Hotel
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Billy Harrington

Nie musiała długo czekać i trochę była zaskoczona, bo spodziewała się raczej managera hotelu aniżeli jego właściciela, ale to nawet i lepiej. Dano jej tym samym poczucie, że jest ważna jako klientka, dlatego przyprowadzone nie byle kogo tylko najważniejszą osobę w budynku. Dzięki temu Covington naprawdę poczuła się doceniona i nabrała wiary w to, że musi sprawa zostać rozpatrzona i rozwiązana na jej korzyść.
- Noelle Covington. Będę wdzięczna jeśli porozmawiamy o tej delikatnej sprawie na osobności. - wydawałoby się że kobieta nieco złagodniała, spuszczając z tonu i nie siląc się na złośliwości, co było spowodowane tym, jakie stanowisko sprawował mężczyzna, uścisnęłam mu zatem dłoń i przeszli do gabinetu mężczyzny.
- Poproszę wodę delikatnie gazowaną. - odparła, bo nie chciała ziółek z tego względu że nie potrzebowała dodatkowego uspokajacza. Ponadto na zieloną herbatę wydawało się że mają niewystarczająco czasu, pozostała zatem woda. Tyle że woda niegazowana ma dla niej taki pusty, mdły i zwyczajny smak, wolała zatem gazowaną, ale z tym też jest problem, bo po wysoko gazowanej wodzie mocno się odbija i beka, wybrała zatem najbezpieczniejszą opcję. Nie chciała przecież zostać będacej z Hope Valley. Gdy mężczyzna wskazał jej miejsce do siedzenia, to chętnie z niego skorzystała.
- Otóż jak wspomniałam już na recepcji, otrzymałam od Państwa zawiadomienie o uregulowanie rachunku i uiszczenie należytej opłaty za pokój, problem w tym że nie było mnie w tym hotelu tego dnia, ba, ktoś ukradł mi wtedy dowód, sprawa została zgłoszona na policję, ale najwidoczniej ktoś zdążył się już pode mnie podszyć. Chciałam wyjaśnić tę sprawę bo nie zamierAm płacić za usługę z której nie korzystałam. - opowiedziała zatem o tej niezwykle trudnej i skomplikowanej sprawie, która wręcz oburzyła właścicielkę kawiarni, bo jak można było nie sprawdzać zdjęcia z dowodu tożsamości z osobą, która się pojawiła w hotelu przy recepcjonistka? To było wręcz niewybaczalnych przewinieniem ze strony pracowników recepcji.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

Z uśmiechem nalał kobiecie wody delikatnie gazowanej i napełnioną szklankę postawił na biurku. Sam miał w kubku jeszcze nie wypitą kawę, więc niczego dla siebie nie wziął. Chociaż miał ochotę na ciastka, które ukrywał w szufladzie, ale głupio mu było podjadać w obecności kobiety, która chciała wyjaśnić jakieś nieporozumienie.
Wysłuchał uważnie tego co Noelle miała mu do powiedzenia i trochę był zdziwiony. Do tej pory spokojny o umiejętności swoich pracowników i jeszcze nigdy nie miał z nimi problemów. Kiedy on stał za recepcją również nie działy się podobne rzeczy, a tu taka niespodzianka. Niby była nowa pracownica na recepcji i jeszcze nie była w stu procentach wyszkolona, ale sprawdzenie dokumentów to chyba żaden problem?
Ale była też sprawa czy kobieta przed nim mówiła prawdę? Bo każdy mógł przyjść i powiedzieć, że kradziono mu dokumenty i ktoś z nich skorzystał, żeby za coś nie zapłacić. Nie był nawet w stanie zliczyć ile razy ktoś tego próbował i zawsze okazywało się, że próbował oszukać właścicieli. Nieopłacalny interes, ale cóż.
Nie zamierzał jednak oskarżać nikogo bez wcześniejszego sprawdzenia słów kobiety. W hotelu mieli monitoring, więc bez problemu jest w stanie sprawdzić czy mówi prawdę.
— Rozumiem. Rzeczywiście nieprzyjemna sprawa i zdecydowanie nie powinna mieć miejsca. Oczywiście, zaraz się tym zajmę i sprawdzimy co się takiego wydarzyło tamtego dnia. Da mi pani chwileczkę? Pójdę po zapis z kamer. — powiedział, zaglądając jeszcze szybko do komputera, żeby znaleźć odpowiednią datę i wyszedł z biura, kierując się od razu do pomieszczenia technicznego. Poprosił pracownika o zgranie materiałów z tamtego dnia i z filmami zgranymi na pendrive’a wrócił do kobiety. — Jestem. Mam nadzieję, że nie kazałem Pani zbyt długo czekać. — rzucił, posyłając jej przepraszający uśmiech i po chwili odpalił film z recepcji, szukając od razu konkretnej godziny i przekręcił monitor, żeby razem mogli obejrzeć.

Noelle Covington
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Billy Harrington

Przez tą całą sprawę, z nerwów aż zaschło jej w gardle. Dlatego gdy tylko ujrzała tę wodę to jeszcze bardziej zechciało jej się pić, jednak powstrzymała się jeszcze przez chwilę przed jej wypiciem. Może jeśli przejrzą monitoring i blondynka zobaczy kto się pod nią podszywa to wtedy bardziej będzie potrzebowała wody? Czy to możliwe że mogłaby mieć siostrę bliźniaczkę? Nigdy wcześniej nie rozważała takiego scenariusza, ale taka sytuacja począwszy od tego że nikt nie uznał, że osoba korzystająca z pokoju nie jest nią na dokumentach, więc taka opcja pojawiła się w jej głowie. Dobrze że Harrington nie powiedział na głos swoich myśli o tym, czy kobieta nie kłamie, bo Noelle poczułaby się urażona. Ona sama chciała odkryć prawdę, lecz musiała to zrobić sama po tym jak policja ją zawiodła. Okazywało się często że nie tylko ją zawodziła tamtejsza policja, bo wielu mieszkańców się na nią skarżyło. Zatem w czym był problem, że tamtejsza policja była taka nieudolna? Covington gotowa była zgłosić się ze sprawą do Aarona, nie chciała mu jednak póki co zawracać głowy i zrobiła swoje prywatne śledztwo. A nuż znajdzie złodzieja tożsamości i triumfalnie pokaże go policji? To już zresztą drugi raz gdy blondynka bawiła się w detektywa.
- Oczywiście, poczekam tutaj na pana. Mam jednak prośbę, czy będzie mógł mi pan zrobić kopię bądź przegrać interesujący mnie kawałek z monitoringu z tamtego dnia? Chciałabym okazać to nagranie policji by łatwiej znaleźli tę złodziejkę mojej tożsamości. - zgodziła się, stawiając jednocześnie swoje warunki. Potrzebowała tego filmiku by szybciej ujęto sprawcę i by ta osoba nie zaczęła brać pożyczek na jej dane, bo nigdy nie wyjdzie z długów, a jeszcze ich brakowało w życiu właścicielki kawiarni. Gdy mężczyzna wyszedł, blondynka wzięła wtedy wodę ze stolika i upiła jej dość spory łyk, a potem drugi, tak bardzo czuła się spragniona. Wciąż zastanawiało ją to dlaczego ma takiego pecha, że została ofiarą kradzieży tożsamości i dlaczego ta osoba to robiła. Gdy mężczyzna wrócił to była gotowa by obejrzeć film, który miała nadzieję, wszystko wyjaśni.
- Nie, oczywiście że nie trwało to długo. - skłamała, poniekąd mówiąc prawdę. Tak naprawdę nie było go jakoś bardzo długo, ale kobiecie potwornie się dłużyła ta nieobecność bruneta, bo to wciąż oddalało ją od rozwiązania sprawy. Gdy Billy był już gotowy z nagraniem, przysunęła się bliżej, chcąc lepiej zobaczyć nagranie z monitoringu. Spojrzała na czas i to była prawdziwa chwila prawdy... Na nagraniu naprawdę pokazała się blondynka, ale szczuplejsza od Noelle, z bardzo podobną fryzurą, lecz zupełnie inną twarzą, w sensie Covington nie zauważała w niej żadnego podobieństwa ze sobą.
- Widzi pan? To nie ja. - ale może mężczyzna zauważy jakieś podobieństwo do siedzącej obok niego ofiary przestępstwa?
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

— Oczywiście, nie ma problemu. — odparł, kiwając głową. Rozumiał, że potrzebowała dowodu dla policji i nie widział w tym nic złego, że udostępni jej akurat ten fragment. Nie wyjawi przecież żadnych brudnych sekretów, które mogłyby sprowadzić na hotel kłopoty. Tyle lat nikt nie zauważył, że dzieje się tu coś nielegalnego i do tego nie dojdzie na jego warcie. Ale chyba żaden Harrington nie chciałby, by ktokolwiek się dowiedział co takiego ukrywali od lat.
Oczywiście polecił swojemu pracownikowi przygotowanie dodatkowej kopii fragmentu filmu, żeby na komendzie nie musieli przeglądać materiału z całego dnia. W sumie nie wiadomo czy przypadkiem nie pojawi się na nim ktoś nieproszony.
Uśmiechnął się do kobiety po powrocie, jak tylko dała mu znać, że nie trwało to długo. Sam nie patrzył ile mu to zajęło, ale skoro tyle go nie było to trwało to odpowiednią ilość czasu.
Wpatrywał się w film i po zauważeniu blondynki na którą zwróciła uwagę również Noelle dokładniej jej się przyjrzał.
— Zgadza się, to inna kobieta. — przyznał. Nawet on był w stanie zauważyć różnicę. Spotykał się kiedyś z naprawdę sporą ilością kobiet i miał dobre oko. — Cóż, mogę jedynie panią przeprosić za zaistniałą sytuację. Dam znać moim pracownikom, żeby dokładniej sprawdzali tożsamość naszych gości, żeby następnym razem nie doszło do podobnej sytuacji. Do tej pory jeszcze ani razu nam się to nie przytrafiło, więc to naprawdę nowa sytuacja dla nas, ale w razie czego służymy pomocą jeśli policja będzie potrzebowała czegoś więcej. Proszę im dać moją wizytówkę w razie czego. — podał kobiecie ową wizytówkę, których stosik zawsze miał na biurku. — Proszę zignorować to pismo o uregulowaniu rachunku. Tym już się zajmiemy jak policja znajdzie sprawcę. A na razie w ramach przeprosin co mogę pani zaoferować? Obiad na koszt firmy w naszej restauracji? Weekend w jednej z naszych willi? Coś Panią interesuje? — zapytał, zerkając na kobietę i wyłączył film.

Noelle Covington
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Billy Harrington

Na szczęście mężczyzna nie utrudniał jej zdobycia taśmy, czy raczej jej konkretnego kawałka. Gdyby to był dla niego problem i zacząłby coś kręcić to wtedy pewnie Noelle zrobiłaby się podejrzliwa, bo skoro nie chce on wydać jej taśmy to znaczy że może być na niej coś, co należałoby ukryć. Ale skoro sprawa tak gładko poszła to blondynka nawet nie zorientowała się, że właściciel hotelu, jak i sam hotel są zamieszani w różne sprawunki, którym to policja by się chętnie przyjrzała. Poczekała zatem stosowny czas, a gdy wreszcie się doczekała to przez chwilę obracała tego pendrive'a w dłoni, zanim zdecydowała się zobaczyć to nagranie. Ale nic jej na nim nie zaskoczyło, bo tamta kobieta ewidentnie nie była do niej podobna. A już Covington obawiała się że ma siostrę bliźniaczkę, o której nie ma bladego pojęcia, albo sobowtóra.
- Wciąż nie mogę uwierzyć, że osoba z recepcji się nie zorientowała. Może trzeba to sprawdzić, bo tamta osoba również może być w to zamieszana, czy osoba która przyjmowała tę klientkę była stosunkowo nowa w pracy? - Noelle była w stanie zrozumieć pierwsza praca, pierwszy dzień pracy, zwykle potwornie stresujący dla nowego pracownika, który chce się pokazać z jak najlepszej strony, żeby jak najdłużej tutaj zostać, przetrwać okres próbny, ale to nie zwalniało osoby od czujności i zachowania procedur. Ewidentnie powinna sprawdzić rysy twarzy osoby na dowodzie z osobą stojącą przed nią. A jeżeli to był stały pracownik to raczej małe prawdopodobieństwo by popełnił błąd czyż nie? Czyli albo w ogóle nie spogląda na dokumenty tożsamości, tylko bezmyślnie wklepuje dane do komputera albo... no właśnie byli w zmowie ze złodziejką tożsamości. Jakoś tak ta wizja ewidentnie pasowała jej do sytuacji i o dziwo coś tutaj śmierdziało blondynce. Pewnie robili to pod okiem niczego nie świadomego właściciela hotelu, bo nigdy by nie posądzała Harringtona o jakieś lewe interesy, czy wyłudzanie tożsamości dawnych hotelowych gości, a potem naciąganie ich na duże koszty. Wydawał się jej on taki uczciwy...
- Oczywiście, przekażę wizytówkę policji, pewnie będą chcieli jeszcze z panem porozmawiać. - odparła obracając w dłoni wizytówkę, a potem przyjrzała się jej, przeczytawszy to co tam jest napisane. Elegancki styl, podobała jej się ta forma. I gdy doszło do formy rekompensaty to się przez dłuższą chwilę zastanawiała na co ma ochotę. A potem do jej głowy przyszła mała Lydia.
- A czy urządzają państwo może kinderbale? - zapytała, bo zbliżały się urodziny dziewczynki i choć wiedziała że Thomas może się nie zgodzić, to postanowiła wynagrodzić dziewczynce lata, na które to zniknęła z jej życia. W końcu była jej to winna.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

— Proszę wybaczyć, ale jestem pewny swojego personelu. Osoba co prawda jest nowa, ale znam ją dobrze i na pewno nie posunęłaby się do czegoś takiego. Porozmawiam z nią osobiście i wyjaśnię dokładnie co powinna robić, by uniknąć kolejnej takiej pomyłki. Nie będę jej usprawiedliwiał, ale wiadomo, że różne rzeczy się dzieją… ale postaram się, żeby była odpowiednio wyszkolona. — zapewnił. Znał tę dziewczynę i wiedział, że ma trochę problemów w domu. Stres i zdenerwowanie mogły tu sporo namieszać, kiedy sprawdzała dokumenty osoby podającej się za Noelle, ale blondynka mimo wszystko miała rację. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, zwłaszcza w tak znanym hotelu. Może powinien wysłać dziewczynę na szkolenia jak radzić sobie ze stresem albo częściej obstawiać ją na recepcji z bardziej doświadczonym pracownikiem? Będzie musiał to jeszcze przemyśleć, ale na pewno tego tak nie zostawi. Jeśli jeszcze raz zdarzy się podobna sytuacja przestanie być miłym szefem tylko wyciągnie z tego poważne konsekwencje i osoba, która owy błąd popełni będzie musiała się z nimi liczyć.
— Nie ma problemu. Jak tylko do mnie zadzwonią od razu to załatwię, żeby jak najszybciej udało się znaleźć oszusta. — odparł. Miał nadzieję, że ta osoba nie jeździ po kraju kradnąc dokumenty i nabijając spore rachunki na nazwisko okradzionych osób. Możliwe, że to ktoś z okolicy kto liczył na zabawę, nie myśląc o przyszłych konsekwencjach.
— Kinderbale? Możemy, oczywiście. Zaraz pani pokażę… — wstał z fotela i podszedł do szafy z segregatorami, wyciągając jeden z nich. Wrócił z nim do biurka i położył przed kobietą, otwierając na pierwszej stronie. — W zależności na ile osób ma pani zaplanowaną imprezę możemy znaleźć odpowiednie miejsce. Mamy piękną salę, ale możemy też zorganizować coś na plaży. Postawimy namiot i będzie też miejsce na inne atrakcje. Proszę spojrzeć co pani odpowiada i możemy się tam przejść, żeby mogła pani zobaczyć wszystko dokładnie. — powiedział, zachęcając kobietę do przejrzenia miejsc, które oferował hotel na podobne imprezy. Raczej organizowano u nich wesela i urodziny dla dorosłych, a te dla dzieci raczej odbywały się w parkach rozrywki i innych bardziej zachęcających miejscach, ale kiedyś musiał być ten pierwszy raz.

Noelle Covington
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Billy Harrington

W obecnych czasach niczego nie możesz być pewny, pomyślała, nie mówiąc tego na głos. Sama była teraz szefem i ufała swoim pracownicom, lecz miała na uwadze wszelkie błędy, jakie te popełniały. W jej kawiarni nie doszło nigdy do przestępstwa, ale była pewna że w takim wypadku jej pracownica poniosłaby właściwe konsekwencje za swój błąd tak jak Noelle ponosiła za błędy wykonywane w poprzedniej pracy. Tylko tak człowiek uczył się na błędach, choć czasem te wymagały zwolnienia danej osoby. Chciała naciskać żeby mężczyzna pozbawił pracy tamtą recepcjonistkę, ale gdyby sama kiedyś nie otrzymała drugiej szansy w kancelarii to by pewnie nie było jej obecnie stać na własny biznes tylko wylądowałaby gdzieś pod mostem w kartonie. Zatem nie będąc mściwą blondynka przestała naciskać, niech właściciel hotelu sam podejmie właściwe kroki w kierunku tej pracownicy.
- Proponuję zatem wysłać ją na więcej szkoleń. Może zwyczajnie w poprzedniej pracy nie nauczono jej wszystkiego? - mogła to być pierwsza praca dziewczyny, ale wtedy to Billy zaszkodził sobie tym, że nie przeszkolił personelu właściwie, lecz nie wyglądał na osobę, która zaniedbuje tak istotne sprawy, zatem blondynka sądziła, że uwierzył on w referencje swojej nowej pracownicy, która okazała się mniej wyszkolona niż twierdziła.
- Mam nadzieję że ta oszustka nie będzie naciągać więcej ludzi w pozostałych hotelach w stanie. - stwierdziła bardziej do siebie aniżeli do mężczyzny, bo naprawdę nie chciała problemów i kolejnego tłumaczenia w innym hotelu. Na szczęście dowód już zastrzegła, więc każdej kolejnej obsłudze hotelowej pewnie pokaże się odpowiednia informacja na temat tego, że mają do czynienia z oszustką. Następnie zaczęła ona przeglądać zawartość segregatora i zdała sobie sprawę że nawet nie wie ile Lydia ma prawdziwych przyjaciół, kto by przyszedł na takie przyjęcie urodzinowe? Thomas na pewno jej nie pomoże, musi wszystko zaplanować sama.
- Myślę że najlepiej byłoby zorganizować to przyjęcie na plaży, bo tam będzie można postawić też różne trampoliny, zjeżdżalnie, czy inne zabawki, które obecnie dzieci wręcz uwielbiają. Ale mają państwo prywatną plażę, prawda? - chciała by urodziny chrześnicy były idealne, więc żeby nie pojawili się na plaży nieproszeni goście oprócz obsługi. Tylko zaproszeni goście i uśmiech na twarzy małej dziewczynki, na tym zależało najbardziej pannie Covington.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

— To właśnie zamierzam zrobić. — zapewnił. Dobrze wiedział co powinien zrobić, żeby uniknąć kolejnej wpadki. Dziewczyna zdecydowanie musi przejść dodatkowe szkolenia, ale był o nią spokojny. Nie zamierzał jej skreślać za jedną wpadkę. Gdyby to było coś gorszego przez co ucierpiałaby renoma hotelu i dodatkowe interesy na pewno tego by tak nie zostawił i dziewczyna na pewno zostałaby zwolniona, ale w takiej sytuacji postanowił nie wyciągać wielkich konsekwencji. Ale na pewno będzie miał na nią oko przez najbliższy czas, by w razie co dać jej kilka wskazówek i upewnić się, że wszystko jest w porządku.
— Sądzę, że po zgłoszeniu sprawy na policję właściciele hoteli zostali poinformowani o możliwym oszustwie i bardziej się pilnują. — stwierdził. Zawsze to mogło ułatwić pracę policji, bo hotel w którym pojawi się oszustka natychmiast poinformuje o tym policję i łatwiej będzie ją złapać. Nie rozumiał ludzi, którzy tak kombinowali. Co im szkodzi uczciwie zarobić i spędzić noc w hotelu podczas wycieczki w jakieś fajne miejsce? Wiadomo, że prędzej czy później oszustwo wyjdzie na jaw i taka osoba zamiast zwiedzać świat spędza najlepsze lata w więzieniu albo spłacając długi. Czemu ludzie myślą o konsekwencjach dopiero jak już jest za późno?
— Oczywiście. Prywatna plaża będzie dostępna jedynie dla gości i koniecznej obsługi. Proszę się nie martwić. — zapewnił, kiwając głową. — To może pójdziemy ją zobaczyć? Zapraszam za mną. — zaproponował, podnosząc się z krzesła i poprowadził kobietę na plażę. Pokazał jej jaki teren mają dostępny, zaplanowali razem co i gdzie można ustawić i umówili się na inny termin, żeby zaplanować dekoracje i potwierdzić liczbę gości, żeby przygotować menu i dopełnić wszystkich formalności.
Miał nadzieję, że zatrze tym złe wrażenie po wpadce swojej pracownicy, którą czekała długa rozmowa z nim i kilka dodatkowych szkoleń. Potrzebował kompetentnych pracowników, którzy nie przyniosą w przyszłości strat.

//zt. x2 <3

Noelle Covington
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
ODPOWIEDZ