zablokowany
Posty: 1 strona: 1 z 1
zatrzymaj avki
OdznakiSpis lokacjiMiejsca pracyGrupymieszkaniaChallenge me!Temat miesiącaevents
hope valleyhope valley


Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

BAYSIDE VALEBAYSIDE VALE
Nadmorska dzielnica Hope Valley. Największą jej zaletą są szerokie plaże oraz przystań dla promu i jachtów, dzięki którym łatwo można dostać się na należącą do miasteczka wyspę.
Miejsce dla siebie znajdą tu miłośnicy cichej kontemplacji fal, jak i ci, którzy obłaskawiają je za pomocą deski. Nad wypoczywającymi na złotych piaskach Florydy czuwają wykwalifikowani ratownicy.
Jeśli Ci się poszczęści, może przed nadchodzącym sezonem zdążysz wynająć jeden z małych domków przy plaży. Jeśli natomiast planujesz podziwiać Zatokę Meksykańską z góry, rozważ zamieszkanie na którymś z wyższych pięter pobliskiego apartamentowca lub w jednym z domków szeregowych, z których podziwiać można nie tylko Zatokę, ale i odległą wyspę.

Możliwe miejsca zamieszkania:
• HIGH HOPES APARTMENTS (apartamenty)

koszt: $$$
• OCEAN LANE HUTS (domki plażowe)
koszt: $$
• BAY HEIGHTS (domy szeregowe)
koszt: $$$

EVERGLADES CAMPSITEEVERGLADES CAMPSITE
Część Parku Narodowego Everglades należąca do miasteczka. Tylko dla ludzi o silnych nerwach i dobrej kondycji. Z wytyczonego na hiking szlaku zbaczasz na własne ryzyko.
Tu znajduje się Wildlife Gator Farm, rozległe jeziora, przez które można przepłynąć kajakiem, długie trasy pieszych wędrówek oraz pole namiotowe i parking dla camperów — z myślą o turystach, chociaż życie w przyczepie upodobali sobie też tubylcy o najmniejszej zasobności portfela.
UWAGA NA ALIGATORY!

Możliwe miejsce zamieszkania:
• CAMPSITE (campery)

koszt: $
• FOREST HUTS (domy w lesie)
koszt: $$

WAVE HILLWAVE HILL
Nowa, bogata dzielnica miasta z ulicami, które prowadzą do imponujących willi, ukrytych za wysokimi parkanami żywopłotów. Idealne miejsce dla zamożnych przyjezdnych, którzy ceniąc sobie spokój i swobodę, osiedlili się tu na stałe.
Wave Hill feruje szereg wysmakowanych rozrywek i udogodnień, które - chociaż na chwilę - ukoją tęsknotę za wielkomiejskim życiem. Ciekawe jednak, czy tutejsze panie domów również są gotowe na wszystko?

Możliwe miejsce zamieszkania:
• SOUTHERN HOPE HOUSES

koszt: domy - $$$$ wille - $$$$$

ISLA DE FLORESISLA DE FLORES
Wyspa, która administracyjnie należy do miasteczka. Charakteryzują ją silne latynoskie wpływy, widoczne zarówno w architekturze, jak i mentalności zamieszkujących ją osób.
Fiesta, siesta, cerveza i tacos.
Mieszkańcy chętnie wybierają się tu w weekend, a turyści porzucają dotychczasowe życie dla namiastki Karaibów. To także idealne miejsce na aktywny wypoczynek bez towarzystwa aligatorów. Uważaj jednak na rekiny!
Wyspa znajduje się w odległości 6 mil od nabrzeża. Trzy razy dziennie - rano, w południe i późnym wieczorem wypływa w jej kierunku a następnie wraca do miasteczka prom. Podróż w jedną stronę zajmuje ok. 20 minut.

Możliwe miejsca zamieszkania:
• LA CASA DE FLORES (hotel)

koszt: $$$$$
• CASAS DE ENSUEÑO (domy)
koszt: $$$

MIDTOWN AVENUEMIDTOWN AVENUE
Najstarsza część miasteczka, w której wciąż czuć jeszcze ducha minionych czasów. Charakteryzuje się niską zabudową i surowością przeplataną poczuciem bezpieczeństwa. Jednym słowem: dla większości mieszkańców, Midtown to dom.
Centrum stanowi spory rynek w hiszpańskim stylu z ratuszem, wokół którego skupione są lokalne biznesy.
Tu załatwisz wszystkie niezbędne sprawy związane z urodą, zdrowiem, zaopatrzeniem w alkohol i innymi podstawowymi zakupami, jak również dobrze zjesz czy znajdziesz klimatyczne miejsce do regularnych spotkań ze znajomymi.

Możliwe miejsca zamieszkania:
• MIDTOWN AVENUE

koszt: domy: $$$ mieszkania: $$
• HOPE CREEK INN (pensjonat)
koszt: $$

OUTLANDERSOUTLANDERS
Nie dla wszystkich świat kończy się na Hope Valley. W ciągu godziny dojedziesz do pobliskiego, większego miasta Cape Coral. Po drodze, przy stacji benzynowej znajdziesz typowy amerykański motel i McDonalds. W mieście znajduje się też szkoła średnia, szpital i centrum handlowe. Bliżej Hope znajduje się jednak kilka okolicznych farm i biznesów - to dla ich mieszkańców (właścicieli i pracowników) skierowana jest ta grupa.
Dodatkowo mieszkańcy Miami zostaną umieszczeni w tej grupie.

Możliwe miejsca zamieszkania:
• DEEPHOLLOW HORSE RANCH
• CORN MAZE FARM
• HOPE BREWERY
• CAPE TOWN MOTEL
• własny dom
• MIAMI


I'm something specialI'm something special
Tak zwane konta "specjalne", niebędące postaciami fabularnymi.

Na forum działają następujące konta specjalne:
• HOPE VALLEY, będące ogólnym kontem administracyjnym
• UNIVERSAL PERSON, stworzone z myślą o użytkownikach.

Dane do logowania dostępne u Administratorów <3



FORGOTTENFORGOTTEN
Konta nieaktywne, na których znajdują się karta postaci, posty fabularne lub inne autorskie treści, przez wzgląd na które postać nie może zostać całkowicie usunięta.
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku