Hotel
a
Awatar użytkownika
Postanowił wyjechać do Tybetu w poszukiwaniu sensu życia i miłości.
33
189

Post

Zaśmiał się cicho i zatkał usta siostrze, by przypadkiem ich nie wydała. - Cśśś.. bo jeszcze się zorientuje, że tu jesteśmy - odparł rozbawiony, ale był dumny, tak w środku, nie? Bo miała całkiem dobrego cela. To nie był przecież łatwy strzał. Najwidoczniej po papie Harringtonie nie tylko bliźniaki odziedziczyli zdolności manualne w temacie broni. A niby taka niewinna z niej dziewczyna. - W czoło będzie trudniej - mruknął cicho, gdy oboje chowali się za palmą i donicą - ale poradziłaś sobie całkiem nieźle. Wystarczy tylko, że wstanie.. trochę się z nim pobawimy, wiesz? Wyceluję w jego klatkę piersiową, a gdy się będzie pochylał, spróbujesz trafić go w czoło - on też się dobrze bawił, choć początkowo sądził, że ten dzień bardzo szybko się skończy. Najwidoczniej woleli obrócić go tak, by nie zanudzić się na kanapach. Szkoda tylko, że ich ofiarą był kuzyn, ale lepsze to niż strzelanie do obcych czy gości resortu, tak?
Nie mógł powstrzymać uśmiechu, gdy zdezorientowany Billy ogarniał farbę ze swojej twarzy i próbował nakłonić Ethana do poddania się. Chyba muszą porozmawiać z synem Katie na temat mówienia "nie" i twardych negocjacji, jeśli próby przekupstwa wchodziły w grę. Ktoś w końcu chłopaka musiał uczyć, skoro jego ojciec nie czuł się zainteresowany. Dawno nie rozmawiał z siostrą na ten temat, ale obecnie nie było na to czasu. Uniósł swoją broń, wycelował w klatkę piersiową Harringtona, licząc na to, że nie poruszy się jakoś gwałtownie i pociągnął za spust. Biedna koszula Billego będzie z pewnością nie do odratowania, ale może stanie się trendsetterem. Teraz modne jest barwienie ciuchów, więc różowe plamy w artystycznym nieładzie powinny wpasować się w to jak ulał. Trafił go w prawą pierś. Nie miał żadnego ochraniacza, a jednak nie zamierzał robić mu wielkiej krzywdy. Kulki od paintballa mimo wszystko powodowały szkody nie tylko farbą. - Kiedy powiem Ci "teraz", naciśniesz spust - szepnął na ucho siostry, wycofując się, by zajęła pozycję. Musieli poczekać na odpowiedni moment, ale przygotować mogła się już teraz. A Ethana, jak nie było, tak nie ma. Coś więc chyba nie grało. Ewidentnie ktoś obrał Billy'ego dziś za cel.

Katie Harrington Billy Harrington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! CUTE KITTY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Mistrz Gry - za wymyślenie oraz pomoc w przeprowadzeniu eventu! You can't see me, but I'm there - odznaka dla gracza, który okazał się nieocenioną pomocą! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY That's a start NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED ROLLING IN THE DEEP SINGIEL NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Gram na nerwach Pływam PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA ryzykant SEKSOHOLIK WULGARNY URODZONY ZIMĄ FURIAT WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU WODNIK PRACA W HOTELARSTWIE PODRÓŻNIK CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE Ususzę nawet kaktusa NOTHING BREAKS LIKE A HEART DANCING QUEEN i'm still alive TLC PUCZJO HENZAP INDI ER RACZEK NIEBORACZEK DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT SMERF PRACUŚ GOOGLE ME BAD HAIR DAY OH NO, PERIOD FOODIE CRY ME A RIVER CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE GLOBETROTTER KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE house flipper
mów mi/kontakt
inner itachi
a
Awatar użytkownika
Opiekuję się małym pięcioletnim Ethanem, a między czasie gotuję oraz piekę w hotelu.
25
169

Post

Zmarszczyłam nosek kiedy wspomniał o Ethanie, naprawdę myślał że pięciolatek strzeli w niego kuleczką z farbą? Po za tym na pewno takiej zabawki by jeszcze nie dostał, jest za mały na taki sprzęt. Więc raczej takie marne zakładanie, ze to jednak maluch strzela w niego. Dodatkowo te namawianie go, aby wyszedł za jedno marne ciastko też nie jest jakoś zachęcające. Żadne dziecko za takie coś nie wyjdzie, powinien dawać większą stawkę niż ciasteczko. Sam pewnie ma pełno opakowań ich, a dla niego daje jedno. Co za pazerność z mojej strony, ale jednak tu chodziło o malucha. A nie o mnie. Dodatkowo mówił jak do jakiegoś pieska. Nie podoba mi się to, może powinnam bardziej patrzeć jak się zachowuje wobec, niego? Bo trollem to już go nazwał w sms.
- Okay - Szepnęłam. Teraz jak się tak ruszał było wiele dla mnie ciężej, przez co jak już miałam na celu jego klatkę piersiową, to kuleczka poleciała bardziej w stronę twarzy. Zamiast trafić w czoło, chyba trafiłam nią mu pod oko. Stałam tak chwilę nie wiedząc co zrobić, czy ja właśnie zrobiłam limbo pod okiem dla swojego kuzyna? Żeby jeszcze było mi jakoś głupio z tego powodu czy coś. Jednak nie miałam wyrzutów, w duchu byłam z siebie zadowolona. Nawet jeśli nie zrobiłam tego co powinnam. - Kurde - Mruknęłam kiedy zobaczyłam gdzie już miał farbę, na pewno go to będzie boleć. A to jeszcze nie koniec tego wszystkiego. Ale nadal wredny uśmiech był widoczny na mojej twarzy. Chociaż ładne kolory będzie miał na swoich ubraniach. Coś za coś, nie? Ponownie strzeliłam w stronę kuzyna, tym razem udało mi się trafić prawie w te same miejsce co Ryker.
- Jeśli trafię poniżej pasa, uratujesz mnie? - Bo to jednak jest takie przyjemne, a jeśli mnie on nakryje to raczej będę strzelała wszędzie. Nawet nie będę zwracać uwagi czy to miejsce jest najbardziej wrażliwe na ból. Jedynie na co zwalić to mogę, na nagły przypływ adrenaliny. Taka byłam jak ktoś mnie na czym przyłapał.

Ryker Harrington Billy Harrington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Na własnej tratwie dookoła świata Podziwiam wulkan z bliska Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED UNIVERSAL PERSON ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Boje się wody JESTEM ZAKOCHANY/A MAM SYNA KARTA DUŻEJ RODZINY URODZONY LATEM PRACA W GASTRONOMII RAK BUJAM SIĘ DO POPU FAN FANTASTYKI ROMANTYK NIEWINIĄTKO DEVIL IN DISGUISE UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Gotuję lepiej od Magdy Gessler NA KAŻDĄ RĄCZKĘ LIST W BUTELCE I'M SO HIGH! #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN PRAWDA CZY WYZWANIE? UGLY NAKED GUY SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE PIEROGIS BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NOTHING BREAKS LIKE A HEART CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOC W WIĘZIENIU FRIENDZONE DIGITAL LOVE Like a virgin
mów mi/kontakt
leniwa klucha
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

— Co do kurwy…? — zaklną, gdy kolejna kulka trafiła w jego prawą pierś. Poczuł ostry ból, zanim złapał się za to miejsce. Na pewno zostanie po tym siniak. Nie bez powodu w końcu nosi się ochraniacze podczas takiej zabawy. — To nie jest śmieszne. Kimkolwiek jesteś natychmiast wychodź! — krzyknął, próbując ustalić z którego miejsca dochodzą strzały. Teoretycznie było mnóstwo kryjówek, więc miał utrudnione zadanie. Już chciał podejść bliżej i sprawdzić za filarem, bo to była pierwsza miejscówka jaka przyszła mu do głowy kiedy dostał kolejny raz. Tym razem w policzek. Z bólu aż zgięło go w pół. — Kurwa… serio? — jęknął głośno, dociskając dłoń do policzka. Kto wpadł na taki głupi pomysł, żeby do niego strzelać? Komu zawinił aż tak? Na to nie wpadł. Nawet nie mógł się na niczym skupić przez ten ból przez który aż łzy napłynęły mu do oczu. Bił się kilka razy, ale nigdy nie oberwał kulką z farbą, więc zaskoczyło go jak bardzo to bolało. Zaciskając zęby wyprostował się, obrywając przy okazji kolejną kulką w pierś, która musiał wystrzelić ktoś schowany za donicą z palmą. Już się dłużej nie zastanawiał tylko po prostu schował się za biurkiem, szukając czegoś do rzucenia.
Może był głupcem wierząc, że to Ethan na niego poluje. Taki maluch nie bawiłby się raczej pistoletem do paintballa, strzelając do ulubionego wujka. Dodatkowo ta celność. Za dobra jak na malucha, który piłką rzuca wszędzie byle nie do celu. Kogo innego mógłby podejrzewać nie licząc dziecka któregoś z gości? Katie nie była aż tak rozrywkowa i miała dużo roboty w kuchni. Kuzyni raczej nie narażaliby hotelu na złą opinię w razie gdyby zostali przyłapani przez gości. Jego brat by mu tego nie zrobił. Reszta kuzynek też raczej było poza gronem podejrzanych. Czy Mia mogłaby go tak skrzywdzić? Wątpił. Prędzej wspólnie zorganizowaliby coś takiego, żeby się zabawić. Musiał jak najszybciej się dowiedzieć i przerwać ten zamach zanim dostanie w oko albo wybiją mu zęby. Znalazł w jednej z szuflad małą piłkę Ethana i rzucił ją w kierunku z którego dochodziły strzały. — Mam mnóstwo rzeczy tutaj, więc możemy się tak bawić cały dzień. Ostrzegam, że nie chcecie oberwać zszywaczem albo kubkiem. — zawołał, zaciskając palce na owym kubku po kawie. Trudno jeśli się potłucze, ale może powstrzyma tym zamachowców.

Ryker Harrington Katie Harrington
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Postanowił wyjechać do Tybetu w poszukiwaniu sensu życia i miłości.
33
189

Post

Próbował opanować parsknięcie, gdy Katie wpakowała Billy'emu kulkę pod oko. - Auuuć - syknął, bo aż jego zabolało, tak? Na pewno ich kuzyn nie wyjdzie cało z tej nierównej potyczki, ale bycie Harringtonem to nie tylko wylegiwanie się w resorcie i zajadanie ciastek. Trochę szkoły życia mu się przyda. Albo solidny trening przed unikaniem swojego kuzynostwa i ich głupich pomysłów. - Słuchaj, solidarnie z tymi stronami muszę powiedzieć, że lepiej byś tam nie trafiała - zaśmiał się cicho, słysząc pomysł czy też nieśmiałą propozycję gdzie mogłaby celować następnie - ale obronię, jeśli nie zrobisz tego celowo. Biedny chłopak, na pewno chciałby kiedyś założyć rodzinę. Nie pozbawiajmy go tego - sam nie mógł mieć dzieci, to niech chociaż kuzyn się tym zajmie. Wprawdzie Katie już zapewniła im przedłużenie rodu i poniekąd był jej za to wdzięczny, bo matka się od nich odwaliła w sprawie wnuków, ale... jeszcze był ten jeden odłam, którego wodzem mógł być właśnie Billy. Nim się obejrzał, brunet uciekł za biurko i próbował się przed nimi ukryć.
- Dobra, trzeba go wywabić jakoś - zastanowił się przez moment. Niby mógłby do niego zadzwonić, ale jaka szansa była, że w ogóle w trakcie wojny odebrałby jakieś połączenie? No i istniało prawdopodobieństwo, że ich usłyszy, a potem rzuci w nich tymi cholernymi zszywaczami - chyba go wkurzyłaś - szturchnął siostrę w bok łokciem, wywracając oczami. Groźby były karalne, nie uczyli go nigdy? Chyba kilka lekcji trzeba było na nowo przytoczyć, bo na tej recepcji to się tylko obija. - Dobra, nie ma co, tak się możemy bawić w nieskończoność - mruknął, bo nie widział za bardzo teraz innego wyjścia jak przeprowadzić masowy atak - na mój sygnał - biegniemy do niego i ostrzelamy go, nawet nie wie, że zapędził się sam w kozi róg. I uważaj na te zszywacze - poinstruował Katie ruchami dłoni, pokazał, by go obserwowała i na kilka chwil zrobiło się bardzo cicho i głucho. Wydawało się, że właściwie wróg się wycofał, ale była to tylko cisza przed burzą i gdy tylko Billy próbował wyjrzeć co jest grane, pokazał Harrington by pędziła. Sam wstając, unosząc broń i zaczynając strzelać w stanowisko chłopaka, jak i samego kuzyna. - Aaaaaaaaa! - Krzyknął kompletnie bez sensu wystrzeliwując kolejne kulki raz za razem. Jakaś musiała trafić, okej! Przebiegli nawet koło pary gości, która spojrzała na nich, jak na debili, zanim ulotnili się z linii ognia. Musieli wyglądać komicznie zamaskowani, przebrani w ciuchy moro do paintballa z wielkimi giwerami.

Katie Harrington Billy Harrington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! CUTE KITTY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Mistrz Gry - za wymyślenie oraz pomoc w przeprowadzeniu eventu! You can't see me, but I'm there - odznaka dla gracza, który okazał się nieocenioną pomocą! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY That's a start NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED ROLLING IN THE DEEP SINGIEL NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Gram na nerwach Pływam PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA ryzykant SEKSOHOLIK WULGARNY URODZONY ZIMĄ FURIAT WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU WODNIK PRACA W HOTELARSTWIE PODRÓŻNIK CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE Ususzę nawet kaktusa NOTHING BREAKS LIKE A HEART DANCING QUEEN i'm still alive TLC PUCZJO HENZAP INDI ER RACZEK NIEBORACZEK DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT SMERF PRACUŚ GOOGLE ME BAD HAIR DAY OH NO, PERIOD FOODIE CRY ME A RIVER CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE GLOBETROTTER KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE house flipper
mów mi/kontakt
inner itachi
a
Awatar użytkownika
Opiekuję się małym pięcioletnim Ethanem, a między czasie gotuję oraz piekę w hotelu.
25
169

Post

Dla niego nie było to śmieszne, ale dla mnie jednak tak. Niech cierpi, chociaż tak przez chwilę mogę się jakoś wyżyć. Nawet jeśli kiedyś tam dostanę, wyrzuty sumienia przez to wszystko. Ale za nim to nastąpi, to jednak chętnie pooglądam cierpienia kuzyna, spowodowane tym wszystkim. Może dzięki temu zacznie korzystać z swoich szarych komórek. Fajnie byłoby gdyby tak się stało, jeszcze tylko Jake do tego powinien dołączyć...może i Noah, Stuart? I będę naprawdę szczęśliwą czarnowłosą dziewczyną na tym świcie. Wypuściłam powietrze z ust, ale kiwnęłam głową. Dobre chociaż w tym wszystkim będzie, jak mnie obroni. - Zapamiętam, Billy jako tata.. nie widzę go w tym - Może i opiekował się Ethanem, ale było widać że nawet małe dziecko chce przekupić za ciastko. Po za tym sam był jeszcze chodzącym dzieckiem, lecz w ciele dorosłego mężczyzny. Jednak kiedyś tam będzie nawet fajnie potrzymać czyjegoś bobasa na rękach, nie? Wywróciłam oczami na kolejne słowa kuzyna, no tak średnio bym powiedziała. A z wkurzeniem, byłam z siebie mocno zadowolona. Popatrzyłam się na piłeczkę, która nawet w nas nie trafiła. Jedynie przeleciała przez ten hol, zszywacze? Meh, Billy czemu nie masz jakieś mocniejszej broni niż to. Może po tym wszystkim, zabezpieczy się w coś mocniejszego. Śmiejąc się pobiegłam w stronę kuzyna, ominęłam jedynie gości i zaczęłam w niego strzelać. W prawdzie miałam to gdzieś, gdzie trafię. Jeśli on mnie złapie albo zrobi mi inną krzywdę, miałam asa w rękawie. Jednak naprawdę nie chciałam go jeszcze wykorzystywać. Strzelając tak stanęłam na chwilę, celowałam głównie ponownie w sam środek czoła. - No i jak się czujesz trollu, jak żywa tarcza, nie? A to żebyś używał szarych komórek, za nim ukradniesz mi kolejne ciasto i wymyślisz ksywkę dla Ethana - Mruknęłam i strzeliłam. Dmuchnęłam w pistole, uśmiechając się do niego wrednie. Fajnie te kulki tak na nim wyglądały, zwłaszcza jak wiedziało to się z bliska. Jednak zaraz ponownie wróciłam do strzelania, gdzie tylko popadnie. Cofnęłam się trochę od niego, tak na wszelki wypadek. Bo chyba jeszcze mocniej go zdenerwowałam? - Zbliżysz się, a strzelę tam gdzie nie chcesz naprawdę dostać - Byłam gotowa się obronić, nawet jeśli nie miałam w planie tego naprawdę robić, ale jednak trzeba się bronić. Bo jestem od niego mniejsza, a on większy i cięższy. I tak tam nie strzelę, obiecałam to dla brata. Szkoda

Billy Harrington Ryker Harrington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Na własnej tratwie dookoła świata Podziwiam wulkan z bliska Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED UNIVERSAL PERSON ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Boje się wody JESTEM ZAKOCHANY/A MAM SYNA KARTA DUŻEJ RODZINY URODZONY LATEM PRACA W GASTRONOMII RAK BUJAM SIĘ DO POPU FAN FANTASTYKI ROMANTYK NIEWINIĄTKO DEVIL IN DISGUISE UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Gotuję lepiej od Magdy Gessler NA KAŻDĄ RĄCZKĘ LIST W BUTELCE I'M SO HIGH! #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN PRAWDA CZY WYZWANIE? UGLY NAKED GUY SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE PIEROGIS BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NOTHING BREAKS LIKE A HEART CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOC W WIĘZIENIU FRIENDZONE DIGITAL LOVE Like a virgin
mów mi/kontakt
leniwa klucha
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

I wtedy nastała cisza. Podejrzane ale może ktoś się znudził i poszedł poszukać nowego celu, skoro on schował się za biurkiem i nie sposób było go trafić. Odczekał jeszcze chwilę i wychylił się zza biurka, żeby się rozejrzeć. Już miał odetchnąć z ulgą kiedy nagle zobaczył Rykera i Katie pędzących w jego stronę niczym Rambo czy inny wojownik w strojach moro i z bronią do paintballa. Aż otworzył szeroko oczy ze zdziwienia, wyglądając przy tym jak wystraszona łania w którą za chwilę miał wjechać rozpędzony samochód. Dostał kolejną kulką w czoło, więc szybko schował się pod biurko, nie chcąc oberwać po raz kolejny. Niestety ani kuzyn ani kuzynka nie chcieli dać za wygraną i uparcie do niego strzelali jak tylko znaleźli się na tyle blisko, że żadna kryjówka nie miała sensu. — Pogrzało was?! — krzyknął, zasłaniając się fotelem. Katie jak zwykle za dużo gadała w takich chwilach i możliwe że miałby szansę na złapanie jej i odebranie broni, ale uniemożliwiał mu to wciąż strzelający Ryker. Jedyne co mógł zrobić to czekać aż skończą im się kulki, bo przecież to nie Tomb Riader gdzie ma się nieskończoną liczbę naboi. Miał w dłoni zszywacz do obrony, ale jakoś nie uśmiechało mu się nim rzucać w stronę Katie, bo Ryker jak najbardziej na to zasługiwał. Aż był ciekawe które było prowodyrem tej akcji i w sumie obstawiał kuzyna, bo Katie była raczej marna w jakiejkolwiek zemście. Pewnie jedyne co by umiała to doprawić czymś niezjadliwym ciasto, żeby więcej się do niego nie dotykał. A nazywanie Ethana trollem było jedynie dla żartu. Poczucia humoru chyba nie wyssała z mlekiem matki albo jej syn zabrał wszystko co fajne podczas ciąży, bo przecież tak bywa z kobietami że robią się głupsze po porodzie. Ale głośno tego nie powie, bo jednak wolał nie oberwać w krocze. To było dla niego zbyt cenne miejsce. W sumie jak i twarz, którą będzie musiał teraz ogarniać przez najbliższe tygodnie, żeby nie straszyć gości siniakami pod okiem i na czole.
W końcu chyba skończyły im się naboje, bo strzały ustały. Wyjrzał ostrożnie zza fotela i zobaczył puste pojemniki i niezadowoloną minę Katie z powodu skończonej zabawy i wygramolił się spod biurka. Wyglądał jak kupka nieszczęść pokryty mnóstwem różowej farby. — Co wam kurwa odjebało? — warknął, próbując wytrzeć chociaż farbę z twarzy zanim dostanie mu się do oczu. Ubraniami się już nie przejmował bo nadają się chyba tylko do wyrzucenia, a szkoda bo lubił tą koszulę.

Ryker Harrington Katie Harrington
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Postanowił wyjechać do Tybetu w poszukiwaniu sensu życia i miłości.
33
189

Post

- Ja też nie, ale dajmy chłopakowi chociaż na to szanse - zaśmiał się - poza tym, hej.. Ty też byłaś za młoda na bycie matką, a teraz całkiem dobrze sobie radzisz, mała - szturchnął ją łokciem w bok, bo jednak żadne z nich nie było przygotowane na to, żadne z nich nie myślało o byciu rodzicem, nawet w momencie, gdy Katie zaszła w ciąże z jakimś tam Stuartem, który nawet nie umiał się ogarnąć na tyle, by wziąć odpowiedzialność za to. Dalej nie rozumiał czy ich coś jeszcze łączyło, czy się widzieli, czy wiedział o swoim synu, ale to pewnie gadka na inny moment, gdy będzie z Katie sam na sam. Ewentualnie jak wpadnie na Stu kiedyś na mieście to dowie się w inny, mało kulturalny sposób, bo na myśl o nim to mu nerwy puszczały. W końcu chodziło o jego młodszą siostrzyczkę, tak? Osobiście nie chciał dostawać żadnym zszywaczem, więc postanowił zaatakować od razu, w pełnej krasie, no i może od razu wybić mu ten zszywacz, który zapewne po kilku trafieniach był cały w farbie, a to mogło też spowodować wyślizgnięcie się z dłoni Billy'ego.
Nie mógł powstrzymać śmiechu po wszystkim. Oparł się o ladę recepcji próbując złapać oddech, gdy co moment z jego ust uciekał głośny śmiech. Harrington wyglądał komicznie, a już na pewno mało korzystnie z tymi wszystkimi plamami po różowej farbie. - Powiedzmy, ze to mała zemsta. Katie opowiedziała, że jest na Ciebie zła, a ja uważam, że się ostatnio obijasz w robocie i tylko Mia Ci w głowie - pokazał mu język - więc zorganizowaliśmy dla Ciebie małą niespodziankę. Do twarzy Ci w różu, kuzynie - uśmiechnął się szeroko, opierając pistolet paintballowy o bark. Spojrzał na Katie, która dalej stała w bojowej pozycji, gotowa strzelić, gdziekolwiek. Podejrzewał, że nawet by strzeliła w krocze chłopaka, gdy tamten tylko się ruszył, dlatego poklepał młodą po ramieniu. - Chyba mu starczy, bo widzisz, że pływa w farbie, a Ty.. nie rzucaj w nas niczym, to możemy powiedzieć, że rozejm - wyciągnął dłoń w kierunku bruneta, jakby chciał zatrzymać ewentualne rzucanie przedmiotami. Sięgnął do dolnej szafki i wyciągnął ręcznik hotelowy, podając mu, by się przetarł. Biedny, nawet trochę go szkoda było, ale zemsta to zemsta tak? - Nie wiem jak Wy, ale ja zgłodniałem - rzucił po chwili, czując, że pewnie wszyscy powinni wrzucić już na luz i coś zjeść w hotelowej restauracji. Może nie wyglądali reprezentacyjnie, ale! Kogo to obchodziło?

Katie Harrington Billy Harrington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! CUTE KITTY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Mistrz Gry - za wymyślenie oraz pomoc w przeprowadzeniu eventu! You can't see me, but I'm there - odznaka dla gracza, który okazał się nieocenioną pomocą! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY That's a start NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED ROLLING IN THE DEEP SINGIEL NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Gram na nerwach Pływam PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA ryzykant SEKSOHOLIK WULGARNY URODZONY ZIMĄ FURIAT WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU WODNIK PRACA W HOTELARSTWIE PODRÓŻNIK CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE Ususzę nawet kaktusa NOTHING BREAKS LIKE A HEART DANCING QUEEN i'm still alive TLC PUCZJO HENZAP INDI ER RACZEK NIEBORACZEK DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT SMERF PRACUŚ GOOGLE ME BAD HAIR DAY OH NO, PERIOD FOODIE CRY ME A RIVER CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE GLOBETROTTER KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE house flipper
mów mi/kontakt
inner itachi
a
Awatar użytkownika
Opiekuję się małym pięcioletnim Ethanem, a między czasie gotuję oraz piekę w hotelu.
25
169

Post

Wywróciłam oczami na jego zachowanie, było naprawdę fajnie do czasu aż nie skończyła się ta głupia amunicja. Postukałam parę razy, mając wielką nadzieję ze jednak coś się jeszcze znajdzie. Lecz pustka, totalna pustka. A to już jednak mi się nie podobało. Chciałam jeszcze tak parę razy, aby dostał z tych fajnych neonowych kuleczek. Jednak wszystko kiedyś się kończy. Nadal nie kumałam dlaczego akurat zszywacz, ale nie będę tego jakoś za głośno komentować. Bo jednak wyszłabym na jeszcze gorszą kuzynkę niż teraz, chociaż tak patrząc teraz na recepcję. To osoba, która będzie ogarniała ten cały syf, ma trochę przekichane. Zwłaszcza jak jakaś farba tutaj zaschnie, bo ubrania Billego, to i tak nadają się do wyrzucenia lub wykorzystania, jak będzie coś sobie malował czy coś tam. Położyłam niepewnie swoją broń na ladę, chociaż nic w środku nie było. Tak jednak nie ufałam teraz dla swojego kuzyna.
- Język młodziaku, dzieciaki ciebie teraz słyszą - Zwróciłam na to uwagę, chociaż każdemu kiedyś się zdarza. Jednak był w pracy i to jeszcze za tą swoją ladą, która dla niech chyba jest jak wieczna Narnia. Ponieważ zawsze znajdzie gdzieś tam jakieś ciasteczka. - Nie udawaj, że teraz tego nie wykorzystasz, Billy. Polecisz do swojej panny, aby się wyżalić na rodzinę oraz pokazać jak jesteś poszkodowany - Może nie powinnam tego mówić głośno, ale jednak samo cisnęło mi się to na język. A po za tym był takim chłopczykiem, co jednak nie lubił krzywdy. A ta teraz mu się stała, więc chyba nie odpuści okazji, gdzie jego luba się nim zaopiekuje. Ja jednak dalej bym w niego czymś strzelała, nawet mogłabym coś rzucić. Jednak jak koniec zabawy no to koniec dobrej zabawy. Westchnęłam zrezygnowana, pokiwałam głową na zgodę, ale niechętnie!
- W sumie ja też. Było to trochę męczące. Na deser mam twoje ulubione ciasto, Billy - Zachęciłam kuzyna, bo jednak zawsze może nam odmówić, a chyba za ciasto z nami pójdzie. Tym razem dostałby je na serio, niż jak sam zakrada się do kuchni, aby zabrać kawałek ciasta od tak.

Billy Harrington Ryker Harrington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Na własnej tratwie dookoła świata Podziwiam wulkan z bliska Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED UNIVERSAL PERSON ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Boje się wody JESTEM ZAKOCHANY/A MAM SYNA KARTA DUŻEJ RODZINY URODZONY LATEM PRACA W GASTRONOMII RAK BUJAM SIĘ DO POPU FAN FANTASTYKI ROMANTYK NIEWINIĄTKO DEVIL IN DISGUISE UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Gotuję lepiej od Magdy Gessler NA KAŻDĄ RĄCZKĘ LIST W BUTELCE I'M SO HIGH! #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN PRAWDA CZY WYZWANIE? UGLY NAKED GUY SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE PIEROGIS BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NOTHING BREAKS LIKE A HEART CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOC W WIĘZIENIU FRIENDZONE DIGITAL LOVE Like a virgin
mów mi/kontakt
leniwa klucha
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

Z jest ust wyrwał się głośny krzyk, kiedy Ryker zaczął strzelać w jego rękę trzymającą zszywacz. Mimowolnie wypuścił go z rąk na podłogę, bo spływająca po nim farba utrudniała utrzymanie go w dłoni. I tak właśnie stracił swoją tajną broń, którą był gotowy użyć w każdej chwili. No trudno, skoro bitwa i tak chwilę moment się skończyło.
— Obijam się? Wszystko jest zrobione, więc przepraszam bardzo… — mruknął, wskazując na stertę wydrukowanych i wypełnionych papierów. Może jakby się uprzeć miałby jeszcze dwie umowy do wydrukowania i wypełnienia, ale po co robić systematycznie po jednej na godzinę, skoro lepiej zabrać się za to raz na jakiś czas i mieć z głowy na trochę? Już dawno ogarnął, że taka robota bardziej mu się opłaca i ma więcej czasu na spokojne siedzenie za biurkiem. — Mii w to nie mieszaj. — oburzył się, zaczesując włosy do tyłu przez co pokrył kolejne pasma farbą. No pięknie. I czemu to musiała być różowa farba? Dobrze, że nikt akurat nie postanowił się zameldować albo wymeldować, bo niby by w takim stanie nie zrobił. Uniósł brew, zerkając na Katie. Czytała mu w myślach? Teoretycznie i tak planował dzisiaj do niej iść, a skoro wyląduje u niej w takim stanie, Mia będzie mogła się nim zaopiekować. Już dawno obiecała mu bycie jego prywatną pielęgniarką i teraz będzie miała okazję się wykazać. Skarb, a nie dziewczyna i jego rodzina powinna być zadowolona, że tak unikający związków i zobowiązań Billy znalazł dla siebie idealną partnerkę. Świetnie się dogadywali, całkowicie opanowała jego umysł i serce, przez co dookoła niego nie kręciło się wiele kobiet, liczących na szybki seks. Nie zamierzał jednak przyznawać Katie racji na głos.
— Raz rzuciłem i nie trafiłem. To ja tutaj jestem ofiarą jakbyś nie zauważył. — wskazał na swoje ubrania pokryte farbą. Ostatecznie jednak wyciągnął rękę do kuzyna, wykorzystując moment i przyciągając go bliżej do uścisku, przez co i jego kombinezon został pokryty różową farbą. Potem złapał Katie w niedźwiedzim uścisku, unosząc ją do góry, żeby nie miała zbytnio jak uciec. Przyjął od Rykera ręcznik, którym wytarł twarz, szyję i ręce. I tak będzie musiał pójść się umyć, żeby nie musiał potem katować się rozpuszczalnikiem.
— Jesteś mi winny mnóstwo jedzenia, a ty ciastek. — zwrócił im uwagę, najpierw kierując się w stronę łazienki, gdzie zmył to co mógł i potem ruszyli do hotelowej restauracji, gdzie wchłonął mnóstwo jedzenia i ciastek. Należało mu się. A potem wrócił do domu, bo w takim stroju nie mógł dłużej pracować, wziął porządny prysznic podczas którego wyszorował się od stóp do głów i poszedł do Mii, żeby się nim zajęła.

// zt. x3 <3

Ryker Harrington Katie Harrington
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
zuchwały egoista, który wykorzystuje wszystko i wszystkich dla własnych celów, prowadzi klub nocny w Cape Coral i kasyno na ekskluzywnym jachcie w Hope Valley, kręcąc swoje nielegalne interesy gdzie tylko się da, a że bywa agresywny, to zdecydowanie lepiej nie wchodzić mu w drogę
32
185

Post

#3

Cierpliwość nie należała do cech charakteru, którymi mógłby się poszczycić ktoś taki jak Sonny Hughes. Lubił dostawać wszystko to czego oczekiwał, najlepiej bez zbędnej zwłoki. Tym bardziej jeżeli w grę wchodziły jakiekolwiek długi, mające cokolwiek wspólnego z jego pieniędzmi, o które szczególnie dbał. Równie mocno dbał jednak o swój honor, który został nadszarpnięty poprzez zniknięcie pewnego zdrajcy - i złodzieja - z jego własnością. Sam fakt, iż zdołał zaszyć się gdzieś przed Sonny'm graniczył z cudem, a jemu samemu spędzał sen z powiek. Każda próba odnalezienie go okazywała się nieskuteczna, co pozwalało mu jednak sądzić, iż tak naprawdę mężczyzna po prostu leży już gdzieś pod ziemią, nieświadomy tego, że Hughes dobiera się do jego małej siostry, która zmuszona będzie spłacić jego długi i odpokutować wszystkie grzechy. Bo on nie zapomina; nie pozwoliłby tej sprawie pozostać nierozwiązaną, kiedy na wyciągnięcie ręki miał dziewczynę, która skutecznie mogła się przyczynić do jego małego sukcesu - w tej nieciekawej i tak sprawie. Nie dbał o to, że być może zniszczy jej tym życie, że bez krzty sumienia wykorzysta ją do swoich własnych celów i że może w jakikolwiek sposób na tym ucierpieć. Chociaż pałała już do niego nienawiścią, a pewnie również rozbudził w niej niemały strach, to i tak zamierzał ściągnąć ją do swojego klubu, by to właśnie tutaj pod jego czujnym okiem odpracowała to, co jej brat zdołał zabrać. Właściwie już nie spodziewał się nawet tego, że Leo pojawi się tu nagle i niczym rycerz ocali niewinną dziewczynę, a najbliższą sobie osobę - bo skoro do tej pory nie dał znaku życiu, oznaczało to, że nie miała co liczyć na szczęśliwe zakończenie. Sam Hughes za to był doprawdy usatysfakcjonowany tym przebiegiem wydarzeń, będąc w stu procentach przekonanym, że ta mała zafunduje mu maksimum dobrej rozrywki i zapewne nie będzie się nudził, mając na wyciągnięcie ręki jej charakterek. Już podczas ostatniego spotkania w klubie skutecznie wdarła się do jego głowy i ponieważ był tylko i wyłącznie mężczyzną - w dodatku łasym na kobiece piękno - to równie mocno wywoływała w nim pożądanie, którego sam się zapewne nie spodziewał. Póki co jednak nie zamierzał wykorzystywać jej w ten sposób, zostawiając sobie pewne aspekty na deser, na pierwszym miejscu stawiał więc interesy, których była niecodziennym udziałem. Skoro więc dziś miała się stawić w jego klubie, najlepiej gotowa do działania, czekał cierpliwie, zajmując się swoimi sprawami, które niekoniecznie szły po jego myśli. Podczas jednego ze spotkań doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań, wobec której musiał użyć broni. Nie lubił brudzić sobie rąk, wolał tego typu rzeczy zostawiać swoim ludziom, ale równie mocno dbał nadal o swoją reputację, a w ostatnim czasie zbyt wiele osób myślała, że może z nim pogrywać. Ukrócił więc ten proceder, równie mocno podirytowany faktem, że Lula nie zjawiła się na miejscu. Ponieważ jej godzina już minęła, po wykonaniu brudnej roboty, pojechał swoim motocyklem pod hotel, w którym obecnie pracowała. Było późno, nie kręciło się tu więc zbyt wiele osób, zapewne większość gości, albo i wszyscy, znajdowali się już w swoich pokojach. Wszedł do środka, popalając papierosa i rozejrzała się po wnętrzu, zdecydowanie nie pasując do jego wystroju. Nie był dziś elegancki, towarzyszyła mu bowiem luźna stylizacja, w tym skórzana kurtka, a w dodatku między wargami tkwił papieros. Podchodząc do recepcji, szybko dojrzał tam znajomą postać, której zdecydowanie nie powinno już tutaj być. Dotarł tam i wypuścił dym z ust, gdy dziewczyna dostrzegła go i zastygła w bezruchu. Zgasił ostentacyjnie papierosa na blacie, posyłając jej ostre spojrzenie, które nie wróżyło nic dobrego. - Rozumiem, że przyszłaś tu tylko po to, aby złożyć wypowiedzenie?
Lula Gardner
Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! PALACZ Po odwyku Mam brodę
mów mi/kontakt
Sonny
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

#26

Billy Harrington

Niby wszystko blondynce układało się bez jakichkolwiek przeciwności losu, ale nie do końca. Pewnego dnia przyszło do Noelle zawiadomienie o tym, że ma nieopłacony dość spory rachunek w hotelu. Jak spojrzała na kwotę to aż wstrzymała oddech. Ale coś jej nie pasowało, przecież ona już od dawna nie spędzała czasu w żadnym hotelu, na pewno nie odkąd Dexter odszedł z żoną i wyjechał do innego miasta. Popatrzyła na datę i jakby się zgadzało, to w podobnym czasie skradziono jej torebkę, co zgłosiła oczywiście na policję, nawet była w banku zastrzec kartę i w urzędzie w celu wyrobienia nowego dowodu, ale wynikało z tego rachunku tyle że ktoś postanowił zabawić się jej kosztem i na jej dane wynająć domek na wodzie, czy jak to zwą, hotelowy pokój i to za dość sporą kwotę. Nie zamierzała tego płacić, więc musiała wyjaśnić całą tą sytuację. Pojechała zatem w te pędy do hotelu, a gdy weszła do recepcji to od razu zwróciła się do ładnej, pracującej tam blondynki.
- Dzień dobry, Noelle Covington. Otrzymałam od państwa rachunek do uregulowania, problem w tym, że to nie ja byłam tutaj w czasie, który jest podany na informacji, bo w tym czasie skradziono mi dowód. Na przyszłość proszę dokładniej przyglądać się zdjęciom w dowodzie i osobie, która dowód przedstawia, a czy mogę prosić kierownika hotelu? - na pewno nie zamierzała wszystkiego załatwiać ze zwykłą recepcjonistką, która obieca jej złote góry, a powiadomienie o nieopłaconym rachunku będzie przychodziło nadal. Takie sprawy załatwia się jedynie z kierownikiem hotelu i kobieta twardo o to spotkanie poprosiła. Nie powstrzymała się również przed uwagą do dziewczyny na temat błędu, który popełniła, a który według Covington był wręcz niewybaczalny, a potem gdy ta zaczęła dzwonić do właściciela tego obiektu i poprosiła by blondynka usiadła na kanapie, tak też zrobiła, rozglądając się po wnętrzu. Nie ma co, ładnie to tutaj było, ale na pewno nie dla kobiety, która spłaca dopiero co wziętą pożyczkę na rozkręcenie własnego biznesu.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

#62 + Outfit

Odkąd przejął rodzinny interes nie miał jeszcze żadnych problemów. Wszystko płacił w terminie, wszystkie dostawy również przychodziły na czas i każdy gość jaki odwiedzał hotel wyjeżdżał z niego zadowolony. Nie spodziewał się żadnych komplikacji, bo według niego wszystko działało tak jak należy. Nawet nielegalne interesy szły dobrze i nikt nie podejrzewał, że może się coś dziać w tym miejscu. Sekret skrywany przez tyle lat nie mógł wyjść na jaw kiedy on tym zarządzał. Nie chciał być tym, który wpędzi rodzinę w kłopoty, więc uważał na każdym kroku.
Dobrze, że przynajmniej z Mią nie musiał się aż tak pilnować, bo ich związek dobrze się rozwijał. Cieszył się każdym dniem spędzonym z tą młodą dziewczyną i myślał o ich wspólnej przyszłości. Chciał, żeby ich relacja przeszła na wyższy poziom, ale nie chciał na nią naciskać, kiedy jeszcze była w trakcie studiów i całe życie było przed nią. Miała czas na tego typu decyzje, więc po prostu czekał na odpowiedni moment.
A póki co zajmował się hotelem. Dzień był spokojny, dopóki nie dostał telefonu z recepcji, że musi wyjaśnić jakąś pomyłkę. Pierwszy raz odkąd tu pracował coś musiało pójść nie tak. Dziwne, ale nic nie mówiąc po prostu ruszył do recepcji, by dowiedzieć się o co dokładnie chodzi. Dziewczyna stojąca za kontuarem wskazała mu kobietę na kanapie, więc ruszył w jej stronę.
— Witam, Billy Harrington. Jestem właścicielem hotelu. Zapraszam do gabinetu, tam będziemy mogli spokojnie porozmawiać. — przedstawił się kobiecie, delikatnie ściskając jej dłoń i wskazał jej drogę do swojego biura. — Życzy Pani sobie coś do picia? — zapytał, kiedy usiadła przed jego biurkiem. Domyślał się, że to nie będzie sprawa do załatwienia w dwie minuty. Poczekał, aż kobieta wybierze coś albo nie i posłał w jej kierunku uprzejmy uśmiech. — W takim razie czym mogę Pani pomóc, Pani Covington?

Noelle Covington
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
ODPOWIEDZ