Hotel
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Opiekuję się małym pięcioletnim Ethanem, a między czasie gotuję oraz piekę w hotelu.
25
169

Post

#14

Powroty do pracy nigdy nie były łatwe, zwłaszcza dla mnie. Ponieważ naprawdę lubiłam opiekować się Ethanem. Zazwyczaj robiliśmy naprawdę głupie rzeczy, brudząc i coś przy okazji niszcząc. Ale bez takich rzeczy, nigdy nie dowie się co się dzieje z danymi rzeczami. Więc taka zabawa była bardziej edukacją, a mulach chętnie przyjmuje takie rzeczy. Nawet jeśli potem jego mamusia, sama musi ogarniać bajzel, który oboje stworzymy. Tu chociaż było całkiem inaczej, cześć roboty ktoś jednak robi za mnie. Więc chociaż tutaj mogłam odpocząć i zabrać się za to co powinnam. A dzisiaj nie wiem dlaczego był jakieś, wielkie naprawdę wielkie urwanie głowy. Zazwyczaj jednak jest spokój, zespół pracuje jak trzeba. Ale jednak jak pojawia się tyle ludzi, to w kuchni panuje, rozgardiasz? I dosłownie nie wie się gdzie ręce włożyć, a o własnym kącie można jedynie pomarzyć. Dlatego w takich sytuacjach, starałam się zachować profesjonalnie. Jakby to na mnie naprawdę nie wpływało. Brałam głębokie oddechy, liczyłam oraz robiłam co powinnam. Nie latałam jak głupia, nawet jeszcze nożem nie rzuciłam lub nie wbiłam go w deskę. Naprawdę jestem, dość mocno spokojna. Chociaż jeśli ktoś przyjdzie do mnie na jakaś skargę, to nie wiem czy będę aż tak miła oraz zgodna. Ponieważ każdy ma swoje granice, nawet i ja. A przez to wszystko byłam, już i tak zirytowana. Dodatkowo ktoś jeszcze zjadł całą czekoladę, teraz muszę czekać będzie najszybsza dostawa. I dopiero po tym będę mogła wrócić do tworzenia dekoracji na deser. W tym będę mogła na pewno się wyżyć. Zwłaszcza, że będę musiała wyrobić czekoladę, aby potem była ona na tyle plastyczna. Jak na razie wszystko szło dobrze, ale może to tylko cisza przed burzą, która ma nastąpić?

Vera Hamilton
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Na własnej tratwie dookoła świata Podziwiam wulkan z bliska Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED UNIVERSAL PERSON ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Boje się wody JESTEM ZAKOCHANY/A MAM SYNA KARTA DUŻEJ RODZINY URODZONY LATEM PRACA W GASTRONOMII RAK BUJAM SIĘ DO POPU FAN FANTASTYKI ROMANTYK NIEWINIĄTKO DEVIL IN DISGUISE UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Gotuję lepiej od Magdy Gessler NA KAŻDĄ RĄCZKĘ LIST W BUTELCE I'M SO HIGH! #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN PRAWDA CZY WYZWANIE? UGLY NAKED GUY SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE PIEROGIS BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NOTHING BREAKS LIKE A HEART CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOC W WIĘZIENIU FRIENDZONE DIGITAL LOVE Like a virgin
mów mi/kontakt
leniwa klucha
a
Awatar użytkownika
Stewardessa, raczej nie szukająca związku, bo ból złamanego serca wciąż jest obecny
27
172

Post

#2

Vera nie była w dobrym nastroju, z różnych powodów. Na przykład dlatego, że miała się tu spotkać ze swoim znajomym... No, kochankiem, czy tak jak zwał tak zwał. Sypiała z nim od czasu do czasu, no dobra, rzadko. Trochę żałowała, bo Ty był świetnym gościem, ale niestety miał dziewczynę i bardzo nie chciał zostać przyłapany na zabawach, czy na podejrzeniach. Brunetka dbała o to, aby nie wiązać się z nikim, aby nie mieć znowu złamanego serca. Kto wie co by się stało, gdyby znów musiała układać swoje życie od nowa. Pewnie zostałaby zakonnicą, bo nie da się zrobić zbyt wielu obrotów o 180 stopni by nie wrócić w to samo miejsce.
No, ale nie była wcale złą kobietą, po prostu nie wierzyła w prawdziwą miłość, jednocześnie nie lubiąc samotności i potrzebując trochę bliskości. Z resztą, wcale nie oczekiwała, że ludzie będą ją rozumieć, bo nie byli w jej sytuacji. A ona wcale nie spieszyła się z tym, aby zwierzać się każdemu ze swojego życia. Wiedziała, że ludzie mogą mieć różne podejście do tych tematów i wcale nie oczekiwała tego po nikim.
W każdym razie, Ty ją wystawił, tłumacząc się tym, że dziewczyna, cośtamcośtam, musi zostać w domu i tak dalej. No cóż, zdarza się, choć musiała przyznać, że cały dzień cieszyła się na ten wieczór, nie tylko dlatego, że istniała duża szansa, że skończą w łóżku. On był po prostu fajnym facetem, z którym można było porozmawiać na każdy temat, również na temat sukienek i fatałaszków
. Skoro się umówili, Vera pojechała do umówionej restauracji i z miejsca zamówiła dla siebie kieliszek wina, wiedząc, że jej partner będzie nalegał, że to on poprowadzi samochód w drodze powrotnej, zawsze tak robił. Gdy dostała smsa, że go nie będzie, nie wypadało już wstać od stolika, to zamówiła danie dla siebie. Humor jej nie dopisywał, więc oberwało się bogu ducha winnej kelnerce, która chyba doniosła do szefa kuchni, który zbliżał się do niej, kiedy ona z tak zwanym biczfejsem patrzyła na telefon.

Katie Harrington
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Opiekuję się małym pięcioletnim Ethanem, a między czasie gotuję oraz piekę w hotelu.
25
169

Post

Praca szła dobrze, naprawdę dobrze. Jednak czasem owe wpadki się zdarzają, nie jestem z niej dumna. Ale jednak trzeba iść do danego klienta z uniesioną głową. Z tego co mówiła Melania, klientka bardzo mocno nie była zadowolona ze swojego dnia, że aż ja sama mam przyjść do klientki. Zazwyczaj w takich sytuacjach, jednak nie ja chodziłam do takich spraw. A jeszcze główniejszy, szaf kuchni, a że ten był zajęty. Cała odpowiedzialność spadała akurat na mnie. Z niechęcią, naprawdę niechęcią wyszłam z tej kuchni. Wychodząc tak na świeże powietrze, poczułam jak one uderza w moją czerwoną twarz, zimny wiatr. Było to niczym, wielka ulga. Zawsze to lepsze niż siedzenie w kuchni gorącej, gdzie tylko się smaży oraz gotuje. Kiwałam do innych klientów głową na powitanie oraz wymieniłam z nimi, chwilową dosłownie chwilową rozmową. Mając nadzieję, że tamta klientka jakoś się, no nie wiem uspokoi? Powtórzyłam w głowie, do którego stolika miałam iść. Jednak irytacja jak się zbliżałam, do owej kobiety naprawdę rosła sama w sobie. Przez co nie miałam ponownej chęci zjawienia się tam. Ale przecież teraz się nie wycofam, prawda? No właśnie, jak podeszłam do danego stolika. To jednak nie spodziewałam się, że ukaże mi się bardzo znajoma twarz z samolotu. Wypuściłam powietrze, wymusiłam uśmiech, a ręce schowałam za plecami. Zaciskałam je nerwowo, a zaraz rozróżniałam. Nie będę przecież się kłócić ze znajomą, ani nie będę narzekać na nią, prawda? Może to pomyłka, a kelnerka podała zły stolik?
- Słyszałam, że był problem z daniem. Mogę wiedzieć co takiego nie pasowało w tym zamówionym, daniu? - Spytałam się jej spokojnie. Nadal pamiętam ją z samolotu, tylko czy ona mnie również pamięta? Wciąż bawiłam się palcami u rąk, czekając na jej odpowiedź, wierząc że to nie ona tak narzekała kelnerce.

Vera Hamilton
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Na własnej tratwie dookoła świata Podziwiam wulkan z bliska Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED UNIVERSAL PERSON ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Boje się wody JESTEM ZAKOCHANY/A MAM SYNA KARTA DUŻEJ RODZINY URODZONY LATEM PRACA W GASTRONOMII RAK BUJAM SIĘ DO POPU FAN FANTASTYKI ROMANTYK NIEWINIĄTKO DEVIL IN DISGUISE UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Gotuję lepiej od Magdy Gessler NA KAŻDĄ RĄCZKĘ LIST W BUTELCE I'M SO HIGH! #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN PRAWDA CZY WYZWANIE? UGLY NAKED GUY SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE PIEROGIS BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NOTHING BREAKS LIKE A HEART CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOC W WIĘZIENIU FRIENDZONE DIGITAL LOVE Like a virgin
mów mi/kontakt
leniwa klucha
a
Awatar użytkownika
Pokojówka w miejscowym hotelu. Jeden strażak podbił jej serce.
25
170

Post

#20

Praca w hotelu była i jest dla mnie przyjemna. Chociaż ostatnio miałam bardziej chęć, na większą sama nie wiem, zmianę? Bo jednak kiedyś, nadchodzi czas na zmiany w własnym życiu. I to takie prawdziwe zmiany, a nie jakieś takie wymyślone lub wmuszane. Dlatego jak na razie to jedynie odkładam. Jake też o tym nie wie, ale może kiedyś mu o tym wspomnę? Ale jak na razie, będzie to moja słodka mała tajemnica, która po przemyśleniu oraz omówieniu no i znalezieniu czegoś zupełnie nowego, przejdzie w czyny niż same słowa. Ogółem jak na hotel, a raczej ludzi którzy tutaj pracują lub wynajmują mieszkania, to w środku dzisiaj była wielka cisza. Przez co byłam trochę zmieszana, przecież tak normalnie tutaj tak nie jest. Ale nic nie mówiąc, jedynie zbierałam i ogarniałam pokoje. Kiedy wszystko zrobiłam, miałam chwilową przerwę. Kiedy tak chodziłam bez celu, szukając czegoś do roboty. Wpadłam na jakąś imprezę? A że jednak musiałam przejść, przez te pomieszczenie to postanowiłam wejść i od razu jednak pożałowałam tego wszystkiego. Kiedy zobaczyłam w jakim stanie jest teraz taras, był wręcz w złym stanie. Stałam tak przez chwilę przyglądając się jak jedzenie, wręcz latało w powietrzu. Czy to jakiś zlot dzieci, które mają za dużo kasy i marnują teraz jedzenie? Jednak to nie dzieci tutaj, tak pięknie się bawiły. Bardziej dorośli, zmarszczyłam czoło kiedy musiałam schylić się, aby nie dostać papką ziemniaczaną w twarz. Skrzywiłam się, kiedy trafiła ona w ścianę budynku. Będę miała więcej sprzątania, niż tego sama sobie życzyłam. Przełknęłam ślinę, kiedy wpadałam na mężczyznę. Chociaż miałam na sobie mundurek z pracy, dzięki czemu nie będzie dziwne że sama tutaj się jakoś wprosiłam.
- Nie chcę niszczyć takiej fajnej zabawy, ale co tutaj się dzieję - Zakryłam twarz talerzem, chcąc jednak jak najmniej tutaj przez nich wszystkich ucierpieć. Popatrzyłam się na niego trochę jednak z przerażeniem w oczach, to nie jest normalne. A może on też tutaj jest przypadkiem, tak jak ja? I zostanie ofiarą tego wszystkiego razem ze mną?

Maximilian Carter
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED TUBYLEC W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ CHUDERLAK PRACA W HOTELARSTWIE BYK NIEJADEK Uprawiam przydomowy ogródek Uprawiam własne warzywka I LOVE YOU, BABY! DIGITAL LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS LIST W BUTELCE BAD HAIR DAY Don't disturb Okropne zatrucie Like a virgin
mów mi/kontakt
M.
a
Awatar użytkownika
Przez swoją chorobę musiał przestać uczyć matematyki, ale jest szczęśliwy, ponieważ w końcu jest z Trinity i okazało sie, że za kilka miesięcy zostanie tatą dla dwóch małych istotek.
30
192

Post

010.

Pewnie od razu nasuwa się pytanie dlaczego ten wielki człowiek, podkreślamy fakt - dorosły bierze udział w takiej walce na jedzenie? Na pewno się wyjaśni, ale zacznijmy od początku.
Od jakiegoś czasu jego znajomi usilnie próbowali go wyciągnąć gdzieś z domu, a on z racji swojej choroby i towarzyszącej jej złemu samopoczuciu nie miał ochoty nigdzie wychodzić, po prostu czuł się zmęczony tym całym bagnem, który panował w jego życiu. Teraz dodatkowo martwił się o Trinity, którą bardzo nękał jej były partner. I sam się zastanawiał co ma zrobić z ich poprzednią nocą. Nie ma co - Carter naprawdę ostatnimi czasy miał tyle kłopotów, że nie jednemu by się odechciało, ale on nie zamierzał się poddać, bo nie tak go matka wychowała. Ogólnie to z niego jest wesoły i miły chłopak, ale tak się życie toczy, że nie zawsze możemy mieć to czego chcemy w naszym życiu i tak miał Maximilian Carter, co tam jakieś niepowodzenia. Kariery w modelingu też mu wielu nie wróżyło i co? No właśnie.
Ale dlaczego jest w środku bitwy na żarcie? W końcu dał się namówić swoim kolegom na to by wyjść, ale nie podejrzewał, że ci idioci będą zachowywać siew taki sposób w miejscu publicznym. Jeden z nich rzucił w drugiego frytką za jakiś niewybredny komentarz na temat nowej dziewczyny i tak się zaczęło. Carter był przerażony, ponieważ za chwile to piękne miejsce zostanie zniszczone przez bandę debili, z którymi on właśnie przebywał. Jakoś to czuł, sam nie wiedział skąd, ale tak było. Może to jego wewnętrzny kompas moralny, a może po prostu za dobrze ich znał i dlatego to podejrzewał. Oberwał frytkami i chyba jakimiś ziemniakami? Cholera wie. W każdym razie był brudny, a oni głusi na jego prośby by przestali.
- Banda debili zachowuje się jak małpy. - powiedział do drobnej blondynki, która weszła. No to teraz będą mieć kłopoty.

Charlotte Cowen
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC URODZONY LATEM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND WYSPORTOWANY PRACA W OŚWIACIE MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI strzygę się na krótko Preferuję kilkudniowy zarost Czuję motyle w brzuchu BABY BOOM! FRIENDZONE HE WAS FIRST! HAPPY BIRTHDAY! I NEED A DOCTOR BEACH BITCH RACZEK NIEBORACZEK Food Fight toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Pokojówka w miejscowym hotelu. Jeden strażak podbił jej serce.
25
170

Post

Ponownie musiałam uchylić się przed kolejnym pociskiem, który był wymierzony w moją stronę. Dlaczego zawsze takie dziwne rzeczy, dzieją się kiedy ja tutaj jestem? Było to makabryczne, nawet nie kumam czemu takie rzeczy dzieją się akurat tutaj, w takim dość dobrym hotelu z jednak dobrą oceną. Spojrzałam się na mężczyznę, który do mnie się teraz odezwał. Uniosłam brew widząc, jak frytka opada w dół. Wszystko jakby działo się w zwolnionym tempie. A to w sumie trochę takie niebezpieczne, patrząc na to gdzie teraz stałam i co robiłam. Odłożyłam talerz na stolik, który jeszcze o dziwo stał cało, nie przewalony i nie uszkodzony niczym. Co było zrobione przez tą bandę dorosłym mężczyzn, a zachowują się oni niczym dzieciaki lub małpy w zoo. - Małpy chociaż się potrafią opanować, po czasie. A tu istny Armagedon - Zwróciłam na to uwagę, nie chce myśleć o tym kiedy i jak będę musiała to ogarnąć. Dodatkowo nie kumam dlaczego jeszcze nikt nie przyszedł do Billego lub ogółem nie zgłosił komuś z hotelu, co tutaj się jednak działo. Ponieważ jest tutaj dość głośno, czyż nie? A może tylko mi się to teraz wszystko tak zdaje? Podeszłam bliżej tego wszystkiego, oceniając jak bardzo wyrządzili szkód no i jednak jest ich okropnie dużo. Kiedy odwracałam się do wyjścia, dostałam ciastem w prosto w twarz. Zacisnęłam ręce w pięść, próbując nic nie zrobić pochopnie. Ani nie zacząć drzeć się na gości, jednak no nie mogłam tego wszystkiego zrobić, przez co musiałam być teraz oazą spokoju. Zdjęłam ciasto z oczu, mrużąc oczy ze zdenerwowania. Wskazałam palcem na Max'a jakby to on rzucił we mnie ciastem, ale dobrze wiedziałam że to nie on. Tylko ktoś inny z jego znajomych.
- Jeśli nie opanujesz tych swoich znajomych, przysięgam że przestanie być tutaj tak milutko - Byłam już gotowa zawołać nawet głupią ochronę, aby to wszystko się skończyło. Jednak zostałam oblana dodatkowo jakimś sokiem, wypuściłam powietrze z ust, nic na razie więcej nie mówiąc.

Maximilian Carter
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED TUBYLEC W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ CHUDERLAK PRACA W HOTELARSTWIE BYK NIEJADEK Uprawiam przydomowy ogródek Uprawiam własne warzywka I LOVE YOU, BABY! DIGITAL LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS LIST W BUTELCE BAD HAIR DAY Don't disturb Okropne zatrucie Like a virgin
mów mi/kontakt
M.
a
Awatar użytkownika
Przez swoją chorobę musiał przestać uczyć matematyki, ale jest szczęśliwy, ponieważ w końcu jest z Trinity i okazało sie, że za kilka miesięcy zostanie tatą dla dwóch małych istotek.
30
192

Post

Carter naprawdę nie mógł uwierzyć w to co się właśnie dzieje. Jest mu naprawde wstyd za to co robia w tym momencie jego znajomi. Boże, dlaczego nie posłuchał swojej intuicji, którą oczywiście posiadał, bo to mit, że tylko kobiety ją mają. Miał nie iść, ale dał się namówić o to właśnie po raz kolejny, jak dziewczyna dostał porcją jakiegoś jedzenia, które zostawiło na jego jasnej koszulce okropne plamy. No to będzie pewnie do wyrzucenia, szkoda, bo bardzo lubił ten tiszert. Patrzył z niedowierzaniem dlaczego tym debilom tak odbiło, że po prostu zaczęli rzucać tym jedzeniem? Przecież wszyscy są dorośli, ale może coś ćpali? nie wiedział, żeby coś brali, ale kto ich tam może wiedzieć, prawda? Nie wiedział co ma zrobić, bo to nie jest sytuacja, w której znajdował się codziennie by wiedzieć, mógł ich powstrzymać, nawet próbował.
- Zapewniam panią, że zapłacą za to. - powiedział z mocą Carter i wiedział, że tak będzie. On nic nie zrobił, więc nie miał zamiaru za cokolwiek. Było mu żal drobnej blondynki, która będzie musiała tutaj posprzątać po tym nagannym i karygodnym zachowaniu. Chciał tylko zjeść kolacje, czy to naprawdę tak wiele? Nie jest jakimś sztywniakiem, ale ma trochę oleju w głowie i wie, że po tej powalonej zabawie ktoś będzie musiał to posprzątać. Jedzenie latało jak oszalałe dopóki Max nie krzyknął na całe swoje gardło, że mają ogarnąć dupy, bo będa za to wszystko płacić i również za czyszczenie. To ich skutecznie uciszyło, a Max po prostu wyszedł zmęczony całą tą sytuacją. Niech się sami męczą.


/ zt x2.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC URODZONY LATEM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND WYSPORTOWANY PRACA W OŚWIACIE MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI strzygę się na krótko Preferuję kilkudniowy zarost Czuję motyle w brzuchu BABY BOOM! FRIENDZONE HE WAS FIRST! HAPPY BIRTHDAY! I NEED A DOCTOR BEACH BITCH RACZEK NIEBORACZEK Food Fight toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
natka#4170
ODPOWIEDZ