Rozrywkowo-usługowa część nowej dzielnicy
a
Awatar użytkownika
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje ładne panie w okolicy. Tak naprawdę lubi bardziej Franky, ale ona go coś nie za bardzo.
30
189

Post

#11

Sam nie wiedział co go podkusiło, żeby założyć w końcu konto na tym portalu Hope4Love, no ale w końcu to zrobił! Chyba po prostu spodobały mu się randki z Franky i uznał, że tam też może sprawdzić, czy miał szczęście do dziewczyny, czy po prostu randki znowu były w modzie. A poza tym zbliżała się jesień i trochę mu się nudziło, więc czemu nie spróbować wybrać się w jakieś fajne miejsce, z jakąś nową osobą. Napisał dziewczynie, żeby ubrała się w coś wygodnego, no i żeby wzięła rolki, jak ma i lubi. Pewnie spodziewała się, że zaplanował jakąś przejażdżkę po parku, ale nie, adres, który jej podał, to był adres tego parku. Przybył przygotowany, wypożyczył ochraniacze i kaski, żeby nic im się nie stało w trakcie i kiedy dziewczyna się zjawiła, uśmiechnął się łobuzersko, pokazując swoje prezenty - cześć! Mam nadzieje że lubisz mocniejsze wrażenia. Prawdę mówiąc nie jestem za bardzo zaawansowany w takich akrobacjach, ale chyba może być fajnie, nie? - zapytał, wskazując na tor, na którym nie było o tej porze zbyt wiele osób. - Jestem Yannis - i przedstawił się, skoro widzieli się teraz na żywo. I musiał przyznać, że Miana Whitlow wyglądała trochę młodziej niż na zdjęciach, które wrzucała na portalu, ale miał nadzieje, że jednak nie ma 13 lat, czy coś takiego, bo nie uśmiechało mu się lądowanie w kiciu przez romanse.... no ale, póki co nie zamierzał jeszcze dokładniej o ten wiek pytać, bo przecież nie wypada! I w sumie nie wiadomo, czy w ogóle będzie nimi jakaś chemia, czy chociaż nić porozumienia, więc póki co zdecydował się nastawiać pozytywnie... co nie było trudne, u takiego optymisty jakim był.
THE PLAYER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Remi & Paige Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name temat miesiąca - wrzesień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PODRÓŻNIK WIERZĘ W JEDI Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany SINGIEL ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI BUJAM SIĘ DO ROCKA JESTEM ECO ZŁOTA RĄCZKA Społecznik Gram w kosza wyginam się do twistera Noszę dwie różne skarpetki Patrzę na świat przez różowe okulary ROBINSON CRUSOE GOOGLE ME CRAZY IN LOVE DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT FRIENDZONE CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE BEACH BITCH UGLY NAKED GUY #CZYSTEHOPEVALLEY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Może daleko jej do Pameli Anderson, jednak jeśli potrzebujesz pomocy to przybędzie Ci na ratunek. Od prawie dwóch lat ratuje ludzkie życia na plaży i eksponuje swoje ciało w stroju kąpielowym. Niedawno rozstała się z chłopakiem i próbuje na nowo ułożyć sobie życie bez niego. Studentka kosmetologii, samotna mama pięciomiesięcznego owczarka niemieckiego.
23
164

Post

Założenie tej aplikacji było strzałem w dziesiątkę. Poznała nowych ludzi i... chociaż przez chwilę zapominała o tym, że dopiero co rozstała się z chłopakiem. Tak, właśnie przez to rozstanie skusiła się na zainstalowanie aplikacji i założenie na niej konta. Nie szukała tam miłości, romansów. W sumie chciała po prostu poznać nowych ludzi. Może mijała się z nimi na ulicy i ez tego nigdy by ich nie poznała. Po zalogowaniu się, szybko znalazła kilka osób z którymi rozmowa się kleiła, a po czasie rozmowy o spotkaniu stały się tak realne, że miało do niego dojść. I tak oto dziś szła na swoje pierwsze spotkanie. Czy powinna nazywać je randką? Nie wiedziała. Chyba wszystko zależało od tego jak im razem będzie. Adres... powiedział jej wiele, tak samo jak sprzęt jaki miała ze sobą zabrać. Jednak naprawdę liczyła na ścieżkę rowerową. Radziła sobie z rolkami, jednak nie na tyle dobrze, by odwiedzać skatepark. To drugi pierwszy raz z Yannisem. A jeszcze tak naprawdę się nie poznali. Z rolkami w dłoni przybyła na wyznaczone miejsce i uśmiechnęła się niepewnie wolną dłonią drapiąc się po karku. - Hej. - przywitała się dość entuzjastycznie, ale to była cała Miana. Obrzuciła skatepark wzrokiem, by wrócić do twarzy mężczyzny. - Najwyżej drobimy się kilku siniaków, a może nawet jakiejś blizny. - oczywiście wolałaby uniknąć blizn. Ale od siniaków jeszcze nikt nie marł i była gotowa sobie je nabić, kosztem dobrej zabawy. - Miana. Miło w końcu zobaczyć Cię na żywo. - uśmiechnęła się szczerze, odłożyła rolki, a chwilę potem posadziła tyłek na ziemi. Przyodziała rolki i przez chwilę siedziała tak by zmierzyć ten tor przeszkód. Związała włosy w kucyk na znak, że gotowa jest do walki. - Mam nadzieję że masz numery alarmowe na szybkim wybieraniu. - żartowała sobie oczywiście. Jednak niczego nie można przewidzieć. Mógł być spokojny, na dniach skończy dwadzieścia trzy lata.

Yannis Blackwood
BOGATE CV Trying my best WHEN WE WERE YOUNG KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Adam i Ewa TUBYLEC lubię upały Pływam Boje się burzy NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
A.
a
Awatar użytkownika
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje ładne panie w okolicy. Tak naprawdę lubi bardziej Franky, ale ona go coś nie za bardzo.
30
189

Post

Yannis nie rozstał się z chłopakiem, właściwie to nawet nigdy chłopaka nie miał, ani nie miał chęci żeby mieć, ale dobrze wiedział, że taki stan nie jest najprzyjemniejszy. I sam by raczej nie zalecał randek jako lekarstwo, bo jednak często ludzie zastępowali sobie jedną rzecz inną, i zamiast się wyleczyć i przepracować tą rzecz numer jeden, wpadali po uszy niepotrzebnie w rzecz numer dwa w oparciu na fałszywe przekonania. Dobrym przykładem byli palacze, którzy po rzuceniu uzależniali się od czekolady, czy po prostu od jedzenia. Takim samym kiepskim lekarstwem był związek na drugi związek, no chyba że ktoś potrafił się zdystansować i po prostu dobrze się bawić na randkach. A to akurat potrafił. Nie był fanem takich typowych spacerków, czy innych obiadków, bo jednak był osobą, która lubiła przygody, zmiany i po prostu… intensywne życie. I partnerka, na chwile czy na dłużej, powinna mu dotrzymywać kroku. Co uważał za całkiem fair, bo dziewczyny których nie kręciły żadne szaleństwa, bo wolały życie bardziej stateczne i spokojne, nie marnowały na niego czasu. A życie jednak jest tylko jedno i cóż, dość krótkie. Niby nie skreślał nikogo na starcie, ale trzeba złapać z drugą osobą chociaż nić porozumienia. I miał nadzieję, że z Miana Whitlow tak się właśnie stanie.
- O nie, tylko nie krew, od razu mdleje, nawet na widok małej kropelki - rzucił, udając śmiertelną powagę…. przez kilka sekund. Bo potem uśmiechnął się rozbawiony - żartuję. Ale mam nadzieje że obejdzie się bez tego, znalazłem nawet łagodniejsze zjazdy. I będę cię asekurować - zapewnił ją, z lekkim rozbawieniem, bo w sumie kto wie czy to w ogóle wyjdzie…
- Czujesz ulgę, że nie jestem jednak sześćdziesięcioletnim, rudym graczem? - zapytał, z rozbawieniem, a potem sam też zabrał się za ubieranie tego wszystkiego. - Też się cieszę, że nie jesteś jakimś czterdziestolatkiem, który sprzeda moje narządy w promocyjnej cenie - dodał, bo na takich randkach z neta to jednak nigdy nie wiesz, czy zdjęcie jest prawdziwe, czy skądś ukradzione. A oszustów nie brakuje, nerki na czarnym rynku wciąż idą za dobre kwoty!
- Tak, mam nawet ze sobą apteczkę w razie czego, ale naprawdę mam nadzieje że nie będą nam potrzebne,. Mam też rękawiczki, poza kaskami, dla ochrony rąk - wyjawił i podał jej je, a potem zapiął do końca swoje ochraniacze i kask i stanął sobie. - Okej, jak oceniasz swoje umiejętności? - zapytał, bo musiał wiedzieć jak się za to zabrać.
THE PLAYER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Remi & Paige Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name temat miesiąca - wrzesień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PODRÓŻNIK WIERZĘ W JEDI Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany SINGIEL ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI BUJAM SIĘ DO ROCKA JESTEM ECO ZŁOTA RĄCZKA Społecznik Gram w kosza wyginam się do twistera Noszę dwie różne skarpetki Patrzę na świat przez różowe okulary ROBINSON CRUSOE GOOGLE ME CRAZY IN LOVE DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT FRIENDZONE CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE BEACH BITCH UGLY NAKED GUY #CZYSTEHOPEVALLEY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Może daleko jej do Pameli Anderson, jednak jeśli potrzebujesz pomocy to przybędzie Ci na ratunek. Od prawie dwóch lat ratuje ludzkie życia na plaży i eksponuje swoje ciało w stroju kąpielowym. Niedawno rozstała się z chłopakiem i próbuje na nowo ułożyć sobie życie bez niego. Studentka kosmetologii, samotna mama pięciomiesięcznego owczarka niemieckiego.
23
164

Post

Dlatego też swoich spotkań przez aplikacje nie nazywała randkami. A zwykłymi spotkaniami, na których dane jej będzie poznać nowe osoby. A dopiero potem mogą planować randkę, kiedy uznają, że spotkanie było na tyle fajne, że trzeba je powtórzyć. Miana żyła chwilą, szalała aż za bardzo i obecnie sama za sobą nie nadążała. Nie miała jeszcze pomysłu na to jak sobie poradzić z rozstaniem. Nawet nie wiedziała czy chce jakoś wyleczyć się z Connora. Wszystko było zbyt świeże i za bardzo pochrzaniona, a ona mimo wszystko za mało doświadczona by podejmować konkretne decyzje. W końcu to dopiero jej drugie rozstanie w życiu i kto wie, nie życzmy jej tego, ale może nie ostatnie. Nie zamierzała jednak poruszać tego tematu i zanudzać swojego towarzysza. Wolała nastawić się na dobrą zabawę i budowanie pozytywnej energii. Na razie wychodziło jej to chyba całkiem dobrze. Co do rodzaju rozrywki... bardzo na plus, bo wcale się tego nie spodziewała. Co prawda gdzieś istniała obawa o siniaki i zadrapania. Ale przecież nie umrze od kilku krwiaków.
Otworzyła szerzej oczy na jego wyznanie i... nie żeby było to coś dziwnego, bo dużo ludzi nie trawi widoku krwi, ale gdyby tak naprawdę było, to chyba wybrał kiepskie miejsce. Na bank nie obejdzie się bez zadrapań, czy nawet otarć. Odetchnęła z ulgą gdy przyznał, że żartuje. - Czyli to ten moment w którym zapewniasz mnie, że nie stanie mi się krzywda? A jeśli się tak stanie to powiesz, że nie chciałeś? - rzuciła mu podejrzliwe spojrzenie, ale ostatecznie pokręciła delikatnie głowa. - Byle nie skończyło się tak, że to ja będę asekurować Ciebie. - jeśli będzie musiała, to zrobi to. Aczkolwiek chyba nie miała aż tyle siły, by uchronić mężczyznę przed upadkiem.
- Szczerze? Mam w sobie za dużo wiary w ludzi i nawet nie podejrzewałam Cię o oszustwo. - była zbyt naiwna na randki w ciemno, jak tak dalej pójdzie ktoś w końcu porwie ją na handel narządami albo żywym towarem na obczyźnie. - Kiedyś byłam chłopcem, ale narządy nie są moim głównym zainteresowaniem. - rzuciła poważnie pochylając się nad rolkami, by upewnić się czy odpowiednio ciasno są zapięte. - Ale z wiekiem nie kłamałam! - dodała po chwili i nie mogła się nie roześmiać. Większych głupot nie mogła powiedzieć. Nie miałaby siły na złapanie go i porwanie, więc mógł być spokojny. Jeśli na niego napadnie, to tylko wtedy gdy będzie próbowała obronić się przed bliskim kontaktem z ziemią. Nie w smak było jej słuchanie płyty chodnikowej.
Wzięła rękawiczki i chętnie ubrała je na dłonie. W sumie cała była już gotowa do jazdy. - Potrafię jeździć do przodu i trochę do tyłu. Trochę też umiem skręcać i co najważniejsze potrafię się zatrzymywać.... najchętniej przy drzewie albo lampie.... ale też potrafię wstać w rolkach z ziemi. - rzuciła z dumą, która szybko zniknęła. Zaśmiała się sama z siebie i swoich umiejętności.
Yannis Blackwood
BOGATE CV Trying my best WHEN WE WERE YOUNG KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Adam i Ewa TUBYLEC lubię upały Pływam Boje się burzy NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
A.
a
Awatar użytkownika
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje ładne panie w okolicy. Tak naprawdę lubi bardziej Franky, ale ona go coś nie za bardzo.
30
189

Post

Było to jakieś podejście, może nawet i nie najgorsze. W sumie Yannis wolał być generalnie optymistą i jakoś tak zawsze się tej kolejnej randki dopatrywać, ale przecież nie zawsze w życiu jest tak łatwo, jak z Franky. I nie będę przedłużać, tylko ładnie zakończę. No totalnie ją zapewnił, że pod jego okiem, na 99% jej się nic nie stanie, bo chciał być dobrej myśli i nie skreślać swoich szans jako akrobaty ulicznego, o ile tak w ogóle można określić ludzi szalejących sobie na rampach. Powiedział jej też, że wierzy w partnerstwo, więc za to asekurowanie by się na nią na pewno nie obraził, ale że postara się dzielnie utrzymać na dwóch nogach i nie wywalić. Nie był co prawda pewien, czy mu to wyjdzie, ale jako optymista, patrzył na świat przez różowe okulary. Więc skoro mniej więcej ogarniała o co chodzi z tym jeżdżeniem, to sobie spróbowali jak to jest pobujać się po rampach. I było całkiem spoko, nikt nie stracił zębów, chociaż okazji do porozmawiania w trakcie mieli tak średnio na jeża. A może po prostu od razu czuli, że chyba nie do końca się ze sobą zgrywają, bo tak też przecież czasem bywa. Chemii nie wyczarujesz, trzeba ją po prostu poczuć przy drugiej osobie. Aczkolwiek ,mimo że nie będzie z tego dzieci, było to całkiem miłe popołudnie. Chwile sobie pojeździli, kilka razy o mały włos któreś z nich nie lądowało na tyłu, trochę się pośmiali, a potem poszli na frytki z jakiegoś foodtrucka, bo po takich wysiłku przecież trzeba uzupełnić węglowodany. A potem się pożegnali i jakoś tak wyszło, że żadne nie zagadało o drugą randkę, ot co.

/zt x2 :lol:
THE PLAYER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Remi & Paige Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name temat miesiąca - wrzesień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PODRÓŻNIK WIERZĘ W JEDI Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany SINGIEL ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI BUJAM SIĘ DO ROCKA JESTEM ECO ZŁOTA RĄCZKA Społecznik Gram w kosza wyginam się do twistera Noszę dwie różne skarpetki Patrzę na świat przez różowe okulary ROBINSON CRUSOE GOOGLE ME CRAZY IN LOVE DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT FRIENDZONE CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE BEACH BITCH UGLY NAKED GUY #CZYSTEHOPEVALLEY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Leżę na łóżku, przyjaźnię się z sufitem i męczy mnie świadomość, jak wiele rzeczy w życiu potrafiłbym dobrze robić. Miałam dwójkę przyjaciół, ale teraz jestem z Fallon na ścieżce wojennej, a Ben to mój narzeczony. Przynajmniej tak było do momentu, w którym spanikowałam i wyjechałam na miesiąc. Teraz wróciłam i jeszcze nie wiem jaka spadnie na mnie bomba.
29
162

Post

Skatepark po zmroku, mimo że gasną światła, dalej jest tym samym obleganym przez ludzi miejscem, które niespecjalnie nadaje się na picie alkoholu. Trixie to jednak wcale nie przeszkadzało. Czuła się trochę jak jedna z tych mrówek, które krążą skołowane, bo ktoś wsadził kij w mrowisko. Nie wiedziała czy dobrze postępuje, zapraszając go na wino. Nie była to rzecz zobowiązująca, jednak pociągała za sobą konsekwencje w postaci nachodzących ją w przyszłości myśli. Co jeśli znowu to żart? Widmo przeszłości nadciągało nad nią powoli, leniwie, jakby od niechcenia, jednak chmury były granatowe i gęste, a kryła się w nich groźba. Podróż do sklepu była niezręczna. Szli jak dwójka dzieciaków z podstawówki. Ona, koślawe nogi i dopiero co pojawiający się zarys piersi. On, chudy i niewysoki, z głosem załamującym się za każdym razem gdy się denerwował. Z tą jedną różnicą, że rozmowa nie toczyła się zgrabnie nie przesz wzgląd na niewinność, a na okres w którym już dawno zdążyła minąć. Suche żarty przy kupnie wina. I siatka. Smakowa czy zwykła? Foliówka. Ah, tak.
Wreszcie dotarli do parku, a Trix musiała parę razy powstrzymać się przed tym co przychodziło jej tak naturalnie. Chciała pociągnąć go za rękaw i w kilku susach zająć miejsce gdzieś na boku. Nie wypadało W chwili, w której chciała wpasować dłoń w jego, większą i cieplejszą, zastygła w bezruchu i cofnęła ją ja oparzona. Miała nadzieję, że nie widział.
- Hm, jesteśmy. Możemy teraz nadrobić wszystko to co straciliśmy za czasow liceum - stwierdziła, siląc się na dowcip i klapiąc na zimej ziemi gdzieś tam pod mostem jak na typowych żuli przystało.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV ZARĘCZONY/A PRAWO Społecznik Gram w baseball CRY ME A RIVER BEACH BITCH Food Fight sticks and stones My fluffy best friend My bu-zzy best friend Eminem Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
trixie
ODPOWIEDZ