Hope Creek InnHV P.D.Neighbourhood Art Center
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek


Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.
43
186

Post

40
gemma moubray

Siedział w jeepie i wpatrywał się w drzwi, którymi miał wejść i którymi godzinę wcześniej chciał wejść — teraz z dwoma teczkami i kartonem z zabawkami i książeczkami małej w bagażniku, uciekłby do domu..., udając przed terapeutą, a może przed samym sobą, że „wezwali go do pracy”; praca wydawała się najlepszym, co mógłby powiedzieć, żeby usprawiedliwić to, że odwołałby wizytę w ostatnim momencie. A może nie wchodzić i nie odbierać telefonów?, pomyślał nie wiedząc, co robić... „Co robić” odbijało się od czaszki i wbijało w mózg. Dotknął do teczki; leżała na siedzeniu uchylona. Otworzył i zaciskając powieki, oparł się o kierownicę; w nagłówku wydrukowanej na kartce ramki przeczytał: „...pójdę z tobą...” — czuł się tak, jak przyjąłby cios w żołądek. Chwilę siedział i nie poruszał się..., nie poruszał oczami i ustami, które drżały same z siebie. Zagryzając wargi, otworzył teczkę i wpatrzył się w narysowaną rączkami małej dziewczynki..., żyrafę; napis na stronie układał się w zdanie: „Dzisiaj pójdę z tobą zobaczyć...”, którego dokończeniem musiał być rysunek żyrafy z kolorowym, zaplątanym na szyi za długim, mimo że to żyrafa, szalikiem. Nie było sensu uciekać dłużej, jeśli chciał poukładać wszystko w życiu; nie mógł się wycofać..., dla maleństwa, którego serce biło w rytmie serca Grace, dla Grace i..., dla Lori...
Zwinął rysunek w rulon, wysiadł z jeepa i przeszedł w pośpiechu ulicę. Wszedł w budynek, w którym mieścił się ciąg sklepów z piekarnią i wbiegł po schodach do góry. Zzatrzymał się przed drzwiami z mosiężną tabliczką, z której odczytał „Soul Savvy” i imię wraz z nazwiskiem terapeutki; nie chciał nikogo z policji — wiedział, co mówili oni i..., o nich... Nie chciał być kolejnym z tych policjantów, o którym wymieniali się uwagami na korytarzach w komendzie; wystarczyło posłuchać ich chwilę i jeśli potrafiło się łączyć fakty z datami i miejscami..., nie mogłoby nie wiedzieć się, o kim mówili...
Głęboko odetchnął i zapukał; słyszał kroki i odblokowywanie drzwi, w których po otwarciu ukazała się niewysoka, ale miał wrażenie, że wyższa od Grace, kobieta z czarnymi loczkami, w które wpatrzył się, mówiąc:
Warren..., Joseph Warren. Dzień dobry. Ja..., ja byłem umówiony na 2:30 – spojrzał na zegarek; piętnaście minut przed czasem..., miał nadzieję, że nie zastanie..., pacjenta?..., z wcześniejszej godziny. Zajrzał do wąskiego korytarzyka; na końcu w uchylonych drzwiach gabinetu nie dostrzegł nikogo.
joseph warren
I'll share my dreams And make you see
How your love I need
WŁADZA Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! ALPACA LOVER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Grace & Landon LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I am the one hiding under your bed Zajęcie trzeciego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Aren't you scared? Hope Valley ma głos! I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Ciasteczko z wróżbą This is all I'm asking for All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Make my wish come true I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I hear those sleigh bells ringing I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń BOGATE CV MISTRZ KLAWIATURY NOCNA ZMIANA RANNY PTASZEK Bestseller TAKE MY BREATH AWAY I OWN THIS TOWN BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? 50 twarzy wizerunku PRZYJEZDNY Jestem numerologiczną czwórką Wierny aż po grób TYP OSOBOWOŚCI: OBROŃCA Wychowali mnie dziadkowe Boje się lęku MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL PODRÓŻNIK Dokarmiam bezpańskie koty Lubię młodszych Boję się samotności Stale mam jakieś kontuzje Marzę o dziecku Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach damskich perfum Robię zakupy online Uwielbiam lody Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Preferuję kilkudniowy zarost Pijam gorącą czekolade muszę żuć gumę Sam naprawiam swój samochód Mam wiecznie pokaleczone ręce Kocham zimę! łamie mnie w krzyżu Nie ufam lekarzom Noszę na ręku zegarek strzygę się na krótko Słucham jednego utworu na okrągło Czuję motyle w brzuchu Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Śpię nago Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Zmagam się z wypaleniem zawodowym Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Rzucam się na głęboką wodę Lubię dostawać prezenty Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mogę codziennie jeść zupy Jestem zawsze na ostatnią chwilę Wielbiciel niemieckiego jedzenia Kocham naleśniki Lubię pończochy Chodzę w traperach mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zaczynam dzień zimnym prysznicem Zaszyję każdą dziurkę SKRYTY PIWOSZ PIJAM WHISKY WOLĘ ŁAGODNIE NIEJADEK KLASA ŚREDNIA patriota PRACOWITY SCHLUDNY ZŁOTA RĄCZKA Praktykuję jogę FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ JESTEM PUCHONEM JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY WIELBICIEL KAWY Pływam CHUDERLAK Mam mocną głowę Uprawiam sporty walki Marzyciel Mam swoje demony Nerwica natręctw nie daje mi spać Całe życie w jeansach Koszula to moja druga skóra mistrz pokera Lubię aktywne zwiedzanie inspektor gadżet biegam wywieszam flagę na 4-go Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Gram na nerwach Gram na akordeonie Mistrz sudoku Mistrz krzyżówek Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Łowca promocji Like a virgin I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM BABY BOOM! Z KOŚCI NA OŚCI Takin' this one to the grave SMERF PRACUŚ Pracownik na medal SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN DANSE MACABRE TLC I NEED MY THERAPIST Good or Bad News I LOVE YOU, BABY! i only lie when i love you toss a coin to your witcher DANCING QUEEN Big gesture Are you gonna be my girl? Na Pokątną! Zombie night Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies GOOGLE ME I’M MOVING OUT! SING A SONG GLOBETROTTER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars CRY BABY HAPPY BIRTHDAY! GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ TWÓJ NOWY DOM HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS I LIKE BIG BUTTS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS CRAZY IN LOVE My sweet...
mów mi/kontakt
manul#1399
a
Awatar użytkownika
psychoterapeutka, która stara się udawać, że po pracy lubi wracać do domu, a pod sercem wcale nie nosi nowego życia
32
162

Post

003.

Jako psychoterapeutka Gemma pracowała nie tylko nad swoimi klientami, ale także nad samą sobą. Nie chciała, aby problemy życia codziennego wkradły się do jej gabinetu, bo skończyłoby się to źle dla jej podopiecznych. Zazwyczaj nie miała z tym większego problemu, ale ostatnie wydarzenia sprawiły, że to zadanie stało się dla niej niemałym wyzwaniem do tego stopnia, że zastanawiała się nad urlopem. Na razie sytuacja nie była na tyle beznadziejna, by musiała to rozważać na poważnie, ale mimo wszystko brała taką opcję pod uwagę. W międzyczasie starała się jak najmniej odpływać myślami w godzinach pracy i skupić się na kolejnych wizytach. Najgorsze były dłuższe przerwy, które niestety co jakiś czas pojawiały się w jej planie dnia. Tak było chociażby dzisiaj, kiedy jedna z zapisanych osób zadzwoniła do niej, by poinformować, że wypadło jej coś ważnego i nie będzie mogła przyjść. Przez to w grafiku Gemmy zrobiła się luka, choć oczywiście nie leniuchowała w jej trakcie. Postanowiła wziąć się za papierkową robotę w oczekiwaniu na kolejnego klienta, mając nadzieję, że ten nie odwoła wizyty tuż przed. Takie sytuacje zdarzały się bardzo rzadko, ale nie zdziwiłaby się, gdyby tak się stało — w końcu kiedy życie ją dobijało, to robiło to porządnie, a nie po łebkach. Na szczęście wszelkie jej obawy okazały się być bezpodstawne, gdy piętnaście minut przed czasem usłyszała pukanie do drzwi i kiedy otworzyła, ujrzała nieznajomą twarz. Dokładnie tego się spodziewała, bo przecież była to pierwsza wizyta Josepha w jej gabinecie.
Oczywiście, proszę siadać — odparła i wskazała jedno z siedzeń, uśmiechając się delikatnie do mężczyzny. Od razu zauważyła jego zdenerwowanie i spięcie, ale starała się zachowywać, jakby w ogóle tego nie dostrzegała. Następnie zajęła swoje własne miejsce, przy czym nie powiedziała nic poza tym, co dotychczas. Chciała dać Josephowi czas na oswojenie się z tym pomieszczeniem, licząc na to, że nie będzie to pierwsza i ostatnia wizyta tutaj. — Nazywam się Gemma Moubray. Mam nadzieję, że nie będzie to dla ciebie przeszkodą, jeśli od razu zaczniemy sobie mówić na “ty” — powiedziała. Wolała ten etap mieć jak najszybciej za sobą, aby druga strona poczuła się swobodniej w jej towarzystwie. Myślała przez chwilę o tym, że pewnie niedługo będzie przedstawiać się inaczej, ale szybko wyrzuciła tę myśl z głowy. Nie nad tym powinna teraz się zastanawiać. — Jak się dzisiaj czujesz? — zapytała. Jeszcze nie wiedziała, z jakimi problemami przyszedł do niej Warren, ale miała czas, żeby się dowiedzieć, o ile Joseph na to pozwoli. Prawda była taka, że ten żart o psychologach i żarówce wcale nie był taki głupi — dana osoba naprawdę musiała chcieć się zmienić, aby terapia przyniosła efekty. Do niczego nie można było kogoś zmusić.

Joseph Warren
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER LGBT+ W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM WODNIK BABY BOOM! TEAR IN YOUR HEART Good or Bad News
mów mi/kontakt
jula
a
Awatar użytkownika
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.
43
186

Post

gemma moubray

Wszedł i zatrzymał się zaraz za drzwiami; obejrzał się na Moubray, a kiedy zamknęła za nim te drewniane drzwi z mosiężną tabliczką, w ułamku sekundy przeleciało mu przez mózg, że tak jak zamknęłaby wieko od trumny. Odrzucił od siebie tę myśl i wszedł w głąb mieszkania przerobionego na gabinet. Rozejrzał się, ściskając w drżących dłoniach rysunek Lori zwinięty w rulon i w końcu usiadł na kanapie, żeby podnieść się z niej i usiąść kolejny raz zaraz wtedy, kiedy Moubray przycupnęła, wtulając się w poduszkę na fotelu.
Zapomniałem się przez zdenerwowanie... – odpowiedział na niewypowiedziane, niewybrzmiałe pytanie tak, jak chciałby wytłumaczyć to, co przed chwilą musiała zauważyć. Zaprzeczył, kręcąc głową i spoglądając na obrazy w żywych kolorach, na Gemmę i na rośliny w różnych doniczkach. W końcu wrócił spojrzeniem do kobiety i dopowiedział, łagodnym mimo wszystko drżącym głosem:
Nie wypadało, żebym siedział, kiedy ty stałaś i..., nie to nie problem, żebyśmy mówili do siebie po imieniu... Tak chyba będzie..., łatwiej? Joseph. Joseph Warren. – Uniósł się i wyciągnął w jej stronę rękę, nie wiedząc czy powinien; praca w wydziale zabójstw wyrwała z niego to, o czym mówi się „ogłada” — nie witał się z tymi, do których dojeżdżał, bo... To były ciała bez życia pulsującego w obumarłych żyłach... Tak, jak koń szarpnął się, uwalniając się od tych myśli i oddechnąwszy, dotarło do niego pytanie Gemmy.
Jak? – Wpatrzył się w ściskaną w rękach kartkę z rysunkiem. – Zdenerwowany. Zdezorientowany. Chciałem uciec i udawać, że może wzywają mnie do pracy, ale... Nie mogę tego odkładać w nieskończoność. Nie chcę. – Przyznał się..., chyba bardziej przed sobą niż przed Moubray. Zastanawiał się chwilę, po której popatrzył na nią; powieka po prawej stronie niewyspanej i zmęczonej twarzy zamknęła się mu — uśmiechnął się..., tylko, że to nie był uśmiech życzliwości i nie chodziło o kobietę, ale o to, czego się spodziewał..., że trzeba będzie w końcu opowiedzieć i o tym wypadku, który wydawał się Josephowi najmniej istotny w tym momencie, kiedy musiał zamknąć za sobą drzwi do przeszłości.
Lubisz rośliny? – Zapytał niespodziewanie. – Bo ja owszem. Ładna dracena... – przerwał, żeby po chwili powiedzieć bardziej jeszcze niespodziewanie:
Wczoraj zadzwonili do mnie z przedszkola..., czy moja córka przyjdzie malować mural..., ale... – Wpatrzył się w dłonie, w których trzymał jeden z jej ostatnich rysunków, jeśli nie ostatni. – Moja córka nie żyje od... Za dwa dni minie dwieście pięćdziesiąt... – Popatrzył na Gemmę; czy była gotowa na to wszystko? Czy spodziewała się, że może przyjść z czymś takim i..., gorszym jeśli dogrzebią się do przeszłości?

koniec
joseph warren
I'll share my dreams And make you see
How your love I need
WŁADZA Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! ALPACA LOVER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Grace & Landon LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I am the one hiding under your bed Zajęcie trzeciego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Aren't you scared? Hope Valley ma głos! I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Ciasteczko z wróżbą This is all I'm asking for All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Make my wish come true I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I hear those sleigh bells ringing I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń BOGATE CV MISTRZ KLAWIATURY NOCNA ZMIANA RANNY PTASZEK Bestseller TAKE MY BREATH AWAY I OWN THIS TOWN BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? 50 twarzy wizerunku PRZYJEZDNY Jestem numerologiczną czwórką Wierny aż po grób TYP OSOBOWOŚCI: OBROŃCA Wychowali mnie dziadkowe Boje się lęku MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL PODRÓŻNIK Dokarmiam bezpańskie koty Lubię młodszych Boję się samotności Stale mam jakieś kontuzje Marzę o dziecku Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach damskich perfum Robię zakupy online Uwielbiam lody Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Preferuję kilkudniowy zarost Pijam gorącą czekolade muszę żuć gumę Sam naprawiam swój samochód Mam wiecznie pokaleczone ręce Kocham zimę! łamie mnie w krzyżu Nie ufam lekarzom Noszę na ręku zegarek strzygę się na krótko Słucham jednego utworu na okrągło Czuję motyle w brzuchu Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Śpię nago Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Zmagam się z wypaleniem zawodowym Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Rzucam się na głęboką wodę Lubię dostawać prezenty Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mogę codziennie jeść zupy Jestem zawsze na ostatnią chwilę Wielbiciel niemieckiego jedzenia Kocham naleśniki Lubię pończochy Chodzę w traperach mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zaczynam dzień zimnym prysznicem Zaszyję każdą dziurkę SKRYTY PIWOSZ PIJAM WHISKY WOLĘ ŁAGODNIE NIEJADEK KLASA ŚREDNIA patriota PRACOWITY SCHLUDNY ZŁOTA RĄCZKA Praktykuję jogę FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ JESTEM PUCHONEM JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY WIELBICIEL KAWY Pływam CHUDERLAK Mam mocną głowę Uprawiam sporty walki Marzyciel Mam swoje demony Nerwica natręctw nie daje mi spać Całe życie w jeansach Koszula to moja druga skóra mistrz pokera Lubię aktywne zwiedzanie inspektor gadżet biegam wywieszam flagę na 4-go Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Gram na nerwach Gram na akordeonie Mistrz sudoku Mistrz krzyżówek Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Łowca promocji Like a virgin I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM BABY BOOM! Z KOŚCI NA OŚCI Takin' this one to the grave SMERF PRACUŚ Pracownik na medal SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN DANSE MACABRE TLC I NEED MY THERAPIST Good or Bad News I LOVE YOU, BABY! i only lie when i love you toss a coin to your witcher DANCING QUEEN Big gesture Are you gonna be my girl? Na Pokątną! Zombie night Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies GOOGLE ME I’M MOVING OUT! SING A SONG GLOBETROTTER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars CRY BABY HAPPY BIRTHDAY! GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ TWÓJ NOWY DOM HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS I LIKE BIG BUTTS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS CRAZY IN LOVE My sweet...
mów mi/kontakt
manul#1399
ODPOWIEDZ