nowy post
Posty: 49
zatrzymaj avki
paradise
WAVE TATTOO
Rozrywkowo-usługowa część nowej dzielnicy
Awatar użytkownika
27 y/o
188 cm
hello, it's me
Tatuażysta uzależniony od herbaty i wiecznie wypadającym hajsem z kieszeni. "Mam tę moc" nic mu nie mówi, ale że wywaliłeś się na prostej drodze na pewno zapamięta.

Post Hunter McKay »

— Chyba tylko kobiety są w stanie je rozróżniać, ale któryś z nich na pewno dobrze by tu wyglądał. Pomyślę o tym jak mnie najdzie ochota na zmianę i czuj się zatrudniony do pomocy. — zaśmiał się. No skoro sam zaproponował czemu miałby mu nie pomagać przy remoncie? Póki co i tak nie zamierzał nic zmieniać, ale za rok czy dwa jak mu się znudzi to czemu nie?
— Creed… no dobra, masz rację. Dziękuję, że o mnie pomyślałeś. Zjem trochę zanim zabiorę za twój tatuaż, żeby czegoś nie zepsuć, w porządku? — miał nadzieję, że teraz mu odpuści. Sam sobą się nie przejmował, ale że Creed tak się o niego troszczył było naprawdę urocze. Chociaż słowa „kolega” i „urocze” chyba nie powinny znajdować się w tym samym zdaniu, bo za dużo zaczynał sobie wyobrażać.
Zaśmiał się, kiwając głową. No tak, on pytał go o odpoczynek, kiedy sam nie dbał o coś takiego jak jedzenie.
— Koło łopatki powinno być w porządku, ale to zaraz zobaczysz sam. — rzucił, zerkając na niego przez ramię. Starał się nie przyglądać za długo Creedowi, który musiał zdjąć koszulkę. Niby nie powinno go to krępować, bo będzie musiał go tak oglądać przez kilka kolejnych godzin, ale sama czynność zdejmowania była dla niego… zawstydzająca. Tym bardziej jeśli chodziło o Creeda, co ogólnie go dziwiło bo byli tylko kolegami, więc czemu tyle razy się przez niego rumienił?
Potrząsnął głową i spojrzał na kalkę, upewniając się, że wszystko jest na miejscu. Złapał jeszcze po drodze podkładkę z dokumentami, które Creed musi wypełnić dla formalności.
— Pewnie, już Ci przynoszę. — rzucił, nie patrząc na niego i odłożył wszystko co miał w rękach na leżankę. Skierował się na zaplecze, gdzie wyciągnął z lodówki dwie puszki coli i wrócił z nimi do Creeda. — Dobra, to do roboty. — powiedział, odwracając się w jego stronę. Zlustrował go powoli spojrzeniem, które może wyszło trochę zbyt nachalnie niż planował. Zacisnął usta w wąską linię, drapiąc się przy tym po karku.
Hunter, uspokój się.
— Potrzebujesz maści znieczulającej? — zapytał, wchodząc ponownie w rolę profesjonalnego tatuażysty i jak już Creed postanowił zdezynfekował skórę na jego plecach, przyłożył kalkę i kiedy wzór odbił się na jego skórze znowu kazał mu stanąć przed lustrem. — Sprawdź czy tak jest w porządku. — polecił mu. Oczywiście trochę się zapomniał i zbyt długo trzymał dłoń na jego plecach, która mimowolnie zsunęła się parę centymetrów niżej zanim zdążył to zauważyć, ale musiał przyznać, że uczucie jego delikatnej skóry pod palcami było naprawdę przyjemne. Rzucił spanikowane spojrzenie na twarz Creeda i powoli ją zabrał, starając się zachowywać jak najbardziej naturalnie. — Jesz ty w ogóle te swoje babeczki? — wypalił, mając na myśli jego drobną budowę ciała i odsunął się, dając mu więcej przestrzeni, a sam żeby jakoś zatkać sobie usta nim znowu palnie coś głupiego wyciągnął z torby przyniesionej przez Creeda upieczone przez niego właśnie babeczki i spory kawałek jednej z nich wepchnął sobie do buzi.

Creed Whittemore
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I'm just gonna keep on waiting Morning coffee tastes better with you Hope Valley ma głos! Największy śmieszek 2020 This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click To the North Pole for Saint Nick I won't make a list and send it Underneath the mistletoe I won't even wish for snow All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas My Funny Valentine temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY URODZONY LATEM WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WYSPORTOWANY PALACZ ARTYSTA Jestem numerologiczną ósemką wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Lubię młodszych Noszę na ręku zegarek Eksperymentuję z piercingiem Moja skóra to dzieło sztuki MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS SMERF PRACUŚ toss a coin to your witcher

Awatar użytkownika
23 y/o
175 cm
hello, it's me
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.

Post Creed Whittemore »

-Nigdy nie robiłem remontu, bo moja przyczepa nie jest do tego przystosowana, ale z chęcią ci pomogę - uśmiechnął się do niego szeroko. Już nie chodziło o to, że mógł spędzić z Hunterem trochę więcej czasu. Po prostu lubił nowości, bo kto wie, może sprawdzi się w malowaniu ściany? Zawsze to jakaś umiejętność na przyszłość, bo chociaż jeszcze nie powinien o tym myśleć, tak doskonale wiedział, że nie będzie mógł tańczyć całe życie. Jego ciało będzie się starzało, a to raczej nie kręciło zbyt szerokiego grona klientów. Póki był młody, był pożądany. Plus nawet on zdawał sobie sprawę, że w którymś momencie życia przyjdzie czas, aby pomyśleć o zmianie, już nie tylko ze względu na wiek.
-Tak. Możesz zjeść nawet dużo - powiedział ucieszony, klaszcząc w dłonie. Był zadowolony, że nie oponował. Zmartwił się, kiedy powiedział mu wcześniej, że niczego nie jadł, dlatego teraz chciał mieć pewność, że trochę nadrobi. Zdrowie kolegi było dla niego znacznie ważniejsze, niż tatuaż, który miał mu zrobić.
Podał mu pudełko z jedzeniem, by mieć pewność, że faktycznie skubnie chociaż troszeczkę. Kiedy Creed chciał, potrafił być stanowczy i McKay będzie miał jeszcze okazję się o tym przekonać.
Stojąc przed lustrem bez koszulki czuł się dziwnie. Podobne odczucia były dla niego samego trochę irracjonalne, bo przecież niemal każdego dnia rozbierał się przed tłumem obcych ludzi. Paradował również w samych kąpielówkach po plaży, kiedy tylko naszło go, by się tam udać. A jednak teraz, kiedy był z Hunterem sam na sam, wiedząc, że drzwi studia były zamknięte, poczuł się dziwnie. Nie było w tym jednak niczego negatywnego, a przynajmniej nie tak, jak mogły to odebrać osoby trzecie. Nie wstydził się chłopaka, po prostu to było… takie dziwnie intymne.
Zaraz, czy naprawdę powinien tak to określić?
Zdecydowanie nie.
Skinął głową, odbierając od niego puszkę. Zamiast jednak od razu ją otworzyć, chwilę obracał ją w rękach. Uśmiechnął się niepewnie, kiedy McKay zlustrował go wzrokiem. Wiedział, że była to reakcja mimowolna, ale i tak wprawiła studenta w zakłopotanie. Czy tak ludzie reagowali na myśl o tatuażu, czy to po prostu był Creed?
-Nie, chyba nie. A to bardzo boli? - trochę się zmartwił, bo jego odporność na ból była raczej kiepska. Ale skoro nie straszne mu były igły w szpitalu, tutaj będzie tak samo, prawda? No, przynajmniej na to liczył.
Wzdrygnął się, kiedy ten docisnął kalkę do jego skóry. Na litość wszystkiego, Whittemore, weź się opanuj.
Serce zabiło mu znacznie szybciej, kiedy poczuł na plecach delikatne palce Huntera. Jego dłoń zsunęła się trochę niżej przez co Creed wzdrygnął się lekko, przeszyty przyjemnym dreszczem.
-Um… tak, wygląda dobrze - powiedział, odchrząkając. Z tego wszystkiego zaschło mu w gardle, więc tyle dobrego, że miał colę. - Hmm? Tak, a czemu? Jako cukiernik muszę spróbować jak wyszło. Nie podałbym niczego, co w jakimś stopniu nie zadowoliłoby mnie - uśmiechnął się w odbiciu, zaraz jednak obracając się do niego przodem.
I znowu spanikował, dlatego usiadł na fotelu, omal z niego nie spadając.

Hunter McKay
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I'm just gonna keep on waiting I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click To the North Pole for Saint Nick I won't make a list and send it Underneath the mistletoe I won't even wish for snow All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas My Funny Valentine temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty BOGATE CV MŁODY SCENARZYSTA Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON INFLUENCER PHONE ADDICTED WHEN WE WERE YOUNG DON’T STOP ME NOW devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I'm a fashion star PRZYJEZDNY LGBT+ URODZONY ZIMĄ CHUDERLAK ZNAM 3 JĘZYKI PSIARZ PRZESYPIAM ŻYCIE WIELBICIEL SŁODYCZY WIELBICIEL KAWY Boje się burzy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię starszych Śpię z przytulanką DIGITAL LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I?

Awatar użytkownika
27 y/o
188 cm
hello, it's me
Tatuażysta uzależniony od herbaty i wiecznie wypadającym hajsem z kieszeni. "Mam tę moc" nic mu nie mówi, ale że wywaliłeś się na prostej drodze na pewno zapamięta.

Post Hunter McKay »

— No to w takim razie jesteśmy umówieni. Czekaj na wiadomość. — powiedział, posyłając mu lekki uśmiech. Niby miał do pomocy swojego pracownika, ale po co zawracać mu gitarę? No i Creed mógłby nie czuć się zbyt komfortowo w jego towarzystwie, chociaż był równie otwarty na kontakty z ludźmi jak on. Tylko Hunter był tutaj tym cichym i zamkniętym w sobie, ale jakoś potrafił się z tą dwójką dogadać. Ale czy dałby radę usiedzieć w nimi jednocześnie? Chyba nie.
— Więcej zjem później. Nie chcę się teraz zapychać. — odparł, przyjmując od niego pudełko z jedzeniem. Od razu poczuł ten przyjemny zapach i poczuł burczenie w brzuchu, więc co innego miał zrobić? Wykłócać się też już nie zamierzał tyko grzecznie sięgnął po pałeczki i zjadł trochę jedzenia, żeby chociaż trochę zapełnić pusty żołądek. Dopiero wtedy zrozumiał jak bardzo był głodny. Chyba powinien czasem pomyśleć rzeczywiście o jakichś przekąskach, które mógłby ukryć w jednej z szuflad biurka i podjadać jak najdzie go ochota. Jakoś nie chciał, żeby Creed tracił czas na zamartwianie się o niego, kiedy sam powinien poświecić czas na naukę i odpoczynek, bo jednak studia powinny być dla niego na pierwszym miejscu, a nie żołądek starszego kolegi.
— Zależy od człowieka, ale po kilku godzinach zaczyna się to robić męczące, więc może na wszelki wypadek zastosujemy maść. — stwierdził, przyglądając mu się. Nie był to jakiś skomplikowany tatuaż, ale na pewno zajmie im kilka godzin, a nie chciał, żeby ten czuł się niekomfortowo pod koniec. Nie miał też problemu z tym, żeby dokończyć go następnego dnia w razie czego.
Nie chciał naruszać przestrzeni osobistej Creeda, ale dotykanie podczas tych wszystkich czynności było czymś naturalnym. Ale czemu aż tak się tym stresował? Zdarzało mu się robić tatuaże na pośladkach czy pod biustem i jakoś wtedy zachowywał się profesjonalnie, więc czemu przy nim nie potrafił?
— Nie zrozum mnie źle, ale jesteś bardzo… szczupły. Nie znam się może na tancerzach, ale pewnie nie zaszkodziłoby gdybyś przytył kilka kilo. — rzucił, jak już przełknął kawałek babeczki. Martwił się o niego, bo był naprawdę drobno zbudowany i pewnie niewiele brakowało do tego, żeby porwał go wiatr jak mocniej zawieje.
Widząc kątem oka jak Creed prawie spada z fotela momentalnie się przy nim zjawił i złapał go za ramiona. — Hej, chyba nie mdlejesz mi tutaj, co? Jeśli źle się czujesz to powiedz. Przełożymy to na inny raz, co? — no teraz tym bardziej się zmartwił i nawet nie zwrócił uwagi na to, że był zbyt blisko i znowu go dotykał.

Creed Whittemore
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I'm just gonna keep on waiting Morning coffee tastes better with you Hope Valley ma głos! Największy śmieszek 2020 This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click To the North Pole for Saint Nick I won't make a list and send it Underneath the mistletoe I won't even wish for snow All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas My Funny Valentine temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY URODZONY LATEM WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WYSPORTOWANY PALACZ ARTYSTA Jestem numerologiczną ósemką wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Lubię młodszych Noszę na ręku zegarek Eksperymentuję z piercingiem Moja skóra to dzieło sztuki MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS SMERF PRACUŚ toss a coin to your witcher

Awatar użytkownika
23 y/o
175 cm
hello, it's me
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.

Post Creed Whittemore »

-Możesz być pewien Hunter, że przypilnuję, żebyś zjadł wszystko. W końcu jedzenia nie wolno marnować, prawda? - powiedział, uśmiechając się do niego. Tak, zdecydowanie nie wyjdzie z tego miejsca, póki nie będzie miał pewności, że kolega porządnie się posilił, uzupełniając wcześniejsze braki. Zresztą miał dziwne wrażenie, że ogólnie spędzi tutaj kilka kolejnych godzin. Oglądał kiedyś serial o tatuażach i w większości przypadków zrobienie takiego średniego zabierało trochę czasu. Nie przeszkadzało mu to ani trochę, bo dzięki temu on sam mógł dłużej posiedzieć z Hunterem. Tym bardziej, że zbliżał się okres, kiedy będzie go mało przez uczelnię, jak również pracę, w której dostał więcej godzin. Wszystko dlatego, że jeden chłopak szedł na urlop i ktoś musiał wyginać się na scenie.
Niemal oczy mu się zaświeciły z radości, kiedy patrzył, jak McKay je. Wyglądał wtedy naprawdę uroczo. Wiele osób mogłoby stwierdzić, że to trochę creepy przyglądać się komuś podczas posiłku, ale Whittemore po prostu lubił to robić. Nie nachalnie, tak po prostu. To było niemal tak, jak z ludźmi podczas snu. Wtedy przybierali swoją najłagodniejszą i najbardziej niewinną formę.
-Dobrze, zdam się na ciebie - skinął głową. Może tak było lepiej? Nie chciałby nagle zacząć jęczeć tutaj chłopakowi, że zaczyna go boleć. Chociaż pewnie nawet jakby tak było, nie pisnął słowa, nie chcąc się skompromitować. Zbyt bardzo zależało mu na tym, co Hunter o nim myślał.
Nie mógł zapanować nad sercem, które łomotało mu w klatce piersiowej tak, jakby chciało obwieścić całemu światu, że się tam znajdowało. Co, jeśli tatuator to usłyszy? Co sobie wtedy o nim pomyśli? Przecież takie reakcje były żenujące, zwłaszcza dla kogoś takiego jak Creed, kto nie miał problemów z dotykiem. Tym bardziej, jeśli był do dotyk koleżeński.
Przełknął cicho ślinę, aby trochę się opanować. Wdech i wydech. Przecież to było normalne, że go dotykał, a on stał przed nim bez koszulki. Miał na nim rysować, więc musiał mieć dostęp do skóry. Tylko czemu miał wrażenie, że ta płonęła przyjemnym ogniem, kiedy tylko jej dotykał?
-Spokojnie, Hunter. Mam po prostu taką budowę. Poza tym dużo tańczę, więc od razu wszystko sapalm. Ale jestem zdrowy i nie musisz się martwić - uśmiechnął się do niego uspokajająco. Mimo wszystko to było wyjątkowo miłe, że się troszczył. Z tym, że nie miał powodów. A przynajmniej tak się wtedy studentowi wydawało.
Wciągnął powietrze czując silne dłonie Huntera na swoich nagich ramionach. Na Merlina, uspokój się Whittemore.
-Nie, spokojnie. Po prostu… nie wiedziałem jak ma usiąść i zrobiłem to trochę za szybko - rzucił, lekko się rumieniąc. Nie wiedział, czy to przez jego bliskość, czy przez fakt, że się trochę upokorzył.

Hunter McKay
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I'm just gonna keep on waiting I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click To the North Pole for Saint Nick I won't make a list and send it Underneath the mistletoe I won't even wish for snow All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas My Funny Valentine temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty BOGATE CV MŁODY SCENARZYSTA Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON INFLUENCER PHONE ADDICTED WHEN WE WERE YOUNG DON’T STOP ME NOW devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I'm a fashion star PRZYJEZDNY LGBT+ URODZONY ZIMĄ CHUDERLAK ZNAM 3 JĘZYKI PSIARZ PRZESYPIAM ŻYCIE WIELBICIEL SŁODYCZY WIELBICIEL KAWY Boje się burzy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię starszych Śpię z przytulanką DIGITAL LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I?

Awatar użytkownika
27 y/o
188 cm
hello, it's me
Tatuażysta uzależniony od herbaty i wiecznie wypadającym hajsem z kieszeni. "Mam tę moc" nic mu nie mówi, ale że wywaliłeś się na prostej drodze na pewno zapamięta.

Post Hunter McKay »

— Masz rację. Szkoda byłoby zmarnować takie pyszności i czyjś ciężką pracę. — przyznał, uśmiechając się niepewnie. Hunter czasem nie mógł patrzeć ile jedzenia było wyrzucane z tych wszystkich restauracji dookoła jego studia. Skoro i tak się marnowało, nie lepiej było położyć je gdzieś z boku gdzie mogliby się tym poczęstować bezdomni? Świadomość, że ktoś mógłby się tym najeść i mieć jeszcze posiłek na kolejny dzień była lepsza niż myśl, że dobre jedzenie miesza się ze śmieciami i zostaje od tak zmarnowane, bo nikt tego nie chciał. Całe szczęście, że jednak w społeczeństwie ludzie mają tego świadomość i chociaż sklepy starają się coś z tym robić.
Przełknął jeszcze trochę jedzenia, żeby Creed mu potem nie powiedział, że zjadł za mało. I tak jedzeniem zajmą się tak naprawdę dopiero po zrobieniu tatuażu, żeby nie tracić czasu. Nie przeszkadzało mu siedzenie po godzinach, ale nie chciał za długo trzymać tutaj Creeda, który może chciałby się wyspać czy coś.
Uśmiechnął się, kiedy Creed zdał się na niego. Sam nawet wolał, żeby chłopak za bardzo nie cierpiał podczas siedzenia tutaj z nim. Pewnie i tak postara się być jak najbardziej delikatny dla niego. Sięgnął po maść i posmarował nią miejsce gdzie miał znaleźć się tatuaż co znowu wiązało się z dotykaniem Creeda. Aż musiał na chwilę wstrzymać oddech, żeby zapanować nad emocjami, które wciąż się w nim kotłowały zamiast po prostu odejść i dać mu pracować jak profesjonaliście, który nie mieszał pracy z prywatnymi uczuciami. Tyle dobrego, że jak tylko zrobi pierwszą kropkę na jego ciele zapomni o całym świecie i po prostu zatraci się w swojej pracy, chcąc wykonać ją jak najlepiej.
— Skoro tak mówisz. — skinął głową, ale gdzieś tam z tyłu została myśl, że chłopak jednak powinien trochę przytyć. Miał nadzieję, że nie miał żadnych problemów z odżywianiem czy tym podobnych. Niby był zdrowy, ale takie osoby zawsze tak mówiły.
— Och, w porządku. Ale uważaj następnym razem, bo zrobisz sobie krzywdę, ok? — uśmiechnął się do niego delikatnie podał mu podkładkę z dokumentami. — Wypełnij to, a ja wszystko przygotuję. Nie ma na co czekać. — podał mu jeszcze długopis, a sam zabrał się za dezynfekowanie stanowiska i wszystkiego co będzie mu potrzebne. To, że robi tatuaż koledze nie oznaczało, że pominie te wszystkie kroki. W końcu nigdy nie wiadomo czy ktoś uprzejmy nie patrzy teraz przez szybę na to co robił. Upewnił się jeszcze, że wszystko ma pod ręką i poklepał miejsce na leżance. — Wskakuj. Połóż się na brzuchu i nie przejmuj się jeśli zaśniesz. Czasem to się zdarza. — zaśmiał się, przygotowując maszynkę.

Creed Whittemore
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I'm just gonna keep on waiting Morning coffee tastes better with you Hope Valley ma głos! Największy śmieszek 2020 This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click To the North Pole for Saint Nick I won't make a list and send it Underneath the mistletoe I won't even wish for snow All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas My Funny Valentine temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY URODZONY LATEM WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WYSPORTOWANY PALACZ ARTYSTA Jestem numerologiczną ósemką wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Lubię młodszych Noszę na ręku zegarek Eksperymentuję z piercingiem Moja skóra to dzieło sztuki MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS SMERF PRACUŚ toss a coin to your witcher

Awatar użytkownika
23 y/o
175 cm
hello, it's me
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.

Post Creed Whittemore »

Starał się powstrzymać dreszcz, który przemknął po jego ciele w chwili, w której dłoń Huntera dotknęła skóry chłopaka. Nie powinien tak reagować na standardową procedurę, a jednak z jakiegoś powodu każda komórka zarejestrowała ten moment, zapisując w sobie widmo wspomnienia. Wciągnął głęboko powietrze, zaraz je wypuszczając, żeby chłopak nagle nie pomyślał, że dzieje się coś złego. Nie chciał, aby McKay wiedział jak Whittemore na niego reagował. To mogłoby być trochę niezręczne w przyszłości, zwłaszcza dla Creeda. Bo chociaż był człowiekiem otwartym, tak niestety niekiedy reagował trochę irracjonalnie. Zwłaszcza w towarzystwie kogoś bardzo przystojnego, kto podświadomie wzbudzał zainteresowanie studenta. Hunter zrobił to już dawno, ale chłopak wiedział doskonale, że nie powinien robić niczego, co mogłoby doprowadzić do rozpadu tej znajomości. Nie, kiedy znał tatuatora tak krótko.
-Urocze, że tak się o mnie martwisz, ale jestem bardziej wytrzymały, niż ci się wydaje - zaśmiał się, spoglądając na niego. Mimo wszystko zrobiło mu się cieplutko na serduszku, że kolega się troszczył. Przecież mógł to zignorować, a jednak zareagował. Jak Creed miał się w jego towarzystwie zachowywać normalnie, skoro Hunter w jego mniemaniu był po prostu idealnym człowiekiem. Czy on w ogóle posiadał jakieś wady, czy był perfekcyjny do granic możliwości?
Dość szybko wypełnił papiery, które podał mu chłopak. Miał nadzieję, że nie zrobił tam żadnych błędów, bo byłoby trochę wstyd.
Położył się tak, jak wcześniej powiedział Hunter. Trochę mu ulżyło, że teraz będzie miał wzgląd jedynie na jego plecy, zamiast patrzeć na tors, który przecież ani trochę nie był umięśniony. Nie to, aby Whittemore kiedykolwiek miał kompleksy na punkcie swojego ciała, bo mimo wszystko je lubił, ale po prostu było mu troszeczkę wstyd przed Hunterem, że nie ma się czym pochwalić. Chociaż czy McKay w ogóle patrzył na coś takiego u niego? Przecież nie ocenia się kolegów po tym, jak są zbudowani. Co najwyżej im się trochę ciśnie, żartując.
-Nie ma szans, żebym zasnął przy tym dźwięku - zaśmiał się, trochę rozluźniając. Dał się ułożyć tak, jak tatuatorowi było najlepiej i starał za wszelką cenę się nie ruszać.
Zaczął się dziwnie stresować, że będzie go boleć, ale kiedy Hunter zaczął, okazało się, że nie było tak źle. Z tym, że to był dopiero początek, więc student nie mógł być pewien, czy zaraz faktycznie nie zacznie odczuwać dyskomfortu.
-Pewnie robiąc tatuaże, słyszysz codziennie historie z życia innych. Zdarzyła ci się kiedyś jakaś naprawdę zabawna? - zagadnął. Nie wiedział, czy chłopak rozmawiał pracując, ale zawsze można było spróbować.

Hunter McKay
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I'm just gonna keep on waiting I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click To the North Pole for Saint Nick I won't make a list and send it Underneath the mistletoe I won't even wish for snow All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas My Funny Valentine temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty BOGATE CV MŁODY SCENARZYSTA Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON INFLUENCER PHONE ADDICTED WHEN WE WERE YOUNG DON’T STOP ME NOW devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I'm a fashion star PRZYJEZDNY LGBT+ URODZONY ZIMĄ CHUDERLAK ZNAM 3 JĘZYKI PSIARZ PRZESYPIAM ŻYCIE WIELBICIEL SŁODYCZY WIELBICIEL KAWY Boje się burzy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię starszych Śpię z przytulanką DIGITAL LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I?

Awatar użytkownika
27 y/o
188 cm
hello, it's me
Tatuażysta uzależniony od herbaty i wiecznie wypadającym hajsem z kieszeni. "Mam tę moc" nic mu nie mówi, ale że wywaliłeś się na prostej drodze na pewno zapamięta.

Post Hunter McKay »

— I pewnie nie raz mnie zaskoczysz, co? — zaśmiał się, zerkając na niego. W sumie takie drobne i niewinne osoby był bardziej niepozorne i nigdy nie wiadomo czym Cię zaskoczą. Może Creed miał jakiś talent albo dziwne hobby o które nikt normalnie by go nie posądził? Może oprócz tańca bawił się w parkour albo kochał skoki ze spadochronem? Czasem zastanawiał się jak wiele o nim nie wiedział? Bo tańczyć i piec pyszne babeczki mógł każdy, bo to w sumie należało do najłatwiejszych rzeczy, które człowiek mógł robić w życiu. A takie niecodzienne hobby było czymś niezwykłym.
Zerknął jedynie na papiery i nie znajdując tam niczego podejrzanego odłożył je na swoje biurko, żeby potem dołączyć je do teczki z tego typu dokumentami.
Pomógł Creedowi ułożyć się na leżance tak, żeby im obojgu było wygodnie. On to jeszcze jakoś mógł się dopasować, ale to jemu powinno być wygodnie, skoro miał leżeć tam bez ruchu przez kilka godzin.
— Dla stałych klientów to prawie jak kołysanka. Sam prawie odpłynąłem jak robiłem tatuaż na plecach. Może kiedyś się przyzwyczaisz. — rzucił luźno, uśmiechając się do niego. Wcale się nie zdziwi, jeśli Creed wkrótce postanowi zrobić sobie kolejny tatuaż. Większy lub mniejszy, ale będzie wiadomo, że już się uzależnił.
— Powiedz czy to w porządku. — powiedział, robiąc pierwszą kreskę na jego plecach. I chyba było, bo Creed nie kazał mu przestać, więc zabrał się do dalszej pracy i najpierw powstały kontury króliczka, a potem babeczki na której leżał. Naprawdę uroczo to wyglądało i pasowało do studenta. Może kolejny tatuaż dla niego będzie związany z tańcem?
— Hmmm… no słyszałem naprawdę wiele, więc mam teraz mnóstwo inspiracji na jakieś niecodzienne randki czy szalone zaręczyny jakby ktoś chciał. Ale z takich zabawnych… w sumie jakaś kobieta ostatnio opowiadała mi, że jak była w ciąży z drugim dzieckiem jej synek wszystkim się chwalił w sklepie, że będzie miał siostrzyczkę, a potem poprosił mamę, żeby nie zaczęła teraz rodzić bo będą musieli sprzątać. To w sumie było też trochę urocze na swój sposób, bo niecodziennie spotyka się takie mądre dziecko, ale no… Weźmiemy się teraz za kolorowanie, ok? Chcesz się napić? — zapytał, zanim zmienił maszynkę i sam wziął łyk napoju, bo powoli zaczynało mu zasychać w gardle. Dosłownie chwila przerwy, zanim skupi się na wypełniani wzoru kolorami co zajmie mu o wiele więcej czasu i będzie wymagało więcej skupienia niż do tej pory.

Creed Whittemore
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I'm just gonna keep on waiting Morning coffee tastes better with you Hope Valley ma głos! Największy śmieszek 2020 This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click To the North Pole for Saint Nick I won't make a list and send it Underneath the mistletoe I won't even wish for snow All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas My Funny Valentine temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY URODZONY LATEM WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WYSPORTOWANY PALACZ ARTYSTA Jestem numerologiczną ósemką wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Lubię młodszych Noszę na ręku zegarek Eksperymentuję z piercingiem Moja skóra to dzieło sztuki MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS SMERF PRACUŚ toss a coin to your witcher

Awatar użytkownika
23 y/o
175 cm
hello, it's me
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.

Post Creed Whittemore »

-Nigdy nie wiesz, Hunter. Może wyglądam niegroźnie, bo jestem drobny, ale to są tylko pozory - skomentował, uśmiechając się szeroko. W jego głosie można było nawet lekką dumę usłyszeć. Co innego, że w starciu z niektórymi osobami Creed nie miałby większych szans. Podobnie, jak nie w każdej sytuacji by sobie poradził. Jedno było jednak pewne - nie użalał się nad sobą, niezależnie od tego, co się działo. Zaciskał zęby, starając się ogarnąć problem, który się pojawił. A jeśli dostał w łeb, co przecież mimo wszystko miało miejsce kilka razy? Znosił to, ubolewając jedynie wewnętrznie nad niesprawiedliwością tego świata. Niemniej nigdy nie chodził na skargę, a już z pewnością nie kablował na innych. Taka po prostu była jego natura.
-Teraz jestem zbyt bardzo podekscytowany, że będę miał swój pierwszy. Czy to prawda, że jak się już zacznie, to później chce się kolejne? Bo nie jestem pewien, czy chcę coś jeszcze, a jak się uzależnie to będzie musiał - uśmiechnął się, kierując głowę w bok tak, żeby chociaż trochę go widzieć. Starał się przy tym nie ruszać za bardzo. Domyślał się, że mogło to niekorzystnie działać na pracę McKaya, jak również trochę go rozpraszać. Creed chciał mu wszystko ułatwić, chociaż trzeba powiedzieć, że to niekoniecznie było dla niego łatwe. Lubił się wiercić nawet, jak spał. Liczył, że rozmowa z Hunterem trochę mu pomoże się uspokoić.
Czując pierwsze ukłucie trochę się spiął, jednak chwilę później cicho zaśmiał. Łaskotało bardziej, niż podejrzewał. I bolało mniej.
-Nie jest tak źle. Myślę, że wytrzymam do końca - stwierdził, podkładając dłonie pod głowę, żeby było mu trochę wygodniej. Człowiek się męczył zdecydowanie za bardzo, kiedy znajdował się w jednej pozycji. A weź tu człowieku wytrzymaj kilka kolejnych godzin.
-Czyli mówisz, że takie opowieści są znacznie lepszą inspiracją, niż filmy czy książki? A sądziłem, że to w romansach znajduje się dosłownie wszystko - zaśmiał się. Czasami miło było posłuchać podobnych opowiadań. Tym bardziej, że Whittemore uwielbiał głos swojego aktualnego rozmówcy. Do tego stopnia, że często prowokował go do jakichś dłuższych opowieści, niby to przypadkiem. Jak teraz. - Małe dzieci są urocze. Pewnie też byłeś uroczym dzieckiem, co? - uśmiechnął się, wyobrażając sobie Huntera jako takiego małego szkraba. Ach, to musiało być takie słodkie. - Nie, dziękuję. Jest dobrze, póki co. Nie chcę za dużo pić, bo będę latał do łazienki co chwilę - rzucił, trochę zmieniając pozycję, bo wszystko zaczynało go boleć.
Poczuł, jak chwilę później na nowo igiełka wbija się w jego skórę aplikując tusz. Ta była trochę grubsza, od razu to wyczuł. Czy faktycznie miał aż tak delikatną skórę?

Hunter McKay
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I'm just gonna keep on waiting I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click To the North Pole for Saint Nick I won't make a list and send it Underneath the mistletoe I won't even wish for snow All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas My Funny Valentine temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty BOGATE CV MŁODY SCENARZYSTA Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON INFLUENCER PHONE ADDICTED WHEN WE WERE YOUNG DON’T STOP ME NOW devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I'm a fashion star PRZYJEZDNY LGBT+ URODZONY ZIMĄ CHUDERLAK ZNAM 3 JĘZYKI PSIARZ PRZESYPIAM ŻYCIE WIELBICIEL SŁODYCZY WIELBICIEL KAWY Boje się burzy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię starszych Śpię z przytulanką DIGITAL LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I?

Awatar użytkownika
27 y/o
188 cm
hello, it's me
Tatuażysta uzależniony od herbaty i wiecznie wypadającym hajsem z kieszeni. "Mam tę moc" nic mu nie mówi, ale że wywaliłeś się na prostej drodze na pewno zapamięta.

Post Hunter McKay »

— Czyli lepiej Cię nie wkurzać? — rzucił, uśmiechając się pod nosem. Czy Creed przypadkiem zamieniał w się jakiegoś Hulka jak się go wkurzy? Bo jeśli tak, wolałby szczerze go nie wkurzać. Bo chociaż uważał się za silnego, bo dość często przebywał na siłowni i trenował tak z takim wielkim przeciwnikiem raczej nie miałby szans. No i nie wyobrażał sobie też Creeda w takiej wkurzonej postaci. Widział w nim drobnego i uroczego studenta, który piekł dla wszystkich babeczki i inne słodkości, więc gdzie tam było miejsce na wkurzonego stwora?
— Prawda. Wielu ludzi przychodziło zrobić sobie jeden jedyny tatuaż w życiu, a po paru miesiącach wracali po kolejny bo tak im się spodobało i znaleźli fajne wzory, więc lepiej zacznij się już rozglądać za czymś albo powiedz czego chcesz to Ci to zaprojektuję. — powiedział, zerkając na niego. Dobrze, że sam był tego świadomy i nie próbował się nawet upierać, że nigdy nie zrobi sobie kolejnego tatuażu bo ten mu wystarcza. On też nie zamierzał go na nic namawiać, ale chętnie wykona jego kolejną dziarę jak już go natchnie co pewnie nadejdzie wkrótce. Już był do tego przyzwyczajony i nikt go nie zaskoczy.
— W razie czego daj mi znać jak zacznie boleć. — powiedział, nie odrywając spojrzenia od jego skóry, nie chcąc przypadkiem nie wyjechać poza linię. Najważniejsze było dla niego samopoczucie klienta, który dobrowolnie oddawał się w jego ręce. Nie zamierzał przecież na siłę kończyć pracy, kiedy ktoś siedział i cierpiał z bólu.
— Nie wiem, bo książek i filmów w sumie nie ogarniam. Wiem, że są jakieś popularne jak Harry Potter czy Wiedźmin, ale nie odczuwam tej dziwnej fascynacji nimi co większość ludzi. Pewnie teraz masz mnie za dziwaka, co? — zaśmiał się. Już był przyzwyczajony, że większość ludzi uważa go za świra bo nie oglądał tych wszystkich filmów, nie płakał przy śmierci Snape’a, a już tym bardziej ni widział niczego interesującego w historii miłosnej Edwarda i Belli. Zwykły romans z dodatkiem czegoś nadnaturalnego, a do tego tak mdły i czasami absurdalny, że aż nie mógł przebrnąć przez pierwszą część, a co dopiero resztę. — Czy ja wiem? Raczej grzecznie bawiłem się w kącie. Pewnie jakbyś zagadał do mojego brata znalazłby jakieś przypałowe fotki, którymi chętnie się podzieli. Bardziej ty pasujesz mi na takiego uroczego dzieciaka, bawiącego się zabawkowym piekarnikiem, mam rację? — rzucił. Z tej dwójki to właśnie Creed bardziej nadawał się na urocze dziecko, bo nawet teraz według niego dalej takim był, chociaż dzieckiem już raczej nie można go nazwać. Ale i tak Hunter czuł dziwny instynkt opiekuńczy kiedy był w pobliżu.
Skinął głową, kiedy Creed jednak nie chciał pić, więc zabrał się za robotę. Najpierw wypełnił kontur króliczka, a potem zabrał się za lukier, którym pokryty był zwierzak i babeczka.
— Dajesz radę? Bo jesteśmy w połowie. — powiedział, klepiąc delikatnie ramię chłopaka.

Creed Whittemore
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I'm just gonna keep on waiting Morning coffee tastes better with you Hope Valley ma głos! Największy śmieszek 2020 This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click To the North Pole for Saint Nick I won't make a list and send it Underneath the mistletoe I won't even wish for snow All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas My Funny Valentine temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY URODZONY LATEM WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WYSPORTOWANY PALACZ ARTYSTA Jestem numerologiczną ósemką wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Lubię młodszych Noszę na ręku zegarek Eksperymentuję z piercingiem Moja skóra to dzieło sztuki MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS SMERF PRACUŚ toss a coin to your witcher

Awatar użytkownika
23 y/o
175 cm
hello, it's me
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.

Post Creed Whittemore »

-Nie, bo pogryzę. Więc lepiej się zastanów dwa razy, zanim zrobisz coś, przez co się zdenerwuję - zaśmiał się. Nie do końca był pewien, czy umiałby się na Huntera za cokolwiek wkurzyć. Ostatecznie przecież był w jego oczach kimś naprawdę uroczym, kogo chciało się przytulać. A może to jedynie potrzeba bliskości, którą odczuwał Creed, nie dostając jej na tyle, na ile by chciał. Niezależnie od tego, co działo się w klubie za zamkniętymi drzwiami pokoi vipowskich, nic nie umywało się do przytulenia kogoś, kogo się bardzo lubiło. Tamci ludzie byli dla niego obcy, a Hunter był kimś szczególnym w serduszku Whittemore’a.
-A może zamiast tego obiecasz mi, że nigdy więcej nie zrobisz mi żadnego tatuażu, co? Tak dla dobra mojej skóry - powiedział rozbawiony. Zaczął podejrzewać, że i tak skończy z jeszcze jakimś. Bo czy nie prawdą było, że od dawien dawna chciał mieć wspólny tatuaż z kimś, kto całkiem zawładnie jego sercem? Coś, co każdego dnia przypominałoby mu o tej osobie, gdyby znajdowała się gdzieś daleko. Miało to swój urok, dlatego student nie miałby nic przeciwko. Zanim jednak do tego dojdzie, musiał znaleźć osobę, z którą takie działo mógłby umieścić na skórze.
Skinął lekko głową na znak, że rozumie. Z tym, że nie miał najmniejszego zamiaru dać mu znać, czy boli, czy nie. Miało nie boleć, a Creed musiał być wytrzymały, bo czy wcześniej nie powiedział do Huntera, że taki jest w rzeczywistości? Już pomijał, że odporność na ból miał słabiutką, więc każde kolejne ukłucie igły czuł bardziej. Skupił się jednak na rozmowie z Hunterem, jak również na rozmyślaniu o rzeczach, o których pewnie nie powinien myśleć, bo przez to znacznie bardziej reagował na dotych mężczyzny. To pomagało zapomnieć o bolesnym doznaniu, które miało w sobie również coś fascynującego. Bo to właśnie z każdym pociągnięciem na jego skórze pojawiały się kolejne kreski tworzące dzieło, które McKay zrobił specjalnie dla niego.
-W takim razie musimy zacząć oglądać filmy. Już ja ci pokażę te najbardziej warte uwagi - skomentował. Ha, przecież to był pomysł idealny. Nie dość, że spędzi z nim więcej czasu, to jeszcze będzie mu mógł pokazać kilka naprawdę dobrych produkcji. -Myślę, że po prostu masz inne zainteresowania, to wszystko - uśmiechnął się. Chętnie dowiedziałby się o wszystkich, dzięki czemu kupienie prezentu byłoby znacznie łatwiejsze. Bo na chwilę obecną nie miał pojęcia, co mogłoby mu się spodobać.
-O dziwo bawiłem się robotami - skomentował rozbawiony. - Koniecznie musimy się kiedyś wymienić zdjęciami. Napiszę do mamy, żeby mi kilka przygotowała - rzucił podekscytowany. Widok małego Huntera był fascynujący. No i to prawie tak, jakby był częścią jego dzieciństwa.
Po dość długim czasie, kiedy plecy Creeda zaczęły go piec (nie pisnął słówkiem, mocno zaciskając zęby), ostatecznie Hunter oznajmił, że skończył. To były chyba najprzyjemniejsze słowa, jakie ktoś do niego wypowiedział.
-Ile płacę? I nie mów, że nic Hunter. Włożyłeś w to naprawdę dużo pracy - powiedział, kiedy już wyraził nieukrywany zachwyt tym, co znajdowało się na jego plecach. Tatuaż był boski i nic nie było w stanie zmienić zdania chłopaka.

Hunter McKay
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I'm just gonna keep on waiting I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click To the North Pole for Saint Nick I won't make a list and send it Underneath the mistletoe I won't even wish for snow All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas My Funny Valentine temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty BOGATE CV MŁODY SCENARZYSTA Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON INFLUENCER PHONE ADDICTED WHEN WE WERE YOUNG DON’T STOP ME NOW devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I'm a fashion star PRZYJEZDNY LGBT+ URODZONY ZIMĄ CHUDERLAK ZNAM 3 JĘZYKI PSIARZ PRZESYPIAM ŻYCIE WIELBICIEL SŁODYCZY WIELBICIEL KAWY Boje się burzy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię starszych Śpię z przytulanką DIGITAL LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I?

Awatar użytkownika
27 y/o
188 cm
hello, it's me
Tatuażysta uzależniony od herbaty i wiecznie wypadającym hajsem z kieszeni. "Mam tę moc" nic mu nie mówi, ale że wywaliłeś się na prostej drodze na pewno zapamięta.

Post Hunter McKay »

— Gryziesz? — parsknął śmiechem, a na usta cisnęło mu się wiele różnych tekstów, które ten mógłby uznać za perwersyjne, a wolałby, żeby Creed nie znał tej strony. Koledzy może mogli rzucać do siebie takie teksty jeśli dobrze się znali, ale ze studentem była to jeszcze świeża znajomość i wolał nie zaskakiwać go czymś takim. Wtedy serio mógłby go uznać za jakiegoś świra albo co gorsza pomyśleć, że Hunter go podrywa.
— Ale jesteś tego pewien? Żebyś potem nie żałował, że masz mnóstwo świetnych wzorów, a ja Ci przecież obiecałem. Od razu mówię, że obrażę się jeśli pójdziesz do innego studia. — rzucił, kiwając głową. Czuł dziwną zazdrość na myśl, że Creed mógłby robić sobie tatuaż u kogoś innego. Nie miał go przecież na własność, ale chciał być po prostu jedynym, który stworzy coś na jego delikatnej skórze. Zaraz jednak potrząsnął delikatnie głową, chcąc się pozbyć tej myśli. Czy on kiedyś zacznie się przy nim normalnie zachowywać? Denerwowało go to, że z niewiadomych powodów zachowywał się przy nim jak zauroczony nastolatek, a żaden z nich przecież nie dawał sygnałów, że mogliby się sobie podobać. Albo on po prostu tego nie widział? A przecież jak artysta był w stanie zauważyć więcej. Tylko czemu teraz tego nie potrafił?
— W porządku. To załatw filmy i obejrzymy u mnie. — zaproponował. U niego będzie im wygodniej, bo miał więcej miejsca. Nie żeby przyczepa Creeda była niewygodna, ale tam musieliby siedzieć naprawdę blisko siebie przez co pewnie nie dałby rady skupić się na filmach o które student go potem wypyta.
— Wieczorek przy herbatce i zdjęciach z dzieciństwa? — zaśmiał się. Będzie musiał wcześniej przejrzeć te zdjęcia, żeby przypadkiem nie pokazać mu siebie siedzącego na nocniku czy latającego po domu w pieluchach bo poczułby się strasznie zawstydzony, nawet jeśli to zdjęcia z dzieciństwa i było to coś zupełnie normalne w tym okresie.
Zerkał co jakiś czas na Creeda, ciekaw czy daje radę bo pracował już dobrych kilka godzin i powoli zbliżał się do końca, ale ten nic nie mówił, więc po prostu kontynuował. Jak już wykonał ostatnie pociągnięcie maszynką upewnił się, że wszystko wygląda tak jak powinno i w końcu mógł dać Creedowi znać, że skończył pracę i może obejrzeć swój pierwszy tatuaż.
— Creed… nic, naprawdę. Uznajmy, że to prezent na święta, ok? — uśmiechnął się do niego i dał mu jeszcze chwilę na przyjrzenie się tatuażowi, a potem posmarował go maścią, przykrył specjalną folią i wytłumaczył mu jak powinien o niego dbać przez następnych kilka dni. W razie czego mógł i tak do niego zadzwonić albo zajrzeć, skoro znał jego adres.
Potem usiedli i zjedli to co Creed dla nich przyniósł, bo oboje po tych kilku godzinach byli bardzo głodni, a potem Hunter odwiózł Creeda do jego domu.

//zt. x2 <3

Creed Whittemore
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I'm just gonna keep on waiting Morning coffee tastes better with you Hope Valley ma głos! Największy śmieszek 2020 This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click To the North Pole for Saint Nick I won't make a list and send it Underneath the mistletoe I won't even wish for snow All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas My Funny Valentine temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY URODZONY LATEM WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WYSPORTOWANY PALACZ ARTYSTA Jestem numerologiczną ósemką wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Lubię młodszych Noszę na ręku zegarek Eksperymentuję z piercingiem Moja skóra to dzieło sztuki MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS SMERF PRACUŚ toss a coin to your witcher

Awatar użytkownika
27 y/o
189 cm
hello, it's me
Chce zacząć od początku jednak.. potwory z przeszłości mu na to nie pozwalają. Jest kelnerem, wyrywa laski (i nie tylko) i imprezuje.

Post Gustav Mahony »

Gustav już dawno temu zaczął podejrzewać się o uzależnienie od tatuaży. Nie przeszkadzał mu ból, był na niego odporny a zamiast niego czuł jedynie ekscytację na myśl o kolejnym dziele powstającym na jego ciele. Zaczynało mu powoli tego brakować bo ze względu na brak pieniędzy nie mógł pozwolić sobie ostatnio na żadne nowe dziarki, chociaż bardzo chciał. Na szczęcie udało mu się ostatnio odłożyć trochę oszczędności i w końcu mógł pozwolić sobie na kolejny wymarzony tatuaż. Większość ludzi uważała, że żeby posiadać tatuaż trzeba było mieć jakąś historię albo głębsze znaczenie które by się z nim wiązało ale Gustav się do takich ludzi z całą pewnością nie zaliczał. Dla niego tatuaże były zwyczajnie ozdobą ciała, a nawet można powiedzieć że dziełem sztuki. Póki co posiadał je jedynie na plecach, ale dziś miał zamiar to zmienić. Może na bicku albo udzie? Kto to wie, zobaczy, co zaproponuje mu tatuażysta.
W bardzo dobrym nastroju wszedł do lokalu. To nie zdarzało się często - zazwyczaj jest ponurym gburem, który albo dogorywa od kaca, albo po prostu ma zły dzień. Tymczasem wystarczyło tylko iść do salonu tatuażu, by poczuć się zadowolonym z życia. Posłał recepcjonistce zalotny uśmiech, po czym ona odesłała go do niejakiego Sheldona Parka. Dziarskim krokiem ruszył w stronę pokoju, w którym miał być w końcu dziarany. Wbił bez pukania i od razu się powitał.
- No elo - powiedział, posyłając mężczyźnie równie czarujący uśmiech, co recepcjonistce. Grunt to zrobić dobre pierwsze wrażenie, czyż nie? Od razu uznał, że Sheldon to dobra dupa, jednak wolał nie robić sobie nadziei, bo znając jego szczęście, szybciej zostałby wykopany z lokalu niż go wyrwał.

Sheldon Park
BOGATE CV MIĘSOŻERCA PIJAM WÓDKĘ Skaczę z kwiatka na kwiatek