Rozrywkowo-usługowa część nowej dzielnicy
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
31
180

Post

OO1
Outfit

Po przeniesieniu się do Hope Valley wpadł w wir pracy, żeby zająć czymś głowę, by nie myśleć o swoim małym uzależnieniu. No i chciał jak najlepiej się wykazać, by móc w przyszłości awansować. Wiedział, że póki co nie mógł tego zrobić, no i nie miał na swoim koncie jeszcze żadnej akcji, którą mógłby zaplusować u przełożonego. W nowym mieście podobno było dużo roboty, chociaż dilerzy skutecznie się ukrywali przed czujnym wzrokiem policji. Większość świadków i zamieszanych w ten biznes osób milczało, nie chcąc wpakować się w większe kłopoty i mniej obawiali się odsiadki, niż wściekłości szefa, który zagrażał całej rodzinie zainteresowanego. Nie poddawał się jednak i spędzał czasem parę godzin w pokoju przesłuchań, wypytując podejrzanych i licząc, że ze męczenia podsuną mu jakiś trop od którego będzie mógł zacząć.
Westchnął ciężko, wchodząc do swojego gabinetu, żeby odpocząć. Usiadł na krześle i przyłapał się na myśli, że potrzebuje małego kopa, który pomoże przetrwać mu do końca dnia. W głowie powtórzył wszystkie swoje kryjówki (oczywiście nie miał żadnej na komisariacie, no bo nie był jeszcze aż taki głupi), ale zanim zdecydował się wybrać do jednej z nich dostał wiadomość, że ktoś znalazł w parku podejrzanie wyglądające tabletki i on musi się tym zająć.
Natychmiast złapał swoje rzeczy i pojechał na miejsce. Nie był to może od razu cały gang do złapania, ale małe kroczki też się liczą, więc nie narzekał. Jeszcze nadejdzie taki dzień i trafi mu się akcja w której złapią szefa największego biznesu narkotykowego w okolicy.
Przemierzał parkowe uliczki, szukając wzrokiem kobiety, która wezwała policję. I w którymś momencie rzuciła mu się w oczy, a ona również zwróciła na niego uwagę i zaraz go do siebie przywołała.
- Witam. Gdzie są te tabletki, które pani znalazła? - zapytał, pokazując kobiecie odznakę.

Katie Harrington
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! temat miesiąca - lipiec ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED DUSZA TOWARZYSTWA I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU EMERGENCY SERVICES Mam własny samochód Wychowali mnie dziadkowe I see fire
mów mi/kontakt
marshmallow
a
Awatar użytkownika
Opiekuję się małym pięcioletnim Ethanem, a między czasie gotuję oraz piekę w hotelu.
25
169

Post

Na całe szczęście nie musiałam jakoś długo czekać, a to naprawdę spory plus tego wszystkiego. Patrząc na sam fakt, że byłam z psem którego musiała pilnować oraz pięciolatkiem. A jak łatwo się domyślić nawet on chciał latać i sprawdzać wszystko w parku. Westchnęłam w duchu z wielką ulgą wymalowaną na twarzy. Sądziłam że wezwanie kogoś do sprawdzenia tych dziwnych cukierków zajmie o wiele dłużej. Poprawiłam Ethana na rękach, pomachałam wolną ręką aby wiedział do kogo ma podjeść. Pies był dość niespokojny, ale zaraz się uspokoił i zaczął siedzieć spokojnie. Tak jak wypadało, jakby było inaczej najpewniej bym chyba oszalała z tego powodu.
- Dzień dobry, tutaj w tej norce w drzewie. Rozumiem że święta i zajączki to trzeba chować słodycze, ale w parku? Dodatkowo nie wygląda to jak słodycz, a dzieci wszystko zjedzą - Mruknęłam niezadowolona z tego całego faktu. Dupek który to zrobił mógłby pomyśleć że tutaj przychodzą rodziny, a najmłodsi biegający za psami lub z przyjaciółmi wszędzie wepchają swoje palce. Taka natura ciekawski maluchów. Jeśli to zabawy to i tak naprawdę mało odpowiednie.
- Gdyby nie mój pies, pewnie stałoby się coś złego - Zwróciłam na to uwagę, puściłam synka aby pobiegał koło nas. Nie chce aby słuchał czegoś, co nie powinien usłyszeć, a potem niczym papuga by to wszystko powtarzał. Wciąż obserwując malucha, patrzyłam się jak mężczyzna z policji wyjmował, coraz więcej owych tabletek.
- Często zdarzają się takie zgłoszenia, wie pan od matki z dzieckiem - Spytałam w sumie ciekawa, chociaż pewnie takie akcje zdarzają się raz na milion lat, albo i jeszcze mniej. Warto dbać o innych i swoich bliskich, zwłaszcza w takich miejscach jak park.

Kian Coleman
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Na własnej tratwie dookoła świata Podziwiam wulkan z bliska Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED UNIVERSAL PERSON ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Boje się wody JESTEM ZAKOCHANY/A MAM SYNA KARTA DUŻEJ RODZINY URODZONY LATEM PRACA W GASTRONOMII RAK BUJAM SIĘ DO POPU FAN FANTASTYKI ROMANTYK NIEWINIĄTKO DEVIL IN DISGUISE UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Gotuję lepiej od Magdy Gessler NA KAŻDĄ RĄCZKĘ LIST W BUTELCE I'M SO HIGH! #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN PRAWDA CZY WYZWANIE? UGLY NAKED GUY SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE PIEROGIS BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NOTHING BREAKS LIKE A HEART CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOC W WIĘZIENIU FRIENDZONE DIGITAL LOVE Like a virgin
mów mi/kontakt
leniwa klucha
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
31
180

Post

- Dość niecodzienny pomysł na kryjówkę. - stwierdził, podchodząc do wskazanego drzewa. Ten ktoś musiał być albo nowy i głupi, albo zbyt pewny siebie. Niby najciemniej pod latarnią, ale narkotyki są zwykle ukrywane w starych melinach i kryjówkach na uboczu, a nie w samym środku parku gdzie każdy mógł je znaleźć, zwłaszcza w okresie wielkanocnym, kiedy poszukiwanie pisanek jest tak popularne. Nawet wolał sobie nie wyobrażać wściekłości szefa, który się dowie o stracie towaru.
- Pies na pewno wiele tu pomógł. Ale radziłbym i tak zabrać go do weterynarza, żeby sprawdzić czy przypadkiem jednej nie połknął. - poradził. Oby nie okazało się, że piec albo chłopiec połknęli po jednej lub więcej. Jeśli tak osobiście odszuka odpowiedzialnego za to dilera i ukarze.
Wyciągnął ze swojej torby lateksowe rękawiczki, żeby nie zostawić swoich odcinków, a potem pinsetę i woreczek strunowy. Zaczął powoli wyciągać kolejne woreczki z podejrzanie wyglądającymi tabletkami. Zerknął jeszcze do norki i upewniwszy się, że wyciągnął wszystko co się tam znajdowało przyjrzał się zawartości. Nie mógł mieć pewności, że to są dokładnie narkotyki, ale od czego miał laboratorium, które mu to sprawdzi?
- Wyślę je do analizy, ale dobrze że udało się je znaleźć zanim dorwały się do tego inne dzieci. Jakby bawiły się grupką na pewno wszystkie chciałyby tego spróbować. - powiedział, chowając woreczek do swojej torby i zdjął rękawiczki. Powinien chyba wezwać wsparcie, żeby przeszukali resztę parku. Lepiej nie ryzykować w razie jakby ktoś wybrał sobie to miejsce na kryjówkę i ukrył tu tego więcej. Szkoda, że nie było tu monitoringu, który mógłby sprawdzić, bo przeglądanie kamer przy wejściu do parku to jak szukanie igło w stogu siana.
- Potrzebuje pani pomocy? Mogę panią podwieźć do weterynarza czy lekarza na badania. - zaproponował, uśmiechając się do kobiety. Niby powinien wracać, ale pomoc w takiej sytuacji była na pierwszym miejscu.

Katie Harrington
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! temat miesiąca - lipiec ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED DUSZA TOWARZYSTWA I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU EMERGENCY SERVICES Mam własny samochód Wychowali mnie dziadkowe I see fire
mów mi/kontakt
marshmallow
ODPOWIEDZ