Biznesowa część nowej dzielnicy
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

ubranie

Czy tylko jemu się wydawało, czy ostatnio miał zdecydowanie mniej czasu dla swoich przyjaciół oraz znajomych? Praca zdawała się pochłaniać go do reszty, a jeśli już pojawiała się chwila przerwy, chciał ją spędzić z takim jednym, który co prawda cisnął mu przy każdej możliwej okazji, niemniej godząc się na różnego rodzaju kumpelskie (co wypominał mu przy każdej możliwej okazji) wyjścia, podczas których McKay wyjątkowo dobrze się bawił, patrząc na świat trochę inaczej, niż jedynie przez pryzmat pracy, w której zdarzało mu się sporadycznie zostawać na noc. Nieplanowanie, ale wiadomo, że praca policjanta, zwłaszcza w podobnym wydziale, niestety wiązała się z takimi sytuacjami.
Nic dziwnego, że jakoś nie umiał się zgrać z innymi osobami, które też miały własne życie, a ca za tym szło, miały odmienne plany. Nigdy nie wymagał od nikogo, by nagle je dla niego zmieniał, dlatego wychodziło, jak wychodziło i nagle okazywało się, że z niektórymi nie widział się niezły kawał czasu.
W momencie, w którym zadzwonił do niego Rhys, którego twarz pewnie niedługo całkiem zapomni, nie widząc go wieki, obiecał sobie, że co by się nie działo spotkają się na dłużej, niż na zaledwie sekundę, mówiąc sobie cześć.
Kawa okazała się być idealną okazją. Na dodatek mieli się umówić w kawiarni, która stała się ulubionym miejscem McKaya z wiadomych względów. Kto wie, może trafi na zmianę Dylana, mogąc się z nim przywitać.
Uśmiechnął się widząc machającego do niego mężczyznę. No tak, niemal całkiem zapomniał, że Rhys zawsze pojawiał się wcześniej. Proszę, niedługo całkiem zaniknie jego wiedza na temat przyjaciół.
-Ile minęło? Wieki, czy jeszcze nie dociągnęliśmy do takiego czasu? - zaśmiał się, siadając przy stoliku. Wiedział, co zamówi, ale nie miał pewności, czy jego towarzysz już się zdecydował. Aaron bywał tu tak często, że śmiało mógł mu doradzić. - Dobra, mów co u ciebie? I na co masz ochotę. Ja stawiam. Dam ci pretekst, żebyś następnym razem mi się odpłacił - skomentował.

Rhys Wheeler
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Wyjechał z Hope Valley, ponieważ został do tego zmuszony. Ma córkę, która walczy o życie, a on nawet nie widział, że ma dziecko.
36
180

Post

Dorosłość ssie i nie da się ukryć, że w niektórych aspektach ludzie po prostu są pochłaniani przez pewnego rodzaju obowiązki, najbardziej wymagającym jest praca, o czym Rhys doskonale wiedział, ponieważ prowadzenie dwóch firm nie jest niczym łatwym. Stara się wydzielać sobie czas na prace i tak by mógł jak najwięcej czasu spędzać ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Pewnie jeszcze jakiś czas temu można go było nazwać pracoholikiem, bo bywały momenty, że spał w swoim biurze w Miami. Aaron ze strony Wheelera nie ma co obawiać się, że obrazi się na niego jak jakaś dziewczyna, nie rzuci fochem, o! Myślę, że to jest bardziej dosadnie określenie i każdy to zrozumie, bo teraz takie określnie bardziej pasuje, jest młodzieżowe, bo w niektórych kręgach to Rhys już jest za starego człowieka, pogląd zmieni się na pewno z upływem lat, ale jak to mówią - wszystko w swoim czasie.
Zdarza się tak, że w napływie obowiązków człowiek totalnie zatraca się w tym co robi i umykają mu najpierw godziny, które zamieniają się w dni, potem tygodnie i miesiące. Tak to już jest. Powinno się doceniać moment, w którym można się spotkać z drugim człowiekiem i tak właśnie robił Rhys, który starał się widywać przyjaciół, ale szanował to, że nie zawsze jest to możliwe.
- Mało brakowało, jednak zdążyliśmy do tego nie doprowadzić. - zaśmiał się Wheeler witając się z McKayem. Nie zamówił jeszcze, ponieważ czekał na niego. Rhys nie lubił zamawiać pierwszy, bo uważał, że jest to oznaka braku wychowania oraz szacunku, ale podkreślę – ciemnowłosy tak uważa, reszta może sobie robić jak chce. - To brzmi dobrze. - przytaknął. - W sumie to jeszcze nie zdecydowałem się na co mam ochotę. - zastanowił się. - W końcu udało mi się pogodzić z Audrey i w końcu jesteśmy razem. - na jego twarzy pojawił się szeroki uśmiech.

Aaron McKay
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY HETERO JESTEM ZAKOCHANY/A WŁASNY BIZNES WIERZĘ W BOGA PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY BAJECZNIE BOGATY #teamPepsi Don Juan Kocham zwierzęta Mam swoje demony Lubię dawać prezenty DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT KRZYSZTOF KOLUMB SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Wyrwanie się z objęć dorosłości, chociaż na chwilę, było przyjemne. Człowiek chociaż przez jakiś czas nie musiał myśleć o problemach, pracy i innych podobnych pierdołach, które codziennie zaprzątały głowę. Ach, jak coś podobnego działało relaksująco. Może faktycznie McKay powinien pomyśleć o jakimś dłuższym wolnym, na którym odpocząłby od wszystkiego, beztrosko skupiając się na korzystaniu z życia w inny sposób, niż jedynie pracą.
Spotkania ze znajomymi mogły być dobrym początkiem. Wiadomo, że nie był jakiś aspołeczny i miał z kim rozmawiać, ale prawdę było, że przez to, co działo się aktualnie w jego wydziale zapominał o wszystkim. Zdecydowanie nie chciał, aby za kilkanaście lat, kiedy już będzie na emeryturze, okazało się, że nie będzie miał z kim jej spędzać.
-Muszę częściej wychodzić. Już teraz wychodzi mi to lepiej, niż jeszcze parę miesięcy temu, ale to nadal nie to. Czy to starość? - uśmiechnął się do niego. Podobno właśnie z wiekiem człowiekowi wielu rzeczy się odechciewa, ale żeby aż tak?
Rozejrzał się po kawiarni, chcąc zobaczyć, że osoba, do której często uciekał wzrokiem, dzisiaj pracowała. Nie widział go nigdzie. Wolne, czy jednak kręci się gdzieś na zapleczu? Wystarczyło niby tylko do niego napisać, ale Aaron nie lubił używać telefonu kiedy rozmawiał z kimś innym. Społeczeństwo pod tym względem było zepsute, on nie chciał do niego należeć.
-Polecam orzechowe latte. Albo karmel. Mają naprawdę dobre syropy. Na ciastko też się skusisz, czy jesteś kolejnym, który jest na diecie? - zaśmiał się. Ile to razy słyszał, że ktoś nie chciał sobie na coś pozwolić, bo dieta. A przecież od jednej słodkości człowiekowi nagle nie przybędzie nie wiadomo ile kilo.
-O proszę. No to gratulacje. Opowiadaj wszystko ze szczegółami - rzucił, gdy ten podzielił się z nim przyjemną wiadomością. No, takie to Aaron mógł zawsze słuchać.

Rhys Wheeler
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Wyjechał z Hope Valley, ponieważ został do tego zmuszony. Ma córkę, która walczy o życie, a on nawet nie widział, że ma dziecko.
36
180

Post

Jak widać Aaron i Rhys mieli ze sobą wiele wspólnego, oczywiście poza tym, że są dobrymi ludźmi i się przyjaźnią, to również oboje są pracoholikami, jednak jak się kocha to co się robi to człowiekowi po prostu uciekają godziny, które zamieniają się w dni, a te w tygodnie i wiadomo jak to dalej leci. On wiele poświęciłby znaleźć się w tym miejscu, w którym jest teraz i nie chciał tego zaprzepaścić. Miał jakiś czas temu pewne problemy, z którymi sobie poradził i mało brakowało, a wszystko by stracił przez kogoś kto mu po prostu zazdrości, ale doszedł też do pewnego momentu i stwierdził, że nie może całego życia spędzić w pracy i czasem potrzebuje odpoczynku, któremu z rozkoszą poddał się jakiś czas temu i musiał stwierdzić, że mu tego brakowało. Naładowania baterii i poświęcenia czasu samemu sobie, a nie papierki, cyferki i tak dalej!
Brak czasu na spotkania ze znajomymi niekoniecznie jest wynikiem naszej aspołeczności a brakiem tego przeklętego czasu, którego nie jesteśmy w stanie rozciągnąć. Zwłaszcza kiedy wynikają w trakcie jakieś problemy.
Słysząc słowa ciemnowłosego zaśmiał się lekko.
- Niestety nie pocieszę cię, bo to chyba jest starość. - odparł z lekkim uśmiechem na swojej pokrytej zarostem twarzy. Chociaż między nimi jest dość spora różnica wieku, bo Wheelerowi to już bliżej do czterdziestki, jednak każdy odczuwa inaczej tzw. kryzys wieku średniego. - Ale częste wychodzenie z domu jest dobre dla zdrowia psychicznego. - dodał po chwili.
- Orzechowe latte brzmi cudnie! - zapalił się do tego pomysłu od razu. Kochał słodycze i takie różnego rodzaju wymyślne kawy. - Słucham? Jaka dieta? Co to w ogóle jest? - udał zaskoczonego i jednocześnie zniesmaczonego ty, że Aaron mógł pomyśleć, że ciemnowłosy jest na diecie. Całość zepsuł jego śmiech, który za chwile można było usłyszeć. - Ciastko też sobie zjem, jakieś duże z pysznym kremem. - powiedział po chwili. - W końcu udało nam się dojść do porozumienia po tym co się wydarzyło. Mój były wspólnik się pojawił i groził mojej rodzinie, pokłóciliśmy się o to na wakacjach, na których byliśmy i tam też sobie wszystko wygarnęłyśmy i jakoś tak poszło, że wróciliśmy razem. - uśmiechnął się przypominając sytuacje.

Aaron McKay
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY HETERO JESTEM ZAKOCHANY/A WŁASNY BIZNES WIERZĘ W BOGA PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY BAJECZNIE BOGATY #teamPepsi Don Juan Kocham zwierzęta Mam swoje demony Lubię dawać prezenty DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT KRZYSZTOF KOLUMB SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
natka#4170
ODPOWIEDZ