Hope Creek InnHV P.D.Neighbourhood Art Center
a
Awatar użytkownika
Kontuzjowany tancerz, który nie może przeboleć zaprzepaszczenia własne kariery. Chłodny i skryty, z dystansem podchodzi do ludzi, więc nawet nie próbuj na siłę stawać się jego przyjacielem, bo nic z tego nie będzie.
28
188

Post

ubranie

Święta były całkiem przyjemnym okresem w roku. Co prawda w tej części kraju nie było co specjalnie liczyć na szalone opady śniegu, z którego człowiek mógłby ulepić bałwana, niemniej sama atmosfera zostawała. To ciepło, chęć pomocy i obdarowywania innych wylewała się niemal z każdego domostwa, zalewając uliczki niewielkiej mieściny, jaką było Hope Valley.
Dean, który nigdy aż tak nie obnosił się z celebrowaniem Bożego Narodzenia, zdając się w tym względzie na swoją ciotkę i starszego brata, którzy co roku dbali o odpowiednie ozdoby, jak również potrawy, lubił w tym okresie pomagać. A to dołożył się do jakiejś akcji charytatywnej, a to pomógł jakiejś biedniejszej rodzinie. Jasne, nie ulegało wątpliwości, że był trochę aspołeczny i dziwny, niemniej nie był bezdusznym chujem, który nie miał serca. Wiedział przecież, że ten czas w roku powinien być celebrowany przez każdego tak samo, bo każdy na to zasługiwał.
Nic dziwnego, że w tym roku wziął udział w paru inicjatywach, które miały za zadanie poprawić komfort życia innych ludzi. O, żeby chociaż raz odzyskali wiarę w ludzkość, którą on tracił każdego dnia patrząc na niektórych swoich uczniów. Grupy grupami, ale to właśnie indywidualni byli najgorsi, bo nie zawsze potrafili się dostosować do zasad, które ustalał Dean. Jak w takim razie miał ich nauczyć wszystkiego co najlepsze, skoro nie byli tak posłuszni, jak powinni?
Wracał właśnie ze studia, tym razem wybierając drogę na pieszo (ostatecznie kilka dodatkowych porcji ruchu mu nie zaszkodzi), kiedy mimowolnie stał się świadkiem dość niebywałego i z całą pewnością absurdalnego zjawiska.
Czy jemu się tylko zdawało, czy on właśnie widział czarną postać, która kopała figurkę świętego Mikołaja? Czy jemu się tylko zdawało, czy faktycznie ten ktoś niszczył ozdoby, które zaledwie niedawno jakiś człowiek postanowił zawiesić?
- Z pewnością masz jakiś porywający powód i ciekawą historię w zanadrzu, ale to się zalicza pod niszczenie cudzego mienia - zauważył, podchodząc do postaci. Była tak zaaferowana tym, co robiła, że nawet go nie zauważyła.

Sophie Golighty
WŁADZA SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Creepypasta - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 3... 2... 1... BOOM - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't make a list and send it Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Love shot Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for The sound of children's laughter Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true There upon the fireplace I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Tworzę relacje jak prawdziwy influencer temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED INFLUENCER KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Oh shit Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY OSIEROCONY/A WYSPORTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WŁASNY BIZNES JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY SEKSOHOLIK Nogi same mi się rwą do tańca DANCING QUEEN SMERF PRACUŚ I'm Polish, kurwa!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek
25
180

Post

Dean Atherton

Ale się wystraszyła gdy ktoś coś do niej powiedział. Czyżby to ten zniszczony Mikołaj miał jej coś do powiedzenia czy bałwan, na którego się właśnie zaczajała? Można było zauważyć jak podskoczyła, aż wypadły jej z rąk te ogrodnicze nożyce. Z szybko bijącym sercem powoli odwróciła się w stronę głosu. Dobra, to nie był Mikołaj bez głowy, inaczej zaczęłaby się zastanawiać czy przypadkiem nie ma czegoś nie tak z głową. Albo co gorsza uwierzyłaby w magię świąt, a tego to zupełnie nie planowała. Przed nią był jakiś jasno ubrany człowiek. Co za przypadek biel i czerń, dobro i zło, anioł i diabeł.
- A ciebie co to interesuje? Jesteś z policji czy co? - zapytała na odczepnego, niezbyt zadowolona faktem, że ktoś jej przeszkodził w niszczeniu dekoracji świątecznych i choinki. Na pewno nie zamierzała mu opowiadać własnej historii, właściwie to nie miała czego mu opowiadać. Po prostu nienawidziła świąt i tyle, co nie miała do tego prawa? Może to było potwornie absurdalne, bo skoro nie znosiła świąt to nie powinna udzielać się w akcjach charytatywnych, a oddała lalki dzieciom z domu dziecka. Jednak tutaj nie chodziło o świąteczny nastrój, a jedynie oddała lalki by jakieś dziewczynki miały się czym bawić, poza tym musiała pozbyć się chociaż jednego kartonu z graciarni by za jakiś czas doładować tam kolejny. Chwyciła puszkę ze spreyem do ręki i wstrząsnęła nią, odwracając wzrok od gościa, który na pewno zaraz sobie pójdzie, a patrząc na ścianę budynku ratusza, gdzie to chciała namalować napis "Świąt nie będzie!". Tylko skąd wziąć drabinę? Może lepiej by było skołować jakieś prześcieradło czy coś innego białego, napis zrobić na tym i zawiesić? Ale nadal by potrzebowała drabiny. Wtem spojrzała na kafelki. A jeśli napis zrobić w tym miejscu, gdzie właśnie stoją? Tyle że nie będzie to porażający efekt, który rzucałby się wszystkim w oczy. Kto w końcu wgapia się w chodnik jak gdzieś idzie? Musiała zatem znaleźć sposób by "przyozdobić" budynek ratusza.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret W moich uszkach lśnią kolczyki Dużo czasu poświęcam pielęgnacji twarzy Mam świra na punkcie swoich włosów Śpię nago NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Kontuzjowany tancerz, który nie może przeboleć zaprzepaszczenia własne kariery. Chłodny i skryty, z dystansem podchodzi do ludzi, więc nawet nie próbuj na siłę stawać się jego przyjacielem, bo nic z tego nie będzie.
28
188

Post

Nie było szans, by zrozumiał do końca podobne zachowanie ludzi. Momentami miał wrażenie, że nie rozumie wcale i na dobrą sprawę zrozumieć nie chciał. Bo czemu winne były dekoracje nawet, jeśli ktoś był wielkim przeciwnikiem świąt? Nie lubisz ich, luz, zwyczajnie ich nie obchodź, ale daj cieszyć się nimi innym. Nawet Dean, który słynął raczej z chłodnego podejścia do otaczającego go społeczeństwa, nie napadał na biednego kartonowego Mikołaja tylko dlatego, że źle mu się kojarzył. Przecież to było niedorzeczne w całej swojej okazałości.
Okazało się jednak, że nie każdy ma podobne podejście do niego. Napatoczył się ktoś, na dodatek płci przeciwnej (a tu mimo wszystko tancerz był zdecydowanie bardziej zdziwiony), kto uznał, że pod osłoną nocy może zrobić napad na dekoracje znajdujące się w pobliżu. Chłopak już pominął fakt, że wyglądało to jak scena z jakiegoś taniego, głupiego filmu.
Uśmiechnął się lekko, jakby z satysfakcją, kiedy postać się wzdrygnęła na dźwięk jego głos. Zawsze podobało mu się, jak ludzie robiący coś złego, reagowali w taki właśnie sposób. To jasno dawało do zrozumienia, że chociaż starali się być źli, nijak się na takich nie nadawali.
-Od kiedy trzeba być z policji, żeby zainteresować się człowiekiem kopiącym dekoracje? Powiedzmy, że jestem po prostu ciekawym obywatelem - odpowiedział, przyglądając jej się uważnie. Po jej twarzy, czy chociażby posturze nigdy nie domyśliłby się, że ma zadatki na damskiego Grincha. - To jak, co takiego zrobił ci Mikołaj? Krzywo na siebie popatrzył? - rzucił ironicznie. No bo serio, jak właściwie człowiek mógł mieć powód? Chciała się wyżyć, bo chłopak ją zostawił? A może jej były właśnie brał ślub? Tylko czy wtedy nie lepiej byłoby rzucić się właśnie na niego, a nie na martwe przedmioty, które nawet nie mogły odpowiedzieć.
-Jeśli chciałaś zrobić to cichaczem to tu są kamery - dodał, krzyżując dłonie na piersi. Tak, z pewnością był świadkiem prawdziwego widowiska.

Sophie Golighty
WŁADZA SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Creepypasta - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 3... 2... 1... BOOM - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't make a list and send it Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Love shot Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for The sound of children's laughter Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true There upon the fireplace I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Tworzę relacje jak prawdziwy influencer temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED INFLUENCER KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Oh shit Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY OSIEROCONY/A WYSPORTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WŁASNY BIZNES JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY SEKSOHOLIK Nogi same mi się rwą do tańca DANCING QUEEN SMERF PRACUŚ I'm Polish, kurwa!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek
25
180

Post

Dean Atherton

Może lepiej żeby nawet nie próbował zrozumieć jej obecnego toku myślenia, bo po pierwsze, niezwykle ciężko zrozumieć kobiety, a kobiety Grinche to już w ogóle, nie wspominając że miał do czynienia z Sophie, którą ogółem dosyć ciężko zrozumieć, zważywszy na jej ciągłe pomysły, nie zawsze trafione do sytuacji, często nieprzemyślane nawet, ale cii... Problem w tym, że Golighty nie chciała by ktokolwiek w obecnym roku cieszył się świętami, to było dla niej wręcz niedopuszczalne! A skoro ona nie znosiła tego czasu to niech inni również na tym pocierpią, ot co. Oczywiście zainspirowała się filmem Grinch, ale zapytawszy ją o to, kto to wymyślił to uznałaby że to ona jest tak kreatywna, że stworzyła w swojej głowie taki złowieszczy plan zniszczenia tegorocznych świąt w Hope Valley. Jej plan jeszcze nie do końca się w tej chwili udał, bo przerwał jej jakiś chłopak w kapturze, pewnie dlatego podskoczyła. Poza tym mówi się, że człowiek strachliwy gdy ma coś na sumieniu, a Sophie miała, skoro znokautowała już bogu ducha winnego Mikołaja.
- Skoroś taki ciekawy to idź lepiej pooglądać małpki w zoo, albo aligatory pod ochroną. - ciekawski obywatel, też jej coś. Nie żeby przeszkadzało jej gdyby ktoś obserwował efekt jej pracy, ale właśnie, na razie żadnego efektu nie było, a on tylko przeszkadzał jej swoją osobą w wykonaniu właściwego celu, z czym tutaj przybyła pod osłoną nocy. Przez niego to się biedna skupić nie mogła, a to znaczyło że tylko traciła czas i mogła przez to zostać złapana przez policję. Rzuciła jeszcze okiem na tego biednego Mikołaja.
- Cóż, przyniósł mi nic nie warty prezent, musiałam go za to ukarać. - powiedziała, kłamiąc, uważała przecież że nie powinna nikomu wyjawiać swoich powodów zniszczenia świąt w Hope Valley, jak to się mówi im mniej wiesz tym lepiej śpisz. Ale zapomniała przewidzieć jednego, na co zwrócił uwagę jej ten chłopak. A mianowicie kamery... jak mogła zapomnieć że miasto, a ratusz w szczególności będzie monitorowany? Skoro chciała już zrealizować swój złowrogi plan to najpierw powinna zadbać o to, by jej nie nagrano. Momentalnie popełniła ten błąd i zwróciła swoją twarz w kierunku oka kamery, a potem znalazła jakiś kamień.
- Skoroś taki mądry to przydaj się mi na coś i pomóż zbić tę kamerę. - zwróciła się do niego wymierzając w stronę kamery, jednak w nią nie trafiła. A potrafiła jasno ocenić, że chłopak jest od niej wyższy, może nawet jest koszykarzem, więc na pewno trafi celniej od zamaskowanej blondynki. Przy okazji mogłaby zyskać partnera w zbrodni.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret W moich uszkach lśnią kolczyki Dużo czasu poświęcam pielęgnacji twarzy Mam świra na punkcie swoich włosów Śpię nago NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Kontuzjowany tancerz, który nie może przeboleć zaprzepaszczenia własne kariery. Chłodny i skryty, z dystansem podchodzi do ludzi, więc nawet nie próbuj na siłę stawać się jego przyjacielem, bo nic z tego nie będzie.
28
188

Post

-Proszę, co za cięty język jak na kogoś kto właśnie został przyłapany na dewastowaniu niewinnych dekoracji. Nie wiem, nie powinnaś zamiast tego raczej błagać mnie o to, żebym niczego nikomu nie powiedział? - skomentował, uważnie ją lustrując. To nie był jego biznes czemu właściwie robiła to wszystko, jednak nikt nie powiedział, że Dean nie mógł być trochę złośliwy. Miał to poniekąd we krwi, a skoro kobieta niespecjalnie była dla niego miła (przyganiał kocioł garnkowi), tak miał zamiar trochę sobie poużywać. Ot, dla wyładowania własnej wewnętrznej frustracji, która skryła się w nim od czasu wypadku i jakoś nie zanosiło się, aby kiedykolwiek miała go opuścić. Może jeśli w końcu wróci do pełni formy, ale teraz żył ze zwyczajną niechęcią do świata.
-A to nie tak, że Mikołaj przynosi to, na co ktoś zasłużył. Może nie byłaś na tyle grzeczna, by dostać cię innego. Trochę wdzięczności, że w ogóle coś ci dał - odpowiedział, poniekąd rozbawiony całą sytuacją. Ile ona mogła mieć lat? Stawiał, że coś koło jej wieku, więc jeśli nadal wierzyła w Mikołaja to krzyżyk na drogę, bo to raczej nie świadczyło dobrze o poziomie jej inteligencji. Najwidoczniej uroda nie szła w parze z mądrością, ale tego Atherton nauczył się już dawno. Miał do czynienia ze zbyt wielką ilością osób, więc wypracował sobie pewne opinie na różne tematy.
-A kto powiedział, że ja mam zamiar stać się twoim pomocnikiem? Musiałabyś faktycznie zaproponować mi coś, dla czego warto byłoby się za to zabrać. Chociaż chyba nie spieszno mi do aresztu, bo ty najwidoczniej uwielbiasz podobne zabawy. Nie lepiej było wybrać miejsca, w którym nikt nie będzie mógł ci niczego udowodnić? No chyba, że spierdalanie przed policją to twoje hobby - odpowiedział. Nie ruszył się z miejsca, bo nie zamierzał w niczym jej pomagać. On jedynie był obserwatorem, który przy okazji dobrze się bawił widząc kogoś takiego w podobnej sytuacji. Ostatecznie nie często zdarzało się, aby ktokolwiek walczył z martwymi przedmiotami z taką zaciętością.

Sophie Golighty
WŁADZA SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Creepypasta - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 3... 2... 1... BOOM - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't make a list and send it Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Love shot Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for The sound of children's laughter Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true There upon the fireplace I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Tworzę relacje jak prawdziwy influencer temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED INFLUENCER KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Oh shit Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY OSIEROCONY/A WYSPORTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WŁASNY BIZNES JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY SEKSOHOLIK Nogi same mi się rwą do tańca DANCING QUEEN SMERF PRACUŚ I'm Polish, kurwa!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek
25
180

Post

Dean Atherton

No tak, tutaj ją miał, może nie powinna od razu go atakować? Przecież on może czym szybciej zadzwonić na policję i ją wsypać i jak się im wytłumaczy? Należało zatem nakłonić go by trzymał jej stronę, tylko jak skoro w niej było tyle negatywnych emocji?
- A jeśli cię o to poproszę to naprawdę nikomu nie powiesz? Skąd mam mieć pewność, że mnie nie wsypiesz przed glinami w razie czego? - to chyba oczywiste że mu nie ufała, bo mógł być przecież gliną w przebraniu cywila, chociaż nie, to by było bez sensu, bo dlaczego by jej w takim wypadku od razu nie przymknął? Nie miała czasu gdybać o tym kim miałby być Dean by jej pomóc albo i nie. Trzeba było w końcu zbić tę cholerną kamerę! Prychnęła na jego kolejne słowa.
- A czy ja ci wyglądam na grzeczną dziewczynkę? - rzuciła mu jeszcze spojrzenie "serio?" i spróbowała jeszcze raz trafić w kamerę, niestety znów bezskutecznie. To oczywiste że już od dawna nie wierzyła w świętego Mikołaja, ba, ona nawet nie dostawała już prezentów na święta, ale nie zamierzała mu się tłumaczyć z tego, dlaczego to robi. Nikomu nie zamierzała o tym mówić.
- Po pierwsze nie wyglądasz mi na takiego co ceni sobie magię świąt to raz, więc bardzo dobrym pomysłem byłaby mi pomóc w tym, co robię czyli niszczeniu ducha świąt w tym mieście. Po drugie skoro nadal nie zadzwoniłeś po gliny to pewnie rozważasz moją propozycję współpracy. Po trzecie skoro oboje jesteśmy zarejestrowani na tej kamerze to zawsze mogę cię wsypać, wymyślając bajeczkę o tym jak mnie zmanipulowałeś i to przecież był twój pomysł. Czy zatem rozbijesz tę cholerną kamerę? - może niezbyt dobrze zaczęła ustalać z nim ten deal, jednak nie była w nastroju na staranie się przed nim do czegokolwiek. Najpierw mówiła przekonująco, potem wręcz słodko, a na koniec posyłając mu wręcz diabelski uśmieszek, bo tak byłaby gotowa wrobić w to bogu ducha winnego nieznajomego gdyby zaszła taka potrzeba, to znaczy się zostanie złapaną przez policję. Poza tym potrafiła grać niesamowitą aktoreczkę, więc czy nikt by nie uwierzył tej słodkiej blondynce? Już ona by się postarała by jej w to uwierzyli.
- Poza tym każdy z nas potrzebuje w życiu odrobiny adrenaliny, nie mów że też nie lubisz, a skoro znam parę ślepych zaułków to na pewno ucieklibyśmy przed nimi z łatwością. - dodała bardzo pewnie siebie, chociaż jej orientacja w terenie miewała czasem wiele do życzenia, jednak w jednym miała rację, naprawdę odnajdywała się w różnych zaułkach w centrum miasta i zawsze stamtąd znajdywała drogę do domu.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret W moich uszkach lśnią kolczyki Dużo czasu poświęcam pielęgnacji twarzy Mam świra na punkcie swoich włosów Śpię nago NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Kontuzjowany tancerz, który nie może przeboleć zaprzepaszczenia własne kariery. Chłodny i skryty, z dystansem podchodzi do ludzi, więc nawet nie próbuj na siłę stawać się jego przyjacielem, bo nic z tego nie będzie.
28
188

Post

-Tu, moja droga, musisz się zdać na moją wspaniałomyślność i zaufać mi, że jednak cię nie wsypię, jeśli tylko odpowiednio mnie przekonasz, żebym tego nie robił. Wiesz, myślę, że oboje doskonale wiemy, że na tym świecie nie ma nic za darmo - odpowiedział, lustrując ją uważnie. Nie zależało mu specjalnie na tym, aby dostarczyć jej dodatkowych problemów (był przekonany, że prędzej i później dziewczyna i tak je na siebie ściągnie), niemniej to był Dean, a każdy, kto go znał wiedział, że chłopak nie rezygnował z darmowej rozrywki. Plus lubił, kiedy ludzie poniekąd robili to, co im mówił. Skoro już był świadkiem podobnej sceny, nic nie stało na przeszkodzie, aby chociaż trochę zrekompensować sobie odrobinę straconego czasu. Całego nic mu nie zwróci, ale przynajmniej wróci do domu w znacznie lepszych nastroju.
-Nie wiem, na kogo wyglądasz. Prawdę powiedziawszy nie interesuje mnie to tak, jak ci się wydaje. Może niegrzeczna, a może jedynie chcesz za taką uchodzić, po raz pierwszy dopiero teraz robić coś, co dostarcza ci odpowiedniego poziomu adrenaliny. Ludzie bywają różni - odpowiedział, lekko się uśmiechając. Wiadomym było, że ludzie pragnęli uwagi, więc czemu ta dziewczyna miałaby być pod tym względem inna? Bo co, naprawdę nie podejrzewała, że ktoś może się tutaj pojawić? Jasne, niezbyt ruchliwe miejsce, zwłaszcza o takiej godzinie, ale nadal zawsze istniało prawdopodobieństwo, że zjawi się jakaś żywa dusza. I tak miała szczęście, że pojawił się on, a nie faktycznie jakiś funkcjonariusz w cywilnym ubraniu. Raczej wątpił, aby uniknęła mandatu za dewastację mienia publicznego.
-Podchodzę do nich raczej obojętnie, jeśli już musisz wiedzieć. Nie widzę głębszego sensu w niszczeniu dekoracji, wiesz? Bo co właściwie co to da, jak święta i tak będą? - skomentował, ramionami wzruszając. Nie zmieni tradycji. No chyba, że nagle stałaby się magiczną istotą, która odwołałaby Gwiazdkę. - Zmanipulowałem? Na kamerze będzie widać, kto przyszedł pierwszy. Podobnie, jak będzie widać, kto stoi daleko, a kto blisko dekoracji, więc to niespecjalnie ci pomoże. Ale plus za próbę - powiedział. Co zrobić, był pewny siebie. A do tego daleko mu było do osoby, którą da się tak podejść.
-Nie mam nic do adrenaliny, ale w taki sposób? Nie lepiej popływać z rekinami, zapolować na aligatory?

Sophie Golighty
WŁADZA SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Creepypasta - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 3... 2... 1... BOOM - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't make a list and send it Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Love shot Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for The sound of children's laughter Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true There upon the fireplace I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Tworzę relacje jak prawdziwy influencer temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED INFLUENCER KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Oh shit Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY OSIEROCONY/A WYSPORTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WŁASNY BIZNES JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY SEKSOHOLIK Nogi same mi się rwą do tańca DANCING QUEEN SMERF PRACUŚ I'm Polish, kurwa!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek
25
180

Post

Dean Atherton

No chyba nie myślał, że ona naprawdę mu zaufa, prawda? Wiedziała że ludzie często wsypują innych gdy zostaną przyciśnięci do muru, dlatego nie można ufać nikomu oprócz samej sobie. Ale w tym wypadku co miała zrobić? Mogła próbować zawrzeć z nim jakiś układ.
- W takim razie powiedz mi co chcesz w zamian za milczenie, a ja to rozważę. - na pewno nie zgodzi się na nic w ciemno, prędzej da się złapać przez policję. W ogóle co taki młodziak mógł od niej chcieć? Kasy? Nie miała przy sobie, bo kto by brał ze sobą portfel planując przestępstwo? Nie wiedziała co może krążyć po głowie tego chłopaczka w dresie, więc nadal nieufnie mierzyła go wzrokiem.
- Czy mi się wydaje zatem, czy jesteś studentem psychologii? Bo mam wrażenie że robisz moją psychoanalizę za darmo. - odparła szukając sensu jego słów. Niby go to nie obchodzi, ale miał już wyrobione na jej temat jakieś zdanie, a więc poniekąd go zainteresowała, oczywiście ona tak uważała, bo lubiła być w centrum uwagi. Zatem wzgardziła psychologami, zadając mu to pytanie.
- Chwilową satysfakcję gdy zobaczę dziecko, które rozpłacze się jutro rano na widok zdewastowanego podwórza przy ratuszu, gdy będzie szło z rodzicami na spacer? Już słyszę to "mamo, kto zaatakował świętego mikołaja?" - prawdę mówiąc sama nie wiedziała po co się zdecydowała w ogóle na ten szaleńczy krok, bo czy taka chwilowa satysfakcja jest warta mandatu czy nocy w areszcie za niszczenie mienia miasta? Ale to był impuls spowodowany oglądaniem Grincha, czy zatem to może być dla niej usprawiedliwieniem?
- Ale mogliśmy umówić się na to wcześniej, to mógł być zakład czy w ogóle to zrobię, czy się odważę i przyszedłeś sprawdzić czy wygrałeś. - wymyśliła na poczekaniu drugą wersję, czy bardziej prawdopodobną? To powinna ocenić tylko policja, bo tylko im będzie się tłumaczyć z tego zdarzenia. A tak póki co to ryzykowała, gdybając z Athertonem.
- Aligatory mnie już znudziły, a rekiny... tego jeszcze nie próbowałam. Rozumiem że to twój sposób na poczucie dreszczyku adrenaliny? - aż musiała odbić tę piłeczkę, nie wierząc w jego słowa, coby mówił je poważnie. Bo kto normalny by się bawił w łowcę aligatorów albo by uciekał w wodzie przed krwiożerczym rekinem? No dobra, nie liczę tutaj Flavii, bo ona zawodowo zajmuje się gadami z zębami, które tylko czekają na świeże mięsko, najlepiej ludzkie.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret W moich uszkach lśnią kolczyki Dużo czasu poświęcam pielęgnacji twarzy Mam świra na punkcie swoich włosów Śpię nago NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Kontuzjowany tancerz, który nie może przeboleć zaprzepaszczenia własne kariery. Chłodny i skryty, z dystansem podchodzi do ludzi, więc nawet nie próbuj na siłę stawać się jego przyjacielem, bo nic z tego nie będzie.
28
188

Post

-Powiedzmy, że przysługę. Nie określoną teraz. Po prostu jeśli kiedyś będę czegoś potrzebował, przyjdę do ciebie, a ty nie będziesz mogła mi odmówić. Brzmi chyba rozsądnie, prawda? - uśmiechnął się do niej lekko, przy czym ten uśmiech z całą pewnością nie należał do adnych wesołych. Był bardziej ironiczny, ale właśnie takimi Dean raczył innych ludzi. Nie widział bowiem powodu, aby już na starcie podchodzić do nich z jakąkolwiek dozą zaufania, czy sympatii. Zakładając, że Athertona było na nią w ogóle stać. Bo jakoś nie chciało mu się wierzyć, że nawet Billy, który był jego najlepszym przyjacielem, określiłby go takim słowem. No chyba, że istniały jakieś różne rodzaje owej sympatii, to wtedy na siłę można by go gdzieś dopasować.
-Daleko mi do psychologa. Kto chciałby się bawić w analizowanie całe życie drugiego człowieka? Zresztą do stwierdzenia pewnych rzeczy nie potrzeba żadnej specjalizacji ani określonych studiów - lekko ramionami wzruszył. Miał już sporo doświadczenia, jeśli chodziło o ludzi i zdarzało mu się ich oceniać, niemniej aktualnie robił to raczej zaczepnie, aniżeli faktycznie. Niespecjalnie w ogóle poświęcał innym więcej czasu, niż to było naprawdę konieczne. Jak teraz, jeśli chciał mieć trochę zabawy, której dziewczyna mu w każdej sekundzie dostarczała. Ciekawe, czemu aż tak bardzo się uparła, żeby zniszczyć wszystkie te dekoracje, zamiast odejść w chwili, w której pojawił się tutaj Atherton. Musiała być prawdziwą masochistką, ewentualnie dość mocno nienawidzić świąt.
-Naprawdę myślisz, że dziecko zwróci na to uwagę? A co, jeśli każde, które będzie tędy przechodziło, ma taki sam stosunek do świąt, jak ty i jedyne, co usłyszysz, to dobra robota? A może o to ci chodzi? Wiesz o jakieś uznanie - rzucił. Chciała psychologa, to proszę bardzo. On mógł rzucać podobnymi teoriami cały dzień. No, przynajmniej do momentu, aż to wszystko ostatecznie mu się nie znudzi, bo taki właśnie był tancerz. Dość szybko znajdował inne rozrywki, które bardziej go pochłaniały. - Mało prawdopodobne, że umówiłbym się z tobą na coś takiego - odpowiedział, ramionami wzruszając. Już on podałby odpowiednie argumenty, by nawet przez chwilę policjant nie pomyślał, że mógłby być winien.
-Jeden z wielu, jeśli musisz to wiedzieć. Lubię też czuć go w inny sposób - skomentował, lekko się uśmiechając. Dość sugestywnie, ale czy kiedykolwiek powiedział, że był przykładnym obywatelem, który nie miał złych myśli.
Postał jeszcze chwilę, popatrzył, ale domyślił się, że ta sytuacja dała mu już wszystko, co dać mogła.
-Daj znać, czy ostatecznie złapała cię policja - rzucił jedynie, odchodząc.

zt. x2 <33

Sophie Golighty
WŁADZA SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Creepypasta - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 3... 2... 1... BOOM - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't make a list and send it Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Love shot Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for The sound of children's laughter Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true There upon the fireplace I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Tworzę relacje jak prawdziwy influencer temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED INFLUENCER KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Oh shit Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY OSIEROCONY/A WYSPORTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WŁASNY BIZNES JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY SEKSOHOLIK Nogi same mi się rwą do tańca DANCING QUEEN SMERF PRACUŚ I'm Polish, kurwa!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
ODPOWIEDZ