a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

#2

Noelle odkąd zaczęła romansować ze swoim przełożonym to spotykali się albo w kancelarii, zostając przy bardzo trudnych sprawach po godzinach pracy, albo w hotelu, czasem nawet Dexter wynajmował dla nich willę gdy oficjalnie byli w podróży służbowej na tych kilka dni relaksu i chęci bycia sam na sam. Noelle tym razem postanowiła poruszyć z Knightleyem kwestię jej studiów, które już czas było zacząć, ludzie w jej wieku kończyli już prawo, zaczynali bądź kończyli aplikację, tudzież staż w kancelarii, a ona czuła iż zatrzymała się w miejscu. Jednak zanim poruszyła dany temat to musiała ustanowić sobie dobry grunt, więc po spędzonym upojnym spotkaniu i smacznej drzemcie kobietę obudziły wpadające do środka promienie słoneczne. Leniwie otworzyła powieki i zobaczyła, że miejsce obok niej jest puste, jednak wciąż ciepłe, czyli nie mógł jej opuścić dawno. Zatem narzucając na swe nagie ciało kusy szlafroczek, w dodatku prezent gwiazdkowy od Dextera, skierowała swoje kroki na balkon, gdzie stał mężczyzna, a gdy już zbliżyła się wystarczająco to objęła go w pasie i złożyła pocałunek na jego barku.
- Miałam koszmar, że zostawiłeś mnie tak szybko samą. - powiedziała z miną niewiniątka, wdychając jego przyjemny zapach, próbując odgadnąć o czym też on myśli i próbując wyczuć, czy to jest na pewno dobry moment na jej interesy. Ostatnimi czasy mężczyzna często po upojnych chwilach z nią uciekał gdzieś myślami i nie był w pełni sobą, zastanawiała się więc czy może on dojrzał do tego by odejść od żony? Może chce z nią ułożyć sobie życie? Może zostanie ona panią Knightley? A może wręcz przeciwnie on próbuje zakończyć z nią romans tylko nie wie jak to zrobić, by nie zepsuć ich relacji w pracy? Nie wiedziała czego on planuje, gdyby wiedziała wcześniej to na pewno sama zwolniłaby się z kancelarii, jednak nikt z nas nie zna swojej przyszłości. Znamy jedynie co wydarzyło się wcześniej, oraz wszelkie tu i teraz.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
ODPOWIEDZ