nowy post
Posty: 25
zatrzymaj avki
paradise
Challenge me!
OdznakiSpis lokacjiMiejsca pracyGrupyChallenge me!Temat miesiącaevents
Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

00Challenge me!
UWAGA! Wszystkie pytania dot. "Challenge me" prosimy kierować na skrzynkę administratorki Teddy Westfield.
A po wykonaniu wyzwania, nie zapomnij przypomnieć się o odznakę, pisząc do Grace Blackbird.


Nauczone doświadczeniem wyniesionym z innych forów, zdecydowałyśmy się nie zakładać typowego tematu "Kto zagra?". Zamiast tego przedstawiamy Wam znacznie unowocześniony sposób znajdowania wątków:
Challenge me! to zabawa, dzięki której każdy gracz może otrzymać nie tylko piękne odznaki, ale i urozmaicić życie zarówno swojej, jak i cudzych postaci. Zasady dołączenia do gry są proste.

Wersja #1 - dla tych, którzy szukają wątku:
W polu "STATUS" wpisz "szukam", w polu "kto" nick swojej postaci, a w polu "opis" preferowany typ rozgrywki. Z jednym graczem? Z dwoma? Fabuła umożliwiająca rozegranie jej w niecałe dwie godziny? Długi, emocjonalny wątek, który zarysuje się w pamięci na zawsze? Wypisz tam wszystkie swoje oczekiwania!

Wersja #2 - dla tych, którzy lubią mieszać:
W polu "STATUS" wpisz "wyzwanie", w polu "kto" nick postaci, której je rzucasz, a w polu "opis" dokładny pomysł challenge'u.
Wyzwanie możesz rzucić zarówno postaci, która zgłosiła się po nie w tym temacie, jak i postaci, która wcale się tego nie spodziewa! Lubisz uprzyjemniać (lub rujnować!) innym życie? To dobre miejsce do wyrzucenia z siebie nadmiaru weny.

Dodatkowo: za każdy rozegrany challenge przysługuje jedna, spersonalizowana odznaka.

Ważna informacja! W polu "status" wpisz jedynie "szukam" lub "wyzwanie" (nic innego!), ponieważ jest to warunek poprawnego wyświetlania się kolorowych pól.


Bawcie się dobrze!
01Kod

Kod: Zaznacz cały

[challenge=szukam / wyzwanie | aktualne / nieaktualne]
[dlakogo]Tutaj za pomocą @ oznacz graczy, którzy wezmą udział w wyzwaniu[/dlakogo]
[opiswyzwania]Tutaj dokładnie opisz wyzwanie.[/opiswyzwania][/challenge]
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku

Awatar użytkownika
28 y/o
168 cm
hello, it's me
poprawia błędy w tutejszej gazecie, a w życiu osobistym nie radzi sobie wcale

Post Maeve Houghton »

KtoKto
OpisOpis
Rae lada chwila rodzi, a to oznacza, że Fae i Mae odzyskają wreszcie trzecią atomówkę. Z tego tytułu Maeve wraz z Ferby organizują wspólny wieczór podczas którego przetestują połączenie wszystkich składników, które znajdą w domu jednej z nich z alkoholem, by stworzyć drink idealny. Taki, który zasługuje na pierwsze, wspólne picie po tym, jak już ich przyjaciółka będzie znowu mogła z nimi imprezować. Wiele niepowodzeń nietrafionych smaków, wylanego alkoholu i chaosu - nic dodać, nic ująć.
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę Cukier, słodkości i różne śliczności — Grace
Gruba Mewa - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I fit perfectly everywhere Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Będę brał Cię... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Well done - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY Sej łaaat? I killed Laura Palmer DEVIL IN DISGUISE SINGIEL Czytam poranną prasę Nie chcę mieć dzieci Mijam się z prawdą Boje się małych dzieci Uzależniony od Netflixa Mam mocną głowę lubię stroić choinkę Znajdziesz mnie w barze na plaży Przypalę nawet wodę PIJAM WINKO WIELBICIEL KAWY JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WIELBICIEL FAST FOODÓW UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU PRÓŻNY NIE OGARNIA FAN DRESZCZOWCÓW PSIARZ JESTEM ŚLIZGONEM SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Mam czarny humor My bu-zzy best friend A TY CAŁUJ MNIE! GROUP CHAT I see fire Chandler Bing Ralph Demolka Old trees Stara przyjaźń nie rdzewieje Shame, shame, shame! Fake it till you make it Like a virgin You Shouldn't Kiss Me Like This hey hey, you you, I don't like your girlfriend Kajdany miłości NOTHING BREAKS LIKE A HEART Maybe you're my boss, but fuck you DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SMERF PRACUŚ BAD HAIR DAY DANCING QUEEN FOODIE HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SWIPE RIGHT DIGITAL LOVE Narzeczony mimo woli

Awatar użytkownika
36 y/o
191 cm
hello, it's me
Pijacki ślub w Vegas ze Stuartem dał mu nadzieję na szczęście. Jednak wypadek na Kubie, który pozbawił go głosu sprawił, że zaczął go odpychać. Bojąc się, że go straci, wyznał mu swoje uczucia na papierze i po raz pierwszy od lat modli się o happy end.

Post Christian Donovan-Hill »

KtoKto
OpisOpis
Trochę się namieszało ostatnio, prawda? Mimo wyznania prawdy, atmosfera nadal jest napięta, chociaż starania widać jak na dłoni, mimo że nie jest tak idealnie jak być powinno. Chris jeszcze bardziej to odczuwa w swoje urodziny, kompletnie niczego się nie spodziewając, wracając do domu z zamiarem spędzenia tego dnia samotnie, ty jednak, czując impuls, postanawiasz zaskoczyć przyjaciela, zdając się na targające tobą emocje i w najdrobniejszym calu planując ten wyjątkowy dla blondyna dzień. Jednak czy aby na pewno atmosfera będzie sprzyjająca?
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania osoby obecne na przyjęciu - niespodziance otrzymają spersonalizowaną odznakę Happy Birthday, Stuart! — Grace
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Ta zniewaga krwi wymaga - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Don't give up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Underneath the Christmas tree Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym BOGATE CV PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP MŁODY SCENARZYSTA LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY 50 twarzy wizerunku W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Preferuję kilkudniowy zarost Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć po ciemku Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Lubię młodszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Wierny aż po grób Pływam Czarną Perłą Boje się zobowiązań MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Koszula to moja druga skóra Wychowali mnie dziadkowe lubię wycinać lampiony z dyni Gram na gitarze Prowadzę pamiętnik Mam własny samochód PIJAM WHISKY WRAŻLIWIEC NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI BUJAM SIĘ DO ROCKA MEDYCYNA Budzą mnie koszmary I LOVE YOU, BABY! Love letter CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN SING A SONG STEVIE WONDER i only lie when i love you toss a coin to your witcher Like a virgin Are you gonna be my girl?

Awatar użytkownika
25 y/o
162 cm
hello, it's me
Była gwiazda podrzędnych telenoweli, która po przykrym incydencie zdecydowała się na powrót w rodzinne strony.

Post Calanthe Carter »

KtoKto
OpisOpis
Wróżka, u której byłą Calanthe, przepowiedziała jej pojawienie się w jej życiu przystojnego mężczyzny, który zwróci jej uwagę. Dlatego, gdy tego samego dnia pewien strażak pojawia się w barze i pyta, czy to tutaj miał się zjawić, nic dziwnego, że Cala od razu ochoczo przytakuje, mając w pamięci słowa wróżki. Ile minie, zanim oboje zrozumieją, że to jedynie niefortunne nieporozumienie?
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę It's a kind of magic — Grace
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I fit perfectly everywhere Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Sej łaaat? I killed Laura Palmer LGBT+ WIERZĘ W HOROSKOPY MAM PTASZKA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH wieczny Piotruś Pan Boje się tornada mam długie włosy Mam wiecznie pokaleczone ręce Lubię zapach damskich perfum Noszę dwie różne skarpetki Tworzę rękodzieła Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Piję ziółka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM toss a coin to your witcher I see fire Oops, I did it again Ralph Demolka You're old Zombie night Mały Książę Like a virgin superhero sweet disaster MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN You're a wizard, Harry DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM CALL 911 FEAR FACTOR KSIĘŻNICZKA MONONOKE I’M MOVING OUT! CAKE BOSS CZTERY ŁAPY My sweet...

Awatar użytkownika
30 y/o
177 cm
hello, it's me
Cyganka, która wierzy w magię i przeznaczenie. Tworzy muzykę, gra w miejscowym barze i wróży z kart. Nieźle szurnięta, ale za to zajebiście śmieszna.

Post Ines Villeda »

KtoKto
OpisOpis
Ines wcale nie miała ochoty na te spotkanie, zdecydowanie wolałaby zostać w domu, zakopać się pod kocem, słuchać smutnych piosenek i przytulać cielaka, choć ten nie był już wcale małą krówką. Ale może dobrze się złożyło, że Johnny wyciągnął ją na wspólne spożywanie alkoholu i nawet jeśli miała upić się na smutno, to była świetna okazja, żeby wręczyć mu list napisany przez Miriam. List, który powinien zniknąć w otchłani oceanu, ale butelka niefortunnie wróciła na brzeg, więc Cyganka, korzystając z chwili nieuwagi przyjaciółki, wyjęła go i ukryła w kiszeni. Przecież Johnny musi w końcu dowiedzieć się o uczuciach Diaz.
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę Romeo! Czemuż Ty jesteś Romeo! — Grace
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! MAMACITA - za napisanie 300 postów w najkrótszym czasie od otwarcia forum VIRTUOSO - za napisanie 500 postów w najkrótszym czasie od otwarcia forum Pinky - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Jaka to melodia? Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BLACK CAT - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" papa don't preach - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dreamin' on the last mile home - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Podejdź no do płota! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It was just like a movie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" F.W.B - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Camping time! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jak kot, chodzę własnymi drogami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Co to to nie. Ani slowa, a sio - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niech sąsiedzi walą, walą, walą, walą do drzwi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie HAVING FUN - za udział w evencie CoH! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Surfuję nie tylko po internecie Na własnej tratwie dookoła świata Nawiedzam nawiedzony hotel Podziwiam figury w podwodnym muzeum Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Jeżdżę wodną kolejką Filling your dreams to the brim with fright There is just one thing I need Life's no fun without a good scare I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night Gwiazda estrady 2020 Wszyscy mnie znają 2020 Underneath the mistletoe Make my wish come true There upon the fireplace Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ ALL BY MYSELF BOGATE CV INFLUENCER Z Archiwum X My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP Bestseller HI I JUST MET YOU PHONE ADDICTED Novel GOD THE CREATOR devine NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! 666 Ways to Love I OWN THIS TOWN I killed Laura Palmer MUZYK DZIWAK WIERZĘ W MAGIĘ STRZELEC WIERZĘ W HOROSKOPY Zasypiam pod łapaczem snów Poglądam życie celebrytów na instragramie Boję się czarnych kotów Na smutki piekę ciasteczka Kocham lato! mam długie włosy valar morghulis Gubię guziki TUBYLEC Esteta Marzyciel moim żywiołem jest ogień Kocham zwierzęta Don Juan Odsłaniam kolana w sukienkach mistrz jengi Rozrzutny Uzależniony od Netflixa Lubię wakacyjny chill Mam mocną głowę Zbieram mandaty Wiejska dziewoja Chodzę w trampkach Lubie się opalać Lubię poezję Układam tarota Patrzę na świat przez różowe okulary Mam czarny humor Mam świra na punkcie swoich włosów Wierzę w przesądy Znam na pamięć The Big Bang Theory Chodzę spać, gdy inni wstają Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Noszę dwie różne skarpetki Prawko mam, samochodu nie Uwielbiam lody Mistrz poker face'a Cytatami z filmów sypię jak z rękawa Znam na pamięć piosenki Disneya Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Tworzę playlisty na spotify Jestem przygotowany na apokalipsę zombie Ususzę nawet kaktusa Jestem numerologiczną piątką lubię wycinać lampiony z dyni ubieram się w second handach SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA IMPREZOWICZ KOMEDIANT FURIAT FAN FILMÓW EROTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO ROCKA MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE JESTEM GRYFONEM WIERZĘ W BOGA ZNAM 2 JĘZYKI WULGARNY LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ CHUDERLAK WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY JESIENIĄ KARTA DUŻEJ RODZINY JESTEM ZAKOCHANY/A ZARĘCZONY/A W ZWIĄZKU DEVIL IN DISGUISE PIĘKNY UMYSŁ lubię stroić choinkę Jeżdżę na rowerze TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Człowiek orkiestra Jak anioła głos Gram na nerwach Gram na gitarze Gram na harmonijce Prakykuję jogę PEWNY SIEBIE HOROSKOP CHIŃSKI: KOŃ OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE PIWOSZ PIJAM TEQUILĘ WOLĘ OSTRO ŻARŁOK CZARNA OWCA wieczny Piotruś Pan WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM W moim łóżku dużo się dzieje I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM A TY CAŁUJ MNIE! HE WAS FIRST! SING A SONG MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN DANSE MACABRE Love of cooking belly dance #*&!@%^ Takin' this one to the grave You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Pizzaiolo i'm still alive no shame! i've got this i only lie when i love you sticks and stones house flipper I LOVE YOU, BABY! Gość w dom, bóg w dom GROUP CHAT PUCZJO HENZAP INDI ER KING OF THE JUNGLE TLC Loża hejterów Pomocna dłoń Kajdany miłości Good or Bad News Pełna chata Boats! Boats! Boats! Food Fight You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Człowiek renesansu shit, where am I? help me, i'm poor Big gesture Like a virgin W zakazanym lesie Narzeczony mimo woli There's a meeting in my bed Ulepimy dziś bałwana? Bad dog I LOVE disco! Blues brothers Ralph Demolka You're old How did this happen? Stara przyjaźń nie rdzewieje Zombie night Na Pokątną! Heart attack Dzielny pacjent! Run, eat and run! Damnitttttt! Evil spawn! Are you gonna be my girl? Google doc Ciocia dobra rada Shame, shame, shame! Bo do tanga trzeba dwojga Rozmówki czeskie Zaopiekuj się mną Up! Eminem I'm a DJ baby! My bu-zzy best friend My fluffy best friend Ted Mosby SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ RACZEK NIEBORACZEK I'M SO HIGH! MATURA TO BZDURA NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER Z KOŚCI NA OŚCI CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME SURPRISE! PARTY ANIMAL CZTERY ŁAPY HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE KRZYSZTOF KOLUMB BLAST FROM THE PAST I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME OVER HAPPY BIRTHDAY! NOC W WIĘZIENIU FIGHT CLUB CRY BABY Love letter Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET SWIPE RIGHT DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ IZOLACJA SPOŁECZNA I DO DUNGEONS & DRAGONS LIST W BUTELCE DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM GHOST MOVIE I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT THIEF CALL 911 PANIE WŁADZO... WRONG NUMBER PRIDE MONTH 2020 #CZYSTEHOPEVALLEY PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT NOŁBADY SED ITS GONA BI LETKO I'M SORRY KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN GOOGLE ME PRAWDA CZY WYZWANIE? DID IT HURT? BEACH BITCH UGLY NAKED GUY OH NO, PERIOD DANCING QUEEN STEVIE WONDER PARA PAPARA PAPA OOO OOO DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM I’M MOVING OUT! PIEROGIS FOODIE ANDRZEJ RYBAK SZCZĘKI NA FALI MICHAEL PHELPS I wanna have your babies

Awatar użytkownika
32 y/o
179 cm
hello, it's me
W ostatnim czasie Forest zebrał się w sobie i przyznał do swoich uczuć do Jerry'ego, co nie zakończyło się jednak dobrze, Watmore przepadł bez słowa, co sprawiło, że Forest stwierdził, że idealnym pomysłem będzie spędzić noc z Lacey, którą tego samego dnia poznał w barze.

Post forest renshaw »

KtoKto
OpisOpis
Podobno wiosną powinno sadzić się kwiatki i inne roślinki, ale kto zwracałby na to uwagę na Florydzie, gdzie słońce świeci przez cały rok? Na pewno nie Wy, a szczególnie w sytuacji, gdy tak długo zbieracie się już do zasadzenia Waszego pierwszego, wspólnego dziecka. Co prawda nie jest to mandragora i nie zacznie Wam płakać w czasie wyciągania z ziemi, ale kto wie, może korzonki bazylii też przyniosą jakieś niezapomniane emocje? Tylko nie zapomnijcie kupić doniczki i ziemi!
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę Co mówiła profesor Sprout? — Grace
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jak to policeman przeszukuje mnie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I just want you for my own I won't even wish for snow Underneath the mistletoe THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Sej łaaat? Z Archiwum X I killed Laura Palmer LGBT+ PALACZ STUDENT PRAWO BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW Społecznik WIELBICIEL FAST FOODÓW Oszczędny mistrz monopoly wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Nałogowo oglądam Friends Lubię siedzieć przy świecach I LOVE YOU, BABY! Z KOŚCI NA OŚCI Like a virgin i'm still alive DANSE MACABRE PRIDE MONTH 2020 #CZYSTEHOPEVALLEY GAME MASTER HOME SWEET HOME NOTHING BREAKS LIKE A HEART MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM GAME OVER FRIENDZONE Shame, shame, shame!

Awatar użytkownika
36 y/o
188 cm
hello, it's me
One love, two mouths
One love, one house
No shirt, no blouse
Just us, you find out

Post Teddy Westfield »

KtoKto
OpisOpis
Teddy ostatnio przeszedł ciężkie rozstanie. Najpierw były ciche dni, później ciche miesiące, aż pewnego dnia pani Westfield spakowała manatki, wzięła psy pod pachę i po prostu zniknęła, zostawiając go samiutkiego jak palec w ogromnym, pustym domu.
Teddy, jak to Teddy, w trudnych chwilach lubi zajrzeć do kieliszka. Niechcący wypił odrobinę za dużo i, kołysząc się z nogi na nogę, wylądował w jednym z barów na wyspie. I, co gorsza, w tłumie znalazł właśnie ciebie! Spodobałaś mu się na tyle, że już podczas pierwszego tańca okropnie się rozkleił i przez łzy zaczął opowiadać historię swojego życia.
Poradź sobie z rozryczanym natrętem, ratuj się ucieczką lub poproś kogoś o pomoc! Wszystkie chwyty dozwolone.

Za rozegranie zadania obie postacie otrzymają odznakę specjalną: Ain't no crying in the club — Teddy
wyzwanie wyzwanie
aktualne
WŁADZA The Best Coder of 2020 BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku All I want for Christmas is you To the North Pole for Saint Nick Hope Valley ma głos! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Trying my best UNIVERSAL PERSON DUSZA TOWARZYSTWA Adam i Ewa Oh shit Sej łaaat? I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY JESTEM NIEWIERZĄCY/A PIĘKNY UMYSŁ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obroniłam/-em doktorat Pijam gorącą czekolade

Awatar użytkownika
36 y/o
188 cm
hello, it's me
One love, two mouths
One love, one house
No shirt, no blouse
Just us, you find out

Post Teddy Westfield »

KtoKto
OpisOpis
Eudora jest wielką fanką kiepskich horrorów. Teddy — nienawidzi przeciętnych filmów. W sali kinowej wylądował przez przypadek, przekonany, że rezerwuje bilety na film nominowany do złotej statuetki. Okropnie znudzony, z ustami pełnymi popcornu, zaczyna głośno komentować poczynania postaci. Eudora może się do niego przyłączyć i zaryzykować zostanie wyrzuconą z kina albo wypełnić obywatelski obowiązek i poprosić go, by wreszcie się zamknął.
Miłego seansu!

Za rozegranie zadania obie postacie otrzymają odznakę specjalną: Straszny film — Teddy
wyzwanie wyzwanie
aktualne
WŁADZA The Best Coder of 2020 BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku All I want for Christmas is you To the North Pole for Saint Nick Hope Valley ma głos! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Trying my best UNIVERSAL PERSON DUSZA TOWARZYSTWA Adam i Ewa Oh shit Sej łaaat? I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY JESTEM NIEWIERZĄCY/A PIĘKNY UMYSŁ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obroniłam/-em doktorat Pijam gorącą czekolade

Awatar użytkownika
28 y/o
164 cm
hello, it's me
Marzyła o zostaniu baletnicą, ale z tego wykluczyła ją kontuzja, więc obecnie uczy dzieciaki tańca. Kilka miesięcy temu zakończyła poważny związek i bardzo chciałaby zostać mamą, dlatego uznała, że namówienie przyjaciela na dziecko to dobry pomysł.

Post Celia Cabral »

KtoKto
OpisOpis
The One With Only One Line

Po pierwszej wojnie przyszła pora na zakopanie topora wojennego, dlatego Celia zdecydowała się przekupić Lando klockami. Wbrew jego późniejszemu znalezisku, była to jedyna niespodzianka, którą dziś dla niego przygotowała. Czeka ich zatem dość trudna rozmowa, a Moran dodatkowo zmuszony będzie ocenić czy na wieść o odsunięciu ojcostwa w czasie odczuje ulgę, czy może jednak odrobinę zawodu.
wyzwanie wyzwanie
nieaktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę The One With Only One Line — Grace
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Grace & Landon CHANDLER AND JOEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Technicy Magicy - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Wyginam śmiało ciało - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nie zadzieraj z wróżbą - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Przez żołądek do niekoniecznie serca - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jaki ten świat jest mały - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niech Twoja wyobraźnia zdecyduje, co jest w pudełku - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with All the Jealousy - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With The Only One Line - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Fingers like snakes and spiders in my hair This is town of Halloween Ciasteczko z wróżbą This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click I won't make a list and send it There is just one thing I need Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you Make my wish come true I just want you for my own Santa Claus won't make me happy There upon the fireplace I don't care about the presents Red 'n' black, and slimy green TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm sooo broken hearted Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ODZNAKA POCIESZENIA TYPING LIKE CRAZY BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY zmarzluch Marzę o dziecku Godzinami moczę się w wannie Buduję zamki z piasku Boje się igieł Mam słabą głowę Jestem najstarszym dzieckiem Ususzę nawet kaktusa mam lęk wysokości lubię stroić choinkę lubię malować pisanki Przypalę nawet wodę Odprężam się przy kolorowankach Czytam książki ĆWICZĘ Z CHODAKOWSKĄ PIJAM WINKO DOMATOR NIE OGARNIA ZNAM 2 JĘZYKI WIERZĘ W HOROSKOPY RYBY MAM GRYZONIA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH ROMANTYK NIEWINIĄTKO WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DWIE LEWE RĘCE WRAŻLIWIEC LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM plotkara WIELBICIEL SŁODYCZY Tańczyłam w balecie BABY BOOM! house flipper Pomocna dłoń Good or Bad News Food Fight Gość w dom, bóg w dom sticks and stones i only lie when i love you sweet disaster toss a coin to your witcher I'm Polish, kurwa! DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Like a virgin Big gesture My fluffy best friend Shame, shame, shame! Dzielny pacjent! Stara przyjaźń nie rdzewieje Ralph Demolka Bad dog Narzeczony mimo woli SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ SMERF PRACUŚ THANK YOU, NEXT! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE The Second Best FRIENDZONE Wpadka IT WAS AN ACCIDENT! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ KSIĘŻNICZKA MONONOKE HOME SWEET HOME CAKE BOSS SPORT FREAK DUNGEONS & DRAGONS PIEROGIS I’M MOVING OUT! DOMOWE REWOLUCJE DANCING QUEEN GOOGLE ME I wanna have your babies

Awatar użytkownika
31 y/o
171 cm
hello, it's me
Próbowałam biegać zanim nauczyłam się chodzić.
Podróżnika (alpinistka) po wypadku. Aktualnie kuśtyka po Hope Valley starając się nie popaść w paranoję przez 'siedzenie w miejscu'.

Post Andrea Thorn »

KtoKto
OpisOpis
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wygląda duża ozdobiona choinka (tak, ta w świątecznej wiosce) od dołu? Thorn też nie, ale podobno opos, którego dwa lata temu zobaczyła w lesie, powiedział jej, że musi tego spróbować. Podobno, bo była wtedy upalona Indiańskim ziołem, więc zweryfikowanie tego będzie trudne, jak zrozumienie ciągu przyczynowo skutkowego doprowadzającego Thorn oraz osobę jej towarzyszącą do miejsca pod choinką. Kto nie chciałby chować się wśród wielkich sztucznych prezentów? Tylko ktoś trzeźwi.. a oni nie byli. Doskonale o tym wiedzieli, o czym przekona się również policja, bo szanowana pani Dorotka ze straganu z świątecznymi szopkami postanowiła poskarżyć się biednej Maryli z numeru alarmowego.
Ta impreza może się udać albo skończy w areszcie.

Alkohol - 30 dolarów
Kaucja - 200 dolarów
Ujrzenie cudów pod choinką - BEZCENNE
wyzwanie wyzwanie
NIEaktualne
Za rozegranie wyzwania obie strony otrzymają spersonalizowaną odznakę Christmas mirracles — Teddy
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV BAŚNIOPISARZ LGBT+ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA SKORPION Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Wspinam się na szczyty

Awatar użytkownika
37 y/o
185 cm
hello, it's me
Pilot myśliwca wojskowego, po stracie żony i dzieci w wypadku wrócił do Hope i założył w Miami szkołę latania na awionetkach. Jako tako układa sobie życie na nowo, problem w tym że po pijaku przespał się z najlepszym kumplem i nie wie co ma robić.

Post Carlos Villeda »

KtoKto
Carlos Villeda
OpisOpis
Oddam Carlosa do gry, możemy coś ustalić, możemy iść na żywioł, albo po jakąś odznakę jak chcesz. Jestem otwarta na wszelkie propozycje, ze mną można się dogadać <3
szukam szukam
aktualne
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Największa maruda 2020 BOGATE CV I AM NOT CRAZY MAN UP! devine Sej łaaat? WDOWIEC/WDOWA WETERAN FAN FILMÓW WOJENNYCH Człowiek orkiestra boję się pająków Czuję motyle w brzuchu Like a virgin

Awatar użytkownika
28 y/o
186 cm
hello, it's me
Policjant, który pracy poświęca trochę za dużo uwagi, by nie musieć skupiać się na problemach w życiu prywatnym. Niedawno wprowadził się do otrzymanego w spadku domu swojej babci, który planuje sprzedać, gdy tylko go wyremontuje.

Post Jamie Lockwood »

KtoKto
Jamie Lockwood/Joshua Sheppard
OpisOpis
Przygarnę coś dla moich chłopów, szczegóły preferuję ustalić na pw lub disco!
szukam szukam
aktualne
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Hope Valley ma głos! Ride with the moon in the dead of night BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TUBYLEC MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU DAWCA KRWI EMERGENCY SERVICES PRACOWITY PRACOHOLIK Kocham brzydkie swetry DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM