OdznakiSpis lokacjiMiejsca pracyGrupymieszkaniaChallenge me!Temat miesiącaevents
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

00Challenge me!
UWAGA! Wszystkie pytania dot. "Challenge me" prosimy kierować na skrzynkę administratorki Billy Harrington .
A po wykonaniu wyzwania, nie zapomnij przypomnieć się o odznakę, pisząc do któregokolwiek z administratorów <3 .


Nauczone doświadczeniem wyniesionym z innych forów, zdecydowałyśmy się nie zakładać typowego tematu "Kto zagra?". Zamiast tego przedstawiamy Wam znacznie unowocześniony sposób znajdowania wątków:
Challenge me! to zabawa, dzięki której każdy gracz może otrzymać nie tylko piękne odznaki, ale i urozmaicić życie zarówno swojej, jak i cudzych postaci. Zasady dołączenia do gry są proste.

Wersja #1 - dla tych, którzy szukają wątku:
W polu "STATUS" wpisz "szukam", w polu "kto" nick swojej postaci, a w polu "opis" preferowany typ rozgrywki. Z jednym graczem? Z dwoma? Fabuła umożliwiająca rozegranie jej w niecałe dwie godziny? Długi, emocjonalny wątek, który zarysuje się w pamięci na zawsze? Wypisz tam wszystkie swoje oczekiwania!

Wersja #2 - dla tych, którzy lubią mieszać:
W polu "STATUS" wpisz "wyzwanie", w polu "kto" nick postaci, której je rzucasz, a w polu "opis" dokładny pomysł challenge'u.
Wyzwanie możesz rzucić zarówno postaci, która zgłosiła się po nie w tym temacie, jak i postaci, która wcale się tego nie spodziewa! Lubisz uprzyjemniać (lub rujnować!) innym życie? To dobre miejsce do wyrzucenia z siebie nadmiaru weny.

Dodatkowo: za każdy rozegrany challenge przysługuje jedna, spersonalizowana odznaka.

Ważna informacja! W polu "status" wpisz jedynie "szukam" lub "wyzwanie" (nic innego!), ponieważ jest to warunek poprawnego wyświetlania się kolorowych pól.


Bawcie się dobrze!
01Kod

Kod: Zaznacz cały

[challenge=szukam / wyzwanie | aktualne / nieaktualne]
[dlakogo]Tutaj za pomocą @ oznacz graczy, którzy wezmą udział w wyzwaniu[/dlakogo]
[opiswyzwania]Tutaj dokładnie opisz wyzwanie.[/opiswyzwania][/challenge]
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Księgowy, który zaczyna prace w pewnej szkole. Jest dość specyficznym człowiekiem, chamskim, zimnym, ale to tylko pozory, którymi sie otoczył.
35
195

Post

KtoKto
Chętnie oddam moich wszystkich chłopców do gry.
OpisOpis
Bardzo chętnie zagram wszystko, naprawdę. Byle trochę podkręcić akcje w ich życiu. Może być gra o odznakę czy wyzwanie. Na pewno się dogadamy!
szukam szukam
aktualne
ONE BIG FAMILY MAN UP! I love my children I killed Laura Palmer LGBT+ Oszczędny Lubię siedzieć po ciemku
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Pinokio w żywej postaci, który oprócz kłamstw lubi także ludzi. Co ważniejsze dosyć często zmienia pracę, więc całkiem możliwe, że tydzień temu widziałeś go jako kasjera w sex-shopie, a wczoraj robił już u Ciebie na imprezie za kelnera, żeby dzisiaj bawić się z aligatorami, z rana jeszcze śmigając po uniwersyteckim korytarzu.
25
172

Post

KtoKto
Phineas Fenlator
OpisOpis
Chętnie oddam Phineasza; do czegokolwiek. Jestem otwarta na wszelkie propozycje, a w przypadku braku konkretnego pomysłu, chętnie pomogę w wymyśleniu, jakiejś pasującej do naszych postaci, gry.
szukam szukam
aktualne
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Hope Valley ma głos! Funny Bunny - za udział w evencie Coconut Egg Największy uparciuch 2021 temat miesiąca - lipiec BOGATE CV TUBYLEC STUDENT Mam własny samochód Jak anioła głos Mijam się z prawdą Ustawiam piętnaście drzemek Wierzę w przesądy
mów mi/kontakt
naleśnik
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
27
186

Post

KtoKto
OpisOpis
Proponuje relację, a co za tym idzie grę, którą chętnie i z wielką przyjemnością wymyślę. Potrzebuje rozkręcić Diona.
szukam szukam
aktualne
mów mi/kontakt
autor
ODPOWIEDZ