nowy post
Posty: 42
zatrzymaj avki
Gator & Airboats AdventureWildlife & Nature CenterGlades KayakingDanger Zone!
Awatar użytkownika
30 y/o
166 cm
hello, it's me
Urodzona i wychowana w Hope Valley. Spędziła tu większość swojego życia, wyjeżdżając z miasteczka jedynie na okres studiów. Siedem lat temu wzięła ślub ze swoją szkolną miłością, jednak dwa lata później mężczyzna zmarł w skutek tragicznego wypadku. Żyje samotnie, wychowując 6 letniego syna Samuela, co i rusz zaszywając się w swoim małym domku w Everglades.

Post Carrie Tate-Burkhart »

Może było to nieco naiwne, zwłaszcza biorąc pod uwagę wykonywany przez nią zawód, ale Carrie cały czas uważała, że świadomość, że nie chce się pójść do specjalisty jest najlepszym znakiem na to, że właśnie taka pomoc była nam potrzebna. Wmawiając sobie, że jest się winnym całemu nieszczęściu nie było przecież najlepszym rozwiązaniem i o ile ograniczało się jedynie do świadomości było okej, ale kiedy w grę wchodziło poczucie winy? Tutaj sprawy już zaczynały samoistnie się piętrzyć, dosłownie zapraszając do środka wszędobylską depresję. Może zatem fajki i alkohol mogłyby odejść na bok, a sama Ferby na poważnie przemyślałaby podjęcie się konkretnej pracy nad sobą? Nie miała przecież niczego do stracenia...no najwyżej kilkadziesiąt dolców.
Zmarszczyła odruchowo nos, posyłając jej mrożące spojrzenie. - Jestem od Ciebie starsza tylko o cztery lata, okej? Jesteś prawie kimś w MOIM wieku, więc się nie mądrzyj. - prychnęła. - Albo pogadamy za jakiś czas, jak zaczniesz latać za naburmuszonym sześciolatkiem z nadzieją, że w pewnym momencie skończy mu się energia, co jeszcze nigdy nie miało miejsca. - westchnęła ciężko. To nie tak, że zamierzała jakoś mocno narzekać na swojego syna, który bądź co bądź był sensem jej marnego życia, ale nie dało się ukryć, że czasami opieka nad nim po prostu ją wykańczała. Fizycznie, jak i psychicznie, a Ferbs jako osoba która widziała to niejednokrotnie na własne oczy powinna to rozumieć, a nie jeszcze rekreacyjnie ganiać ją po górach! - I chciałabyś. Filmy o dziewczynach w Twoim wieku, jak to pięknie nazwałaś, zazwyczaj polegają na chlaniu prosecco na plaży i przygodnym seksie w barowym kiblu. A widzisz tu jakiś bar? Albo kogoś kto chętnie wyskoczyłby z ciuchów? - uniosła jedną brew, rozglądając się nawet na boki, jakby poważnie rozważała znalezienie kogoś na szybki numerek. Inna sprawa, że nawet jeśli ktoś pojawiłby się na jej radarze, to raczej daleko by z nim dzisiaj nie zajechała, czując jak nogi powoli wbijają jej się boleśnie w dupsko. O ile to w ogóle możliwe tak dosłownie. Zaśmiała się mimo wszystko, ignorując swoje małe zasapanie i mało atrakcyjne krople potu na czole. - Uuuu tego to nawet ja nie wiedziałam. - świsnęła. - Ale było chociaż warto? I to była jego łódka, czy to tak jak na tych wszystkich filmach, gdzie gość włamuje się do łódki jakiegoś typa, który potem gania go przez pół miasta krzycząc, że miał mu tylko wyczyścić pokład? - nie życzyła jej źle, absolutnie! Ale jeśli właśnie taki scenariusz miała brunetka na swoim koncie, to Tate bardzo chętnie o tym posłucha! Zwłaszcza, że sama mogła na ten moment liczyć tylko i wyłącznie na oglądanie takich akcji wieczorami dzięki kradzionemu dostępowi do netflixa, który opłacał jej brat. Przewróciła szybko oczami, upijając jeszcze jeden solidny łyk wody. - Raczej nie widzę siebie jako lwicy salonowej, która idzie szukać okazji na mieście. Zwłaszcza, że w moim wykonaniu wyglądałoby to raczej jak totalna porażka i prędzej do towarzystwa, to trafiłabym na oddział psychiatryczny. - cmoknęła z niezadowoleniem. - No, a potem Ty dostałabyś prawa do wychowywania mojego syna i prędzej czy później by tam do mnie dołączył. Mało to family friendly.

Ferebee carter
BOGATE CV ONE BIG FAMILY WDOWIEC/WDOWA MAM SYNA Mój dom przypomina dżunglę

Awatar użytkownika
29 y/o
168 cm
hello, it's me
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem

Post Olive Sheridan »

#17 ale bez piłki

Olive musiała odreagować. Jej bardzo poważny plan wzięcia się za siebie na wielu poziomach, póki co miał swoje zakręty i proste drogi, ale… no sama nie wiedziała. Wszystko było takie trochę dziwne, chaotyczne i trochę nierzeczywiste. Jak wstawała rano, to szczypała się, żeby upewnić się, czy naprawdę wygrała na loterii i czy naprawdę może wystąpić do swojej szefowej z propozycją wykupienia jej firmy! I nie wiedziała jak się za to zabrać, więc musiała zebrać myśli. A skoro większość ludzi do swojej listy planów, obok ogarnięcia pracy i życia towarzyskiego (czy raczej po prostu związkowo-romansowego), wzięcie się za swoją siłę fizyczną, wybrała się na hiking! Jest to modne, wszystkie znane twarze to robią, dbając o swoje ciało i swojego ducha, więc ona też mogła. Wybrała sobie kolory outfit i… no zdychała po pierwszych piętnastu minutach. Do tego stopnia, że miała mroczki przed oczami i kiedy nagle pojawiła się przed jej twarzą (no tak jakby przed twarzą, bo jednak stanęła, złapała się pod boki i schyliła, więc bardziej naprzeciw czubka jej głowy) jakaś kobieta, omal dostała zawału! - Matko święta, nie strasz tak ludzi. Zaraz, chwila, nie chcesz mnie okraść, co? Bo ja nie mam nic przy sobie, ja tylko tak bogato wyglądam, tak naprawdę mieszkam w przyczepie i mam dziury w skarpetkach! - dodała coś, co tylko połowicznie było prawdą, więc… no chyba zabrzmiała szczerze. Ale jak spojrzała na kobietę między mroczkami, to nie wydawała jej się jakimś specjalnym zbirem. - Cześć… chcesz coś z Avonu? - dopytała głupio, bo przecież z Avonem nie miała nic wspólnego, ale głupio jej się zrobiło przez jej poprzednie słowa, okej. Więc palnęła coś totalnie durnego do biednej Sophie Golighty.
Obrazek
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY devine Sej łaaat? Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... Love of cooking DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! Don't disturb hey hey, you you, I don't like your girlfriend SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?

Awatar użytkownika
25 y/o
180 cm
hello, it's me
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek

Post Sophie Golighty »

Olive Sheridan

#19

Kupno firmy to poważna sprawa, trochę zbyt poważna dla Golighty, więc ona na pewno by się nie zdecydowała na taki krok jak właśnie wykup firmy od jakiejkolwiek szefowej. Tak mogła sobie najspokojniej w świecie kelnerować bez jakiejś większej odpowiedzialności, prawda? A jak ją zwolnią to poszuka miejsca gdzieś indziej, toż to kobieta która żadnej pracy się nie boi, ot co! A jako że jest początkującą modelką to jeszcze to było źródłem jej dochodu i to z tym planowała swoją wielką, świetlaną przyszłość. I nie wiem czy aż tak Olive się wobec niej pomyliła, w końcu akcja z atakiem na balonowego świętego Mikołaja to już był wyczyn godny złodziejaszka. A nawet ona go zamordowała z zimną krwią! Już całe miasto o tym wiedziało? Powinna jednak wcześniej zbić kamerę, a dopiero potem zająć się swoim złowrogim planem działania. A zapomniałam wspomnieć jeszcze po co była tutaj, a jako modelka musiała utrzymywać formę, więc tym razem postanowiła się powspinać na ściance wspinaczkowej. I akurat to była jej ścianka, którą zajęła jakaś kobieta i no nie szło jej to najlepiej? Tak więc założyła już zapięcie, przygotowała się by pokazać jej jak to się robi, ale ta już tutaj umierała, więc dała sobie chwilowo na wstrzymanie.
- Ej wypraszam sobie, ja nie jestem żadnym złodziejem ani przestępcą. Tego mikołaja to nie ja zaatakowałam tylko mój sobowtór, którego też szukam! - no obruszyła się, bo tutaj ją od przestępców wyzywają, pewnie już całe miasto widziało nagranie z świąt z ratuszowego monitoringu i teraz ta nieznajoma to przytacza! Jeszcze teraz ją będzie o kradzież oskarżać i to w dodatku skarpetek! Aż zerknęła by zobaczyć jakie to skarpetki ma na sobie Sheridan.
- W sumie ten zestaw kosmetyków wanilia z maliną by mi odpowiadał... - a skoro dają to będzie brała, jak biją to uciekaj, tak tato zawsze powtarzał i mała Sophie to tak wpoiła sobie w główkę, że dorosła Sophie myślała iż dostanie teraz kosmetyki za darmo od babki z Avonu, pewnie dlatego bo jest taka sławna jako modelka. Aż poprawiła włosy związane w koński ogon, by lepiej się prezentować, choć i teraz było póki co bez zarzutu.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend

Awatar użytkownika
29 y/o
168 cm
hello, it's me
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem

Post Olive Sheridan »

Dla Liv kupno czegokolwiek droższego niż 15$ to była poważna sprawa. I to nie tylko dlatego, że była oszczędnym człowiekiem, żeby na tą swoją wymarzoną firmę zarobić. Po części dlatego wciąż mieszkała w przyczepie na osiedlu, zamiast się przenieść do czegoś większego. Ale Liv była po prostu bardzo specyficzną osobą i cóż, każdy większy wydatek wiązał się z ryzykiem! Na przykład, że nowy mikser wybuchnie, że zgubi gdzieś nową, ładną sukienkę… no albo że super buty za nie wiadomo ile, postanowią złamać sobie obcas na pierwszym wyjściu. Na szczęście były reklamacje! I teraz Liv była już nauczona, że trzeba bardzo uważnie chować wszystkie paragony, żeby móc skorzystać z tego magicznego i niesamowicie przydatnego prawa.
Iii nie wiem o jaką ściankę wspinaczkową chodzi, bo na zdjęciu nic takiego nie ma :< Hiking to w końcu wędrówki, bardzo modne w tym rejonie, także wśród modelek, swoją drogą, żeby zachować fit figurę!
- Okej, no dobra, to… - zaczęła, ale potem zmarszczyła brwi, nie rozumiejąc co kobieta do nie mówi - co? - zapytała więc, marszcząc brwi - zaatakowałaś Mikołaja? - zapytała zaraz, potem, a potem zmarszczyła brwi - tutaj nie wolno atakować Mikołaja! To nie jest jego rejon, nie ma śniegu, więc jego kubrak sprawia, że się strasznie poci, nie ma też po czym jechać swoimi saniami, bo przecież po piasku na pewno się przyjemnie nie jeździ... a ty jeszcze na niego naskakujesz? - zapytała, kręcąc głową. - Obrazi się na nas i nigdy już tu więcej nie przyjedzie, a te wszystkie dzieci zostaną bez prezentów świątecznych, tego chcesz? Złamać tyle dziecięcych serc? - zapytała, z pełną powagą i oburzeniem, jakby faktycznie to święty Mikołaj przyjeżdżał tutaj z prezentami, a nie rodzice je kupowali. Ale Sophie Golighty zabrzmiała tak poważnie i powiedziała tak irracjonalne słowa, że Liv chyba podświadomie czuła, że trzeba zareagować!
- Nie sprzedaje nic z Avonu, to był taki… tekst dla rozluźnienia - wyjaśniła, z rozbawieniem lekkim - właściwie to dawno o nim nie myślałam, oni wciąż istnieją i sprzedają kosmetyki? - zapytała, zaskoczona trochę, ale i zaintrygowana przy okazji.
Obrazek
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY devine Sej łaaat? Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... Love of cooking DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! Don't disturb hey hey, you you, I don't like your girlfriend SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?

Awatar użytkownika
25 y/o
180 cm
hello, it's me
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek

Post Sophie Golighty »

Olive Sheridan

O matko i córko, byłam pewna po nazwie tematu że to ścianka wspinaczkowa, nie wiem co ja wtedy piłam albo brałam gdy pisałam tego posta, więc sorki :lol: Mam teraz tak ogromnego facepalm'a że nawet wytrzeźwiałam po świeżo wypitym winie. Ale już się poprawiam. To może Sophie to tutaj przyszła bo można na tych deskach poćwiczyć spacerowanie po wybiegu? Wiadomo, duże obcasy wbijające się w dziury w deskach są udręką niejednej modelki, ot co. Wybrnęłam? Jako tako, wybacz. Ale przynajmniej jak przeczytałam tego posta to zrobiło mi dzień, serio. Sophie lubiła dużo kupować, może w jakimś stopniu była zakupoholiczką? I jednak o dziwo były to całkiem trafne zakupy, bo rzadko kiedy korzystała ze zwrotów. A jak zdarzała się okazja jak na przykład złapanie iPhone'a za jakieś kupony wygrane w konkursie to tym bardziej brała i korzystała z okazji, potem mogła się chwalić jaka jest modna i bogata, ot co. I chociaż Sophie miała już wystarczająco fit figurę to nie zaszkodziło dalej jej poprawiać, spacerując w takim pięknym krajobrazie. Może zaraz jakiś aligatorek przeskoczy nad mostkiem... a nie, one chyba tutaj nie pływają, co nie? A szkoda, albo i nie, bo mógłby nogę odgryźć przypadkiem taki zielony gad. A na pytanie kobiety to aż wywróciła oczami. Czy ona nie słuchała, co Golighty do niej mówi?
- Mówiłam że to nie ja, no helloł. - upierała się przy swoim bo jak to tak można było ją oskarżać o atak na Mikołaja i to takiego nadmuchanego? Jednak kobieta jeszcze bardziej się rozkręciła, więc blondynka słuchała dalej.
- Ja nie lubię świąt, dzieci też nie muszą ich lubić. Po co rozczarowywać ich już od samego początku? - jeszcze kobieta śmiała wspominać jej o jakichś dzieciach, które niewiele ją obchodziły, bo ona to nie chciała mieć dzieci, ot co. I w ogóle to ona brzmiała tak jakby... ale że serio?
- To ty wierzysz nadal w świętego Mikołaja? - aż musiała to sprawdzić czy dobrze słyszy i myśli. I co mają sanie za problem z piaskiem? Według niej żaden, bo przecież i to sypkie i to sypie, więc co za problem? Ewidentnie jako dziecko nie jeździła na sankach, bo i jak skoro tutaj ani w Los Angeles nigdy nie padał śnieg?
- Wydaje mi się że tak, sporo można kupić obecnie kosmetyków ich firmy. - wzruszyła ramionami na wieść o Avonie, a szkoda że nie dostanie żadnych nowych próbek za darmo, już się nakręciła, ot co.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend

Awatar użytkownika
29 y/o
168 cm
hello, it's me
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem

Post Olive Sheridan »

Kto jak kto, ale Lic całkiem nieźle wiedziała jakie cyrki i dziwactwa mogą wyjść z powodu pomyłek, bo połowa jej życia były nimi wypełniona. Ale przynajmniej się nie nudziła, było śmiesznie, bo i sama z siebie się czasem śmiała… no po tylu latach trzeba mieć do siebie dystans, bo przecież sama od siebie nie ucieknie, nie pozostaje więc nic innego, jak po prostu ze sobą żyć! Poza tym miała dwie super siostry, które stały obok niej, nieważne co tam głupiego akurat odwaliła, więc nie mogła być pesymistką.
- Jak nie, jak tak? Zawsze jak ktoś mówi, że nie zaatakował, to tak naprawdę zaatakował, tak jest. Obrona przez atak, atak na dezinformację, która tak naprawdę jest informacją. Politycy robią tak cały czas - odpowiedziała rezolutnie, patrząc na Sophie Golighty z pełnym przekonaniem o słuszności swoich słów w tym momencie. I cóż, Olive nie potrzebowała zbyt wiele, żeby się rozgadać, czasem rozgadywała się sama do siebie, we własnym domu…
- Skąd wiesz, że to rozczarowanie? Może dla wielu z nich to bardzo piękne wspomnienia, które tak brutalnie chcesz im odebrać! - zauważyła, kręcąc z rozczarowaniem głową. - Co ten Mikołaj ci zrobił, co? Dostałaś jako dziecko jakiś wredny prezent, i teraz się mścisz? Kilogram węgla? Za ciasną sukienkę? - zapytała, wymieniając to, co według niej było wrednymi prezentami, no ale oglądał Grincha, wiedziała że zawsze jest jakiś głębszy powód takiego zachowania!
- A ty myślisz że skąd się prezenty biorą? - odpowiedziała, pytaniem na pytanie. W sumie to byłoby całkiem słodkie, wciąż wierzyć, tkwić w tym świecie marzeń, z wielką fabryką zabawek, pełną pracowitych elfów…
- Dziwne… - mruknęła, kiwając powoli głową, a potem się wyprostowała, bo już łatwiej jej było złapać oddech! - No to… tak jakby nie wiem, o co chodzi? - zapytała, bo skoro jej nie okradała, to była ciekawa czemu obok niej się nagle pojawiła!
Obrazek
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY devine Sej łaaat? Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... Love of cooking DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! Don't disturb hey hey, you you, I don't like your girlfriend SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?