgin help me, i'm poor I'm Polish, kurwa! house flipper toss a coin to your witcher i only lie when i love you Food Fight Good or Bad News SMERF PRACUŚ THANK YOU, NEXT! GOOGLE ME UGLY NAKED GUY DANCING QUEEN DOMOWE REWOLUCJE DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Wpadka The Second Best NOTHING BREAKS LIKE A HEART I wanna have your babies
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
studentka dziennikarstwa, pełnoetatowa dziewczynyna lennyego, która dla zabawy prowadzi poniedziałkowe audycje i pisze opowiadania do różnych gazet pod pseudonimem
23
176

Post

-03-


Rodzice Jordie rzadko bywają w domu, dlatego od zawsze starała się też tam być, kiedy akurat przyjeżdżają. Oficjalnie by się do tego nie przyznała, bo jednak są to ludzie, którzy przez większość jej życia byli nieobecni, więc ciężko nazwać ich rodzicami. Takimi prawdziwymi, takimi jakich mieli inni. Mama nie robiła jej kanapek do szkoły, tata nie huśtał jej na huśtawce. W zasadzie to nie ma pojęcia co wtedy robili, co było ważniejsze od niej. Wydawać by się mogło, że się z tym pogodziła, że jest jej wszystko jedno, ale bardzo mijało się to z prawdą. Zależało jej na ich uwadze. Zawsze starała się coś osiągnąć, wygrać czy zrobić, aby tylko na jakiś czas przykuć ich uwagę. Jak inaczej miałaby sprawić, że ja pokochają? Ja pozór tej małej dziewczynki już tu nie było, jednak jeśli przyjrzeć się dobrze, można zauważyć, że jest. Tylko dobrze się ukrywa. Od kiedy Landon pojawił się w jej domu, a ona niczym ciekawskie dziecko posłuchała jego rozmowę ze swoim ojcem, nie mogła przestać o nim myśleć. Może niekoniecznie o nim dokładnie, ale o jego historii. Czemu tam był? O co mu chodziło? O jakiej kobiecie rozmawiali? Tyle pytań, na które pan Crawley oczywiście nie raczył odpowiedzieć, nawet słowem. Dziennikarska ciekawość i chęć poszukiwania historii nie pozwalały jej spać w nocy. Łatwo było go znaleźć. Hope Valley było małe, a jego imię dość nietypowe. Z jakimś Johnem czy Mattem mogłoby być o wiele trudniej. Kilka razy chciała się tu pojawić, ale zupełnie nie wiedziała jak to ugryźć. Potrzebowała dobrego planu. Była gotowa wjechać w jakiś słupek albo porysować sobie auto. Jak się okazało nie było takiej potrzeby.
Wracała z kolacji ze znajomymi, kiedy jej samochód zaczął nagle zwalniać, a potem po prostu się zatrzymał. Próbowała go odpalić kilka razy, miała nawet ochotę podnieść maskę i udawać, że wie co się tam znajduje, ale wtedy sobie przypomniała. Jego warsztat był niedaleko. Kilka minut i byłaby na miejscu z prawdziwym pretekstem. Życie czasem pozytywnie zaskakuje. Zaczęło robić się ciemno, więc równie dobrze mogłoby go tu nie być. Nikogo mogłoby tu nie być tak na dobrą sprawę, ale jak to mówią bez ryzyka nie ma zabawy. Najwyżej się wróci i zadzwoni po pomoc drogową. Ale warto spróbować. Starała się nie uśmiechnąć, kiedy go zobaczyła. Dopiero kiedy ruszył w jej kierunku uniosła kącik ust na kształt delikatnego, nieśmiałego uśmiechu - Cześć - przywitała się również idąc w jego stronę - W zasadzie to tak. Mam nadzieję - była dobrą aktorką, ale nie aż taką żeby sprzedać mu jakąś odjechaną historyjkę, więc cieszyła się, że wcale nie musi - Pracujesz tu? - zapytała grając głupią - Mój samochód zepsuł się jakieś dwie ulice stąd. Po prostu zgasł, nie wiem co się stało - pokręciła głową. Większość z tego co mówiła było prawdą, więc nie jest okropną osobą, prawda? Po prostu goni za historią. Dziennikarze robią to cały czas. Podają się za kogoś innego, naciągają fakty. Ona musiała tylko udawać, że nie ma pojęcia kim on jest. Bułka z masłem, totalnie nic złego - Liczyłam, że ktoś tu będzie i może na to zerknie - spojrzała na niego pytająco dodając do tego jeszcze uroczy uśmiech damy w opałach, który opanowała do perfekcji.

Landon Moran
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I am the one hiding under your bed temat miesiąca - październik BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG STUDENT PRZESYPIAM ŻYCIE Czytam poranną prasę Mistrz krzyżówek Chodzę w bluzach mojego chłopaka PIKNIK
mów mi/kontakt
yang
a
Awatar użytkownika
właściciel tutejszego warsztatu samochodowego i wdowiec, który powoli zaczyna ogarniać swoje życie
29
193

Post

Nie miał pojęcia, że tamtej rozmowie ktoś jeszcze się przysłuchiwał. Starał się o niej, tak naprawdę, zbyt wiele nie myśleć. Fakt, że nie udało mu się nic w tamtym momencie ustalić był paskudnie frustrujący. Naprawdę wielką wiarę pokładał w rozmowę z mężczyzną, skoro jego imię wykreślone było w notesie Margo. Dość szybko jednak okazało się, że mężczyzna nie był szczególnie kory do rozmów, a po usłyszeniu kim takim Landon faktycznie był, omal nie złamał mu nosa, gdy próbował drzwi zatrzasnąć. Wtargnięcie siłą przyniosło jedynie krótką awanturę i zero efektów. Frustracja więc narastała w nim za każdym razem, gdy w myślach przywoływał rozmowę z mężczyzną.
Odwzajemnił uśmiech, przez ułamek sekundy zastanawiając się, czy przypadkiem jej nie zna. Rzadko zdarzało się, by ktoś z miejsca porzucał formalny ton i podchodził do rozmowy tak, jakby trafił na dobrego znajomego. Pewien był jednak, że jakoś w pamięci by mu utknęła, dlatego zgonił to na styl bycia kobiety i pokiwał zachęcająco głową czekając, aż wyjaśni co takiego ją tutaj sprowadza.
— Tak. Co mnie zdradziło? — zapytał głupio, ale trochę go tym pytaniem rozbawiła. Stał przed nią w koszulce, która wysmarowaną miał od oleju. Zanim przyszła grzebał przy samochodzie i był jedyna osobą, która znajdowała sie aktualnie w warsztacie. Jeśli nie był pracownikiem to kim mógłby być? — Tak naprawdę miałem zamykać, ale okej. Możemy go tutaj przetransportować jakoś wspólnie i zajmę się nim już jutro, pasuje? — zapytał. Jeśli się bardzo spieszyła to pewnie za ekstra opłatą mógłby poświęcić wolny wieczór. Starał się nie wyrabiać więcej godzin, niż powinien, bo coraz częściej doskwierał mu lekki ból pleców. Marzył też, żeby wrócić do domu wreszcie, ale jeśli była w podobnej sytuacji — i chęć powrotu była jedynym o czym myślała to okej, mógł się nieznacznie poświęcić.
— Dobra, to możesz prowadzić. To jest jakoś niedaleko, tak? — zapytał jeszcze. Postanowił nie brać ze sobą żadnych kluczy poza tymi, które miał wciśnięte w tylną kieszeń roboczych spodni. Prawdopodobnie o tej porze, i w marnym świetle ulicznej latarni, i tak niewiele by zobaczył. Nie było więc szans, że podjąłby się jakiegoś poważniejszego grzebania. Najprędzej skończy się to tak, że przepchnie go tutaj, żeby zaparkować w warsztacie i nie pochylać się specjalnie nad tym, co się stało. Zerknął więc na kobietę i skinął głową w stronę wyjścia dając jej sygnał, że jest gotowy, a ona mogła prowadzić.


jordana crawley
Jestem miękki i puszysty - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Pomocny narwal I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Niech Twoja wyobraźnia zdecyduje, co jest w pudełku - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Przez żołądek do niekoniecznie serca - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nie zadzieraj z wróżbą - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with All the Jealousy - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With The Only One Line - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym The sound of children's laughter Fingers like snakes and spiders in my hair Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Ciasteczko z wróżbą Największy multiholik 2020 Największy dyskutant 2020 This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing Hear those magic reindeer click All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking I don't care about the presents Red 'n' black, and slimy green temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień Laleczka pogardy BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY MISTRZ KLAWIATURY Faster than a kiss! ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine MŁODY SCENARZYSTA SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? I'm sooo broken hearted I killed Laura Palmer WDOWIEC/WDOWA Jestem najstarszym dzieckiem Koneser wykwintnych alkoholi Kocham naleśniki Kocham jajecznicę Najpierw mleko, potem płatki Kocham brzydkie swetry Dżentelmen Na smutki piekę ciasteczka bezsenność to moja przyjaciółka Zaczynam dzień zimnym prysznicem Mam mocną głowę Ususzę nawet kaktusa MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Jedzonko? Tylko słone! #TEAM_MARVEL WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL SŁODYCZY wieczny Piotruś Pan ZŁOTA RĄCZKA MARUDA FAN HORRORÓW JESTEM GRYFONEM PRACA FIZYCZNA Lubię siedzieć po ciemku BABY BOOM! SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ Narzeczony mimo woli Ralph Demolka Stara przyjaźń nie rdzewieje Shame, shame, shame! My fluffy best friend Like a virgin help me, i'm poor I'm Polish, kurwa! house flipper toss a coin to your witcher i only lie when i love you Food Fight Good or Bad News SMERF PRACUŚ THANK YOU, NEXT! GOOGLE ME UGLY NAKED GUY DANCING QUEEN DOMOWE REWOLUCJE DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Wpadka The Second Best NOTHING BREAKS LIKE A HEART I wanna have your babies
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
studentka dziennikarstwa, pełnoetatowa dziewczynyna lennyego, która dla zabawy prowadzi poniedziałkowe audycje i pisze opowiadania do różnych gazet pod pseudonimem
23
176

Post

Państwo Crawley jeszcze jakiś czas po jego wyjściu szeptali między sobą. Jordie starała się wsłuchiwać w te dźwięki, jednak nie wyniosła z nich nic więcej, niż to co podsłuchała wcześniej. Gdyby nie robili z tego takiego sekretu może i dałaby sobie spokój. Uznałaby to za coś niewartego jej uwagi po prostu ignorując całe zajście. Ale tak? Nie mogła odpuścić. Może jest to jakoś powiązane z codziennością jej rodziców, do której tak na prawdę nie miała wstępu. Zabierali ją na kolacje, przyjęcia, ale tak naprawdę nie miała pojęcia co dokładnie robią, jaką sprawą się zajmują, dla kogo. Nie mówiąc już o tym co robili po godzinach. Totalnie ich nie znała, więc może ten cały Landon jest kluczem do tego, żeby jednak trochę poznała. Jej mózg od razu wymyślił najbardziej dramatyczne scenariusze. Może Margo była kochanką jej ojca? Albo matki? Jakieś nieślubne dziecko, aborcja, wyłudzanie pieniędzy? Albo szemrane interesy. Historii w jej głowie pojawiło się wiele, jednak musiała wiedzieć, która jest prawdziwa.
Jordie była bezpośrednia. Nie bawiła się w żadne "pani" czy "proszę mi wybaczyć, że przeszkadzam" o ile sytuacja tego od niej nie wymagała. Wiadomo, że na formalnej imprezie musiała, ale tak? Nie ma opcji. Może właśnie, dlatego tego nie lubiła. Plus była młoda, to też robiło swoje. Zaśmiała się lekko zażenowana dopiero teraz zdając sobie sprawę, że to było dość głupie pytanie - Zawsze mogłeś być jakimś mechanikiem amatorem, który nie ma pieniędzy na szkołę, a nikt go nie chce zatrudnić, więc nocami wkrada się go warsztatu i naprawia auta - jak widać na załączonym obrazku, wymyślanie historii przychodziło jej bardzo łatwo. Nie pomyślała, nawet że można uznać ją przez to za dziwną - Idealnie - odpowiedziała na jego propozycję - Dzięki - dodała jeszcze uśmiechając się do niego. Na prawdę to doceniała. Plus cieszyła się, że będzie miała pretekst, żeby wrócić. Jakby nie patrzeć ten przeklęty samochód faktycznie się zepsuł.
- Tak. Pięć minut - odpowiedziała zgodnie z prawdą i już po chwili znajdowali się na zewnątrz, a na prowadziła ich w odpowiednią stronę - Mam nadzieję, że nie popsułam Ci mocno planów - odezwała się po chwili ciszy idąc z nim równo, krok w krok. Sytuacja, w której chciała się znaleźć, a nie bardzo wiedziała co dalej. Nie może wyskoczyć z jakimiś dziwnymi pytaniami, bo od razu zorientuje się kim jest albo o co jej chodzi, a tego nie chciała. Szczególnie, że nie wydawał się bardzo przyjacielski czy otwarty. Bardziej określiłaby go jako sympatycznego, ale zdystansowanego co trochę wszystko utrudniało.

Landon Moran
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I am the one hiding under your bed temat miesiąca - październik BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG STUDENT PRZESYPIAM ŻYCIE Czytam poranną prasę Mistrz krzyżówek Chodzę w bluzach mojego chłopaka PIKNIK
mów mi/kontakt
yang
a
Awatar użytkownika
właściciel tutejszego warsztatu samochodowego i wdowiec, który powoli zaczyna ogarniać swoje życie
29
193

Post

Akurat myśli Lando też ukierunkowane były na te największe dramaty. Nie chciał samemu sobie psuć wspomnień związanych z jego żoną, ale mimowolnie dokładał do tego takie scenariusze, które mu na nowo serce łamały. Było to mimo wszystko silniejsze od niego jednak. Nawet jeśli doskonale zdawał sobie sprawę, że nie powinien, bo niczego sobie tym nie ułatwiał. Tym bardziej, że Margot od zawsze miała więcej tajemnic, niż był w stanie znieść. I tylko przez krótki czas łudził się, że naprawdę zdążył ją poznać. Do czasu śmierci i późniejszej rozmowy z jej bratem.
Uniósł nieznacznie brwi, gdy usłyszał jej teorię i nawet uśmiechnął się lekko, nim pokręcił głową. — Kto by mi wtedy płacił? — zapytał poważnie, szczerze jej teorią zainteresowany. Prawdopodobnie powinien ją porzucić jednak i nie drążyć, ale wybujała wyobraźnie dziewczyny, zdaje się, zrobiła na nim lekkie wrażenie. Pokiwał zaraz potem głową, bo na rękę mu było to, że będzie mógł zajrzeć do niego dopiero jutro. Nienawidził rozgrzebywać kolejnej roboty wiedząc, że poprzednia jest nieskończona, więc wpłynęłoby to także na komfort psychiczny Lando. Zatrzasnął zaraz potem bramę, która prowadziła do warsztatu, nie chcąc zostawiać ją otwarta na oścież, skoro zmuszony był ruszyć się gdzieś poza najbliższe okolice.
— Okej, prowadź — głową wskazał i ruszył za nią niespiesznie. Ręce do kieszeni wcisnął, gdy ruszyli chodnikiem. Zerknął na kobietę, gdy przerwała ciszę i wzruszył nieznacznie ramionami. Nie było to codzienne zachowanie. Mimo wszystko ludzie prędzej wychodzili z założenia, że taka jest praca, więc zrobi, bo musi. Przejmowanie się jego planami? Bardzo rzadka sytuacja. Było to o tyle miłe zaskoczenie i wywarła na nim na tyle dobre wrażenie, że może w nagrodę jej samochód faktycznie priorytetowo potraktuje jutro. — Nie, bez obaw. Moimi jedynymi planami było zetrzeć z siebie resztkę smaru i pojechać do domu. Przesunie się to w czasie jedynie o kilka minut. Taką mam nadzieję przynajmniej — dodał. W końcu nie wiedział jakim samochodem Jordie jeździła. Może przepchnięcie go nie będzie wcale tak łatwe, jak sobie to z góry założył. Może też wystąpią jakieś inne komplikacje na przykład. Z drugiej jednak strony Lando nie był aktualnie osobą, która miała gdzie się jakkolwiek spieszyć. Nikt na niego przecież nie czekał i nie przejmował się, że pomimo ostatnich problemów z plecami, znowu pracował po godzinach. Narażając przy okazji swój wzrok na szwank za sprawą panujących już lekko ciemności i sztucznego, żółtego światła.


jordana crawley
Jestem miękki i puszysty - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Pomocny narwal I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Niech Twoja wyobraźnia zdecyduje, co jest w pudełku - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Przez żołądek do niekoniecznie serca - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nie zadzieraj z wróżbą - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with All the Jealousy - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With The Only One Line - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym The sound of children's laughter Fingers like snakes and spiders in my hair Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Ciasteczko z wróżbą Największy multiholik 2020 Największy dyskutant 2020 This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing Hear those magic reindeer click All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking I don't care about the presents Red 'n' black, and slimy green temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień Laleczka pogardy BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY MISTRZ KLAWIATURY Faster than a kiss! ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine MŁODY SCENARZYSTA SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? I'm sooo broken hearted I killed Laura Palmer WDOWIEC/WDOWA Jestem najstarszym dzieckiem Koneser wykwintnych alkoholi Kocham naleśniki Kocham jajecznicę Najpierw mleko, potem płatki Kocham brzydkie swetry Dżentelmen Na smutki piekę ciasteczka bezsenność to moja przyjaciółka Zaczynam dzień zimnym prysznicem Mam mocną głowę Ususzę nawet kaktusa MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Jedzonko? Tylko słone! #TEAM_MARVEL WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL SŁODYCZY wieczny Piotruś Pan ZŁOTA RĄCZKA MARUDA FAN HORRORÓW JESTEM GRYFONEM PRACA FIZYCZNA Lubię siedzieć po ciemku BABY BOOM! SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ Narzeczony mimo woli Ralph Demolka Stara przyjaźń nie rdzewieje Shame, shame, shame! My fluffy best friend Like a virgin help me, i'm poor I'm Polish, kurwa! house flipper toss a coin to your witcher i only lie when i love you Food Fight Good or Bad News SMERF PRACUŚ THANK YOU, NEXT! GOOGLE ME UGLY NAKED GUY DANCING QUEEN DOMOWE REWOLUCJE DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Wpadka The Second Best NOTHING BREAKS LIKE A HEART I wanna have your babies
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
studentka dziennikarstwa, pełnoetatowa dziewczynyna lennyego, która dla zabawy prowadzi poniedziałkowe audycje i pisze opowiadania do różnych gazet pod pseudonimem
23
176

Post

Jordie zupełnie nie wiedziała czego się spodziewać. Zarówno jeśli chodzi o jego osobę, jak i całą historię. To właśnie sprawiało, że była taka ciekawa. Plus chciała dowiedzieć się czegoś o rodzicach. Kto by nie chciał? Powinni być najbliższymi osobami w jej życiu, a są tymi, o których nie wie nic. To w sumie niezły paradoks, jednocześnie byli najbliższą rodziną jaką posiadała i ludźmi obecnymi w jej życiu, których znała najsłabiej. Trochę, jak Landon i jego żona. Niby blisko, a tak daleko.
- Nikt. O to chodzi -powiedziała, jakby było tak oczywiste jak to że trawa jest zielona a słońce świeci - Robiłbyś to z pasji - dodała jeszcze w ramach wyjaśnienia o co jej chodzi. Na tym przecież zbudowała całą historię, którą mu przedstawiła. Bez tego byłby zwykłym włamywaczem. Zero sympatii u odbiorcy, nikt by się z nim nie identyfikował co z automatu sprawiłoby, że mniej ludzi zapamiętałoby historię i wcale nie chciało jej opowiadać. A jeśli już to w zupełnie inny sposób. Nie zamierzała, jednak dodawać nic więcej, bo nie wiedziała czy zainteresowała go tą rozmową czy wręcz przeciwnie i wziął ją za jakąś świruskę, a nie takie wrażenie chciała na nim zrobić.
Jordie nie za bardzo wiedziała co powiedzieć. To wydawało jej się najbardziej stosowne, bo jakby nie patrzeć przyszła tu zupełnie bez uprzedzenia licząc, że rzuci wszystko tylko po to, żeby zająć się jej autem. Trochę naiwne myślenie, które zdecydowanie wymagało, aby takie słowa padły. Opiekunka dobrze ją wychowała - Też liczę, że nie zajmie to dużo czasu - przyznała nie do końca zgodnie z prawdą. Liczyła, że im dłużej będą rozmawiać tym łatwiej będzie jej zadać jakieś pytania, które raczej dziwnie brzmiałby z ust obcej laski. Pewnie i tak będą, ale może chociaż nie zostawi jej tu samej, jak poruszy te niekomfortowe - Ale skoro tak to nie mam wcale wyrzutów sumienia. Przynajmniej więcej czasu spędzisz w dobrym towarzystwie - powiedziała dość nieskromnie, jednak uśmiech który mu posłała mógł wskazywać, że bardziej zależało jej na tym, żeby wywołać go też na jego twarzy, niż mówiła poważnie. Jordie pewnie jak typowa, bogata laska miała jakieś małe, drogie auto z salonu, które śmierdziało nowością i jeszcze się błyszczało. Rodzice jakoś musieli jej wynagrodzić nieobecność, a ona bez oporów korzystała. Niech chociaż to jej dadzą - Nawet nie zapytałam, jak masz imię - rzuciła po chwili patrząc na niego pytającą - Jestem Jo... - urwała. Jeśli powie mu swoje imię znalezienie jej gdziekolwiek będzie tak łatwe, jak było znalezienie jego. Nie żeby liczyła, że zaraz poleci ją googlować, ale nazwisko zdradzi wszystko. Nie będzie już dziewczyną, która przyszła do warsztatu, a córką gościa, do którego domu wpadł robić awanturę - Jo - powiedziała już pewniej. Niech będzie.

jordana crawley
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I am the one hiding under your bed temat miesiąca - październik BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG STUDENT PRZESYPIAM ŻYCIE Czytam poranną prasę Mistrz krzyżówek Chodzę w bluzach mojego chłopaka PIKNIK
mów mi/kontakt
yang
a
Awatar użytkownika
właściciel tutejszego warsztatu samochodowego i wdowiec, który powoli zaczyna ogarniać swoje życie
29
193

Post

Uśmiechnął się lekko i pokręcił głową porzucając jednak wątek warsztatowego wolontariatu. Nie zamierzał testować jej wyobraźni dalej, tym bardziej, że sama ta wymiana zdań nie prowadziła w tej chwili do nikąd. Przyszła przecież do niego w konkretnym celu, więc to na tym skupić się powinien. Nie musiał jej przecież przekonywać gdzieś w międzyczasie, że w warsztacie faktycznie pracuje, bo pewnie sama zdawała sobie sprawę z tego, ile prawdy mogłoby się znaleźć w jej teorii. Nawet mniej niż ziarno.
Pokiwał głową, bo faktycznie, byłoby to miłe, gdyby udało im się sprawnie uwinąć. Nie myślał w tej chwili jedynie o sobie. Nie sądził, by chętnie marnowała kolejna godzinę na bezsensownym sterczeniu przy aucie. Nawet jeśli była miła dość, to i tak z pewnością miała inne, zdecydowanie lepsze plany. Uniósł lekko brwi, słysząc jej słowa. Pewnie nie zdarzało mu się zbyt często, by panie z nim flirtowały nad maską samochodu, w którym grzebał. Może jedynie te podstarzałe i znudzone życiem, bo pozostała część, jak zakładał, doskonale wiedziała, że ten lando od warsztatu to ten, któremu się żona z klifu rzuciła. A jednak proszę, ona to chyba robiła.
— Bardzo możliwe — dodał uznając, że będzie to najzgrabniejsza odpowiedź. Uśmiechnął się dodatkowo lekko w jej stronę. A kiedy wreszcie na miejscu się znaleźli to zerknął na pozostawiony samochód uznając, że chyba nawet do niej pasuje. Zdziwiłby się, gdyby przy ulicy zaparkowany stał jakiś wielki SUV. Wyciągnął więc w jej stronę rękę po kluczyki, bo potrzebował dostać się do środka, zerknąć pod maskę i sprawdzić, czy jest to aby na pewno usterka, która zmuszała go do pchania do w stronę warsztatu, czy niekoniecznie i obejdzie się bez tego. — Okej Jo, jestem Lando — dodał. Szczęśliwie dla niej jakoś umknęło mu to, że zachowuje się odrobinę niezrozumiale. Może dlatego, że jakoś nie istniał powód dla którego miał ją posądzać o jakieś ukryte motywy? Poza tym nie przyszedł tutaj po to, by ją jakkolwiek analizować przecież, ale po to, by sprawdzić co z jej autem. Dlatego otworzył maskę, zabezpieczył ją i przyświecił sobie latarka, która w kieszeni spodni schował wcześniej. Dzięki temu mógł sprawdzić wszystkie te rzeczy, o których ja sama nie mam pojęcia, a na których Lando znał się oczywiście doskonale. Dlatego po kilku chwilach już pewne podejrzenia miał, ale jeszcze musiał się przekonać, czy aby na pewno tędy droga.

jordana crawley
Jestem miękki i puszysty - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Pomocny narwal I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Niech Twoja wyobraźnia zdecyduje, co jest w pudełku - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Przez żołądek do niekoniecznie serca - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nie zadzieraj z wróżbą - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with All the Jealousy - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With The Only One Line - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym The sound of children's laughter Fingers like snakes and spiders in my hair Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Ciasteczko z wróżbą Największy multiholik 2020 Największy dyskutant 2020 This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing Hear those magic reindeer click All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking I don't care about the presents Red 'n' black, and slimy green temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień Laleczka pogardy BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY MISTRZ KLAWIATURY Faster than a kiss! ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine MŁODY SCENARZYSTA SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? I'm sooo broken hearted I killed Laura Palmer WDOWIEC/WDOWA Jestem najstarszym dzieckiem Koneser wykwintnych alkoholi Kocham naleśniki Kocham jajecznicę Najpierw mleko, potem płatki Kocham brzydkie swetry Dżentelmen Na smutki piekę ciasteczka bezsenność to moja przyjaciółka Zaczynam dzień zimnym prysznicem Mam mocną głowę Ususzę nawet kaktusa MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Jedzonko? Tylko słone! #TEAM_MARVEL WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL SŁODYCZY wieczny Piotruś Pan ZŁOTA RĄCZKA MARUDA FAN HORRORÓW JESTEM GRYFONEM PRACA FIZYCZNA Lubię siedzieć po ciemku BABY BOOM! SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ Narzeczony mimo woli Ralph Demolka Stara przyjaźń nie rdzewieje Shame, shame, shame! My fluffy best friend Like a virgin help me, i'm poor I'm Polish, kurwa! house flipper toss a coin to your witcher i only lie when i love you Food Fight Good or Bad News SMERF PRACUŚ THANK YOU, NEXT! GOOGLE ME UGLY NAKED GUY DANCING QUEEN DOMOWE REWOLUCJE DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Wpadka The Second Best NOTHING BREAKS LIKE A HEART I wanna have your babies
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
studentka dziennikarstwa, pełnoetatowa dziewczynyna lennyego, która dla zabawy prowadzi poniedziałkowe audycje i pisze opowiadania do różnych gazet pod pseudonimem
23
176

Post

Jordie nie bardzo interesowała się miejskimi ploteczkami. O tym co spotkało jego żonę na pewno słyszała, a raczej czytała w gazecie, bo to dla niej jedyne wiarygodne źródło informacji. Nie była natomiast jedną z tych osób, które musiały tą wiedzę poszerzać plotkując z panią ze sklepu czy sąsiadką. Wiadomo, że dobra historia często doprowadza do różnych miejsc, ale trzeba umieć je filtrować. Pani, która obserwowała ich z boku, posiadające własna teorię i wyobraźnie nie byłą zbyt wiarygodnym źródłem. Jordie zamierzała dowiedzieć się wszystkiego o nim i o sytuacji sama. Flirtowanie było jednym z narzędzi, które to umożliwiało. Znaczy był atrakcyjny, więc wcale nie musiała się do niczego zmuszać, ale miała chłopaka, więc parę mogła się uciec jedynie do miłych słów i uśmiechów.
Bez zbędnych słów dała mu kluczyki opierając się o pojazd gdzieś z boku, żeby mu nie przeszkadzać. Była pewna, że jeśli będzie potrzebował jakiejś pomocy z jej strony to powie, chociaż jedyne na co mógł liczyć to potrzymanie latarki czy uśmiech na poprawę humoru, bo samochody to coś o czym nie miała pojęcia. Oponę zmieni, jednak wolała nie robić tego sama, ale na tym listę można skończyć. Zmarszczyła brwi udając lekkie zaskoczenie. Jakby jej szare komórki własny łączyły ze sobą fakty - jego imię, napis nad warsztatem - To Twój warsztat? - zapytała, jakby zupełnie nie miała o tym pojęcia. Przecież nikt z tu obecnych nikogo nie googlował. Jordie mocno się starała, żeby nie było tego po niej widać, chociaż nie miała pojęcia jak jej to wychodzi. To pierwsza taka akcja w jej życiu, więc nie do końca wiedziała jak to wszystko rozegrać. Może powinna powiedzieć mu prawdę na starcie, ale na pewno posłał by ją wtedy w diabły. Przynajmniej tak podejrzewała, bo ona by to zrobiła - I jak? - zapytała po chwili patrząc na niego uważnie. Korciło ją, żeby zapytać o czemu przyszedł do jej domu, co z samobójstwem jego żony miał jej ojciec i o co w ogóle w tym wszystkim chodziło, ale zamiast tego obserwowała go uważnie - Zdziałasz jakieś cuda? - dopytała jeszcze z lekkim uśmiechem.

Landon Moran
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I am the one hiding under your bed temat miesiąca - październik BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG STUDENT PRZESYPIAM ŻYCIE Czytam poranną prasę Mistrz krzyżówek Chodzę w bluzach mojego chłopaka PIKNIK
mów mi/kontakt
yang
a
Awatar użytkownika
właściciel tutejszego warsztatu samochodowego i wdowiec, który powoli zaczyna ogarniać swoje życie
29
193

Post

Problem tkwił jedynie w tym, że Lando daleki był od jakichkolwiek flirtów. Nie dlatego, że sobie nie radził. Chodziło raczej o to, że nie był na nie do końca gotowy, święcie przekonany, że nie przekroczył jakiejś umownej linii jeszcze, która pozwoliłaby mu do życia wrócić. Jakby wcześniejsza próba nawiązywania kontaktów z kobietami, innymi niż jego przyjaciółki, była szarganiem pamięci po byłej żonie. Logika ta nie była na pewno zdrowa, ani zweryfikowana na kozetce u specjalisty. Niestety nie istniała siła, które by na niego wpłynęła. Niemniej potrafił odczuć, kiedy kobieta uśmiecha się do niego ładniej, niż podczas niewinnej rozmowy z panią ze sklepu. Na pewno mu to też schlebiało w pewien sposób, nawet jeśli kobieta mogła jedynie taką naturę posiadać. W końcu oczy miał zdrowe i potrafił dostrzec to, że wyróżniała się z powodzeniem na tle mieszkanek Hope Valley.
Nie zamierzał jej na pewno do pracy angażować, bo jednak zamierzał całą pracę przerzucić sobie na jutro jednak. Na szczęście nie wydawała się tez specjalnie wymagająca od niego. Miała dużo szczęścia, że samochód stanął jej w tym miejscu, a nie w jakiejkolwiek innej, polnej dróżce. Przetransportowanie go stąd, patrząc na to, że znajdowali się na górce, a jego warsztat w dole ulicy, nie stanowiło większego problemu. Zerknął na nią i uśmiechnął się nieznacznie.
— Tak wyszło — przyznał. Nie miał powodów by twierdzić, że udaje zaskoczenie. Tym bardziej, że nieco bardziej w tej chwili skupiony był na aucie kobiety, niż na samej brunetce. Zatrzasnął chwilę później maskę samochodu i spojrzał na nią. Pokiwał głową, bo nie musiała się szczególnie obawiać.
— Naprawię go. Powinno mi się udać załatwić to do środy. A teraz wskakuj, będziesz kierowała i zepchniemy go na luzie aż do warsztatu, okej? — zaproponował. Wierzył, że sobie poradzi, w końcu potrzebował jedynie, by kontrolowała i zahamowała w odpowiedniej chwili. Nic więcej. Gdy znajdą się na miejscu to Lando przejmie stery i już się nim zajmie. Póki co jednak potrzebował partnera do tego. — Potrzebujesz wymiany kilku części jeszcze, z tego co widziałem, ale nie będzie to wielki koszt. Kiedy ostatnio zostawiałaś go u mechanika? — zapytał. Nie oceniał jej w żaden sposób, ale zakładał, że ktoś w jej wieku, jeżdżący takim autem, raczej dostał go w ramach prezentu i zwyczajnie z niego korzystał. Bez zbędnego przejmowania się tym, czy jeśli coś się tłucze w lewym kole to czy nie był to przypadkiem kiepski znak.

jordana crawley
Jestem miękki i puszysty - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Pomocny narwal I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Niech Twoja wyobraźnia zdecyduje, co jest w pudełku - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Przez żołądek do niekoniecznie serca - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nie zadzieraj z wróżbą - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with All the Jealousy - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With The Only One Line - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym The sound of children's laughter Fingers like snakes and spiders in my hair Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Ciasteczko z wróżbą Największy multiholik 2020 Największy dyskutant 2020 This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing Hear those magic reindeer click All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking I don't care about the presents Red 'n' black, and slimy green temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień Laleczka pogardy BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY MISTRZ KLAWIATURY Faster than a kiss! ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine MŁODY SCENARZYSTA SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? I'm sooo broken hearted I killed Laura Palmer WDOWIEC/WDOWA Jestem najstarszym dzieckiem Koneser wykwintnych alkoholi Kocham naleśniki Kocham jajecznicę Najpierw mleko, potem płatki Kocham brzydkie swetry Dżentelmen Na smutki piekę ciasteczka bezsenność to moja przyjaciółka Zaczynam dzień zimnym prysznicem Mam mocną głowę Ususzę nawet kaktusa MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Jedzonko? Tylko słone! #TEAM_MARVEL WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL SŁODYCZY wieczny Piotruś Pan ZŁOTA RĄCZKA MARUDA FAN HORRORÓW JESTEM GRYFONEM PRACA FIZYCZNA Lubię siedzieć po ciemku BABY BOOM! SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ Narzeczony mimo woli Ralph Demolka Stara przyjaźń nie rdzewieje Shame, shame, shame! My fluffy best friend Like a virgin help me, i'm poor I'm Polish, kurwa! house flipper toss a coin to your witcher i only lie when i love you Food Fight Good or Bad News SMERF PRACUŚ THANK YOU, NEXT! GOOGLE ME UGLY NAKED GUY DANCING QUEEN DOMOWE REWOLUCJE DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Wpadka The Second Best NOTHING BREAKS LIKE A HEART I wanna have your babies
mów mi/kontakt
ODPOWIEDZ