Mniejszy rynek z kościołem w centrum
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
30
178

Post

Gdyby istniał wehikuł czasu i mógłby go cofnąć o te kilka lat wstecz, nagle z jego głowy wyparowałyby wszystkie kłębiące się i nawracające wspomnienia. Ale zarówno te bolesne jak i te piękne, więc czy warto było? Nie myślał o tym teraz. Nie miał ku temu powodu. Beztrosko deptał po nadszarpniętej zębem czasu kostce brukowej, nie mając pojęcia, że niebawem, później nie będzie mógł na nią patrzeć. Tak jak na wiele innych rzeczy. Nie wiedział też, że będzie musiał zderzyć się z echem przeszłości, które tak paskudnie i lekkodusznie potraktował.
Zbliżał się już wieczór, a o tej porze więcej rzeczy łatwiej jest ukryć. Niczego nigdy nikomu nie obiecywał, a skoro wszystko się układało, po co było to zmieniać? Ubrał się inaczej niż dotychczas. Sprany t-shirt, zastąpiła biała koszula, a krótkie szorty, zamienił na dżinsy w odcieniu idealnej czerni. Wyglądał trochę jakby szedł na spotkanie służbowe, a to akurat średnio mu się podobało.
- No cześć , gdzie masz ochotę iść? - zapytał, zachodząc od tyłu znajomą postać. Cmoknął w powietrzu, przez chwilę sam, zastanawiając się gdzie w zasadzie chce iść. Po kwiaty do kwiaciarni, skoro już tutaj są? Nie wypadało. - Otworzyli nową knajpkę z owocami morza, podobno serwują tam świetne jedzenie, co Ty na to? - zaproponował, uśmiechając się szeroko. Mógł jechać nawet kilka godzin żeby na chwilę skorzystać z przepysznego menu. Jeśli tylko zechciałaby mu towarzyszyć. Nawet jeśli miałby dzisiaj spać raptem chwilę albo wcale. W tej chwili czuł, że mógłby wszystko, a jej towarzystwo było miłe i sprawiało, że czuł się jeszcze lżejszy niż po wyjściu z domu.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ROLLING IN THE DEEP #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
halsey
a
Awatar użytkownika
Właśnie dowiedziała się, że 10 lat temu ona i Brantley wzięli ślub. Kocha go bardzo, ale wciąż martwi się co się stanie gdy odzyska pamięć. Aktualnie są w Vegas gdzie próbują unieważnić małżeństwo.
33
170

Post

004


Dzisiaj w pracy miała kilka zamówień, którymi musiała zająć się osobiście. Jednemu klientowi bardzo zależy na szybkim załatwieniu sprawy. Tak, zapomniał o rocznicy. Drugi zapomniał o urodzinach mamy i jeszcze wczoraj późnym wieczorem obaj zamówili na jutro dwa bukiety. Nie lubiła takich sytuacji, ale nigdy nie odmawiała. Kręciła trochę nosem, ale mimo wszystko realizowała zamówienie. Dlatego przyszła dzisiaj nieco wcześniej do pracy, żeby mieć wystarczająco dużo czasu na przygotowanie wszystkiego. Od kilku dni, całe miasto żyło przygotowaniami do świąt. Gorączka świąteczna zaczynała się wszystkim udzielać. Nawet Kayli. Powolutku zaczęła przygotowywać świąteczne ozdoby. Nie tylko w domu, ale tez tu w kwiaciarni, dla klientów. Od kilku dni myślała też nad prezentami. Chciała kupić coś dla rodziców i oczywiście rodzeństwa. Myślała nad prezentem dla Brantleya i Gayleene, z którą ostatnio rzadko się widzi i koniecznie trzeba to zmienić! Chciała też kupić coś dla jej synka. Kompletnie nie umiała kupować prezentów. Nigdy nie wiedziała co dokładnie komu kupić. Nie chciała dawać czegoś, co za chwile wyląduje w koszu lub pod łóżkiem. Według niej prezent zawsze musiał być dobrze przemyślany. I sprawiać radość! O tak.
Kończyła właśnie pierwszy bukiet, gdy nagle usłyszała czyjeś kroki, a chwilę później dzwoneczek umieszczony nad drzwiami. Sygnalizował jej przyjście i wyjście każdego klienta. Uniosła głowę a na jej buzi pojawił się szczery uśmiech. W drzwiach stała jej najlepsza przyjaciółka, o której właśnie dzisiaj myślała
- Myślałam dzisiaj Tobie. - Obeszła stół, przy którym pracowała. Podeszła do niej, ucałowała jej policzek i mocno do siebie przytuliła.
- Cześć. Czy byłyśmy umówione, a ja o tym zapomniałam? - Skrzywiła się delikatnie. Czasami zdarzało jej się o czym zapomnieć. Czy to zadzwonić do mamy lub siostry. I Nie raz spóźniła się na spotkanie, bo przypomniała sobie o nim w ostatniej chwili.

Gayleene Holloway
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC JESTEM ZAKOCHANY/A KOCIARZ Uprawiam przydomowy ogródek W moich uszkach lśnią kolczyki Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
werson
a
Awatar użytkownika
Prawniczka, która wyjechała na studia do Seattle. Tam poznała ojca swojego pięcioletniego syna, który zginął podczas akcji. Postanowiła wrócić do swojego domy by spróbować czegoś nowego.
33
173

Post

Gayleene miała trochę do załatwienia na mieście. Musiała załatwić dla swojego synka miejsce w przedszkolu, a wiadomo, że w środku roku szkolnego nie jest to takie łatwe jakby się mogło wydawać. Młoda mama chce by jej syn miał nowych znajomych w miasteczku, bo dla niej to jest miasto rodzinne, ale dla jej Nicholasa taki nie jest. Dla niego praktycznie wszystko tutaj jest nowe. Ludzie i otoczenie. Chce dla niego jak najlepiej, ale na szczęście los dał jej naprawdę Mądrego synów, który rozumie bardzo dużo. Gdy chciała się przeprowadzić oczywiście porozmawiała z chłopcem o tym, bo nie chciała go rzucać w tak głęboką wodę bez ostrzeżenia. Nie jest taką matką. Mały chętnie zgodził się pojechać do miasteczka, w którym są jego dziadkowie i wujek. Reszta jest dla niego zupełnie nowa. Jej rodzina bardzo często odwiedzała ją w Seattle, tak samo jak ona starała się do nich przyjeżdżać. Wbrew pozorom nie wstydziła się tego skąd pochodzi, bo niby dlaczego? Właśnie d poniekąd dzięki temu jest taka jaką jest - wesoła, pełną energii osobą z dystansem do siebie i o to chodzi! Ma też kilka przymiotów do bycia prawnikiem, ale to już zupełnie inna para kaloszy.
Kiedy w końcu udało jej się załatwić co trzeba i doprowadziła syna do rodziców, bo jak się w trakcie okazało - umówili się z jej synem na lody. Na to pokręciła głową, bo mama i tata totalnie go rozpieszczali. Nie dziwiła się, bo chcieli się nacieszyć wnukiem, gdy ten jest obok nich. Może brzmi to strasznie, ale fajnie się stało, bo ma trochę czasu dla siebie. W Seattle byli we dwoje, a teraz? To zupełnie coś innego.
Postanowiła więc wybrać się do Kayli z czymś słodkim do kawy, oczywiście napój również miała ze sobą.
- Hej kochana. - przywitała się z szerokim uśmiechem tak samo jak McCarthy. - Ukradli mi mojego syna, więc postanowiłam przyjechać do ciebie z niespodzianką. - mówiąc to pokazała torbę, w której znajdowały się wyżej wymienione skarby. - Pomoc ci w czymś? /b]- zapytała od razu przechodząc do rzeczy. Nie będzie przecież patrzeć jak kobieta pracuje.

Kayla McCarthy
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer MAM SYNA URODZONY ZIMĄ PRAWO STRZELEC NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Czytam książki Dbam o zwierzaki w schronisku DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Bad dog
mów mi/kontakt
Natalia
a
Awatar użytkownika
Właśnie dowiedziała się, że 10 lat temu ona i Brantley wzięli ślub. Kocha go bardzo, ale wciąż martwi się co się stanie gdy odzyska pamięć. Aktualnie są w Vegas gdzie próbują unieważnić małżeństwo.
33
170

Post

Jak dobrze mieć wsparcie rodziców. Zawsze byli chętni nam pomóc przy wnukach i tak naprawdę ich pomoc była bardzo potrzebna; zwłaszcza samotnej matce. Sama również starała się wesprzeć przyjaciółkę, choć sama czasami nie wiedziała, jak bo na dzieciach się nie znała. Miała jednak nadzieję, że pomaga chociaż samą obecnością i dobrym słowem. Sama jeszcze nie myślała o dzieciach, bo mimo wielu to… samej było ciężko. Choć ostatnio sporo czasu spędzała z dawnym przyjacielem, to nie chciała robić sobie nadziei. Tym razem było inaczej. Była starsza i wiedziałaby, że nie zmarnowałaby szansy na powiedzenie mu tego co czuje. No, ale…przecież już nic do niego nie czuła… Byli przyjaciółmi i tak miało zostać. Od dawna była sama i nie do końca wiedziała, czy chciałaby to zmieniać. Oczywiście cieszyła się na widok przyjaciółki, która postanowiła wrócić do rodzinnego miasta. McCarthy była ciekawa, jak się tu czuje i czy mały Nicholas polubił to miasto i czy znalazł już nowym przyjaciół.
– Ukradli? – Na samym początku spojrzała na nią nie rozumiejąc o co jej chodzi, a dopiero po chwili domyśliła się, że chodziło o jej rodziców, czyli dziadków chłopca.
– Rodzice? Dobrze myślę? Bo jeśli nie, to od razu lecimy na policję! – Odezwała się radosnym głosem, ale serio była gotowa zamknąć kwiaciarnię i pomóc przyjaciółce.
Na jej pytanie uśmiechnęła się doskonale wiedząc, że przyjaciółka nie będzie wstanie stać i patrzeć, jak ona pracuje.
– Mam do zrobienia jeszcze dwa bukiety na jutro. Chciałabyś pomóc? – Zerknęła na przyjaciółkę i zawinęła w papier pierwszy bukiet. – A w międzyczasie możesz opowiedzieć mi, jak ci się mieszka z bratem? I jak się ma mały Nicholas? – Odłożyła bukiet na bok i poprosiła przyjaciółkę, żeby podała jej kilka białych róż.

Gayleene Holloway
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC JESTEM ZAKOCHANY/A KOCIARZ Uprawiam przydomowy ogródek W moich uszkach lśnią kolczyki Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
werson
a
Awatar użytkownika
Prawniczka, która wyjechała na studia do Seattle. Tam poznała ojca swojego pięcioletniego syna, który zginął podczas akcji. Postanowiła wrócić do swojego domy by spróbować czegoś nowego.
33
173

Post

Gayleene bardzo kochała swoich rodziców i mówiła o tym na każdy kroku, bo tak powinna być. Nie jest oczywiście uzależniona od ich pomocy, bo doskonale sama sobie radzi, w końcu jest dorosła, ale fakt, czasami samej jest ciężko i objawia się to na różne sposoby. Gay miała w swoim życiu takie momenty, bo nie jest alfą i omegą, potrzebuje pomocy jak każdy inny człowiek. Cieszy się bardzo, że Kayla jest w jej życiu, ponieważ dziewczyna daje jej naprawdę wiele wsparcia i gdy jej partnera zabrakło to bez niej by sobie nie poradziła. Ciemnowłosa jest dla niej jak siostra. Kocha ją równie mocno i zawsze ma miejsce w sercu, a przede wszystkim w życiu Gayleene. Wystarczy słowo, że potrzebuje pomocy lub rozmowy a Holloway od razu się wstawi.
- Czy jak mi syna ukradli to bym była tutaj w tak dobrym nastroju? - zaśmiała się lekko, bo oczywiście, że by jej tutaj nie było. Wiedziała doskonale, że jej syn jest w stu procentach bezpieczny z jej rodzicami. Wzięli małego do siebie, ponieważ nadal nie mogli się nacieszyć tym, że oni oboje są tak blisko, dosłownie w sąsiedztwie. Biorą jej syna kiedy maja ochotę, a ona nie ma nic do powiedzenia, ale czy narzeka? Nie. Rodzice bardzo tęsknili za nimi i wiedziała, że bolało ich to jak daleko Gayleene mieszkała razem z synem. Nie powiedziała im nic o przeprowadzce. Mama to się popłakała jak ich zobaczyła. - Pewnie, powiedz mi tylko jakie klient miał życzenie. - uśmiechnęła się lekko do swojej przyjaciółki. - Carter się zmył, więc w zasadzie dom mam dla siebie. - wzruszyła ramionami z lekkim uśmiechem, dość smutnym. - Nicho jak zawsze jest kochany. Ucieszył się, że będzie mieszkać niedaleko babci i dziadka. - dodała odganiając niewesołe myśli, po co się dołować, prawda?

Kayla McCarthy
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer MAM SYNA URODZONY ZIMĄ PRAWO STRZELEC NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Czytam książki Dbam o zwierzaki w schronisku DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Bad dog
mów mi/kontakt
Natalia
ODPOWIEDZ