Droga dojazdowa do miasteczka
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
nie wyszedł mu wielki interes za miastem, więc wrócił z podkulonym ogonem do Hope Valley i stara się naprawić to, co udało mu się zepsuć nagłym wyjazdem
29
193

Post

- 04 -

Declan nie należy do grona osób, które wolne popołudnia i wieczory lubią spędzać samotnie w domowym zaciszu. Jemu nigdy to nie leżało i choć czasem może w ten sposób odpocząć, na ogół woli wyskoczyć gdzieś na miasto ze znajomymi lub poznać tam kogoś nowego niż zamykać się przed światem w swoich czterech ścianach. I dlatego dziś też nie planował siedzieć w domu, skoro w ten wieczór nie musiał iść do pracy. Zresztą nie on jedyny, bo sytuacja jego współlokatorki wyglądała dokładnie tak samo, dlatego wyszedł z propozycją, żeby wyskoczyli gdzieś razem. Lubił spędzać z nią czas, a poza tym przecież każdy wie, że kobiety są najlepszymi skrzydłowymi, dlatego uważał, że pójście z nią jest fantastycznym pomysłem, bo ma gwarancję tego, że będzie się dobrze bawić, a przy okazji była spora szansa, że dzięki pomocy Lacey pozna kogoś, z kim przyjemnie spędzi resztę nocy. Plan idealny, na którego realizację brunetka się zgodziła, więc nie pozostało im nic innego jak zacząć imprezę, prawda? Ta po dotarciu do baru dość szybko się rozkręciła, a oni ani trochę nie szczędzili sobie alkoholu. I jak się okazało, Lansbury nie potrzebował żadnego innego towarzystwa, przez cały czas świetnie bawiąc się z Bradford, której nie chciał wymieniać na nikogo innego, nawet jeśli z nią nawet nie miał co liczyć na to, że ten wieczór zakończy się w jego łóżku. Wcale nie musiał, żeby Declan uznał go za udany, co można było zauważyć po tym, jak przez cały czas dopisywał mu humor. I wyglądało to w ten sposób również wtedy, gdy opuszczali lokal. Nie dlatego, że chcieli, a przez to, że był już zamykany, więc swoją imprezę musieli przenieść gdzieś indziej. Do domu żadnemu z nich się nie spieszyło, dlatego brunet wpadł na pomysł, żeby zajrzeć do całodobowego sklepu, tam kupić jakiś alkohol i przejść się po mieście, ewentualnie wybrać się na plażę, gdzie mogliby spędzić resztę nocy z nabytym towarem. I tego się trzymali, dlatego wskoczył do sklepiku, starając się nie dać po sobie poznać, że już jest nieźle wstawiony, a gdy udało mu się dokonać zakupu, niczym zwycięzca wyszedł na zewnątrz, wymachując w powietrzu butelkami, żeby czekająca na niego na przystanku Lacey mogła je zobaczyć. Był wręcz przesadnie dumny z siebie, ale nie zamierzał przejmować się tym, że jego zachowanie nie jest adekwatne do osiągnięć. - Powinno nam starczyć na trochę - zakomunikował, wciskając sobie pod koszulę jedną z butelek, żeby schować ją na później. Na razie mogli skupić się na opróżnieniu pierwszej, którą właśnie otwierał, ale zamiast od razu się z niej napić, najpierw podał ją Bradford. - Damy przodem… Pierwsze? Jak powinienem to powiedzieć? - zmarszczył brwi, spoglądając na nią pytająco.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! MŁODY SCENARZYSTA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WYSPORTOWANY RZUCIŁEM/AM STUDIA STRZELEC FAN ANIME IMPREZOWICZ ŁAMACZ SERC PEWNY SIEBIE WOLĘ OSTRO I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME BEACH BITCH SZCZĘKI NO REGRETS! PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM TLC Odlotowe Agentki toss a coin to your witcher house flipper Like a virgin
mów mi/kontakt
nah
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

003.


Lacey wszędzie było pełno. Już od najmłodszych lat uchodziła za ten rodzaj człowieka, który roztaczał wokół siebie ogrom chaosu. Notorycznie broiła, wchodziła na wszystkie drzewa w okolicy i niejednokrotnie podkradała bratu procę tylko po to, aby strzelić kotu sąsiadki w tyłek. Innymi słowy, nigdy się nie nudziła i nudy nie znosiła też obecnie. Starała się unikać jej za wszelką cenę, dlatego raz po raz wypełniała swój wolny czas różnego rodzaju aktywnościami. Kiedy te ograniczały się do domowego zacisza, raczej nie powstrzymywała się przed tym, aby we własne zabawy wciągnąć Declana, co niekiedy jej się udawało, czasami przynosząc też odwrotny skutek. Działało to jednak w dwie strony, dlatego i ona otwarta była na wszelkiego rodzaju propozycje, które przedstawić mógł jej brunet. Gdy dziś wspomniał o wyjściu do baru, Lacey nie musiała zastanawiać się zbyt długo, choć może powinna, skoro jej zarobki nadal nie były powalające. Owszem, niekiedy mogła dorobić się sporej sumki za napiwki, ale w ostatnim czasie i one nie były powalające, co sprowadzało się do tego, że dzisiejszego wieczora jej portfel znacznie zeszczuplał. Tym jednak Lacey nie zaprzątała sobie głowy, podobnie podchodząc zresztą do kaca, który na pewno przeszkodzi jej w spokojnym przeżywaniu dnia jutrzejszego. Rzecz w tym, że w towarzystwie bruneta bawiła się tak dobrze, że niczego nie chciała sobie odmawiać. Obawiała się, że jeśli się na to zdecyduje, koniec końców zepsuje im zabawę, a tego wolała uniknąć. I najwyraźniej udało jej się, skoro ich pijacka eskapada nie dobiegła końca nawet wtedy, kiedy lokal został zamknięty. Choć w takich okolicznościach każdy przyzwoity człowiek powinien zdecydować się na powrót do mieszkania, im najwyraźniej nie było to w głowach. Lacey myślała wyłącznie o tym, że nie chciała kończyć tej nocy zbyt szybko. Dlatego też grzecznie czekała na Declana na przystanku, kiedy ten zdecydował się zorganizować im dodatkowy prowiant. Kiedy już z nim wrócił, brunetka uśmiechnęła się szeroko, nadal nie paląc się do tego, aby podnieść się z miejsca. Poklepała lekko miejsce obok siebie i delikatnie zamachała nogami w powietrzu. - Jeśli zabraknie, to w mieszkaniu mamy jeszcze butelkę prosecco. Schowałam ją pod swoim łóżkiem, żebyś sam się do niej nie dopadł - zmarszczyła nos i uśmiechnęła się uroczo, w ten sposób chcąc zrobić z siebie niewiniątko, aby Declan nie gniewał się na nią za bardzo. Gdy przejęła od niego butelkę, nie napiła się od razu, uprzednio spiesząc mu z odpowiedzią. - Powinieneś powiedzieć „Lacey, skarbie, otworzyłem ci alkohol”. To wystarczyłoby mi w zupełności - i przy okazji wyszedłby na dżentelmena, który dba o swoją damę, prawda? Nie wdając się w zbędne szczegóły, Bradford przechyliła w końcu butelkę i upiła z niej kilka większych łyków, chwilę później przecierając nadgarstkiem kącik ust. Kiedy to zrobiła, oddała butelkę brunetowi, aby i on mógł skosztować alkoholu.
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
nie wyszedł mu wielki interes za miastem, więc wrócił z podkulonym ogonem do Hope Valley i stara się naprawić to, co udało mu się zepsuć nagłym wyjazdem
29
193

Post

I to czyniło ją idealną kompanką dla Declana, który również nudy nie znosił i był zwolennikiem tego, aby jak najwięcej bawić się w swoim życiu. Dlatego też między innymi lubił próbować nowych rzeczy i dawał namawiać się Lacey na jej pomysły. Nie wszystkie, oczywiście, bo część z nich nie brzmiała dla niego ani trochę zachęcająco, ale przeważnie nie potrafił powiedzieć jej nie, co skończyło się kilkoma nowym tradycjami w ich domu. I na szczęście on mógł liczyć na dokładnie to samo z jej strony, rzadko spotykając się z odmową, gdy wychodził do niej z jakąś propozycją. To był jeden z powodów dlaczego lubił dzielić z nią dach nad głową. Na pewno nie główny, ale dosyć istotny. Nie zauważał przy tym tego, że wypady z nim mogłyby być dla niej zbyt kosztowne, bo przecież pracowali na dokładnie tym samym stanowisku, a on jakoś sobie radził. Co prawda jego finanse na koniec miesiąca również były dosyć mocno nadszarpnięte, ale jakoś szczególnie tego nie odczuwał. Może ta różnica polegała na tym, że jednak mieli nieco inne zarobki? W ten temat brunet nigdy się nie zagłębiał, ale jeśli Lacey kiedykolwiek miałaby jakieś problemy z gotówką, powinna wiedzieć, że w razie co może na nią liczyć. Już zdążył udowodnić jej, że jest w stanie przymknąć oko na opóźnienia przy czynszu, a i na jakąś drobną pożyczkę pewnie by się zgodził, bo od czego są przyjaciele, prawda? Sam wiele nie miał, ale w razie co zawsze był w stanie podzielić się w miarę swoich możliwości, więc Bradford nie powinna z nim zginąć. No, pod warunkiem, że ich pijackie eskapady nie skończą się w nieciekawy sposób, bo czy aby na pewno kręcenie się po mieście w takim stanie było rozsądnym pomysłem? Kupowanie dodatkowego alkoholu też chyba nie było ich najmądrzejszym pomysłem, ale na ten moment żadne z nich się tym nie przejmowało. Lansbury nie chciał po prostu przerywać tej dobrej zabawy, dlatego nie przejmując się jutrzejszym kacem i innymi konsekwencjami ich wypadu, skupiał się w na tym, co było w tym dobrego. A pozytywów akurat widział całkiem sporo. - Jassne, schowałaś je tam pewnie tylko po to, żeby w końcu zaciągnąć mnie do swojego łóżka - przyznaj się - oskarżycielsko wycelował w nią palec i uśmiechnął się głupio, znów dumny z siebie, jakby właśnie dokonał jakiegoś wielkiego odkrycia. Dopiero chwilę później przysiadł się do brunetki, nie mając nic przeciwko temu, żeby na razie rozgościć się tutaj. - Zapamiętam na przyszłość, Lacey, skarbie - pokiwał głową z przekonaniem, później uważnie ją obserwując i czekając na swoją kolej, żeby się napić. Długo nie musiał na to czekać, ponieważ niedługi moment później Bradford przekazała mu butelkę, a on bez chwili zwłoki, idąc jej śladem, upił kilka łyków, po czym odetchnął głośno i również przetarł usta nadgarstkiem.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! MŁODY SCENARZYSTA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WYSPORTOWANY RZUCIŁEM/AM STUDIA STRZELEC FAN ANIME IMPREZOWICZ ŁAMACZ SERC PEWNY SIEBIE WOLĘ OSTRO I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME BEACH BITCH SZCZĘKI NO REGRETS! PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM TLC Odlotowe Agentki toss a coin to your witcher house flipper Like a virgin
mów mi/kontakt
nah
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

W takim razie dobrze, że udało im się zgrać ze sobą w ten sposób, nawet jeżeli portfel Lacey miał ucierpieć na tym niejednokrotnie. Nie była to rzecz, co do której miałaby coś przeciwko, bo raczej nie przywykła do odmawiania sobie czegokolwiek przez wzgląd na pieniądze i może właśnie ta drobna rozrzutność sprawiała, że Bradford znajdowała się niekiedy w o wiele gorszej sytuacji. Poza tym, była typową kobietą, lubiła od czasu do czasu wyskoczyć na zakupy, dorzucając do swojej kolekcji ubrań kilka kolejnych, zupełnie niepotrzebnych jej rzeczy. Skoro wyglądało to w ten sposób, udzielanie jej pożyczek mogło nie być dobrym posunięciem, choć Lacey na pewno doceniłaby same chęci. Rzecz w tym, że jej życie wyglądało teraz inaczej niż jeszcze przed rokiem, dlatego powinna w końcu pogodzić się z nową rzeczywistością i przystosować się do niej nieco bardziej. I może gdyby ograniczyła niepotrzebne wydatki, zdołałaby odłożyć trochę grosza i wówczas wizyty w barach przestałyby wydawać jej się kosztowną przyjemnością, choć wystarczyło spojrzeć na nią obecnie, aby dojść do wniosku, że nawet ta myśl nie była w stanie zmusić jej do tego, żeby dzisiejszy wieczór spędziła w domowym zaciszu. I pewnie pożałuje tego, kiedy kolejnego poranka otworzy oczy, a ból głowy sprawi że nie będzie w stanie podnieść się z miejsca. Choć nie odpuszczała sobie imprez, jej metabolizm nie był już tak wspaniały jak przed kilkoma laty, dlatego tolerancja na alkohol znacznie jej spadła. I chociaż miała tego pełną świadomość, nie przeszkodziło jej to we wlewaniu w siebie kolejnych porcji alkoholu. Swoją drogą, jeśli dalej wyglądać będzie to w ten sposób, niewykluczone, że Declan zmuszony będzie przerzucić ją sobie przez ramię, taszcząc ją w ten sposób do mieszkania, bo w którymś momencie nogi mogą odmówić jej posłuszeństwa. Podobnie jak język, który plątać zaczął jej się już kilka drinków temu, ale biorąc pod uwagę fakt, że Lansbury podzielał jej stan upojenia, raczej nie powinien wyłapać różnicy. - Gdybym chciała zaciągnąć cię do łóżka, wylądowałbyś w nim już dawno. Mój urok osobisty potrafi zdziałać cuda - wzruszyła lekko ramionami, po czym uśmiechnęła się niewinnie, uważnie lustrując go przy tym spojrzeniem. I żeby było jasne, ona naprawdę tak uważała! Poza tym, Declan wydawał jej się wyjątkowo prosty w obsłudze, przynajmniej w kwestii seksu. Miała więc wrażenie, że wystarczyłoby kilka drobnych znaków, a on na pewno poszedłby za ciosem i nie kazałby zbyt długo się namawiać. - Tak lepiej - przyznała, po czym zacisnęła usta na dolnej wardze, będąc z siebie w stu procentach zadowoloną. Wtedy też podciągnęła nogi na przystankową ławeczkę, żeby rozsiąść się na niej wygodniej. Przechyliła lekko głowę i choć początkowo tego nie planowała, kiedy oparła się nią o ściankę przystanku, nie zamierzała zmieniać tej pozycji.
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
nie wyszedł mu wielki interes za miastem, więc wrócił z podkulonym ogonem do Hope Valley i stara się naprawić to, co udało mu się zepsuć nagłym wyjazdem
29
193

Post

I to może być różnica, która decyduje o stanach ich kont na koniec miesiąca. Z Declana żaden zakupoholik, nowe rzeczy przeważnie kupował sobie wtedy, gdy musiał zastąpić coś, co już można było uznać za zużyte. Nie był fanem biegania po sklepach i poszerzania swojej garderoby do niebotycznych rozmiarów. Podobnie zresztą było z innymi rzeczami, których przesadna ilość była mu zbędna. Pod tym względem znał umiar, jednak nie można powiedzieć, żeby nie brakowało mu go również wtedy, gdy sprawa dotyczyła imprez lub po prostu picia alkoholu. Wtedy nie potrafił powiedzieć sobie pas, przez co częściej niż raz tygodniowo Lansbury musiał walczyć z morderczym kacem, czasem nawet w godzinach pracy, co było nieznośne, ale zdążył już tak się do tego przyzwyczaić, że wiedział już jak funkcjonować, żeby poradzić sobie z obowiązkami zawodowymi, a przy okazji, ze względu na swój stan, nie przepracować się. Declan spędził już tyle lat za tym barem, że miał na wszystko swoje sposoby. Szkoda tylko, że nie odkrył jeszcze na żadnego na własną głupotę i brak umiaru w piciu, który mógłby uratować go przed wieloma niekomfortowymi sytuacjami. Chociaż może jemu one aż tak bardzo nie przeszkadzały, skoro non stop dążył do tego, żeby się powtarzały? Jednak nawet jeśli był w tym wszystkim wprawiony, patrząc na jego obecny stan, można śmiało przyznać, że nie byłby w stanie przytaszczyć Bradford do ich domu. Sukcesem będzie jeśli sam dojdzie tam o własnych siłach, co na ten moment mogło być wątpliwe, ale noc jest jeszcze młoda, więc istniała szansa, że się pozbiera i wróci choć do częściowej formy… A przynajmniej mógłby, gdyby w końcu odstawił alkohol, zamiast wlewać w siebie kolejne procenty. - Nie uwierzę, dopóki mi tego nie udowodnisz - odpowiedział przekornie i uniósł kącik ust, spoglądając na nią z zaciekawieniem. Chciał sprawdzić jak z tego wybrnie i czy uda jej się postawić na swoim, nawet jeśli niczego mu nie udowodni. Sprawdzał ją, może też odrobinkę licząc na to, że naciśnie na nią odpowiednio i przekona do tego, żeby jednak spróbowała mu to udowodnić? Może. Ale prawdą jest to, że wyzwanie nie byłoby wielkie, bo Declan rzeczywiście jest łatwy i kobietom nie potrzeba wiele, żeby zaciągnąć go do łóżka. Wystarczyło odkryć jego słabości, co nie jest żadnym wyzwaniem. - Może mi też zrobisz trochę więcej miejsca? - zerknął wymownie w dół, spoglądając na to jak ona wygodnie się rozsiadła, czego sam jej pozazdrościł. Jednak zamiast zaczekać na jakąś reakcję z jej strony, postanowił w międzyczasie jeszcze raz się napić, dlatego upił kolejnych kilka łyków z butelki, którą później podał kobiecie, żeby mogła zrobić dokładnie to samo. W końcu nie będzie pić sam, prawda? Tym bardziej, że schowana pod jego koszulą czekała na nich jeszcze jedna butelka.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! MŁODY SCENARZYSTA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WYSPORTOWANY RZUCIŁEM/AM STUDIA STRZELEC FAN ANIME IMPREZOWICZ ŁAMACZ SERC PEWNY SIEBIE WOLĘ OSTRO I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME BEACH BITCH SZCZĘKI NO REGRETS! PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM TLC Odlotowe Agentki toss a coin to your witcher house flipper Like a virgin
mów mi/kontakt
nah
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

Choćby chciała, Lacey nie do końca była w stanie zmienić swoje podejście. W zakupach nie chodziło przecież wyłącznie o same zakupy, pomimo tego, że niewątpliwie sprawiały jej one wiele przyjemności. Na większość z nich decydowała się z innego, choć też banalnie prostego powodu – ona po prostu lubiła mieć świadomość tego, że pośrednio dbała w ten sposób o siebie, a przecież lubiła dobrze wyglądać. Poza tym, na jej wydatkach Declan zyskiwał również, bo gdyby Bradford nie ładowała takiej ilości kasy w różnego rodzaju specyfiki, nie wychodziłaby do niego z propozycjami urządzania sobie domowego spa, co powoli stawało się dla nich pewnego rodzaju rytuałem. Niewykluczone, że wizyty w pobliskich barach również staną się dla nich tradycją, ale podobnie jak w poprzednim przypadku, będzie to rozrywka dość kosztowna. I odrobinę bolesna, skoro ściągać miała na nich gigantycznego kaca, z którym Lacey zmuszona będzie walczyć przez cały następny dzień. Nie była to perspektywa kusząca, skoro pojawić musiała się wówczas w pracy i choć mawiało się, że to właśnie ona była najlepszym lekarstwem na chorobę alkoholową, Lacey nigdy nie zdołała się o tym przekonać. Zaliczała się do tego grona osób, które wolało nie przemęczać się w cierpieniach, dlatego nie lubiła wówczas chwytać się żadnych aktywności. Tę możliwość posiadałaby wyłącznie wtedy, kiedy jej życie byłoby odrobinę wygodniejsze, a skoro na to nie miała żadnej szansy pozostawało jej zaakceptowanie własnego, marnego losu. Pocieszał ją jedynie fakt, że Declan dzielnie jej w tym asystował, choć w chwili obecnej chyba w ogóle nie potrzebowała pocieszenia. Podobnie jak dodatkowych procentów, ale niestety, pijaństwo rzadko chadzało w parze z rozumem. - Teraz? - zapytała, mrużąc przy tym oczy. Chwilę później zmarszczyła nos i lekko pokręciła głową. - No nie wiem. Później nie będziesz w stanie mi się oprzeć i jeszcze aresztują nas za macanki w miejscu publicznym. Ja jakoś dałabym sobie radę za kratami, ale ty i twoja ładna buźka… - ulokowała jedną dłoń na jego policzku, aby móc delikatnie go po nim poklepać. - Mielibyście przechlapane - a przecież głupia zabawa nie była warta narażania jego godności. Rzecz w tym, że gdyby podpuścił ją odrobinę bardziej, Lacey pewnie w końcu uległaby, decydując się na zaprezentowanie mu własnych sztuczek. Choć chciałaby zapierać się przy innej wersji, w rzeczywistości sama też nie była trudna w obsłudze. - O tutaj? - zapytała, po czym poklepała lekko swoje kolana. W międzyczasie posłała mu jeszcze zaczepny uśmiech, chwilę później sięgając po butelkę, którą Declan podsunął w jej kierunku. I na tym właśnie skończyło się jej bycie kulturalną damą, bo już chwilę później pociągnęła kilka łyków alkoholu, ignorując myśl o tym, że naprawdę kręciło jej się w głowie.
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
nie wyszedł mu wielki interes za miastem, więc wrócił z podkulonym ogonem do Hope Valley i stara się naprawić to, co udało mu się zepsuć nagłym wyjazdem
29
193

Post

Jeśli sprawa wygląda w ten sposób i Lacey rzeczywiście nie była w stanie ograniczyć zakupów, w takim razie musiała pogodzić się z tym, że stan jej konta na koniec miesiąca nie był imponujący. Declanowi tak naprawdę nie robiło to różnicy, skoro w każdym miesiącu radziła sobie z opłaceniem rachunków, a poza tym, jak sama zauważyłaś, korzystał na jej rozrzutności, ponieważ to ona fundowała im wieczorki spa. Idąc tym tokiem rozumowania, skoro wypady na imprezy były jego pomysłem, to on powinien być ich fundatorem i tak właściwie to częściowo był. Co prawda Bradford nie pozwalała cały czas za siebie płacić i szanował to, ale gdy przychodziło do sytuacji jak ta, gdy wybrał się do monopolowego i sam ufundował im dwie bonusowe butelki alkoholu, to oczywiste, że nie będzie od niej żądał zwrotu gotówki, bez przesady. Mieszkali razem, przyjaźnili się, więc to było dla niego naturalne. A poza tym nie jest biedny, poradzi sobie bez tych kilku dolców, a nawet gdyby stracił więcej, jakoś dałby sobie radę, tym bardziej, że bardzo często mógł liczyć na spore napiwki w pracy. Wiedział jak rozmawiać z klientkami, żeby zachęcić je do dorzucenia się do jego pensji, więc przeważnie potrafił sobie w ten sposób odbić swoje imprezowanie. I pewnie tylko dzięki temu nigdy nie biedował na koniec miesiąca, co akurat uważał za szczęśliwy traf, bo nie wyobrażał sobie tego, że mógłby z czegoś zrezygnować lub szukać sobie drugiego etatu. Lubił to, że po pracy wciąż miał całkiem dużo wolnego czasu dla siebie i nie chciał oddawać go na rzecz kolejnego etatu. - Mhmm, może, ale myślę, że mógłbym zaryzykować - odpowiedział, wcześniej na chwilę zaciskając powieki i marszcząc nos, gdy poklepała go po policzku. Teraz na jego twarzy pojawił się zadziorny uśmiech. Lansbury nie zamierzał tak łatwo jej odpuszczać, nawet jeśli zasugerowany przez nią rozwój wydarzeń faktycznie nie do końca mu się podobał. Mimo to nie sądził, żeby miał on miejsce, ponieważ był prawie pewny tego, że Bradford i tak by spękała, a między nimi do niczego by nie doszło, więc tak naprawdę niczym nie ryzykował, podpuszczając ją. A trzeba przyznać, że robiąc to świetnie się bawił, więc tym bardziej nie widział powodów, żeby teraz z tego zrezygnować. - Lepiej to przemyśl, bo nie widzę żadnego problemu w tym, żeby wpakować ci się na kolana, skarbie - położył szczególny nacisk na ostatnie słowo, które spodobało mu się odkąd Lacey sama zasugerowała mu, żeby zwracał się do niej w ten sposób. Trudno powiedzieć na jak długo zostanie z nimi to określenie, ale pewne jest to, że na pewno nie będzie to krócej niż do końca ich dzisiejszej imprezy, która wciąż trwała i wcale nie zmierzała ku końcowi. Oboje wciąż jeszcze się trzymali, pili i chyba żadne z nich nie odczuwało zmęczenia. Zdążyli też zapomnieć o rozsądku, więc mogli tak pociągnąć nawet do świtu.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! MŁODY SCENARZYSTA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WYSPORTOWANY RZUCIŁEM/AM STUDIA STRZELEC FAN ANIME IMPREZOWICZ ŁAMACZ SERC PEWNY SIEBIE WOLĘ OSTRO I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME BEACH BITCH SZCZĘKI NO REGRETS! PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM TLC Odlotowe Agentki toss a coin to your witcher house flipper Like a virgin
mów mi/kontakt
nah
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

Choć przed kilkoma laty była wierną fanką wygody, nie było mowy, aby pozwalała mu płacić za siebie na dłuższą metę. Niezależnie od tego, od czyjego pomysłu rozpoczynały się pewne aktywności, należało wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii. Gdyby Declan nie uczestniczył w ich domowym spa, to w żaden sposób nie zmniejszyłoby jej wydatków. Lacey i tak kupowałaby wszelkie preparaty, maseczki i inne cuda, bo sama korzystała z nich naprawdę często. I nie widziała problemu w tym, aby podzielić się z brunetem ich zawartością, bo w większości przypadków i tak nie zdołałaby zużyć wszystkiego przed upływem daty ważności. Zupełnie inaczej wyglądało to w przypadku alkoholu, którego Lansbury nie powinien jej fundować. Choć byli przyjaciółmi, Bradford spoglądała na to zgoła inaczej. Nie miała nic przeciwko temu, aby przyjmować drinki od mężczyzn, którzy próbowali u niej coś ugrać, bo jak większość kobiet, lubiła pijać w barach za darmo. Nie oznaczało to jednak, że tego samego oczekiwała od niego, bo ich relacja nie działała na takich właśnie zasadach. Declan nie oczekiwał od niej niczego w zamian, a to sprawiało, że Lacey czuła się nieswojo, kiedy próbował cokolwiek jej fundować. Nic więc dziwnego, że kolejne kolejki decydowała się brać na siebie, na jego rozrzutność przymykając oko dopiero teraz. Prawda była jednak taka, że mogło być to kwestią pijaństwa, które w chwili obecnej sprawiało, że brunetka zwyczajnie nie zaprzątała sobie głowy tym, jak i skąd pojawił się przy nich alkohol. - Tak myślisz? - zapytała, nadal mrużąc przy tym oczy. Chwilę później wyraz jej twarzy zelżał, a na jej usta wkradł się uśmiech. - Próbujesz mnie poderwać, Lansbury? - uniosła jedną brew ku górze, zerkając na niego ze szczerym zadowoleniem. Może była to kwestia wypitego przez nią alkoholu, ale wyjątkowo uważnie zastanawiała się nad kolejnym ruchem. Choć nie powinna pozwalać mu na to, aby podpuszczał ją w ten sposób, wlała w siebie tyle drinków, że jej hamulce na pewno nie działały odpowiednio. Na dźwięk jego kolejnych słów zaśmiała się wesoło. - Od czegoś powinieneś zacząć, jeśli chcesz, żebym zaciągnęła cię do łóżka - odparła, pozwalając na to, aby tym razem to na jej usta wkradł się zadziorny uśmiech. Zupełnie nie pomyślała o tym, że warto byłoby zasugerować się jego słowami i przemyśleć własną propozycję dwa razy. Declan nie był kruszynką, mało tego, był od niej znacznie masywniejszy, a co za tym idzie, swoje ważył. Zapraszanie go na własne kolana mogło być naprawdę ryzykowne, ale nic nie wskazywało na to, aby Bradford miała nagle się tym przejąć. Nie wiedzieć czemu, za bardzo skupiła się na ich dotychczasowych przekomarzankach, chyba też odrobinę je podłapując. Najwyraźniej podpuszczanie jej, kiedy była pijana, wcale nie było takie trudne.
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
nie wyszedł mu wielki interes za miastem, więc wrócił z podkulonym ogonem do Hope Valley i stara się naprawić to, co udało mu się zepsuć nagłym wyjazdem
29
193

Post

Dlatego Declan nie narzucał się z tym, że mógłby jej coś postawić i przeważnie pozwalał jej płacić na siebie, a wszelkie wyjątki koniec końców i tak wyrównywały się podczas zakupów, na które żadnej zrzutki nie robili. Po prostu raz jedno, a raz drugie szło na nie i mieli wspólne jedzenie. Lansbury nie widział sensu w dzieleniu lodówki na pół, za o wiele wygodniejszą uznając zasadę wspólnoty. Oczywiście w lodówce i w szafce znajdowała się jedna półka pod nazwą “nie dotykać”, gdzie wrzucali jakieś rzeczy, które kupili tylko z myślą o sobie, ale były to raczej pojedyncze produkty, którymi rozpieszczali samych siebie, a nie jedne z podstawowych, które były niezbędne do przeżycia. Bez znaczenia! Rzecz w tym, że nie mogła powiedzieć, żeby była jakoś szczególnie przez Declana rozpieszczana, bo po pierwsze nie było go na to stać, a po drugie ich relacja była koleżeńska i w takim układzie wykorzystywanie się nawzajem nie było wskazane, chociaż lansbury nie miał nic przeciwko temu, żeby czasem postawić jej alkohol, gdy wychodzą razem na miasto. Był dobrym i uczynnym kolegą, więc dopóki było go stać i czuł się pewnie ze swoim stanem konta, czyli przeważnie na początku każdego miesiąca, mógł pozwolić sobie na odrobinę rozrzutności. - Może - odpowiedział, starając się zabrzmieć tajemniczo i przy okazji utrzymać swoją pokerową twarz, gdy spoglądał w jej oczy, co nie było łatwe, ale wierzył, że podołał temu zadaniu. Choć w ogóle się nad tym nie zastanawiał, jego hamulce chyba też już dawno temu odeszły w zapomnienie, więc nawet jeśli nadejdzie moment, w którym normalnie powiedziałby sobie pas, dziś mógłby mieć z tym problem, więc może nie powinien stąpać po tak cienkim lodzie? No cóż, teraz na pewno nie wycofa się, ponieważ ich wymianę zaczął traktować jak wyzwanie, z którego chciał wyjść zwycięsko, dlatego nie mógł tak po prostu odpuścić bez walki. - I myślisz, że akurat od tego powinienem zacząć? - popatrzył na nią z wyraźnym rozbawieniem, nie będąc przekonanym czy to aby na pewno właściwa droga, żeby przeciągnąć ją do zaciągnięcia go do łóżka. Poza tym może i brakowało mu teraz rozsądku, ale potrafił jeszcze pomyśleć na tyle trzeźwo, żeby wiedzieć, że jest zbyt ciężki, żeby tak sobie siadać na Lacey. Ok, mógłby to zrobić, jest na tyle głupkowaty, że nie czułby się z tym niezręcznie, ale nie chciał jej zgnieść, dlatego też nie wyrywał się do tego, żeby przyklapnąć na jej kolanach, ale jeśli nadal będzie go do tego przekonywać, całkiem możliwe, że brunet w końcu to zrobi. Nie mógł przecież w nieskończoność odmawiać damie, której na czymś zależało, prawda? Nawet jeśli jemu to mogło wydawać się irracjonalne, chociaż jako specjalista od irracjonalnych pomysłów chyba nie powinien za bardzo się tym przejmować.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! MŁODY SCENARZYSTA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WYSPORTOWANY RZUCIŁEM/AM STUDIA STRZELEC FAN ANIME IMPREZOWICZ ŁAMACZ SERC PEWNY SIEBIE WOLĘ OSTRO I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME BEACH BITCH SZCZĘKI NO REGRETS! PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM TLC Odlotowe Agentki toss a coin to your witcher house flipper Like a virgin
mów mi/kontakt
nah
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

I może dlatego nie miała nic przeciwko temu, aby od czasu do czasu pofolgować sobie na zakupach. Choć rzeczywiście zdarzały się produkty, którymi rozpieszczała głównie siebie, nie próbowała jakoś szczególnie zabezpieczać ich przed Declanem. Zresztą, sama konsumowała tak niewielkie ilości jedzenia, że nawet gdyby próbowała przejeść daną rzecz do końca, najpewniej skończyłoby się to okropnym bólem brzucha, dlatego Lansbury posiadał pewnego rodzaju taryfę ulgową, z której mógł skorzystać wyłącznie pod warunkiem, że nie obawiał się dzielić z nią posiłków. A skoro tak dzielnie szło im wymienianie się butelką z alkoholem, również z jedzeniem nie powinni mieć większego problemu. Niemniej, skoro oboje starali się podchodzić do tej relacji jak należy, pod żadnym pozorem nie próbując wykorzystywać tego drugiego, nie było powodu, aby dłużej się nad tym rozwodzić. Zwłaszcza, że uwaga Lacey i tak była już w pełni skupiona na ich dotychczasowych przekomarzaniach, które w chwili obecnej stanowiły dla niej sporą zagwozdkę. Niby zdawała sobie sprawę z tego, że Declan starał się z nią pogrywać, ale nie miała pojęcia czego od niej oczekiwał. Czy zależało mu na tym, żeby wywiesiła białą flagę, czy może jednak liczył na to, że swoim podgadywaniem zmusi ją do działania? Zastanawiając się nad tym, przez chwilę po prostu mu się przyglądała, nie mówiąc nic. Nie podjęła się też żadnego działania, dochodząc do wniosku, że z niczym nie musiała się spieszyć, a gdyby nawet… może śmierć tego tematu wyszłaby im na dobre? - Nie - odparła, teraz nie zamierzając namawiać go na skrajną głupotę. Choć to nie tak, że nagle straciła wiarę w swój dotychczasowy pomysł, bo jedynym przeciwwskazaniem okazało się to, że Lacey doskwierać zaczęła dotychczasowa pozycja, którą postanowiła odrobinę zmienić. Opuściła więc nogi po obu stronach przystankowej ławeczki, teraz siedząc na niej okrakiem. Przy okazji oparła wolną dłoń na desce pomiędzy własnymi nogami, lekko wychylając się do przodu. - Myślę, że powinieneś zacząć od kolejnej rundy - przyznała, w końcu wyciągając alkohol w jego stronę. Swoją drogą, dopiero zdała sobie sprawę z tego, że tak długo ją przetrzymywała, ale za to winić mógł wyłącznie siebie. Zbyt skutecznie rozproszył ją dotychczasową rozmową. Niemniej, korzystając z tego, że to ona władała alkoholem (a przynajmniej tym otwartym), mogła nieco to wykorzystać, więc kiedy Declan sięgnął po butelkę, nie oddała mu jej od razu. Z wyraźnym zadowoleniem cofnęła dłoń i skinęła głową w kierunku skrawka miejsca naprzeciw siebie. A skoro on zajęty miał być siadaniem, Lacey zdecydowała się skorzystać z chwili dodatkowego czasu i raz jeszcze pociągnęła z butelki kilka solidnych łyków.
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
nie wyszedł mu wielki interes za miastem, więc wrócił z podkulonym ogonem do Hope Valley i stara się naprawić to, co udało mu się zepsuć nagłym wyjazdem
29
193

Post

Problem w tym, że on sam nie do końca wiedział dokąd zmierza z tą grą. Z początku chodziło mu wyłącznie o to, żeby podroczyć się z brunetką, jednak teraz? Sprawiał wrażenie, jakby bardziej zależało mu na wywołaniu u niej konkretnej reakcji zamiast postawieniu na swoim, co mogło być dziwne, tym bardziej, że nigdy nie wykazywał tego rodzaju zainteresowania Lacey, więc co się teraz zmieniło? Najprawdopodobniej alkohol za bardzo uderzył mu do głowy, przez co jak zwykle zaczynał robić rzeczy, na które normalnie by się nie zdecydował. Poza tym jemu wciąż wydawało się, że to tylko niewinna gra i nie robił niczego złego, co tylko potwierdzało zachowanie Bradford, która zdawała się nie mieć żadnego problemu z jego dziwnymi podchodami. Tym bardziej nie widział powodu, aby z tego rezygnować i wywieszać białą flagę. - Tak myślałem - przyznał, zerkając na nią z wyraźnym rozbawieniem. Nawet jeśli powody podjęcia tej decyzji były inne, Lansbury był przekonany o tym, że po prostu miał rację i w tej chwili już chyba nikt nie przekona do tego, że mogło być inaczej. Niestety Declan potrafi być prawdziwym uparciuchem, przez co czasem nawet gdy dostaje przekonujące argumenty, nie jest w stanie zmienić swojego zdania. Nie ze wszystkim tak jest, ale przy tego rodzaju głupotkach zdecydowanie nie potrafi odpuszczać, dlatego nawet nie ma sensu próbować przekonywać go do czegoś innego niż to, w co sam wierzył. Szczególnie z uwagi na jego stan, w którym każda z jego cech zdawała się być intensywniejsza, więc obecnie w uporze mógłby pobić nawet największego osła. - W końcu jakiś dobry pomysł - ocenił, wyciągając rękę w stronę alkoholu, którego ostatecznie nie udało mu się chwycić, ponieważ Lacey w ostatniej chwili wycofała się z tej transakcji, więc jedyne co Declan złapał to powietrze i gdy tylko się zorientował, posłał jej groźne spojrzenie. - Lepiej uważaj, bo któregoś dnia obudzisz się z piętnem ladacznicy - zagroził, starając się zabrzmieć groźnie, jednak pomimo tej próby wystraszenia jej i tak wykonał jej polecenie, siadając tam, gdzie mu wskazała, ponieważ chciał dobrać się do alkoholu. W porządku, mógłby po prostu wziąć butelkę, którą miał schowaną pod swoją koszulą, ale po co, skoro mieli jeszcze jedną otwartą? Poza tym, w ten sposób o wiele lepiej się bawił niż jakby olał Bradford i każde z nich miało swoją butelkę, dlatego nawet jeśli teraz tańczył jak mu zagrała, był pewny tego, że role niebawem się odwrócą i to on będzie mógł z nią pogrywać. Potrzebował na to tylko chwili, bo najpierw musiał przejąć tę cenną butelkę, z której brunetka jeszcze raz się napiła. Declan w oczekiwaniu wyciągnął w jej stronę dłoń i poruszył palcami w ponaglającym geście, żeby w końcu przekazała mu to, co obiecała.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! MŁODY SCENARZYSTA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WYSPORTOWANY RZUCIŁEM/AM STUDIA STRZELEC FAN ANIME IMPREZOWICZ ŁAMACZ SERC PEWNY SIEBIE WOLĘ OSTRO I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME BEACH BITCH SZCZĘKI NO REGRETS! PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM TLC Odlotowe Agentki toss a coin to your witcher house flipper Like a virgin
mów mi/kontakt
nah
ODPOWIEDZ