nowy post
Posty: 1 strona: 1 z 1
zatrzymaj avki
OdznakiSpis lokacjiMiejsca pracyGrupymieszkaniaChallenge me!Temat miesiącaevents
hope valleyhope valley


Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

LOKALNE BIZNESYLOKALNE BIZNESY
• targ przy przystani, gdzie swoje produkty mogą sprzedawać m.in. poławiacze krabów, rybacy oraz lokalni farmerzy. Jeśli jednak pieczesz dobre ciasta albo prowadzisz przydomową pasiekę, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś tak zarabiał na życie!
• to umiejscowiona za miastem, lokalna destylarnia piwa, która uprawia też swój własny chmiel. To nie tylko sposób na zarobek dla mieszkańców, ale także biznes i miejsce zamieszkania, które może przejąć Twoja postać.
• to farma kukurydzy, której część, zgodnie z tutejszym zwyczajem, wycięto w kształt labiryntu na co dzień dostępnego dla turystów, szczególnie popularnego w Halloween – przerażające dekoracje i bieg przez kręte, krzaczaste korytarze? Czemu nie! Ta lokacja także będzie do przejęcia fabularnie.
• okalsi wiedzą, jak przyciągnąć do miasteczka turystów. To głównie z myślą o nich, w okolicach Hope Valley powstało rancho, na którym można spróbować jazdy konnej.
• typowy amerykański diner, w którym kelnerki noszą urocze żółte uniformy z białymi fartuszkami i tabliczki z imionami przypięte na piersi, polewając Ci czarną kawę z dzbanka. Możesz tu pracować, możesz też to miejsce posiadać. To jedna z kilku większych gastronomii, które pojawią się w Hope Valley. Nie zapominajmy o miejscowych barach czy knajpkach przy plaży. Pewne możliwości stwarza także należąca do miasteczka… wyspa.
• w miasteczku funkcjonuje także kilka miejsc oferujących nocleg dla turystów. Jedną z nich jest guest house należący do rodziny burmistrza. To nie tylko wyjątkowy hotel, w którym mogą zatrzymać się przyjezdni, ale także centrum życia towarzyskiego miasta. To w tutejszej kuchni pada najwięcej plotek i to w tutejszym ogrodzie Jack Whitley organizuje coroczne przyjęcia w ogrodzie, na które sprasza w zasadzie… wszystkich zainteresowanych. Jeśli chciałbyś tu pracować – drzwi Hope Creek Inn stoją otworem.
PLAŻA, MORZE, PORTPLAŻA, MORZE, PORT
• to przystań dla wspomnianego wyżej promu, ale też miejsce, w którym tutejsi sprzedawcy ulokowali swoje małe stragany: z miniaturowymi modelami statków, z pamiątkowymi zdjęciami, z magnesami na lodówkę. Jeśli takie atrakcje nie spełniają twoich wymagań, to może… załóż pasiastą koszulę, przypnij do piersi złotą broszkę i wskocz na prom jako kapitan? Ahoj, przygodo!
• to jedyne w całym miasteczku miejsce, w którym oprócz rowerków wodnych i kajaków, znajdziesz też jachty z prawdziwego zdarzenia. Jeśli jesteś turystą, z całą pewnością chętnie wybierzesz się na niezapomnianą wyprawę przez Zatokę Meksykańską. Jeśli z Hope Valley jesteś związany od pokoleń - może zechcesz zostać właścicielem wypożyczalni? Otwieramy również etaty dla kilku mechaników!
• wyobraź sobie najwspanialszy park rozrywki i ulokuj go na egzotycznym, florydzkim wybrzeżu. To tutaj znajdziesz szkółkę nurkowania, kilka zjeżdżalni wodnych, strzelnicę, kolorowe karuzele czy coroczny jarmark.
Dla fanów mocnych wrażeń oferujemy klimatyczny horror house oraz jetpacki, które pozwolą wam unosić się nad wodą!
Największą tajemnicę skrywa jednak podwodna część parku: ta, której nie da się zobaczyć bez odpowiedniego osprzętowania; ta, która wymaga zanurzenia się wgłąb oceanu. To właśnie tam stworzono ogromne muzeum figur, przy których ludzie zdają się być zaledwie małymi mróweczkami.
Tak jak wszystkie poprzednie lokacje, ta rónież oferuje dziesiątki możliwości zatrudnienia.
• to nie jest proste, żeby w Ameryce legalnie uprawiać hazard. Nie we wszystkich stanach. To małe kasynko na wodzie przyciąga fanów mniejszego bądź większego ryzyka. Uważaj! Może to nie krokodyle czy rekiny, ale można stracić trochę kasy.
• zawsze marzyłeś o zastąpieniu Keanu w “Na fali”? Uważasz, że byłbyś równie dobrym, jeśli nie lepszym, surferem? Jeśli nie boisz się zimnej wody, nieposkromionych fal i rekinów, szkółka surfingowa to miejsce, w którym spełnią się twoje pragnienia. Możesz albo wykupić miesięczny karnet, albo stanąć na czele tego miejsca i zostać właścicielem lub instruktorem.
• oprócz zwykłych rowerów, które w Hope Valley można wypożyczyć aż w czterech (!) miejscach, miasteczko oferuje też kilka niezależnych wypożyczalni sprzętu do sportów wodnych. Deski surfingowe, skutery, rowerki, kajaki, kolorowe koła ratownicze, leżaki czy zestawy do siatkówki plażowej - wszytko, by zadowolić wymagających klientów!
• to kolejne miejsce, w którym możesz spełnić swoje marzenia. Jeśli nie boisz się bliskiego spotkania z rekinem (a za to dajemy piękną odznakę!), dołącz do grupy entuzjastów głębin. I pamiętaj, że taka organizacja też potrzebuje zarządu — może przejmiesz rolę skarbnika lub zrekrutujesz kilku turystów?
• czy nazwiska David Hasselhoff i Pamela Anderson coś ci mówią? Jeśli tak — może wciśniesz się w czerwony strój kąpielowy, założysz okulary słoneczne i wskoczysz do budki ratownika, by przez lornetkę obserwować topiących się, to znaczy — pływających — przyjezdnych? Słyszałyśmy, że ratownicy mają branie!

EVERGLADES I ALIGATORYEVERGLADES I ALIGATORY
• kochasz zwierzęta i naturę? Nie boisz się kłapiących szczęk i ostrych zębów? A może, będąc dokładniejszym, po prostu marzy ci się praca z drapieżnikami? Jeśli tak, część Parku Narodowego należąca do Hope Valley będzie dla ciebie prawdziwym rajem. To tutaj możesz karmić i pielęgnować krokodyle, dbając nie tylko o ich samopoczucie, jak i bezpieczeństwo przyjezdnych.
• oprócz wolontariuszy, weterynarzy i pracowników Centrum, szukamy także śmiałków, którzy zdecydują się wziąć odpowiedzialność za kilkunastoosobowe wycieczki, oprowadzając turystów po najdzikszych zakątkach Everglades.
• jak wspomniałyśmy we wcześniejszej zapowiedzi, jednym z głównych celów turystycznych jest Everglades Campsite: pole namiotowe oraz campery, stojące tuż przy granicy Parku Narodowego. Poszukujemy nie tylko właściciela, ale i pracowników, którzy sprawowaliby pieczę nad tym obleganym przez turystów i lokalną młodzież miejscem.
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku