nowy post
zatrzymaj avki
paradise
Challenge me!
OdznakiSpis lokacjiMiejsca pracyGrupymieszkaniaChallenge me!Temat miesiącaevents
hope valleyhope valley

Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

00Challenge me!
UWAGA! Wszystkie pytania dot. "Challenge me" prosimy kierować na skrzynkę administratorki Billy Harrington .
A po wykonaniu wyzwania, nie zapomnij przypomnieć się o odznakę, pisząc do któregokolwiek z administratorów <3 .

Nauczone doświadczeniem wyniesionym z innych forów, zdecydowałyśmy się nie zakładać typowego tematu "Kto zagra?". Zamiast tego przedstawiamy Wam znacznie unowocześniony sposób znajdowania wątków:
Challenge me! to zabawa, dzięki której każdy gracz może otrzymać nie tylko piękne odznaki, ale i urozmaicić życie zarówno swojej, jak i cudzych postaci. Zasady dołączenia do gry są proste.

Wersja #1 - dla tych, którzy szukają wątku:
W polu "STATUS" wpisz "szukam", w polu "kto" nick swojej postaci, a w polu "opis" preferowany typ rozgrywki. Z jednym graczem? Z dwoma? Fabuła umożliwiająca rozegranie jej w niecałe dwie godziny? Długi, emocjonalny wątek, który zarysuje się w pamięci na zawsze? Wypisz tam wszystkie swoje oczekiwania!

Wersja #2 - dla tych, którzy lubią mieszać:
W polu "STATUS" wpisz "wyzwanie", w polu "kto" nick postaci, której je rzucasz, a w polu "opis" dokładny pomysł challenge'u.
Wyzwanie możesz rzucić zarówno postaci, która zgłosiła się po nie w tym temacie, jak i postaci, która wcale się tego nie spodziewa! Lubisz uprzyjemniać (lub rujnować!) innym życie? To dobre miejsce do wyrzucenia z siebie nadmiaru weny.

Dodatkowo: za każdy rozegrany challenge przysługuje jedna, spersonalizowana odznaka.

Ważna informacja! W polu "status" wpisz jedynie "szukam" lub "wyzwanie" (nic innego!), ponieważ jest to warunek poprawnego wyświetlania się kolorowych pól.

Bawcie się dobrze!
01Kod

Kod: Zaznacz cały

[challenge=szukam / wyzwanie | aktualne / nieaktualne]
[dlakogo]Tutaj za pomocą @ oznacz graczy, którzy wezmą udział w wyzwaniu[/dlakogo]
[opiswyzwania]Tutaj dokładnie opisz wyzwanie.[/opiswyzwania][/challenge]
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku

Awatar użytkownika
25 y/o
188 cm
hello, it's me
Kontuzjowany tancerz, który nie może przeboleć zaprzepaszczenia własne kariery. Chłodny i skryty, z dystansem podchodzi do ludzi, więc nawet nie próbuj na siłę stawać się jego przyjacielem, bo nic z tego nie będzie.

Post Dean Atherton »

KtoKto
OpisOpis
Ani Dean, ani Arya specjalnie za sobą nie przepadają. A przynajmniej takie stwarzają pozory. Słowne przepychanki, docinki, próba udowodnienia, że jedna ze stron jest lepsza. Nic dziwnego, że podczas któregoś spotkania padło wyzwanie - kto dłużej wytrzyma w nawiedzonym domu i nie ucieknie z niego z krzykiem. Oczywiście oboje są pewni, że wygrają. Pytanie, czy w ogóle ktokowliek z nich wygra.
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania każdy z uczestników otrzyma spersonalizowaną odznakę Creepypasta — Billy
WŁADZA SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph 3... 2... 1... BOOM - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't make a list and send it Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Love shot Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for The sound of children's laughter Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true There upon the fireplace I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Tworzę relacje jak prawdziwy influencer temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED INFLUENCER KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Oh shit Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star PRZYJEZDNY OSIEROCONY/A LUBIĘ ZIÓŁKO WŁASNY BIZNES JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKRYTY SEKSOHOLIK Nogi same mi się rwą do tańca DANCING QUEEN SMERF PRACUŚ I'm Polish, kurwa!

Awatar użytkownika
24 y/o
178 cm
hello, it's me
Rozpieszczony gnojek, który uważa się za lepszego od innych tylko dlatego, że jego rodzina jest kasiasta, a on nic nie musi robić.

Post Oliver Jung »

KtoKto
OpisOpis
Pozornie zwyczajna impreza. Jedna z tych, po których nie pamięta się niemal niczego, mając na drugi dzień czarną dziur we wspomnieniach. Z tym, że aktualnie ta nie poszła po myśli zainteresowanych, skutkując najazdem policji. Wiadomo, wpis w aktach nikomu nie był potrzebny, a już zwłaszcza Oliverowi. Nie pozostało nic innego, jak wykazać się zwinnością oraz szybkością, uciekając przed przedstawicielami władz. Pytanie tylko, czy ucieczka do lasu była faktycznie tak dobrym pomysłem, jak im się z początku wydawało.
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania każdy z uczestników otrzyma spersonalizowaną odznakę Party Rock Anthem — Billy
WŁADZA YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents I'm just gonna keep on waiting I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for La la love Love bomb My Funny Valentine Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec BOGATE CV PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA DON’T STOP ME NOW devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I'm a fashion star CHUDERLAK KOCIARZ FAN HORRORÓW SKRYTY BAJECZNIE BOGATY ubieram się u znanych projektantów Rozrzutny mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Lunatykuje Praca w przemyśle modowym HOME SWEET HOME toss a coin to your witcher Damnitttttt! Evil spawn!

Awatar użytkownika
36 y/o
183 cm
hello, it's me
Zagląda na dno butelki zastanawiając się co z nim nie tak, że każda kobieta w jego życiu tak po prostu go opuszcza...

Post Harvey Sherwood »

KtoKto
wszystkie moje konta w profilu, halo <3
OpisOpis
Szukam dobrych duszyczek, które przygarną mnie do gier. Jestem w stanie zaoferować moje małe stadko, staram się powoli znowu wdrążyć w posty więc nie bić, proszę!
Możemy porobić jakieś odznaki, czy po prostu popisać na luzie, przygarnę każdego. :3
szukam szukam
aktualne
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Ophelia & Yannis celebrity's best friend: Francesca & Rhys celebrity's best friend: Phoebe & Javier celebrity's best friend: Grace & Landon celebrity's best friend: Esme & Casper celebrity's best friend: Remi & Paige Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Prima Aprilis! Happy St. Patrick's Day! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Gdzie jest moje dziecko!? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! This is town of Halloween Scream! This is Halloween Something's waiting no to pounce Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? devine ROLLING IN THE DEEP Thumbs up! Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM URODZONY LATEM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU DAWCA KRWI FAN WESTERNÓW WOLONTARIUSZ NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI CZARNA OWCA Jestem najstarszym dzieckiem Dżentelmen Bezpłodny/a Dbam o zwierzaki w schronisku Jedna poduszka to za mało SWIPE RIGHT #CZYSTEHOPEVALLEY CALL 911

Awatar użytkownika
25 y/o
169 cm
hello, it's me
Opiekuję się małym pięcioletnim Ethanem, a między czasie gotuję oraz piekę w hotelu.

Post Katie Harrington »

KtoKto
Katie
OpisOpis
Chętnie oddam Katie do jakieś gry, może być na odznakę lub i nie. Dla mnie to naprawdę obojętne, liczy się fajna zabawa podczas naszej rozgrywki <3
szukam szukam
aktualne
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Na własnej tratwie dookoła świata Podziwiam wulkan z bliska Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED UNIVERSAL PERSON ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Boje się wody JESTEM ZAKOCHANY/A MAM SYNA KARTA DUŻEJ RODZINY URODZONY LATEM PRACA W GASTRONOMII RAK BUJAM SIĘ DO POPU FAN FANTASTYKI ROMANTYK NIEWINIĄTKO DEVIL IN DISGUISE UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Gotuję lepiej od Magdy Gessler NA KAŻDĄ RĄCZKĘ LIST W BUTELCE I'M SO HIGH! #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN PRAWDA CZY WYZWANIE? UGLY NAKED GUY SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE PIEROGIS BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NOTHING BREAKS LIKE A HEART CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOC W WIĘZIENIU FRIENDZONE DIGITAL LOVE Like a virgin

Awatar użytkownika
29 y/o
172 cm
hello, it's me
Zbliżająca się do trzydziestki dziennikarka, która trzy razy była zaręczona, ale jakoś życia sobie ułożyć nie może. Dlatego pisze do gazety artykuły mówiące innym, jak mają to zrobić! A wszystko pod czujnym okiem jej super dziwnego psa.

Post Jackie Willoughby »

KtoKto
Jackie! I ktoś...
OpisOpis
Halo halo, tani specjalista do wzięcia! :lol: :lol: No dobra, sytuacja ma się tak: Jackie czuje w sobie powołanie do organizacji ślubów i miałam jej jakiś fabularnie podrzucić, więc czemu by tego nie wykorzystać! Jeśli Twoja postać się hajta, a nie chce wydawać $$$ na profesjonalnego organizatora, Jackie może pomóc! Jak do zatrudnienia jej dojdzie, to sobie ogarniemy na pw, zapraszam <3

PS opcjonalnie przyjmę tez jakąś inną okolicznościową imprezkę, żeby sobie odegrać i żeby się działo, bo muszę obudzić swoją martwą wenę nowymi wątkami </3
szukam szukam
aktualne
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! KWIATUSZEK HOPE VALLEY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Biorę udział w meczu siatkówki ONE BIG FAMILY devine STARA PANNA PIJAM TEQUILĘ Patrzę na świat przez różowe okulary Noszę kwiaty we włosach

Awatar użytkownika
37 y/o
190 cm
hello, it's me
Producent filmowy uzależniony od leków przeciwbólowych po wypadku, ma problemy w małżeństwie, ponieważ jego żona myśli, że zdradza ją od wielu lat i będzie miał dziecko z kochanką co jest absolutna nieprawdą.

Post William T. Fraser »

KtoKto
Wszystkie moje chłopaki!
OpisOpis
jestem otwarta na wszelkie propozycje!
szukam szukam
aktualne
Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children I killed Laura Palmer ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI LEKOMAN Chodzę na siłkę

Awatar użytkownika
28 y/o
189 cm
hello, it's me
Policjant z wydziału narkotykowego, który przez swoją burzliwą przeszłość stracił żonę i zaufanie najbliższej rodziny. Odkupuje swoje winy łapiąc tych, którzy handlują narkotykami. Da się go lubić, można iść na imprezę, ale trzeba mieć na uwadze, że co jakiś czas będzie gadał o Tobenie i Zizi - swoich zwierzakach.

Post Aaron McKay »

KtoKto
OpisOpis
Oddam Aarona w dobre ręce! Możemy powalczyć o jakieś odznaki lub zrobić kilka zadań z eventu. Przyjmę totalnie wszystko *.*
szukamszukam
aktualne
Obrazek
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Kręcę się na karuzeli All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Buduję zamek z piasku temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE MŁODY SCENARZYSTA Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER PHONE ADDICTED devine BOGATE CV MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY King of Cringe PRZYJEZDNY PRACOHOLIK Lubię młodszych Po odwyku Mam swoje demony Kocham zwierzęta Noszę szkła kontaktowe Gram na gitarze Mam własny samochód WIELBICIEL KAWY PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI CZARNA OWCA PEWNY SIEBIE LGBT+ ZŁOTA RĄCZKA WOLONTARIUSZ BUJAM SIĘ DO ROCKA PSIARZ KOCIARZ EMERGENCY SERVICES nigdy nie studiowałem/am ZNAM 2 JĘZYKI MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU MAM WŁASNY DOM URODZONY JESIENIĄ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 Love of cooking

Awatar użytkownika
25 y/o
168 cm
hello, it's me
Robi wszystkiego po trochu, tu przeprowadza eksperymenty, tu wykłada na uniwerku, a tu bada florę morską i trenuje, żeby zostać nurkiem szukającym ludzkich zwłok.

Post Maeve Ellsworth »

KtoKto
Maeve
OpisOpis
czas się rozruszać, rozkręcić i wczuć w postać, dlatego zapraszam do gry ♥ przyjmę wszystko, dramy, coś przyjacielskiego, coś na luzie... no zahaczymy!
szukam szukam
aktualne
Bad wolf - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Prima Aprilis! Na fali - za udział w evencie Buduję zamek z piasku NAUKA O SERCU Z KAMIENIA Mam ciężką nogę Piszę prace naukowe

Awatar użytkownika
29 y/o
168 cm
hello, it's me
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę

Post Olive Sheridan »

KtoKto
to w sumie może być też wyzwanie, bo szukam ekipy remontowej! xd
OpisOpis
iiiiiiiiiii nie mam na myśli takiej super pro. Olive niedawno wygrała w totka, kupiła swoje miejsce pracy i teraz pracuje nad odświeżeniem go i małą reorganizacją. I szukam kogoś, przyjaciela lub przyjaciółki, do pomocy w malowaniu i przestawianiu. Nie pamiętam z kim mam ustalone na niej przyjacielskie relki, bo jestem taaaaaakim leniem we wpisywaniu ich, ale oj tam oj tam, możemy ustalić skorzystać z już posiadanej relki lub ustalić nową na pw! :lol:
szukam szukam
aktualne
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY devine Sej łaaat? Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?

Awatar użytkownika
35 y/o
188 cm
hello, it's me
nie zostało mu już nic, poza byciem ojcem dla jednej dziewczynki

Post Zack Woodhart »

KtoKto
dla Zacka
OpisOpis
Akcept jest, więc czas się rozkręcić w grze ^^ Dlatego zapraszam, przyjmę wszystko, nowe znajomości, starsze, no wymyślimy coś <3
szukam szukam
aktualne
PRZYJEZDNY O SERCU Z KAMIENIA Twardo stąpam po ziemi

Awatar użytkownika
28 y/o
180 cm
hello, it's me
Once you choose Hope, everything is possible.

Post Kian Coleman »

KtoKto
OpisOpis
Przydałaby się jakaś gierka na Kianie, więc jakby ktoś chciał zagrać to proszę pukać na pw. Możemy też powalczyć o odznaki :)
szukam szukam
aktualne