Rozrywkowo-usługowa część nowej dzielnicy
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
29
169

Post

Przeszłość miała nieprzyjemną tendencję do doganiania nas, w momencie, w którym najmniej się jej spodziewaliśmy i byliśmy przekonani o tym, że mamy wszystko pod kontrolą.
Od czasu powrotu do Hope Valley, Kika nie mogła wyjść z podziwu do samej siebie. Ani razu nie zapytała nikogo o Finna, nie starała się nawet szczególnie unikać miejsc, w których lata temu wspólnie spędzali czas. Pomimo tego, że nosiły w sobie wiele wspomnień, nie dała się im ponieść i ożywić uczucia, które zakopała najgłębiej, jak tylko się dało, w momencie, w którym oddawała klucze do ich wspólnego mieszkania w Miami i przenosiła się na drugi koniec miasta. Co jakiś czas tylko powtarzała sobie w ramach przypomnienia, że przecież jest szczęśliwa i szła dalej z dumnie uniesioną głową. Biznes kwitł, jej związek nabierał tempa, więc dlaczego miałaby zawracać sobie głowę demonami z przeszłości?
Nie wzięła tylko pod uwagę tego, że ta nieszczęsna przeszłość nie była pod naszą kontrolą i uwielbiała zaskakiwać…
Niczego nieświadoma, wyskoczyła właśnie w pełnym biegu ze sklepu spożywczego, ponieważ nagle doznała olśnienia i chciała jak najszybciej przelać pomysł na sukienkę na papier, zanim ten opuści jej myśli. Takie momenty przychodziły na tyle często, że wcale jej już nie dziwiły, nie można jednak było powiedzieć tego samego o mężczyźnie, na którego wpadła, niemal pozbawiając go równowagi i atakując torbą wypełnioną warzywami na dzisiejszą kolację.
- Dios mio, perdona me! No te noté - zawołała, w kompletnym roztargnieniu odruchowo przechodząc na hiszpański. Kiedy tylko złapała równowagę, wyprostowała się i spojrzała nieznajomemu w oczy, chcąc upewnić się, że nie wyrządziła mu jakiejś krzywdy kilogramem pomidorów lub zielonym ogórkiem. W końcu nigdy nie wiadomo!
Och, jakież było jej zdziwienie, kiedy mężczyzną okazał się być nikt inny jak Finneas Carter. We własnej osobie. Po… latach - nie była w stanie policzyć ilu konkretnie, ale w tej chwili ledwie pamiętała własne imię. Serce waliło jej jak opętane, a ona sama stała jak kompletna idiotka z rozdziawioną buzią i zastanawiała się, jak mogła być tak naiwna, myśląc, że nigdy na siebie nie wpadną. Na litość boską, byli w Hope Valley, nie w Miami. Tam ukrywanie się nie było szczególnie trudne, tutaj powinna bardziej uważać, ale oczywiście opuściła gardę po kilku tak owocnych miesiącach, w których akurat się nie zderzyli.
- Finn… nie wiedziałam, że jesteś w mieście - odpowiedziała krótko i odchrząknęła. Zupełnie tak jakby chciała wytłumaczyć się, dlaczego nie dała znaku życia. Starała się zachowywać naturalnie, ale każdy gest wydawał jej się wymuszony i zdradzający ogromne zdenerwowanie, w jakie nagle popadła. Jak powinna rozegrać to spotkanie?

Finneas Carter
Wyginam śmiało ciało - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TUBYLEC DEVIL IN DISGUISE lubię upały
mów mi/kontakt
Kika
a
Awatar użytkownika
Architekt, któremu była narzeczona kilka miesięcy temu złamała serce. Aktualnie skupiony na pracy, zdecydowanie mniej na randkach.
31
195

Post

[numer trzy]



To nie tak, że o niej zapomniał. Gdyby miał być całkowicie szczery to prawdopodobnie przyznałby, że już od dłuższego czasu nie gościła w jego myślach, bo przeszedł już przecież etap kiedy to niektóre z miejsc w miasteczku, wywoływały wspomnienia z okresu liceum. Niemniej nie znaczyło to, że nie pamiętał tamtej części swojego życia i za nią nie tęsknił. Nie bardzo potrafił stwierdzić jak to się stało, ze w którymś momencie wszystko się posypało, a on pozwolił na to, by przestali do siebie dzwonić i pisać — nawet głupie życzenia od czasu do czasu. Pogodził się z taką koleją rzeczy myśląc, że Kika jest daleko stąd, że ułożyła sobie życie lepiej od niego i wszystko toczyło się dla niej w sposób, w jaki by jej tego życzył.
Gdyby się nad tym zastanowił to i tak nie umiałby stwierdzić czemu nie pomyślał o tym, że i ona może w którymś momencie wróciła do Hope Valley. Może to za sprawą tego życiowego bałaganu, który zajął głowę Finneasa dość skutecznie. Ostatnio jego myśli cały czas skupione pozostawały wokół nieudanego związku, bo pomimo kilku miesięcy, nadal nie do końca to przetrawił. Radził sobie zdecydowanie lepiej, bo z listy priorytetów skreślił zachlanie się na śmierć i uprzednie rozkwaszenie gęby Danowi. Prawdopodobnie gdyby w którymś momencie zaczął chodzić do specjalisty to może taki ważniak nazwałby to jakimś pieprzonym progresem.
Skrzywił się, gdy zupełnie niespodziewanie oberwał siatą pełną zakupów. Zerknął w stronę kobiety i odruchowo nawet wyciągnął dłoń, na wypadek, gdyby straciła równowagę. Zamiast ją chwilę potem zabrać to na kilka sekund zawisła tak w powietrzu, gdy dopadł go tak niespodziewany szok. Mogło minął kilka lat i mogła zmienić się przez ten czas nieznacznie, ale nie na tyle, by nie rozpoznał jej natychmiastowo.
— Kika? Jesteś w Hope? — zapytał wyraźnie zaskoczony. Nie umiał przypomnieć kiedy ostatnio z nią rozmawiał. Nie chodzi o szybkie smsy, które jeszcze przez jakiś czas utrzymywały ich kontakt. Chodzi o prawdziwą rozmową, na którą poświęcili więcej niż piętnaście minut. Nagle poczuł się zadziwiająco zagubiony, a w głowie przeanalizował, czy powinien w tej chwili wyciągnąć w jej stronę ramiona i ją zgarnąć do siebie w ramach powitania, czy przekroczyłby tym jakąś granicę — które, chcąc nie chcąc, zawsze pojawiają się, gdy kontakt umrze na kilka długich lat. — Mieszkasz tu? — zapytał więc i nie ukrywał tego, że podobna wizja wydawała się miła. Uśmiechnął się nawet lekko do niej, całkowicie szczerze. Co i rusz wpadał na dawnych znajomych, potem obiecywali sobie szybkiego drinka w niedługim czasie do którego prawie nigdy nie dochodziło. Ten jeden raz jednak naprawdę był mile zaskoczony.

Cristina Villeda
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! Technicy Magicy - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start ONE BIG FAMILY ODZNAKA POCIESZENIA SINGIEL PRACOHOLIK WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Gram w kosza DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
becia#6797
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

#6

Olive należała do osób, które bardzo lubiły robić zakupy, a już zwłaszcza kiedy chodziło o zakupy jedzeniowe! Uwielbiała kręcić się wokół stoisk, szukać inspiracji na jakieś potrawy, próbować nowych smaków i znajdować najdziwniejsze z nich. Dlatego jadła już chyba każdy smak czipsów, jaki tylko był dostępny w okolicy, nawet te najdziwniejsze odmiany. Na wakacjach też zawsze sięgała po takie dziwadła. W restauracjach zresztą działała podobnie, nieraz brała z menu najdziwniejsze pozycje, o najtrudniejszych do wypowiedzenia nazwach i potem… no szczerze mówiąc różnie się to kończyło, czasem dobrze, czasem źle. Była weganką, więc generalnie nigdy to nie był jakiś kotlet z kota, czy inna konina. Była też zawsze ciekawa różnych przypraw i dziwnych przepisów, dlatego w jej koszyku dzisiaj znajdował się arbuz i wszystkie składniki niezbędne do zamarynowania i ugrillowania go. Nie wiedziała, czy ten eksperyment się uda, ale skoro to był ostatni hit wśród wegan, musiała sprawdzić! I właśnie na tych zakupach znalazła znajomą twarz, więc nawet jeśli Cory Willoughby tego nie chciał, od teraz miał towarzystwo zakupowe, którego wcale nie jest tak łatwo się pozbyć, heh! - Okej, wybór owoców i warzyw to zawsze bardzo trudna decyzja. Spójrz na przykład na to avocado. Czy będzie dobre w środku, czy okażę się pleśniawką? - zapytała, udając powagę największa, jakby mówiła o rozbrajaniu bomby - właśnie dlatego nigdy nie ufam tym, które już są miękkie. Wolę twardziele, które dojrzeją sobie u mnie w domu. I wiesz co? Ja wiem że to jest zero waste, ale na pewno znajdą się w okolicy jacyś freeganie, którzy zdecydują się je uratować. Miejmy nadzieję że bez pleśni, bo jednak to nie tak, że można sobie odkroić i jeść dalej, co to to nie - pokręciła głową, nadając trochę jak katarynka, ale upsi, czasem jej się tak zdarzało. I kompletnie nie zauważyła, że do sklepu weszła jakaś zakapturzona grupka, mimo że jest przecież środek lata i kto by chciał się tak owijać! Zamiast tego gadała dalej - myślałeś o tym kiedyś, żeby żyć w ten sposób, polować sobie na jedzonko nie w lesie, ale przy śmietnikach? - zapytała, zaintrygowana bardzo i podała mu jedno avocado, no jeśli miał ochotę kupić. Sobie też jedno włożyła, na opakowania mrożonek i arbuza, które już tam się znajdowały. No i kilka paczek przypraw też tam miała.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Wykładowca historii, który niedawno sie rozwiódł i sam wychowuje Trevora.
40
188

Post

012.

Cory uwielbiał gotować. Teraz, kiedy został sam ze swoim synem musiał to robić. nie jest wielkim mistrzem gotowanie czy innym masterchefem, ale trochę potrafi. Też od czasu do czasu poeksperymentuje, ale teraz musi zwracać uwagę na to co gotuje, ponieważ chce by jego syn dobrze się odżywiał, a wątpię czy trzyletnie dziecko może dostać jakąś egzotyczną potrawę. Nie chciał ryzykować, ale też nie dawał dziecku jakichś okropnych, bez smakowych dań, bo to też nie jest dobre. Dieta Trevora powinna być bogata we wszystkie potrzebne składniki odżywcze potrzebne do jego prawidłowego rozwoju. Nie jest jednym z tych szalonych ojców, którzy czytają miliony poradników i przeglądając różne strony internetowe w poszukiwaniu informacji. Kupił sobie taką książkę, ale bardziej by urozmaicić dietę swojego małego syna i by dowiedzieć się co mu służy.Teraz ma więcej czasu, więc może trochę poeksperymentować. Śmieje się, że zamienił się w kurę domową, a właściwie koguta, ale w najmniejszym stopniu mu to nie przeszkadza. Zostali sami z chłopcem i musiał sobie radzić, a skoro o tym mowa - to postanowił wybrać się na zakupy. Młody był u cioci, więc Cory skorzystał i wyskoczył na szybkie zakupy, na których spotkał Olive.
- Zakupy z tobą to zawsze frajda. - zaśmiał się Cory kręcąc głową, ale oczywiście wziął jeszcze dwa awokado oprócz tego, które dała mu Olive, z których zrobi pastę dla siebie. Uwielbia do papki z zielonego koleżki dodać pomidora, czosnek oraz sok z cytryny przyprawia solą i pieprzem, po czym blenduję wszystko na gładką masę. Pyszna sprawa jako smarowidło do kanapek. - Nie jestem za tym by jeść tego rodzaju produkty, bo dla mnie to nie zdrowe, ale staram się nie marnować jedzenia. - odpowiedział. Również był zajęty rozmową, więc tak samo jak dziewczyna nie zauważył przybycia podejrzanych typków. - Nie, jak mówiłem - dla mnie to nie zdrowe i ohydne. - na samą myśl miał ciarki z obrzydzenia. - Zastanawiam się co zrobić dzisiaj młodemu na obiad. - powiedział po chwili wkładając do koszyka dwie cytryny oraz główkę czosnku. Miał nadzieje, że Sheridan mu poradzi.

Olive Sheridan
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind MŁODY SCENARZYSTA I killed Laura Palmer ROZWODNIK/ROZWÓDKA MAM SYNA PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PRACA W OŚWIACIE WIELBICIEL FAST FOODÓW THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

Gotowanie było super! A jeszcze lepsze było jedzenie. Oczywiście Olive najbardziej lubiła łączyć jedno z drugim, robić w trakcie dużo bałaganu i dobrze się bawić. Z muzyką w tle, bo jednak co to za gotowanie bez odpowiedniego soundtracku? No bez sensu całkowite! O wiele fajniej jest się przy tym wszystkim ruszać, gibać i spalić trochę kalorii, skoro zaraz miało się jeść i je uzupełniać. Oczywiście, jak widać, Liv nie była super szczupłą XSką i daleko jej było od figury supermodelki, ale nie przeszkadzało jej to ani trochę, akceptowała swoje fałdki, swoje nieidealne uda i trochę za duży tyłek. I nie wyobrażała sobie głodzenia się, żeby te nadprogramowe kilogramy tracić… Za to z chęcią dzieliła sie tą pasją z innymi. Sporo randek miała opartych na gotowaniu, wspólnym bałaganieniu i… brudzeniu się razem w inny sposób. Chociaż no, po ostatniej akcji z Haydenem pewnie jej zapał trochę opadnie do takich działań i znajdzie inne randkowe zajęcie. Może powinna zapytać o to, co Cory Willoughby o tym myśli, jako facet, ale chyba trochę się wstydziła swoich porażek.
- Do usług, zadbam o to żebyś się czegoś nauczył. Wiesz na przykład, że szpinak już dawno został obalony jako takie super źródło żelaza? Źle wpisali wyniki. Gdybym była naukowcem to byłabym znana z takich samych wpadek - przyznała, wywracając oczami i śmiejąc się cicho. - A tutaj mamy wędzoną paprykę. Dodawałeś ją kiedyś do jakiejś potrawy? Wiedziałeś w ogóle, że oni wędzą rzeczy, a potem robią z nich sproszkowane przyprawy? - no to fascynujące było, więc się z nim taką ciekawostką podzieliła! - Cały ten ruch opiera się właśnie na unikaniu marnowania, bierze się takie co nie jest spleśniałe. To swoją drogą kolejny mit, że można tą pleśń sobie odciąć i wywalić. Jeśli jest widoczna na produkcie, to znaczy że już jest wszędzie w środku i jest toksyczna. A potem te toksyny odkładają się w organizmie i dupa, człowiek ma raka i umiera, albo gorzej - przyznała, z powagą wielką, a potem zmarszczyła brwi, bo w sumie co gorszego może być od śmierci? Nie wiedziała teraz, ale się zastanowi!
- Może coś z kaszą? Zapomina się o niej, a jest przecież… - ale nie dokończyła, bo przy kasie zaczęła się jakaś szarpanina i ktoś zaczął krzyczeć, że TO JEST NAPAD. - O JASNY GWINT - a Olive oczywiście, nie mogła siedzieć cicho, więc się wydarła.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Wykładowca historii, który niedawno sie rozwiódł i sam wychowuje Trevora.
40
188

Post

W pewnym momencie Willoughby zaczął przypominać miśka. Nabrał sporo nadprogramowych kilogramów, które spowodowały, że stał się lekko okrąglutki, jednak w pewnej chwili stwierdził, że nie może tak się zaniedbać, poniewaz nie staje się coraz młodszy i zaczął chodzić na siłownie i lepiej się odżywiać i oto są tego efekty. Jego rzeźba się poprawiła i jest jeszcze przystojniejszy niż był. Chociaż naprawde dobrze się trzyma na swoje czterdzieści lat. Nie ma siwych włosów, ani, o zgrozo, zakoli, które pozbawiły by go z każdym momentem jego cudownej czupryny. Zmarszczki posiada na swojej twarzy, ale są one od tego, że Cory bardzo dużo się śmieje, więc takich to na pewno się nie ma zamiaru wstydzić. Lepiej, że od śmiechu niż od wiecznie skwaszonej miny niczym Ebenezer Scrooge. Nie ma takiej opcji! A co do jedzenia, to Cory podobnie jak Olive nie uznawał gotowania bez dobrej muzyki, która wprowadza odpowiednią atmosferę w kuchni i można nawet pokusić się o stwierdzenie, że wtedy nawet smakuje lepiej.
A co do porażek randkowych to Cory nawet się na ten temat nie wypowiada. Jeden kolega próbował go wyswatać z młodą dziewczyną praktycznie od razu po rozwodzie, co im nie wyszło. Ciemnowłosy nie ma ochoty na nowe znajomości. A Olive wygląda cudownie i niczego jej nie brakuje,o. Nie powinna brać niczyjego komentarza na serio, bo to ona doskonale wie jaka jest.
- Tak, to akurat wiem. Co nie zmienia faktu, że szpinak jest bardzo dobry. Na przykład do koktajlu. - odpowiedział lekko. Co chwile słyszy się, że naukowcy w jednym czy w drugim przypadku popełniają błąd w obliczeniach, w końcu są tylko ludźmi, prawda? - Fajna sprawa z tym wędzeniem, ale jakoś nie miałem okazji używać tego rodzaju papryki, w sumie nawet nie wiem jak smakują wędzone śliwki. - zastanowił się przez chwile i z zaskoczeniem stwierdził, że jedyne co jadł wędzone to mięso. - Tyle razy mówili, że nie można tak robić z pleśnią, nawet nie powinno się jeść tego co znajdowało się obok. - odparł pokazując swoją wiedzę na ten temat.
- Liv, nie drzyj się! - uciszył dziewczynę, gdy zrobiło się gorąco przy kasie. Zastanawiał się co miał zrobić. Nagle kobieta obok nich zaczęła jęczeć. Spojrzał i okazało się, że jest w ciąży, czy ten dzień to jakieś fatum?

Olive Sheridan
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind MŁODY SCENARZYSTA I killed Laura Palmer ROZWODNIK/ROZWÓDKA MAM SYNA PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PRACA W OŚWIACIE WIELBICIEL FAST FOODÓW THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

No grunt to po prostu być zdrowym i robić wszystko zgodnie z samym sobą! Inna sprawa, że sport faktycznie jest zdrowy i nie chodzi wcale o nadprogramowe kilogramy, ale także o kondycję psychiczną, bo jak człowiek się rusza, to od razu jakoś tak mu lepiej. Liv na przykład nie potrafiła gotować ani sprzątać, bez odpowiedniego układu tanecznego i kiwania się w trakcie, a to totalnie się liczy jako poważny trening przecież! Tyle ciężarów przenoszonych, mięśni wykorzystywanych do pucowania blatów, zamiatania półek i innych takich, spokojnie można na tym sobie wyhodować bicka, tak czuła. I totalnie mogłaby prowadzić program z takim przypadkowym fitnessem, w stylu “zrób pięć pompek, jak się już schylasz po upuszczone klucze”, czy inne “schyl się po tą puszkę w markecie pięć razy, a nie tylko raz”. Albo chociaż kanał na yt!
- A próbowałeś kiedyś taki z bananem i z ogórkiem zielonym, a do tego właśnie szpinak? - zapytała, bo co jak co, ale o jedzeniu to naprawdę mogła gadać godzinami! Jedzenie było super. - I piecze się też ciasto ze szpinaku, jest takie zielone i puszyste - dodała, bo tak, no dzisiaj biedny Cory Willoughby zostanie zasypany ciekawostkami, aż mu pęknie głowa.
- O nie, no coś ty, to trzeba to zmienić - pokiwała głową, bo no totalnie to są rzeczy, których trzeba spróbować. Tak samo jak żurawina w zielonej sałatce albo wegański pasztet. Niby dziwne rzeczy, ale jakie dobre! No i jedzenie było miłe i dobre, a w sklepie zaczęło się robić… no tak bardzo niemiło i bardzo groźnie. I kiedy Cory kazał jej się zamknąć, zakryła buzie obiema rękami i pokiwała głową, przerażona. I nawet cofnęła się, na wszelki wypadek, przypadkiem wpadając na ciężarną kobietę - oj, przepraszam - szepnęła przerażona, patrząc na kobietę, a potem na ziemię, na której zrobiła się jakaś dziwna, mokra plama - o nie, ja coś wylałam? Ja wytrę - no taka była oszołomiona, że kompletnie nie zauważyła, że kobiecie właśnie wody odeszły! Tak samo jak nie zauważyła, że zamierza powycierać tą wodę na ziemi pudełkiem mrożonek, które właśnie trzymała w ręce, ale no, trwał napad okej, logika uciekła oknem!
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Wykładowca historii, który niedawno sie rozwiódł i sam wychowuje Trevora.
40
188

Post

Cory nie odżywiał się źle, ale postanowił zmienić coś i zacząć prowadzić się trochę lepiej. Niestety, ale gotowe jedzenie nie jest fajne i bardzo często nam szkodzi, jemu zaszkodziło właśnie w nadmiernej ilości kilogramów, ale tak było wygodniej, gdy idzie się na wiele godzin na uczelnie, bo samemu dla siebie nie chciało mu się gotować. Wolał sobie coś zamówić i z głowy, ale teraz nie! Robi sobie codziennie obiad do pracy, stara się by posiłki były zróżnicowane, bo wiadomo, że jak się je cały czas to samo to w końcu to zbrzydnie. Miał sporo ruchu, ponieważ trzyletni chłopiec jest wulkanem energii i Cory bardzo często chodzi z nim na spacer albo młody dostaje rower, a Willoughby korzysta i w tym czasie biegnie razem z dzieckiem, więc na brak ruchu młody ojciec nie może narzekać. nie lubi nudnych ćwiczeń, ale czasem trzeba, prawda? Jak się chce być zdrowym i pełnym energii.
- Kocham koktajle, więc nawet nie pamiętam czy próbowałem, bo mieszam co się da. - zaśmiał się kręcąc głową. - Kiedyś jadłem, ale nie mam na tyle odwagi by sam je zrobić. - dodał zgodnie z prawdą wzruszając ramionami z lekkim uśmiechem, ale czy się tego wstydził? Nie. Nie każdy ma talent do pieczenie, chociaż ciemnowłosy tego nie zweryfikował. Jakoś mu to nie przyszło do głowy.
Cory spojrzał na dziewczynę, a potem na rodzącą kobietę. Czy to jest do cholery jakaś ukryta kamera, albo program typu Mamy cię? Bo jakie jest prawdopodobieństwo tego, że podczas napadu kobieta zacznie rodzić. Złapał Live] za rękę i wskazał na młodą dziewczynę, od której ta dziwna substancja wypływała. Podszedł do dziewczyny by sprawdzić czy z nią wszystko w porządku, cały czas oczywiście obserwował co się dzieje, również patrzył co robi Sheridan.

Olive Sheridan
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind MŁODY SCENARZYSTA I killed Laura Palmer ROZWODNIK/ROZWÓDKA MAM SYNA PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PRACA W OŚWIACIE WIELBICIEL FAST FOODÓW THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

Zawsze mogło być lepiej! No, chyba chodziło o ich sytuację w tym sklepie, bo tutaj najwyraźniej mogło i miało być coraz gorzej. Niby Olive powinna się przyzwyczaić, bo jednak w swoim życiu natknęła się na wiele, wieeeele, no naprawdę wieeeele sytuacji, które z kiepskich zmieniły się w absolutnie fatalne, ale cóż, to chyba jedna z tych rzeczy, do których się tak w stu procentach przyzwyczaić nie można. Może kiedyś, o ile oczywiście dożyje czasów emerytury, to się to zmieni, ale póki co… no jak widać, żyła w prawdziwym chaosie i nie za bardzo wiedziała jak to zmienić.
- Zaraz, chwila… nie, ona wcale nie rodzi. Ona nie może teraz rodzić, to nie jest dobry czas na to! - no jak Cory Willoughby jej wskazał, że to kobiecie wody odeszły i zabronił jej sprzątać mrożonkami, to nawet dodała dwa do dwóch! I spanikowanym szeptem mu wyjaśniła, a potem uznała że wyjaśni kobiecie - nie nie, pani musi się powstrzymać, pani widzi że teraz nas okradają, pani weźmie i spróbuje tak wciągnąć ten płyn do środka, zacisnąć uda, na pewno się tak da, prawda Cory? - i tu z przeniosła wzrok z twarzy kobiety na mężczyznę. - Siła woli, powtarzaj ze mną: "wcale nie rodzę, wcale nie rodzę" - pokiwała głową, próbując zachęcić kobietę do wtórowania tej mantry! I chyba dobrze, że tamta akurat radziła sobie ze skurczem, bo pewnie by biedną Liv zatłukła koszykiem… A Liv naprawdę miała dobre intencje, przecież ludzie w telewizji bez problem naginają łyżki i inne przedmioty siłą woli, to macicy nie uszczelnią? Kobiece ciało jest przecież pełne tajemnic, takie skile w sobie też na pewno chowa! To się przecież nie może nie udać!
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Wykładowca historii, który niedawno sie rozwiódł i sam wychowuje Trevora.
40
188

Post

Nie można zaprzeczyć, że w tym momencie oboje mieli ogromnego pecha, że wybrali się w tym czasie na zakupy do tego sklepu, jednak czy można było przewidzieć coś takiego? No chyba jedynie jakiś jasnowidz może to zrobić, a to i tak jest bardzo wątpliwe. W takich sytuacjach nie wiadomo jak się zachować. Ludzie zazwyczaj panikują. Nauczyciel też jest zdenerwowany, ale stara się myśleć logicznie. Nie może wpaść w panikę, chociaż Cory to człowiek, który ma prawie anielską cierpliwość, ale teraz oboje z Olive dostali jakieś kombo - napad na sklep oraz rodząca obok nich kobieta. Potarł swoją twarz energicznie dłońmi, by pobudzić szare komórki do intensywnego myślenia.
- To chyba akurat nie jest zależne od tej pani. - powiedział patrząc sceptycznie na Sheridan. Niestety, ale to jest biologia i kobieta pewnie pod wpływem stresu zaczęła rodzić, a może to już był termin? Kto wie, żadne z nich tego nie wie, ale Cory starała się myśleć o takich rzeczach. - Liv tak się nie da, uspokój się trochę bo denerwujesz siebie, mnie i tę dziewczynę. - gdyby ta sytuacja nie była tak tragiczna to Cory by się roześmiał na słowa Sheridan. Ktoś musi to powiedzieć - telewizja kłamie i większość tego co jest tam pokazane to wierutne bzdury mające na celu wypranie ludziom ostatnich szarych komórek, których używają do myślenia i funkcjonowania w społeczeństwie. - Niech pani głęboko oddycha, a przynajmniej spróbuje. - dodał widząc minę rodzącej, ale co miał zrobić do cholery? Nie jest lekarze, potrafi tylko udzielić pierwszej pomocy a nie odebrać poród.

Olive Sheridan
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind MŁODY SCENARZYSTA I killed Laura Palmer ROZWODNIK/ROZWÓDKA MAM SYNA PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PRACA W OŚWIACIE WIELBICIEL FAST FOODÓW THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

Nikt chyba nigdy nie jest w stanie tego przewidzieć. No, chyba że sam bierze udział w napadzie, tylko po co to robić? Lepiej być w masce, tak żeby nikt cię nigdy z napadem nie powiązał. Bo inaczej… to musiałby jakiś skomplikowany przekręt, o wiele bardziej skomplikowany niż ten przedstawiony w Domu z Papieru. Którego Olive była dużą fanką i przez którego śpiewała sobie Bella Ciao, a jej pralka zyskała nowe imię, Nairobi, bo to była jej totalnie ulubiona postać! I nie będę spoilerować co w związku z tym. Zresztą, teraz Liv ostatnie o czym miała ochotę i siłę myśleć, bo za bardzo skupiają się na zatrzymaniu porodu siłą woli i trzymaniu się w garści, biorąc pod uwagę, że ludzie obok MIELI BROŃ.
- Jak nie jest? Jest! Musi być! Cory, Cory oni mają broń i ja wątpię że ona jest na kulki albo na wodę. To nie wygląda jak broń na wodę! - oznajmiła mu, z wielką powagą, konspiracyjnym szeptem, który ze stresu zaczął wchodzić na wyższe tony, bardzo wysokie. Jeszcze trochę i Cory Willoughby usłyszy jakieś ultradźwięki.
- Ale tu zaraz będzie dziecko, rozumiesz? A to dziecko nie może być tutaj w trakcie napadu, bo okradną też dziecko! Co to za narodziny, jak cię okradają? Nie, dziecko potrzebuje spokoju dlatego wszyscy muszą się uspokoić, czy wszyscy mogą się uspokoić?! - zapytała wpadając w coraz większą panikę, mimo że słowa Cory'ego powinny go przecież uspokoić. To był chyba ten czas na spoliczkowanie jej, bo jej słowa miały coraz mniej sensu, a w jej głowie głupota się kumulowała i zaraz mogła wybuchnąć. Głowa czy głupota, nie wiadomo co i nie wiadomo co gorsze!
- Tak tak ,niech pani oddycha, wszyscy musimy oddychać, A-MMMMM - ponagliła kobietę, idąc za tropem Cory’ego i kiwając gwałtownie głową w górę i w dół. I próbowała oddychać tak jak na filmach kazali oddychać! Przez co w sumie kręciło jej się w głowie, ale to mogło być też przez stres...
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
ODPOWIEDZ