Hope Creek InnHV P.D.Neighbourhood Art Center
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Adoptowana studentka biochemii, która dostała mieszkanie od rodziców, na życie zarabiając jako kelnerka w jednej z restauracji. Ma kapryśnego kota imieniem Luna, głowę pełną szalonych pomysłów i chaos w życiu, nad którym udaje jej się zapanować jedynie dzięki Billy'emu, któremu już dawno oddała serce na wyłączność.
23
165

Post

Zdecydowanie potrzebowała kawy. Jej zmiana w pracy się nie zaczęła, a ona już czuła, że jeszcze chwila, a padnie twarzą na piasek, ewentualnie o beton, chociaż to bolałoby znacznie bardziej. Kofeina miała być prawdziwym wybawieniem, dzięki któremu będzie w stanie serwować posiłki i napoje wszystkim klientom. Zależało jej na tej robocie, bo potrzebowała pieniędzy, więc wiadomo, że nie chciała, by szefostwo miało do niej jakieś zażalenia. Może powinna odwiedzić rodziców? Jej mama zawsze robiła świetną kawę. Chociaż była niemal pewna, że siedzieli w pracy. Beznadziejnie. Nie lubiła pić sama, czy to alkoholu, czy innych napojów poza sokiem i wodą.
Dlatego postanowiła napisać do pierwszej osoby, która wpadła jej do głowy. Lumen. Czyż nie była idealna na towarzysza, z którym zawsze można było zrobić coś dziwnego? Jakby nie patrzeć sama taka była, o czym Mia przekonała się niemal na wstępie ich znajomości.
Napisała szybkiego SMSa z zapytaniem, czekając na odpowiedź. Twierdząca, idealnie.
Spakowała rzeczy to torby i wyszła z mieszkania, w międzyczasie wymieniając z dziewczyną kilka informacji, jak chociażby miejsce spotkania.
Uśmiechnęła się, mijając swojego ulubionego sąsiada. Zawsze był dla niej miły, zawsze jej pomagał, jeśli coś jej się zepsuło. Niestety, mieszkanie samemu miał to do siebie, że człowiek musiał wszystko ogarniać na własną rękę. Plus, że miała spokój, jak również poniekąd uczyła się odpowiedzialności. Była już w takim wieku, że powinna mieć o niej chociaż blade pojęcie.
Wskoczyła na rower, który stanowił jej główny środek transportu i popędziła w stronę kawiarenki, w której się umówiła. Była ładna i miała klimat. Niby nie wyróżniała się niczym szczególnym, bo w tej mieścinie wszystko prezentowało się korzystnie, jednak skradła serce Walker.
Zaparkowała swój wspaniały pojazd, zajmując miejsce przy stoliku na zewnątrz. Pogoda była zbyt piękna, by marnować ją na siedzenie w środku. Zresztą z tego miejsca można było obserwować ludzi, a Mia miała dziwny nawyk zastanawiania się nad ich życiem, ilekroć ich widziała w różnych sytuacjach.

lumen davies
WŁADZA WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Panda na szczęście TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Prima Aprilis! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Happy St. Patrick's Day! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! GHOSTBUSTER - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Podziwiam wulkan z bliska Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Pływam z delfinami Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Love shot Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Brock - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Cringe roku 2021 Spamer roku 2021 Miss hope valley 2021 Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką I don't want a lot for Christmas I won't make a list and send it There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting To the North Pole for Saint Nick Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Royal couple 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I’M A LEGEND PHONE ADDICTED Novel WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY boję się pająków WIELBICIEL HERBATY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE #TEAM_MARVEL zmarzluch Jeżdżę na rowerze lubię stroić choinkę boję się ciemności Mam słabą głowę WIELBICIEL SŁODYCZY Uzależniony od Netflixa Oszczędny Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Używam kosmetyków #naturelover Chodzę w bluzach mojego chłopaka Ustawiam piętnaście drzemek WIELBICIEL FAST FOODÓW SEKSOHOLIK TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI W ZWIĄZKU ADOPTOWANY URODZONY ZIMĄ MAM WŁASNY DOM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU UCZULENIOWIEC STRZELEC WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii KOCIARZ FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH LEKKODUCH LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Śpię z przytulanką IT WAS AN ACCIDENT! OH NO, PERIOD Blues brothers Zaopiekuj się mną My fluffy best friend Like a virgin Love of cooking toss a coin to your witcher Koniara #CZYSTEHOPEVALLEY DANCING QUEEN NOC W WIĘZIENIU SING A SONG I’M MOVING OUT! CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Miś tuliś
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
There are some things about myself I can't explain to anyone. There are some things I don't understand at all.
23
168

Post

003.

Tego dnia Lumen wypadało wolne w pracy, więc robiła bardzo poważne rzeczy, takie jak na przykład oglądanie filmików płaskoziemców, co było jedną z jej ulubionych rozrywek. W ogóle zapoznawanie się z różnymi teoriami spiskowymi należało do czynności, którymi lubiła uzupełniać swój czas wolny, choć z byciem produktywnym miało to tyle wspólnego, że aż nic. Jasne, w towarzystwie zawsze mogła rzucić jakąś ciekawostką, ale niestety nie dało się tego wpisać w CV ani zbudować na tym swojej przyszłej kariery. Ani trochę nie zbliżało jej to do odkrycia, co chciałaby robić w życiu i w jakim kierunku podążyć, ale z drugiej strony właśnie takimi działaniami odpychała od siebie rzeczy, o których powinna myśleć. Ignorowanie ich było o wiele łatwiejsze, chociaż Lumen zdawała sobie sprawę z tego, że nie może tego robić w nieskończoność. Wierzcie lub nie, ale naprawdę nie chciała zostać baristką do końca życia, a póki co właśnie na to się zapowiadało.
Była przy szóstym z rzędu filmiku, kiedy dostała wiadomość od Mii. Nie zastanawiała się zbyt długo nad odpowiedzią, ponieważ była ona oczywista. Lumen zawsze była chętna do spotykania się z ludźmi, tylko niestety nie zawsze miała na to czas. Na szczęście dzisiaj nie musiała się tym przejmować, dlatego szybko wyskoczyła z łóżka i doprowadziła się do porządku, bo jednak byłoby głupio, gdyby poszła na kawę z przyjaciółką w samym dresie. Dobrze, że od kiedy miała krótsze włosy, to właściwie niewiele musiała z nimi robić, dzięki czemu teraz oszczędziła kilka dodatkowych minut. Zapewne przyczyniło się to do tego, że na miejscu spotkania pojawiła się w miarę punktualnie, a nie spóźniona, tak jak to miała w zwyczaju. Przyjaciółkę wypatrzyła praktycznie od razu, jeszcze z ulicy, skoro nie musiała nawet wchodzić do środka, aby ją dostrzec. Uśmiechnęła się szeroko i podbiegła do niej, po czym przytuliła ją mocno. — Dobrze cię widzieć! — powiedziała, a następnie wypuściła Mię i zajęła miejsce przy stoliku. Przyjrzała się jej przez chwilę, aby w razie czego zarejestrować jakieś zmiany w jej wyglądzie, ale że niczego nie zarejestrowała, to wzięła menu i zaczęła je przeglądać. — Wiesz już, co zmawiasz? — zapytała. Miała nadzieję na to, że może odpowiedź Walker naprowadzi ją na coś, co ona sama mogłaby wziąć, bo jak zwykle miała problem z decyzją. — A w ogóle to wybrałaś świetnie miejsce. Piękną mamy dzisiaj pogodę — stwierdziła, po czym jakby na potwierdzenie swoich słów wciągnęła mocno powietrze w płuca. Potem wystawiła twarz w stronę słońca, aby móc nacieszyć się jego promieniami.

Mia Walker
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER LGBT+ URODZONY LATEM WIERZĘ W HOROSKOPY LEW FAN ANIME LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Przypalę nawet wodę IT WAS AN ACCIDENT! HAPPY BIRTHDAY! I NEED A DOCTOR NOTHING LASTS FOREVER DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH GOOGLE ME PRIDE MONTH 2020 You're a wizard, Harry
mów mi/kontakt
jula
a
Awatar użytkownika
Adoptowana studentka biochemii, która dostała mieszkanie od rodziców, na życie zarabiając jako kelnerka w jednej z restauracji. Ma kapryśnego kota imieniem Luna, głowę pełną szalonych pomysłów i chaos w życiu, nad którym udaje jej się zapanować jedynie dzięki Billy'emu, któremu już dawno oddała serce na wyłączność.
23
165

Post

Uśmiech pojawił się na jej ustach, kiedy spoglądała na ludzi, którzy bez większej uwagi mijali kawiarnię, w której siedziała. Widziała staruszka, który właśnie witał się z jakąś młodszą kobietą. Widziała matkę z dzieckiem, która chyba nie do końca wiedziała, jak poradzić sobie z pociechą. Ciekawe, jak to było być rodzicem. Co prawda nie planowała tego uważając, że była stanowczo za młoda i zbyt mało odpowiedzialna, by sprawować pieczę nad drugą osobą, ale nachodziły ją podobne myśl. Tak na przyszłość, nic więcej. Domyślała się, że było to męczące, widziała to po Jaeminie, któremu trudno było pogodzić pracę z wychowaniem synka. Gdyby nie pomoc jej, czy Marka, byłoby mu naprawdę ciężko. Jej pewnie pomogliby rodzice, bo mama już nie raz pytała jej starszą siostrę, kiedy będzie mogła doczekać się wnuków, ale to i tak nie byłoby łatwe. Dziwnie byłoby przecież mieć dziecko i nie poświęcać mu należytej uwagi. Jeśli już mieć, to wychować je tak, jak ją wychowali. Co prawda ci biologiczni mieli na nią trochę wywalone, skoro postanowili ją zostawić, ale adopcyjni kochali ponad wszystko.
Z myśli wyrwało ją pojawienie się koleżanki, na którą w pierwszej chwili spojrzała tak, jakby urwała się z księżyca. Dopiero po kilku sekundach jej mózg uświadomił sobie, że ją przytuliła, więc odpowiedziała tym samym.
-Ciebie również. Mam wrażenie, że nie widziałyśmy się wieki. No powiedz, ile to minęło? - spytała. Zapewne kilka dni, ale Mia naprawdę się stęskniła. Może w jej życiu nie działo się nic fascynującego i nie mogła się za każdym razem dzielić nowościami z przyjaciółką, ale kto powiedział, że Lumen nie mogła z nią. Niech przynajmniej jedna z nich prowadzi życie fascynujące i pełne przygód.
-Myślałam nad mrożonym orzechowym latte. Jeszcze go nie piłam, a lubię nowości. Do tego może jakieś ciastko. Ale nie wiem które. Mają tutaj za dużo opcji - westchnęła. Jak miała wybrać to jedyne, kiedy ona miała poważne problemy z podejmowaniem decyzji. Potrzebowała pomocy licząc, że Lumen jej doradzi. - Jest genialna. Musimy się kiedyś wybrać na plażę. Kiedy ostatnio na niej byłaś, co? W ogóle blado wyglądasz. Czy ty się w ogóle opalasz? - zainteresowała się. Przyganiał kocioł garnkowi, ale to przemilczała.

lumen davies
WŁADZA WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Panda na szczęście TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Prima Aprilis! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Happy St. Patrick's Day! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! GHOSTBUSTER - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Podziwiam wulkan z bliska Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Pływam z delfinami Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Love shot Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Brock - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Cringe roku 2021 Spamer roku 2021 Miss hope valley 2021 Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką I don't want a lot for Christmas I won't make a list and send it There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting To the North Pole for Saint Nick Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Royal couple 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I’M A LEGEND PHONE ADDICTED Novel WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY boję się pająków WIELBICIEL HERBATY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE #TEAM_MARVEL zmarzluch Jeżdżę na rowerze lubię stroić choinkę boję się ciemności Mam słabą głowę WIELBICIEL SŁODYCZY Uzależniony od Netflixa Oszczędny Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Używam kosmetyków #naturelover Chodzę w bluzach mojego chłopaka Ustawiam piętnaście drzemek WIELBICIEL FAST FOODÓW SEKSOHOLIK TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI W ZWIĄZKU ADOPTOWANY URODZONY ZIMĄ MAM WŁASNY DOM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU UCZULENIOWIEC STRZELEC WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii KOCIARZ FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH LEKKODUCH LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Śpię z przytulanką IT WAS AN ACCIDENT! OH NO, PERIOD Blues brothers Zaopiekuj się mną My fluffy best friend Like a virgin Love of cooking toss a coin to your witcher Koniara #CZYSTEHOPEVALLEY DANCING QUEEN NOC W WIĘZIENIU SING A SONG I’M MOVING OUT! CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Miś tuliś
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
There are some things about myself I can't explain to anyone. There are some things I don't understand at all.
23
168

Post

Lumen miała bardzo konkretną opinię odnośnie swojego macierzyństwa. Była przekonana, że byłaby beznadziejną matką, dlatego nie planowała mieć w przyszłości dzieci. Nie stanowiła dobrego przykładu dla nikogo, a poza tym macierzyństwo wymagało niemałej ilości odpowiedzialności, której Davies po prostu nie miała. Sama potrzebowała opieki i dlatego nie mieszkała sama. Gdyby nie Wren, pewnie niejednokrotnie zrobiłaby sobie krzywdę w ciągu tych kilku lat, odkąd wyprowadziła się od rodziców. Nie zapowiadało się na to, aby Lumen niebawem miała wydorośleć. W dłuższej perspektywie czasowej również nie wydawało się to prawdopodobne. Poza tym do tańca trzeba dwojga, a życie uczuciowe panny Davies praktycznie nie istniało, więc tym bardziej nie było o czym rozmawiać.
Wydaje mi się, że nieco ponad tydzień — odpowiedziała po chwili zastanowienia. Lumen zawsze miała problemy z pamięcią, więc przypomnienie sobie czegokolwiek zajmowało jej więcej czasu niż przeciętnemu człowiekowi, o ile w ogóle do tego dochodziło. Niektóre informacje umykały jej bezpowrotnie, ale jednocześnie znała na pamięć teksty piosenek, których słuchała w dzieciństwie albo wysłuchała ich raz w życiu. I gdzie tu logika? — Orzechowe latte mówisz? Hm, no dobrze, ja też spróbuję w takim razie. I do tego może szarlotka? — zaproponowała, patrząc na Mię znad karty. Jeśli chodziło o ciasta, to Lumen nie była wybredna. W ogóle jeśli coś było słodkie, to Davies automatycznie zaczynała to lubić i pewnie gdyby nie fakt, że na co dzień sporo się ruszała, to waga pokazywałaby jej o wiele więcej kilogramów, niż obecnie. — Ja zawsze blado wyglądam. Opalam się na czerwono, więc nie przepadam za wygrzewaniem się na słońcu, ble — na jej twarzy pojawił się grymas. Lumen uwielbiała, kiedy na zewnątrz było ciepło, ale zdecydowanie nie była fanką leżenia plackiem na plaży. Następnego dnia zazwyczaj nie mogła chociażby dotknąć swoich pleców, ponieważ czuła nieprzyjemny ból. — Możemy iść na plażę, ale tylko jeżeli będziemy pływać — oświadczyła. Akurat przebywanie w wodzie było czymś, co bardzo lubiła robić, dlatego miała nadzieję, że ich wyjście na plażę nie skończy się na tym, że będą tylko podziwiać morze, ale do niego wskoczą. — Poza tym nie żebym miała coś do twojej karnacji, ale sama nie grzeszysz opalenizną — stwierdziła, ale nie było w tym ani trochę przytyku! No dobrze, może troszkę, ale na pewno nie był on złośliwy. Lumen rzuciła to bardziej w formie żartu. — A tak poza posiadaniem skóry jasnego koloru, to co tam u ciebie? — zapytała, ciekawa tego, co w ostatnim czasie działo się u przyjaciółki.

Mia Walker
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER LGBT+ URODZONY LATEM WIERZĘ W HOROSKOPY LEW FAN ANIME LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Przypalę nawet wodę IT WAS AN ACCIDENT! HAPPY BIRTHDAY! I NEED A DOCTOR NOTHING LASTS FOREVER DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH GOOGLE ME PRIDE MONTH 2020 You're a wizard, Harry
mów mi/kontakt
jula
a
Awatar użytkownika
Adoptowana studentka biochemii, która dostała mieszkanie od rodziców, na życie zarabiając jako kelnerka w jednej z restauracji. Ma kapryśnego kota imieniem Luna, głowę pełną szalonych pomysłów i chaos w życiu, nad którym udaje jej się zapanować jedynie dzięki Billy'emu, któremu już dawno oddała serce na wyłączność.
23
165

Post

Mia uwielbiała spędzać czas z ludźmi. Nie wyobrażała sobie, że któregoś dnia mogłoby ich zabraknąć, a ona byłaby skazana na samotność. Nie tak się widziała w przyszłości i nie chciała własnej wizji zmieniać. Była towarzyska i aby normalnie funkcjonować potrzebowała spotkań, które mogli dać jej znajomi i przyjaciele. Jak dzisiaj, kiedy chciała spędzić trochę czasu z Lumen. Nawet, jeśli nie będą robiły niczego fascynującego jak skakanie po drzewach, zwiedzanie podmorskich jaskiń czy wyścigi na rowerach po nierównych terenach, ona cieszyła się na to spotkanie. Nie wybrzydzała. Zresztą jeśli człowiek dobrze czuł się w towarzystwie drugiej osoby, nie musiał wymyślać dziwnych urozmaiceń. Mia to wiedziała, chociaż zawsze trochę ją nosiło, jeśli chodzi o przygody.
-Widzisz? Czyli dawno. Zbyt długo, trzeba będzie to nadrobić. Nie wiem, może jakąś imprezą. Nie dzisiaj oczywiście, ale w najbliższej przyszłości musisz mi towarzyszyć - stwierdziła, uśmiechając się do niej. Mogłoby się zdawać, że była ciągłą bywalczynią domówek, czy innych potańcówek, ale prawda była taka, że bardziej od tego wolała latanie po miasteczku. Co nie znaczyło, że w nich nie uczestniczyła, bo kiedy tylko dostawała zaproszenie, nie odmawiała. Uważała, że skoro już ktoś osobiście się pofatygował, zasługiwał na wdzięczność.
-Oooo, szarlotka brzmi całkiem korzystnie. Ale tylko, jeśli podają ją z lodami - skomentowała, zaglądając w kartę. Zawsze w razie czego mogła sobie zamówić kolejne ciastko, gdyby potrzebowała. Energii nigdy za wiele.
-Ja też nie za bardzo, ale zawsze można cię trochę palić wiesz, w ruchu. Wtedy to wygląda znacznie lepiej, niż bezczynne leżenie. Nie wiem co ludziom się w tym podoba, ale ja nie umiałabym tak marnować czasu. Możemy pływać, możemy grać w piłkę, możemy biegać. Obiecuję, że cię opalimy - odpowiedziała. Miała w sobie zbyt wielkie pokłady energii, by jedynie leżeć i się opalać. Wiedziała, że tutaj było to dość popularne, ale nigdy nie kierowała się przesadnie trendami. - Bo ja się nie mogę opalić, słońce mnie nie kocha. Zresztą mówimy o tobie, kochanie. Mną zajmiemy się kiedy indziej - zaśmiała się. Cóż, Lumen miała rację, Mia była blada niczym świeżo pomalowana ściana. I trochę płaska jak ona, ale tego nie komentowała.
-Prawdę powiedziawszy niewiele. Pomagałam sąsiadowi w opiece nad jego dzieckiem, poznałam fajnego kucharza z jednej z restauracji. Przystojny i bardzo miły. Okazał się być moim sąsiadem. I planuję pomalować pokój, ale nie do końca wiem, czy umiem. A u ciebie? - spytała.

lumen davies
WŁADZA WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Panda na szczęście TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Prima Aprilis! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Happy St. Patrick's Day! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! GHOSTBUSTER - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Podziwiam wulkan z bliska Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Pływam z delfinami Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Love shot Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Brock - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Cringe roku 2021 Spamer roku 2021 Miss hope valley 2021 Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką I don't want a lot for Christmas I won't make a list and send it There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting To the North Pole for Saint Nick Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Royal couple 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I’M A LEGEND PHONE ADDICTED Novel WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY boję się pająków WIELBICIEL HERBATY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE #TEAM_MARVEL zmarzluch Jeżdżę na rowerze lubię stroić choinkę boję się ciemności Mam słabą głowę WIELBICIEL SŁODYCZY Uzależniony od Netflixa Oszczędny Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Używam kosmetyków #naturelover Chodzę w bluzach mojego chłopaka Ustawiam piętnaście drzemek WIELBICIEL FAST FOODÓW SEKSOHOLIK TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI W ZWIĄZKU ADOPTOWANY URODZONY ZIMĄ MAM WŁASNY DOM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU UCZULENIOWIEC STRZELEC WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii KOCIARZ FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH LEKKODUCH LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Śpię z przytulanką IT WAS AN ACCIDENT! OH NO, PERIOD Blues brothers Zaopiekuj się mną My fluffy best friend Like a virgin Love of cooking toss a coin to your witcher Koniara #CZYSTEHOPEVALLEY DANCING QUEEN NOC W WIĘZIENIU SING A SONG I’M MOVING OUT! CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Miś tuliś
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
There are some things about myself I can't explain to anyone. There are some things I don't understand at all.
23
168

Post

Co prawda Lumen lubiła mocne wrażenia, ale nie oznaczało to, że nie potrafiła docenić tych spokojniejszych chwil, spędzonych w bardziej kameralnym gronie. Chociaż gdyby taki stan rzeczy utrzymał się na dłużej, pewnie w końcu zaczęłoby ją nosić, bo nie była osobą, która jest w stanie długo usiedzieć w jednym miejscu. Aczkolwiek nie dało się ukryć, że trochę się to zmieniło, kiedy Davies poszła do pracy. Wydawać by się mogło, że robienie kawy i obsługiwanie gości to nic takiego, ale w rzeczywistości była to wymagająca praca. Po kilkunastu godzinach takiego stania i zajmowania się klientami Lumen myślała tylko o tym, aby wrócić do domu i się położyć. Nic więc dziwnego, ze czasami brakowało jej energii do tego, aby tak latać nie wiadomo gdzie, jak kiedyś. Trochę tego żałowała, ale niestety nie mogła być wiecznym dzieckiem. Szkoda, bo byłoby to niezwykle wygodne.
Powiedz gdzie i kiedy, a ja się zjawię — obiecała i oczywiście zamierzała tej obietnicy dotrzymać. Akurat w przypadku takich spraw nie miała z tym większych trudności, z innymi był większy problem. Niestety jej pamięć nie działała tak dobrze za każdym razem, szczególnie jeśli chodziło o poważniejsze sprawy. — Szarlotka bez lodów to jak kawa bez cynamonu — stwierdziła. Właściwie nie piła kawy bez tego składnika i tylko w kawiarniach, gdzie nie miała za bardzo na to wpływu, pozwalała sobie na takie odstępstwa. — O, i to ja rozumiem! — odparła, słysząc propozycje Mii odnośnie ich pobytu na plaży. Lumen to wiedziała, komu odradzić kupienie wyjątkowo złej książki! Kiedy patrzyła na to z perspektywy czasu, dziwiła się, że Walker chciała z nią rozmawiać po całej tej sytuacji. — Ooo, no proszę! Mówisz, że spotkałaś jakiegoś przystojniaka i myślisz, że pozwolę na zmianę tematu? W żadnym wypadku! Powiedz mi o nim więcej! — poprawiła się na siedzeniu i utkwiła badawcze spojrzenie w twarzy przyjaciółki. Niestety nie zdradzała ona tyle, ile Lumen by sobie życzyła, a przecież chodziło tutaj o sprawę wagi państwowej! — Może niech ci ten kucharz pomoże, co? — zaproponowała, puszczając Mii oczko. Uważała to za idealny pomysł. Skoro facet jest miły, to na pewno się zgodzi, a Walker będzie miała szansę go lepiej poznać. — W razie czego mogę pomóc ci ja. Zdarzało mi się pomagać w takich pracach — nie mogłaby zostawić przyjaciółki samej z tym malowaniem, więc jak najbardziej była gotowa udzielić jej swego wsparcia. Mia zawsze wydawała jej się taka malutka i drobna, dlatego w pewien sposób czuła się zobowiązana do tego, aby w razie możliwości pomagać jej przy takich okazjach.

Mia Walker
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER LGBT+ URODZONY LATEM WIERZĘ W HOROSKOPY LEW FAN ANIME LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Przypalę nawet wodę IT WAS AN ACCIDENT! HAPPY BIRTHDAY! I NEED A DOCTOR NOTHING LASTS FOREVER DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH GOOGLE ME PRIDE MONTH 2020 You're a wizard, Harry
mów mi/kontakt
jula
a
Awatar użytkownika
Adoptowana studentka biochemii, która dostała mieszkanie od rodziców, na życie zarabiając jako kelnerka w jednej z restauracji. Ma kapryśnego kota imieniem Luna, głowę pełną szalonych pomysłów i chaos w życiu, nad którym udaje jej się zapanować jedynie dzięki Billy'emu, któremu już dawno oddała serce na wyłączność.
23
165

Post

-Świetnie. Może nawet zrobię coś u siebie na mieszkaniu. Wiesz, mam je już kilka miesięcy, a do tej pory jeszcze nie zrobiłam parapetówki, bo nie było kiedy. A to uczelnia, a to coś innego. Więc możemy coś zrobić. Pomożesz mi nawet z listą gości - stwierdziła. Jeśli będzie to wszystko odkładała tak bardzo w czasie, nigdy nie zrobi imprezy w mieszkaniu. Jasne, było wspaniałe, dobrze się w nim czuła, ale mieszkać gdzieś bez odpowiedniego przyjęcia? Tak się nie godziło. No i wtedy miałaby poniekąd znacznie większą władzę, bo sama mogłaby wygonić ludzi, gdyby zaczęła zbyt poważnie zgonować. Nie chciała do tego doprowadzić, bo nie lubiła na drugi dzień tego uczucia i łupania w głowie, ale wiadomo, że skończyć mogłoby się różnie.
-Wspaniale. To poczekaj, zamówię nam wszystko - rzuciła, podnosząc się z krzesła. Zniknęła wewnątrz kawiarni, wracając po kilku minutach. - Niedługo nam przyniosą. Wiesz, jeden z tych baristów jest naprawdę uroczy - rzuciła, zaglądając jeszcze do środka przez okno. Może zachowywała się trochę jak jakiś stalker, ale nie jej wina, że chłopak był przystojny i niemal w całości wpasował się w preferencje Mii. Uroczy uśmiech, który jej posłał to był to.
Usiadła ponownie na krzesełku, poświęcając całą uwagę koleżance.
-Pewnie nie dasz mi spokoju, bo ja sama bym ci nie dała - zaśmiała się. Pod tym względem były niemal identyczne. - No to jest wysoki. Czasami mam wrażenie, że za bardzo, bo mnie głowa boli od zadzierania głowy do góry. Poza tym serio bosko gotuje. Gdybyś spróbowała jego spaghetti. Kochana, jedna z lepszych rzeczy, jakie jadłam. No i jest pomocny, więc wiem do kogo się udać. Mogę was poznać. Co ty na to? - spytała. Mogliby się gdzieś w trójkę wybrać. Skoro Mia nie miała szans, to przynajmniej Lumen mogłaby skorzystać i zacząć randkować z jej sąsiadem. Bolesna myśl, ale czy nie tak wyglądało życie?
-Wiesz, że o tym nie pomyślałam? Może faktycznie mogłabym go zatrudnić - rzuciła z zamyśleniem. Nie była pewna, czy się na tym znał, ale pewnie każdy to bardziej ogarniał, niż Mia. - Może to będzie kameralna impreza z malowanie? Patrz, czy to nie brzmi super? - klasnęła w dłonie.
Chwilę później ich zamówienie pojawiło się na stoliku, a Walker szeroko uśmiechnęła się do chłopaka, który im to przyniósł. No serio był uroczy.

lumen davies
WŁADZA WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Panda na szczęście TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Prima Aprilis! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Happy St. Patrick's Day! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! GHOSTBUSTER - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Podziwiam wulkan z bliska Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Pływam z delfinami Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Love shot Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Brock - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Cringe roku 2021 Spamer roku 2021 Miss hope valley 2021 Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką I don't want a lot for Christmas I won't make a list and send it There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting To the North Pole for Saint Nick Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Royal couple 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I’M A LEGEND PHONE ADDICTED Novel WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY boję się pająków WIELBICIEL HERBATY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE #TEAM_MARVEL zmarzluch Jeżdżę na rowerze lubię stroić choinkę boję się ciemności Mam słabą głowę WIELBICIEL SŁODYCZY Uzależniony od Netflixa Oszczędny Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Używam kosmetyków #naturelover Chodzę w bluzach mojego chłopaka Ustawiam piętnaście drzemek WIELBICIEL FAST FOODÓW SEKSOHOLIK TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI W ZWIĄZKU ADOPTOWANY URODZONY ZIMĄ MAM WŁASNY DOM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU UCZULENIOWIEC STRZELEC WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii KOCIARZ FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH LEKKODUCH LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Śpię z przytulanką IT WAS AN ACCIDENT! OH NO, PERIOD Blues brothers Zaopiekuj się mną My fluffy best friend Like a virgin Love of cooking toss a coin to your witcher Koniara #CZYSTEHOPEVALLEY DANCING QUEEN NOC W WIĘZIENIU SING A SONG I’M MOVING OUT! CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Miś tuliś
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Wyjechał z Hope Valley, ponieważ został do tego zmuszony. Ma córkę, która walczy o życie, a on nawet nie widział, że ma dziecko.
36
180

Post

#5

Rhys dopiero niedawno dowiedział się, że jego młodsza siostra przeniosła nie do Hope Valley. Trochę się zdziwił, że zamieszkała u swojego najlepszego przyjaciela, a nie zwróciła się do niego. Nie miał nic przeciwko temu, że kobieta zatrzymała się u McAllistera, ale mogła zwrócić się do brata. Nie miał pojęcia co się stało, że blondynka zdecydowała się na taki krok, ponieważ jej życie było w Miami. To go naprawdę zaniepokoiło. Musiał się dowiedzieć co ja sprowadza do miasteczka. Na początku chciał się dowiedzieć przez telefon co się stało, ale nie było to odpowiednie narzędzie do poruszania takich rozmów. Zdecydował się, że umówi się z siostrą na kawę. Stęsknił się za nią.
Dzisiaj miał dzień wolny, więc spędzał go ze swoją córką. Na spotkanie z Alyssą również zabrał Josie. Przez jego kilkutygodniową nieobecność strasznie się stęsknił za tym dzieciakiem. Kiedy po raz pierwszy raz ją zobaczył to dziewczynka tak głośno go wołała i wyciągała rączki z radości, że serce mu się kroiło. Ale teraz wszystko jest w miarę dobrze i mała nie opuszcza praktycznie jego boku.
Bycie ojcem jest dla niego ogromna przyjemnością i miał do tego talent, jeżeli można tak powiedzieć. Doskonale odnajdywał się w tej roli i wiedział już, ze jakakolwiek wyprawa z dzieckiem to prawie jak wycieczka i trzeba zabrać wszystkie potrzebne rzeczy, by nic nas nie zaskoczyło. Kiedy miał już przygotowany cały ekwipunek włożył dziewczynkę do wózka i pojechał do umówionej kawiarni. Zajął wolne miejsce i czekał na pojawienie się blondynki.

Alyssa Wheeler
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY HETERO JESTEM ZAKOCHANY/A WŁASNY BIZNES WIERZĘ W BOGA PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY BAJECZNIE BOGATY #teamPepsi Don Juan Kocham zwierzęta Mam swoje demony Lubię dawać prezenty DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT KRZYSZTOF KOLUMB SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Odnosząca sukcesy Pani architekt, która, właśnie zerwała zaręczyny i uciekła z Miami, dlatego pomieszkuje u swojego najlepszego przyjaciela.
31
160

Post

[ 2 ]

Co tu dużo mówić, Alyssa dość niespodziewanie zawitała do Hope Valley. Całe jej życie kręciło się przecież wokół Miami. To tam miała pracę i swojego narzeczonego. A przynajmniej tak wyglądało to do tej pory. Wszystko zmieniło się kilka dni temu, kiedy blondynka zdjęła pierścionek z palca i odeszła z przytupem. Pierwszą osobą, do której zwróciła się o pomoc był jej najlepszy przyjaciel. Robert był osobą, której ufała bezwarunkowo. Wiedziała, że jej nie zawiedzie. Dlaczego nie poprosiła o pomoc swojego brata lub siostry? Nie chciała zwalać im się na głowę. Wiedziała, że Rhys miał pełne ręce roboty. Odkąd został ojcem, jego życie bardzo się zmieniło. Miał Audrey i Josie. Alyssa uważała, że jej brat z łatwością odnalazł się w nowej roli. Świetnie sobie radził. Uwielbiała patrzeć, jak ten zajmował się małą.
Blondynka wiedziała, że jej dzisiejsza rozmowa z bratem nie będzie prosta. Musiała wyjaśnić kilka spraw i rozdrapać rany, które wciąż były świeże. Aly nie zawsze była z nim szczera odnośnie swojego związku z Masonem. Nie mówiła mu o scenach zazdrości, które regularnie urządzał jej narzeczony. Alyssa miała spotkać się ze swoim bratem w wybranej przez niego kawiarnii. Na miejscu zjawiła się wcześniej, dlatego zajęła im stolik. Gdy ujrzała Rhysa i małą Josie, na jej twarzy pojawił się uśmiech. — Cześć, braciszku — przywitała go i od razu spojrzała w kierunku Josie. — Jak się miewa moja ulubiona bratanica? — spytała, wskazując na uroczą dziewczynkę, która znajdowała się w wózku. — U Audrey wszystko dobrze? — Alyssa grała na zwłokę. Obawiała się niewygodnych pytań, choć Rhys z pewnością od razu dostrzegł, że na jej placu brakowało okazałego pierścionka.
I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP PRZYJEZDNY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PSIARZ WIELBICIEL KAWY #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Wyjechał z Hope Valley, ponieważ został do tego zmuszony. Ma córkę, która walczy o życie, a on nawet nie widział, że ma dziecko.
36
180

Post

Przecież to, że Rhys miał swoją rodzinę nie oznaczało, że odepchnął na boczny tor swoja młodsza siostrę. Co to to nie! Pewnie zrobi mu się przykro, ze siostra w taki sposób myśli. Jego życie również skupiało się w Miami, do niedawna. Teraz nie wyobraża sobie innego życia. W Hope Valley jest spokojnie i można spokojnie żyć, no u niego to zdawało się do niedawna i jak na razie nie miało się to wszystko uspokoić. Na horyzoncie pokazał się były mąż Audrey, który jest biologicznym ojcem małej Josie. Dlaczego nie można się odciąć od problemów? Przecież to jest kwestia czasu, aż wszystko się wyda. W akcie urodzenia jest wpisany on jako ojciec i tak się czuje.
Nie wiele osób wie o całej sprawię, dla większości to on jest ojcem córki Audrey.
- Hej. - przywitał się szerokim uśmiechem przytulając się do siostry. - Jak widzisz, wszystko dobrze. Rośnie jak na drożdżach. - odparł dumny ze swojej córki i pocałował ją w czółko na co położyła mu swoje rączki na policzkach. - U Audrey wszystko w porządku. Jej kawiarnia odnosi nadal sukces. - oczywiście, że Wheeler zauważył brak biżuterii na jej palcu i grę na zwłokę. Jest inteligentnym facetem, gdyby tak nie było to nie miał by dwóch doskonale prosperujących firm, które przynoszą ogromne dochody. - Teraz mów, co się stało? I dlaczego nie przyjechałaś do mnie? - zapytał patrząc na nią przymrożonymi oczami. Miała mu sporo do wyjaśnienia. Nawiasem mówiąc nigdy nie lubił narzeczonego swojej siostry. Kilkukrotnie widział smutek w oczach swojej młodszej siostry.

Alyssa Wheeler
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY HETERO JESTEM ZAKOCHANY/A WŁASNY BIZNES WIERZĘ W BOGA PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY BAJECZNIE BOGATY #teamPepsi Don Juan Kocham zwierzęta Mam swoje demony Lubię dawać prezenty DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT KRZYSZTOF KOLUMB SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Odnosząca sukcesy Pani architekt, która, właśnie zerwała zaręczyny i uciekła z Miami, dlatego pomieszkuje u swojego najlepszego przyjaciela.
31
160

Post

Alyssa zawsze była bardzo niezależna, dlatego zazwyczaj niechętnie prosiła o pomoc. Ot taka z niej Zosia Samosia. Wiedziała, że jej brat zrobiłby dla niej wszystko, ale nie chciała niepotrzebnie go martwić. Domyślała się, że jemu także nie było łatwo, w końcu jakiś czas temu jego życie diametralnie się zmieniło. Na świecie pojawiła się mała Josie i to ona została Panią jego czasu. Aly cieszyła się, że jej brat miał rodzinę. Był wspaniałym mężczyzną, zasługiwał na to. Warto zaznaczyć, że rudowłosa naprawdę lubiła Audrey. Uważała, że jest świetną dziewczyną. Trzeba zaznaczyć, że Ruda nie znała prawdy. Nie miała pojęcia, że Rhys i Audrey tylko udają idealną rodzinę.
Czas w miasteczku płynął zdecydowanie wolniej. Alyssa nie wiedziała jeszcze, czy podoba jej się małomiasteczkowe życie. Tak naprawdę nigdy nie zagrzała miejsca w Hope Valley na dłużej. Zazwyczaj była tu jedynie przejazdem, gdy odwiedzała swoich bliskich.
— To prawda, jeszcze niedawno była taka maleńka — odparła z uśmiechem i ponownie spojrzała na Josie. Dziewczynka była przeurocza. Aly nie myślała jeszcze o macierzyństwie, ale bardzo lubiła dzieci. — Koniecznie muszę się tam wybrać — dodała po chwili, a gdy przy ich stoliku pojawił się kelner, zamówiła dla siebie duże latte. Alyssa była wolna od wszelkiego rodzaju nałogów, ale miała ogromną słabość do kawy.
— To… skomplikowane. Wiesz, że Robert jest moim najlepszym przyjacielem. Znamy się od lat, ufam mu. Nie chciałam dokładać Ci problemów. Domyślam się, że opieka nad Josie jest pracochłonna — odparła i przełknęła ślinę. Ten temat był dla niej trudny, dlatego nie do końca potrafiła nad sobą zapanować. — Będę szczera i ujmę to krótko, zerwałam zaręczyny, rozstałam się z Masonem — wyznała, spuszczając wzrok. Zdawała sobie sprawę, że Rhys nigdy nie przepadał za jej narzeczonym, ale dla niej Mason był kimś ważnym, kimś z kim teoretycznie planowała spędzić resztę swojego życia.

Rhys Wheeler
I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP PRZYJEZDNY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PSIARZ WIELBICIEL KAWY #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
autor
ODPOWIEDZ