Część turystyczna wyspy
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
168

Post

Stara zasada wędrówki po barach głosi, że nikt normalny nie decyduje się na całonocne koczowanie w jednym, określonym barze. No bo gdzie w takim scenariuszu zabawa, jakiś element zaskoczenia? Równie dobrze można od razu odmówić wyjścia na piwo, zostać panem marudą i zniszczyć wszelką dobrą zabawę. Zarówno o Tonym, jak i o Johnnym (k*rwa, oni się trochę rymują) można powiedzieć wiele złego, ale na pewno nie to, że są marudnymi panami. Oni kochają zabawę do białego rana! Nawet jeżeli na drugi dzień troszkę im się umiera, ale to już taka konsekwencja życia i Collins troszeczkę się szczyci tym, że w końcu to zrozumiał. Zarówno jeden jak i drugi nie zamierzali kończyć tego spotkania, dlatego najpierw ewakuowali się do wciąż otwartego marketu, gdzie zgarnęli dodatkową butelkę alkoholu, a następnie tanecznym krokiem przeszli przez rozświetloną ulicę, pełną roześmianych ludzi, muzyki i zapachów, a następnie skręcili w stronę plaży.
Kiedy tylko muzyka stosunkowo ucichła, Collins rozejrzał się po piaszczystym brzegu oceanu, a następnie zerknął na swojego kumpla.
-Kto ostatni na leżakach, ten sika na siedząco – troszkę mu się plącze język, ale w sumie powiedział to stosunkowo wyraźnie, a następnie nawet nie czekając na odpowiedź kumpla, czym prędzej pobiegł w stronę rozstawionych niedaleko plastikowych leżaczków. Czy doobiegł pierwszy? Być może, ale szczerze mówiąc wątpię, bo nagle spojrzał w bok i zobaczył zgaszony neon sklepu z wszelkimi akcesoriami do pływania. W jego głowie zaczęły pojawiać się kolejne pomysły na to, za co mógłby się przebrać. Niestety, kiedy pociągnął za klamkę, sklep okazał się zamknięty. No tak, zgadliście – zgaszone światła, kraty na oknach nic nie sugerowały Tony'emu, dopiero zamknięte drzwi sprawiły, że chłopaczyna zwątpił.
Johnny Vázquez
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! THE CHOSEN ONE SINGIEL WŁASNY BIZNES BLIŹNIĘTA
mów mi/kontakt
Patuś
a
Awatar użytkownika
Otwarty na nowe zajomości koleżka z bardzo zdrowym podejście do życia. Nigdy nigdzie mu się nie śpieszy, stara się korzystać z życia jak tylko może. Kręci też drineczki w 'Grill & Chill' na plaży. Piña Colada, Mojito, Tequilla Sunrise a może Krwawa Mary? Nazwij tylko drinka a Johnny sprawi, że stanie się on Twoim nowym ulubionym.
30
182

Post

Każdy kto znał tą dwójkę, bardzo dobrze wiedział, że w połączeniu są chodzącą imprezą. Niezależnie gdzie, jak i kiedy, oni byli gotowi na balety. Johnny uwielbiał spędzać czas z Tonym. Zawsze potrafił znaleźć jakiś kolejny głupi pomysł, który bez przemyślenia oboje realizowali od strzału. Czasami zastanawiał się, jak to możliwe, że Collins jest psychoterapeutą. W końcu kiedy spędzał czas z Johnnym potrafił być skończonym idiotą. Nie potrafił sobie wyobrazić przyjaciela przesiadującego w swoim gabineciku z poważną miną, wysłuchującego problemów innych ludzi. Może kiedyś powinien sam zapisać się na sesje i przekonać się na własnej skórze. Może ktoś w końcu powiedziałby mu jak żyć i naprostował jego bezmyślną głowę.
Z baru udali się prosto do sklepu, bo przecież uzupełnienie alkoholowych zapasów było w tamtym momencie priorytetowe. Kto mógłby się zapytać, co się stało z wielką butelką Tequili, która kupili jeszcze w barze. Cóż.. w końcu nie mogli iść do sklepu o suchym pysku.
Gdy już znaleźli się na plaży Johnny rozglądnął się wokół siebie, by ocenić sytuację. Był w stanie zauważyć jeszcze kilka pojedynczych osób chodzących bez celu i dwie zakochane pary na romantycznym spacerze. Oprócz tego, miejsce wydawało się już dość opustoszałe. Kto ostatni na leżakach, ten sika na siedząco - odbiło się echem w jego pijanej głowie i nim zdążył przetrawić te słowa Tony już biegł w stronę leżaków - O nie, tak nie będzie - krzyknął do przyjaciela i ruszył przed siebie. Miał wrażenie, że idzie mu świetnie. Że porusza się z prędkością światła. Że już nic go nie zatrzyma. I się przeliczył. Nagle poczuł, że traci grunt pod nogami a do ust nasypuje mu się masa piachu. Tak tak, Johnny właśnie zaliczył glebę. - Mierda - rzucił poirytowany po hiszpańsku i zaczął otrzepywać łapy z piachu. Pluł małymi kamyczkami na lewo i prawo gdy zorientował się, że to przecież on niósł cały ich alkohol w reklamówce. - Nie nie nie nie nie - spanikował panicznie rozglądając się za prowiantem. Gdy tylko zauważył reklamóweczke i całą jej zawartość tuż obok jego tyłka w idealnym stanie, odetchnął z ulgą. Co jak co, ale zmarnowania alkoholu nigdy by sobie nie wybaczył. Nigdy.
Dopiero po chwili zorientował się, że jest jedyna osobą przy leżakach. Gdzie on jest do cholery - powiedział sam do siebie w myślach i zaczął intensywnie rozglądać się za kumplem, by już po chwili zauważyć jego sylwetkę grzebiącą przy sklepie z akcesoriami do pływania. - Tony! - krzyknął wymachując rękami, jednak bez skutku. Chwiejnym ruchem pozbierał się z podłogi i ruszył jego stronę.
- Przegrałeś lamusie. Ba, nawet nie dobiegłeś, więc zamiast na siedząco sikasz na leżąco - mówił będąc coraz bliżej - Co ty w ogóle robisz, przecież zamknięte. Popływać ci się zachciało? - wyśmiał kumpla po czym delikatnie poklepał go po plecach.

Tony Collins
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 10 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! O gołębim sercu - za pomoc z grafiką! Pomocne skrzydło - za pomoc z grafiką! Jaka to melodia? Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku F.W.B - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Największy przegryw 2020 Głuptas 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE Novel Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP HI I JUST MET YOU TEXT ME! Bestseller SCENARZYSTA NA DOROBKU BOGATE CV I love my children MAN UP! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer SINGIEL WIELBICIEL SUSHI Kawa najlepiej smakuje w łóżku Mam czarny humor Znam na pamięć The Big Bang Theory Kocham naleśniki Codziennie potrzebuję solidnego śniadania Lubię zapach damskich perfum Podjadam po północy Nie mogę żyć bez masła orzechowego Mam mocną głowę Chodzę na siłkę PIJAM WÓDKĘ PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW WYSPORTOWANY CZARNA OWCA ryzykant SEKSOHOLIK PEWNY SIEBIE IMPREZOWICZ DZIWAK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH JESTEM GRYFONEM WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI WIERZĘ W JEDI ZNAM 2 JĘZYKI LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Czuję motyle w brzuchu I LOVE YOU, BABY! Kajdany miłości UGLY NAKED GUY NO REGRETS! GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SO HIGH! RUPAUL'S DRAG RACE Odlotowe Agentki PARA PAPARA PAPA OOO OOO You Shouldn't Kiss Me Like This superhero #*&!@%^ help me, i'm poor I'm a DJ baby! Run, eat and run! DANCING QUEEN SING A SONG A TY CAŁUJ MNIE! HAPPY BIRTHDAY! DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET FRIENDZONE IT WAS AN ACCIDENT! HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM BEACH BITCH I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN ROBINSON CRUSOE SURPRISE! CAKE BOSS GAME MASTER THANK YOU FROM THE MOUNTAIN Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kasik#0245
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
168

Post

Tony chyba naprawdę był pijany, bo szczerze mówiąc,to dopiero kiedy Johnny przydreptał pod sklep i streścił Collinsowi przebieg wyścigu, to ten mruknął krótkie "ah!". Biedny Anthony totalnie zapomniał o konkursie, a teraz jego kumpel sobie wyobraża różne dziwne rzeczy. No cóż, trudno! Szanowany psychoterapeuta był zajety próbą otworzenia drzwi prowadzących do sklepu, które wciąż niezłomnie były sobie zamknięte. Niedawno Tony słuchał podcastu, w którym jakaś guru życia twierdziła, że jeżeli naprawdę chcemy zobaczyć zmianę w swoim otoczeniu, to musimy się ostro na niej skupić. Im bardziej Tony się skupiał, tym większe czuł rozczarowanie. Nawet nie próbuję sobie wyobrazić, jakie rozczarowanie czuje jego matka, podczas gdy syn biega pijany po plaży i próbuje włamać się do sklepu tylko po to, by popływać sobie w oceanie w stroju małej syrenki.
-Chyba nic z tego- przyznał z wyraźną dozą rozczarowania w głosie, po czym machnął w stronę oceanu i leżaczków-Chodź, idziemy dalej po czym bez słowa zaczął kierować się w stronę leżaków. Swoją drogą na plaży już trochę pizgało, ale podejrzewam, że Tony był wystarczająco pijany, by nawet tego nie poczuć. Zamiast tego, chłopak zaczął kopać w piasek, rozsypywać go i co jakiś czas pluć (najwyraźniej wiatr wiał tak, że kopnięty piasek lądował na jego twarzy).
-No dobra, mamy (wódkię) tequilę, mamy leżaczki. Czegoś nam brakuje – Rozumu?-Muzyki! – Ja nadal twierdzę, że rozumu. Tony przez chwilę rozkminiał w której kieszeni ma telefon i czy cokolwiek usłyszą będąc tak blisko oceanu, ale po krótkiej chwili tej rozkminy, jego myśli znów powędrowały gdzieś indziej-Musimy się napić, a potem jak już się napijemy, Ty zadzwonisz do tej swojej Carli – Tony najwyraźniej nie zna zasady "Pijesz, nie pisz". Dlaczego uznał to za idealny pomysł? Telefon w środku nocy? Szczerze mówiąc Tony był jednym z tych, którzy byli prawdziwie przekonani, że każdego czeka wielka miłość. Może to jest wielka miłość jego kumpla? No dobra, przynajmniej jakiś wstęp! -No pomyśl sam! Niezależnie od wszystkiego- od tego co do niej czujesz, albo i nie czujesz, powinieneś być z nią szczery. Bo inaczej tylko przeciągasz nieuniknione. Rozpieprzy się to potem, albo teraz. Może lepiej teraz? Może akurat coś z tego będzie?- Chociaż jego tok rozumowania zdradzał pewne oznaki logiczności, Tony był tak pijany, że na pewno trudno było teraz słuchać jego rad. Wystarczającym dowodem jest to, że kolejne zdanie jakie padło z jego ust to było-Okej, pijemy? No i tyle w kwestii rozsądku, logiki i czegokolwiek więcej.
Johnny Vázquez
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! THE CHOSEN ONE SINGIEL WŁASNY BIZNES BLIŹNIĘTA
mów mi/kontakt
Patuś
a
Awatar użytkownika
Otwarty na nowe zajomości koleżka z bardzo zdrowym podejście do życia. Nigdy nigdzie mu się nie śpieszy, stara się korzystać z życia jak tylko może. Kręci też drineczki w 'Grill & Chill' na plaży. Piña Colada, Mojito, Tequilla Sunrise a może Krwawa Mary? Nazwij tylko drinka a Johnny sprawi, że stanie się on Twoim nowym ulubionym.
30
182

Post

Johnny wcale nie chciał odpuszczać próby dostania się do sklepu z akcesoriami. W końcu skoro już przytaszczył twój piękny tyłem pod same drzwi, to niech, chociaż ma szanse się do niego włamać jak kulturalny człowiek i pożyczyć jakieś rzeczy do pływania - Tooooony lamusie - krzyknął za kumplem, żeby ten wcale nie oddalał. - Chodź tu kurwa. Wiem jak się tam dostać, widziałem na filmach! - Może i widział, jednak jego głupie pomysły w połączeniu z alkoholem, który przelewał się litrami w jego żyłach wcale nie zwiastował nic dobrego. Rozglądnął się dookoła w poszukiwaniu jakiegoś pokaźnych rozmiarów kamienia. Swoim profesjonalnym okiem analizował głaz pod nogami aż gdzieś w oddali zobaczył ten jedyny, odpowiedni, idealny kamerdolec. Chwiejnym krokiem wrócił pod drzwi sklepu z akcesoriami gotowy, by z całej siły cisnąć głazem w okno. - Show time - powiedział sam do siebie, po czym wziął wielki zamach. W ostatniej chwili zauważył, że drzwi od zaplecza sklepu są delikatnie uchylone. - Niemożliwe.. - rzucił pod nosem i podbiegł upewnić się, czy aby na pewno nie miał omamów. Wszystko było z nim w porządku a drzwi faktycznie wydawały się delikatnie otearte - TONY DEBILU RUSZ TU DUPE - krzyknął za przyjacielem i nie czekając, aż ten łaskawie tam przyjdzie postanowił wejść do środka.Powoli pociągnął za klamkę i po kilku sekundach już był w środku. - Łooo - rozglądnął się, podziwiając ten cudowny asortyment, który właśnie miał przed sobą. Wszystko na wyciągnięcie ręki. Wydał z siebie cichy pisk a jego dłonie zaklaskały w tylko jemu znany rytm. Był podekscytowany bardziej niż dziecko na gwiazdkę z samego rana widząc górę prezentów. Przeszedł w głąb sklepu a jego uwagę złapał najpiękniejszy strój rekina, jaki widział ten świat. Oczy mu się zaświeciły a przez ciało przeszedł wręcz przyjemny prąd - Oh Dios mío - przeżegnał się z niedowierzania i pobiegł w jego stronę ile sił w nogach. Co prawda strój znajdował się na dziale dziecięcym i na pierwszy rzut oka mógł wydawać się nieco za mały, jednak to nie stanowiło najmniejszego problemu dla Johnnego. Szybko zrzucił z siebie ubrania zostawiając jedynie bokserki i czym prędzej chciał wbić się przebranie rekina. Po usilnej walce na podskoki, stękania i używania nadludzkiej siły w końcu stanął na równe nogi zadowolony z faktu, że jakimś cudem się w to zmieścił. - Tony, no w końcu!!! - zaklaskał w dłonie, gratulując mu pojawienia się na imprezie. - Bierz co chcesz i lecimy pływać - zalecił podekscytowany i ruszył w poszukiwaniu motylków na ręce. W końcu jak się bawić to na całego.

Tony Collins
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 10 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! O gołębim sercu - za pomoc z grafiką! Pomocne skrzydło - za pomoc z grafiką! Jaka to melodia? Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku F.W.B - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Największy przegryw 2020 Głuptas 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE Novel Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP HI I JUST MET YOU TEXT ME! Bestseller SCENARZYSTA NA DOROBKU BOGATE CV I love my children MAN UP! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer SINGIEL WIELBICIEL SUSHI Kawa najlepiej smakuje w łóżku Mam czarny humor Znam na pamięć The Big Bang Theory Kocham naleśniki Codziennie potrzebuję solidnego śniadania Lubię zapach damskich perfum Podjadam po północy Nie mogę żyć bez masła orzechowego Mam mocną głowę Chodzę na siłkę PIJAM WÓDKĘ PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW WYSPORTOWANY CZARNA OWCA ryzykant SEKSOHOLIK PEWNY SIEBIE IMPREZOWICZ DZIWAK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH JESTEM GRYFONEM WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI WIERZĘ W JEDI ZNAM 2 JĘZYKI LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Czuję motyle w brzuchu I LOVE YOU, BABY! Kajdany miłości UGLY NAKED GUY NO REGRETS! GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SO HIGH! RUPAUL'S DRAG RACE Odlotowe Agentki PARA PAPARA PAPA OOO OOO You Shouldn't Kiss Me Like This superhero #*&!@%^ help me, i'm poor I'm a DJ baby! Run, eat and run! DANCING QUEEN SING A SONG A TY CAŁUJ MNIE! HAPPY BIRTHDAY! DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET FRIENDZONE IT WAS AN ACCIDENT! HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM BEACH BITCH I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN ROBINSON CRUSOE SURPRISE! CAKE BOSS GAME MASTER THANK YOU FROM THE MOUNTAIN Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kasik#0245
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
168

Post

Szczerze mówiąc, to zdemotywowany Tony był już gotów odpuścić całą akcję włamywania się do sklepu. Trudno! Najwyraźniej będą musieli kąpać się w nudnych ciuchach, albo po prostu bez nich. Jednak kiedy Tony usłyszał argument Johnny'ego, to skierował się znów pod sklep. Skoro jego kumpel miał pomysł na to, jak dostaną się do środka, to Anthony'emu nie pozostaje nic innego jak po prostu zaufać kumplowi. Johnny Vázquez przywraca wiarę w głupie plany niezmiennie od 1990 roku. Zdecydowanie chłopak powinien rozważyć karierę typka, który odpisuje w "Przyjaciółce" na pytania czytelników.
-No niby jak? – zapytał zaczepnie, kiedy był już na tyle blisko by jego Johnny go usłyszał. Szczerze mówiąc, to Collins nigdy nie wziął pod uwagę użycie kamienia, a teraz kiedy jego pijany kumpel to zasugerował, Tony czuł pewnego rodzaju zazdrość spowodowanątym, że samemu wcześniej na to nie wpadł. Przecież mógłby wpaść na to, prawda? Po prostu mu się nie chciało. No bo to nie jest tak, że był za mało kreatywny. Collins zasłonił uszy, spodziewał się, że już za chwilę zawyje alarm, ale Vázquez najwyraźniej w ostatniej chwili zmienił plan i pobiegł gdzieś wzdłuż budynku. O co chodzi? Czy on na pewno pił to samo co Tony, a może faszerował swoje szoty lekami na ADHD? Dlaczego się nie podzielił z kolegą?!
-O co chodzi? – zapytał dramatycznie Tony, następnie ruszył w ślad za kumplem, dopiero kiedy dotarł na miejsce zobaczył otwarte drzwi-EJ JOHNNY TU SĄ OTWARTE DRZWI! CHODŹ NA ZAPLECZE! – krzyknął głośno stojąc przed drzwiami, a następnie wszedł do środka i wpadł na kumpla-A, tu jesteś. Znalazłem wejście – oświadczył na tyle trzeźwym głosem, na jaki tylko go było stać pomimo tych kompromitujących okoliczności, a następnie rozejrzał się po sklepie i wydał z siebie podobny dźwięk pełen podziwu. Kiedy Tony zaczął przeglądać asortyment sklepu, to miał ostrą rozkminę i dylemat w wyborze stroju – z jednej strony chętnie przebrałby się za konika morskiego, ale z drugiej strony strój rozgwiazdy też był całkiem interesujący. W końcu Tony też zaczął się rozbierać i po chwili wbił w strój konika morskiego, do którego dorobił sobie biustonosz małej syrenki. W takim stanie zaczął szukać koła ratunkowego, bowiem w jego głowie pojawiła się wyjątkowo trzeźwa myśl, że może lepiej się zabezpieczyć. W takiej kreacji postanowił poczekać na kumpla, który najwyraźniej jeszcze czegoś szukał.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! THE CHOSEN ONE SINGIEL WŁASNY BIZNES BLIŹNIĘTA
mów mi/kontakt
Patuś
a
Awatar użytkownika
Profesor medycyny, neurochirurg, autor publikacji i książek w tematyce swej specjalizacji. Pochodzi z Anglii, ale obecnie mieszka tu na stałe i współpracuje z miejscowym szpitalem.
45
185

Post

Mia Walker

Chwila wytchnienia. Kieliszek z kolorowym drinkiem. Piękna pogoda. Znajomy profesor z uczelni. Na deser zupełnie niezobowiązujące rozmowy, przeplecione anegdotkami z uczelni, ale też szpitala. No co tu mogłoby pójść źle? Dwóch panów w średnim wieku, po których nikt nie spodziewałby się już niczego szalonego, czy nie odpowiedzialnego. Do tego widać było, że bogaci, zatem po logice pewnie żony gdzieś szalały na zakupach, a dzieci? Wydawały ciężko zarobione ojcowskie pieniądze z szerokim uśmiechem na pyszczkach. Zdecydowanie sielanka i luksus... gdyby nie to, że cały ten idealny obrazem został w jednej, dosłownie jednej chwili zepsuty!
Cóż takiego strasznego się stało? Cathal wraz ze swoim towarzyszem wracali z lekkiego lunchu, planując ułożyć się wygodnie na łóżkach na plaży i tam lenić się i rozmawiać dalej. Nieśli ze sobą swe kolorowe drinki i nie zwracali zupełnie uwagi na otoczenie. Piękne młode ciała kobiet i tak były już poza ich zasięgiem. Niby bogaci... ale nie aż tak by kupić zainteresowanie najpiękniejszych z pań. Zresztą nie oszukujmy się. Nie byli ani aktorami, ani nawet politykami. Dwóch wykładowców lekarzy? Nie. To zdecydowanie nic podniecającego, ani atrakcyjnego! Pewnie dlatego też nie spodziewał się, że młoda dziewczyna będzie lecieć na niego... dosłownie lecieć.... Tak jak w jednej chwili szli spokojnie i już prawie doszli do swoich miejsc, tak nagle dziewczę wpadło na Cathala, a jego śliczny kolorowy drink wylądował na nim. No tego się nie spodziewał i był zbyt kulturalny by jakoś chamsko czy bardziej dosadnie to skomentować. Zamiast tego pomógł dziewczynie wstać i upewnił się, że nic jej nie jest!
-Nic pani nie jest? Przepraszam. Nie zauważyłem, że pani biegła. Bardzo przepraszam. - nauczony doświadczeniem wiedział, że kobietę lepiej przepraszać... nawet jeśli to ona zawali! Ot tak dla świętego spokoju własnego! Nie ważne kto zawali! To facet jest zawsze winny! Tak mawiała babcia!
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! MEDYCYNA KOCIARZ Gram na fortepianie
mów mi/kontakt
Sherlocked
a
Awatar użytkownika
Adoptowana studentka biochemii, która dostała mieszkanie od rodziców, na życie zarabiając jako kelnerka w jednej z restauracji. Ma kapryśnego kota imieniem Luna, głowę pełną szalonych pomysłów i chaos w życiu, nad którym udaje jej się zapanować jedynie dzięki Billy'emu, któremu już dawno oddała serce na wyłączność.
23
165

Post

W ciepłe dni, które oczywiście były tutaj tak często, że niekiedy ciężko było przypomnieć sobie te chłodniejsze, Mia lubiła zaszyć się w jakieś uroczej restauracji, oddając się przyjemności picia orzeźwiającego, oczywiście bezalkoholowego drinka. Och, już ona sobie ładnie odbije, kiedy w końcu skończy dwadzieścia jeden lat i będzie legalnie mogła kupić swój pierwszy alkoholowy napój. Czy to zasługiwało na celebrowanie? Jak najbardziej!
Z racji tego, że nie chciała siedzieć u siebie w pracy, w której i tak siedziała zdecydowanie zbyt długo, uznała, że znacznie lepiej będzie pójść gdzie indziej. Zniżki zniżkami, ale jakoś dziwnie dla niej wyglądało picie w miejscu pracy. Niekomfortowo było być bowiem obserwowanym przez współpracowników.
Po tym, jak kupiła kolorowy napój (uwielbiała kolory, zawsze to one przyciągały jej uwagę), odbierając go z uśmiechem, postanowiła udać się na plażę, bo przecież każdy wiedział, że tam wszystko smakowało lepiej, niż w lokalu. Jasne, były piękne, ale to chodziło o inną atmosferę.
Co ją podkusiło, żeby na piach pobiec? A tego to nie wiedział nikt, zapewne i sama dziewczyna.
Niemniej to zrobiła, by ostatecznie na kogoś wpaść. Cóż, to było do przewidzenia, ostatecznie inni ludzie też tutaj byli.
Odbiła się od ciała, upadając na piach. Ktoś mógłby pomyśleć, że tym przejęła się najbardziej. Nie, zdecydowanie nie. Ona o wiele bardziej przeżyła fakt, że straciła picie, na które wcale nie mogła sobie aż tak zawsze pozwolić. No nic, może uzbiera się więcej z napiwków, które dostawała w pracy.
-Uh.. przepraszam. Nie tak to miało wyglądać - skrzywiła się, spoglądając na mężczyznę, który był w jej napoju. Ciekawe, czy był smaczny. W sensie napój, nie człowiek. - O, pan profesor. Cholera, czyli teraz nie będę miała wstępu na pana wykłady? - powiedziała, rozpoznając w nim wykładowcę, na którego prezentacjach pojawiała się zawsze, kiedy zawitał na ich uczelnię.

Cathal Ackermann
WŁADZA WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Panda na szczęście TOP OF THE TOP - numer 8 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Prima Aprilis! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Happy St. Patrick's Day! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! GHOSTBUSTER - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" w nocy dziś nie zaśnie nikt - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Podziwiam wulkan z bliska Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Pływam z delfinami Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Love shot Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Brock - numer 2 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Cringe roku 2021 Spamer roku 2021 Miss hope valley 2021 Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką I don't want a lot for Christmas I won't make a list and send it There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting To the North Pole for Saint Nick Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Something's waiting no to pounce HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Royal couple 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I’M A LEGEND PHONE ADDICTED Novel WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY boję się pająków WIELBICIEL HERBATY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE #TEAM_MARVEL zmarzluch Jeżdżę na rowerze lubię stroić choinkę boję się ciemności Mam słabą głowę WIELBICIEL SŁODYCZY Uzależniony od Netflixa Oszczędny Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Używam kosmetyków #naturelover Chodzę w bluzach mojego chłopaka Ustawiam piętnaście drzemek WIELBICIEL FAST FOODÓW SEKSOHOLIK TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI W ZWIĄZKU ADOPTOWANY URODZONY ZIMĄ MAM WŁASNY DOM JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU UCZULENIOWIEC STRZELEC WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii KOCIARZ FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH LEKKODUCH LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Śpię z przytulanką IT WAS AN ACCIDENT! OH NO, PERIOD Blues brothers Zaopiekuj się mną My fluffy best friend Like a virgin Love of cooking toss a coin to your witcher Koniara #CZYSTEHOPEVALLEY DANCING QUEEN NOC W WIĘZIENIU SING A SONG I’M MOVING OUT! CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Miś tuliś
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Profesor medycyny, neurochirurg, autor publikacji i książek w tematyce swej specjalizacji. Pochodzi z Anglii, ale obecnie mieszka tu na stałe i współpracuje z miejscowym szpitalem.
45
185

Post

Mia Walker

Cathal gościnnie wykładał, to fakt. Faktem też było to, że miał dość sporo chętnych na swe zajęcia, a liczba jego wykładów była w ostatnim czasie dość spora, jak na człowieka, ale w sumie też po to przyjechał do stanów. To uczelnia go sprowadziła, załatwiając wszystkie potrzebne formalności, tak by mógł spokojnie zamieszkać w Hope Valley. Oprócz zajęć na uczelni miał też swój prywatny gabinet i udzielał też konsultacji w szpitalach. Ogólnie sporo zajęć, idealnie dla lekarza w tym wieku, z tym doświadczeniem i renomą. Właśnie... tak wiele zajęć... a tu nagle jedna dziewczyna... jedna studentka, którą pewnie nie zapamiętałby szczególnie, chyba, że by zabłysła czymś szczególnym na wykładzie, wylała na niego coś słodkiego. Dobrze chociaż, że zimne! Choć po chwili uczucie ochłodzenie ustąpiło miejsca wielkiej ochocie, by się tak najzwyczajniej, po ludzku umyć.
-Hmmmm? Moich? Ach... Zaraz porozmawiamy... Proszę poczekać... Możesz jej kupić napój, który wylała na mnie? - ostatnie słowa skierował do swego znajomego, a ten lekko się krzywiąc z dezaprobatą pokiwa jedynie głową. Zapewne miał wielką ochotę opierdolić dziewczynę, a nie kupować jej coś jeszcze... no ale zamiast powiedzieć coś zrobił to o co go proszono. Po jakimś kwadransie znów byli obaj. Cathal mniej lepiący się w nieco lepszym humorze, a jego znajomy z nowymi napojami! Zanim jednak odszedł zapewne spytał dziewczynę co chce by jej kupić. Podał też napój Cathalowi. No dobrze... co dalej? Właśnie... po coś kazał dziewczynie poczekać!
-Dziękuję, że zechciała pani poczekać, mam nadzieję, że dodatkowy napój poprawi pani humor i spokojnie. Nikomu za coś takiego nie zakazuje przychodzenia do mnie. Proszę się nie bać. Proszę odetchnąć głęboko i spokojnie dalej odpoczywać. Nie jestem mściwą osobą. Jestem zdania, że powinniśmy robić wszystko, by ograniczać stres... to sprawi, że najważniejszy nasz mięsień będzie sprawniej i dłużej pracował. - uśmiechnął się lekko do dziewczyny, a potem ulokował na łóżku dziękując bogom, że teraz już nikt na niego nie wpadnie!
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! MEDYCYNA KOCIARZ Gram na fortepianie
mów mi/kontakt
Sherlocked
a
Awatar użytkownika
Zapracowana studentka komunikacji wizerunkowej, która wieczorami rozlewa drinki. W wolnych chwilach prowadzi bloga o modzie. Związki nie są jej mocną stroną, dlatego zasypia sama.
23
163

Post

[ 1 ]

Rosie miała za sobą długi i naprawdę męczący weekend. Pół piątku i całą sobotę spędziła w pracy, gdzie stała za barem i serwowała kolorowe drinki dla turystów, którzy tłumnie odwiedzali Hope Valley. Mimo to, nie narzekała. Środek sezonu sprzyjał dużym napiwką, a w dodatku w okolicy kręciło się wiele interesujących osób. Praca za barem nie była spełnieniem jej marzeń, ale chwilowo nie bardzo miała wybór. Wciąż studiowała i samodzielnie musiała się utrzymać. Mieszkanie z paczką znajomych sporo ułatwiało. Kawalerki w Cape Town miały zabójcze ceny i zdecydowanie były poza jej zasięgiem. Mimo wszystko, Rose lubiła swoją pracę. Jak to mówią, trening czyni mistrza. Z racji tego, że była całkiem wygadana, klienci bardzo ją lubili. Niektórzy wracali, żeby wyżalić jej się przy kieliszku wódki. Cóż, młoda Mcallister była całkiem niezłym słuchaczem.
Niedzielę Rosie miała spędzić na plaży w towarzystwie swojego najlepszego przyjaciela. Była podekscytowana, ponieważ nie pamiętała, kiedy ostatnio miała wolną niedzielę. Rudowłosa wstała chwilę przed południem. Zdążyła solidnie odespać nocną zmianę, która nieźle dała jej w kość. Miała nadzieję, że uda jej się dziś trochę opalić. Założyła strój kąpielowy i letnią sukienkę, a następnie żwawym krokiem ruszyła w kierunku pobliskiej plaży. Wszystkie potrzebne rzeczy zapakowała do dużej plażowej torby. Callum czekał na nią przy ich ulubionym wejściu na plażę.
— Call, dobrze Cię widzieć! — rzuciła na powitanie, a następnie mocno go uściskała. Stęskniła się za nim. — Co słychać, gotowy na leżing, plażing i smażing? — zapytała nieco rozbawiona. Dwójka przyjaciół równym krokiem ruszyła w stronę plaży. Rozłożyli koc i usiedli na ciepłym piasku. Rosie kochała plażę. Uwielbiała Florydę i zdecydowanie miała sentyment do Hope Valley, choć jej życie tu nigdy nie było łatwe.

Callum Armstrong
BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG TUBYLEC SINGIEL STUDENT
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Student weterynarii, który woli sie uczyć niż bawić sie w związki.
21
178

Post

010.

Callum powoli wracał do życia po tym pobicie, nawet poszedł na uczelnie, ale jak go ludzie zobaczyli to od razu pojawiło się milion pytań o to co mu się stało, kto mu to zrobił, dlaczego tak wygląda? I inne takie, na które nie miał ochoty odpowiadać. W miar upływy czasu wygląda jeszcze gorzej, ponieważ krwiaki zrobiły się czarne, a otarcie nie zblakły. No Callum nie wyglądał za dobrze, ale nic z tym nie mógł zrobić, nie miał zamiaru tego w jakiś sposób zakrywać, bo mu się nie chciało. Ciało nadal go bolało, więc poszedł do lekarza, ponieważ nigdy nie wiadomo. Ten oczywiście od razu namawiał młodego studenta do złożenia doniesienia, na co Armstrong nie chciał się zgodzić. Po pierwsze – nie wiedział kto to był, a po drugie nie chciał mieć z tymi typkami jakiejkolwiek styczność. Najważniejsze, że nic poważnego mu się nie stało i nie musiał zostać w szpitalu. Z tego się cieszył, dostał leki przeciwbólowe za to był wdzięczny i poszedł do domu.
Po południu był umówiony z Rosie na plaży. Nie powiedział dziewczynie co takiego się stało. Nie widzieli się przez ostatnie kilka dni, co oczywiście nie oznacza, że ze sobą nie rozmawiali. Zabrał wszystkie potrzebne rzeczy, takie jak jedzenie, picie, jakiś ręczniki ewentualnie krem do opalania. Oczywiście wziął ze sobą swoje psy, ponieważ, kiedy te tylko zobaczyły, że ich pan szykuje się do wyjścia stały już przy drzwiach ze swoimi smyczami w pyskach. Oczywiście, że zabrał je. Zapiął psy i poszedł. Czekał na Rosie w jej ulubionym miejscu.
- Hej! - zaśmiał się, ale kiedy dziewczyna go przytuliła to się mimowolnie skrzywił. - Można tak powiedzieć. - powiedział i dziarskim krokiem ruszył z McAllister.

Rosie McAllister
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! GHOSTBUSTER - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY MAN UP! BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! TYPING LIKE CRAZY JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU STUDENT RYBY PSIARZ MĄDRALA HE WAS FIRST! CZTERY ŁAPY KSIĘŻNICZKA MONONOKE
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek
25
180

Post

Hugo Villeda

#4

Czas na odświeżenie swojego profilu na instagramie. Ostatnia sesja na tle wodospadu zrobiła furorę w internecie, jednak jak tak Golighty przeglądała profile innych znanych dziewcząt, tych z większą ilością lajków, widziała też że teraz modne są zdjęcia nie te w plenerze, a te bardziej intymne. Zdjęcia bieliźniane, łóżkowe, ale Sophie była ponad to. Fotografowanie białych ścian i równie białej pościeli było passe, ona musiała zdać się na coś więcej. A łóżka na plaży? Zarówno piękny widok piasku, palm i zapach morskiej bryzy, w dodatku jest reż wygodne łóżko, a obok leżaki, więc to tutaj postanowiła zorganizować swoją sesję. Jako że jej współpraca z poprzednim fotografem się nie udała, znalazła sobie nowego, a Hugo robił naprawdę artystyczne fotografie, trzeba było mu to przyznać. Pojawiła się z nim więc na plaży, w umówionym miejscu, a wyglądała dość niewinnie na tak odważną sesję, w końcu miała na sobie lekką i zwiewną sukienkę koloru pudrowego różu, a także na głowie kwietny wianek, który stworzyła zbierając przeróżne kwiaty na polanie, gdzie to opalała się z samego rana. Tylko nie mówcie nikomu, bo to było zakazane miejsce.
- Myślę że tutaj będzie idealnie. - powiedziała, zatrzymawszy się przy jednym z łóżek, kierując się w stronę morza i pozwalając by morska bryza owiewała jej twarz. Na chwilę przymknęła powieki, delektując się tą chwilą przyjemności, po chwili jednak odwróciła się i usiadła na łóżku.
- Ale one są mega wygodne. Chcesz sprawdzić? - szczerze mówiąc zaskoczyło ją to, że te łóżka mogą być równie wygodne jak to w jej sypialni. Dlatego zaproponowała towarzystwo fotografowi, poklepując miejsce obok siebie, a następnie kładąc się na plecy, czerpiąc jak najwięcej z wygody. Póki co była w sukience, ale to jeszcze nie był czas sesji, a jedynie rozgrzewka, poznanie terenu.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret W moich uszkach lśnią kolczyki Dużo czasu poświęcam pielęgnacji twarzy Mam świra na punkcie swoich włosów Śpię nago NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend
mów mi/kontakt
-
ODPOWIEDZ