Mniejszy rynek z kościołem w centrum
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Pokojówka w miejscowym hotelu. Jeden strażak podbił jej serce.
25
170

Post

#13 outfit

Byłam trochę zła na to, że nie pochwaliła się przeprowadzką do tego miasta. Jednak nie powinnam być na nią aż tak zła. W końcu musiała ogarnąć całą przeprowadzkę oraz inne prawy pewnie jeszcze miała na głowie. Jednak zabolał mnie fakt, że od tak mi gdzieś mignęła na mieście. A potem przez parę dni zastanawiałam się, czy to na pewno ona. Aż nie upewniłam się, że to jednak ta Malia. Dręczenie sms'ami to jednak nie moja bajeczka, jednak tutaj było to konieczne. Przez co byłam naprawdę, upierdliwą kluseczką. Która bardzo mocno domagała się z nią spotkania, aż w końcu obie nie znaleźliśmy odpowiedniego terminu, dnia oraz miejsca. Może sklep z sukienkami, to nic takiego. Jednak chciałam żeby mi pomogła, w wyborze tej odpowiedniej sukienki na jakaś okazję. Sama jakoś nie lubiłam zbytnio chodzić po sklepach, zawsze wolałam towarzystwo. Więc naprawdę cieszyłam się, że mogę liczyć na swoją najlepszą przyjaciółkę, którą zawsze wiedziałam jedynie w wakacje. Dobrze, że istnieją jeszcze komunikatory oraz wiadomości, inaczej pewnie zostałoby nam pisanie jedynie papierowych listów. A gdyby była możliwość sowy jak w Harrym, na pewno jeszcze taka opcja weszłaby we znaki.
Przyszłam pod umówioną godziną, czekając na nią przed sklepem. Już na serio nie mogłam się doczekać, aż po takim czasie ją zobaczę. Mam nadzieję, ze po tym wszystkim pójdziemy obie na jakaś kawę z ciastkiem, a może coś bardziej mocniejszego, pod wieczór? I kto wie może wyjdę w tej nowej sukience, którą z nią kupię. Usiadałam na ławce, która była przed sklepem i tak czekałam, a ekscytacja w sumie to tak naprawdę sama w sobie rosła. Jednak chyba tego naprawdę potrzebowałam, chciałam. Nigdy jakoś się do tego nie przyznawałam, jednak jestem osóbką, która bardzo mocno tęskni za kimś. Kiedy kogoś bardzo długo nie widzi, w swoim życiu.

Malia Culhane
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED TUBYLEC W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ CHUDERLAK PRACA W HOTELARSTWIE BYK NIEJADEK Uprawiam przydomowy ogródek Uprawiam własne warzywka I LOVE YOU, BABY! DIGITAL LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS LIST W BUTELCE BAD HAIR DAY Don't disturb Okropne zatrucie Like a virgin
mów mi/kontakt
M.
ODPOWIEDZ