Hope Creek InnHV P.D.Neighbourhood Art Center
a
Awatar użytkownika
Instruktorka Fitness, która trenuje ludzi dzięki filmom na Youtubie. Mieszka ze swoją fretką - Lady.
24
163

Post

— Niestety nie. Ale od jakiegoś czasu nie ruszam się z domu bez gazu pieprzowego. — odparła. Już raz prawie została zgwałcona bo wyszła na zwykł wieczorny spacer i zaczepiła ją dwójka mężczyzn i gdyby nie pomoc policjanta i jego psa pewnie źle by się to skończyło. Odprowadzając ją do domu opowiedział jej jak mogłaby się bronić i polecił jej gaz pieprzowy, więc od tamtego dnia nie wyciąga go z torebki. Póki co jeszcze nie miała okazji go użyć, ale może to i lepiej? Nigdy nie wiadomo czy po raz kolejny strach jej nie sparaliżuje i dojdzie do najgorszego??
— Wystarczy, że jedna osoba uwierzy i kolejne pójdą jej śladem. Tak to już działa. — westchnęła. Ludzie czasami nie myśleli po swojemu i woleli podążyć za tłumem, a Ci oszuści tylko z tego korzystali wyciągając z nich coraz więcej pieniędzy. Ona nie zamierzała ich sponsorować, woląc przeznaczyć pieniądze na rozwój samej siebie. Może powinna odłożyć trochę i wybrać się na wycieczkę? Dawno nigdzie nie była przez pracę, a wakacje należą się każdemu.
— Albo wystraszyli się tłumu, który w obliczu strachu stał się bardzo agresywny. Chyba mało kto chciałby zadzierać z kimś kto przyszedł zdobyć ostatnią butelkę wody. — powiedziała, rozglądając się. Rzeczywiście nie było żadnej ochrony, ale podejrzewała, że po prostu skrywali się w bezpiecznym pomieszczeniu z monitoringiem. Szkoda, bo sporo by pomogli, bo co takie dwie drobne kobiety mają zrobić same bez pomocy silnego mężczyzny? Ile zakład, że gdyby poprosiły o pomoc kogoś z tłumu o podanie puszki z górnej półki ten pewnie zabrałby ją dla siebie. W takim momencie człowiek musi liczyć na siebie.
— Dobrze, że powiedziałaś mi o tym tutaj, a nie przed domem, bo by było za późno. — zaśmiała się. Gdyby w takiej sytuacji wróciła do sklepu pewnie już niczego by nie dostała. A tak miała jeszcze szansę zdobyć chociaż jedno pudełko na wszelki wypadek, ale oby go nie potrzebowała. Pewnie by dała sobie radę z wbiciem gwoździa, ale może lepiej poprosić o to przystojnego sąsiada? Miała takiego w pobliżu i chyba powinna się nim zainteresować?
— Tak? No to skupmy się na najważniejszych rzeczach, a może jakimś cudem wyjdzie na to, że jednak dostałaś wszystko z listy albo chociaż dziewięćdziesiąt procent z niej. — odparła. Sama raczej wszystko zapamiętywała, ale w takim chaosie wszystko mogło wylecieć z głowy, więc miała zawsze listę i jej zdjęcie w telefonie w razie co. W takich warunkach nic dziwnego, że ludzie gubią listy.
W towarzystwie Rosalie ruszyły dalej, szukając odpowiednich produktów. Czy skręcając do alejki ze słodyczami miały problem?
— Hmmm… czekolada zawsze się przyda, co? Siedząc w zamkniętym domu można dostać depresji, a czekolada jest na nią dobrym lekarstwem, prawda? — zerknęła na dziewczynę zanim zaczęła przeglądać smaki.

Rosalie Hepburn
WŁADZA LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Kręcę się na karuzeli Something's waiting no to pounce Wouldn't you like to see something strange? Take a chance and roll the dice Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Hope Valley ma głos! The sound of children's laughter All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Hurricane Season temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED DON’T STOP ME NOW MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Trying my best I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY SINGIEL URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANA RAK MAM INNE ZWIERZĄTKO HOROSKOP CHIŃSKI: KRÓLIK Jestem numerologiczną piątką Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię starszych PIEROGIS SING A SONG DANCING QUEEN You Shouldn't Kiss Me Like This Love of cooking Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Była tancerka, która przez kontuzję straciła marzenia o wielkiej karierze, obecnie studentka weterynarii, która kocha zwierzęta i swoją nową pasję. Oprócz tego w jej sercu znalazło się miejsce dla dwóch uroczych kudłatych kulek oraz pewnego niezwykle przystojnego policjanta, przy którym to czuje się naprawdę bezpiecznie, co zrozumiała po tym jak została napadnięta. Niestety odkąd Carter wyjechał wraz ze szczeniakami to jej serce rozsypało się na milion kawałków. Wydawało jej się że poskładała z Chetem, ale ten jedynie pozbawił ją dziewictwa i złamał jej serce.
21
170

Post

Gabrielle Wheeler

Rosalie również gaz pieprzowy posiadała, ale nadal to nie dawało jej pełnego poczucia bezpieczeństwa. Bo kiedy miała go użyć, skoro facet ją okradł i uciekł? Może miała biec za nim i krzyczeć że ma gaz i nie zawaha się go użyć? A tak wykorzystując technikę samoobrony mogłaby go choć na chwilę obezwładnić i odzyskać to, co jej ukradł.
- Rozumiem że ciebie też spotkał kiedyś napad? - zapytała niepewnie, ale nagle poczuła jakąś dziwną więź z tą szatynką, tak jakby się naprawdę naprawdę rozumiały. Skoro obie zostały napadnięte kiedyś, obie próbowano zgwałcić ale na czas zjawili się rycerze, którzy uratowali damy w opałach to naprawdę wiele je łączyło i to mogłoby zbliżyć je do siebie. Aż dziwne zrządzenie losu sprawiło, że mogłaby tutaj się utworzyć prawdziwa nić przyjaźni. W końcu wspólne doświadczenia zbliżają, nieprawdaż? Ewidentnie kobieta nie chciała mieć nigdy okazji do użycia gazu, chciałaby wierzyć w to, że świat będzie dobry, lecz dzisiejsza sytuacja tylko zmieniała jej myślenie na bardziej negatywne. Ludzie w obliczu zagrożenia stawali się potworami, a może każdy z nas to w sobie miał, tylko pewne sytuacje to wydobywały z człowieka? W takim wypadku ona była jakaś pod tym względem upośledzona, bo nigdy nie potrafiła wydobyć z siebie potwora, za każdym razem zostając ofiarą. Na szczęście nie była jedyna jak widać, tylko to pocieszało ją w jakimś stopniu na duchu.
- Najgorsza jest ta głupota ludzka, gdzie ludzie ślepo idą za liderem, który wcale nie chce ich dobra i wcale nie jest ich liderem, a jedynie charyzmatycznym oszustem. - stwierdziła, mając na myśli właśnie takich ludzi, co uważali się za medium, podczas gdy żadnych nadprzyrodzonych mocy nie mieli i dla nich liczyły się tylko pieniądze oraz by stworzyć zamieszanie w tłumie, by wywołać grabieże i kradzieże. Niektórzy naprawdę lubili mącić w życiu innych i oglądać konflikty z uśmiechem na twarzy, co było kompletnie niezrozumiałe dla szatynki.
- Ale nie po to oni są by zarządzić porządek i sprawować bezpieczeństwo? - przecież to taka sama służba jak policyjna według Hepburn, a naprawdę ten dziki tłum aż się prosi o dyscyplinę, której w tym sklepie brakowało w tym momencie. Chaos, chaos i jeszcze raz chaos, tylko to widziała dookoła siebie Rosalie. Że też nigdy nie wpadła na pomysł zrobienia telefonem zdjęcia listy zakupów, tylko zawsze wierzyła w swoją kartkę, że jej nie zgubi, teraz tego ewidentnie żałowała.
- Okej, dziękuję za pomoc, serio. - naprawdę była wdzięczna szatynce, że zechciała jej pomóc w kupieniu najpotrzebniejszych rzeczy. Dzięki niej naprawdę pewnie kupi większość tego, co naprawdę potrzebowała ona i jej rodzice.
- O tak, czekolada zawsze. Lody? Też poprawiają nastrój, tyle że szybko się topią. - z tego co się orientuję to tam zimno nie było, więc pewnie należałoby się schłodzić w gorącym domu, gdzie klimatyzacja może nie działać, jak wyłączą prąd. Krótkofalowe działanie, ale jakie przyjemne.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Hurricane Season temat miesiąca - listopad BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind WHEN WE WERE YOUNG ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING I killed Laura Palmer YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND STUDENT PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH NIEWINIĄTKO OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Czytam książki Jedzonko? Tylko słodkie! Kocham zwierzęta Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Lubię zapach męskich perfum Często się rumienię Dbam o zwierzaki w schronisku Tańczyłam w balecie Śpię w kusej bieliźnie FRIENDZONE CRY BABY NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER THANK YOU FROM THE MOUNTAIN SMERF PRACUŚ DANSE MACABRE Koniara Takin' this one to the grave shit, where am I? Like a virgin Eminem
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Instruktorka Fitness, która trenuje ludzi dzięki filmom na Youtubie. Mieszka ze swoją fretką - Lady.
24
163

Post

— Niestety. — westchnęła, kiwając głową. Zawsze czuła się bezpiecznie w tym mieście i nie obawiała się wieczornych spacerów, które były czasami jej rutyną. Ale raz musiała trafić na dupków, którzy pomyśleli, że może warto skorzystać z okazji i się zabawić. Na szczęście nic z tego im nie wyszło, bo zjawił się Aaron i ich pogonił. Może powinna go zapytać o jakieś dobre zajęcia z samoobrony? Może jakaś znajoma policjantka takie organizowała i mogłaby je czegoś nauczyć? Zawsze im się przyda na przyszłość, ale oby nigdy więcej nie doszło do podobnej sytuacji, bo jeśli dobrze zrozumiała Rosalie też ktoś musiał napaść. Wciąż pamiętała tamten stres i nie chciała go przezywać ponownie, bo chyba przez tydzień nie potrafiła normalnie jeść.
— Niestety. Ale tego ich nie oduczymy. — mruknęła, wzruszając ramionami. Nawet nie planowała zawracać sobie tym głowy, bo ludzie są głupi, a ona miała lepsze rzeczy do roboty, niż pouczanie obcych ludzi co powinni robić. Jeśli sami tego nie rozumieli to nie było dla nich ratunku. Ich sprawa na co wydają pieniądze.
— Powinni. Ale nie wiem czemu tego nie robią. Zapytamy jak jakiegoś spotkamy, ale wątpię, że do tego dojdzie. — stwierdziła. Też wolałaby siedzieć w bezpiecznym pomieszczeniu niż zadzierać z tłumem. Może czekają na gorszy moment, żeby interweniować, a na razie niech się ludzie kłócą o makaron i ryż? Tak też mogło być. Ale na pewno czułaby się bezpieczniej gdyby ochroniarz chociaż przechadzał się między półkami, by można było go poprosić o pomoc.
— Nie ma problemu. Musimy sobie pomagać w takich momentach. — powiedziała, uśmiechając się. Kto poradzi sobie lepiej jak nie dwie młode i mądre kobiety? W swoim towarzystwie nie zginą i na pewno kupią to co im potrzebne na następne dni.
— Lody? Tak, koniecznie musimy kupić lody. Tylko trzeba je zjeść zanim wyłączą prąd albo od razu jak zamrażarka zacznie działać. — odparła, kiwając głową. Tak, lody mogły się przydać, przynajmniej na początek. Ale najpierw czekolada. Wybrała taką z orzechami, ze słonym karmelem i mleczną. Nie przepadała za gorzką, chociaż była zdrowsza, ale z umiarem nie miała problemu w jedzeniu tej słodkiej. Poczekała aż Rosalie wybierze smaki dla siebie i poszły na dział z lodami.
— No to na jakie masz ochotę? Owocowe czy czekoladowe? — zapytała, rozglądając się po zamrażarkach.

Rosalie Hepburn
WŁADZA LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Kręcę się na karuzeli Something's waiting no to pounce Wouldn't you like to see something strange? Take a chance and roll the dice Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Hope Valley ma głos! The sound of children's laughter All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Hurricane Season temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED DON’T STOP ME NOW MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Trying my best I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY SINGIEL URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANA RAK MAM INNE ZWIERZĄTKO HOROSKOP CHIŃSKI: KRÓLIK Jestem numerologiczną piątką Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię starszych PIEROGIS SING A SONG DANCING QUEEN You Shouldn't Kiss Me Like This Love of cooking Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Była tancerka, która przez kontuzję straciła marzenia o wielkiej karierze, obecnie studentka weterynarii, która kocha zwierzęta i swoją nową pasję. Oprócz tego w jej sercu znalazło się miejsce dla dwóch uroczych kudłatych kulek oraz pewnego niezwykle przystojnego policjanta, przy którym to czuje się naprawdę bezpiecznie, co zrozumiała po tym jak została napadnięta. Niestety odkąd Carter wyjechał wraz ze szczeniakami to jej serce rozsypało się na milion kawałków. Wydawało jej się że poskładała z Chetem, ale ten jedynie pozbawił ją dziewictwa i złamał jej serce.
21
170

Post

Gabrielle Wheeler

- Bardzo mi przykro, ja przeszłam przez to prawie rok temu, ale ten napad zostawił pewien ślad w mojej psychice że boję się takich sytuacji jak teraz, a także ciemnych uliczek i nieznanych mężczyzn. Nawet przestałam od tego czasu chodzić do klubów na imprezy, bo wystarczy że ktoś się do mnie przystawiał bym czuła się zagrożona. - ogółem to ona nigdy zbyt często po klubach nie chodziła, nie imprezowała zanadto, bo nie była typem imprezowiczki. Kochała jednak tańczyć i tylko z tego powodu wychodziła z koleżankami jeśli jej taki wypad proponowały, jednak od napadu i próby gwałtu nie odważyła się na to. Tam zwykle kręciło się zbyt wieku podpitych mężczyzn, obłapiających tańczące dziewczyny i szukających okazji. Nawet zrezygnowała z wieczornych spacerów, ale jej nauczyciel samoobrony pewnie znajdzie się w najmniej oczekiwanym momencie jej życia i to całkiem niebawem. A gdy już jej nauczy jak się bronić przed zboczeńcami to wyśle do niego Gabi, by ta też mogła się obronić. W końcu kobiety muszą być silne i doskonale sobie ze wszystkim radzić, także z nachalnymi mężczyznami.
- Mimo wszystko nie spodziewałam się że nasze społeczeństwo jest w dużym procencie takie naiwne i głupie. - sama może miała tylko tych dwadzieścia jeden lat, ale miała wrażenie że była dojrzalsza i mądrzejsza od większości ludzi otaczających je w tym sklepie. Może to wynikało z wykształcenia, w końcu studiowała, więc potrafiła oddzielić fakty od wymysłów, a także sprawdzać wiarygodność stron i autorów, lecz przecież nikt nie powie że w Hope Valley mieszka nie wykształcone społeczeństwo, więc powód tej głupoty musiał leżeć gdzieś indziej. Pytanie tylko gdzie. Rozejrzała się znów dookoła w poszukiwaniu ochroniarzy, żadnego jednak nie zobaczyła.
- Ja również zaczynam w to wątpić. - stwierdziła zatem z nutką strachu w głosie, bo tym bardziej czuła się teraz zagrożona, skoro nie było w okolicy ochrony sklepu, każdy mógł się czuć tutaj bezkarnym i nic tylko czekać, aż ktoś się napadnie by ukraść ci jedzenie. Dlatego ważne by dziewczyny trzymały się razem, gdy jedna zostanie napadnięta to druga zawsze może jej pomóc w odciągnięciu napastnika, czyż nie? Miejmy nadzieję że do takowej sytuacji jednak nie dojdzie. Czekolad mieli całkiem sporo, ale Rosalie wzięła kilka mlecznych z różnych firm, bo to były jej ulubione czekolady. Nie lubiła żadnych dodatków pod postacią orzechów czy rodzynek w czekoladzie, a gorzkie były zbyt gorzkie, więc zawsze stawiała na tradycyjną mleczną lub ekstra mleczną. Wzięła zatem dla siebie i dla rodziców po dwie na osobę.
- A mają tam lody pistacjowe może? - ciężko jej było podjąć decyzję między owocowymi sorbetami, a lodami czekoladowymi, pomyślała zatem że ulubione pistacjowe byłyby najlepsze. Gdyby miała dzisiaj umrzeć, to niech zrobi to jedząc lody pistacjowe i zagryzając je czekoladą mleczną.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Hurricane Season temat miesiąca - listopad BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind WHEN WE WERE YOUNG ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING I killed Laura Palmer YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND STUDENT PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH NIEWINIĄTKO OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Czytam książki Jedzonko? Tylko słodkie! Kocham zwierzęta Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Lubię zapach męskich perfum Często się rumienię Dbam o zwierzaki w schronisku Tańczyłam w balecie Śpię w kusej bieliźnie FRIENDZONE CRY BABY NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER THANK YOU FROM THE MOUNTAIN SMERF PRACUŚ DANSE MACABRE Koniara Takin' this one to the grave shit, where am I? Like a virgin Eminem
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Instruktorka Fitness, która trenuje ludzi dzięki filmom na Youtubie. Mieszka ze swoją fretką - Lady.
24
163

Post

— Rok temu? Tak mi przykro. A próbowałaś może rozmowy z psychologiem? Bo niby nauka samoobrony pomoże, ale z traumą musi nam pomóc ktoś inny. — powiedziała. Ona aż tak nie przeżywała tamtego dnia, bo dość szybko została uratowana i praktycznie do niczego nie doszło, ale nie miała ochoty na powtórkę. Rosalie mogło spotkać coś o wiele gorszego, skoro przeżywała to tyle czasu i jedynie co mogła jej zaproponować to właśnie wizyta u specjalisty, który w profesjonalny sposób pomoże jej zrozumieć to wszystko i nie bać się już wszystkiego dookoła. Ale łatwo jej było mówić, skoro to nie jej problem.
— Prawda? — zaśmiała się. Niby ludzie tacy mądrzy i mają na wszystko odpowiedź. Ostrzegają też innych przed oszustami, a jednak łatwo się nabierają na takich ludzi. A bogaci ludzie to już w ogóle są naiwni, wierząc, że jakiś typ z dobrą gadką zabezpieczy ich majątek i uchroni od piekła. Dopiero po czasie rozumieją, że dali się oszukać i potem bardziej się pilnują, ale na świecie jest wielu ludzi i jak nie oni to kolejni do których wcześniej ten człowiek nie dotarł.
Westchnęła. Ochroniarza jak nie ma tak go nie było. Ukrywał się pewnie w bezpiecznej kanciapie i patrzył na wszystko przez kamery, unikając konfrontacji. Szkoda, że to właśnie oni powinni pilnować bezpieczeństwa i sklepu, który przez niektórych ludzi poniesie pewnie sporo strat jak się wszystko potem podliczy.
— Pistacjowe? — rzuciła, rozglądając się po zamrażarce. Czekoladowe, waniliowe, śmietankowe, bakaliowe, miętowe, mnóstwo smaków. W końcu znalazła lody o smaku pistacjowym i podała je Rosalie. — Proszę. A ja wezmę… — jeszcze raz rozejrzała się po zamrażarce i sięgnęła po pudełko. — Słony karmel. Jestem od nich uzależniona. — stwierdziła, wrzucając pudełko do koszyka.
Miały jedzenie, gwoździe, wodę i kilka słodkości, które pomogą im jakoś przetrwać to zamknięcie w domu i w końcu wybrały się do kasy. Stały w niej długo przez naprawdę sporą ilość klientów, ale na szczęście wszystkie kasy były otwarte i kasjerki dawały z siebie wszystko, żeby obsłużyć spanikowanych klientów.
— Dzięki za pomoc w zakupach. Powinnyśmy umówić się na kawę za jakiś czas jak wszystko się uspokoi. — powiedziała do Rosalie, kiedy żegnały się na parkingu i rozjechały do swoich domów.

//zt. x2 <3

Rosalie Hepburn
WŁADZA LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Kręcę się na karuzeli Something's waiting no to pounce Wouldn't you like to see something strange? Take a chance and roll the dice Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Hope Valley ma głos! The sound of children's laughter All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Hurricane Season temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED DON’T STOP ME NOW MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Trying my best I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY SINGIEL URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANA RAK MAM INNE ZWIERZĄTKO HOROSKOP CHIŃSKI: KRÓLIK Jestem numerologiczną piątką Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię starszych PIEROGIS SING A SONG DANCING QUEEN You Shouldn't Kiss Me Like This Love of cooking Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
ODPOWIEDZ