OdznakiSpis lokacjiMiejsca pracyGrupyChallenge me!Temat miesiącaevents
Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
long story short
Once you choose Hope, everything is scary.

Challenge me!

Post Hope Valley »

00Challenge me!
UWAGA! Wszystkie pytania dot. "Challenge me" prosimy kierować na skrzynkę administratorki Teddy Westfield.
A po wykonaniu wyzwania, nie zapomnij przypomnieć się o odznakę, pisząc do Grace Blackbird.

Nauczone doświadczeniem wyniesionym z innych forów, zdecydowałyśmy się nie zakładać typowego tematu "Kto zagra?". Zamiast tego przedstawiamy Wam znacznie unowocześniony sposób znajdowania wątków:
Challenge me! to zabawa, dzięki której każdy gracz może otrzymać nie tylko piękne odznaki, ale i urozmaicić życie zarówno swojej, jak i cudzych postaci. Zasady dołączenia do gry są proste.

Wersja #1 - dla tych, którzy szukają wątku:
W polu "STATUS" wpisz "szukam", w polu "kto" nick swojej postaci, a w polu "opis" preferowany typ rozgrywki. Z jednym graczem? Z dwoma? Fabuła umożliwiająca rozegranie jej w niecałe dwie godziny? Długi, emocjonalny wątek, który zarysuje się w pamięci na zawsze? Wypisz tam wszystkie swoje oczekiwania!

Wersja #2 - dla tych, którzy lubią mieszać:
W polu "STATUS" wpisz "wyzwanie", w polu "kto" nick postaci, której je rzucasz, a w polu "opis" dokładny pomysł challenge'u.
Wyzwanie możesz rzucić zarówno postaci, która zgłosiła się po nie w tym temacie, jak i postaci, która wcale się tego nie spodziewa! Lubisz uprzyjemniać (lub rujnować!) innym życie? To dobre miejsce do wyrzucenia z siebie nadmiaru weny.

Dodatkowo: za każdy rozegrany challenge przysługuje jedna, spersonalizowana odznaka.

Ważna informacja! W polu "status" wpisz jedynie "szukam" lub "wyzwanie" (nic innego!), ponieważ jest to warunek poprawnego wyświetlania się kolorowych pól.

Bawcie się dobrze!
01Kod

Kod: Zaznacz cały

[challenge=szukam / wyzwanie | aktualne / nieaktualne]
[dlakogo]Tutaj za pomocą @ oznacz graczy, którzy wezmą udział w wyzwaniu[/dlakogo]
[opiswyzwania]Tutaj dokładnie opisz wyzwanie.[/opiswyzwania][/challenge]
administrator
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum!

Awatar użytkownika
23 y/o
164 cm
long story short
Mówię o popkulturze w podcaście, a Francisco miesza mi w głowie.

Challenge me!

Post Francesca Arreola-Reeves »

KtoKto
Ja i Ty!
OpisOpis
Szukaj mnie, cierpliwie dzień po dniu, staraj się podążać moim śladem... - szukam France fana/ Fanki-stalkera. Umówmy się, Arreola zgarnia coraz więcej wyświetleń swojego czasami kontrowersyjnego popkulturowego podcastu. Chciałabym, żeby znalazł się fan-psychopata, który by ją odnalazł... i co? To zależy już od niego. Chce ją przestraszyć? Otoczyć fanowską miłością? zażądać podzrowienia ciotki na antenie?
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę "S.T.A.L.K.E.R." — Joseph
Mania#2128
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I'M STILL STANDING - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" i'll be watching you - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Adam i Ewa TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT LGBT+ JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W SOCIAL MEDIACH WIERZĘ W JEDI FAN DRAMATÓW FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII FAN MUSICALI JESTEM ECO PIJAM WINKO Jeżdżę na rowerze Czytam książki Mój dom przypomina dżunglę układam puzle Na smutki piekę ciasteczka NOTHING BREAKS LIKE A HEART GHOST MOVIE sticks and stones Food Fight KING OF THE JUNGLE RACZEK NIEBORACZEK CALL 911 WRONG NUMBER GOOGLE ME SING A SONG PIKNIK DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM FRIENDZONE Love letter Counting stars Like a virgin

Joseph WarrenSouthern Hope Houses

Awatar użytkownika
41 y/o
186 cm
long story short
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.

Challenge me!

Post Joseph Warren »

KtoKto
Kto pierwszy podniesie rękawicę? ^^ Cesar B. Arreola, Gary Lowell czy Mozart Burgess-Austen?
OpisOpis
Grace wymyśliła album dla małej, w którym znajdą się zdjęcia ich dziecka, ale także ich. Joseph tymczasem doszedł do wniosku, że album z wklejanymi zdjęciami to dobry, ale oklepany pomysł i chce zrobić na zamówienie coś, co będzie przypominać policyjne szafki na kartoteki; niewielką komódkę z szufladkami na mini-teczki ze zdjęciami ich małej. Kto się podejmie tej i jeszcze jednej; większej i kołyszącej się roboty?
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za rozegranie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę "Muss i denn
zum Städtele hinaus?" — Joseph
joseph warren
Bring me back into the light and let it
shine on us
manul#1399
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! ALPACA LOVER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Pumpkins scream in the dead of night Everybody's waiting for the next surprise Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę się na karuzeli Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik BOGATE CV MISTRZ KLAWIATURY NOCNA ZMIANA RANNY PTASZEK SCENARZYSTA NA DOROBKU Bestseller TAKE MY BREATH AWAY MIND BLOWING BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! ROLLING IN THE DEEP PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM JESTEM ZAKOCHANY/A MAM WŁASNY DOM PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL TYP OSOBOWOŚCI: OBROŃCA Jestem numerologiczną czwórką Wychowali mnie dziadkowe Boje się lęku Koszula to moja druga skóra Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany inspektor gadżet Mam mocną głowę Lubię aktywne zwiedzanie mistrz pokera Mam swoje demony Całe życie w jeansach Nerwica natręctw nie daje mi spać Gram na akordeonie Zaczynam dzień zimnym prysznicem Zaszyję każdą dziurkę strzygę się na krótko mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Mam wiecznie pokaleczone ręce Sam naprawiam swój samochód Gram na nerwach Mam własny samochód Mistrz sudoku ZŁOTA RĄCZKA CHUDERLAK WYSPORTOWANY PALACZ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA JESTEM NIEWIERZĄCY/A JESTEM PUCHONEM BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH SKRYTY Mistrz krzyżówek SCHLUDNY NIEJADEK WOLĘ ŁAGODNIE PIJAM WHISKY PIWOSZ WIELBICIEL KAWY Pływam biegam Mam ciężką nogę muszę żuć gumę Blues brothers I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM BABY BOOM! Like a virgin Z KOŚCI NA OŚCI SZTUKA DLA KAŻDEGO TWÓJ NOWY DOM SING A SONG DANCING QUEEN GOOGLE ME SMERF PRACUŚ Pracownik na medal TLC SHOPPING QUEEN DANSE MACABRE PIEROGIS I NEED MY THERAPIST Good or Bad News Takin' this one to the grave i only lie when i love you Big gesture Are you gonna be my girl? I’M MOVING OUT! I LOVE YOU, BABY! MICHAEL PHELPS I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars CRY BABY HAPPY BIRTHDAY! GAME OVER KRZYSZTOF KOLUMB BEACH BITCH GLOBETROTTER ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS I LIKE BIG BUTTS CRAZY IN LOVE THANK YOU FROM THE MOUNTAIN

carol anne willoughbyMidtown Avenue

Awatar użytkownika
28 y/o
172 cm
long story short
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.

Challenge me!

Post Carol Willoughby »

KtoKto
OpisOpis
Czy jest coś lepszego, niż wieczór spędzony z rodzeństwem? Oczywiście, że tak, to wieczór z pizzą i bardzo poważną walką o honor! Nawet jeśli odbywa się w grze, przy pomocy interaktywnych patyczków, liczy się krew, pot i łzy w drodze po wyimaginowane trofeum!
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie tego wyzwania, obie strony otrzymają odznakę PewDiePie się przy mnie chowa! — Grace
paula
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nawiedzam nawiedzony hotel HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY Novel devine DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ Czytam książki TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PRACOWITY Mam mocną głowę DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020

forest renshawHigh Hope Apartaments

Awatar użytkownika
32 y/o
179 cm
long story short
Forest wpadł w przerażający krąg autodestrukcji sprowadzający się do odpychania od siebie wszystkich osób, na których kiedykolwiek mu zależało.

Challenge me!

Post forest renshaw »

KtoKto
OpisOpis
Ostatnio nie omieszkałeś zaglądać do kieliszka znacznie częściej, niż byłbyś gotów przyznać, co nie, Jerry? Ba, na tyle przywykłeś do alkoholu, że wsiadając za kierownicę byłeś pewien, że nic złego się nie wydarzy, w końcu chciałeś tylko odwiedzić sklep skoro zabrakło Ci paru produktów na kolację. Pech chciał, że patrol policji to właśnie Ciebie upatrzył sobie do kontroli, a kiedy badanie alkomatem wykazało zawartość alkoholu w Twoim organizmie nie miałeś nawet szans na wywinięcie się, czy to prośbą czy groźbą. Czekała Cię noc w areszcie, chyba, że zdecydujesz zadzwonić do kogoś, kto wpłaci kaucję i po Ciebie przyjedzie. Czyj numer wybierzesz, Jerry? Kto uratuje Cię z tej opresji?
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie tego wyzwania, obie strony otrzymają odznakę Jak to policeman przeszukuje mnie — Teddy
run forest#8737
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales LGBT+ PALACZ STUDENT PRAWO BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW Społecznik WIELBICIEL FAST FOODÓW Oszczędny mistrz monopoly FRIENDZONE GAME OVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER #CZYSTEHOPEVALLEY PRIDE MONTH 2020 DANSE MACABRE

Ines VilledaCasas de Ensueño

Awatar użytkownika
30 y/o
177 cm
long story short
Cyganka, która wierzy w magię i przeznaczenie. Tworzy muzykę, gra w miejscowym barze i wróży z kart. Nieźle szurnięta, ale za to zajebiście śmieszna. I po uszy zakochana Césarze.

Challenge me!

Post Ines Villeda »

KtoKto
OpisOpis
W końcu nadszedł długo wyczekiwany moment rejsu, który został przez Ciebie bardzo skrupulatnie zaplanowany. Mogłoby się wydawać, że miałeś wystarczającą ilość czasu, żeby przemyśleć obrane szlaki i dopiąć stan techniczny łodzi na ostatni guzik, ale wiesz doskonale, że zdarzeń losowych nie da się do końca przewidzieć.
W subforum z wycieczkami rozegraj kilkunastodniową, wodną wyprawę, gdzie będziesz mógł pokazać swojej dziewczynie trochę świata i popisać się przed nią umiejętnościami żeglowania.
wyzwanie wyzwanie
nieaktualne, można usunąć
Za wykonanie tego wyzwania, obie strony otrzymają odznakę Stary człowiek i morze — Teddy
bubek#2094
MAMACITA - za napisanie 300 postów w najkrótszym czasie od otwarcia forum BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Golden Throne - za napisanie 500 postów w najkrótszym czasie od otwarcia forum celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige 666 Ways to Love DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BLACK CAT - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" papa don't preach - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dreamin' on the last mile home - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Podejdź no do płota! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It was just like a movie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" F.W.B - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Camping time! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Pumpkins scream in the dead of night Kręcę bioderkami na kursie samby SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Surfuję nie tylko po internecie Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Podziwiam figury w podwodnym muzeum Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie I am the one hiding under your bed Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ BOGATE CV INFLUENCER Oczko Adam i Ewa ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP Novel HI I JUST MET YOU PHONE ADDICTED GOD THE CREATOR NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! I OWN THIS TOWN Z Archiwum X DZIWAK WIERZĘ W MAGIĘ STRZELEC WIERZĘ W HOROSKOPY PRACA W PRZEMYŚLE MUZYCZNYM ubieram się w second handach Zbieram mandaty Jestem numerologiczną piątką Ususzę nawet kaktusa TUBYLEC Mam mocną głowę lubię wycinać lampiony z dyni Lubię tańczyć w deszczu Znajdziesz mnie w barze na plaży Człowiek orkiestra Jak anioła głos Gram na nerwach Gram na gitarze Gram na harmonijce lubię stroić choinkę mistrz jengi Lubię wakacyjny chill Rozrzutny Prakykuję jogę Odsłaniam kolana w sukienkach Don Juan moim żywiołem jest ogień Marzyciel Zasypiam pod łapaczem snów Gubię guziki valar morghulis mam długie włosy Kocham lato! Na smutki piekę ciasteczka Boje się czarnych kotów Poglądam życie celebrytów na instragramie Jeżdżę na rowerze PIWOSZ HOROSKOP CHIŃSKI: KOŃ MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE W ZWIĄZKU ZARĘCZONY/A JESTEM ZAKOCHANY/A KARTA DUŻEJ RODZINY URODZONY JESIENIĄ YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND CHUDERLAK PALACZ LUBIĘ ZIÓŁKO ZNAM 2 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA WIERZĘ W BOGA JESTEM GRYFONEM BUJAM SIĘ DO ROCKA OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE FAN FILMÓW EROTYCZNYCH FURIAT KOMEDIANT IMPREZOWICZ DEVIL IN DISGUISE WULGARNY PEWNY SIEBIE WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM wieczny Piotruś Pan CZARNA OWCA ŻARŁOK WOLĘ OSTRO PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ Wiejska dziewoja HE WAS FIRST! SING A SONG A TY CAŁUJ MNIE! MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DANSE MACABRE Odlotowe Agentki You're a wizard, Harry Food Fight Boats! Boats! Boats! Good or Bad News Pomocna dłoń Loża hejterów TLC I LOVE YOU, BABY! Gość w dom, bóg w dom KING OF THE JUNGLE PUCZJO HENZAP INDI ER RACZEK NIEBORACZEK DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM I'M SO HIGH! THIEF CALL 911 PANIE WŁADZO... WRONG NUMBER PRIDE MONTH 2020 Pełna chata i only lie when i love you Takin' this one to the grave Big gesture Are you gonna be my girl? Google doc Ciocia dobra rada Bo do tanga trzeba dwojga Zaopiekuj się mną Eminem My bu-zzy best friend My fluffy best friend Ted Mosby Damnitttttt! Evil spawn! sticks and stones Like a virgin shit, where am I? Pizzaiolo Love of cooking #*&!@%^ house flipper You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher i'm still alive NOŁBADY SED ITS GONA BI LETKO PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT THE GREATEST SHOWMAN I'M SORRY HAPPY BIRTHDAY! CZTERY ŁAPY HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE KRZYSZTOF KOLUMB BLAST FROM THE PAST NOTHING LASTS FOREVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU GAME OVER NOC W WIĘZIENIU SURPRISE! CRY BABY Love letter Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET SWIPE RIGHT DIGITAL LOVE IZOLACJA SPOŁECZNA I DO PARTY ANIMAL TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE KSIĘŻNICZKA MONONOKE PARA PAPARA PAPA OOO OOO I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT GOOGLE ME PRAWDA CZY WYZWANIE? GHOST MOVIE DID IT HURT? UGLY NAKED GUY OH NO, PERIOD DANCING QUEEN STEVIE WONDER DOMOWE REWOLUCJE CAKE BOSS TWÓJ NOWY DOM PIEROGIS FOODIE ANDRZEJ RYBAK SZCZĘKI MICHAEL PHELPS BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER Dzielny pacjent!

eleonora o'neillBrewery & Hop Farm

Awatar użytkownika
31 y/o
163 cm
long story short
Are we not wise enough to give all we are? Surely we're bright enough to outshine the stars.

Challenge me!

Post eleonora o'neill »

KtoKto
OpisOpis
Po odnowieniu kontaktu ze starą miłością pora na powrót do wspólnych tradycji. Deski w dłoń, książka w torebce i marsz na zachód słońca na plaży tak jak robiliście to dziesiątki razy, gdy jeszcze byliście razem, i mieszkaliście w Hope Valley. Czy jest jakiś lepszy sposób na odrobinę radości w życiu? Oby tylko nie okazało się, że zrobi się zbyt romantycznie....
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę Tamte dni, tamte noce — Billy
pandaa#5430
BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY WOMEN POWER PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! PRZYJEZDNY ROZWODNIK/ROZWÓDKA PRZESYPIAM ŻYCIE Lubię tańczyć w deszczu Inżynier DOMOWE REWOLUCJE DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM

francesca goldmanOcean Lane Huts

Awatar użytkownika
24 y/o
162 cm
long story short
ratuje ludzi w wodzie, a w domu czekają na mnie słodkie kotki

Challenge me!

Post Franky Goldman »

KtoKto
Franky Goldmnan
OpisOpis
Złota dziewczyna potrzebuje złotego człowieka do gry. Chciałabym zagrać coś związanego z jej pracą więc albo kogoś, by musiała trochę podratować z wody, albo kogoś opierdolić, bo coś głupiego, by robił, albo jakiś flircik na plaży, albo jakaś imprezka na plaży... coś wymyślimy <3
szukamszukam
aktualne
cyc
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT LGBT+ SINGIEL PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM KOCIARZ GAME OVER BEACH BITCH PARA PAPARA PAPA OOO OOO

Penelope WarrenHigh Hope Apartaments

Awatar użytkownika
30 y/o
171 cm
long story short
prosiłam Trey'a o pierścionek, teraz go w sumie już nie chcę, w wolnych chwilach po kryjomu palę papierosy, ale upominam innych, że muszą zdrowo żyć. I pracuję sobie w przychodni, lecząc dziaciaki

Challenge me!

Post Penelope Warren »

KtoKto
OpisOpis
Penelope nigdy nie miała szczęścia do samochodów - dwa już skasowało, więc czy przyszła w końcu pora na to trzecie? Być może! Po drodze z zakupów słyszy bliżej nieokreślony klekot, który nie może dać jej spokoju, więc zjeżdża na pobocze, a tam okazuje się, że złapała gumę i niestety nie ma bladego pojęcia, jak zmienić koło, a jej narzeczony, ani brat nie odpowiadają. Czy Boyd się zatrzyma i pomoże damie w opałach, czy raczej pojedzie dalej?
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę Dama w opałach — Grace
alutka
BOGATE CV BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A PALACZ MEDYCYNA

Grace WarrenSouthern Hope Houses

Awatar użytkownika
34 y/o
159 cm
long story short
Tropie morderców, zaglądam w umysły degeneratów, nieustannie podróżuje pomiędzy Quentico i Hope Valley, a po pracy wracam do Josepha.

Challenge me!

Post Grace Warren »

KtoKto
OpisOpis
W momencie pierwszego, najważniejszego dla zdrowia dziecka, gdyż wykluczającego większość wad genetycznych oraz rozszczepów USG prenatalnego, rodzice zazwyczaj proszą niebiosa o to, aby pociecha okazała się zdrowa. Wszyscy, tylko nie... Joseph. W głowie Warrena, kiełkuje wyłącznie jedna myśl, jaka od początku ciąży nie daje mu spokoju - co, jeśli to chłopiec? Czy będzie taki jak ojciec? A może Jacob? Pokocham go? Znienawidzę?
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę FIRST PHOTO OF U — Grace
grace warren
If I say I love you,
then I love you
kotpsot#2892
WŁADZA Rudy ojciec, rudy dziadek, rudy ogon to mój spadek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Pumpkins scream in the dead of night Everybody's waiting for the next surprise Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę się na karuzeli Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik BOGATE CV RANNY PTASZEK TAKE MY BREATH AWAY MIND BLOWING MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! SCENARZYSTA NA DOROBKU Bestseller TYPING LIKE CRAZY WRAŻLIWIEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM JESTEM ZAKOCHANY/A Mam mocną głowę NAUKA PRZYJEZDNY Gram na fortepianie Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Jestem numerologiczną trójką Sroczka Lubię aktywne zwiedzanie Odsłaniam kolana w sukienkach Wspinam się na szczyty Zbieram śnieżne kule Mam swoje demony Nurkuje Mówię prawde i tylko prawde Odprężam się przy kolorowankach Marzyciel Twardo stąpam po ziemi Słucham wietrznych dzwonków Godzinami moczę się w wannie zaplatam włosy w warkocze mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obroniłem doktorat Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Sypię mandale zmarzluch Czytam książki PIĘKNY UMYSŁ URODZONY JESIENIĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU PODRÓŻNIK DAWCA KRWI CHUDERLAK SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA EMERGENCY SERVICES JESTEM KRUKONEM PEWNY SIEBIE Mam ciężką nogę PRACOHOLIK MIĘSOŻERCA WIELBICIEL SUSHI WOLĘ ŁAGODNIE PIJAM WHISKY WIELBICIEL KAWY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE lubię upały TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK Esteta I LOVE YOU, BABY! DANSE MACABRE I DO BABY BOOM! PIKNIK DANCING QUEEN GOOGLE ME SMERF PRACUŚ WRONG NUMBER CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SZTUKA DLA KAŻDEGO TLC SHOPPING QUEEN TWÓJ NOWY DOM Good or Bad News toss a coin to your witcher Like a virgin Big gesture Are you gonna be my girl? How did this happend? STEVIE WONDER MICHAEL PHELPS PIEROGIS GLOBETROTTER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM SUNRISE SUNSET Counting stars GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ CRAZY IN LOVE HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH Blues brothers

Joseph WarrenSouthern Hope Houses

Awatar użytkownika
41 y/o
186 cm
long story short
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.

Challenge me!

Post Joseph Warren »

KtoKto
OpisOpis
Zastanawiałeś się, gdzie zabrać ukochaną a wszystkie destynacje wydają się banalne w zestawieniu z 'podróżą poślubną'? Może pozwól wybrać jej? I co jeśli padnie na kraj, o którym myślałeś od dawna, ale nie wiedziałeś jak i kiedy(?!) to wszystko zorganizować - chyba powinieneś się cieszyć! Przeżyjcie shinkon ryokō w Japonii!
(Odznaka przysługuje za zakończenie wątku rozgrywającego się w całości w Japonii - nie musicie ograniczać się do jednej wyspy - i nie krótszy niż 50 postów od gracza).
wyzwanie wyzwanie
aktualne
Za wykonanie zadania obie postacie otrzymają spersonalizowaną odznakę Empire of the Sun — Joseph
joseph warren
Bring me back into the light and let it
shine on us
manul#1399
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! ALPACA LOVER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Pumpkins scream in the dead of night Everybody's waiting for the next surprise Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę się na karuzeli Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik BOGATE CV MISTRZ KLAWIATURY NOCNA ZMIANA RANNY PTASZEK SCENARZYSTA NA DOROBKU Bestseller TAKE MY BREATH AWAY MIND BLOWING BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! ROLLING IN THE DEEP PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM JESTEM ZAKOCHANY/A MAM WŁASNY DOM PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL TYP OSOBOWOŚCI: OBROŃCA Jestem numerologiczną czwórką Wychowali mnie dziadkowe Boje się lęku Koszula to moja druga skóra Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany inspektor gadżet Mam mocną głowę Lubię aktywne zwiedzanie mistrz pokera Mam swoje demony Całe życie w jeansach Nerwica natręctw nie daje mi spać Gram na akordeonie Zaczynam dzień zimnym prysznicem Zaszyję każdą dziurkę strzygę się na krótko mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Mam wiecznie pokaleczone ręce Sam naprawiam swój samochód Gram na nerwach Mam własny samochód Mistrz sudoku ZŁOTA RĄCZKA CHUDERLAK WYSPORTOWANY PALACZ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA JESTEM NIEWIERZĄCY/A JESTEM PUCHONEM BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH SKRYTY Mistrz krzyżówek SCHLUDNY NIEJADEK WOLĘ ŁAGODNIE PIJAM WHISKY PIWOSZ WIELBICIEL KAWY Pływam biegam Mam ciężką nogę muszę żuć gumę Blues brothers I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM BABY BOOM! Like a virgin Z KOŚCI NA OŚCI SZTUKA DLA KAŻDEGO TWÓJ NOWY DOM SING A SONG DANCING QUEEN GOOGLE ME SMERF PRACUŚ Pracownik na medal TLC SHOPPING QUEEN DANSE MACABRE PIEROGIS I NEED MY THERAPIST Good or Bad News Takin' this one to the grave i only lie when i love you Big gesture Are you gonna be my girl? I’M MOVING OUT! I LOVE YOU, BABY! MICHAEL PHELPS I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars CRY BABY HAPPY BIRTHDAY! GAME OVER KRZYSZTOF KOLUMB BEACH BITCH GLOBETROTTER ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS I LIKE BIG BUTTS CRAZY IN LOVE THANK YOU FROM THE MOUNTAIN

Awatar użytkownika
32 y/o
182 cm
long story short
Były ćpun unikający odpowiedzialności za swoje czyny, prowadzi bar, zmaga się z depresją, rysuje gdy mu źle, ostatnie spotkanie byłej kobiety mocno namieszało w jego codzienności

Challenge me!

Post Cyrus Sherwood »

KtoKto
Cyrus Sherwood
OpisOpis
Oddam tego pana w dobre rączki na jeszcze jedną grę. Ogólnie jest to miejscowy, który na stałe siedzi od dwóch lat, prowadzi bar, rysuje publikując prace w internecie, mogą znać się od lat, może to być pierwsze spotkanie, dogadamy się <3.
szukam szukam
aktualne
DeadMemories#5203
WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI Walczę z depresją Po odwyku