Hotel
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Pokojówka w miejscowym hotelu. Jeden strażak podbił jej serce.
25
170

Post

#2 Outfit

Czasem bywa ciężko, zawłaszcza jak ma się dwie prace jednocześnie. Ale jakoś trzeba to dzielić i robić co tylko trzeba, aby jakoś żyć. Nawet jeśli czasem naprawdę miało się dość ludzi z owego baru. Nie żeby coś, ale wieczorami naprawdę nie lubiłam mieć zmian. Wolałam spokojne dniówki za dnia, wieczorami zazwyczaj przychodzili Ci najbardziej zdesperowani oraz marudzący na swoje życie. Na początku oczywiście da się posłuchać tego wszystkiego, ale po czasie robi się to na tyle męczące, że nawet nie chce Ci się tego niestety słuchać. Tak naprawdę, taka praca miała chyba jedną zaletę - napiwki. Ponieważ nocą nie wiedzą ile wydają, ani na co wydają. Przez co szybko można zrobić więcej niż przez cały dzień stania tutaj i podawania danych drinków. Czasem nawet trafiają się osoby, które no trochę za bardzo szaleją, zwłaszcza jak jest impreza karaoke lub inne święta nieważne do zapamiętania. Pocieszał mnie jedynie fakt, że tym razem spędzę czas z Harrgtonem, zawsze to coś innego niż same rozmowy w hotelu. Dodatkowo było mi już tak głupio odmawiać, skoro już tak latał jak piesek i nie dawał mi życia. To od czasu do czasu mogłam się godzić na takie wypady, prawda? Lubiłam go, nawet jeśli miał taką, a nie inną opinię na całe miasto. Nie był naprawdę taki zły, zwłaszcza jak się starał. Po za tym lubiłam zawsze do niego przychodzić, nawet jak zjadał wszystkie swoje ciasta, a ja nas ratowałam czekoladkami. Wysłałam szybko sms, gdzie może mnie znaleźć i oparłam się o drzewo. Nawet jak było już późno, to jednak nie było aż tak mocno zimno. Wiaterek był spokojny, przez co wiatr nie poruszał moim włosami we wszystkie strony. Teraz jedynie zostało mi czekać na Billego, aby pospacerować po całej plaży wyłącznie dla nas. Jednak zaletą są te prywatne plaże, ma się spokój od wścibskich spojrzeń w naszą stronę.

Billy Harrington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED TUBYLEC W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ CHUDERLAK PRACA W HOTELARSTWIE BYK NIEJADEK Uprawiam przydomowy ogródek Uprawiam własne warzywka I LOVE YOU, BABY! DIGITAL LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS LIST W BUTELCE BAD HAIR DAY Don't disturb Okropne zatrucie Like a virgin
mów mi/kontakt
M.
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

#5 + Outfit

Billy miał w końcu dzień wolny od pracy w recepcji i mógł się trochę polenić w domu. Zdążył już przespać pół dnia po nocnym przeglądaniu instagrama, ale to nie jego wina, że nie mógł zasnąć w nocy. Prawda? Dlatego noce często spędzał w telefonie, a nad ranem padał ze zmęczenia i spał aż nie poczuł się wypoczęty, a u niego trwało to naprawdę długo. Wcześniej i tak nie dawało się go obudzić, więc trzeba było czekać. W międzyczasie Suzie zdążyła ułożyć się u jego boku i zasnąć tak jak jej leniwy pan. Mimowolnie też przytulił się do niej, czując jej bliskość, więc gdyby go teraz zobaczył miałby przez oczami naprawdę uroczy widok. Ale w końcu obudził się, gotowy spędzić resztę dnia przed telewizorem czy przy innym bezsensownym zajęciu. Ale jego plany zepsuła Charlotte. Albo podrzuciła mu lepszy pomysł na spędzenie czasu tego wieczoru? Umówił się z nią na spacer po plaży o którym rozmawiali wcześniej w recepcji. Był tak uchachany, że aż poskakał po łóżku z radości. W końcu mu się udało i zamierza wykorzystać tę sytuację najbardziej jak się da. Ale do późnego wieczora jeszcze długa droga, więc na przygotowania miał jeszcze mnóstwo czasu. Nie pójdzie przecież w dresie, nie? Wcześniej sobie wszystkie ubrania przygotował i jak to zwykle wylądował przez telewizorem z mnóstwem żarcia, żeby jakoś zabić czas i nie stresować się przedwcześnie. Billy niby był przyzwyczajony do randek, żeby zdobyć jakąś pannę, ale z tą stresował się jakby była jego pierwszą. Jak jakiś nastolatek! No co ona z nim robiła.
Ale w końcu nadszedł czas na ich randkę. No bo to był randka, heloł! Prysznic, szybka fryzura wyglądająca jakby była w nieładzie, ale dodawała uroku i był gotowy. Suzie nakarmił i kazał siedzieć grzecznie w domu. Wyszedł wcześniej, żeby się nie spóźnić i trochę tak na wszelki wypadek, żeby nikt go nie ubiegł, ale najwidoczniej mu nie wyszło, bo Charlotte czekała oparta o drzewo. Wyglądała tak uroczo. Pomachał jej jak tylko go zauważyła i podszedł bliżej, uśmiechając się łobuzersko. Hello, love. Mam nadzieję, że długo nie czekałaś. — rzucił w jej stronę, zakładając jej niesforny kosmyk za ucho.

Charlotte Cowen
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Pokojówka w miejscowym hotelu. Jeden strażak podbił jej serce.
25
170

Post

Jakoś zbyt długo nie musiałam na niego czekać. Przez co byłam naprawdę zadowolona, równało się to z większą ilością minut oraz sekund na spacerowanie po plaży. A nie ma nic ładniejszego niż blask księżyca opadający na wodę. Piękny widok, który naprawdę uwielbiałam obserwować. Tym razem chociaż będę miałam z kim go oglądać, nawet jeśli byliśmy na prywatnej plaży o dość późnej godzinie. Teoretycznie pewnie nawet nie mogliśmy tutaj być. Więc sprawiało to jeszcze większą atrakcję. Zmarszczyłam nosek jak tylko znalazł niesforny kosmyk moich włosów.
- Cześć, słodziaku - Mruknęłam do niego zadowolona, że go w końcu zobaczyłam. Jak na Billego to naprawdę się postarał, patrząc na to co pewnie robił przez większość swojego dnia..to nie mogłam powiedzieć, że się nie postarał. Wyglądał inaczej niż zazwyczaj, normalniej? Albo po prostu mi się to zdawało, zresztą nie ma co zawracać sobie tym głowy. Ważne że każdy z nas czuł się dobrze w naszym towarzystwie. Złapałam go za rękę i oparłam się o nią, dodawało to jakoś dodatkowe ciepło, więc mi się to teoretycznie podobało. Spojrzałam się na niego trochę rozbawiona. Różnica wzrostu była widoczna, ale nie aż tak. W końcu to tylko osiem centymetrów, nie jakieś dziesięć lub i nawet więcej. Przez co lepiej się czułam, po za tym to był Billy zjadacz ciasteczek w trakcie swojej pracy.
- Znasz chyba lepiej od mnie tą plażę, nie Billuś? - Odczepiłam się od niego i na długość swojej ręki odsunęłam się. Wciąż trzymałam go za rękę, ale teraz splotłam nasze palce razem. Idąc wciąż tyłem, w sumie nawet nie wiedziałam gdzie nas do końca ciągnęłam. Miałam jedynie nadzieję, że nie będzie to woda. Nie mogłam zmoczyć swojego małego plecaczka, którego miałam na plecach. A tym bardziej na niego upaść. Po za ty o tej porze woda naprawdę była zimna, więc tym bardziej nie chciałam do niej zbytnio wpaść i przy okazji ciągnąć chłopaka razem z sobą do lodowatej wody.

Billy Harrington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED TUBYLEC W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ CHUDERLAK PRACA W HOTELARSTWIE BYK NIEJADEK Uprawiam przydomowy ogródek Uprawiam własne warzywka I LOVE YOU, BABY! DIGITAL LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS LIST W BUTELCE BAD HAIR DAY Don't disturb Okropne zatrucie Like a virgin
mów mi/kontakt
M.
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

Dziwił się, że nikt z gości nie wpadł na spacer po plaży w tak piękną noc. Na ogół gdzie się nie poszło widziało się kilka spacerujących par, a tym razem było pusto. Jakby wszyscy zostawili to miejsce tylko dla nich. Jemu to akurat było na rękę.
— Idziemy? — zapytał, zerkając w stronę plaży. Mógł wyglądać inaczej w tych ubraniach, ale wciąż był takim samym głupkiem z maślanymi oczami i apetytem na duże ilości jedzenia. Aż dziwne, że nie zabrał ze sobą plecaka z przekąskami albo chociaż batona na później. Chociaż pewnie w jej towarzystwie niczego nie przełknie z nerwów. Niby już był przyzwyczajony do jej towarzystwa, ale pierwszy raz byli na randce. W końcu! Uśmiechnął się szeroko, ściskając mocniej jej dłoń. Całe szczęście, że nie miał problemów z pocącymi się dłońmi, bo inaczej nie byłoby to ciekawe doświadczenie dla blondynki i nie umówiłaby się z nim na kolejną randkę. Bo po cichu miał nadzieję, że jednak umówi się z nim ponownie. Miał nadzieję, że nie jest jej za zimno, bo głupek zapomniał o bluzie, którą mógłby jej pożyczyć w razie potrzeby. Ale noce na Florydzie nie są wcale takie chłodne, więc chyba wystarczy, że ją przytuli?
— Oczywiście. Hotel należy do mojej rodziny od lat i spędziłem tu tyle czasu, że znam każdy zakamarek. Mógłbym się schować i nikt by mnie nie znalazł. — zapewnił, śmiejąc się pod nosem. Ten hotel to był jego drugi dom odkąd pamiętał. Bawił się tutaj ze starszymi kuzynami i młodszą siostrą, dlatego znał go lepiej niż własną kieszeń. Mógłby bez problemu wymienić z dziesięć dobrych kryjówek na schowanie trupa albo paczki ciastek, ale zachowa je dla siebie. No chyba lepiej, żeby nikt nie wiedział gdzie można znaleźć jego tajne zapasy na czarną godzinę? Szedł za Charlotte, pilnując, żeby nie potknęła się o nic przez przypadek. Całe szczęście, że trzymali się za ręce, bo dzięki temu łatwo przyciągnie ją do siebie i uratuje przed upadkiem. — Planujesz tak przejść całą plażę? — zapytał, śmiejąc się pod nosem. Z jednej strony wyglądało to uroczo, ale z drugiej nie mogła podziwiać widoków. Plaża nocą oświetlona była jedynie słabym światłem księżyca i tymi dochodzącymi z pokoi, które były najbliżej. Dzięki temu było dość... romantycznie.

Charlotte Cowen
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Pokojówka w miejscowym hotelu. Jeden strażak podbił jej serce.
25
170

Post

Rzeczywiście noc była piękna dzisiejszej nocy, z tym nie mogłam się zgodzić. A to że byliśmy tutaj sami dodawało jedynie jeszcze bardziej uroku, przez co byłam naprawdę zadowolona. Dlaczego? Ponieważ jakoś nikt, ani nic nam teraz nie przeszkadzało. Nawet jeśli byliśmy na terenie naszej pracy, a jego prawie domu. Chociaż następną randkę wolałabym mieć już po za miejscem gdzie pracuje i widzę go prawie codziennie. Lecz nie ma co narzekać tu i tak jest uroczo. Po za tym nawet jeśli dłonie chłopaka by się spociły to bym nie narzekała. Jakoś bym to zachowała po prostu dla siebie, aby jego nie stresować. Każdy przecież ma swoje wady oraz zalety. Nikt nie jest chodzącym ideałem. Nawet taki Billy lub ja sama. Więc na serio by mi to nie przeszkadzało, byłoby w jakiś tam sposób urocze?
- Nawet przed mną byś się tutaj schował? Myślałam, że etap chowania i podglądania już dawno za nami - Zdusiłam w sobie śmiech, przez co wyszła parskniecie z moich ust. Ale cóż taka była prawda, po za tym chłopak parę dobrych tygodni to robił, aż nie zgodziłam się na tą randkę. Chociaż czasem było to śmieszne jak udawałam, że wcale go nie widzę lub specjalnie przechodziłam koło niego, jedynie machają ręką na powitanie w jego stronę. Czasem byłam naprawdę niemiła dla niego, ale dzięki temu upewniłam się że nie będę kolejną zabaweczką dla Harrington'a. - Być może, tak? A może, nie? Nie mam zielonego pojęcia - Wzruszyłam jedynie ramionami na to wszystko. Ale żeby nie było, przestałam ciągnąć tak chłopaka po plaży i ponownie szłam tak jak trzeba. Niech on nas teraz gdzieś zabierze, bo dla mnie w sumie to wciąż było to jedno samo miejsce. Tylko mniej oświetlone przez, wyłączone światła w domkach obok. Odchyliłam głowę na chwilę i wróciłam wzrokiem na wszystko co nas otaczało, nie zabrałam nas na wodę, więc jednak nie jestem aż tak złym przewodnikiem czy coś.
- Billy...naprawdę się cieszę, że możemy spędzić czas po za pracą. Postarałeś się, nawet jeśli to był mój pomysł - Mruknęłam i zmrużyłam oczy, lubiłam się z nim drażnić, bez tego przecież nie ma zabawy. Puściłam jego rękę.
- Złap mnie, słodziaku - Stanęłam mu przed oczami i cmoknęła go w usta, mają nadzieję że go to jakoś rozproszy, a ja dostanę jakieś dodatkowe minuty do ucieczki przed chłopakiem. Nikt nie mówił, że to czysta gra, nie? Każdy ruch jest możliwy, nawet rozpraszanie chłopaka obok mnie.

Billy Harrington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED TUBYLEC W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ CHUDERLAK PRACA W HOTELARSTWIE BYK NIEJADEK Uprawiam przydomowy ogródek Uprawiam własne warzywka I LOVE YOU, BABY! DIGITAL LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS LIST W BUTELCE BAD HAIR DAY Don't disturb Okropne zatrucie Like a virgin
mów mi/kontakt
M.
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

Randka w miejscu pracy? Czemu nie? Dla niego to miejsce i tak było jak drugi dom, więc nie przejmował się tym. Ale następną randkę rzeczywiście spędzą gdzieś indziej, żeby się zbytnio nie przyzwyczaili do tego miejsca i nie pozwalali sobie potem na zbyt wiele podczas zmiany, chociaż nie miałby nic przeciwko małej schadzce w składziku na miotły. Ale minusem były kamery, więc jego kuzyni pewnie dość szybko domyśliliby się co robią z blondynką w czasie przerw, a to wolał zachować dla siebie. Dlatego koniec z randkami z miejscu pracy, ale najpierw niech skończą tą na której są obecnie.
— Chowanie zawsze jest w modzie. Nawet w naszym wieku. — stwierdził, uśmiechając się łobuzersko. Billy miał gdzieś ile ma lat, że przeżył już ćwierć wieku i wkrótce stuknie mu trzydziestka. Nic go nie powstrzymywało przed zachowywaniem się jak mały chłopiec, pochłaniając przy okazji duże ilości jedzenia. I tak nie było tego po nim widać. Miał tak dobre geny, że jeszcze przez parę lat będzie dobrze zbudowany, młody i przystojny jak nastolatek, kiedy wszyscy jego koledzy z liceum będą przypominać swoich dziadków. Jego zachowanie pewnie też się nie zmieni, bo po co? Oby tylko podchody do blondynki nie zajmowały mu tyle czasu. Czasem było mu przykro jak tak ignorowała go podczas pracy, a on tak ładnie się do niej uśmiechał i machał przez cały hol. — A jak się przewrócisz? Skąd wiesz, że dam radę Cię złapać? — zapytał, posyłając jej złowieszczy uśmieszek. Żartował, bo przecież złapie ją nie ważne co. Może trochę się spóźni i złapie ją nad samą ziemią, ale nie pozwoli jej dosłownie upaść. Aż takim chamem nie był, chociaż uwielbiał się z nią droczyć. Blondynka jednak postanowiła iść normalnie, więc nie musiał się o nią martwić
— Następnym razem ja Cię gdzieś zabiorę i od samego początku sam wszystko zaplanuję, więc wiesz. — zaśmiał się, poruszając brwiami. Tym razem ta randka była zasługą Charlotte, ale następnym razem i on się postara, żeby nie miała go za jakiegoś ciołka, który nie ogarnia randkowania. A wtedy może da mu szansę, zamiast go tak ciągle odrzucać i spławiać? Spojrzał na nią zaskoczony, czując jak puściła jego rękę. Koniec dobroci? Już miał się odezwać, ale poczuł jej usta na swoich i w pierwszej chwili go zamroczyło i stał w miejscu, nie wiedząc co się dzieje. W końcu jednak otrząsnął się z szoku i puścił się biegiem za nią, bo przecież nie da się tak łatwo, nie? Wyglądali teraz jak małe dzieci, ganiające się po podwórku i gdyby jego kuzyni go widzieli, pewnie popukaliby się w głowy. Przez chwilę dawał jej trochę forów, żeby nie podłamała się szybką porażką, ale w końcu ją dogonił i złapał mocno w pasie, przyciskając ją do siebie. — Mam Cię. Teraz proszę o nagrodę. — mruknął, przyglądając jej się uważnie.

Charlotte Cowen
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Pokojówka w miejscowym hotelu. Jeden strażak podbił jej serce.
25
170

Post

Więc jedynie co mi zostaje teraz to trzymanie chłopaka za słowo. W sumie jak będzie ta druga randka to wszystko wyjdzie całkowicie inaczej, może nawet i lepiej niż tylko chodzenie po plaży późną godziną. No i będzie miał więcej czasu na zaplanowanie tego wszystkiego. Chociaż jak dla mnie, możemy chodzić po plaży codziennie. Jak na razie mi się to chyba nie znudzi. Lecz jakby zabrał mnie w jakieś jego ulubione miejsce, też bym nie narzekała. W końcu mieliśmy się o wiele lepiej poznać, prawda? Chowanie się w naszym wieku jest dziwne, więc można to robić jedynie w momentach jak nikt nie patrzy. Chociaż tak naprawdę jego rodzina i tak będzie miała na nagraniu jak tutaj tak sobie biegamy po plaży. Dobrze, że tylko oni mają do tego dostęp i nikt inny, inaczej byłoby dziwnie tak pokazywać się przy innych znajomych z pracy. Wiedząc, że bawiłam się jak małe dziecko na plaży.
- Patrząc na to jak szybko łapiesz słodycze, mogę stwierdzić że masz dobry refleks - Uśmiechnęłam się jedynie na to. Była taka prawda. Naprawdę szybko łapał słodycze, więc mógł zrobić ten wyjątek i mnie tak złapać. Nawet jeśli ma to się stanąć przed samym dotknięciem piasku. W jakiś tam sposób mnie uratuje, prawda? No właśnie, więc o to się naprawdę nie musiałam bać. Billy mnie po prostu uratuje, jak jakaś księżniczkę z Disney'a. Tylko szkoda, że do żadnej nie pasowałam.
Szkoda, że nie potrafiłam szybciej biegać. Może dzięki temu by mnie jednak nie złapał. A tak nawet z dodatkowymi sekundami, przegrałam. A ja nie lubiłam przegrywać nawet jak biegaliśmy tak po tej plaży. Mógł się jakoś wywalić czy coś i dodać jeszcze dodatkowych minut, które tak chciałam. Krzyknęłam chyba na całą plażę jak złapał mnie w pasie. przez chwilę się skrzywiłam. Dobrze, że tego nie widział, ale uśmiech ponownie wrócił na moją twarz. Położyłam swoje zimne dłonie na jego, były bardziej cieplejsze niż te moje. Więc niech ma za karę lodowate ręce.
- A czy ktoś mówił, że będzie jakaś nagroda, Harrington? - Również mu się przyglądałam, naprawdę nie to rozbawiło, przecież nie mówiłam że coś dostanie jak mnie złapie. Nie zawsze są nagrody, chyba że mu tak bardzo mocno na niej jednak zależy, to może coś tam potem dostanie. A teraz? Niech będzie obrażony lub niezadowolony z tego powodu. Niech nauczy się cierpliwości, może to mu się przyda, kiedyś tam czy coś. Zarzuciłam swoje ręce na jego ramiona. Zmrużyłam oczy, a że było trochę zimniej to mocniej zbliżyłam się do chłopaka.
- Więc co teraz?

Billy Harrington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED TUBYLEC W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ CHUDERLAK PRACA W HOTELARSTWIE BYK NIEJADEK Uprawiam przydomowy ogródek Uprawiam własne warzywka I LOVE YOU, BABY! DIGITAL LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS LIST W BUTELCE BAD HAIR DAY Don't disturb Okropne zatrucie Like a virgin
mów mi/kontakt
M.
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

Zdecydowanie wolałby, żeby kuzyni nie obserwowali ich na każdym kroku. Rozumiał przypadkiem, ale nie specjalnie siedzieć na kamerach i go obserwować czy zachowuje się grzecznie. A był przecież grzeczny! Trzymał rączki przy sobie, nie pozwalał sobie na zbyt wiele i nawet robił jej pyszną kawę, żeby mogła sobie odpocząć. Nie wszystkich w pracy przecież tak rozpieszczał, więc powinna czuć się wyjątkowo.
— No wiadomo. Trenowało się tyle lat, że ma się ten refleks. — odparł, wzruszając ramionami, jakby to było nic takiego. Łapanie słodyczy. Gdyby mieli taką konkurencje na Olimpiadzie od razu by się zapisał i pewnie wygrywałby co roku, bo w tym nie ma sobie równych, nie? Słodycze przecież nie powinny lądować na ziemi. Nie wybaczyłby sobie, gdyby jakieś pyszne ciasteczko upadło na podłogę. Ale Charlotte również nie pozwoli upaść, chociaż nie była ciasteczkiem. No i ją łatwiej było uchwycić niż takie małe coś. Ale lepiej by było, żeby nie upadł na nią, bo jeszcze mógłby zrobić jej krzywdę swoją masą. Mięśniową oczywiście, bo ulańcem nie był.
No Billy nie pomyślał, żeby specjalnie się potknąć i przewrócić, dając jej tym samym więcej czasu na ucieczkę. Poza tym ile można się ganiać po plaży? Za bardzo go nakręciła tym buziakiem i po prostu chciał więcej, więc nic dziwnego, że tak szybko ją złapał. Bo po co miał czekać? Cieszył się ze swojej wygranej i czekał, a ta jedyne co zrobiła to zmroziła go swoimi zimnymi dłońmi. Podskoczył przez to z zaskoczenia.
— No skoro Cię złapałem to powinna być. — jęknął cicho niezadowolony, że nie dostał nawet buziaka w nagrodę. Jak mogła go tak zostawić bez niczego? A już żeby go zdekoncentrować to dostał. I gdzie tu sprawiedliwość? Westchnął ciężko, wydymając dolną wargę do przodu. No zasmuciła go niemiłosiernie. Postanowił się z nią trochę podroczyć, wziął ją na ręce i ruszył powoli w stronę wody, ściągając wcześniej buty. Dobrze, że nogawki miał podwinięte i ich nie zmoczy. Ale i tak nie zamierzał. Stanął tylko tak daleko, że zamoczył tylko stopy i zaczął podrzucać lekko blondynkę w ramionach, jakby chciał ją wrzucić do wody. — Masz ochotę na kąpiel? Woda wcale nie jest taka zła. — zapewnił, ze złośliwym uśmieszkiem. Woda nie była aż taka ciepła jakby chciał, ale dało się w niej wystać i nie krzywić się. A im dalej tym cieplej, więc nie powinna narzekać.

Charlotte Cowen
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Pokojówka w miejscowym hotelu. Jeden strażak podbił jej serce.
25
170

Post

Dlatego uważałam, że następna randka powinna być po za miejscem naszej pracy. Po za tym i tak już wszyscy wiedzieli, że brunet robi maślane oczka, więc nawet nie ma po co się ukrywać, tak na prawdę. Więc w pracy teraz jedynie na co będzie mógł liczyć to pocałunek w usta lub policzek. Chociaż widząc jego niezadowolenie teraz, pewnie nie będzie z tego wszystkiego zadowolony. Ale cóż w pracy musi jakoś wytrzymać, prawda? No właśnie, zawsze po pracy może dostać takiego prawdziwego całusa. Nawet jeśli będzie mi marudził, że chce takiego prawdziwego. - No właśnie - Więc naprawdę nie miałam czego się obawiać, nawet jeśli trenował na ciasteczkach. Chociaż mnie pewnie łatwiej złapać, byłam większa niż owe ciasteczko. Ale co ja tam mogłam widzieć, po za tym Billy miał mięśnie, więc musiał mieć siłę. Nawet jeśli cały czas coś podjada między przerwą, a samą pracą i po za nią. Czasem zastanawiałam się czy nie miał jakieś operacji żołądka czy coś. Ponieważ strasznie dużo je, nawet więcej niż goście w hotelu. Zawsze coś musi mieć przy sobie, aż dziwne że teraz nic nie ma. A może ma? Tylko nie chce się podzielić? Ale może to i tak lepiej, nie mogłam jeść dużo słodyczy. I tak już wystarczająco miałam podniesiony cukier w organizmie. Dodatkowo musiałam się sprawdzać oraz wprowadzać insulinę do swojego organizmu jak tylko źle się czułam, albo zbliżała się odpowiednia pora na to wszystko. Jedyną chyba wadą jest fakt, ze mam siniaki. A żeby nikt ich nie widział to robiłam je w miejscach gdzie nikt by tego nie widział. Może gdybym wcześniej o niej wiedziała, teraz nie musiałabym się aż tak mocno pilnować?
- Może następnym razem coś dostaniesz - Chciałam go jakoś pocieszyć, ale jak widać nie pocieszyło go to. Przez co było mi trochę głupio, ale w końcu był dużym chłopczykiem, nie? Nie takim jak Ethan, który czasem u niego spędzał czas na recepcji gdy on musiał się nim chwilowo zająć. W sumie jego też pewnie przekupuje słodyczami, bo zazwyczaj spokojnie jest. A z tego co zobaczyłam to mały był trochę jak Billy więc musiał być w centrum oraz dostać nagrodę za daną wygraną. Chociaż uroczo to wyglądało jak on się tak nim zajmował, kiedyś będzie dobrym tatą jak nie zasłodzi swojego dziecka na śmierć.
Nie spodobał mi się fakt jak wziął mnie na ręce, normalnie jak w stylu panny młodej. Na początku było zabawnie, machałam nogami, a on mnie niósł. Ale jak zobaczyłam gdzie to humor naprawdę szybko znikł. Przestałam się śmiać, nie chciałam wchodzić do tej zimnej wody. Nie jestem nim, żeby nawet nogi moczyć w takiej wodzie. Schowałam twarz w jego szyi, naprawdę nie chcę do tej wody. Zacisnęłam mocniej ręce, mając nadzieję że to jakoś mi pomoże. Jedynym rozwiązaniem na uratowanie się to chyba danie mu tą cholerną nagrodę. Dodatkowo takie porzucanie mnie, jedynie mnie bardziej wystraszyło. Może uważałam go za silnego, ale jednak no bałam się, że wpadnę i będę cała mokra. Zamykałam oczy za każdym razem jak tak mną podrzucał. Może gdyby to był piasek, to bym mniej się tego bała.
- Billy, dostaniesz nagrodę. Obiecuję, ale nie wrzucaj mnie do wody, proszę - Złapałam go za policzki, aby mógł spojrzeć w moje proszące oczka, mogłam zrobić prawie wszystko czego chciał. Tylko żeby nie wrzucał mnie do wody, nie mogłam teraz zachorować, chociaż patrząc na to że jestem bez żadnej bluzy to mogę jednak serio chora. Lecz lepiej aby mnie przewiało niż jakbym miała być cała mokra. Po za tym lubiłam plażę, wodę lecz w tym momencie naprawdę nie chciałabym trafić na taflę wody. Wiedziałam, że to specjalnie wszystko robił, ponieważ nie dostał głupiej nagrody. Tylko nie sądziłam, że posunie się do takich rzeczy.
- Co chcesz za wygarnę? - Mogłam nawet upiec ciasto dla niego, tylko żeby na to poszedł. Westchnęłam naprawdę zrezygnowana tym wszystkim. Jeśli tak zawsze będzie, to życzę sobie szczęście. Nie lubiłam jak tak wrednie się uśmiechał w moją stronę, a co dopiero jak robił takie rzeczy. Będę musiała go jakoś wychować, na takiego bardziej grzecznego Harrington'a. Inaczej to skończy się jedynie na ciągłych przegranych trudach walczenia z nim. Meh, nawet jestem skłonna dać prawdziwy pocałunek, ale niech już nas zabierze z wody i pójdzie grzecznie na piasek. W tej chwili nawet wejście na drzewo jest fajniejsze.

Billy Harrington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED TUBYLEC W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ CHUDERLAK PRACA W HOTELARSTWIE BYK NIEJADEK Uprawiam przydomowy ogródek Uprawiam własne warzywka I LOVE YOU, BABY! DIGITAL LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS LIST W BUTELCE BAD HAIR DAY Don't disturb Okropne zatrucie Like a virgin
mów mi/kontakt
M.
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

No Billy nie był zbyt dyskretny z tymi maślanymi oczami i chyba wszyscy wiedzieli, że lata za Charlotte jak głupi. Nawet jego kuzyni widzieli wszystko na kamerach, więc nie ukrywał się z tym. Bo i po co skoro już wszyscy wiedzą? Jakby to byli tylko kuzyni jeszcze by się z nimi dogadał, żeby zachowali dyskrecję. A tak cały personel wiedział i czasem robili sobie z niego żarciki jak tylko blondynka przeszła obok, a on wodził za nią wzrokiem jak głupek. No nie umiał inaczej, chociaż bardzo się starał. Najwidoczniej nie była to jego mocna strona. Jakby go ktoś zapytał pewnie wszystko zaraz by wyśpiewał, nie licząc tych naprawdę ważnych tajemnic. Je zatrzymywał dla siebie, bo sam nie chciałby, żeby jego najmroczniejsze sekrety wyszły na światło dzienne. Nawet słodyczami nikt by go nie skusił, chociaż one były jego Piętą Achillesową. Za głupiego batona wskoczyłby tu i teraz do lodowatej wody.
— Po co czekać do następnego razu? — zapytał, wywracając oczami. Billy nie znosił czekać. Był bardzo niecierpliwym człowiekiem, a jak się już na coś napalał musiał to dostać jak najszybciej. Jak dziecko. Dlatego tak dobrze zajmował się małym Ethanem. Mimo różnicy wieku, wzrostu i tak dalej byli do siebie bardzo podobni. Uwielbiał się nim zajmować kiedy tylko Katie była zajęta gotowaniem, bo on na recepcji miał bardzo dużo wolnego czasu. Praktycznie większość czasu siedział i zbijał bąki, więc nie było to dla niego problemem, a chyba lepiej zająć się czymś pożytecznym jak opieka nad małym Harringtonem niż oglądanie seriali na Netflixie, co i tak robił zaraz po powrocie do domu. Leniuch z niego totalny, a taki mały szkrab przynajmniej zmuszał go do aktywności fizycznej. Biegali razem po holu czy zabierał go na obchód, żeby rozprostować nogi krótkim spacerem po całym obiekcie. Co chwila wymyślał mu nowe zabawy, żeby dzieciak się nie nudził i wiedział, który wujek jest najfajniejszy. Hyhy. A słodycze to tylko dodatek, bo skoro oboje je uwielbiali to czemu mieliby sobie odmawiać? Wszystkie kalorie i tak spalali podczas biegania, więc nie zamienią się w toczące się kulki.
Biorąc ją tak na ręce chciał się tylko trochę powygłupiać. Ale równie dobrze mógł ją przerzucić przez ramię i po prostu wskoczyć do wody, mocząc ich oboje aż do suchej nitki. Ale tak było lepiej, bo mógł obserwować jej reakcje. Ucieszył się, widząc jak macha nogami, ale po zrozumieniu dokąd to wszystko zmierza wtuliła twarz w jego szyję. Czuł na niej jej gorący oddech.
— No skoro obiecujesz... — odparł po chwili wpatrywania się w jej proszące oczy. No nie mógł jej tak długo męczyć, skoro go tak ładnie prosiła. Ale tak na serio nie chciał jej wrzucić do wody. Jeszcze by mu się bidulka przeziębiła i nie widziałby jej w pracy przez dwa tygodnie, a tego by nie przeżył. Kilka dni dawał radę, ale potem robiło mu się nudno, a nie będzie przecież podrywał innych panien bo tej jego nie było w pracy. Chociaż kusiły, oj kusiły go te krótkie sukienki i skąpe stroje kąpielowe. Czasem zatrzymywał dłużej wzrok na tych długich nogach, zgrabnych pośladkach i głębokich dekoltach, palnął jakimś głupim tekstem, ale nigdy nie posuwał się dalej. Póki latał za Charlotte wolał nie spotykać się z innymi dziewczynami, nawet jeśli bardzo miał na to ochotę. Był w końcu mężczyzną, który wcześniej każdą noc spędzał z inną panną. Na swojej liście miał większość dziewczyn chodzących z nim do liceum. Jedynie kujonki nie umiejące rozmawiać z facetami i świętoszki z Klubu Czystości potrafiły oprzeć się jego urokowi, ale z takimi akurat nie miał ochoty się zadawać. Chociaż jedną prawie zdobył, ale przeszła mu ochota jak kazała mu się najpierw modlić przez pół godziny o wybaczenie grzechów. Ughh... wciąż miał złe wspomnienia związane z tamtym dniem. Tamten Billy wciąż z nim był, ale jakby uśpiony. Może tak zostanie i nigdy nie wróci? Albo czeka na odpowiednią porę, a na razie sobie odpoczywa i zbiera siły? Nie wiadomo.
— Hmmm... pomyślmy... — zamyślił się na chwilę, wracając na piasek i ostrożnie postawił ją na ziemi. Ciasto go kusiło, bo przecież ten chłop by tylko jadł i jadł, ale to nie była nagroda, której oczekiwał i ona dobrze o tym wiedziała. Tyle razy bawił się z nią w gierki i był już nieźle sfrustrowany, tym bardziej po tym szybkim pocałunku zanim zaczęła od niego uciekać. Uznał, że koniec zabawy w kotka i myszkę. Musiał wziąć sprawy w swoje ręce. Położył dłonie na jej biodrach, gładząc je delikatnie opuszkami palców. Wpatrywał się w nią dosłownie jak w obrazek. Oddech mu przyspieszył, a serce waliło w piersi jakby chciało się z niej wyrwać. Nachylił się nad nią i na początek delikatnie musnął jej usta swoimi, żeby po chwili wpić się w nie składając na nich namiętny pocałunek. Rozkoszował się ich smakiem i miękkością, ssąc powoli jej dolną wargę. Nie obchodziło go już nic. Nawet to, że stopy mu marzną, pokryte jedynie piaskiem, który przykleił się do nich zaraz po wyjściu z wody. Robił to na co miał ochotę, więc Charlotte nie ma co liczyć na to, że uda jej się go wychować. Zamierzał pozostać sobą, nie ważne co, a jeśli się komuś coś w nim nie podoba to trudno. Jego problem. Blondynka musiała zaakceptować go takiego jakim był, a jeśli nie, powinna od razu mu o tym powiedzieć, żeby nie tracił czasu. Nie zamierzał się zmienić nawet dla niej.

Charlotte Cowen
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Pokojówka w miejscowym hotelu. Jeden strażak podbił jej serce.
25
170

Post

Może i nie był zbyt dyskretny, ale w sumie dzięki temu jesteśmy teraz, gdzie jesteśmy. Więc czasem takie oczka przydają się do pewnych spraw. Nawet jeśli ma się taką, a nie inną reputacją na swój temat w pracy. Po za tym dobrze wiedziałam na co się jednak piszę. Chodziłam do tej samej szkoły co Harrington, a tam plotki jeszcze szybciej potrafiły się roznieść niż w takim hotelu. Więc naprawdę wiedziałam na co się piszę, nawet jeśli wszyscy wokół mówili że jestem jedynie chwilą dla niego. Dodatkowo chłopak naprawdę się starał, przy mnie był po prostu zupełnie inny. Może to zagranie na uczuciach głupiej pokojówki. Ale jak na razie nie przeszkadzało mi to, nawet podobał mi się ten zupełnie nowy Billy, chociaż czasem widać nadal tego samego chłopaka z liceum. To jednak daje mu szansę, prawda? No właśnie.
- Żebyś nauczył się cierpliwości, słodziaku - Nie było w tym nic złego, ale jednak dla niego było to ciężkie. Więc trochę się nauczy, cierpliwości. Po za tym i tak ją ćwiczył przy ciągłym zapraszaniu mnie na randkę. I co? Popłaciło mu się to, teraz w końcu ma upragnioną randkę ze mną. Każdy chyba teraz wygrał i był zadowolony z tego wszystkiego. Chociaż nie powiem lubiłam tego dziecinnego Billego, który zawsze robił zabawne miny gdy coś mu się nie udało. Albo po prostu tego nie dostał, tak jak tego zapragnął.
Ulżyło mi jak zabrał nas z tej okropnej wody, chociaż pewnie przez te takie stanie to on zachoruje szybciej niż ja sama. Bo głupia też jednak była, ponieważ nie miałam przy sobie nic aby zakryć się przed zimnem. A potem chora, bo słaby organizm i takie tam. Westchnęłam uspokojona, jak tylko moje nogi dotknęły pisaku. Tak było o wiele lepiej, naprawdę. Tak jak myślałam, wybrał pocałunek. Więc ciasto zostanie na kiedy indziej, jedynie zarzuciłam ręce na jego ramiona, a palce wplątałam w jego loczki. Gdy się całowaliśmy, bawiłam się nimi. Chociaż tak, przez chwilę było o wiele cieplej oraz przyjemniej. Czasem nawet bardziej naciskałam na niego, aż oboje musieliśmy się od siebie oderwać, aby wziąć oddech. Po udanej randce Billy chciał mnie odprowadzić do mojego domku, ale w ostateczności jedynie dałam go namówić, aby poszedł ze mną tylko połowy drogi. Nie chciałam, aby po takich godzinach chodził sam, a ja sobie dam radę sama dojść na swojego mieszkanka. Nawet jeśli nie wypada iść samej o takich godzinach.

2x z/t Billy Harrington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED TUBYLEC W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ CHUDERLAK PRACA W HOTELARSTWIE BYK NIEJADEK Uprawiam przydomowy ogródek Uprawiam własne warzywka I LOVE YOU, BABY! DIGITAL LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS LIST W BUTELCE BAD HAIR DAY Don't disturb Okropne zatrucie Like a virgin
mów mi/kontakt
M.
ODPOWIEDZ