Rozrywkowo-usługowa część nowej dzielnicy
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje ładne panie w okolicy. Tak naprawdę lubi bardziej Franky, ale ona go coś nie za bardzo.
30
189

Post

#4

Yannis był podrywaczem, ale nie był żadnym mistrzem podrywu. To była prawda. Fakt. Dzielił się z kobietami swoją pozytywną energią, zagadywał zwykle o jakąś głupotę, potem coś tam jeszcze dopytywał, aż nie umawiał się na... coś. Nigdy nie proponował tego samego, nie miał żadnego drinka-pewniaka, zwykle wyciągał z rozmowy coś, co może być później okazją do rozmowy. W przypadku Mai to jej strój do ćwiczeń go zainteresował i.. wprowadził w maliny. Naprawdę sądził, że umawiają się dzisiaj na wspólny trening w siłowni, nie miał zielonego pojęcia, że kobieta tak naprawdę mogła wychodzić ze studia jogi! Nie był oczywiście żadnym specem w kwestii sprzętów do ćwiczeń, ani odpowiednich strojów do wybranych dyscyplin, więc nie sądził, że tamte obcisłe legginsy mogą nie być z siłki. I to właśnie na nie będzie zwalać teraz winę, bo to one były odpowiedzialne za ten cały bałagan i za Yannisa, stał w drzwiach i nie miał zielonego pojęcia co teraz począć. Miejsce nie wyglądało na studio do jogi od godziny 10-13, a siłownię od 13-19.... więc musiał przyjąć na klatę fakt, że się nieźle wpakował. Nie zamierzał też uciekać, udawać, że pomylił sale, czy jest tak naprawdę obcokrajowcem i tylko szuka ambasady. A Maya Whitely i tak go zauważyła, więc trzeba było iść z... prądem? Wiatrem? Jakieś powiedzenie na pewno się znajdzie!
Ale to nie było wcale takie łatwe! Na swojej macie czuł się jak rozbitek na drzwiach, przy tonącym Titanicu. Nie rozumiał jak ma wykonać połowę pozycji, więc właściwie co chwile kobieta musiała podchodzić i poprawiać jego beznadziejne ułożenie. Tak było też teraz, kiedy nachyliła się, żeby poprawić układanie środka ciężkości w pozycji psa z głową w dół - chyba nie jest mi pisana kariera precelka - przyznał, marszcząc brwi i czując, jak spływają mu po czole kropelki potu. Starał się, okej! Walczył! - Ile czasu Tobie zajęło nauczenie się zwijania w warkoczyk? - zapytał, bo cóż, nie wiedział jak inaczej nazywać te wszystkie wygięcia, poplątania i no... same dziwne rzeczy!
THE PLAYER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Remi & Paige Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name temat miesiąca - wrzesień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PODRÓŻNIK WIERZĘ W JEDI Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany SINGIEL ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI BUJAM SIĘ DO ROCKA JESTEM ECO ZŁOTA RĄCZKA Społecznik Gram w kosza wyginam się do twistera Noszę dwie różne skarpetki Patrzę na świat przez różowe okulary ROBINSON CRUSOE GOOGLE ME CRAZY IN LOVE DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT FRIENDZONE CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE BEACH BITCH UGLY NAKED GUY #CZYSTEHOPEVALLEY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Kiedyś miała ambitne plany by podbić wielki świat. W rezultacie skończyło się tym, że została w miasteczku i szukała dla siebie miejsca. Pracowała w wypożyczalni sprzętu do windsurfingu, a później w barze. Tam też poznała swojego późniejszego narzeczonego, który jednak zginął na morzu, a ona długo nie mogła się po tym pozbierać. Aktualnie prowadzi studio jogi i stara się wrócić do normalności.
28
167

Post

Zdarzało jej się usłyszeć różne dziwne propozycje ze strony mężczyzn. Zazwyczaj je ignorowała. Ale! Po pierwsze starała się wyjść ze swojej strefy komfortu, trochę więcej spędzać czasu z innymi ludźmi i w ogóle na powrót się socjalizować – także w relacjach damsko męskich. A po drugie – nie zawsze mogła! No przepraszam bardzo, ale gdy przystojny przedstawiciel płci męskiej proponuje ci wspólny trening – i na dodatek nie chce słuchać jakiego typu to trening – to nie można odmawiać. Po prostu nie wypada. Dlatego właśnie bardzo chętnie zaprosiła go na swoje zajęcia i bardzo zdziwiła się, że przyszedł. Była prawie pewna, że gdy zorientuje się, co się święci – spanikuje i zniknie. A jednak! Trzeba przyznać, że dawał z siebie wszystko i ona naprawdę to doceniała. Dlatego nie to, że pozwoliła mu tam gdzieś poudawać na jednej z ostatnich mat – jeśli on się walczył to ona mu w tym pomagała. Tak jak poprawiała pozycje wszystkich swoich innych kursantek tak poprawiała też Yannisa – No wiesz… gdybyś mnie wtedy wysłuchał i dał mi dojść do głosu. – nie mogła się nie uśmiechnąć pod nosem – To po pierwsze powiedziałabym ci, że to joga. A po drugie… zaproponowałabym ci zajęcia dla początkujących. – zażartowała sobie – Wyprostuj plecy. – poinstruowała łagodnie mężczyznę, nie przestając się uśmiechać – I… pół życia. Nie no, może nie aż pół, ale całkiem sporo. Także możesz być dla siebie łagodny. Idzie ci całkiem dobrze. Powiedziałabym nawet, że zasłużyłeś na koktajl z jarmużu po zajęciach… – zdecydowała, oczywiście w jawny sposób się z niego nabijając i szczerząc zęby w szerokim uśmiechu – A trzeba było po prostu zaproponować drinka. – wytknęła rozbawiona, jeszcze raz przypomniała mu o plecach i odeszła do dziewczyny na macie obok, która radziła sobie bardzo dobrze, ale odrobinę się zachwiała. Kto by się nie zachwiał jakby obok miał takie widoki, prawda! Na zajęciach jednak nie mogła mu poświęcić całego swojego czasu i mogło się to zadziać dopiero po! Gdy wszystkie dziewczyny zabrały swoje maty i powoli zaczęły zwijać się do wyjścia.


Yannis Blackwood
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TUBYLEC URODZONY LATEM WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU PIJAM TEQUILĘ ĆWICZĘ Z CHODAKOWSKĄ SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje ładne panie w okolicy. Tak naprawdę lubi bardziej Franky, ale ona go coś nie za bardzo.
30
189

Post

No na pewno mogło być, gorzej o wiele gorzej. Na przykład, to na pewno było zaletą Yannisa, nigdy nie wyrywał kobiety na lewe, suche żarciki i teksty na podryw związane z jego zawodem. Więc nie pytał o to jak tam gniazdka kobiety, o to czy może się pobawić jej korkami, bo ma doświadczenie.. no i nie rzucał żadnej propozycji pomiaru napięcia sam na sam. I pewnie znalazłby jeszcze kilka innych określeń, gdyby nie fakt, że totalnie uważał je za żenujące. Nie prosił też nigdy dziewczyn o wysyłanie mu nudesów, sam też nigdy swojego penisa nie wysyłał w świat, więc naprawdę, mogło być o wiele, wiele gorzej. A tak miała jednego, niedoświadczonego i stękającego faceta więcej na swojej sali. Czy pewnie raczej.. jedynego faceta. Umówmy się, joga nie była aż taka super popularna w małych miasteczkach, wśród męskiej części populacji, jak siłka, czy bieganie.
I owszem, chciał się popisać, dlatego mówił dziewczynie, że żaden trening nie stanowi dla niego przeszkody... więc Maya Whitely mogła się przekonać na własne oczy, jak poważnie mówił. Właściwie to sam się nie spodziewał jak bardzo... ale trzeba być tolerancyjnym i powiedzieć 'b', po tym jak powiedziało się 'a'. Jak już było wspomniane, to małe miasteczko, w końcu by na nią gdzieś wpadł i znów się skompromitował, znając życie...
- Taaak, mama zawsze mnie próbowała uczyć, że trzeba słuchać kobiet od a do z... - pokiwał powoli głową - oczywiście, gdybym jej słuchał w stu procentach, to pewnie nigdy bym się nie nauczył obsługiwać pralki i żelazka, bo zawsze rzucała tekstem 'zostaw, ja to zrobię, ty zrobisz źle' - przyznał, chociaż mówienie o swojej mamie chyba nie stawiało go w najbardziej "seksi" położeniu. - Heej, to nie jest takie złe, naprawdę. Czuje, jak wzmacnia się mój tors i moje ręce... - przyznał i prawdę mówiąc, nie kłamał. Wiele pozycji przypominało pompki, czy nawet martwe ciągi, tyle że obciążeniem było tylko i wyłączenie jego własne ciało.
- A nie są proste? - zapytał, trochę z obawą, bo naprawdę się starał! Po prostu nie był rozciągnięty, rozciągał się tylko troche, po treningu. Ale to był wyższy poziom rozciągania.... - Tak? A jak zaczęłaś? Zawsze chciałaś uczyć jogi? - zapytał, z zaciekawieniem. Dzieci są w końcu bardzo elastyczne, wsadzają sobie nogi za głowę bez problemu, więc może taki trening codziennie sprawia, że dorosły może zrobić to samo....
- Koktajl z jarmużu brzmi jak jakaś poważna choroba.... - zmarszczył lekko brwi - ale zdecydowanie spróbuję. Co to, jakiś owoc? - zapytał, ale trochę się zgrywał. Wiedział, że jarmuż to zielenina, po prostu chciał wiedzieć, że ten koktajl to nie będzie samo zmielone zielsko, bo jednak trochę fu...
- Drink jest banalny, wszyscy umawiają się na drinka - prychnął cicho, a potem uśmiechnął się zaczepnie - ale jak bardzo chcesz, możesz spróbować mnie na niego zaprosić - dodał, po chwili, bo jednak było równouprawnienie, co nie.
THE PLAYER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Remi & Paige Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name temat miesiąca - wrzesień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PODRÓŻNIK WIERZĘ W JEDI Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany SINGIEL ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI BUJAM SIĘ DO ROCKA JESTEM ECO ZŁOTA RĄCZKA Społecznik Gram w kosza wyginam się do twistera Noszę dwie różne skarpetki Patrzę na świat przez różowe okulary ROBINSON CRUSOE GOOGLE ME CRAZY IN LOVE DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT FRIENDZONE CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE BEACH BITCH UGLY NAKED GUY #CZYSTEHOPEVALLEY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Kiedyś miała ambitne plany by podbić wielki świat. W rezultacie skończyło się tym, że została w miasteczku i szukała dla siebie miejsca. Pracowała w wypożyczalni sprzętu do windsurfingu, a później w barze. Tam też poznała swojego późniejszego narzeczonego, który jednak zginął na morzu, a ona długo nie mogła się po tym pozbierać. Aktualnie prowadzi studio jogi i stara się wrócić do normalności.
28
167

Post

Zawsze mogło być gorzej, oczywiście – co do tego nie było najmniejszych wątpliwości. Hej! Na tej jej sali też przecież mogło być gorzej, prawda? Oczywiście! Nawet jeśli nie był to trening dla początkujących – a taki by mu jednak proponowała przy pierwszym podejściu – to jednak starała się też go nie zabić i postawiła na coś bardziej statecznego. Dziewczyny z zajęć będą musiały to przetrawić… zwłaszcza, że raczej wszystkie też się podśmiechiwały pod nosem i ukradkiem mu się przyglądały. Tak, to było małe miasteczko – na pewno nie było innych facetów na jej zajęciach, więc robił furorę. Niewątpliwie. Jak znaleźć się w centrum zainteresowania kilku ładnych dziewczyn? Ano właśnie tak.
- Bo pewnie robiłeś źle – zaśmiała się i nieee, wcale nie uważała, że rozmowa o mamie – zwłaszcza raczej w formie żartu, była jakimiś dużym frajerstwem. Ona się tam uśmiechnęła – To jeszcze mocniej wciągnij brzuch, żeby też go poczuć. – bo kaloryfer, kaloryferem… wiadomo, że sam się na pewno nie zrobił i nie miała tutaj do czynienia z żadnym kanapowcem, więc podstawy znał, ale czasami nawet tym najbardziej ogarniętym trzeba niektóre rzeczy przypomnieć – I nie, nigdy nie myślałam, że będę uczyć… – a już na pewno nie z własnym studio. To ciąg niefortunnych zdarzeń sprawił, że tu dzisiaj byli i chociaż wszystko skończyło się dobrze… to wcale nie było bez dramatów! – Wcześniej pływałam na desce i polewałam drinki. Więc jak sam widzisz jestem wszechstronnie uzdolniona… i jakbyś chciał kiedyś jogę na desce to też możemy pomyśleć. – zażartowała oczywiście, rozbawiona puściła mu oczko i wyszczerzyła zęby w szerokim uśmiechu. Aczkolwiek… przy małym wietrze i spokojnej wodzie? Może coś by się udało. Chociaż przez chwilę ustać!
- I wszyscy umawiają się na drinki, bo alkohol rozwiązuje ludziom język, przełamuje lody i sprawia, że wszyscy są bardziej… towarzyscy. – tak jej się przynajmniej wydawało – Ale zostanę przy zaproszeniu na jarmuż. A co to… powiedzmy, że będziesz miał okazję spróbować mojej sekretnej mieszanki. Tylko dla wybranych. To lepsze niż najlepszy drink w tym mieście. – zażartowała sobie, nie przestając się do niego szczerzyć i tym samym też zmieniła pozycję, albo raczej poleciła im zmienić pozycję. Znowu na coś spokojniejszego i przyjemniejszego.

Yannis Blackwood
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TUBYLEC URODZONY LATEM WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU PIJAM TEQUILĘ ĆWICZĘ Z CHODAKOWSKĄ SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje ładne panie w okolicy. Tak naprawdę lubi bardziej Franky, ale ona go coś nie za bardzo.
30
189

Post

E tam, treningi dla początkujących są dla frajerów. Yannis pewnie nigdy nie sięgał po tej najłatwiejsze opcje, ani w grach na komputerze, ani tym bardziej przy treningach. Kiedy próbował się wbić w rytm biegacza, na pewno nie zaczynał od jednego kilometra, tylko od pięciu. A potem pewnie miał zakwasy, bo jednak jak człowiek nie podchodzi delikatnie do takich spraw, to potem po prostu cierpi. Niestety, był singlem, więc nie miał go kto potem wymasować. Masaż wykonywany własnoręcznie, na sobie, nie jest przecież aż taki przyjemny... Tak samo jak nie jest przyjemne bycie obgadywanym przez kobiety dookoła, ale jakoś weźmie to na klatę!
- Wcale nie, zawsze byłem mistrzem prasowania. A to, że jej ulubiona bluzka się do niego przykleiła to przecież nie moja wina - zauważył, unosząc z rozbawieniem brwi. Właściwie to robił jako dziecko gorsze rzeczy, jak zgolenie lalek Barbie swojej siostry i wysłanie ich do wojska...
- Okej... - rzucił i faktycznie, mocniej spiął swój brzuch, czując że faktycznie, odciąża trochę kolana. I no, trochę ćwiczył, ale raczej pierwszy raz wylądował na czworakach przy jakimś ćwiczeniu... nie do końca czuł się komfortowo w tej pozie, jeśli miał być całkowicie szczery.
- Brzmi jak spełnienie marzeń każdego studenta. Praca z alkoholem, w wodzie, a potem zmuszając ludzi do nieludzkiego wysiłku - podsumował, z rozbawionym uśmiechem - dużo miewasz mężczyzn na swoich lekcjach, czy jestem tak wyjątkowy? - dopytał, bo chociaż w życiu nie kierował się żadnymi stereotypami co do tego, co jest męskie, a co damskie, no ewidentnie widział, że wokół niego były same kobiety. Więc był ciekaw.
- Myślę że wolałbym robić inne rzeczy na desce - rzucił jej łobuzerski uśmieszek - pływać - dodał, bo jednak skoro pochodził stąd, to deska nie była mu obca i wiedział jak się na niej utrzymał. Inna sprawa, że mógł udawać mniej kumatego, żeby znaleźć się na niej przy kobiecie, bo dlaczego nie?
- Po co rozwiązywać języki, jak można rozwiązywać mięśnie i kręgosłup - przyznał, puszczając pozycję i klękając z rozbawieniem lekkim. - I tak mi się wydaje, że jesteś całkiem towarzyska - dodał,bo tak, nie trzeba alkoholu żeby się dobrze bawić! - Sekretna mieszanka... trochę się boję, ale okej. Najwyżej zmienisz mnie w ropuchę i będę musiał poszukać księżniczki do odczarowania mnie - przyznał, a potem spojrzał na matę, na kobietę i znowu na matę. - Okej, pokaż mi jeszcze jakąś skomplikowaną pozycję, może coś ze staniem na głowie albo na jednej nodze? - zaproponował, bo skłamałby mówiąc, że źle się bawił. A Maya Whitely była naprawdę niezłą instruktorką!
THE PLAYER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Remi & Paige Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name temat miesiąca - wrzesień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PODRÓŻNIK WIERZĘ W JEDI Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany SINGIEL ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI BUJAM SIĘ DO ROCKA JESTEM ECO ZŁOTA RĄCZKA Społecznik Gram w kosza wyginam się do twistera Noszę dwie różne skarpetki Patrzę na świat przez różowe okulary ROBINSON CRUSOE GOOGLE ME CRAZY IN LOVE DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT FRIENDZONE CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE BEACH BITCH UGLY NAKED GUY #CZYSTEHOPEVALLEY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Kiedyś miała ambitne plany by podbić wielki świat. W rezultacie skończyło się tym, że została w miasteczku i szukała dla siebie miejsca. Pracowała w wypożyczalni sprzętu do windsurfingu, a później w barze. Tam też poznała swojego późniejszego narzeczonego, który jednak zginął na morzu, a ona długo nie mogła się po tym pozbierać. Aktualnie prowadzi studio jogi i stara się wrócić do normalności.
28
167

Post

Przyznaję się bez bicia, że trochę się zagubiłam w akcji, rzeczywistość mnie przygniotła i jestem najgorszym graczem świata. A że nie lubię aż tak zalegać, bo to jednak brzydko i w ogóle to ja tu nam ładnie zakończę, a w jakiejś niedalekiej przyszłości jak się ogarnę – ścignę cię do kolejnej gry.
Zaśmiała się, gdy zapytał o mężczyzn na jej zajęciach. Zresztą nie tylko ona! Blondynka na macie obok niego też parsknęła, aż straciła równowagę przy pozycji, którą akurat utrzymywała – No jak widzisz… raczej jesteś w mniejszości. Jest paru chłopaków, ale pojawiają się raczej sporadycznie. – no i są gejami! Ale tego nie powiedziała na głos, bo i tak nie miało to najmniejszego znaczenia – daleko jej było do homofoba. Także wszyscy geje i nie-geje byli mile widziani na jej zajęciach. Yannis również! Dlatego właśnie starała się, żeby się nie zniechęcił. Ba! Pewnie jeszcze nawet po zajęciach, gdy dziewczyny sobie poszły – faktycznie pokazała mu coś ciekawszego, bardziej skomplikowanego – może próbowała też jego czegoś nauczyć? Bo dlaczego nie! Jeśli był wysportowany to nie powinien zrobić sobie przy tym krzywdy, a w najgorszym wypadku zakończyło się to paroma siniakami. Dopiero po tym faktycznie zaserwowała mu magiczną mieszankę, w której faktycznie był jarmuż, ale poza zielonym kolorem – smakowała bardziej owocowo. I była zwyczajnie smaczna. Dlatego tak, Maya była towarzyska. I była niezłą instruktorką. I co najważniejsze – całkiem dobrze bawiła się w jego towarzystwa. Zdecydowanie uważała, że jest to do powtórzenia!

/zt
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TUBYLEC URODZONY LATEM WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU PIJAM TEQUILĘ ĆWICZĘ Z CHODAKOWSKĄ SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
weterynarz, świeżo upieczona mama, zakochana w najlepszym przyjacielu, z którym wspólnie wychowują swoje dziecko
28
175

Post

jeden

Pięć miesięcy to dużo miesięcy. Nie jest to może zbyt odkrywcze stwierdzenie, nawet ciężko je nazwać inteligentnym. Jednak taka właśnie myśl uderzyła Raleigh, kiedy odpychając się prawą nogą zmierzała hulajnogą na zajęcia jogi dla ciężarnych. Tyle czasu minęło odkąd, pod wpływem bardzo dużych ilości alkoholu, przespała się ze swoim najlepszym przyjacielem. A od tamtej chwili do obecnej wydarzyło się tak wiele, że wciąż z trudem to sobie układała. Od momentu, w którym się dowiedziała, siedząc na kiblu i patrząc na pozytywne wyniki trzech testów ciążowych, a potem usłyszała potwierdzenie od ginekologa, przez ukrywanie swojego stanu przed częścią świata, po pierwszą rozmowę z ojcem jej Kropki, podczas której nie domyślił się, że jej rosnący brzuch to owoc tamtej nocy. Chwilę mu zajęło nim dodał dwa do dwóch i przybiegł z powrotem by usłyszeć od niej potwierdzenie swojego rozumowania. Następnie jedyne zajęcia szkoły rodzenia, na które wspólnie poszli, propozycja małżeństwa, a na koniec wspólnego zamieszkania. Wszystko to nie byłoby samo w sobie aż tak skomplikowane, gdyby nie uczucia, którymi Rae darzyła mężczyznę. To zdecydowanie nie ułatwiało jej wyobrażania sobie ich przyszłości pod jednym dachem, wychowując razem dziecko. Było to mierne streszczenie tych ostatnich kilku miesięcy, ale dość dobitnie obrazowało jak wiele może wydarzyć się w, pozornie, krótkim okresie. Była tak zatopiona w swoich rozmyślaniach, że przegapiła studio jogi i przejechała jeszcze kilka metrów nim się zorientowała. Zawróciła i zaparkowała hulajnogę przed budynkiem, gdzie zabezpieczyła ją na lampie ulicznej. Uśmiechnęła się szeroko, gdy zauważyła nadchodzącą przyjaciółkę i wydęła usta tak jakby ze zniecierpliwieniem czekała na nią od jakichś dziesięciu minut.
Mam propozycję – zaczęła bez ogródek, nie przejmując się jakimiś tam powitaniami i innymi pierdołami. – Olewamy jogę i idziemy na lody – zaproponowała i machnęła ręką w kierunku lodziarni, mniej więcej, bo dzieliło je od niej kilka minut spaceru. Albo mniej czasu jak obie wlezą na hulajnogę Moran. – Genialny plan, prawda? – zapytała i uniosła sugestywnie brwi, jak gdyby nie miała zamiaru przyjąć odmowy. – Prawda – odpowiedziała sama sobie, gotowa ruszać na lody. Na co komu joga?
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Well done - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Pumpkins scream in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Scream! This is Halloween Red 'n' black, and slimy green temat miesiąca - październik temat miesiąca - grudzień BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best NOCNA ZMIANA ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer JESTEM GRYFONEM TUBYLEC JESTEM ZAKOCHANY/A MAM CÓRKĘ PRACA ZE ZWIERZĘTAMI WIERZĘ W JEDI WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU PSIARZ wieczny Piotruś Pan ŻARŁOK Zbieram funkopopy Buduję swój świat z klocków LEGO BABY BOOM! IT'S A... BABY Wpadka I NEED A DOCTOR HOME SWEET HOME CAKE BOSS DOMOWE REWOLUCJE GROUP CHAT Pełna chata i only lie when i love you Na Pokątną! Ralph Demolka I see fire Waiting for tonight My sweet...
mów mi/kontakt
pandaa#5430
a
Awatar użytkownika
poprawia błędy w tutejszej gazecie, a w życiu osobistym nie radzi sobie wcale
28
168

Post

[numer czternaście]


Mae miała serdecznie dość ostatnich tygodni. Sytuacja Declanem nie nastrajała jej szczególnie pozytywnie. Podobnie jak spięcia z szefem, który nie do końca przychylnie patrzył na nią tylko dlatego, że dość dobrze się znali. W takiej sytuacji właśnie wykorzystywała łączącą ją z Lansburym umowę i zapominała na kilka chwil o wszelkich, życiowych stresach. Nieszczęśliwie dla niej zaczęła w tym wszystkim widzieć coś więcej, niż powinna, więc ostatkiem zdrowego rozsądku zdecydowała się wycofać. Może i była trochę dumna z siebie, że potrafiła jeszcze myśleć logicznie, ale łapała się na tym, że chwilami naprawdę chciała ten zdrowy rozsądek sobie zupełnie odpuścić, na rzecz głupoty i chwilowego komfortu.
Raleigh spadła jej więc z nieba. Potrzebowała czegoś, co wypełni jej wolny dzień w jakiś konkretny sposób — może bez alkoholu, bo jego w ostatnim czasie wlewała w siebie nieco zbyt dużo. Szczęśliwie u boku przyjaciółki zupełnie jej to nie groziło, bo ze względu na stale powiększający się brzuch musiała żyć w pełnej abstynencji. Dlatego wzięła prysznic, ogarnęła się nieco i zapakowała jakieś legginsy, skoro już zgodziła się rozciągać na jakiejś macie i udawać, że to naprawdę pomaga jej rozładować cały ten stres. Miała tym samym nadzieję, że nie będzie jedyną kobietą, która żadnego dziecka się nie spodziewała. W przeciwnym razie czułaby się prawdopodobnie odrobinę głupio. Szczęśliwie nie przytyła od tego kiepskiego jedzenia, jakie ostatnio w siebie wciskała, więc wierzyła w to, że nikt jej za ciężarną nie weźmie. Nawet w początkowej fazie, bo Maeve była ostatnią osobą, która się na matkę nadawała. Zdecydowanie.
Machnęła do blondynki, gdy dostrzegła ją pod studiem i przyspieszyła odrobinę kroku. Gdy już stanęła tuż obok to wyciągnęła ręce żeby przytulić ją na powitanie i zerknęła z wymownym uśmiechem na jej brzuch, bo prawdopodobnie coraz bardziej rzucał się w oczy.
— Nie ma mowy. Przygotowałam się na to psychicznie już i obiecałam, że to zniosę. Mam nawet legginsy i postanowienie, że po tym zasłużę sobie w pełni na burgera — wyznała, ale nie musiała zaznaczać, że Rae była elementem tego jej planu. Wydawało jej się to w pełni oczywiste. Dlatego na wszelki wypadek wzięła ją pod rękę i nawet lekko pociągnęła ją w kierunku wyjścia sugerując jej, że wcale nie zamierza jej odpuszczać. Nawet jeśli próbowała ją przekupić lodami. — Jeśli to przeżyjemy i nie będzie tak źle to nawet będę mogła ci towarzyszyć w szkole rodzenia — zaoferowała. Wiedziała, że miała od tego faceta, ale Mae też chciała się na coś przydać. Tym bardziej, że już w głowie samodzielnie mianowała się matką chrzestną tego bombelka, a to zobowiązujące.

Raleigh Moran
Gruba Mewa - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Będę brał Cię... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Well done - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY Sej łaaat? I killed Laura Palmer DEVIL IN DISGUISE SINGIEL Czytam poranną prasę Nie chcę mieć dzieci Mijam się z prawdą Boje się małych dzieci Uzależniony od Netflixa Mam mocną głowę lubię stroić choinkę Znajdziesz mnie w barze na plaży Przypalę nawet wodę PIJAM WINKO WIELBICIEL KAWY JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WIELBICIEL FAST FOODÓW UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU PRÓŻNY NIE OGARNIA FAN DRESZCZOWCÓW PSIARZ JESTEM ŚLIZGONEM SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Mam czarny humor My bu-zzy best friend A TY CAŁUJ MNIE! GROUP CHAT I see fire Chandler Bing Ralph Demolka Old trees Stara przyjaźń nie rdzewieje Shame, shame, shame! Fake it till you make it Like a virgin You Shouldn't Kiss Me Like This hey hey, you you, I don't like your girlfriend Kajdany miłości NOTHING BREAKS LIKE A HEART Maybe you're my boss, but fuck you DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SMERF PRACUŚ BAD HAIR DAY DANCING QUEEN FOODIE HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SWIPE RIGHT DIGITAL LOVE Narzeczony mimo woli
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
weterynarz, świeżo upieczona mama, zakochana w najlepszym przyjacielu, z którym wspólnie wychowują swoje dziecko
28
175

Post

Obiecywała sobie, że ciąża i to, co następowało zwyczajowo po niej nie będzie miało negatywnego wpływu na relacje z ludźmi jej bliskimi. A jednak, nie była do końca na bieżąco z życiem swojej najlepszej… Maeve, bo tej kobiety nie dało się zaszufladkować do kategorii tak prostych jak przyjaciółka czy non-lesbian life partner. Przez ten cały własny bałagan uczuciowy i przeprowadzkę z lekka zaniedbała bycie w stu procentach na bieżąco z tym, co się u panny Houghton zadziewało ostatnimi czasy. Miała jednak nadzieję, że zostanie jej to wybaczone. Szczególnie, że razem z rozmową oferowała wspaniały dar – jogę dla ciężarnych. Co prawda zdecydowanie bardziej wolałaby wymienić ten dodatek na lody albo chociaż jakąś paczkę chipsów, ale chyba wybrała odpowiednią osobę na tę aktywność. Wybrała kogoś, kto nie złamie się na pierwszą wzmiankę o opcji dla leniwych miłośników wszelakiego jedzenia, tylko weźmie Rae pod ramię i zaciągnie do środka, choćby siłą. Ale zaczęła delikatnie, od przytulenia, co stawało się coraz trudniejszą czynnością wraz ze wzrostem brzucha.
A nie da rady zasłużyć przed na burgera? – zapytała z przygaszoną nadzieją w głosie, już bardziej żartem niż na poważnie, co też zobrazowała uśmiechem. Byłaby skłonna wymienić lody na kawał mięcha w bułce. Albo najpierw jedno, potem drugie. Jeszcze lepiej. – Ale wiem, że jak masz legginsy to nie ma już odwrotu – westchnęła i dała się pchnąć w kierunku studia. Ilekroć przekraczała jego próg, miała wrażenie, że przenosi się do jakiejś drewnianej krainy. Wszystko zdawało się tu być zrobione z drewna lub wikliny czy jakiegoś innego drewnopodobnego tałatajstwa. Zawsze dziwiła się, że za ladą nie siedzi Pinokio. – O nie, do szkoły rodzenia nigdy nie wrócę – stwierdziła i wzdrygnęła się na wspomnienie pierwszego, a zarazem jedynego, razu, kiedy wybrała się razem z ojcem dziecka na zajęcia. Mruknęła coś niezrozumiałego pod nosem i strząsnęła z siebie nieprzyjemne wrażenie. – On wie, co nas czeka, ja odebrałam wystarczająco dużo cielaków, szczeniąt i prosiaczków, żeby w miarę się orientować – dodała, wzruszając ramionami, jak gdyby wcale nie przejmowała się wizją nadchodzącego porodu. Prawda była taka, że wkładała bardzo dużo wysiłku w nieprzejmowanie się, więc teraz nie mogła tego zaprzepaścić. Stanęły sobie przed recepcjonistką, siedzącą za ladą i oznajmiły na jakie zajęcia się wybierają. Choć brzuch Raleigh chyba mówił sam za siebie. – Patrz, pani nawet nie pyta czy jesteś w ciąży. To chyba znak – stwierdziła i zamachała brwiami, nie przejmując się tym, że pracownica studio je słyszy.

Maeve Houghton
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Well done - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Pumpkins scream in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Scream! This is Halloween Red 'n' black, and slimy green temat miesiąca - październik temat miesiąca - grudzień BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best NOCNA ZMIANA ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer JESTEM GRYFONEM TUBYLEC JESTEM ZAKOCHANY/A MAM CÓRKĘ PRACA ZE ZWIERZĘTAMI WIERZĘ W JEDI WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU PSIARZ wieczny Piotruś Pan ŻARŁOK Zbieram funkopopy Buduję swój świat z klocków LEGO BABY BOOM! IT'S A... BABY Wpadka I NEED A DOCTOR HOME SWEET HOME CAKE BOSS DOMOWE REWOLUCJE GROUP CHAT Pełna chata i only lie when i love you Na Pokątną! Ralph Demolka I see fire Waiting for tonight My sweet...
mów mi/kontakt
pandaa#5430
a
Awatar użytkownika
poprawia błędy w tutejszej gazecie, a w życiu osobistym nie radzi sobie wcale
28
168

Post

Nie miała jej tego zupełnie za złe. W krótkim czasie wydarzyło się tyle — tak naprawdę niemal nic, ale ona wyciągnęła mądre wnioski, lekcje życiowe i inny szit, który pozwolił jej stwierdzić, że ma przechlapane — więc nic dziwnego, że jakoś jej to umknęło. Z pewnością nie zamierzała jej z tego rozliczać wyrzucając, że jej rosnący brzuch stanął (nawet dosłownie teraz) na ich drodze. I tak to na nią zrzuci, bo była jedyną osobą na tym świecie przed którą mogła przyznać się do tego wszystkiego i nie odczuwać palącego poczucia wstydu. Powinna, bo zachowała się jak skończona kretynka, ale znała ją wystarczająco długo by wiedzieć, że Mae nigdy nie nauczy się podchodzić do niektórych spraw bardziej racjonalnie. Jakieś zastanawianie się? Jakieś wcześniejsze przemyślenia? A niby na co to?
— Nie chcę cię zniechęcać, ale jestem pewna, że wtedy chociaż jedna z nas zwymiotowałaby na tej mapie — przypomniała jej. Może i ten wysiłek nie wyleje z nich siódmych potów, ale najedzenie się przed jogą byłoby sporą głupotą. Chociaż na samą myśl poczuła w żołądku ssącą pustkę, którą z chęcią wypełniłaby jakimś niezdrowym jedzeniem. Musiała jednak być rozsądna i przekonać ją, że muszą przez to przebrnąć. — Chodź, najwyżej siądziemy sobie z boku potem i będziemy udawać, że ćwiczymy — zaproponowała. Wydawało jej się to dość uczciwe. Bo przecież Mae wcale nie musiała się tutaj wyginać, to Rae miało się to w późniejszym czasie przydać, gdy już będzie chciała tego arbuza małego z siebie wypchnąć.
— Nie chcę się z tobą sprzeczać, bo wiadomo, że oddałabym się w twoje ręce sama nawet, ale wiesz, ty nie będziesz miała głowy wtedy, żeby się przechwalać swoimi nabytymi zdolnościami — przypomniała jej prawie nieśmiało. W końcu musiała mieć obok siebie kogoś, kto by posiadał też taką bardziej ludzką wiedzę. A najlepiej żeby jej mężczyzna taką posiadał, bo pewnie będzie przy porodzie. Albo chociaż Mae, ale nie sądziła, by miała załapać się jako widownia na sali. Chociaż jakby do niej zadzwoniła to z pewnością rzuciłaby wszystko i pognała do szpitala. — Pewnie dlatego, że mnie całą zasłoniłaś — odcięła się i wydęła usta z wyraźnym niezadowoleniem, bo nie zamierzała znosić dzielnie tego, że jej zarzuca, że się zaokrągliła też. Im bliżej tej sali się znajdowała tym mniej chęci miała na ten cały wysiłek, ale nie zamierzała dać tego po sobie poznać na pewno.

Raleigh Moran
Gruba Mewa - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Będę brał Cię... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Well done - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY Sej łaaat? I killed Laura Palmer DEVIL IN DISGUISE SINGIEL Czytam poranną prasę Nie chcę mieć dzieci Mijam się z prawdą Boje się małych dzieci Uzależniony od Netflixa Mam mocną głowę lubię stroić choinkę Znajdziesz mnie w barze na plaży Przypalę nawet wodę PIJAM WINKO WIELBICIEL KAWY JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WIELBICIEL FAST FOODÓW UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU PRÓŻNY NIE OGARNIA FAN DRESZCZOWCÓW PSIARZ JESTEM ŚLIZGONEM SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Mam czarny humor My bu-zzy best friend A TY CAŁUJ MNIE! GROUP CHAT I see fire Chandler Bing Ralph Demolka Old trees Stara przyjaźń nie rdzewieje Shame, shame, shame! Fake it till you make it Like a virgin You Shouldn't Kiss Me Like This hey hey, you you, I don't like your girlfriend Kajdany miłości NOTHING BREAKS LIKE A HEART Maybe you're my boss, but fuck you DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SMERF PRACUŚ BAD HAIR DAY DANCING QUEEN FOODIE HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SWIPE RIGHT DIGITAL LOVE Narzeczony mimo woli
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
weterynarz, świeżo upieczona mama, zakochana w najlepszym przyjacielu, z którym wspólnie wychowują swoje dziecko
28
175

Post

Lekkomyślne decyzje podejmowane pod wpływem chwili bez myślenia o konsekwencjach były specjalnością Raleigh. Wystarczyło przypomnieć sobie w jaki sposób zaszła w ciążę. Także nie miała najmniejszego zamiaru osądzać swojej przyjaciółki za błędy. Za to nie miałaby żadnych skrupułów by osądzić ją, gdyby ta wpadła na coś wybitnie idiotycznego, bo ktoś jednak musiałby jej wybić taki pomysł z głowy. A że z ciążą szła rzekomo mądrość życiowa oraz nabywało się odpowiedzialność to mogła być taką osobą dla Maeve. Ale najpierw musiała wysłuchać jej problemów i mniej oraz bardziej szalonych zamiarów.
Eh, mówisz mądrze i z sensem, ale me serce i tak rwie się do tych burgeroów – westchnęła z pewnym żalem i tęsknotą w głosie. Na co komu ta cała ciąża jeśli człowiek nie mógł się bezustannie zapychać różnymi pysznościami? Znała odpowiedź na to pytanie doskonale, nie chciała się rozpasać zupełnie i po porodzie mordować się, żeby wrócić do poprzedniej sylwetki. Ale nie przeszkadzało jej to nijak w żałowaniu, że idzie teraz na jogę zamiast na jakiś porządny fast food. – Nie no, jak już się tu dowlekłyśmy to możemy chwilę poćwiczyć, a dopiero potem zacząć udawać – stwierdziła bardziej zdecydowanie. Wiedziała, że jest jej to potrzebne i musi się przyłożyć. Jeśli poród miałby być dzięki temu choć trochę łatwiejszy to mogła poświęcić na jogę trochę swojego czasu. A dopiero po ćwiczeniach się najeść.
To jeden z niewielu plusów zajścia w ciążę z Willem. On ma pojęcie o tym wszystkim, od ludzkiej strony – pokiwała głową i nawet się uśmiechnęła. Zalet tej sytuacji było więcej, ale nie miała zamiaru się nad tym teraz rozwodzić. Także była pewna, że we dwójkę jakoś sobie poradzą. Szkoła rodzenia była takim horrorem, że Raleigh nie miała zamiaru tam wracać. – No i ginekolog wie, a to chyba najważniejsze w tym wszystkim. Przynajmniej mam nadzieję, że wie – dodała i zastanowiła się przez chwilę w jak wielkiej dupie by była, gdyby osoba odbierająca poród nie miała pojęcia, co robi. Doszła do wniosku, że naprawdę wielkiej.
Bardzo możliwe. Następnym razem schowasz się za moim brzuchem i spróbujemy wejść we dwie na jeden bilet do kina – powiedziała takim tonem jakby uważała swój pomysł za co najmniej genialny. Jakieś przywileje mogła z tej ciąży wyciągnąć. Już kilka razy wykorzystała swoją sytuację, na przykład po to, żeby dostać ostatnią porcję lasagne w restauracji. Albo podwójną porcję lodów. Nie wynagradzało to co prawda wszelkich niedogodności jej stanu, ale przynajmniej sytuacja nie była kompletnie beznadziejna. – Ale dość o moim arbuzie. Lepiej zacznij gadać co mnie ominęło – zażądała, kiedy zostawiały swoje rzeczy w szatni.
Maeve Houghton
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Well done - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Pumpkins scream in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Scream! This is Halloween Red 'n' black, and slimy green temat miesiąca - październik temat miesiąca - grudzień BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best NOCNA ZMIANA ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer JESTEM GRYFONEM TUBYLEC JESTEM ZAKOCHANY/A MAM CÓRKĘ PRACA ZE ZWIERZĘTAMI WIERZĘ W JEDI WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU PSIARZ wieczny Piotruś Pan ŻARŁOK Zbieram funkopopy Buduję swój świat z klocków LEGO BABY BOOM! IT'S A... BABY Wpadka I NEED A DOCTOR HOME SWEET HOME CAKE BOSS DOMOWE REWOLUCJE GROUP CHAT Pełna chata i only lie when i love you Na Pokątną! Ralph Demolka I see fire Waiting for tonight My sweet...
mów mi/kontakt
pandaa#5430
ODPOWIEDZ