Hope Creek InnHV P.D.Neighbourhood Art Center
a
Awatar użytkownika
Starał się uciec przed problemami, jednak te skrupulatnie za nim podążają. Nie ma pomysłu na dalszą przyszłość, a w jego głowie wciąż jest dziewczyna najlepszego przyjaciela z którą wdał się w romans w Miami.
29
189

Post

Każda zachęta była dobra, a już szczególnie liczyło się to, że nie trzymała się jedynie sztywnego schematu. Zależało jej na tej pracy, na uczniach. Niewielu nauczycieli wykazywała się takim zdeterminowaniem. Bo przecież najłatwiej było rzucić jedynie tytułem aktualnie omawianej lektury i tyle. Po co się starać? A przecież było warto. Dzięki temu te dzieciaki przeczytają coś więcej, niż jedynie post na portalu społecznościowym i poszerzą swoją horyzonty. Nie będą uważały, że nauka to jedynie nudny obowiązek, ale również coś więcej. Rodzice tych dzieci powinni się cieszyć, że trafił im się właśnie taki nauczyciel, a nie inny. - Ale chyba warto? - uśmiechnął się szeroko. Naprawdę doceniał, to że wykazywała się zaangażowaniem w wykonywanym przez siebie zawodzie - Chyba cała magia książek Rowling, to fakt, że dorastają one wraz z czytelnikiem - sam był fanem losów młodego czarodzieja. Chętnie do nich wracał, jeśli akurat któraś część leciała w telewizji. Do papierowej wersji już raczej nie, ale śmiało mógł przyznać, że owe książki zachęciły go czytania.
On również był w szoku. Nawet tego nie ukrywał. Nie spodziewał się spotkać w mieście kuzynki z dawnych lat i dodatkowo nawet jej nie poznać. Nie świadczyło to zbyt dobrze o ich rodzinnych relacjach, ale przecież teraz ma aż zbyt dużo czasu, aby je nadrobić - Ja Ciebie również - nawet jej imię jakoś nic mu nie podpowiedziało. Potraktował ją jedynie jako miłą nieznajomą, a tu proszę. Zdecydowanie musiał przyznać, że wydoroślała. - Chyba najważniejsze, że ty jesteś szczęśliwa - a przynajmniej tak wywnioskował po tym w jaki sposób mówiła o swojej pracy. Nawet jeżeli pensja nie była ogromna, to z pewnością i tak było robić to co się kocha, niż męczyć się z czymś, co sprawia, że każdego dnia nie masz ochoty ruszyć się z łóżka.
Rodzinne zaległości zajęły im sporo czasu. Rozmawiali niemalże o wszystkim, co ich w życiu się zmieniło, a kończąc spotkanie wymienili się numerami, aby umówić się na kolejne mając nadzieję, że do następnego nie minie znowu aż tyle czasu, żeby się nie poznali.

Trinity Morrow

/zt
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! WYNAJMUJĘ MIESZKANIE WYSPORTOWANY ZNAM 3 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA BEZROBOTNY PSIARZ NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PRACOWITY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Mam ciężką nogę Czytam książki Ususzę nawet kaktusa DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT HE WAS FIRST! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN FOODIE I'M SORRY WRONG NUMBER DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Pomocna dłoń sticks and stones
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Leżę na łóżku, przyjaźnię się z sufitem i męczy mnie świadomość, jak wiele rzeczy w życiu potrafiłbym dobrze robić. Miałam dwójkę przyjaciół, ale teraz jestem z Fallon na ścieżce wojennej, a Ben to mój narzeczony. Przynajmniej tak było do momentu, w którym spanikowałam i wyjechałam na miesiąc. Teraz wróciłam i jeszcze nie wiem jaka spadnie na mnie bomba.
29
162

Post

[3]

Powoli czuła, że jej życie wraca do normalności. Dystans Bena już nie raził tak po oczach, a ona próbowała wszystkiego żeby znów wkupić się w jego łaski. Rodzeństwo jedynie pokręciło głową na wieść o jej powrocie, a Ines ustawiła do pionu. Obiecała sobie, że już nigdy nie odpierdoli niczego tak durnego, jak ucieczka na blisko półtora miesiąca, bez najmniejszej oznaki życia. Za kolejne postanowienie, wzięła sobie głęboko do serca poważną rozmowę z Benem. To dzisiaj miała się jej podjąć, a i tak już zbyt długo z tym zwlekała. Fallon Sheridan musiała raz na zawsze zniknąć z ich życia i nawet fakt, że kiedyś łączyła je ogromna przyjaźń, wpływał na podjętą decyzję. To przez jej powrót czuła, że zaraz oszaleje, a to doprowadziło ją do panicznej ucieczki. Dość już kompleksów i ciągłego porównywania siebie do blondwłosej "doskonałości". Fallon nie była idealna. Miała wiele na sumieniu i między innymi były to te wszystkie razy, podczas których Trixie pocieszała Bena po rozstaniu. Wcale nie zachowała się lepiej od niej, a kiedy tylko wezmą ślub, koszmar wreszcie minie.
Dzisiaj z tej okazji wzięła wolne. Zdążyła posprzątać mieszkanie, przygotować coś do jedzenia, normalnie idealna pani domu. Teraz miała trochę czasu dla siebie, więc postanowiła przed przyjściem narzeczonego, udać się do ulubionej kawiarni. Nie mogła się zdecydować czy wybrać standardowo eklerkę, czy fikuśne ciastko z kremem, więc wzięła obydwa, a do tego czarną kawę i tartę rabarbarową. Nie jadła śniadania, więc było jej wolno, ok?
W międzyczasie, wyciągnęła gazetę, którą rozłożyła teraz przed sobą, moszcząc się wygodnie na wiklinowym krzesełku. Zza okna kątem oka obserwowała przez chwilę, mijających kawiarnię przechodniów, ale finalnie lektura tak bardzo ją wciągnęła, że przestała już na to zwracać uwagę. Gdyby tylko wiedziała co za chwilę ją spotka, zamiast gazety uzbroiłaby się w maczetę albo chociaż gaz pieprzowy.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV ZARĘCZONY/A PRAWO Społecznik Gram w baseball CRY ME A RIVER BEACH BITCH Food Fight sticks and stones My fluffy best friend My bu-zzy best friend Eminem Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
trixie
a
Awatar użytkownika
unikająca zobowiązań podróżniczka, która przypadkiem hajtnęła się w Vegas ze swoim zaręczonym ex i zaliczyła z nim wpadkę, więc nie wie co z życiem zrobić
29
168

Post

##

Cóż, Trixie mogła marzyć o tym, żeby Fallon raz na zawsze zniknęła z ich życia, ale teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, miała w nim chyba zagościć już na dobre. I to nawet nie ze względu na siebie, ale na to maleństwo, które rozwijało się w jej brzuchu i było wypadkową zbyt dużej ilości alkoholu, fałszywego Elvisa i kapliczki w Vegas. Tak naprawdę Sheridan nie miała jeszcze pojęcia co z tym wszystkim zrobi, po ostatniej rozmowie z Benjaminem nie miała ochoty myśleć ani o nim, ani o jego narzeczonej i najchętniej odcięłaby się od nich obojga, ale pewnie z czasem zdrowy rozsądek jednak wygra, bo czy chciała czy też nie, Willoughby był ojcem jej dziecka.
Macierzyństwo jednak nigdy nie znajdowało się na liście jej priorytetów, tak właściwie mogłaby się wspaniale obejść bez niego - nie lubiła dzieci i zdecydowanie nie widziała się w roli matki. Jeśli już jej rozważania schodziły na ten temat, to tylko wtedy kiedy planowała swoją przyszłość z Benjaminem, chyba bardziej dla niego, niż dla siebie. A tu proszę, gorzej już chyba to wszystko być nie mogło. Miłość jej życia wciąż chciała się żenić z jej byłą najlepszą przyjaciółką, a Fallon nie miała zamiaru stać się ewentualną nagrodą pocieszenia. Więc utknęli w błędnym kole.
Niemniej, miała teraz na głowie poważniejsze sprawy, niż myślenie o swoim mężu i jego narzeczonej (jakkolwiek dziwnie to brzmiało) - musiała jak najszybciej znaleźć nową pracę, bo kto to widział ciężarną kobietę biegającą po plaży w kusym stroju kąpielowym i wyciągającą ludzi z wody. Wybrała się więc do miejscowej kawiarenki, zamówiła jakiś zdrowy koktajl, bo przecież musiała się teraz zdrowo odżywiać i już miała zająć miejsce przy jednym ze stolików, aby zająć się przeglądaniem ogłoszeń w gazecie, kiedy dostrzegła nikogo innego, jak Trixie. I nagle odkryła o wiele lepsze zastosowanie gęstego zielonego koktajlu. Być może to przez szalejące w jej ciele hormony ciążowe, niewiele się zastanawiając stanęła przed stolikiem Lowell i... chlusnęła jej napojem prosto w twarz. - To za zostawienie Bena bez słowa. Co prawda, on sam to powinien zrobić, ale jestem pewna, że nie zrobił, więc ktoś inny musi - oznajmiła rozzłoszczona. - Wiesz co? Byłam już o tyle od dania wam błogosławieństwa, ale miałam rację od samego początku. Nie zasługujesz na niego, Trixie. Nie widzisz nic poza czubkiem własnego nosa, skoro wyjechałaś w takim momencie i nie dałaś znaku życia. Zdajesz sobie w ogóle sprawę, przez co on przechodził? Nie, oczywiście, że nie, bo nic poza tobą się nie liczy!

Trixie Lowell
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Red 'n' black, and slimy green Now or never TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children PODRÓŻNIK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM DWIE LEWE RĘCE WIELBICIEL HERBATY Marzyciel Śpię z przytulanką I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE Wpadka HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY SING A SONG sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend toss a coin to your witcher Like a virgin Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Leżę na łóżku, przyjaźnię się z sufitem i męczy mnie świadomość, jak wiele rzeczy w życiu potrafiłbym dobrze robić. Miałam dwójkę przyjaciół, ale teraz jestem z Fallon na ścieżce wojennej, a Ben to mój narzeczony. Przynajmniej tak było do momentu, w którym spanikowałam i wyjechałam na miesiąc. Teraz wróciłam i jeszcze nie wiem jaka spadnie na mnie bomba.
29
162

Post

Zanim dotarła do końca drugiej strony, zaskoczyła ją nagle zielona maź, która z impetem trafiła prosto w jej twarz, a teraz gęstymi strumieniami spływała na szczątki przemoczonej gazety. Napój nie oszczędził również jej ciastek, których również nie zdążyła zjeść. Jedno z nich leżało nadgryzione, a dwa pozostałe były nie tknięte. Kilka sekund trwała w szoku, jakby w myślach zastanawiała się, czy to co przed chwilą się stało, dzieje się naprawdę. Czy to jakiś nieuważny klient potknął się, a pech chciał, że jego zamówienie wylądowało wprost na niej? Odpowiedź była równie zaskakująca jak samo zdarzenie. Kiedy odwróciła głowę w stronę swojego oprawcy, ujrzała ostatnią osobę, którą spodziewała się spotkać i którą chciałaby widzieć. Co ona sobie wyobrażała? Czy już do reszty straciła rozum? Zachowywała się jakby była niepoczytalna. Teraz już nie miała nawet podstaw żeby przychylnie patrzeć na to jak jej była przyjaciółka wciąż miesza w życiu Bena. Pod warstwą lepkiej cieczy jej skóra poczerwieniała ze złości. Miała ochotę w tym momencie wstać i rzucić się na tą wariatkę, ale ostatkiem sił się powstrzymała. Nie na długo, bo tamta zaczęła swoją litanię, która zaprowadziła Trixie na wyżyny wkurwienia.
- Czy Ciebie do reszty pojebało Ty stuknięta suko?! - wypaliła, zrywając się na nogi, a krzesło na którym siedziała, upadło na ziemię. Zanim wszystkie oczy w kawiarni zwróciły się w ich stronę, chwyciła za ciastko na talerzu i rozsmarowała je na twarzy Sheridan. Przynajmniej na tyle na ile mogła, bo ta złotowłosa wiedźma była niebezpieczna. - Od razu milej się na Ciebie patrzy - syknęła złośliwie, odsuwając się krok do tyłu w stronę stolika. Niewiele myśląc, pochwyciła kolejne dwa ciastka i cisnęła nimi w jej stronę, nie oszczędzając blondynki, tak samo jak ona zrobiła to z nią przed chwilą. - Łaaaaał, byłaś o krok od dania nam błogosławieństwa? Słyszycie to ludzie? Normalnie kurwa, matka Teresa. A kim Ty w ogóle jesteś żeby zależało NAM na Twoim błogosławieństwie?! - wykrzyczała w jej stronę z pogardą, zupełnie zapominając o tym gdzie jest i jak się prezentuje. Jeśli był tu ktoś znajomy, z pewnością miał ubaw., Zresztą, kto by nie miał? Niebawem staną się bohaterkami memów i będą przodować wśród żałosnych kompilacji na youtubie. - Poza mną? Poza MNĄ? Czy Ty w ogóle siebie słyszysz? A niby przez kogo wyjechałam? Przez Ciebie! To Ty nie możesz się pogodzić z tym, że Ben już Cię nie chce. Kręcisz się przy nim jak kotka w rui. A czy myślałaś co ja przeżywam? Co Ben przeżywa? Jak wszystko koncertowo pierdolisz? Oczywiście, że nie myślałaś. Minęłoby chyba ze sto lat zanim wyewoluowałabyś w ogóle do etapu bycia tępą, więc czego ja się w ogóle spodziewam! - jej oczy miotały gromy, błyskawice, maczety i wszystko czym dałoby się zmiażdżyć i poćwiartować Fallon. W tej chwili nienawidziła jej bardziej niż kogokolwiek na świecie.

Fallon Sheridan
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV ZARĘCZONY/A PRAWO Społecznik Gram w baseball CRY ME A RIVER BEACH BITCH Food Fight sticks and stones My fluffy best friend My bu-zzy best friend Eminem Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
trixie
a
Awatar użytkownika
unikająca zobowiązań podróżniczka, która przypadkiem hajtnęła się w Vegas ze swoim zaręczonym ex i zaliczyła z nim wpadkę, więc nie wie co z życiem zrobić
29
168

Post

Fallon zrobiła unik i rzucone przez Trixie ciastka wylądowały na ścianie, ale zdecydowanie nie zamierzała tego tak zostawiać. Zebrała krem ze swojej twarzy i ze złością wetknęła go blondynce prosto do nosa. - Ty suko, ciesz się, że jestem w ciąży, bo gdybym nie była to wyrwałabym ci wszystkie kudły i do własnego ślubu, którego nie będzie, szłabyś łysa albo w peruce! - wypaliła, nieszczególnie przejmując się tym, że pewnie całe miasteczko będzie teraz plotkowało nie tylko o tym, że Fallon i Trixie pobiły się w kawiarnii, ale też o tym, że Sheridan spodziewa się dziecka. Chyba jednak zagrały tu szczątkowe instynkty macierzyńskie, bo jeszcze chwila a mogłoby dojść do rękoczynów, co na tym etapie ciąży mogłoby być dla niej dość niebezpieczne. - CIEBIE, Lowell, mam w głębokiej dupie, ale Benny'emu na nim zależy skoro SAM przyszedł do mnie o nie prosić - powiedziała z dziką satysfakcją, bo szybko zorientowała się, że Trixie raczej nie wiedziała o tym, że Benny pojawił się w jej domu z zaproszeniem na ich ślub. A przecież gdyby nie zależało mu na błogosławieństwie Fallon, to wcale by tego nie robił, nie? Raczej nie zaprasza się swoich ex na wesele. Co prawda, pokłócili się wtedy przestrasznie, a Sheridan rzuciła mu w twarz pierścionkiem, ale o tym już nie zamierzała jej mówić. - Mnie nie chce? A ponoć to TOBIE powiedział po powrocie, że chyba nie chce się już z TOBĄ żenić - prychnęła lekceważąco. - Boo hoo, biedna Trixie! Przeze mnie wyjechałaś? Wyjechałaś bo doskonale wiesz, że Ben nigdy nie będzie cię kochał tak, jak kiedyś kochał mnie i to przeraża. Jak skończona suka od lat tylko czekałaś, żeby mi go odbić, a jak ci się to w końcu udało, to jesteś przerażona, że możesz go stracić. To ty wszystko spierdoliłaś, rozumiesz? Zanim nie potraktowałaś go jak śmiecia, nie kwestionował waszego ślubu, straciłaś go na własne życzenie - nie miała pojęcia co takiego Benjamin w niej widział i dlaczego w ogóle nie wywalił jej za drzwi po tym, jak wróciła. Choć przed laty były nierozłączne, ich przyjaźń rozsypała się o wiele wcześniej, gdy Falls zorientowała się, że Trixie ostrzy sobie pazurki na jej chłopaka/narzeczonego. I jak widać, nie miała żadnych zasad, skoro zabrała się za niego jak tylko zniknęła z pola widzenia.

Trixie Lowell
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Red 'n' black, and slimy green Now or never TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children PODRÓŻNIK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM DWIE LEWE RĘCE WIELBICIEL HERBATY Marzyciel Śpię z przytulanką I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE Wpadka HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY SING A SONG sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend toss a coin to your witcher Like a virgin Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Leżę na łóżku, przyjaźnię się z sufitem i męczy mnie świadomość, jak wiele rzeczy w życiu potrafiłbym dobrze robić. Miałam dwójkę przyjaciół, ale teraz jestem z Fallon na ścieżce wojennej, a Ben to mój narzeczony. Przynajmniej tak było do momentu, w którym spanikowałam i wyjechałam na miesiąc. Teraz wróciłam i jeszcze nie wiem jaka spadnie na mnie bomba.
29
162

Post

Tego się nie spodziewała. Otarłszy zieloną maź, która z ogromną dozą sympatii okleiła jej włosy, wytarła jeszcze nos z kremu, na tyle na ile się dało. Zrobiła kolejne dwa kroki w tył w razie gdyby tej socjopatce przyszło do głowy rzucić w nią tym razem nożem albo widelcem.
- Nie opluj się tylko - rzuciła, krzywiąc się pogardliwie, gdy ta przeszła do kolejnej, nienawistnej tyrady. Łysa albo w peruce? To byłyby w tym obie, bo Trixie nie pozostałaby jej dłużna, co zresztą widać na załączonym obrazku. - W ciąży? Wow, a chociaż wiesz kto jest ojcem? - prychnęła, lustrując ją od góry do dołu. Gdzieś w okolicach brzucha pojawiło jej się nieprzyjemne napięcie, którego nie potrafiła wytłumaczyć. Kiedy Fallon zaciążyła? Czyżby krążyła nie tylko wokół Benny’ego? To musiało stać się całkiem niedawno, skoro nie widać było jeszcze brzucha. Znowu się nakręcała. Nie powinna o niej tyle myśleć, bo przecież o to jej właśnie chodziło. Żeby wyprowadzić ją z równowagi po raz kolejny.
- Cóż, widocznie chciał uspokoić swoje sumienie. To dobry człowiek i przejmuje się innymi, choć ZUPEŁNIE NIEPOTRZEBNIE - odpowiedziała chłodno, nie dając po sobie w żaden sposób poznać jak bardzo ją to dotknęło. Wiedziała, że Benowi zależało na relacjach z byłą, ale no kurczę, czy to nie było toksyczne? To było pojebane. Cała ta relacja, ten miłosny trójkąt był niezdrowy. Z jednej strony nie chciała swojego narzeczonego ograniczać, a z drugiej, najlepszym pomysłem byłoby pozbyć się Sheridan raz na zawsze z życia i oczyścić ich relacje. Zupełnie tak jak mówiła Ines, a co do relacji międzyludzkich, polegała zawsze na jej radach.
- To chyba masz mylne info, bo wcale tak nie powiedział - odparła, unosząc się spokojem, choć niewiele brakowało żeby zaraz ktoś postawił jej zarzut morderstwa. Co prawda przemilczała fakt, że Ben na jej pytanie odpowiedział wymijająco. Nie wiedział czego dalej chce, ale z pewnością nie powiedział, że nie chce.
- Jesteś jebaną egoistką. Nie wiem czy bardziej mi się chce rzygać od słuchania Ciebie czy na Twój widok. Ty naprawdę jesteś tak ślepo zapatrzona we własne odbicie? To Ty spierdoliłaś. Ty po raz kolejny z nim się rozstałaś, a ja byłam obok, gotowa wesprzeć go ramieniem. I nie, Ty tępa suko, nie czaiłam się żeby Ci go odbić. Zresztą nie będę marnować siły na tłumaczenie Ci czegoś, czego nie zrozumiesz, bo Twój mózg, czy co tam masz w środku, nie przyswaja innych racji niż Twoja - rzuciła w jej stronę z zaciśniętymi zębami. Nie da się sprowokować. Nie teraz, zwłaszcza gdy przed chwilą zmarnowała swój słodki poczęstunek na jebnięcie nim prosto w jej twarz. Chociaż Fallon zaczęła wyciągać trupy z jej szafy i trafiła w punkt w przypadku przerażenia, prędzej da się pokroić niż przed nią do tego przyzna.


Fallon Sheridan
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV ZARĘCZONY/A PRAWO Społecznik Gram w baseball CRY ME A RIVER BEACH BITCH Food Fight sticks and stones My fluffy best friend My bu-zzy best friend Eminem Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
trixie
a
Awatar użytkownika
unikająca zobowiązań podróżniczka, która przypadkiem hajtnęła się w Vegas ze swoim zaręczonym ex i zaliczyła z nim wpadkę, więc nie wie co z życiem zrobić
29
168

Post

I wtedy właśnie ją olśniło - Trixie o niczym nie wiedziała. Jakoś z góry założyła, że Benjamin wyjawił jej wszystko co stało się pod jej nieobecność, a także jaką bombę spuściła na niego Fallon w ostatnim czasie, ale wnioskując po jej minie, mocno się w tym temacie myliła. - Ben ci nic nie powiedział? Wow, gratuluję związku, serio - parsknęła śmiechem, dość jasno dając jej do zrozumienia, że nie tylko wie, kto jest ojcem jej dziecka, ale również, że chodzi o jej narzeczonego. Być może Willoughby planował zrobić to jakoś delikatniej, ale w chwili obecnej miała to w głębokim poważaniu - miał na to kupę czasu, a skoro nie mógł się w sobie zebrać, to niech się teraz tłumaczy. W pełni sobie zasłużył.
- Właśnie, próbował uspokoić sumienie. Ale nie uspokoił. Naprawdę nie widzisz, że on sam już nie wie czego chce? A ja chcę tylko, żeby był szczęśliwy. Mam w nosie czy ze mną czy z kimś innym ale znam go na tyle dobrze, żeby wiedzieć jedno - z tobą szczęśliwy nie będzie. Jeśli już ma wątpliwości, to co będzie potem? - wkurzało to, że kobieta, z którą niby miał spędzić resztę życia nie dostrzegała tak fundamentalnych spraw. Zamiast mu pomóc jakoś się z tym wszystkim uporać, to ona zabrała dupę w troki i wyjechała... właściwie nawet nie wiadomo dokąd i po co. A teraz wróciła i sądziła, że wszystko będzie jak dawniej? Chwila moment, to tak nie działa.
- A to ciekawe, bo info mam z pierwszej ręki - skrzyżowała ramiona na piersi. Trixie mogła się tego wypierać, ale nie była to żadna zasłyszana plotka, Ben wyznał jej to sam. I szczerze? Od samego początku uważała, że nie powinien się z nią żenić. Zasługiwał na kogoś o niebo lepszego, niż fałszywa pinda, czyhająca tylko na cudzych facetów.
- Wow, serio aż tak bardzo zabrakło ci argumentów, że zniżasz się do dziecinnych obelg? Jasne, tłumacz to sobie tak jeśli dzięki temu możesz spać w nocy, ale obie wiemy jaka jest prawda. Jesteś tylko marną nagrodą pocieszenia po mnie, może mu się wydawać, że coś do ciebie czuje, ale prędzej czy później przejrzy na oczy - powiedziała spokojnie, doskonale wiedząc to, że właśnie wbiła szpilkę tam, gdzie bolało najbardziej.

Trixie Lowell
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Red 'n' black, and slimy green Now or never TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children PODRÓŻNIK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM DWIE LEWE RĘCE WIELBICIEL HERBATY Marzyciel Śpię z przytulanką I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE Wpadka HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY SING A SONG sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend toss a coin to your witcher Like a virgin Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Leżę na łóżku, przyjaźnię się z sufitem i męczy mnie świadomość, jak wiele rzeczy w życiu potrafiłbym dobrze robić. Miałam dwójkę przyjaciół, ale teraz jestem z Fallon na ścieżce wojennej, a Ben to mój narzeczony. Przynajmniej tak było do momentu, w którym spanikowałam i wyjechałam na miesiąc. Teraz wróciłam i jeszcze nie wiem jaka spadnie na mnie bomba.
29
162

Post

Poczuła jak zalewa ją fala gorąca. Czy Fallon teraz coś insynuowała? Jeśli to miało spowodować, że wyprowadzi Trixie z równowagi to była na idealnej drodze do celu, bo ta aż się zatrzęsła.
- Co chcesz przez to powiedzieć? - zapytała chłodno, a każdy milimetr jej ciała zesztywniał. Patrząc teraz na swoją byłą przyjaciółkę, doszła do stwierdzenia, że nienawidzi w niej dosłownie wszystkiego. Zaczynając od burzy blond fal, a kończąc na butach umazanych ciastem i tonie głosu, za który miała ochotę ją pociachać. Gdyby miała pod ręką jeszcze kilka ciastek, byłaby pierwszą osobą, która z babeczki stworzyła narzędzie morderstwa. Niestety wokół były jedynie krzesła, a rzucać takim w ciężarną przy świadkach po prostu nie wypadało. Co innego gdyby tych świadków nie było, bo w tym momencie pozbyła się jakichkolwiek skrupułów.
- I co? Uważasz, że byłby szczęśliwy z Tobą? Nie no kurwa, zero hipokryzji, co? Bo Ty wcale go tyle razy nie zostawiłaś na lodzie, wyjeżdżając sobie z miasta kiedy Ci się chciało. Rzucałaś nim jak starą szmatą o podłogę, a potem to ja byłam przy nim, wspierając go i pocieszając, kiedy Ty łamałaś raz za razem jego serce. Jesteś obrzydliwa - skrzywiła się, jakby przed nią zamiast umazanej ciastem dziewczyny, stało coś naprawdę paskudnego. Jak Fallon mogła być tak zaślepiona nienawiścią do niej, że nie widziała jak dużo szkód sama wyrządziła? Prawda była taka, że Trixie wcale nie planowała bycia z Benem. Chociaż już od dłuższego czasu coś do niego czuła, uważała że to po prostu nie przystoi. Przyjaźnili się, nic więcej. To co się wydarzyło na weselu, przyszło niespodziewanie. Była pewna, że będą tego żałować, a jednak przekuło się to w coś wspaniałego, a potem na horyzoncie pojawiła się znowu Sheridan żeby wszystko popsuć. Trixie tak bardzo nie chciała żeby jej relacja z Benem uległa zniszczeniu, że finalnie spierdoliła to w najbardziej groteskowy sposób, tylko dlatego, że wydawało jej się, że ratuje ten związek przed rozpadem. Cóż, zakochani ludzie często mają siano w głowie i nie zawsze to co w danej chwili wydaje się być słuszne, jest takie w rzeczywistości.
Zamrugała dwa razy. Że co? Z pierwszej ręki? Czyli jednak się widzieli pod jej nieobecność? Czy może kiedy już wróciła? Czy to co w pierwszej chwili przyszło jej do glowy, tych kilka minut wcześniej było prawdą?
- Dziecinnych obelg? Wow. Twoja KAŻDA wypowiedź ocieka hipokryzją. Zajebiście dojrzałe przecież było wylanie na mnie koktajlu, co? Tak się składa, że nie czuję się jak nagroda pocieszenia po Tobie, bo to oznaczałoby, że jestem gorsza albo w jakikolwiek sposób się do Ciebie równam. Może i nie jestem idealna, może i mój wyjazd był chujowy, bo owszem, zdaję sobie z tego sprawę, ale z całą pewnością, nawet w najmniejszym stopniu nie jestem taka jak Ty. Bo w przeciwieństwie do Ciebie nie mam się za Bóg wie kogo, nie traktuję ludzi jak śmieci i nie udaję, że wszystko co robię ma zajebisty sens, a moja historia jest bielutka jak śnieg. Jeśli jeszcze tego nie widzisz to po prostu mi Ciebie żal, bo ja umiem się przyznać do błędu, a Ty? Ty po prostu jesteś żałosna - prychnęła, unosząc głowę do góry na tyle dumnie, na ile pozwalała jej w ogóle cała sytuacja. Wszak była wciąż upaćkana zielonym płynem. Odwróciła się do niej plecami, postanowiwszy, że nie poświęci jej ani sekundy dłużej i schyliła się po torebkę, która na nieszczęście spadła z krzesła i teraz leżała sobie smutno w zielonej kałuży.

Fallon Sheridan
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV ZARĘCZONY/A PRAWO Społecznik Gram w baseball CRY ME A RIVER BEACH BITCH Food Fight sticks and stones My fluffy best friend My bu-zzy best friend Eminem Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
trixie
a
Awatar użytkownika
unikająca zobowiązań podróżniczka, która przypadkiem hajtnęła się w Vegas ze swoim zaręczonym ex i zaliczyła z nim wpadkę, więc nie wie co z życiem zrobić
29
168

Post

- Że doskonale WIEM, kto jest ojcem mojego dziecka i dziwi mnie, że ty TY NIE WIESZ, bo zawsze byłam przekonana, że w związkach trzeba sobie mówić, jak się przypadkiem zapłodni kogoś innego - skoro to Trixie zaczęła ją obrażać, sugerując że się puszcza na prawo i lewo, więc pewnie nawet nie wie z kim jest w ciąży (nie miało żadnego znaczenia, że na samym początku rzeczywiście nie wiedziała - teraz ginekolog potwierdził jej, że to niemożliwe, żeby zaszła z Forestem), to nie miała najmniejszych oporów, by jej utrzeć nosa. Z resztą, całe szczęście, że Benka nie było nigdzie w pobliżu, bo jemu też chętnie wetknęła by do nosa jakąś babeczkę, albo jeszcze lepiej, do dupy by mu ją wsadziła, żeby nosem mu wyszła. Niby twierdził, że jej pomoże, że chce to dziecko z nią wychować, a co? Minęło już grubo ponad tydzień od ich spotkania, a on nadal o niczym nie powiedział swojej narzeczonej.
- Uszy sobie wyczyść bo albo jesteś przygłucha, albo przygłupia jak nie rozumiesz co się do ciebie mówi. Mam ci powiedzieć wprost? Proszę bardzo. Nie, nie uważam, żeby Ben miał być teraz ze mną szczęśliwy, a tym bardziej nie uważam, żebym ja mogłabym być szczęśliwa z nim i nie planowałam ci go odbić. Sama wszystko zjebałaś - wywróciła oczami. Ostatnio to wszystko stało się jeszcze bardziej skomplikowane, niż wcześniej, ponieważ sama już nie wiedziała czego tak właściwie chce. Po powrocie do Hope Valley była załamana, myślała o nim cały czas i przytłaczała ją tęsknota, ale teraz? Benjamin nie przypominał Benjamina, którym był wcześniej, a ona sama nie chciała być dla niego drugą opcją. Jak Trixie. - A nie pomyślałaś o tym, ty durna pindo, że nigdy nie wyjechałam na miesiąc przed ślubem, bez słowa, bez wyjaśnienia i nie dając mu znaku życia? Wszystkie nasze rozstania razem wzięte nawet się nie umywają do tego, co mu zrobiłaś, więc nie próbuj się wybielać - Fallon nigdy nie twierdziła, że jej związek z Benjaminem był idealny. Wręcz przeciwnie, non stop pojawiało się między nimi jakieś tarcie, mieli w życiu inne cele, a przy kolejnych kłótniach w powietrzu leciały już iskry. Ale właśnie to sprawiało, że tak idealnie do siebie pasowali - bo choć trudno im było żyć ze sobą, to na dłuższą metę żyć bez siebie nie potrafili. Bo byli bratnimi duszami, mieli coś, o czym Trixie mogła tylko marzyć. Zing i koniec.
- Mam ci się przyznać do błędu? W porządku. Bardzo żałuję, że podczas kiedy ty rozczulałaś się nad sobą mając całkowicie w nosie Bena, pojechaliśmy do Vegas i wzięliśmy ślub. Bardzo żałuję, że moje dziecko wychowa się bez ojca. A najbardziej ze wszystkiego żałuję, że kiedykolwiek nazywałam cię przyjaciółką. Bo przyjaciółki nie robią sobie takich rzeczy - wyminęła ją, ze złością szturchając nogą jej torebkę tak, że ta wleciała pod stół. - Jak już polecisz do mojego męża, to przekaż mu, żeby do mnie więcej nie przychodził - rzuciła tylko jeszcze i opuściła kawiarnię.
W tym stanie zdecydowanie nie powinna się denerwować.

ztx2

Trixie Lowell
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Red 'n' black, and slimy green Now or never TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children PODRÓŻNIK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM DWIE LEWE RĘCE WIELBICIEL HERBATY Marzyciel Śpię z przytulanką I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE Wpadka HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY SING A SONG sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend toss a coin to your witcher Like a virgin Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
właściciel tutejszego warsztatu samochodowego i wdowiec, który powoli zaczyna ogarniać swoje życie
29
193

Post

[siedem]



W ostatnim czasie całe dnie spędzał w warsztacie. Nie robił tego po to, by mieć jakiekolwiek zajęcie — potrzeba zapewnienia sobie zajęcia zniknęła już kilka miesięcy temu. Chodziło raczej o fakt, że trochę, w tym czasie, pracy im się nazbierało. Niestety jednak Lando na głowie częściej, niż grzebanie w samochodach, miał sprawy czysto formalne. Wypełnianie dokumentów i pilnowanie, by wszystko się zgadzało nie było ani łatwe, ani przyjemne. Większość rzeczy robiła za niego księgowa na szczęście, ale mimo to i tak w udziale przypadły mu kwestie organizacyjne, których szczerze nie znosił. Tym bardziej, że na głowie miał jeszcze poszukiwanie nowego pracownika po tym, jak jeden pożegnał się niedawno z miasteczkiem i wyjechał w świat.
Chodził więc odrobinę zmęczony i nieco tylko markotny. Nie warczał na ludzi, bo nie miał tego w zwyczaju, ale z chęcią największą zaszyłby się gdzieś, gdzie mógłby odpocząć wreszcie. Dlatego nie przejmował się tym, że tego dnia miał się spóźnić Trochę za dużo leżał w łóżku, bo — co było zadziwiające patrząc na to, że to Moran — przespał spokojnie całą noc. Nie obudził się ani razu, nie wstał sam z siebie, na kilka godzin przed tym, jak powinien zadzwonić mu rzekomy budzik (którego już od dawna nie nastawiał). Wysłał więc chłopakom z warsztatu smsa, żeby zajęli się pracą, a on wpadnie później. Tym bardziej, że po drodze zahaczył o jedną z kawiarni. Stanął w jakiejś absurdalnie długiej (jak na standardy Hope Valley szczególnie) kolejce. Wcisnął telefon do kieszeni spodni i zerknął na zebranych obok ludzi. Poznając, pośród zebranych, kobietę, którą ostatnio spotkał i — zdaje się — odrobinę uraził. Postanowił mimo to uśmiechnąć się w jej stronę lekko, gdy rzucił:
— Cześć — chwilę po tym, jak się przywitał, starsza pani wreszcie skończyła kompletować swoje zamówienie. Lando mógł podejść do lady i złożyć zamówienie na jakąś zwykłą kawę (no, nie wygląda na kogoś, kto pija jakiś fancy wymysł) i ciastko. A gdy przyszło do zapłaty to zaczął bardzo nerwowo przeszukiwać swoje kieszenie. — Sekundka, na pewno gdzieś tu miałem... — rzucił odrobinę nerwowo, bo nie mógł namierzyć portfela, który zawsze nosił w kieszeni. W najlepszym wypadku został w samochodzie, w odrobinę gorszym nie wziął go w ogóle z domu, w najczarniejszym scenariuszu właśnie ktoś podbijał świat z kartą Lando, która wcale wielkich kwot nie kryła jednak. Na opłacenie kawy i ciastka by jednak wystarczyło.

jordana crawley
Jestem miękki i puszysty - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Pomocny narwal I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Niech Twoja wyobraźnia zdecyduje, co jest w pudełku - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Przez żołądek do niekoniecznie serca - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nie zadzieraj z wróżbą - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with All the Jealousy - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With The Only One Line - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym The sound of children's laughter Fingers like snakes and spiders in my hair Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Ciasteczko z wróżbą Największy multiholik 2020 Największy dyskutant 2020 This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing Hear those magic reindeer click All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking I don't care about the presents Red 'n' black, and slimy green temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień Laleczka pogardy BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY MISTRZ KLAWIATURY Faster than a kiss! ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine MŁODY SCENARZYSTA SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? I'm sooo broken hearted I killed Laura Palmer WDOWIEC/WDOWA Jestem najstarszym dzieckiem Koneser wykwintnych alkoholi Kocham naleśniki Kocham jajecznicę Najpierw mleko, potem płatki Kocham brzydkie swetry Dżentelmen Na smutki piekę ciasteczka bezsenność to moja przyjaciółka Zaczynam dzień zimnym prysznicem Mam mocną głowę Ususzę nawet kaktusa MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Jedzonko? Tylko słone! #TEAM_MARVEL WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL SŁODYCZY wieczny Piotruś Pan ZŁOTA RĄCZKA MARUDA FAN HORRORÓW JESTEM GRYFONEM PRACA FIZYCZNA Lubię siedzieć po ciemku BABY BOOM! SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ Narzeczony mimo woli Ralph Demolka Stara przyjaźń nie rdzewieje Shame, shame, shame! My fluffy best friend Like a virgin help me, i'm poor I'm Polish, kurwa! house flipper toss a coin to your witcher i only lie when i love you Food Fight Good or Bad News SMERF PRACUŚ THANK YOU, NEXT! GOOGLE ME UGLY NAKED GUY DANCING QUEEN DOMOWE REWOLUCJE DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Wpadka The Second Best NOTHING BREAKS LIKE A HEART I wanna have your babies
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
studentka dziennikarstwa, pełnoetatowa dziewczynyna lennyego, która dla zabawy prowadzi poniedziałkowe audycje i pisze opowiadania do różnych gazet pod pseudonimem
23
176

Post

-07-

Jordie tak samo, jak spać lubiła mieć co robić. Mimo że wstawanie o świcie, żeby poprowadzić poniedziałkowe audycje było dla niej trochę torturą to na prawdę to lubiła. Miała nadzieję, że słuchanie jej głosu i wywodów sprawiało odbiorcom taką samą radość, jak jej robienie tego. Co prawda usiała wlać w siebie potem większość ilość kofeiny, ale zdecydowanie było warto. Śmiało mogła nazwać się stałym klientem, a fakt że obsługująca ją zwykle kobieta pytała ją już czy to co zwykle też na to wskazywał. Miała dzisiaj do napisania kilka prac na studia, dlatego po złożeniu zamówienia zajęła miejsce przy jednym ze stolików i wyjęła laptopa.
Wpatrywała się w ekran, jednak kątem oka dostrzegła znajomą postać. Nie zamierzała poświęcać mu żadnej uwagi, bo raz że na to nie zasłużył, a dwa nadal nie wiedziała jak to rozegrać. Najbardziej rozsądne wydawało się powiedzieć prawdę, chociaż ustalmy że do tej pory nie kłamała ani razu. Jordie zdecydowanie należy do osób szczerych, a że pominęła kilka faktów czy zdrobniła swoje imię nie miało żadnego znaczenia. Mogła na szczęście zagrać kartą urażonej laski, chociaż w zasadzie była urażona. Pomijając już fakt, że ma chłopaka i na prawdę nie chciała z nim iść na randkę to nigdy nikt jej nie odrzucił. Znaczy oprócz rodziców, co mogło być powodem, dlaczego tak ją to uraziło, jednak na tą chwilę nie połączyła faktów. Siedziała sobie po prostu dopóki nie usłyszała, że jej zamówienie jest gotowe. Podniosła się i akurat znalazła się obok niego - Hej - rzuciła dość oschle nie wysilając się nawet na jakiś porządny uśmiech. W zasadzie to uniosła tylko jeden kącik lekko ku górze, więc w zasadzie ciężko to nazwać uśmiechem. Posłodziła swoją kawę i już miała odchodzić, kiedy usłyszała narzekania ludzi w kolejce i uniosła wzrok. Ta wredniejsza część jej osobowości podpowiadała jej, żeby go olać i po prostu patrzeć, jak się mota, ale mimo swoich wad Jordie była dobrym człowiekiem. Przynajmniej się starała - Zapłacę - oznajmiła mu, bo do zapytania czy zaproponowania było temu daleko, gdyż po chwili machała już swoim telefonem przed terminalem, więc nawet jeśli się sprzeciwił to w sumie nie miał wyjścia. Miał do wyboru to albo brak kawy co rano mogło przynieść niechciane skutki. Wiadomo, że kawa to podstawa - Smacznego - rzuciła jeszcze, po czym wróciła do swojego stolika. Serio, niech ktoś powie że nie jest kochaną osobą.

jordana crawley
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I am the one hiding under your bed temat miesiąca - październik BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG STUDENT PRZESYPIAM ŻYCIE Czytam poranną prasę Mistrz krzyżówek Chodzę w bluzach mojego chłopaka PIKNIK
mów mi/kontakt
yang
a
Awatar użytkownika
właściciel tutejszego warsztatu samochodowego i wdowiec, który powoli zaczyna ogarniać swoje życie
29
193

Post

Nerwowo dość przetrząsał kieszenie i z godnym podziwu spokojem ignorował marudzenie ludzi, którzy znaleźli się w kolejce tuż za nim. Zdecydowanie bardziej denerwował się na samą myśl o tym, co takiego stało się z jego portfelem, skoro nie znajdował się tam, gdzie zawsze — w tylnej kieszeni spodni. Zanim jednak doszedł do jakichkolwiek wniosków, czy jakkolwiek przeprosił pojawiła się Jordie. Nie zdążyła wywrzeć na nim jakkolwiek negatywnego wrażenia, ale mimo to jakoś nie spodziewał się, że wystartuje z chęcią wybawienia go z opresji.
— Nie trze... — urwał słysząc charakterystyczny dźwięk terminala, który sugerował, że jego wszelkie sprzeciwy i tak były nieco za późno wygłoszone. Odpuścił więc sobie dalsze upieranie się przy swoim i posłał jedynie trochę zakłopotany uśmiech kasjerce, nim sięgnął po swoją kawę. Chwycił kubek i zerknął w stronę, gdzie jeszcze przed chwilą stała kobieta. Zabrała jednak przygotowane dla niej zamówienie i wróciła do stolika, więc automatycznie ruszył w tamtą stronę, bo dobrze był jednak wychowany — wiedział, że należało grzecznie podziękować za pomoc. Tym bardziej, że ludzie, którzy stali za nim w kolejce, szczególną wyrozumiałością nie byli w stanie się wykazać. Zjawił się więc chwilę później pod jej stolikiem i zerknął na dziewczynę.
— Chciałem tylko podziękować. No i dodać, że jestem ci winien kawę — dodał, bo gdyby nadarzyła się ku temu okazja to z chęcią by się zrewanżował. Oczywiście nie proponował jej randki, temat ten przerobili już ostatnim razem i raczej nie nastawił jej pozytywnie względem Lando. Nigdzie się nie spieszył wprawdzie, więc postanowił oprzeć się dłonią o krzesło, które znajdowało się po przeciwległej stronie stolika. — Mogę? — zapytał zaraz potem. Sam nie wiedział po co, ale uznał, że może w spokoju wypić kawę. No i jednak przeprosić ją za ostatnie nieporozumienie, bo wcale nie chciał jej w żaden sposób urazić. Nie chciał też wyjść na jakiegoś buca, który myślał, że kobiety z chęcią do jego stóp padają. Zakładam, że wyraziła zgodę, więc zajął miejsce naprzeciwko niej i postawił kawę na stoliku. — Chciałem przeprosić. Za ostatnią sytuację, bo nie chciałem wyjść na nieuprzejmego — przyznał uczciwie. Dobry był z niego facet w gruncie rzeczy. Raczej mu się nie zdarzało, by w ciągu jednej rozmowy zraził do siebie klientkę od razu, w końcu miał prawie dar czarowania kobiet. No, jego ojciec miał, a on się łudził, że go odziedziczył.

jordana crawley
Jestem miękki i puszysty - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Pomocny narwal I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Niech Twoja wyobraźnia zdecyduje, co jest w pudełku - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Przez żołądek do niekoniecznie serca - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nie zadzieraj z wróżbą - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with All the Jealousy - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With The Only One Line - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym The sound of children's laughter Fingers like snakes and spiders in my hair Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Ciasteczko z wróżbą Największy multiholik 2020 Największy dyskutant 2020 This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing Hear those magic reindeer click All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking I don't care about the presents Red 'n' black, and slimy green temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień Laleczka pogardy BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY MISTRZ KLAWIATURY Faster than a kiss! ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine MŁODY SCENARZYSTA SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? I'm sooo broken hearted I killed Laura Palmer WDOWIEC/WDOWA Jestem najstarszym dzieckiem Koneser wykwintnych alkoholi Kocham naleśniki Kocham jajecznicę Najpierw mleko, potem płatki Kocham brzydkie swetry Dżentelmen Na smutki piekę ciasteczka bezsenność to moja przyjaciółka Zaczynam dzień zimnym prysznicem Mam mocną głowę Ususzę nawet kaktusa MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Jedzonko? Tylko słone! #TEAM_MARVEL WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL SŁODYCZY wieczny Piotruś Pan ZŁOTA RĄCZKA MARUDA FAN HORRORÓW JESTEM GRYFONEM PRACA FIZYCZNA Lubię siedzieć po ciemku BABY BOOM! SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ Narzeczony mimo woli Ralph Demolka Stara przyjaźń nie rdzewieje Shame, shame, shame! My fluffy best friend Like a virgin help me, i'm poor I'm Polish, kurwa! house flipper toss a coin to your witcher i only lie when i love you Food Fight Good or Bad News SMERF PRACUŚ THANK YOU, NEXT! GOOGLE ME UGLY NAKED GUY DANCING QUEEN DOMOWE REWOLUCJE DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Wpadka The Second Best NOTHING BREAKS LIKE A HEART I wanna have your babies
mów mi/kontakt
ODPOWIEDZ