Gator & Airboats AdventureWildlife & Nature CenterGlades KayakingDanger Zone!
a
Awatar użytkownika
chciałaby być drugim Cejrowskim, więc prowadzi bloga i cyka fotki, a wolny czas poświęca na budowanie związku z Layne'm
23
168

Post

Zawtórowała jej śmiechem, nie mówiąc już nic. Nagle zdała sobie sprawę z tego, że jej nie będzie dane zasmakować niczego podobnego, bowiem całe swoje życie spędziła w domu rodzinnym, dopiero od kilku miesięcy pomieszkując tam z Lumen, którą ściągnęła do siebie, kiedy ojciec wyjechał i zostawił jej opiekę nad domem. Było to jednak coś innego niż wspólne wynajmowanie mieszkania, bo Wren nigdy nie brakowało poczucia, że znajdowała się u siebie. I szczerze? Jeszcze kilka miesięcy temu przekonana była o tym, że w końcu wyrwie się z gniazda, znajdzie sobie jakieś lokum, które dzielić będzie z przyjaciółką i w ten sposób wyglądać będą najbliższe lata jej życia, ale… nic z tego. Miała zostać mamą, a co za tym idzie, w niedalekiej przyszłości czeka ją przeprowadzka do Hargreevesa, co zwiastowało początek dorosłego życia. Uderzyło w nią to dopiero w tym momencie, co odrobinę ją przeraziło, ale tego nie dała po sobie poznać. Miała ostatnio tyle zmartwień, że nauczyła się robić dobrą minę do złej gry. - Jasne, wiem - mruknęła, choć zrobiła to bez szczególnego przekonania. Rzecz w tym, że ostatnio znała to głównie od drugiej strony, bowiem w związku z Marlonem to ona okazała się tą złą. W dodatku złą do kwadratu, bo zdrada to jedno, ale fakt, że nieświadomie dopuściła się tej zdrady z jego ojcem znacznie to wszystko pogarszał. Wracając jednak do tego, o czym przyszło im rozmawiać później, widząc reakcję siostry, Wren mimowolnie wygięła usta w uśmiechu. Dzięki temu nieco się rozluźniła, ale i tak nie czuła się w pełni komfortowo z wyznaniem jej prawdy. - Ten scenariusz rzeczywiście byłby o wiele mniej kłopotliwy, ale nie, nie kupuję sobie pieska. Jestem w ciąży, Dusty - przyznała, zaciskając usta w wąską linię. W tym momencie spodziewała się już najgorszego. Nie miała pojęcia jak Dusty zareaguje i czy przypadkiem jej się nie oberwie, co byłoby bardzo zrozumiałe, w końcu to wszystko stało się tak znienacka.

Dusty Fitzgerald
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! my family - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mój jest ten kawałek podłogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC THE CHOSEN ONE I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Trying my best NOCNA ZMIANA ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TUBYLEC W ZWIĄZKU JESTEM ZAKOCHANY/A PODRÓŻNIK NIEPALĄCY ARTYSTA BARAN PSIARZ BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN HORRORÓW PRACOWITY CZARNA OWCA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA BABY BOOM! I LIKE BIG BUTTS Takin' this one to the grave You're a wizard, Harry Food Fight Good or Bad News KSIĘŻNICZKA MONONOKE BEACH BITCH CAKE BOSS PIKNIK KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR HAPPY BIRTHDAY! Wpadka Counting stars Like a virgin
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Florystka z zamiłowania, uplecie wianek do ślubu, bukiet do biura i dekoracje do hotelu, uratuje każdą roślinę, nie odmówi spotkania, ale wyślij jej lokalizację, bo nie łapie się w terenie!
27
167

Post

- Ale nie ma sensu rozwodzić się nad takimi pierdołami, w sensie, no wiesz, może gdzieś tam czeka na mnie miłość życia, ale dopóki nie jeste pod czterdziestkę to chyba nie mam się co aż tak bardzo przejmować i hormony też mi jeszcze nie każą zakładać rodziny - machnęła na to wszystko ręką, bo z jednej strony wolałaby wiedzieć, że ma kogoś takiego, kto by jej kawałek nieba przychylił najchętniej, z kim mogłaby po prostu leżeć w łóżku i oglądać powtórki seriali całe niedzielne popołudnie, kto byłby dopełnieniem jej życia, kogo nie miewałaby dosyć. Był moment, kiedy wierzyła, że właśnie kogoś takiego znalazła. Moment, który niestety minął, przypominając Fitzgerald, że nie wszystko bywa takie piękne, jakbyśmy tego chcieli. - Nie? - spojrzała na nią trochę jednak zawiedziona, bo już wyobraziła sobie siebie w postaci psiej cioci, rzecz jasna nie u siebie, bo ten długi gryzoń Celii, w polączeniu z całą masą roślinności mógł być dla zwierzaka zgubny, ale na spacerki chętnie by go zabierała, no i smutno się jej zrobiło przez chwilę, aż nie przeniosła zaskoczonego spojrzenia na siostrę, kilka sekund po tym, jak oznajmiła, że rodzina się powiększa. - Ale jak to? - wypaliła głupio. Doskonale wiedziała skąd się biorą dzieci, ale nie mogła jakoś zrozumieć skąd wzięło się dziecko w brzuchu jej młodszej siostry, która może i miała już dwadzieścia trzy lata, może i była już dorosła, ale dla Dusty wiecznie miała zostać małą dziewczynką, jakim więc sposobem była w ciąży. - Wren, ale... mówisz poważnie? - rozdziawiła usta, gotowa na to, że sobie żartowała. I może żartowała? Może ją zaraz wyśmieje, że w takie głupoty jest skłonna uwierzyć, bo przecież jest za młoda. Ale chyba mówiła poważnie. Nie potrafiła tylko dojrzeć oznak emocji i nie wiedziała, czy powinna się z nią cieszyć, czy smucić, czy wspólnie próbować zadecydować jaka jest jej reakcja. - I co? - dopytała jeszcze głupio, właściwie sama nie była pewna o co, ale musiała jej wybaczyć, skoro zrzuciła na Dusty taką rewelację!

Wren Fitzgerald
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! you're somebody else - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ BOGATE CV DON’T STOP ME NOW Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TYPING LIKE CRAZY I killed Laura Palmer TUBYLEC YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND NIEPALĄCY FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH JESTEM ECO Praktykuję jogę Wszędzie chodzę na piechotę Uprawiam własne ziółka Mój dom przypomina dżunglę THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ BEACH BITCH FOODIE PIEROGIS I’M MOVING OUT! DANCING QUEEN GOOGLE ME CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
chciałaby być drugim Cejrowskim, więc prowadzi bloga i cyka fotki, a wolny czas poświęca na budowanie związku z Layne'm
23
168

Post

- Zawsze możesz okazać się jedną z tych zrzędliwych, starszych pań, które zmieniają się nie do poznania po znalezieniu miłości w sanatorium - zażartowała i lekko szturchnęła siostrę ramieniem. Tak naprawdę to wcale nie uważała, aby Dusty potrzebowała dużo czasu na znalezienie prawdziwej miłości, ale może sęk w tym, że wcale nie powinna jej szukać? Wren przyznać to mogła z własnego doświadczenia, bowiem prawdziwe uczucie znalazło ją wtedy, kiedy ta zdawała się mieć już wszystko. Była szczęśliwa, budowała związek z naprawdę fajnym chłopakiem, ale to okazało się być niczym, kiedy na jej drodze stanęła osoba, która najwyraźniej była jej pisana. Teraz jednak nie mogła być bardziej zadowolona. - Pytasz o to, co zamierzam zrobić? - zapytała, wykrzywiając usta w łagodnym uśmiechu. Nadal czuła się odrobinę zestresowana, ale prędko uznała, że reakcja Dusty nie okazała się taka znów najgorsza. Nie próbowała jej zamordować wbijając jej do głowy, że był to koszmarny obrót spraw. To nieco jej pomogło i sprawiło, że Wren nie czuła się już wystraszona z powodu tego, czym zamierzała się z nią podzielić. Wszystko zmierzało więc we właściwym kierunku. - To oczywiste, że tego nie planowałam, ale chcę urodzić i wychować to dziecko. I zanim cokolwiek powiesz - wiem, że jestem młoda i mam jeszcze przed sobą masę czasu na rodzenie dzieci, ale czułabym się źle, gdybym podjęła inną decyzję - wyjaśniła, lekko wzruszając przy tym ramieniem. Spojrzenie przeniosła na taflę jeziora i wciągnęła głębiej powietrze. - Poza tym, nie będę sama. Layne naprawdę mnie w tym wspiera. Nie, nie wspiera. Po prostu mierzymy się z tym wspólnie - przyznała, ponownie kątem oka zerkając na siostrę. Była ciekawa jej reakcji i tego, co naprawdę sądziła o jej położeniu. Czy uważała to za szaleństwo? A może raczej planowała decyzję Wren uszanować i jakoś ją w tym wesprzeć? Jeśli zamierzała podążyć tą drugą drogą, Fitzgerald na pewno byłaby jej wdzięczna.

Dusty Fitzgerald
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! my family - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mój jest ten kawałek podłogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC THE CHOSEN ONE I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Trying my best NOCNA ZMIANA ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TUBYLEC W ZWIĄZKU JESTEM ZAKOCHANY/A PODRÓŻNIK NIEPALĄCY ARTYSTA BARAN PSIARZ BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN HORRORÓW PRACOWITY CZARNA OWCA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA BABY BOOM! I LIKE BIG BUTTS Takin' this one to the grave You're a wizard, Harry Food Fight Good or Bad News KSIĘŻNICZKA MONONOKE BEACH BITCH CAKE BOSS PIKNIK KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR HAPPY BIRTHDAY! Wpadka Counting stars Like a virgin
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Florystka z zamiłowania, uplecie wianek do ślubu, bukiet do biura i dekoracje do hotelu, uratuje każdą roślinę, nie odmówi spotkania, ale wyślij jej lokalizację, bo nie łapie się w terenie!
27
167

Post

- Noo tak, jasne - kiwnęła głową, bo przecież to Wren była w tym wszystkim najważniejsza. Ona i bobas rosnący w jej brzuchu, a Dusty nie mogła się powstrzymać przed odruchowym zerknięciem w tamtą stronę, jakby miała rzeczywiście coś dojrzeć, chociaż jeśli mówiła jej teraz, a były siostrami, nie chciała wyskoczyć z terminem na za trzy miesiące, prawda? Nie było więc czego w tym wszystkim wypatrywać, co najwyżej wypukłości materiału, nic więcej. - Wren? Czemu mam wrażenie, że czekasz aż cię opierdolę? - mruknęła po chwili, przygryzając policzek od wewnątrz. Rozumiała, że nie było łatwo jej mówić o ciąży, bo sama nie do końca wyobrażała sobie jakby było się postawić w sytuacji siostry, ale serio miała o niej tak tragiczne zdanie, żeby uważać, że mogłaby jej do tej i tak już trudnej sytuacji dorzucić swoje pretensje i pouczenia? O czym? Że powinna myśleć i się zabezpieczać? Pewnie sama już to doskonale wiedziała i było za późno, żeby cokolwiek zmienić, nie zamierzała jej więc prawić morałów na temat powrotu w czasie, a jeśli tego się spodziewała, to cóż, niespodzianka! - Nie spodziewałam się takich rewelacji i wiadomo, że wolałabym, żebyś to sobie jakoś po kolei ułożyła w życiu, ale jeśli chcesz urodzić to dziecko i masz wsparcie jego ojca - cóż, mało brakowało a byłby dziadkiem, nie? - to masz też i moje, nie wiem co się robi z takimi bobsztalami, ale się dowiem, jasne? - uniosła brew do góry, trochę tylko oburzona postawą młodszej siostry, ale sytuacja była o tyle nietypowa i chodziło w niej bardziej o Wren, niż o drugą Fitzgeraldównę, nie miała więc tu co obracać sprawy na swoją stronę, zostało jej tylko zapewnić dziewczynę, że postara się ją wesprzec, będzie przy niej, niezależnie od tego, co się w międzyczasie będzie miało zadziać. Od tego jest rodzina i nawet jeśli obie ich matki zniknęły dziwnym trafem z pola widzenia, ojciec też trochę wyparował ostatnio, miały jeszcze siebie i Dusty absolutnie nigdzie się nie wybierała.

Wren Fitzgerald
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! you're somebody else - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ BOGATE CV DON’T STOP ME NOW Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TYPING LIKE CRAZY I killed Laura Palmer TUBYLEC YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND NIEPALĄCY FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH JESTEM ECO Praktykuję jogę Wszędzie chodzę na piechotę Uprawiam własne ziółka Mój dom przypomina dżunglę THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ BEACH BITCH FOODIE PIEROGIS I’M MOVING OUT! DANCING QUEEN GOOGLE ME CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
chciałaby być drugim Cejrowskim, więc prowadzi bloga i cyka fotki, a wolny czas poświęca na budowanie związku z Layne'm
23
168

Post

Usłyszawszy jej pytanie, Fitzgerald zacisnęła zęby na swojej dolnej wardze. Gdy Dusty wspomniała o tym na głos, nagle i Wren wydało się to bardzo irracjonalne, ale niczego nie była w stanie poradzić na to, że naprawdę obawiała się jej reakcji. Ten strach mógł być nieuzasadniony, to prawda, ale w ten sposób działa ludzka psychika, kiedy czlowiek znajduje się w sytuacji stresowej. Po prostu skutecznie podburza to wszystko podobnymi myślami. - Bo ja wiem? Pewnie dlatego, że sama początkowo myślałam o tym jak o beznadziejnej sytuacji? - zasugerowała, krzywiąc się przy tym nieznacznie. Choć głupio było jej się do tego przyznawać, na początku naprawdę nie umiała się tą ciążą cieszyć. Nie planowała jej, nie była na nią gotowa i nieszczególnie też czuła się na siłach, żeby za kilka miesięcy zacząć biegać za brzdącem, który przy okazji będzie robił sporo hałasu. I za to winić mogła tylko własną głupotę, zatem to chyba właśnie pozostałości po tamtym okresie odpowiadały za to, że jej umysł podsuwał jej podobne obawy względem innych osób. Rzecz w tym, że reakcja Dusty sprawiła, że Wren na krótką chwilę zapomniała o swoich obawach. Wygięła usta w uśmiechu i spoglądała na siostrę ze szczerym zadowoleniem. - Świetnie. Na pewno przyda nam się chociaż jedna, przychylna temu ciocia - dodała, a uśmiech malujący się na jej twarzy odrobinę przygasł. Choć nauczyła się cieszyć tym, że jej życie ruszyło naprzód, nadal nie była w stanie pozbyć się związanych z tym obaw. A tych, cóż, miała całkiem sporo. Zwłaszcza w kwestii Layne’a, który też musiał uporać się z zawiadomieniem swojej rodziny. A przecież miał o wiele trudniejsze zadanie od niej, do czego poniekąd przyczyniła się ona sama, a może raczej powiązania, które niegdyś miała z jego synem. I chociaż wiedziała, że z tym prędzej czy później będą musieli się zmierzyć, naprawdę żałowała, że działo się to w takich okolicznościach.

Dusty Fitzgerald
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! my family - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mój jest ten kawałek podłogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC THE CHOSEN ONE I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Trying my best NOCNA ZMIANA ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TUBYLEC W ZWIĄZKU JESTEM ZAKOCHANY/A PODRÓŻNIK NIEPALĄCY ARTYSTA BARAN PSIARZ BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN HORRORÓW PRACOWITY CZARNA OWCA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA BABY BOOM! I LIKE BIG BUTTS Takin' this one to the grave You're a wizard, Harry Food Fight Good or Bad News KSIĘŻNICZKA MONONOKE BEACH BITCH CAKE BOSS PIKNIK KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR HAPPY BIRTHDAY! Wpadka Counting stars Like a virgin
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Florystka z zamiłowania, uplecie wianek do ślubu, bukiet do biura i dekoracje do hotelu, uratuje każdą roślinę, nie odmówi spotkania, ale wyślij jej lokalizację, bo nie łapie się w terenie!
27
167

Post

- Nie zrozum mnie źle, jestem śmiertelnie obrażona - zaczęła powoli, wydymając przy tym usta w zastanowieniu. - Umawiałyśmy się, że ja pierwsza, a nawet nie mam z kim - parsknęła w końcu śmiechem, bo nie mogła się przecież znęcać nad siostrą swoimi głupimi żartami. Jasne, sytuacja była dla niej nowa, niespodziewana i gdyby postawiła się w miejscu Wren pewnie panikowałaby na całego, ale nie mogła być dla niej w tym momencie czymś innym niż oparciem i pomocą. Dla jej ciążowego organizmu nie potrzeba też było ani trochę więcej stresu, ktorego pewnie i tak już doświadczała myśląc o wózkach, wyprawce, łożeczku, mieszkaniu, powiadomieniu wszystkich, nazwaniu dzieciaka, mnóstwo było spraw do załatwienia, do ogarnięcia, a Dusty miała wrażenie, że w takim wypadku by się zapłakała, skoro nie była nawet gotowa na adopcję pieska, to co dopiero zajęcie się żywą istotą? Ale o tym też nie zamierzała wspominać siostrze ani słowem, żeby jeszcze bardziej jej nie przytłoczyć tym, co działo się w jej życiu. - Chociaż jedna? Będzie nas pewnie cała masa, więc musisz dobrze manipulować, żebym wyszła na ulubioną, dobra? - uśmiechnęła się pokrzepiająco, bo chyba tego właśnie teraz młodsza Fitzgerald potrzebowała - pocieszenia i zapewnienia, że nie będzie wcale aż tak źle. Nikt z bliskich znajomych Dusty nie posiadał jeszcze dziecka, nie był nawet blisko, nie wiedziała więc jak przebiega wszystko w tym procesie, ale już czuła ukłucie podekscytowania na myśl, że niedługo zostanie ciocią takiego bąbelka; dzieci podobno ładnie pachniały, tak... dziećmi, jak bardzo więc było to dziwne, nie mogła się już doczekać aż powącha swoją siostrzenicę, czy też bratanka. - A co to będzie? - zapytała jeszcze, znów spoglądając w stronę brzucha siostry. - To znaczy, chłopiec czy dziewczynka? - wyjaśniła zaraz, zastanawiając się, czy to nie za wcześnie na takie spekulacje, czy badania, ale nie miała pojęcia jak szybko robiło się podobne testy, żeby poznać płeć przyszłego potomka.

Wren Fitzgerald
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! you're somebody else - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ BOGATE CV DON’T STOP ME NOW Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TYPING LIKE CRAZY I killed Laura Palmer TUBYLEC YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND NIEPALĄCY FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH JESTEM ECO Praktykuję jogę Wszędzie chodzę na piechotę Uprawiam własne ziółka Mój dom przypomina dżunglę THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ BEACH BITCH FOODIE PIEROGIS I’M MOVING OUT! DANCING QUEEN GOOGLE ME CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
chciałaby być drugim Cejrowskim, więc prowadzi bloga i cyka fotki, a wolny czas poświęca na budowanie związku z Layne'm
23
168

Post

- Jeśli tak bardzo żałujesz, że nie udało ci się mnie wyprzedzić, chętnie podrzucę podrzucę ci siostrzeńca na kilka pierwszych tygodni. Będziesz mogła go oddać, kiedy już zacznie przesypiać noce i będzie miał za sobą ząbkowanie - wypaliła, zerkając na siostrę ze szczerym rozbawieniem. Jeśli miała być szczera, całe to wcześniejsze zdenerwowanie zeszło z niej w oka mgnieniu, kiedy Dusty okazała się być tak wyrozumiała. Sprawiła, że Wren odczuła ulgę i rzeczywiście nie skupiała się na negatywach. Co się zaś tyczy tego, co przed chwilą jej powiedziała, nie byłaby w stanie porwać się na coś podobnego. Nie wykluczała co prawda, że od czasu do czasu zdoła skorzystać z pomocy niani, ponieważ nie chciała całkowicie zaprzepaścić swojej kariery, ale nie chciała, żeby jej dziecko wychowywało się z nieobecną matką. Nie wiedziała jeszcze jak, ale planowała jakoś to ze sobą pogodzić. - To trochę bardziej… skomplikowane, więc wierz mi, raczej nie powinnaś mieć problemu z zagrzaniem sobie miejsca w czołówce - przyznała, co niestety było gorzką prawdą. Przynajmniej w kwestii komplikacji, które ciągnęły się za Wren od samego początku tego związku. I choć teraz wydawały się być cholernie przytłaczające, brunetka i tak nie umiała spojrzeć na niego jak na coś niewłaściwego. Cieszyło ją to, że miała w swoim życiu kogoś takiego jak Layne, bo dzięki niemu całe to zło nie wydawało się być aż tak przerażające. - Jeszcze nie wiem, ale może dowiem się na kolejnej wizycie - odpowiedziała, lekko wzruszając przy tym ramionami. Chwilę później powiodła spojrzeniem po okolicy, aby ostatecznie skupić swoją uwagę na siostrze. - Gdyby kiedyś bardzo ci się nudziło, mogłabyś dotrzymać mi towarzystwa i zobaczyć malucha przed czasem - zasugerowała, nie mając pojęcia czy Dusty należała do grona tych osób, które podobne rzeczy kręciły, czy raczej podchodziła do tego sceptycznie. Niemniej, gdyby chciała wybrać się z nią do kliniki, Wren na pewno doceniłaby wsparcie.

Dusty Fitzgerald
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! my family - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mój jest ten kawałek podłogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC THE CHOSEN ONE I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Trying my best NOCNA ZMIANA ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TUBYLEC W ZWIĄZKU JESTEM ZAKOCHANY/A PODRÓŻNIK NIEPALĄCY ARTYSTA BARAN PSIARZ BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN HORRORÓW PRACOWITY CZARNA OWCA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA BABY BOOM! I LIKE BIG BUTTS Takin' this one to the grave You're a wizard, Harry Food Fight Good or Bad News KSIĘŻNICZKA MONONOKE BEACH BITCH CAKE BOSS PIKNIK KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR HAPPY BIRTHDAY! Wpadka Counting stars Like a virgin
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Florystka z zamiłowania, uplecie wianek do ślubu, bukiet do biura i dekoracje do hotelu, uratuje każdą roślinę, nie odmówi spotkania, ale wyślij jej lokalizację, bo nie łapie się w terenie!
27
167

Post

- A nie mogę dostać takiego grzecznego, słodko śpiącego, albo może takiego, który się grzecznie bawi i w międzyczasie mówi ciocia Dusty jest super? - zdecydowanie wolałaby grzeczną wersję dziecka, nie płaczącą z niewiadomego powodu. Właściwie to było chyba najbardziej przerażającą wizją dla niej w kwestii opieki nad maluchem, nieprzespane noce i taka bezsilność, chociaż musiały istnieć na to idealne poradniki, prawda? Jeśli tak, to poproszę dla moich sąsiadów z góry, bo ich bobsztal budzi mnie lepiej niż budzik. - I pewnie jak się już bobo urodzi, to i tak je wszyscy pokochają, zobaczysz, tak będzie! - zapewniła ją gorąco, nie mogąc uwierzyć, że mogłoby być inaczej. Cokolwiek by się nie działo (a nie wiem w sumie na ile Dusty była zaznajomiona ze wszystkim), pojawienie się na świecie nowego człowieka było czymś tak niesamowitym, że większość sporów można było puścić w niepamięć, nieważne jak ciężkich. Spójrzmy tylko na największe dzieło literackie tego wieku - Zmierzch, w końcu Jacob tak zakochał się w dziecku Belli, że już nawet nie chciał jej zabić! Prawdziwy cud. I bardzo chora akcja, zakochać się w bobasie swojej ukochanej. Pewnie dlatego później się tak spasł. - O, czyli to już! - ucieszyła się szczerze, bo już w głowie miała gender reveal party, dekoracje, ciasta, balony, no i przede wszystkim - kwiaty, które mogły pokazać płeć nowego członka klanu Fitzgeraldów. - Serio? - spojrzała na nią, z jakiegoś powodu zaskoczona. - No pewnie, że bym chciała zobaczyć - gabinety lekarskie nie były jej ulubionym miejscem spotkań, właściwie wcale nie należały do czołówki jej ulubionych miejsc, ale jeśli miałaby zobaczyć tę małą plamę na zdjęciu usg i ochoczo potwierdzać, że widzi rączki, chociaż nie widziałaby nic kompletnie, to się pisała. Chciała przecież wspierać Wren we wszystkim. - Zobaczysz, mała, że wszystko się jakoś ułoży i nie ma się co przejmować, jakbyś czegoś potrzebowała - jestem - zapewniła ją raz jeszcze.

Wren Fitzgerald
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! you're somebody else - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ BOGATE CV DON’T STOP ME NOW Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TYPING LIKE CRAZY I killed Laura Palmer TUBYLEC YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND NIEPALĄCY FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH JESTEM ECO Praktykuję jogę Wszędzie chodzę na piechotę Uprawiam własne ziółka Mój dom przypomina dżunglę THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ BEACH BITCH FOODIE PIEROGIS I’M MOVING OUT! DANCING QUEEN GOOGLE ME CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
chciałaby być drugim Cejrowskim, więc prowadzi bloga i cyka fotki, a wolny czas poświęca na budowanie związku z Layne'm
23
168

Post

- Daj spokój, co to dla ciebie za wyzwanie? Potrzebujesz czegoś trudniejszego - poruszyła zaczepnie brwiami i uśmiechnęła się pod nosem. W rzeczywistości miała jednak cichą nadzieję, że jej dziecko nie okaże się jednym z tych krzykliwych brzdąców, bowiem już teraz miała obawy względem tego, jak miałaby sobie z nim poradzić. Chyba rzeczywiście powinna zacząć od jakichś poradników i nie liczyć na to, że kiedy już urodzi, cała ta wiedza magicznie na nią spłynie. Takie rzeczy się nie działy, a Wren nie miała przy sobie nikogo, kto mógłby nauczyć ją wszystkiego od podstaw. Z matką nie rozmawiała, ojciec siedział gdzieś w Europie, a Layne… Cóż, starał się, ale pomimo posiadania dziecka, był w tym równie zielony co Wren. Więc rzeczywiście, Fitzgerald nie potrzebowała teraz niczego więcej, jak prostego zapewnienia, że wszystko się ułoży. Dusty nie miała pojęcia jak bardzo jej w tej chwili pomagała i jak bardzo brunetka była jej za to wdzięczna. Właśnie dlatego zdecydowała się porzucić temat niepocieszonych ciotek i po prostu obdarzyła siostrę uśmiechem - całkowicie szczerym. - W porządku. Jak będę wiedzieć coś na temat terminu, jeszcze do ciebie zadzwonię - zobowiązała się, chyba przy okazji odrobinę żałując, że nie zdecydowała się powiedzieć jej wcześniej. Przez fakt, że ukrywała związek z Hargreevesem, kilka pierwszych wizyt Wren zmuszona była zaliczyć w samotności. Obok nie było nikogo, kto mógłby chwycić ją za rękę i powiedzieć, że nie ma się czym martwić, dlatego panikowała podwójnie. Miło będzie dla odmiany zabrać ze sobą kogoś do kliniki, ponieważ to mogło sprawić, że będzie jej o wiele raźniej. - Dziękuję, Dusty. Poważnie. Nie masz pojęcia ile to dla mnie znaczy - przyznała, a po krótkiej chwili zawahania pozwoliła sobie także na odrobinę czułości. Ruszyła się z miejsca i delikatnie ją uściskała, co stanowić miało świadectwo tego, że siostra rzeczywiście jej pomogła. Poza tym, była to chyba kolejna z tych rzeczy, których Wren obecnie naprawdę potrzebowała.

Dusty Fitzgerald
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! my family - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mój jest ten kawałek podłogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC THE CHOSEN ONE I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Trying my best NOCNA ZMIANA ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TUBYLEC W ZWIĄZKU JESTEM ZAKOCHANY/A PODRÓŻNIK NIEPALĄCY ARTYSTA BARAN PSIARZ BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN HORRORÓW PRACOWITY CZARNA OWCA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA BABY BOOM! I LIKE BIG BUTTS Takin' this one to the grave You're a wizard, Harry Food Fight Good or Bad News KSIĘŻNICZKA MONONOKE BEACH BITCH CAKE BOSS PIKNIK KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR HAPPY BIRTHDAY! Wpadka Counting stars Like a virgin
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Florystka z zamiłowania, uplecie wianek do ślubu, bukiet do biura i dekoracje do hotelu, uratuje każdą roślinę, nie odmówi spotkania, ale wyślij jej lokalizację, bo nie łapie się w terenie!
27
167

Post

- Hej, od czego są siostry, nie? - nie rozumiała, dlaczego Wren spodziewała się po niej innej reakcji. skoro znały się przecież całe życie młodszej Fitzgeraldówny i wiedziała, że nie powinna oczekiwać opierdolu. Wiedziała jednak, że sytuacja jest dosyć skomplikowana, przez wzgląd na Layne'a i wszystkie perypetie z tym związane, ojciec też pewnie nie miał być szczęśliwy, jeśli kiedykolwiek wróci do domu ze swoich służbowych włajaży, bo w przyszłym roku na rodzinnym zdjęciu świątecznym powinno się pojawić trochę więcej osób niż zwykle. Kto wie, może do tego czasu i Dusty miała sobie kogoś znaleźć, kogoś na stałe, kogoś, kto nie będzie jej oszukiwał i sprawi, że oprócz kilku chwil szczęścia będzie mogła na nim polegać.
- Dobra, bo widzę, że trochę poszarzało, może będziemy się zbierać? - rzuciła, spoglądając na niebo w oddali, zaraz też przeniosła spojrzenie na siostrę, która też tak jakoś niewyraźnie wyglądała. - Dobrze się czujesz? Może ten zapach rzeczywiście tak na ciebie zadziałał, co? - nie było nawet gdzie przysiąść, Dusty już miała w głowie projekt obywatelski, żeby ustawić ławeczki na pomoście, a może gdyby zajęła się tym tematem na poważnie, mogłaby się wkręcić w organizację imprez dokładnie w tym miejscu, bo w jej głowie zrodziła się już poważna wizja. Nie było jednak co więcej o tym myśleć, skoro poszarzało nie tylko niebo, ale i twarz dziewczyny, chwyciła więc siostrę pod ramię i paplając o różnych głupotach, sklepach z ubrankami i składaniu do kupy kołyski, ruszyły w drogę powrotną, bo obiecała, że jej ze wszystkim pomoże, ale oglądanie jak zwraca zawartość swojego żołądka nie była ani trochę okej, od tego miała Hargreevesa, skoro już miał w sprawieniu bąbelka taki udział, powinien się też zająć tą mniej przyjemną częścią bycia w związku z ciężarną kobietą, matką swojego przyszłego dziecka i niedoszłą synową, która pomimo moich szczerych chęci nie wpadła jednak do śmierdzącego jeziorka, a szkoda!

zt. x2

Wren Fitzgerald
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! you're somebody else - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ BOGATE CV DON’T STOP ME NOW Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TYPING LIKE CRAZY I killed Laura Palmer TUBYLEC YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND NIEPALĄCY FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH JESTEM ECO Praktykuję jogę Wszędzie chodzę na piechotę Uprawiam własne ziółka Mój dom przypomina dżunglę THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ BEACH BITCH FOODIE PIEROGIS I’M MOVING OUT! DANCING QUEEN GOOGLE ME CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
ODPOWIEDZ