Gator & Airboats AdventureWildlife & Nature CenterGlades KayakingDanger Zone!
a
Awatar użytkownika
Zakochał się w Lisbeth, wbrew wszelkim zasadom i chociaż nie jest to łatwa relacja, to właśnie dzięki niej jego życie ponownie ma sens. Ruszył więc z miejsca i pracuje nad nową produkcją, snując przy tym plany na przyszłość...
34
196

Post

Trochę niepokojące? Jego serce wystukiwało bliżej nie określony rytm, a ciało spięło się gotowe to ewentualnego powstrzymania nieznajomej przed skokiem do wody. Udawał opanowanie, a wewnętrznie czuł się roztrzęsiony, bo nie bardzo rozumiał co reprezentuje stojąca przed nim, młoda, ciężarna dziewczyna.
- Nie.. - odpowiedział przeciągle. - Nie mam pojęcia skąd ci to przyszło do głowy - dodał z nadzieją, że wprowadzenie ironii pomoże mu opanować zdenerwowanie.
Niby rozglądał się wokół, ale co chwila jego spojrzenie wędrowało ku dziewczynie. Powstrzymanie tego odruchu było nie możliwe, bo zwyczajnie nie czuł się teraz komfortowo. Poza tym jego plan ucieczki zakładał także wyjście bez telefonu, a więc teraz zdany był tylko na siebie. Cokolwiek się stanie, Remi nie mógł liczyć na niczyją pomoc. Wolał więc zachować czujność i bacznie przyglądać się poczynaniom tej ekscentrycznej nieznajomej.
Bzykać do nieprzytomności.. - wyrażenie to jak echo odbijało się w jego głowie, bo nie pojmował jakim cudem znalazł się w konwersacji z kompletnie obcą osobą, gdzie po dwóch wypowiedziach padają takie oto słowa. Był też facetem i dosadność tej wypowiedzi nie mogła po prostu mu umknąć. Nawet jeśli padła z ust ciężarnej.
Remi odruchowo spojrzał na dłonie dziewczyny. Nie nosiła pierścionka. Może została porzucona. Bzykała się z kimś do nieprzytomności, ale ostatecznie zamiast samych wspomnień to został jej jeszcze brzuch. Męża nie było, a może był i uciekł, zostawiając ją samą z dzieciakiem. To by tłumaczyło dlaczego zachowuje się tak nieadekwatnie. I chociaż wyjaśnienie zdawało się mieć sens to niosło za sobą też pewną obawę. Znaczyłoby to, że dziewczyna faktycznie jest w kiepskim stanie psychicznym, a to stawiało Remiego w jeszcze gorszej sytuacji.
Nic jej nie odpowiedział. W sumie stał jak słup soli i czekał na rozwój wydarzeń, a w odpowiednim momencie bezwiednie wykonał polecenie kobiety. Może nawet nie polecenie, ale w jego głowie alarm mówił, żeby lepiej jej nie drażnić.
- Lubię upał - odpowiedział spokojnie. - I jestem stąd, ale ty chyba nie? - Zrobił parę kroków w jej stronę. - O tej porze roku, raczej sweter jest dość zbędną częścią garderoby na Flory... - wyjaśniał skąd jego podejrzenia, ale przerwał w pół słowa.
Zatrzymał się gwałtownie czując dłoń dziewczyny na swoim ciele. Odruchowo najpierw spojrzał na rękę nieznajomej, która powstrzymywała go przed wykonaniem kolejnego kroku, a dopiero potem podążył wzrokiem ku wodzie.
Znów przeszedł go dreszcz, bo obecność aligatora była ostatnią rzeczą jakiej by sobie życzył w tamtej chwili. Nie dość, że bał się o ewentualny skok do wody za cieżarną kobietą to teraz jeszcze stała przed nim wizja walki z olbrzymim gadem pragnącym ich oboje rozszarpać.
- Nie mam pojęcia. Z pół metra? Nas nie dosięgnie - odpowiedział pewnie, a potem postanowił w końcu polepszyć swoje położenie. - Spójrz, cień nam ucieka i robi się za gorąco. Miałaś rację. - Zmienił nagle temat. Jego palce powoli zacisnęły się na nadgarstku dziewczyny u dłoni, którą opierała o jego klatkę piersiową. - Ucieknijmy przed słońcem. Najlepiej nieco dalej od wody, aby nie gryzły nas insekty. Może tam? - Wolną ręką wskazał oddalone od mokradeł niskie palmy, pod którymi mogliby po postu usiąść.
Miał nadzieję, że nieznajoma podąży za nim. Uznał, że nie poluzuje uścisku dopóki nie poczuje oporu. Nie chciał wywierać na niej presji, ale zdecydowanie pragnął zmienić miejsce ich położenia.
- Nie żebym był wścibski, ale możesz mi powiedzieć co tutaj robisz sama? O tej godzinie? - Zapytał starając się wybadać, czy kobieta orientuje się w swojej sytuacji. - Wiem, że to wolny kraj, ale w twoim stanie samotne spacery wzdłuż mokradeł to chyba nie najlepszy pomysł - dodał spoglądając na wielki brzuch, którego nie mogły okryć połacie swetra. - Który to miesiąc? - Miał nadzieję, że zagadując dziewczynę powoli poprowadzi ją w kierunku, gdzie znajduje się więcej osób, a co za tym idzie on sam poczuje się nieco bardziej zrelaksowanym, bo póki co nie miał zielonego pojęcia o co chodziło w całe tej farsie.

Charlie Wellsh
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 4 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! You are the best - za rozbicie puli nagród w plebiscycie z okazji pół roku forum! mam motorek w tyłku, klepię posty cały dzień Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon celebrity's best friend: Francesca & Rhys celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Będę brał Cię... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I ship it 2020 Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Trick or treat till the neighbors gonna die of fright Filling your dreams to the brim with fright I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Fingers like snakes and spiders in my hair I am the one hiding under your bed This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night All I want for Christmas is you Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! Największy szczęściarz 2020 "Cześć, co tam?" 2020 Wszyscy mnie znają 2020 I won't even wish for snow Something's waiting no to pounce temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV I OWN THIS TOWN MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! ALL BY MYSELF SCENARZYSTA NA DOROBKU Novel PHONE ADDICTED KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR Mam wiecznie pokaleczone ręce Gram na nerwach Stołuję się na mieście Przypalę nawet wodę Lubię aktywne zwiedzanie Rozrzutny Koszula to moja druga skóra Wspinam się na szczyty Uprawiam sporty wodne Boje się zobowiązań Obcokrajowiec Zaczynam dzień zimnym prysznicem Preferuję kilkudniowy zarost biegam Lubię zapach damskich perfum Stale mam jakieś kontuzje Lubię młodszych Mistrz poker face'a Noszę na ręku zegarek Najpierw płatki, potem mleko Noszę rodowy sygnet Palę cygara Lubię pończochy Wracam do How I Met Your Mother Koneser wykwintnych alkoholi Mam ciężką nogę Chodzę na siłkę TYP OSOBOWOŚCI: PRZEDSIĘBIORCA OSOBA PUBLICZNA W ZWIĄZKU JESTEM ZAKOCHANY/A MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PODRÓŻNIK DAWCA ORGANÓW WYSPORTOWANY NIEPALĄCY LUBIĘ ZIÓŁKO ZNAM 3 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM JESTEM PUCHONEM HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ MAM INNE ZWIERZĄTKO KOMEDIANT IMPREZOWICZ PEWNY SIEBIE BAJECZNIE BOGATY ryzykant wieczny Piotruś Pan W CZEPKU URODZONY ŻARŁOK WIELBICIEL SUSHI PIJAM WHISKY #TEAM_MARVEL Śpię nago I LOVE YOU, BABY! DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM How did this happen? Are you gonna be my girl? Fake it till you make it Pizzaiolo house flipper superhero You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher sweet disaster i only lie when i love you Pełna chata Food Fight DANSE MACABRE SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ I'M SO HIGH! THANK YOU, NEXT! I NEED A DOCTOR NA KAŻDĄ RĄCZKĘ A TY CAŁUJ MNIE! NOTHING BREAKS LIKE A HEART NO CHEATING SUNRISE SUNSET HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM THIEF LIAR, LIAR, LIAR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN FOODIE SING A SONG DANCING QUEEN CALL 911 Blues brothers
mów mi/kontakt
Borsuk
Lou Wellsh
a

Post

Charlie pozwala Remiemu prowadzić ich obydwoje w stronę końca broadwalku. Zazwyczaj nie bywa tak lekkomyślna, ale generalnie wierzy w bezpieczeństwo parku Everglades i to, że na ścieżkach zaplanowanych przez park, nie może przytrafić się jej nic złego. Kontynuuje rozmowę dopiero wtedy, kiedy obydwoje schodzą z drewnianego podestu i stają na żwirowej drodze z dala od mokradeł. Stara się mówić wyraźnie, ale odbierająca jej oddech zadyszka nieco jej to uniemożliwia.
Jedenasty – odpowiada pewnie i krótko na jedne z wybranych przez siebie pytań, które mężczyzna jej zadaje. Przybliża się i próbuje wyczytać z jego twarzy wyczekiwaną konsternację. W końcu śmieje się i odgarnia włosy, którymi wiatr oblepił jej twarz.
Początek ósmego. To znaczy, że się jeszcze toczę i że nie mogę już spać po nocach. Stąd spacery o wschodzie słońca. Poza tym ciężarne kobiety chyba jeszcze nie są ubezwłasnowolnione, nie? – dopowiada z zaczepnym zakończeniem i faktycznie ściąga sweter z ramion, a następnie zawiązuje go sobie nad brzuchem, w miejscu, gdzie kiedyś miała talię.
Poza tym ja to ja. To ty panie „jestem z Florydy więc niestraszny mi upał i krokodyle” jesteś blady tak, jakbyś przez ostatnie kilka minut robił weryfikację swojego dotychczasowego życia – dziewczyna próbuje wyrównać oddech i poklepuje nieznajomego po ramieniu.
Ale właśnie! – dorzuca za moment, kiedy do głowy przychodzi jej kolejne absurdalne pytanie. – Z czystej ciekawości, gdybyś miał zakończyć swoje życie teraz, właśnie w tej minucie, byłbyś spełniony czy byłoby coś, czego byś żałował? – zadaje przedziwne pytanie żywo zainteresowana, ale po chwili dociera do niej, że zabrzmiała jak nawiedzona seryjna morderczyni, która sztucznym brzuchem kupuje sobie sympatię i zaufanie potencjalnych ofiar. Szybko podnosi ręce do góry w geście niewinności.
Nie chciałam tak zabrzmieć! To znaczy, chciałam, bo jesteś wyraźnie starszy i jestem po prostu ciekawa, ale wiem, jak to mogło... Ja po prostu lubię dziwne rozmowy, wiesz? W zasadzie wszystko ze mną w porządku. I nie łapię ofiar do mordu na udawaną ciążę, jakby co! – rozwiązuje wątpliwość, która jej przyszła do głowy, podwijając koszulkę na brzuchu –Jest prawdziwy – dodaje fonię, gdyby sam obraz nie wystarczył i robi kilka kroków do tyłu z zakłopotania. Macha rękami w stronę wyjścia z parku, dwa razy otwiera usta, żeby powiedzieć jak jej głupio i znów robi kilka kroków do tyłu. Charlie, jesteś dziwadłem.


Remi Soriente
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Była tancerka, która przez kontuzję straciła marzenia o wielkiej karierze, obecnie studentka weterynarii, która kocha zwierzęta i swoją nową pasję. Oprócz tego w jej sercu znalazło się miejsce dla dwóch uroczych kudłatych kulek oraz pewnego niezwykle przystojnego policjanta, przy którym to czuje się naprawdę bezpiecznie, co zrozumiała po tym jak została napadnięta. Niestety odkąd Carter wyjechał wraz ze szczeniakami to jej serce rozsypało się na milion kawałków. Wydawało jej się że poskładała z Chetem, ale ten jedynie pozbawił ją dziewictwa i złamał jej serce.
21
170

Post

#4

Kieran Burreau

Rosalie poznała Kierana w pewnej restauracji śniadaniowej. Zaintrygował ją mężczyzna czytający książkę, którą ona właśnie skończyła, chciała więc wiedzieć jakie opinie by usłyszała od osoby, której właściwie nie zna? Okazało się że mieli dosyć podobne poglądy, a ich opinia nie różniła się zbytnio na temat tej książki. Rose nie zdradziła oczywiście zakończenia, proponując mu (dosyć odważnie jak na jej osobę) że będą mogli o tym porozmawiać na spotkaniu, podczas którego Rose pokaże mu jakieś nowe miejsce w Hope Valley, którego Burreau nie zna. Okazało się przecież, że blondyn jest przyjezdnym. Odbyli od tego czasu wiele spotkań i coraz więcej szatynce podobało się w Kieranie, chyba nawet nie zauważyła, że zaczyna być w nim zauroczona, podczas gdy on chyba raczej traktował jako przyjaciółkę. Jednak Hepburn jest zbyt nieśmiała, by wyznać mu swoje uczucia, dlatego ciągle tak spotykają się w przyjacielskich stosunkach i Rose wyszukuje nowe, nieznane dotąd miejsca, w które mogłaby zabrać Burreau. Dzisiaj idealnym miejscem na spotkanie był park narodowy i miejsce, które ostatnio widziała podczas górskich przechadzek z Delilah, otóż jedna ze ścieżek prowadziła w koronach drzew. Jednak zanim wkroczyli w tę jakże wysoką partię, musiała dowiedzieć się najważniejszego.
- Hej Kieran, pewnie nie byłeś nigdy tutaj, ale to nie będzie zwykła górska wycieczka, tylko chciałabym byśmy poszli o tam. - przywitała się z blondynem, nieśmiało dając mu cmoka w policzek, przy czym chyba zawsze oblewał ją rumieniec, a potem odwróciła się do niego bokiem, by móc pokazać miejsce, gdzie chciałaby by się wybrali. Na szczęście robiła to dopóki twardo stali na podłożu, w dodatku na niezbyt dużej wysokości nad poziomem morza.
- Teraz moim głównym pytaniem jest to, czy nie masz lęku wysokości? Bo tam będzie naprawdę wysoko. - zapytała, mając w głowie w razie czego plan B, zawsze takowy miała, nigdy nie szła na żywioł. Na sobie miała długie, lniane spodnie i zwiewną, kwiecistą bluzkę z odkrytymi ramionami. Je mogła jeszcze odkrywać, byle nie nogi nad poziomem kolana, a dokładniej jedną nogę.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Hurricane Season temat miesiąca - listopad BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind WHEN WE WERE YOUNG ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING I killed Laura Palmer YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND STUDENT PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH NIEWINIĄTKO OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Czytam książki Jedzonko? Tylko słodkie! Kocham zwierzęta Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Lubię zapach męskich perfum Często się rumienię Dbam o zwierzaki w schronisku Tańczyłam w balecie Śpię w kusej bieliźnie FRIENDZONE CRY BABY NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER THANK YOU FROM THE MOUNTAIN SMERF PRACUŚ DANSE MACABRE Koniara Takin' this one to the grave shit, where am I? Like a virgin Eminem
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Młody adwokat, który rozpoczął pracę w kancelarii ojca. Chłodno logicznie myślący, mający blade pojęcie o ludziach innych niż ci, z którymi pracuje. Przez wielu uważany za sztywnego i mało imprezowego., ale jak się go pozna jest całkiem fajny. Jeśli oczywiście lubi się specyficznych osobników.
26
181

Post

Flynn miał tendencję poznawania ludzi w dość nietypowych miejscach, przy czym żadne z nich nie było imprezą, ani bankietem. Bardziej działo się to drogą przypadku, czy to w kawiarni, czy w jakiejś restauracji, w której akurat miał być. Nadal co prawda nie rozumiał, czemu w ogóle ludzie go zaczepiali, kiedy jego własnym logicznym zdaniem nie wyróżniał się niczym szczególnym, niemniej nie oponował. Nigdy nie miał nic przeciwko towarzystwu, chociaż nigdy też sam go nie szukał. Ono po prostu było. Zupełnie, jakby ludzie wiedzieli, że kiedy się przysiądą, będą mogli porozmawiać. Zakładając oczywiście, że zniosą szczerość chłopaka, jak również pokażą się z dobrej strony. Nie lubił chaosu, a już z takimi osobami miał do czynienia.
Rosalie była jedną z tych osób, z którymi pierwszy kontakt miał właśnie w restauracji. Czytając książkę nie spodziewał się, że ostatecznie wda się w dość ciekawą rozmowę na temat przemyśleń związanych z treścią lektury. Od słowa do słowa i ostatecznie jakoś więcej ze sobą rozmawiać zaczęli. Tym bardziej, że dziewczyna postanowiła pokazać Burreau wszelkie tajemnicze miejsca miasteczka, których nie miał jeszcze okazji zobaczyć. Nie spacerował tak wiele, dużo czasu poświęcając pracy, więc nie marudził na wieść o przewodniku. Może dzięki temu jego aparat nie będzie się marnował w pokrowcu.
Dzisiejszego dnia umówili się do, cóż, nie do końca pamiętał gdzie, ale od takiego planowania była tutaj Rose. Spotkali się w umówionym miejscu, kierując się do celu.
-Proszę, nie mów mi Kieran. Powiedziałem ci na początku, że nie lubię tego imienia. Każdy mówi do mnie Flynn - powiedział na wstępie, krzywiąc się nieznacznie kiedy zwróciła się do niego imieniem, którego nie lubił. To samo, które nadali mu rodzice. - Wydaje mi się, że jeszcze nie miałem okazji tu być. Wziąłem aparat, więc liczę na mnóstwo ciekawych miejsc - uśmiechnął się do niej, pokazując pokrowiec ze sprzętem.
-Nie mam, więc możesz mnie brać wszędzie, gdzie chcesz - stwierdził. Całe szczęście podobne przypadłości go nie ograniczały.

Rosalie Hepburn
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nailed It! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ups! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Love scenario LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Podziwiam figury w podwodnym muzeum Niestraszny mi dom strachu Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Ride with the moon in the dead of night All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Fingers like snakes and spiders in my hair Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I'm just gonna keep on waiting I won't ask for much this Christmas Make my wish come true Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Rozgrzewam się na aerobiku temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Oh shit Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ #TEAM_MARVEL PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY SCHLUDNY PACYFISTA JESTEM NIEWIERZĄCY/A SINGIEL PRAWO SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI WYSPORTOWANY MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU MAM WŁASNY DOM URODZONY ZIMĄ Koszula to moja druga skóra MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS WRONG NUMBER toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Była tancerka, która przez kontuzję straciła marzenia o wielkiej karierze, obecnie studentka weterynarii, która kocha zwierzęta i swoją nową pasję. Oprócz tego w jej sercu znalazło się miejsce dla dwóch uroczych kudłatych kulek oraz pewnego niezwykle przystojnego policjanta, przy którym to czuje się naprawdę bezpiecznie, co zrozumiała po tym jak została napadnięta. Niestety odkąd Carter wyjechał wraz ze szczeniakami to jej serce rozsypało się na milion kawałków. Wydawało jej się że poskładała z Chetem, ale ten jedynie pozbawił ją dziewictwa i złamał jej serce.
21
170

Post

Kieran Burreau

Rosalie wiedziała co to znaczy nie lubić swojego imienia, sama często wolała swojego zdrobnienia. Jednak Flynn nie doceniał tego pierwszego imienia, który akurat Hepburn kojarzył się z bohaterem powieści "Blask", który naprawdę stanął przed bardzo trudnym zadaniem i nie mając niczyjego wsparcia dzielnie zapanował nad ludem podczas jakby nie patrzeć masakry, gdy ich świat został zaburzony. Charyzmatyczny bohater poradził sobie z tym zadaniem, jednak z pomocą pewnej żeńskiej postaci, ale wróćmy do właściwego tematu. Chyba sama Rose nie poznawała ludzi na imprezach, pewnie dlatego bo często na nie nie uczęszczała, między innymi ze względu na to, że musiała porzucić taniec. Widok innych szczęśliwych w tańcu za bardzo bolał.
- Przepraszam Flynn, jednak wciąż nie mogę pozbyć się tego, że przypominasz mi charyzmatycznego kapitana statku kosmicznego, z tej książki o której ostatnio ci opowiadałam. - przeprosiła go ładnie, bo znów się zapomniała z tym imieniem. Jej się podobało, było bardzo subtelne i tajemnicze, pasujące do mężczyzny. Nie chciała go urazić, postanowiła się zatem bardziej pilnować, przynajmniej następnym razem.
- W takim razie bardzo się cieszę, bo ta ścieżka prowadzić nas będzie wysoko w koronach drzew. I na pewno będziesz miał dużo okazji do użycia aparatu, bo z tego co widziałam to piękne widoki nas czekają. - wyjaśniła od razu miejsce, w jakie się wybierają i ucieszyła się na fakt, że blondyn nie ma lęku wysokości. Tym samym dowiedziała się o nim czegoś nowego. Rose lubiła dowiadywać się więcej, poznawać Burreau, dzięki temu nie tworzyła w swojej głowie wyimaginowanego ideału, w którym mogłaby się zakochać, tylko raczej realnie oceniała tego prawnika. Ruszyli zatem w drogę.
- Jak w pracy? - zadała więc standardowe pytanie podczas każdego ich spotkania. Wiedziała przecież, że mężczyzna sporo pracuje.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Hurricane Season temat miesiąca - listopad BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind WHEN WE WERE YOUNG ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING I killed Laura Palmer YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND STUDENT PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH NIEWINIĄTKO OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Czytam książki Jedzonko? Tylko słodkie! Kocham zwierzęta Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Lubię zapach męskich perfum Często się rumienię Dbam o zwierzaki w schronisku Tańczyłam w balecie Śpię w kusej bieliźnie FRIENDZONE CRY BABY NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER THANK YOU FROM THE MOUNTAIN SMERF PRACUŚ DANSE MACABRE Koniara Takin' this one to the grave shit, where am I? Like a virgin Eminem
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Młody adwokat, który rozpoczął pracę w kancelarii ojca. Chłodno logicznie myślący, mający blade pojęcie o ludziach innych niż ci, z którymi pracuje. Przez wielu uważany za sztywnego i mało imprezowego., ale jak się go pozna jest całkiem fajny. Jeśli oczywiście lubi się specyficznych osobników.
26
181

Post

Nijak nie rozumiał, co takiego kierowało jego rodzicami, żeby nazwać go tak, a nie inaczej. Jaki widzieli sens w nadaniu mu imienia “Kieran”, które brzmiało jak jakaś mało inteligentna postać z książki dla nastolatek. Przez ponad dwadzieścia lat nie potrafił się do niego przekonać i nie zanosiło się na to, by kiedyś miało się to zmienić, niezależnie od wszystkiego. Dlatego kiedy tylko mógł, mówił ludziom, że nazywa się Flynn. To brzmiało jakoś lepiej i bardziej akceptowalnie. Zapewne gdyby nie to, że już w pewnym kręgach prawniczych był znany, zmieniły je, wykreślając na zawsze z życiorysu to pierwsze.
-Daleko mi do kapitana statku kosmicznego, ale kto wie, może moja matka była pod wpływem alkoholu, kiedy postanowiła mnie nazwać - skomentował. Nie był na nią zły, ale zdecydowanie wolałby, aby nie zapominała, że poza salą sądową i pracą był Flynnem, a nie Kieranem.
-Idealnie. Dawno nie miałem okazji spacerować w podobny sposób - rzucił, zerkając na dziewczynę, by zaraz potem rozejrzeć się po okolicy. Uwielbiał spacery, ale ze względu na pracę nie miał na nie tak wiele czasu, jakby chciał. Nic dziwnego, że mimo wszystko było mu na rękę, że mógł dzisiaj porobić również trochę zdjęć, których brakowało mu w jego kolekcji.
Chwilę później ruszył na dziewczynę, ostrożnie stawiając kroki. Nie spieszyło im się, więc gonić nie musieli, niemniej wolał zachować ostrożność, bo nigdy nie wiadomo, kiedy nagle stopę źle postawi. A wypadek byłby mu bardzo nie na rękę.
-Jeśli mam być szczery, trochę męcząco. Wiele spraw, gdzie klienci są nad wyraz niezdyscyplinowani i bardzo chaotyczni. Ale nie mówmy o tym. Czy nie chodziło o to, by spędzić trochę czasu razem na łonie natury? - spojrzał na nią, lekko się uśmiechając. Co prawda mógłby opowiadać, ale aktualnie był zafascynowany widokami. - A jak u ciebie? Ogólnie, niekoniecznie w pracy.

Rosalie Hepburn
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nailed It! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ups! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Love scenario LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Podziwiam figury w podwodnym muzeum Niestraszny mi dom strachu Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Ride with the moon in the dead of night All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Fingers like snakes and spiders in my hair Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I'm just gonna keep on waiting I won't ask for much this Christmas Make my wish come true Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Rozgrzewam się na aerobiku temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Oh shit Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ #TEAM_MARVEL PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY SCHLUDNY PACYFISTA JESTEM NIEWIERZĄCY/A SINGIEL PRAWO SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI WYSPORTOWANY MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU MAM WŁASNY DOM URODZONY ZIMĄ Koszula to moja druga skóra MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS WRONG NUMBER toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Była tancerka, która przez kontuzję straciła marzenia o wielkiej karierze, obecnie studentka weterynarii, która kocha zwierzęta i swoją nową pasję. Oprócz tego w jej sercu znalazło się miejsce dla dwóch uroczych kudłatych kulek oraz pewnego niezwykle przystojnego policjanta, przy którym to czuje się naprawdę bezpiecznie, co zrozumiała po tym jak została napadnięta. Niestety odkąd Carter wyjechał wraz ze szczeniakami to jej serce rozsypało się na milion kawałków. Wydawało jej się że poskładała z Chetem, ale ten jedynie pozbawił ją dziewictwa i złamał jej serce.
21
170

Post

Kieran Burreau

Dlaczego od razu mało inteligentna postać? Skoro był kapitanem statku kosmicznego, był charyzmatyczny to mógłby być politykiem. A choć oni są często fałszywi i obiecują wiele, by i tak potem tego nie spełnić to są też inteligentni, a przynajmniej powinni być. Rose uważała że każdy władca powinien być rozsądny i inteligentny, by dobrze dobrać sobie doradców i by nie kierować się głównie ich poglądami, mieć też swoje własne. Dlatego też nie uważała tego bohatera książkowego jako pustego, nieinteligentnego, wręcz odwrotnie.
- A ja uważam że w razie jakiejś katastrofy byłbyś w stanie zostać przywódcą i rozsądnie poprowadzić tłum oraz przede wszystkim ujarzmić panujący wśród nich chaos. - powiedziała szczerze, jednocześnie go komplementując, bo właśnie widziała w nim takiego poważnego, rozsądnego i stonowanego przywódcę który nie rzuci wszystkiego pod napływem chwili, a wręcz przeciwnie, przemyśli, przekalkuluje i wybierze najlepsze rozwiązanie, nawet wbrew osobom, które tylko głośno krzyczą, a tak naprawdę patrzą tylko na swoje dobro, a nie innych.
- Już tak się na nią nie złość z tego powodu, zawsze mogła cię nazwać na cześć jakiegoś bohatera brazylijskiej telenoweli, wtedy to by było bardziej zrozumiałe. - dodała próbując jednak nieco bardziej załagodzić sytuację. Sama pamiętała jak jej matka opowiadała jak to na sali porodowej kobiety chciały nazywać swoje córki na cześć "Zbuntowanego Anioła" w osobie grającej postać Natalii Oreiro, czy Flynn lubiłby być Ivo czy jakimś innym bohaterem telenowel? Rose miała szczęście, że nie została Milagros, a przynajmniej miała rozsądną matkę. Chociaż jak to było kiedyś w żartach, jak mama lubi róże to nadała dziecku imię Róża, a dlaczego jej syn ma na imię Wacek? Może Rosalie powinna cieszyć się zatem, że urodziła się dziewczynką? Tak więc spacerowali i podziwiali widoki, które naprawdę zapierały dech w piersiach.
- Jeśli mam być szczera to również jestem tutaj pierwszy raz, bo ostatnio byłam na trasie wspinaczkowej, gdzieś tam. Tylko przede mną i moją koleżanką byli jacyś nieodpowiedzialni ludzie, którzy przestawili znaki i przez to poszłyśmy bardzo trudną i niebezpieczną trasą. - opowiedziała mu zatem tę mrożącą krew w jej żyłach historię, podczas której na szczęście dziewczyny zorientowały się przy pierwszych trudach, że coś jest nie tak i wróciły tak jak przyszły wcześniej. To było dobre posunięcie zważywszy na fakt, że mogłaby już tu nie być gdyby poszły dalej ścieżką śmierci. Słysząc jego kolejne słowa wręcz rozpłynęła się pod tonem jego głosu, a jego słowa "Czy nie chodziło o to, by spędzić trochę czasu razem na łonie natury?" wywołały delikatny rumieniec oraz piękny uśmiech na jej twarzy.
- Oczywiście, tutaj chodzi o pełen relaks i piękne widoki. Może zrobić ci zdjęcie na tle tych drzew? - najchętniej sfotografowałaby się razem z nim, jednak bycie tak blisko Burreau sprawiało, że Rose zaczynała czuć się niezręcznie, bo chciałaby wtedy jego bliskości, złapać go za rękę czy dać cmoka w policzek... jednak to nie wypadało przyjaciółce, a dziewczyną Kierana przecież nie była. Jednak na pytanie co u niej na chwilę odwróciła wzrok. To, że chciała się z nim spotkać było też spowodowane tym, że po pogrzebie dziadka miała jeszcze dwa dni urlopu i nie chciała spędzać ich w domu. Oglądanie smutnych rodziców przyprawiało ją o smutek, chyba nadal się nie pogodziła z tą stratą. Zatrzymała się więc pod pretekstem oglądania widoków, czując jak znów do jej oczu napływają łzy.
- Wszystko w porządku poza tym że... kilka dni temu odszedł mój dziadek, znaczy się to nie był mój biologiczny dziadek tylko drugi mąż babci, ale kochał mnie tak jakbym była jego własną wnuczką, bo własnych dzieci ani wnucząt nie miał, a ja również pokochałam go tak samo jak moich biologicznych dziadków. Szczerze mówiąc trudno pogodzić mi się z kolejną stratą. - wiedziała że może mu zaufać, może się przed nim otworzyć i wyjawić swoje uczucia. No może oprócz tych, że Flynn bardzo jej się podoba i chciałaby zbudować z nim głębszą, romantyczną relację. Objęła się ramionami, czując że nagle robi jej się zimno. Nie chciała się rozkleić, dlatego potrzebowała ciepła, ciepła drugiej osoby.
- Flynn, czy mógłbyś mnie przytulić? - zaryzykowała zatem bardzo nieśmiałym tonem, obdarzając go tym swoim niewinnym i niepewnym spojrzeniem, ocierając jednocześnie łzy, które już zdołały uciec spod jej kontroli. Nie chciała być beksą, jednak te łzy po utracie kogoś bliskiego prędzej czy później musiały opuścić jej ciało, cała ta sytuacja musiała w końcu z niej zejść.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Hurricane Season temat miesiąca - listopad BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind WHEN WE WERE YOUNG ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING I killed Laura Palmer YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND STUDENT PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH NIEWINIĄTKO OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Czytam książki Jedzonko? Tylko słodkie! Kocham zwierzęta Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Lubię zapach męskich perfum Często się rumienię Dbam o zwierzaki w schronisku Tańczyłam w balecie Śpię w kusej bieliźnie FRIENDZONE CRY BABY NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER THANK YOU FROM THE MOUNTAIN SMERF PRACUŚ DANSE MACABRE Koniara Takin' this one to the grave shit, where am I? Like a virgin Eminem
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Młody adwokat, który rozpoczął pracę w kancelarii ojca. Chłodno logicznie myślący, mający blade pojęcie o ludziach innych niż ci, z którymi pracuje. Przez wielu uważany za sztywnego i mało imprezowego., ale jak się go pozna jest całkiem fajny. Jeśli oczywiście lubi się specyficznych osobników.
26
181

Post

-Zdrowego rozsądku z całą pewnością mi nie brak, ale pytanie, czy ludzie w ogóle chcieliby słuchać. Z tego, co zdążyłem się zorientować, są nad wyraz chaotyczni i zawsze wiedzą najlepiej. Niemniej to miłe, że pokładasz we mnie takie nadzieje - stwierdził. Nigdy nie zastanawiał się nad tym, czy faktycznie nadałby się na przywódcę. Nigdy nawet nie chciał nim zostać, bo nie uważał, by było to coś istotnego w jego życiu. Chociaż czy posiadanie własnej kancelarii prawnej, jak również bycie w niej szefem nie wiązało się z pewnego rodzaju przywództwem? Co innego jednak dowodzić garstką osób w pracy, a co innego ludźmi, którzy walczyli o przetrwanie.
-Wtedy niezależnie od wszystkiego zmieniłbym to imię tak szybko, jak to możliwe. Nie rozumiem tylko czemu właściwie moim pierwszym imieniem nie mogło być moje drugie imię, skoro brzmi znacznie lepiej - skomentował. Nigdy nie zrozumie wyboru swoich rodziców, a pytanie ich o to również nie miało większego sensu, bo zapewne usłyszałby, że takie po prostu się matce spodobało. Zapewne chciała go jakoś wyróżnić, ale na litość wszystkiego, nie można było tego zrobić w zupełnie inny sposób? Przecież teraz był napiętnowany niemal do końca życia.
-Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy robią takie rzeczy. Celowe narażanie na niebezpieczeństwo, utratę życia czy uszczerbek na zdrowiu jest karalne, więc jeśli kiedyś dowiesz się kto to, ewentualnie będziesz świadkiem czegoś takiego, daj mi znać. Z łatwością mogę wystosować stosowny pozew - rzucił. Nie lubił odpowiedzialności, która na dodatek narażała innych, a już z całą pewnością nie lubił, kiedy dotyczyło to ludzi, którzych znał osobiście.
-Raczej nie jestem wielkim fanem zdjęć. Zdecydowanie bardziej wolę je robić sam, więc jeśli masz ochotę, powiedz, a zrobimy małą sesję. Dawno nie pracowałem z ludźmi - uśmiechnął się do niej ciepło. Miło, że proponowała, ale Kieran mimo wszystko nie nadawał się w swojej ocenia na modela. Było na świecie znacznie więcej odpowiednich osób, niż on sam, więc czemu miałby się pchać za obiektyw?
-Przykro mi - powiedział na wieść o tym, że straciłą dziadka. On nie pamiętał żadnego z pogrzebów, na jakim był, niemniej podejrzewał, że to musiało być bolesne dla dziewczyny, która wydawała się nad wyraz przybita. Czy to właśnie były chwile, w której człowiek potrzebował czekoladowych lodów?
-Jak najbardziej, jeśli tylko dzięki temu poczujesz się lepiej - skinął głową, podchodząc do niej i obejmując ramionami. Domyślał się, że potrzebowała chwili, żeby się uspokoić. Jak dobrze, że miał cały dzień wolny.

Rosalie Hepburn
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nailed It! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ups! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Love scenario LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Podziwiam figury w podwodnym muzeum Niestraszny mi dom strachu Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Ride with the moon in the dead of night All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Fingers like snakes and spiders in my hair Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I'm just gonna keep on waiting I won't ask for much this Christmas Make my wish come true Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Rozgrzewam się na aerobiku temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Oh shit Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ #TEAM_MARVEL PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY SCHLUDNY PACYFISTA JESTEM NIEWIERZĄCY/A SINGIEL PRAWO SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI WYSPORTOWANY MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU MAM WŁASNY DOM URODZONY ZIMĄ Koszula to moja druga skóra MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS WRONG NUMBER toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Była tancerka, która przez kontuzję straciła marzenia o wielkiej karierze, obecnie studentka weterynarii, która kocha zwierzęta i swoją nową pasję. Oprócz tego w jej sercu znalazło się miejsce dla dwóch uroczych kudłatych kulek oraz pewnego niezwykle przystojnego policjanta, przy którym to czuje się naprawdę bezpiecznie, co zrozumiała po tym jak została napadnięta. Niestety odkąd Carter wyjechał wraz ze szczeniakami to jej serce rozsypało się na milion kawałków. Wydawało jej się że poskładała z Chetem, ale ten jedynie pozbawił ją dziewictwa i złamał jej serce.
21
170

Post

Kieran Burreau

Chaos musiał zostać przez kogoś nareszcie ogarnięty, inaczej na pewno groziła światu zagłada. Dlatego przywódca powinien być przede wszystkim poukładany i rozsądny, mający własne zdanie, to było na pewno jej spostrzeżenie na przełomie lat.
- I to właśnie dlatego powinien nimi pokierować ktoś rozsądny, kto zasugerowałby pracę w grupie. Często pojawiają się sytuacje, gdzie samemu nie ma się szans, ale w zorganizowanej grupie już owszem, jednak ktoś musi być wtedy liderem, bo jeśli każdy będzie się rządził na swój sposób to nigdy taka grupa niczego nie osiągnie, a już na pewno nie sukcesu. - i znów podzieliła się z nim swoimi myślami, spostrzeżeniami na temat rządzenia grupą. Ona naprawdę pokładała nadzieję w Burreau i to nie tylko ze względu na jego imię ale też na jego charakter i wykonywaną pracę. Prowadzenie własnej firmy to też takie jakby rządzenie tylko że mniejszą ilością osób, takie mini państwo. Jeżeli jednak się w tym sprawdzi to czemu nie spróbować pójść o krok dalej? Byleby tylko podążać za marzeniami.
- Nie wiem, wydaje mi się że twoja mama chciała cię tym imieniem wyróżnić na tle innych. Sama w klasie miałam kilku Flynnów, a już osoby o imieniu Kieran żadnej. A skoro rodzice tak cię wyróżnili to na pewno mieli jakieś plany wobec ciebie kim zostaniesz w przyszłości. Czy oni chcieli byś został prawnikiem? - tak też jej się wydawało, może niektórzy po prostu lubili specyficzne imiona i nie trzeba było się niczego w tym doszukiwać? Albo chcieli też by ich dziecko zaistniało w świecie, a jakie mieli marzenia o jego przyszłości to już pewnie oni sami tylko wiedzą. Rose rozmawiała niejednokrotnie z rodzicami o tym, jakie oni mieli wobec niej plany i wiedziała, że chcieli by została aktorką, albo spełniała swoje marzenia jako tancerka, kiedy to była tak bardzo szczęśliwa. Los jednak chciał inaczej, jednak jej rodzice cieszą się że ich córka wybrała weterynarię niż jakieś kaskaderstwo czy jeździectwo, podczas którego można spaść z konia.
- Nawet nie masz pojęcia jak się przeraziłyśmy, gdy się zorientowałyśmy gdzie jesteśmy. Jestem bardzo zła na ludzi, którzy pewnie uważali to za świetny żart, ale gdyby trafiło na kogoś innego kto by się nie zorientował w tym, jak trudna i niebezpieczna jest ta trasa to mogłoby się to skończyć fatalnie. Nie lubię się mścić, ale chciałabym by ich nieco uświadomić w tym, jak skrajnie nieodpowiedzialnie się zachowali. Myślisz że szlaki tutejsze są kamerowane i moglibyśmy się dowiedzieć kim byli ci khem, żartownisie? - wracając wspomnieniami do tamtej historii aż ciarki przeszły jej po plecach. Wtedy też przystanęła i zaczęła rozglądać się po drzewach w poszukiwaniu jakiś kamer. Nie była jednak do końca pewna tego czy w ogóle takowe mogą się znajdować w parku narodowym. Na propozycję małej sesji zdjęciowej Rose się zarumieniła, bo w jej mniemaniu wcale ładnie na zdjęciach nie wychodziła, poza tym nie miała jakiegoś drygu do modelingu, nawet by nie wiedziała pewnie jak zapozować.
- Jeżeli sprawi ci to przyjemność i podszkoli twoje umiejętności z aparatem to możemy zrobić kilka zdjęć, ale nie jestem modelką numer jeden, wręcz fatalnie wychodzę na zdjęciach. Aparat mnie trochę peszy, chcę wyjść jak najlepiej, a potem jak widzę zdjęcie to wydaje mi się ono strasznie sztywne. - zdradziła mu swoje podejście do zdjęć, ale wcale się przed tym nie broniła, może uda się jej przemóc na tyle by wreszcie być sobą i wyjść całkiem ładnie i naturalnie na fotografiach? Czasem wystarczy dobry fotograf do zrobienia magicznego zdjęcia u zwykłej dziewczyny z sąsiedztwa. Jednak po chwili przeszli parę kroków dalej i wyszedł temat dziadka, a wraz z nim smutek dziewczyny. Tak, to była ta chwila kiedy człowiek potrzebuje lodów czekoladowych i zwykłego przytulenia, czasem to daje więcej wsparcia niż milion słów. Gdy tylko blondyn objął ją ramionami, wtuliła się w niego, wdychając jego zapach, czując jego ciepło i próbując się nie rozkleić, co kompletnie jej nie wychodziło, bo wciąż zanosiła się płaczem, czy krótko pochlipiwała. Potrzebowała chwili by w miarę wrócić do siebie, jednak jeszcze nie oderwała się od niego, tylko uniosła nieco głowę do góry.
- Dziękuję, naprawdę mi tego potrzeba. Choć pewnie teraz nie wyglądam idealnie do zdjęć z tymi szklistymi oczami, prawda? - zapytała, a znów na jej policzkach pojawiły się gorące rumieńce, to pewnie ta temperatura w koronach drzew, albo ten płacz, na pewno tak nie działała na nią bliskość Flynna, na pewno. Gdyby to była komedia romantyczna to na pewno on w tym momencie starłby z jej policzka spływającą łzę, a następnie ją pocałował, ale przecież nie byli bohaterami romansu, musiała wrócić na ziemię.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Hurricane Season temat miesiąca - listopad BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind WHEN WE WERE YOUNG ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING I killed Laura Palmer YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND STUDENT PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH NIEWINIĄTKO OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Czytam książki Jedzonko? Tylko słodkie! Kocham zwierzęta Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Lubię zapach męskich perfum Często się rumienię Dbam o zwierzaki w schronisku Tańczyłam w balecie Śpię w kusej bieliźnie FRIENDZONE CRY BABY NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER THANK YOU FROM THE MOUNTAIN SMERF PRACUŚ DANSE MACABRE Koniara Takin' this one to the grave shit, where am I? Like a virgin Eminem
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Młody adwokat, który rozpoczął pracę w kancelarii ojca. Chłodno logicznie myślący, mający blade pojęcie o ludziach innych niż ci, z którymi pracuje. Przez wielu uważany za sztywnego i mało imprezowego., ale jak się go pozna jest całkiem fajny. Jeśli oczywiście lubi się specyficznych osobników.
26
181

Post

-Bycie przywódcą jest dość skomplikowane i uzależnione od warunków. Do tego trzeba mieć powołanie, a nie jestem pewien, czy bym się aż tak nadawał. Z natury jestem raczej pacyfistą, a takie podejście nie każdemu się podoba, bo tłumy bywają żądne krwi - odpowiedział, spoglądając na dziewczynę. Oglądał wiele filmów i wiele było na temat wielkich przywódców, którzy przyczynili się do zmiany historii na tyle, by zapisali się na jej kartach. Kieran, który faktycznie potrafił logicznie myśleć i zapewne nie byłby taki zły w działaniach strategicznych nie był przekonany co do swoich umiejętności podejmowanie decyzji, które mogły narazić pojedyncze jednostki dla dobra grupy, a ten schemat powtarzał się niemal zawsze.
-Jeśli mam być szczery, wolę się wyróżniać inaczej, niż imieniem. Własne osiągnięcia dają znacznie więcej satysfakcji - stwierdził. Tak, zdecydowanie należał do ambitnych osób. Fakt, że jego rodzice byli prawnikami, szanowanymi jeśli miał być szczery, sprawiał, że mimo wszystko każdy go kojarzył. Z tym, że Flynn faktycznie chciał być znany dlatego, że sam na to zapracował, a nie dlatego, że był synem swoich rodziców, którzy zapewniali mu karierę przez nazwisko. - Myślę, że brali to pod uwagę, chociaż to był mój świadomy wybór. Od zawsze miałem styczności z prawem, więc nie wyobrażam sobie robienia czegoś innego - stwierdził. Tak, całe jego dzieciństwo związane było właśnie z tym. Rodzice nie musieli nawet na niego naciskać. Poszedł w ich ślady i niczego nie żałował. Podobała mu się ta pacyfistyczna walka ze światem, gdzie stawał w obronie innych.
-Niektóre z pewnością są, ale zdecydowanie nie wszystko. To kosztuje, a wiadomo, że państwa nie stać na wszystko. Dlatego tu najlepiej zdać się na pytanie ludzi, czy czegoś nie widzieli, bo innych dowodów możesz nie mieć - rzucił. Nie zawsze dało się udowodnić winę i nawet Kieran się z tym liczył. W sprawie zmiany znaków istniało nikłe prawdopodobieństwo, że ktoś zostanie złapany.
-Lubię pracować z ludźmi. Robienie im zdjęć jest znacznie bardziej skomplikowane, niż fotografowanie chociażby budynków. Co prawda najlepiej czuję się w fotografii ulicznej, niemniej chętnie poćwiczę, skoro już jest okazja - uśmiechnął się do niej. - Pozwól, że ja ocenię jak na nich wychodzisz - dodał. Wiele osób mówiło, że źle wychodziło, chociaż wiele razy przekonał się, że to jedynie słowa, które nie mają pokrycia w rzeczywistości.
Nie do końca czuł się komfortowo, kiedy zaczęła płakać. Nie był mistrzem pocieszania innych ludzi, dlatego po prostu ją przytulił. To powinno wystarczyć, prawda?
-Poczekamy aż wyschną. Mamy przecież czas, prawda? - rzucił, ponownie się uśmiechając.

Rosalie Hepburn
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nailed It! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ups! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Love scenario LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Podziwiam figury w podwodnym muzeum Niestraszny mi dom strachu Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Ride with the moon in the dead of night All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Fingers like snakes and spiders in my hair Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I'm just gonna keep on waiting I won't ask for much this Christmas Make my wish come true Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Rozgrzewam się na aerobiku temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Oh shit Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ #TEAM_MARVEL PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY SCHLUDNY PACYFISTA JESTEM NIEWIERZĄCY/A SINGIEL PRAWO SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI WYSPORTOWANY MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU MAM WŁASNY DOM URODZONY ZIMĄ Koszula to moja druga skóra MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS WRONG NUMBER toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Była tancerka, która przez kontuzję straciła marzenia o wielkiej karierze, obecnie studentka weterynarii, która kocha zwierzęta i swoją nową pasję. Oprócz tego w jej sercu znalazło się miejsce dla dwóch uroczych kudłatych kulek oraz pewnego niezwykle przystojnego policjanta, przy którym to czuje się naprawdę bezpiecznie, co zrozumiała po tym jak została napadnięta. Niestety odkąd Carter wyjechał wraz ze szczeniakami to jej serce rozsypało się na milion kawałków. Wydawało jej się że poskładała z Chetem, ale ten jedynie pozbawił ją dziewictwa i złamał jej serce.
21
170

Post

Kieran Burreau

Blondyn miał sporo racji w tym co mówił, ludzie zawsze byli rządni krwi, a gdy nic się nie działo to się po prostu nudzili i wywoływali przez to swoje konflikty. Kiedyś w jakiejś psychologicznej książce było że ludzie którzy mają zbyt wiele czasu to za dużo myślą, a czasem ich myśli są negatywne i gdy nagromadzi się tych negatywnych myśli to potem powoduje się konflikty, tak jakby cały świat i wszyscy ludzie byli powodem twojego złego nastawienia.
- Ja ogółem uważam że świat bez wojen byłby zupełnie lepszy od obecnego, jednak wiem też że gdy stworzy się swoistą idyllę to i tak znajdzie się ktoś, kto postawi się przeciwko takiemu idealnemu światu. - w idealnym świecie zawsze znajdzie się ktoś, kto postanowi wszcząć rewolucję, czasem nawet nie zważając na ofiary. To też było na podstawie jakiejś książki, którą akurat czytała Rose, przypomniawszy sobie tę powieść gdzie świat był idyllą bez wojen aż do pewnego osobnika który rozwalił system i doprowadzał do krwawych starć niedawno bratnich sobie plemion. To na pewno jest trudne, jednak czasem trzeba postawić wszystkich nad tą jedną osobą, mimo tego że może być ona dla nas ważna. Chyba lepiej uratować ludzkość aniżeli uratować tylko jedną istotę, pozwalając wymrzeć przy tym całemu światu.
- O tak, tutaj masz rację. Sama nawet znam to na własnej skórze. A ty jesteś tak dobrze zorganizowany i mądry że na pewno zaistniejesz w prawniczym świecie nie tylko jak syn państwa Burreau, ale jako świetny prawnik w tamtejszej rodzinie. - nawiązała tutaj do swojej pasji, której już nie mogła wykonywać, a mianowicie tańca, jednak to nie był do końca temat o którym chciała rozmawiać, dlatego ugryzła się w język i zmieniła temat na zdolności prawnicze Flynna.
- Ja na przykład od dziecka miałam styczność z aktorstwem poprzez sławnych rodziców, poniekąd z fotografią, bo wiesz pewnie jak to czatują ci paparazzi by tylko uwiecznić ciekawy dla nich kąsek, a przede wszystkim z rodzicami. Nie chciałam jednak zostać aktorką, nie umiem grać kogoś kim nie jestem, reżyserowanie po ojcu, hm, nigdy nie próbowałam, dlatego wybrałam to w czym czułam się najlepsza, w pomaganiu zwierzętom. A co do fotografowania to strasznie mnie krępowali ci paparazzi jako dziecko, jednak z czasem z tego wyrosłam, ale na pewno nie na tyle by zostać modelką na pełen etat. - zaśmiała się po ostatnich słowach. Wiedziała co to znaczy mieć łatkę przypisaną przez posiadanie sławnych rodziców. Pewnie to dlatego że oni pracowali ze sztuką i zainspirowana filmami z turniejów tańca w którym oboje brali udział, wybrała taniec, jednak niestety kontuzja pokrzyżowała jej plany. Może i bardziej by się przekonała już wtedy do wszelakich zdjęć? A tak to wybrała swoją drugą miłość, czego nie żałuje gdy widzi tę wdzięczność w oczach czworonogów. Westchnęła, dowiedziawszy się że wcale tak łatwo nie będzie znaleźć tych dowcipnisiów od znaków, bo jednak chciałaby żeby byli oni świadomi tego, co zrobili, już nie prosiła o wiele tylko o karę finansową by zrozumieli swój błąd. Pewnie nigdy się nie dowie kto to był, a Del również jej nie pomoże, bo po całej tej akcji wyjechała na dłuższe wakacje.
- Dobrze, zatem pozwolę. - zgodziła się z nim w sprawie dotyczącej zdjęć. Obiektyw często ją zawstydzał, ogółem sam w sobie Kieran także, więc na pewno uchwyci te delikatne rumieńce pojawiające się na jej pięknej i delikatnej twarzy. Ona naprawdę nie chciała się rozkleić, starała się, ale to było silniejsze od niej, te nagromadzone w niej emocje, jego bliskość i wsparcie, które dzięki temu objęciu odczuwała, to wszystko wpłynęło na to, że popuściła hamulce i popłakała się. Jednak po chwili, może nieco dłuższej niż oczekiwała, uspokoiła się, odklejając się od blondyna.
- Owszem, mamy. To może ruszymy bardziej w kory drzew? - zaproponowała zatem dalszą podróż, patrząc w górę, na roztaczające się nad nimi ogromne liście tropikalnych drzew. Ten zapach, który tam się wydobywał był niezwykle delikatny i przede wszystkim kojący.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Hurricane Season temat miesiąca - listopad BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind WHEN WE WERE YOUNG ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING I killed Laura Palmer YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND STUDENT PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH NIEWINIĄTKO OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Czytam książki Jedzonko? Tylko słodkie! Kocham zwierzęta Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Lubię zapach męskich perfum Często się rumienię Dbam o zwierzaki w schronisku Tańczyłam w balecie Śpię w kusej bieliźnie FRIENDZONE CRY BABY NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER THANK YOU FROM THE MOUNTAIN SMERF PRACUŚ DANSE MACABRE Koniara Takin' this one to the grave shit, where am I? Like a virgin Eminem
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Młody adwokat, który rozpoczął pracę w kancelarii ojca. Chłodno logicznie myślący, mający blade pojęcie o ludziach innych niż ci, z którymi pracuje. Przez wielu uważany za sztywnego i mało imprezowego., ale jak się go pozna jest całkiem fajny. Jeśli oczywiście lubi się specyficznych osobników.
26
181

Post

-Oczywiście, że byłby lepszy. Gdyby tylko ludzie potrafili ze sobą rozmawiać, szukając wspólnie jakichś kompromisów, jestem pewien, że znaleźliby rozwiązania, które nie wymagają siły. Niestety, rodzaj ludzi uwielbia konflikty i to się nigdy nie zmieni - stwierdził. To, czego chciał, a nawet pragnął, nijak nie umywało się do rzeczywistości. Owszem, nie lubił wojen, ale był realistą - zdawał sobie sprawę, że wykluczenie przemocy nigdy nie będzie możliwe, bo ludzie nie lubią zasad, którym siłą się sprzeciwiają. Taka była ludzka natura. Można było z nią walczyć, ale na ile chciał to robić każdy poszczególny osobnik? W innym świecie Kieran nie miałby pracy, bo nie istniałyby przestępstwa. Ale tak przynajmniej na podobny sposób mógł walczyć, pomagając tym, którzy pragnęli dowieść swojej winy.
-Dziękuję, że tam mówisz. To miłe - uśmiechnął się do niej, kiedy go skomplementowała. Niby w większości stwierdziła fakty, ale nadal uważał, że było to przyjemne uczucie, kiedy ktoś wypowiadał coś podobnego o tobie na głos. Dodatkowo wiązała się z tym wiara w jego umiejętności, jak również pewność, że faktycznie życzyła mu tego wszystkiego, o czym wspomniała. - Środowisko prawnicze jest dość wymagające, jak również niebywale oblegane. Domyślam się jednak, że rzecz ma się tak w stosunku do wielu dziedzin - rzucił. Wiadomo, jeśli ktoś chciał zaistnieć, musiał się czymś wyróżniać. Malarz swoim stylem, tancerz ruchami, a taki prawnik umiejętnością rozwiązywania spraw. Kieran wiedział, że siedząc tylko w rozwodach czy drobnych sprawach nie dowiedzie, że jest w stanie poradzić sobie ze wszystkim. Niby miał czas, niby zyskiwał doświadczenie za każdym razem, kiedy pracował z nowymi klientami, ale to było dla niego za mało. Jego ambicje były znacznie większe.
-Najważniejsze to robić coś, co się lubi i do czego czuje się powołanie. Nie wyobrażam sobie utknąć z czymś, co nie daje mi żadnej satysfakcji - skinął głową, po wysłuchaniu słów dziewczyny. Miała wiele do powiedzenia. Ale może to i lepiej, biorąc pod uwagę, że Kieran nie mówił aż tak dużo, ograniczając się do najważniejszych stwierdzeń.
-Idealnie. Uprzedzam, że często robię je bez uprzedzenia, chcąc zachować chwilę - skomentował. Właśnie to najbardziej podobało mu się w fotografii ulicznej. Chwytał chwile i utrwalał je na zdjęciach.
-Jeśli tylko czujesz się na siłach - uśmiechnął się, klepiąc ją po ramieniu. Dobrze, że miał Florence, która uczyła go obycia z ludźmi, jak również oglądał od czasu do czasu jakieś dziwne seriale w telewizji.
Skierowali się trochę wyżej, gdzie było znacznie ciaśniej, jeśli chodzi o usytuowanie drzew.

Rosalie Hepburn
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nailed It! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ups! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Love scenario LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Podziwiam figury w podwodnym muzeum Niestraszny mi dom strachu Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Ride with the moon in the dead of night All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Fingers like snakes and spiders in my hair Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I'm just gonna keep on waiting I won't ask for much this Christmas Make my wish come true Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Rozgrzewam się na aerobiku temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Oh shit Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ #TEAM_MARVEL PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY SCHLUDNY PACYFISTA JESTEM NIEWIERZĄCY/A SINGIEL PRAWO SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI WYSPORTOWANY MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU MAM WŁASNY DOM URODZONY ZIMĄ Koszula to moja druga skóra MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS WRONG NUMBER toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
ODPOWIEDZ