Hope Creek InnHV P.D.Neighbourhood Art Center
Ines Villeda
a

Post

Obecność abueli działała kojąco? Ines aż pokręciła z uśmiechem głową, bo nie zawsze tak się działo. Jej babcia była niemniej szalona od niej, więc chyba nie wszyscy zdołaliby udźwignąć taki podwójny nakład energii. Poza tym, nawet Ernestina bywała męcząca. Zwłaszcza, jeśli chodziło o naukę technologii, dlatego Cyganka sprytnie pozostawiła te szkolenia pozostałej zgrai rodzeństwa. Cierpliwość nie należała do jej najmocniejszych cech. Właściwie, to jak ktoś rozdawał cierpliwość, ona musiała w tym czasie stać w kolejce po długie nogi.
Jeszcze raz zerknęła przez ramię na dwie panienki, które cały czas wpatrywały się w plecy Césara, a to doprowadzało ją do białej gorączki, czego jednak nie dała po sobie poznać. Papieros brzmiał dobrze, ale przed tym musiała jeszcze coś załatwić.
- Poczekaj chwilę - zsunęła się z barowego krzesełka i sięgnęła po szklankę z drinkiem, tę samą, którą jasnowłosa dziewczyna zafundowała Arreoli i szybkim, pewnym krokiem ruszyła w stronę stolika przy oknie.
Wszystkie znaki na niebie wskazywały na to, że za moment alkohol wyląduje na kolorowej sukience nieszczęśnicy, ale nic bardziej mylnego - Ines postawiła szklankę na blacie stolika i pochyliła się w kierunku nieznajomej, żeby wyszeptać jej kilka słów, ale César nie miał okazji ich usłyszeć. Na odchodne poklepała dziewczynę po ramieniu i wróciła do baru, tym razem chwytając za swojego drinka.
- Teraz możemy iść zapalić - uśmiechnęła zawadiacko i nie czekając na niego, udała się przed budynek, gdzie natychmiast odpaliła cienkiego papierosa, a kiedy mężczyzna do niej dołączył, przestąpiła z nogi na nogę i przywarła ramieniem do jednego z filarów. - To kiedy zamierzasz wyprowadzić się od Delgado? - zapytała, co było taktyczną zmianą tematu. Nieważne, co powiedziała tamtej panience przy stoliku, nie wydawało jej się, żeby miało to większe znaczenie. Mieli mieć miły wieczór, tak? Dlatego Ines postanowiła zrobić wszystko, aby tak właśnie pozostało.
Chyba nikt nie lubił popsutych randek. Och, Villeda doskonale pamiętała sytuację, w której to Arreola popsuł jej takową w barze na plaży. Oberwał wtedy z twarz, a ona zamachnęła się wtedy bardzo niefortunnie, że przypłaciła uderzenie rozciętą ręką, bo kawałek rozbitej szklanki wbił jej się w dłoń. Pewnie do tej pory miała niewielką bliznę. A gdyby już wtedy powiedział otwarcie, że chciałby się z nią umówić, może uniknęliby lepa na mordzie i zakrwawionej łapy. Ale wtedy wszystko było bardziej skomplikowane, César wciąż był zaręczony z Chloe i Cyganka za żadne skarby świata nie chciała przyczynić się do rozpadu związku. Już wystarczyło, że jak przyszło co do czego, to i tak dosyć długo obwiniała się za całe zajście.
Wypuściła dym kącikiem ust i zmierzyła mężczyznę wzrokiem. A potem, jak gdyby nigdy nic, podeszła bliżej, zaciskając wolną rękę na jego koszuli, żeby stanąć na palach i pocałować go. Tak zwyczajnie. Bo był jej i mogła.

Cesar B. Arreola
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Lekkoduch, któremu nie śpieszy się, żeby spoważnieć. Całym życiem kocha łodzie, które naprawia i buduje. Bardziej to chyba kocha tylko Ines.
36
188

Post

Był święcie przekonany, że kolorowy drink, który miał przyjemnie rozluźniać, wyląduje na sukience blondynki, która za niego zapłaciła. Już widział oczami wyobraźni, jak dziewczyna podnosi się z kanapy, wykrzywiając usta w pięknej literze „o”, a zaraz po barze roznosi się głośny wrzask. Nic takiego jednak nie miało miejsca, co César obserwował z niemym zdziwieniem. Pewnie nawet lekko uchylił usta, żeby zaraz wygiąć je w łobuzerskim uśmiechu. Pokręcił głową, czują jak całe napięcie sprzed chwili, w całości z niego schodzi, zostawiając jedynie szczere rozbawienie. Wzruszył lekko ramionami do blondynki, która właśnie ciskała w jego stronę pioruny wzrokiem i udał się przed bar za Ines.
Ten wybuch zazdrości go zaskoczył, a jednocześnie miał w sobie coś miłego. Brak zazdrości nie był dobrym sygnałem, właściwie zwiastował szybki koniec relacji. A tego César nie chciał, bo miał wrażenie, że dopiero się rozkręcają, dopiero się docierają i z nadzieją patrzył w przyszłość, choć sama teraźniejszość już niesamowicie go ekscytowała.
Stanął przy wysokim stoliku, stawiając na nim swojego drinka i odpalając papierosa. Przyglądał się Ines z zadowoleniem i uśmiechem nieschodzącym z twarzy:
- Emm, jak przyklepię coś nowego. Rozglądałem się w Bayside, pewnie bym wynajął, bo nie chciałbym tam raczej mieszkać na stałe. – wzruszył ramionami, bo tak naprawdę w jego głowie teraz kiełkowało coś, czego nie brał pod uwagę tak realnie, jedynie jako coś, o czym można było pogdybać. Musiał sprawdzić, jak jego marzenia z czasów gdy jego rówieśnicy byli na studiach odnalazłyby się w aktualnych realiach i jego aktualnych oszczędnościach. I, mimo że César nie wyglądał, to naprawdę potrafił oszczędzać pieniądze i miał odłożoną pokaźną sumę, która po prostu czekała na dobry moment. Może on właśnie nadszedł?
Mruknął lekko zaskoczony, ale odwzajemnił pocałunek, obejmując Ines wolną ręką w pasie, rozchylając zaraz jej wargi językiem. Wszyscy bawili się w środku, a zresztą niech patrzą, że tutaj nie ma o co zabiegać. Przejechał dłonią w dół, układając ją na krótką chwilę na idealnie wyeksponowanym pośladku Villedy:
-Co jej powiedziałaś, que? – zapytał, trącając jej nos swoim i uśmiechając się przy tym. – Kto by pomyślał, że jesteś taka zazdrosna, Villeda - uśmiech nabrał łobuzerskiej nuty, a oczy Cesara zaświeciły się nieco mocniej. Tę randkę można było jeszcze uratować, był tego pewien.

Ines Villeda
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! papa don't preach - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dreamin' on the last mile home - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It was just like a movie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Camping time! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Trzej Muszkieterowie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najzabawniejsza postać 2020 Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik BOGATE CV Bestseller Wszystko pod kontrolą Adam i Ewa ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING TAKE MY BREATH AWAY UNIVERSAL PERSON PHONE ADDICTED Novel I’M A LEGEND SCENARZYSTA NA DOROBKU For all mankind NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I killed Laura Palmer TUBYLEC PEWNY SIEBIE Marzyciel moim żywiołem jest woda Boje się klaunów Don Juan Koszula to moja druga skóra Mam mocną głowę Zbieram mandaty Jestem numerologiczną jedynką Gram na nerwach Mam ciężką nogę WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ wieczny Piotruś Pan PRACOWITY ZŁOTA RĄCZKA TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT WULGARNY IMPREZOWICZ KOMEDIANT LEKKODUCH PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM ZNAM 2 JĘZYKI LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ PODRÓŻNIK WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A ZARĘCZONY/A W ZWIĄZKU Mam wiecznie pokaleczone ręce I LOVE YOU, BABY! toss a coin to your witcher NO REGRETS! GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? GOOGLE ME THE GREATEST SHOWMAN PANIE WŁADZO... KING OF THE JUNGLE Boats! Boats! Boats! house flipper DANCING QUEEN #*&!@%^ Like a virgin Big gesture Ted Mosby Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? Dzielny pacjent! Blues brothers Bad dog UGLY NAKED GUY STEVIE WONDER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT NOTHING LASTS FOREVER I DO IZOLACJA SPOŁECZNA A TY CAŁUJ MNIE! SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars Love letter IT WAS AN ACCIDENT! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN SING A SONG KRZYSZTOF KOLUMB ROBINSON CRUSOE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY CAKE BOSS DUNGEONS & DRAGONS BEACH BITCH I’M MOVING OUT! TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE I wanna have your babies
mów mi/kontakt
oszit#1116
Ines Villeda
a

Post

Przez krótką chwilę w jej głowie pojawiła się myśl, żeby wylać drinki na wypindrzoną blondynkę, ale w ostatnim momencie zrezygnowała z tego planu. Nie wynikłoby z tego nic dobrego, a wręcz przeciwnie - w powietrzu zawisłaby awantura na cały bar, czego Ines jednak wolała uniknąć. Nie przyszła tutaj wszczynać bójki. Zresztą, nigdy nie miała w zwyczaju awanturować się w miejscach publicznych bez powodu, a od ostatniego razu, kiedy szarpała się z jaką randomową laską, minęły chyba lata świetlne. Pewnie to było jeszcze na studiach, kiedy Miriam przypadkowo wytrąciła butelkę z piwem panience z niższego rocznika. Wtedy to dopiero się działo! Latały nie tylko szklanki, ale i krzesła, a Cyganka, która stanęła w obronie przyjaciółki, wróciła na kampus z podbitym okiem i rozciętą wargą. Dawne dzieje, naprawdę. W życiu Villedy było wiele sytuacji, z których nie była dumna. Ale teraz nastał ten moment, kiedy mogła napawać się dumą z tego, jak pięknie zdołała wybrnąć.
- No to - musnęła jego usta. - Musisz - kolejny pocałunek. - Dobrze się zastanowić - zdążyła jeszcze odpowiedzieć odnośnie wynajęcia lokum, zanim język Césara wdarł się pomiędzy jej wargi. Nikt nie całował tak dobrze, jak Arreola i żadne inne usta nie pasowały tak doskonale do tych To wszystko sprawiło, że papieros wysunął jej się z dłoni i wylądował na kostce brukowej.
Zadarła nieznacznie głowę i uniosła figlarnie jedną brew; oboje byli wysocy, a gdy Ines zakładała szpiki, to ich tęczówki bez większego problemu mogły spotkać się prawie na tej samym poziomie.
- Nic takiego - wzruszyła lekko ramionami, poprawiając mężczyźnie kołnierzy koszuli. - Poinformowałam ją tylko, że nie lubię się dzielić - uśmiechnęła się zadziornie, kiedy jego ręka znalazła się na jej pośladku. - I że jak jeszcze raz ośmieli się na ciebie spojrzeć, to wytnę jej śledzionę i zdepczę jak obślizgłego ślimaka. Nic takiego, serio - mrugnęła do niego porozumiewawczo. Ines nie lubiła pierdolić się w tańcu, dobrze o tym wiedział. Zza zamkniętych drzwi do ich oczu dobiegł jakiś wolny kawałek, więc znów popatrzyła mu w oczy i zacisnęła palce na jego dłoni. No właśnie, jeśli już o tańcu mowa...
- Poprosisz mnie do tańca, czy będziemy tu tak sterczeć? - wyszeptała wprost w jego usta. Równie dobrze mogli się stąd zawinąć, albo po prostu pobujać w rytm muzyki na zewnątrz, bo w środku atmosfera chyba jeszcze nie zdążyła jeszcze ostygnąć, o czym mogły świadczyć ciekawskie spojrzenia dwóch panienek, które zerkały na nich przez szybkę. No jak chuj Cyganka będzie musiała za moment przeprowadzić operację wycięcia śledziony.

Cesar B. Arreola
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Lekkoduch, któremu nie śpieszy się, żeby spoważnieć. Całym życiem kocha łodzie, które naprawia i buduje. Bardziej to chyba kocha tylko Ines.
36
188

Post

Był z niej dumny, naprawdę doskonale pamiętał wszystkie wybuchy i dziwaczne sytuacje, w których czasem zdarzało mu się interweniować. Na tym tez polega przecież przyjaźń, że wyciąga się kogoś z opresji. Wspaniale było oglądać, jak przez te wszystkie lata przy sobie dorastali i kształtowali się. Czy po to, żeby potem spotkać się i móc całować pod barem? César nie lubił tak na to patrzeć, bo nigdy też nie patrzył na życie, jako drogę do konkretnego celu. Bardziej jako drogę, w której czasie przezywa się najlepsze i najgorsze rzeczy. I dużo lepiej tak właśnie patrzy się na życie, dużo przyjemniej.
Nie mógł powstrzymać uśmiechu, uwielbiał to, że zawsze się przy niej uśmiechał. Tak po prostu, zupełnie naturalnie przychodził mu szeroki uśmiech, gdy miał ją w zasięgu ramion, gdy ich usta spotykały, gdy po prostu z nim była. Wyrzucił niedopalonego papierosa, żeby móc lepiej objąć szatynkę i cieszyć się tą bliskością, której nigdy nie było mu za wiele:
- Umiesz wyciąć śledzionę? W sensie wiesz, że wiadomo, że to śledziona, a nie wiem, jakieś inne jelito? – zaśmiał się, całując ją kilkukrotnie dość przelotnie, żeby złapać ją w tali, a w swoją dłoń ująć jej dłoń. Idealna poza do tańca:
- Wolimy tańczyć tutaj, czy wracamy do środka pograć trochę na nerwach, jak każde z nas zajebiście trafiło? – zapytał, przyciągając ją trochę bliżej do siebie i zaczął tańczyć w rytm muzyki. Akurat potrafił całkiem nieźle tańczyć, a z Ines doskonale uzupełniali się w tańcu. Podobnie jak wielu innych sferach życia, mimo że darli przez jego większość koty. I o dziwo, tego wieczora żaden drink nie wylądował na sukience napalonej blondynki, a César nie musiał testować swoich pięści na żadnej młodej, naładowanej hormonami twarzy. Arreola bardzo lubił te „randki”, podobało mu się to, jak życie smakuje, gdy próbuje się go we dwoje. Mimo kilku wypitych drinków, które cholernie rozmiękczyły brunetowi kolana, nie mógł wyrzucić z głowy tego śmiałego pomysłu, który z każdym kolejnym wspomnieniem rosło coraz mocniej i mocniej.
Ines Villeda

/zt x2
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! papa don't preach - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dreamin' on the last mile home - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It was just like a movie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Camping time! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Trzej Muszkieterowie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najzabawniejsza postać 2020 Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik BOGATE CV Bestseller Wszystko pod kontrolą Adam i Ewa ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING TAKE MY BREATH AWAY UNIVERSAL PERSON PHONE ADDICTED Novel I’M A LEGEND SCENARZYSTA NA DOROBKU For all mankind NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I killed Laura Palmer TUBYLEC PEWNY SIEBIE Marzyciel moim żywiołem jest woda Boje się klaunów Don Juan Koszula to moja druga skóra Mam mocną głowę Zbieram mandaty Jestem numerologiczną jedynką Gram na nerwach Mam ciężką nogę WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ wieczny Piotruś Pan PRACOWITY ZŁOTA RĄCZKA TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT WULGARNY IMPREZOWICZ KOMEDIANT LEKKODUCH PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM ZNAM 2 JĘZYKI LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ PODRÓŻNIK WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A ZARĘCZONY/A W ZWIĄZKU Mam wiecznie pokaleczone ręce I LOVE YOU, BABY! toss a coin to your witcher NO REGRETS! GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? GOOGLE ME THE GREATEST SHOWMAN PANIE WŁADZO... KING OF THE JUNGLE Boats! Boats! Boats! house flipper DANCING QUEEN #*&!@%^ Like a virgin Big gesture Ted Mosby Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? Dzielny pacjent! Blues brothers Bad dog UGLY NAKED GUY STEVIE WONDER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT NOTHING LASTS FOREVER I DO IZOLACJA SPOŁECZNA A TY CAŁUJ MNIE! SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars Love letter IT WAS AN ACCIDENT! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN SING A SONG KRZYSZTOF KOLUMB ROBINSON CRUSOE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY CAKE BOSS DUNGEONS & DRAGONS BEACH BITCH I’M MOVING OUT! TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE I wanna have your babies
mów mi/kontakt
oszit#1116
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

#4

Trinity Morrow

Czasem trzeba nieco odpocząć od pracy, spędzić czas w miłym towarzystwie. Dlatego też Noelle wybrała się z Trinity do baru na jakieś dobre drinki, a także by poznać jakichś facetów. Mały podryw nikomu nie zaszkodził, prawda? Zwłaszcza że obu przyjaciółkom nie układało się najlepiej w miłosnych sprawach. Ubrana zatem w małą czarną, z czerwonymi szpilkami i szminką w tym samym odcieniu na ustach, blondynka wkroczyła do lokalu, rozglądając się już od początku za jakimiś ciekawymi kąskami. To że miała psa na utrzymaniu to jedno, ale każda matka musi mieć wychodne, nawet psia matka, prawda? Zasiadła zatem przy barze i studiowała menu, w oczekiwaniu na Trinity. Liczyła na to, że szatynka zrobi się na bóstwo, w końcu jeśli chcą zawojować tym barem to muszą prezentować się doskonale. Mężczyźni to w końcu wzrokowcy, kuszą ich długie nogi, ładny dekolt i pełne usta. A korzystając z odpowiednich trików modowych oraz makijażowych można osiągnąć ten cel nie będąc hojnie obdarzonym przez naturę. Na szczęście panna Covington znała owe sztuczki, dlatego jej sukienka idealnie pokazywała jej piękne nogi, w dodatku czerwone szpilki nie tylko je wydłużały, ale wręcz rzucały na nie uwagę. Czy miała spory dekolt? Nie, był on subtelny, tak żeby mężczyzna musiał się trochę pozastanawiać, zatem sprawiała wrażenie owianej tajemnicą. Trzecie były usta i choć naturalnie nie były one pełne, to szminka poprawiała ich koloryt, wcześniej nadała im odpowiedni kształt szminką. W dodatku jej podkreślone długie rzęsy przyciągały uwagę barmana, który wręcz co chwilę pytał, czy czegoś jej nie podać. W końcu mimo jej obojętnego stosunku otrzymała drinka od barmana, więc rzuciła mu chwilowo pytające spojrzenie, po którym on wskazał jej mężczyzn zasiadających po lewej stronie baru. Z pięknym uśmiechem podziękowała im, delikatnie unosząc kieliszek ku górze w geście toastu i upiła łyk drinka. Był lekko zbyt kwaskowaty jak na jej gust, ale liczy się gest. Tak więc obecnie z drinkiem oczekiwała swojej przyjaciółki, ukradkiem zerkając na komórkę i sprawdzając czas oraz czy nie otrzymała żadnej wiadomości od Trinity.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

#10

Ubierając kieckę cały czas nie mogła uwierzyć, że dała się namówić na wyjście do baru. Przecież to totalnie nie w jej stylu. Ona jest typem domownika. Zawsze w weekendy zostawała sama w mieszkaniu, kupowała butelkę wina i czytała książki. Czasami też włączała Netflixa i oglądała jakieś nudne komedie romantyczne. Tak, to była Trinity. Ta która stała w sypialni przed lustrem w ogóle jej nie przypominała. Obcisły materiał sukienki podkreślał jej kształty. Buty na wysokim obcasie dodały jej nieco seksapilu. Zrobiła delikatny makijaż podkreślając usta czerwoną szminką. Rzadko, kiedy tak się malowała, ale dzisiejszy wieczór stanowił wyjątek. Babski wieczór. Z Noelle znała się od lat. Poznały się w liceum. To Noelle jako pierwsza dowiedziała się o tym co zaszło w Detroit. Od tamtej pory praktycznie z nikim o tym nie rozmawiała. I to Noelle była przy tym, kiedy dostała wiadomość o tym, że Marcus postanowił wrócić do Maimi. To ją bardzo zabolało, ale nie umiała go zatrzymać. Nie potrafiła zmusić go do pokochania jej. Najwyraźniej nie byli sobie pisani.
Teraz przyjaciółka wymyśliła, że obie potrzebują nieco się rozerwać. Może i przyjaciółka miała rację i mały flirt nikomu jeszcze nie zaszkodził, ale czy da rade? Nie robiła tego dobre kilka lat.
Dwadzieścia minut później zamówiła taksówkę i pojechała do baru, w którym czekała na nią Covington.
- Cześć, wybacz jeśli się spóźniłam. - Ucałowała policzek przyjaciółki na powitanie i usiadła obok na wolnym krześle - Pięknie wyglądasz. - Zlustrowała ją wzrokiem od góry do dołu. Gdzieś po lewej stronie usłyszała głośny śmiech i dźwięk przybijanej piątki. Spojrzała w tamtym kierunku i napotkała kilka męskich spojrzeń.
Zapowiada się ciekawie.
- Co tam pijesz? - Zapytała wracając spojrzeniem do przyjaciółki.

Noelle Covington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Trinity Morrow

Blondynka trochę się niecierpliwiła, panowie po lewej pożerali wręcz ją wzrokiem, a jej przyjaciółki nie było widać. Już od tych zmysłowych uśmiechów bolały ją poliki, ale sądziła że przygotowywała dobry grunt dla ich dwie. Oby tylko Trinity się nie rozmyśliła, bo samej nie chciała się użerać z napalonymi biznesmenami jednakże bez gustu alkoholowego. Nareszcie szatynka się zjawiła i do tego wyglądała zjawiskowo! A więc dzisiejszy wieczór musiał się udać, a niewinny flirt byłby dobry dla obu pań. Wstała ze stołka barowego i również obdarowała przyjaciółkę cmokiem w powietrzu nieopodal policzka, coby nie zostawiać śladu po szmince. Potem znów zajęła swoje miejsce.
- Cześć, nie spóźniłaś się, a jeśli tak to w ogóle tego nie zauważyłam. - skłamała wiarygodnie, nie chcąc robić przykrości szatynce, po czym zlustrowała ją wzrokiem. No no no, tego się po niej nie spodziewała, ale wiadomo było, że gust Trinity był nadal rewelacyjny i idealnie wiedziała, jak podkreślić swoje atuty.
- Dziękuję, ty również. Chociaż nie, ty wyglądasz zjawiskowo w tej sukience. Czyżby była nowa? - nie pamiętała, by Morrow pokazywała jej ją, gdy pomagała wybrać jej sukienkę na randkę, a na pewno tą by jej poleciła, zwłaszcza jakby jej przyjaciółka szła na spotkanie z niezwykle przystojnym, bogatym inteligentem. Wtedy oczarowałaby go na bank. Wraz z pytaniem szatynki spojrzała na swój kieliszek, a następnie w lewo, w stronę tych dwóch przystojniaków, którzy jej go postawili. Znów posłała im swój czarujący uśmiech.
- Właściwie to nie wiem, panowie po lewej mi go postawili, ale przyznam szczerze że gust co do alkoholi mają fatalny, mam wrażenie jakbym piła świeżo wyciśniętą cytrynę. Samą. - oczywiście nie powiedziała to na cały bar, tylko tonem konspiracyjnym do swojej przyjaciółki, z boku to pewnie wyglądało tak jakby obczajały owe towarzystwo. Chwilę potem drugi, identyczny drink został postawiony przed Trinity, na co Noelle zareagowała perlistym śmiechem.
- Ale nie ma co, są hojni i z tego co zauważyłam, zainteresowani. Wolisz zatem bruneta czy rudego? - zapytała, bo co tam, miała ochotę się zabawić, a jeśli mogła wypić za darmo i poflirtować to czemu nie? Poza tym Trinity na pewno dawno tego nie robiła, więc musiała nieco odświeżyć sobie pamięć przed randką z internetu.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

Triny nie chodziła często na zakupy. Większość jej pieniędzy szła na książki, ubrania kupowała raczej dopiero kiedy w centrach handlowych trwały wyprzedaże. A sukienkę, która aktualnie miał na sobie kupiła rok temu, ale jeszcze nigdy nie miała okazji jej założyć. Wiec czemu nie teraz ? Chodź nie do końca miała ochotę wychodzić dzisiejszego wieczoru, nie chciała też, żeby przyjaciółka się na nią obraziła. Prawdopodobnie właśnie dlatego się spóźniła. Jej przygotowania trwały dłużej niż zazwyczaj, nie miała ochoty wychodzić i było to widać.
- Nie... wisiała w szafie od roku i pomyślałam, że na dzisiejszy wieczór nada się idealnie. - Uśmiechnęła się wygładzając dłońmi materiał. Sukienka leżała idealnie. Po spotkaniu z Maxem ostatnio dość często o nim myślała. I nie była pewna, czy to z powodu jej wyznania, czy dlatego, ze nie widzieli się przez kilka lat i nagle zauważyła, jaki jest przystojny.
- Oh! - Nagle przed nią pojawiła się szklanka. Taka sama jak Noelle. Triny spojrzała na barmana, który tylko kiwnął głowa w stronę mężczyzn. Przeniosła na nich spojrzenie i posłała w ich kierunku najładniejszy uśmiech na jaki było ją stać. Widać, ze obaj byli z siebie zadowoleni. Westchnęła i zawołała barmana.
- Przepraszam, ale czy mogłabym poprosić coś, co nie smakuje jak świeżo wyciśnięta cytryna? I dwa razy po proszę, dzięki. - Oddała mu dwie szklanki i odwróciła się stronę przyjaciółki - Żadnego. - Nie chciała kłamać. Nie chciała z nikim umawiać się na randki. Była ostatnio na jednej i wystarczy. - Noelle ja ci nie mówiłam, ale po Marcusie nie jestem gotowa na coś nowego... - Zawiesiła głowa i kontynuowała - Wiesz, że zostawił mnie zaraz po tym, jak spędziliśmy razem noc. To mnie zabolało. - Barman postawił przed nimi coś co wyglądało zdecydowanie lepiej od poprzednich drinków. - Dość o mnie. Jak Twoje życie miłosne? - Stuknęła się swoją szklanką o jej. Napiła się ze szklanki. Tak, zdecydowanie ten drink bardzo jej smakował.

Noelle Covington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Trinity Morrow

Czy Noelle często coś sobie kupowała? Niekoniecznie, ale zawsze starała się mieć coś stylowego i modnego w danym okresie. A jak się okazywało, często różne modele wracały do łask, więc wystarczyło czasem do zwyklej dżinsowej koszuli dać jakiś dodatek w stylu apaszki by znów stać się ikoną mody.
- Trinity, mogłaś ją założyć na tą randkę, na którą się wybierałaś, na pewno sprawy potoczyłyby się inaczej. - spojrzała na szatynkę znacząco, trochę z wyrzutem. Gdyby wtedy Tri ubrałaby tę sukienkę to olśniłaby mężczyznę do tego stopnia, że ten pewnie by się w niej zakochał, a nie jedynie chciał zaciągnąć ją do łóżka. Nie też żeby ona wyglądała źle na swojej randce, jednak Covington już trochę znała się na mężczyznach i wiedziała, co przykuwa ich wzrok, a także jak ich oczarować, czego życzyła przyjaciółce. Morrow powinna zapomnieć o Marcusie, który zachował się jak niedojrzały pajac, a jak to mówią klin klinem...
- Właśnie dlatego powinnaś zacząć się umawiać z innymi mężczyznami. Wtedy szybciej zapomnisz. - Covington wiedziała co mówi, przecież to przez randki z chłopakami tym razem w swoim wieku zapomniała o swojej wielkiej miłości, którą był jej nauczyciel. Teraz musiała zrobić to ponownie, bo coś dziwnego zaczynała czuć do swojego szefa... byłego szefa obecnie, który również wyjechał, nie zostawiwszy żony i nie dający jej furtki do lepszego świata.
- Powiem ci w skrócie: nie istnieje. - powiedziała i upiła drinka na spróbowanie. Akurat pod tym względem szatynka miała świetny gust, drink smakował wyśmienicie. Jednak sekretarka wiedziała, że jej przyjaciółce należą się wyjaśnienia jej zdania, zatem postanowiła to zrobić.
- Otóż Dexter sprzedał wszystkie udziały mojemu nowemu szefowi i wyjechał. A ten facet to ech... kompletny buc i ignorant. - wyjaśniła i zacisnęła wręcz usta w cienką linę gdy tylko przypomniała sobie, jak jej nowy przełożony się na nią wydarł bez powodu. Oczywiście mężczyzna miał swoje powody, ale ona nigdy nie przyzna się do tego, że popełniła jakikolwiek błąd.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

Nikt nie dawał jej spokoju z tamtą randką. Najpierw rodzice, teraz Noelle. Przysięgła sobie, że jak zacznie się z kimś umawiać, to nikomu nic nie powie. Nie sądziła, że prędko pójdzie na kolejną randkę, chyba że Noelle rzeczywiście nie odpuści i zaraz zeswata ją z kimś w tym barze.
Jak najszybciej musiała coś wymyślić.
- Czy możemy zapomnieć o tamtej randce? To była zwykła randka w ciemno, nic więcej. Tamta sukienka, którą wybrałaś pasowała idealnie. Ta… - Wskazała dłonią na czerwony materiał - Nadaje się tylko do klubów i barów. Serio. Dlatego nigdy jej nie nosiłam. - W swojej szafie miała jeszcze sporo takich sukienek i pewnie gdyby Noelle się o tym dowiedziała, kazałaby jej nosić je na co dzień.
Nie było łatwo zapomnieć. Przez trzy lata próbowała wyleczyć się z byłego, teraz musiała zapomnieć o najlepszym przyjacielu, którego kochała odkąd pamięta. Kiedy Marcus wyjechał postanowiła, że definitywnie zrezygnuje z randek. Każdy mężczyzna, do którego zaczynała coś czuć, otwierała się, on łamał jej serce i znikał z jej życia. Po co komplikować sobie życie, skoro i tak za chwile potraktują cię, jak zużytą zabawkę i porzucą.
- Mogę zapomnieć nie umawiając się z innymi mężczyznami.- Nie wiedziała, czy tymi słowami bardziej chce przekonać siebie, czy przyjaciółkę. Miała wrażenie, że nikt jej nie rozumie. Kochała swoich przyjaciół, ale wszyscy musieli zrozumieć, że wciąż cierpi i nie ważne, jak bardzo będzie się starać, ona nie zapomni tego co się wydarzyła. Po odejściu Clintona czuje się jeszcze bardziej samotna.
- A nie myślałaś, żeby zmienić kancelarię? - Upiła łyk Martini z odrobiną sprita. Tak, ten drink był dużo lepszy od tego, co zamówili dla nich mężczyźni, którzy ciągle wlepiali w nie wzrok. Czuła, że zaraz nie wytrzyma i powie coś czego potem będzie żałować. Wpadła na pomysł, który nie wydawał jej się taki zły. Wyciągnęła telefon i napisała do przyjaciela, który miała nadzieje, że siedzi w domu i nic nie robi. Nie powiedziała nic Noelle o swoim pomyśle. Nie chciała jej urazić, ale musiała wymyśleć coś, co pozwoli jej jakoś przeżyć ten wieczór.

Noelle Covington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Trinity Morrow

No bo jak ona nie zdradziła żadnych szczegółów z pamiętnej randki to dziwi się, że wszyscy ją o nią pytają? Przecież każdy chciałby wiedzieć, jak było, jakie wrażenie sprawiał jej partner w ciemno, jakie ona miała emocje, jak przebiegało spotkanie, a Morrow jedynie co potrafiła powiedzieć, to tyle, że była to zwykła randka w ciemno i że nie ma czego rozpamiętywać. Covington musiała jeszcze sporo popracować nad przyjaciółką, by ta zaczęła się bardziej otwierać.
- Wiesz, czuję pewien niedosyt, bo ty nic a nic nie chcesz zdradzić na temat tej randki. - powiedziała zatem z wyrzutem do szatynki, która próbowała mamić ją sukienką i zmieniać temat. Nie zauważyła jeszcze, że z Noelle nie jest wcale tak łatwo? Przecież znały się już tyle lat, Trinity powinna wiedzieć, że blondynka nie odpuści. I Covington koniecznie powinna przejrzeć szafę przyjaciółki, już ona ją ubierze na każdą okazję. W końcu nie wiadomo kiedy spotka się na swojej drodze miłość swojego życia. Naprawdę czasem brunetka była trudnym, opornym i przede wszystkim upartym przypadkiem. Tak jak w tym momencie.
- Możesz tak mówić swoim rodzicom, albo wmawiać tak sobie, jednak obie wiemy że to tak nie działa. Nie zapomnisz o Marcusie, jeśli nie zaczniesz poznawać i umawiać się z innymi facetami. Czy ja ci każę od razu stawać z nimi na ślubnym kobiercu? Nie. Czy każę wskakiwać każdemu do łóżka? Nie. Po prostu wyjdź do ludzi, pobaw się, poznaj kogoś nowego. - zaczęła tłumaczyć jej swój racjonalny punkt widzenia. Klin klinem sprawdzało się w związkach idealnie, a dokładniej w leczeniu złamanego serca. Tylko trzeba robić to z rozwagą, coby nie zranić cudzego serca, podczas leczenia własnych ran. Sama Noelle rozważała tę zmianę, jednak bała się zmian, co pewnie nie pasowało do jej osoby.
- Tak, odkąd Dexter wyjechał to rozważam tę opcję... jednak jaką mam szansę na spotkanie kogoś, kto zatrudni asystentkę i podpisze z nią umowę, by zapłacić za jej studia prawnicze, po ukończeniu których odpracuje pieniądze w jego kancelarii? Nikt nie bierze ludzi w ciemno. - ona by nie wzięła, więc w tym celu potrzebne są znajomości, których ona nie miała. Rodziców o pomoc nie chciała prosić, obawiała się że wyśmieją ją, gdy powie że chce spróbować ponownie ze studiami prawniczymi. Już słyszała w głowie te słowa "tyle razy próbowałaś i myślisz że teraz ci się uda? nie bądź śmieszna dziecko". Tyle że ona nie była już dzieckiem, była dorosłą kobietą, która wreszcie mogła się skupić na nauce. Na tyle, na ile pozwalała jej praca i pies. Przyuważyła telefon w dłoni szatynki, przez co uśmiechnęła się znacząco.
- Czyżbyś umawiała się na kolejną randkę w ciemno? - zapytała, pochylając się nieco bardziej ku przyjaciółce, wyraźnie zaciekawiona. Próbowała podejrzeć, co tam Trinity ma na ekranie, jednakże ta zbyt szybko schowała telefon. Nieładnie mieć sekrety przed przyjaciółkami, Noelle już to jej zapamięta.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.
29
162

Post

O to, że inni ciągle o nią pytali był fakt, że od 3 lat a żadne nie chodziła. Unikała ich bo nie była gotowa. Mówi się, że na starą miłość najlepsza jest nowa, ale… jakoś nie kusiło jej żeby to sprawdzić. Odkąd wróciła do Hope jej mama uwielbiała swatać ją z młodymi i wolnymi lekarzami i rehabilitantami. Dlatego właśnie przestała odwiedzać ją w szpitalu. Rodzicielka ubolewa z tego powodu, ale Triny powiedziała, że jeśli nie przestanie tego robić, to jej nie odwiedzi.
- Nie odpuścisz prawda? - Przyjrzała się przyjaciółce. Głupie pytanie. Oczywiście, że nie. Nie znały się od dziś. Westchnęła i napiła się alkoholu. Wzięła spory łyk i dała znać barmanowi, żeby znów jej polał.
- Okej, to był Lennart. Był kiedyś gościem na moich zajęciach, żeby opowiedział dzieciom o swojej pracy. Nie wiem, jak to się stało, że to on był moją randką w ciemno - Uśmiechnęła się do barmana, który postawił jej kolejne Martini. - Zjedliśmy kolację, porozmawialiśmy o naszych zainteresowaniach i tyle. - Wzruszyła ramionami. Nie wspominała nic o tym, że po zajęciach w szkole zaprosiła Lennarta na obiad. Nie chciała, żeby Noelle pomyślała, że rzeczywiście z kimś się umawia. Bo nie umawia! Chociaż ostatnio miło spędziła czas z Maxem… Spotkanie z nim było pozytywnie zaskakujące, bo nie widzieli się dobre kilka lat.
Słuchała uważnie jej słów i od razu poczuła wyrzuty sumienia. Wiedziała, że przyjaciółka chce dla niej dobrze.
- Przepraszam. -Sięgnęła po jej dłoń i delikatnie ją ścisnęła - Masz rację, ja tylko… Ciągle myślę o tym co się stało i o tym, jak potraktował mnie Marcus. -Ledwo co zapomniała o tym co się stało na studiach, a już musiała zapomnieć o kolejnej sytuacji. - Nie wiem, czy chcę przelotnych randek Noelle. Ja chciałabym spotkać kogoś przy kim od razu poczuje się komfortowo. - Uważała, że to się nigdy nie wydarzy. To wina tego, że rzadko wychodziła z domu. Wolała ukryć się w czterech ścianach, niż podnieść się z kolan i zacząć żyć.
- Nie dowiesz się póki nie spróbujesz. A szukałaś czegokolwiek? - I właśnie w tej chwili ponownie pomyślała o Robercie. Wiedziała, że woli pracować sam, ale może miał znajomości i byłby wstanie pomóc Noelle. I dlatego niespodziewane pojawienie się Roberta było najlepszym pomysłem, na jaki wpadła! Mogła udawać, że go podrywa jednocześnie przedstawiając mu Noelle i może już dzisiaj mógłby podać jej kilka kontaktów.
- Nie, pisałam do przyjaciela. Ostatnio rzadko się widujemy i komunikujemy się tylko telefonicznie. - Nie lubiła kłamać, ale w tej sytuacji naprawdę potrzebowała pomocy.

Noelle Covington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków Kawa najlepiej smakuje w łóżku I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin
mów mi/kontakt
Werson
ODPOWIEDZ