Część turystyczna wyspy
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.
29
165

Post

#3

Bywało tak, że Miriam samotnie zapuszczała się w miasto. Ines wywiało gdzieś daleko i było nieznośnie cicho w ich słodkim zielonym domku do tego stopnia, że Diaz musiała szukać imprezy na własną rękę. Nie przeszkadzali jej obcy ludzie, co to to nie! Zawsze znalazła dla siebie jakiś gagatków do towarzystwa, do wypicia zbyt dużej ilości alkoholu i do zapuszczenia się w głąb parkietu. Minęła kilka kolejnych barów zanim ulokowała się w tym konkretnym i zamówiła sobie na rozluźnienie dwa shoty z tequili, potem bardziej kulturalnie zamówiła micheladę, żeby mieć co sączyć przez dłuższy czas. Nie chciała przecież w ciągu pół godziny wylądować w zaświatach na barze śliniąc blat pogrążona w słodkim, alkoholowym śnie. Jeszcze dla zasady przejrzała nową aplikację Hope4love(lub jak kto wolał - Hope4sex), która pojawiła się ostatnio na jej telefonie. I fakt faktem, na razie zmaczowało ją jedynie z jej przyjaciółmi od gówniaka, ale teraz... Zaraz, zaraz. Zamrugała szybko, przyglądając się zdjęciu na ekranie telefonu. Czyż to nie była ta Maise? Och, ślicznotko, my się już widziałyśmy.
Odłożyła jednak komórkę do torebki, oparła łokieć na blacie, po czym pociągnęła spory łyk ze szklanki. Zlizała resztki soli, które zostały na jej ustach i rozglądnęła się wkoło w poszukiwaniu swoich pierwszych ofiar. No przecież nie będzie siedzieć tutaj sama jak kołek. Nie była jakąś szarą, smutną myszką po rozwodzie, która zapijała smutki. Chwyciła drinka w dłoń, poprawiła nieco granatową, obcisłą sukienkę i ruszyła na polowanie, delikatnie już kołysząc się pod rytm muzyki lecącej w tle. To właśnie podczas tego uroczego spacerku dostrzegła ją, całą na biało, lśniącą od blasku zajebistości i piękności zarazem. Czy mogła dzisiaj mieć powiększony limit szczęścia?
- Cólera, cariño! - rozłożyła ręce na boki, lustrując Maise zalotnym spojrzeniem. Wyglądała jak zawsze zjawiskowo, choć chyba wolała ją w wersji bardziej roznegliżowanej, na przykład na plaży, kiedy tak to pięknie wyczekiwała topielców w oceanie. Ale to już chyba obie o sobie wiedziały, w końcu coś tam już między nimi się małego zadziało, jednak dalej nie były to wielkie rzeczy. JESZCZE. - Szukasz może towarzystwa na ten piękny, jeszcze młody wieczór? - zapytała, uśmiechając się od ucha do ucha. Miała wielką, ale to bardzo wielką nadzieję, że blondynka nie przyprowadziła się tutaj z nikim ważnym, choć Miriam miała talent do burzenia planów innych osób. - Jeśli tak, to może dasz się zaprosić na bardzo niewinnego drinka? - upiła do końca jeszcze swój trunek, żeby mieć powód do wypicia już kolejnego. Jeszcze nie do końca szumiało jej w głowie, ale czuła to początkowe, przyjemne rozluźnienie i ciepło w żołądku.

Maise Harrington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Smerf Zgrywus 2020 Troublemaker 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE SCENARZYSTA NA DOROBKU Adam i Ewa TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP TEXT ME! Bestseller Novel For all mankind BOGATE CV I love my children WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Sej łaaat? ALKOHOLIK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH TUBYLEC CZARNA OWCA Pijam gorącą czekolade Marzyciel Jestem numerologiczną siódemką Ususzę nawet kaktusa Jedzonko? Tylko kwaśne! Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK SEKSOHOLIK wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DRAMA QUEEN IMPREZOWICZ MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU Kocham jajecznicę A TY CAŁUJ MNIE! I LOVE YOU, BABY! #CZYSTEHOPEVALLEY DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SORRY Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER BEACH BITCH no shame! toss a coin to your witcher My bu-zzy best friend Up! Stara przyjaźń nie rdzewieje TWÓJ NOWY DOM LIST W BUTELCE BABY BOOM! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
170

Post

outfit

#5

Cieszyła się niesamowicie, gdyż miała dwa dni wolnego pod rząd. Co prawda chciała spotkać się z Aaronem, ale nie zebrała się nawet na odwagę. Po ostatnich ekscesach na dzikiej plaży. Wolała nie ryzykować życia mężczyzny. Poszła więc do swojego ulubionego baru na wyspie i to prawda, była ubrana, cąła na biało. Jej włosy były delikatnie zakręcone od ciągłej wilgotności w powietrzu. Wyglądała zajebiście jak to się mówi. Dostała cynk od znajomych, że wpadną jednak na drinka lub dwa. Ucieszyła sie, znała tu jedynie barmana, a tak sami wczasowicze. Nawet zagadała z kilkoma dziewczynami, które przyjechały na wakacje. Kiedy wtem ujrzała ją! Natychmiast uśmiechnęła się od ucha do ucha, dobry humor jej dopisywał, na dodatek Miriam wyszła spod ziemi niczym bogini venus.
- Dios mío, mi hermosa!- zawołała, trochę niegrzecznie szybko opuszczając nowo poznane dziewczyny. Zbliżyła się do swojej znajomej. Lubiła to co je łączyło, po jednym głębszym nawet po kilku. Ostatnio Maise miała kłopoty, ale czuła się jak nowo narodzona, jakby szczęście dopisywało jej na każdym kroku. Tanecznym lekko krokiem zbliżyła się do niej jeszcze bardziej i szybko dopiła swojego drinka.
- Ja? Jestem chętna na każdego drinka z Tobą i Twoje towarzystwo. Jestem głodna!- zawołała i mrugnęła do niej zalotnie. Spojrzała na tłum i wiedziała, że dziś porwie ich taniec. Skończy się to całowanie, oby tylko tym! Chciała zachować resztki swojej klasy dzisiaj wieczorem, jednak przy Miriam nie było nic wiadome. Ta kobieta, strasznie ją do siebie przyciągała. Ale ostatnio młoda Harrington umawiała, nie to zbyt wielkie słowo, miała miętkę do pewnego mężczyzny.

Miriam Díaz
THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM WIERZĘ W HOROSKOPY RAK PSIARZ PACYFISTA DIGITAL LOVE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM ROBINSON CRUSOE
mów mi/kontakt
kluska
a
Awatar użytkownika
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.
29
165

Post

Och, jak ta Maise miała wszystko na miejscu! Jakim cudem takie stworzenia stąpały po tej ziemi i dlaczego spod jej stóp nie wyrastały jeszcze kolorowe kwiatki? Miriam czasami zastanawiała się nad takimi rzeczami, szczególnie gdy ktoś jej się podobał i, cholera, był w zasięgu jej łapek. Jeszcze raz przelotnie przesunęła wzrokiem po całej okazałości tej pięknej dziewoi, po czym odstawiła szklankę po drinku gdzie bądź, bo nie było to aż tak bardzo istotne. Wolała być teraz wolna od wszelkich ograniczających ją przedmiotów, a już na pewno swobodna w wyrażaniu swojego zadowolenia z obecności blondynki w tak bliskim otoczeniu. Nie miało znaczenia, że właśnie opuszczała jakąś niezidentyfikowaną grupkę dziewczyn, które nie kryły się jakoś z wlepianiem swoich gałek ocznych w tą osobliwą, jeszcze delikatnie pląsającą dwójkę. Wyglądały razem oczywiście obłędnie i skupiały na pewno na sobie wzrok innych, a w szczególności większości panów. W dodatku odległość między nimi tylko malała.
- Głodna? - uniosła brew ku górze, po czym pewnie chwyciła ją w talii, przysuwając mocniej do siebie, żeby chwilę mogły się pobujać razem do dźwięków muzyki. - Oh, i bardzo gorąca – uśmiechnęła się szerzej, czując pod palcami ciepłotę jej ciała. - Cómo hacerte entender, que conmigo tú te ves mejor – zaśpiewała zgodnie z tekstem piosenki, przybliżając swoje wargi do jej ucha, ale po chwili tego zmysłowego tańca odsunęła się, chwytając ją za dłoń. Zaprowadziła ją do baru, bo przecież wypadałoby jeszcze wypić chociaż jednego drinka dla niepoznaki i małego zaćmienia umysłu, co na pewno pomogłoby im przekroczyć kolejne, małe granice. - Co dzisiaj pijemy? - oparła łokcie o blat, wychylając się lekko do przodu, aby zajrzeć za bar. Już i tak na wstępie zmieszała kilka alkoholów, to w sumie nie robiło jej różnicy, co wypiłaby kolejnego. Z jednej strony miała ochotę na coś mocniejszego, a z drugiej... Tak samo. - Sączymy czy szalejemy? - nie do końca w tym pytaniu chodziło tylko o raczenie się trunkami, ale też o nieco inne kwestie. Ciężko już było jej skrywać swoje zamiary, w końcu nie było to ich pierwsze spotkanie, a każde kolejne zwiastowało tylko więcej. Jednak widocznie nie przeszkadzało do Maise, bo nigdy nie wygłosiła żadnych obiekcji, a wręcz przeciwnie – była cholernie ponętna w swojej otwartości na tą znajomość.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Smerf Zgrywus 2020 Troublemaker 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE SCENARZYSTA NA DOROBKU Adam i Ewa TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP TEXT ME! Bestseller Novel For all mankind BOGATE CV I love my children WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Sej łaaat? ALKOHOLIK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH TUBYLEC CZARNA OWCA Pijam gorącą czekolade Marzyciel Jestem numerologiczną siódemką Ususzę nawet kaktusa Jedzonko? Tylko kwaśne! Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK SEKSOHOLIK wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DRAMA QUEEN IMPREZOWICZ MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU Kocham jajecznicę A TY CAŁUJ MNIE! I LOVE YOU, BABY! #CZYSTEHOPEVALLEY DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SORRY Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER BEACH BITCH no shame! toss a coin to your witcher My bu-zzy best friend Up! Stara przyjaźń nie rdzewieje TWÓJ NOWY DOM LIST W BUTELCE BABY BOOM! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
170

Post

Bez żadnych problemów dała się jej przyciągnąć Miriam jej dotyk był jak iskra na jej ciele. Uśmiechnęła się i zarzuciła włosami na plecy i zaczęła poruszać się w rytm muzyki. Wyglądały jak dwie gwiazdy które zataczają wokół siebie kręgi, a inni czekali tylko aż zderzą się tworząc najpiękniejszy obraz. Nie miała żadnych wątpliwości, że każdy heteroseksualny mężczyzna w tym barze mógłby być ich. Ale Maise nie była z tych. Co prawda, była kochliwa i naiwna odrobinę, ale nigdy nie prześpi się z kimś nieznajomym. To raczej było oczywiste.
Zacisnęła dłoń na jej dając się zaprowadzić do baru. Gdy stanęły przy białym blacie Maise wsunęła się zgrabnie swoją jeszcze bardziej zgrabną pupcią na krzesełko. Spojrzała na swoją towarzyszkę obdarzając ja anielskim uśmiechem.
- Mmmm szalejemy- powiedziała i spojrzała na barmana- poprosimy tequilę, zmrożoną- spojrzała za swoją towarzyszkę po czym mrugnęła znów do niej . Owszem, sama oczekiwała od siebie, że znów przekroczą wiadome granice. Nie przeszkadzało jej to. Nie ukrywała swojej orientacji, Maise po prostu zazwyczaj kochała każdego. Była charyzmatyczna, kiedyś ktoś powiedział, ze jest jak płomyk a inni jak ćmy pragnął się do niej dostać. Owszem była jak płomyk, trochę poparzy, ale da się przyzwyczaić. Dłoń Maise powędrowała do szyi Miriam sunąc po niej opuszkami palców aż znalazła się na jej karku, by zsuwać się w dół po jej plecach. Oblizała wargi i gdy usłyszała że barman postawił kieliszki trunku na blat odwróciła niechętnie od jej swoje spojrzenie i jednocześnie zabrała swoją dłoń.
- Szalejmy...do upadłego- powiedziała nasypując sobie soli na dłoń, by móc za chwilę wypić pierwszą "lufę".

Miriam Díaz
THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM WIERZĘ W HOROSKOPY RAK PSIARZ PACYFISTA DIGITAL LOVE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM ROBINSON CRUSOE
mów mi/kontakt
kluska
a
Awatar użytkownika
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.
29
165

Post

Nigdy jakoś nie zastanawiała się nad swoją orientacją. Albo ktoś ją kręcił, jak koktajl w mikserze, albo nie. Dla niej było to prostym równaniem, toteż nie miała problemów z obściskiwaniem się z tą samą płcią. Było to miłym urozmaiceniem, czymś co równie mocno podnosiło tętno i sprawiało, że Miriamowe serduszko biło mocniej. Zupełnie tak jak teraz, gdy czekały na swoje zamówienie, na które Diaz przystała z miłą chęcią. Tequila była niemal w jej codziennym spisie wypijanych trunków, lecz ostatnio na pierwszym miejscu plasowała się michelada. Była bardziej do sączenia, a przyjemnie mieszała w głowie, no i te ostre przyprawy. Gorąca krew uwielbiała pikanterię.
Poczuła przyjemny dreszcz przemykający wzdłuż kręgosłupa, gdy palce Maise sunęły powoli po szyi, do karku, aż ruszył w drogę po plecach.
- Upadłego? - uniosła brew ku górze, po czym wzięła kieliszek, uprzednio zagryzając niemal namiętnie cytrynkę i przejeżdżając językiem po soli usypanej w zagłębieniu dłoni. Wypiła tequile naraz bez najmniejszego grymasu, zbyt dobrze już znała ten smak, za bardzo lubiła cała ten proces picia tego trunku. - Teraz inaczej, caramelito – uśmiechnęła się tajemniczo, zanim ponownie chwyciła dłoń blondynki tego wieczoru. - Wprowadźmy w to picie odrobinę więcej przyjemności, zmysłowości – rzuciła jej znaczące spojrzenie, zanim usypała ostrożnie słone kryształki pomiędzy jej kciukiem a palcem wskazującym. Raz jeszcze zagryzła zęby na cytrusie, czując, jak kwaśny sok rozlewa się po podniebieniu. Nie wahała się zbyt długo, może w ogóle – nachyliła się, aby zlizać leniwie sól z jej skóry, po czym zamknęła dzielącą ich odległość. Chyba nie musiała pytać o zgodę, składając długi pocałunek na jej ustach? Językiem rozchyliła jej wargi, torując sobie drogę ku bardziej namiętnej pieszczocie i chęci podzielenia się wszystkimi smakami, jakich przed chwilą skosztowała. Poczuła przyjemny pęd pod skórą, który wręcz domagał się więcej i więcej, ale mimo to odsunęła się, pozostawiając po sobie tylko ulotny zapach perfum. Chwyciła kolejny kieliszek i uniosła go wyżej. - Salud! - wlała w siebie kolejną porcję procentów, narzucając tym samym dość szybkie tempo. Ostatnio rzadko wyznaczała sobie granice, a skutki tego... Według niektórych mogły być opłakane, jednak ona patrzyła na to inaczej. Gromadziła kolejne doświadczenia i było jej z tym dobrze, bo po co żałować bliskości z ludźmi, którzy nam się podobają?
Maise Harrington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Smerf Zgrywus 2020 Troublemaker 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE SCENARZYSTA NA DOROBKU Adam i Ewa TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP TEXT ME! Bestseller Novel For all mankind BOGATE CV I love my children WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Sej łaaat? ALKOHOLIK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH TUBYLEC CZARNA OWCA Pijam gorącą czekolade Marzyciel Jestem numerologiczną siódemką Ususzę nawet kaktusa Jedzonko? Tylko kwaśne! Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK SEKSOHOLIK wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DRAMA QUEEN IMPREZOWICZ MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU Kocham jajecznicę A TY CAŁUJ MNIE! I LOVE YOU, BABY! #CZYSTEHOPEVALLEY DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SORRY Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER BEACH BITCH no shame! toss a coin to your witcher My bu-zzy best friend Up! Stara przyjaźń nie rdzewieje TWÓJ NOWY DOM LIST W BUTELCE BABY BOOM! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
170

Post

Miała rozchylone usta i lekko drżącą dolna wargę widząc, jak nasypywała soli na jej dłoń. Pierwszy kieliszek wszedł łatwo, ale drugi, oh drugi zapowiadał się o wiele lepiej. Obserwowała Miriam jak oczarowana, jak psychopata swoją ofiarę. Gdy zbliżyła się i jej usta naznaczyły jej pierwszym tego wieczoru pocałunkiem Maise wcale nie pozostała dłużna rozchylając bardziej swoje usta pozwalając by pocałunek znacznie się pogłębił. Z uśmiechem lecz wyraźnym niezadowoleniem poczuła jak Miriam się odsuwa i powiodła za nią spojrzeniem, sama wypiła alkohol z kieliszka. Ona ostatnio polubiła niesamowicie sangrię, smakowała jej niesamowicie mocno. Dziś jednak postanowiła porządnie zaszaleć. Odstawiła z lekkim hukiem kieliszek.
- Idziemy- powiedziała zsuwając się z krzesła i ruszyła wprost na parkiet zaczynając bujać się w rytm latynoskiej muzyki kręcąc przy tym swoją zgrabną pupą, trzymając Miriam za rękę obróciła się bujając w boki wokół swojej osi. Każdy facet patrzył na nie jak zbliżając się do siebie i jak muzyka przechodzi przez ich ciała. Poruszała się z wdziękiem i seksapilem, który mógł pozazdrościć jej niejedna laska. Ale taki był urok dziewczyną z gorącą krwią.
- Lubię prowokować ludzi- puściła jej oczko i tym razem to ona zainicjowała pocałunek, głęboki od razu namiętny choć nienachalny. Pozwoliła językowi osunąć się o jej delikatne podniebienie. Dobry pocałunek zawsze jest czymś przyjemnym, i idealnym urozmaiceniem każdego wieczoru. Bez różnicy dla Maise czy jest to kobieta, czy mężczyzna. Liczyło się tylko to, ze musi być ta iskra, a reszta sama jakoś pójdzie.

Miriam Díaz
THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM WIERZĘ W HOROSKOPY RAK PSIARZ PACYFISTA DIGITAL LOVE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM ROBINSON CRUSOE
mów mi/kontakt
kluska
a
Awatar użytkownika
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.
29
165

Post

Zawsze bardzo ją cieszyło, że Maise nie ma jakichś obiekcji przed pocałunkami. Nie trzeba było się pytać, czego w sumie Miriam nie miała w zwyczaju, bo robiła to, co chciała i mogła, do cholery. Czymże byłoby życie, gdyby ciągle się przed czymś wzbraniała? Gdyby ciągle rozważała nad ewentualnymi konsekwencjami? Nie mogła ich poznać, dopóki czegoś nie przeskrobie, więc robiła to notorycznie.
Ruszyła na parkiet w ślad za blondynką. Miała racje – musiały się trochę pobujać, pozwolić procentom dotrzeć do każdej komórki ich ciał. A przy okazji spędzały ze sobą odrobinę więcej miłego czasu, zmniejszając co rusz odległość między sobą nawzajem. Pozwoliła się poprowadzić, pozwoliła się pocałować i przyjemnością odwdzięczyła się tym samym. Liczyła się teraz zabawa, przyjemność – łaknęła tego w niezrozumiały sposób, każdego dnia. Może nie mogła znaleźć swoje miejsca w tym życiu, ale kto by się tym przejmował, kiedy w perspektywie miała tyle upojnych chwil?
- Chyba nawet nie musisz się za bardzo starać, żeby to robić - przyciągnęła Maise do siebie, oplatając ją ramieniem w talii. Wbiła w jej tęczówki swoje wyzywające spojrzenie, prowadząc ją niejako w coraz bardziej zmysłowym tańcu, czując jej ciało coraz bliżej swojego. Harrington miała w sobie to coś, co przyciągało wzrok. Była drobna, a jednocześnie posiadała kobiece kształty, których Miriam mogłaby jej zazdrościć jako kobieta. Wolała jednak z nich korzystać, poznać je na swój sposób, zasmakować jej skóry. No i do tego te długie, blond włosy. Przyciągała uwagę latynoskiej społeczności, która stanowiła stanowczą większość na wyspie. - To jakie miałaś plany na tę noc, zanim pojawiłam się, aby cię uratować? - przybliżyła się, ale swoją skroń oparła o jej, ulotnie muskając wargami skórę przed uchem. Może mogło się to wszystko dzisiaj skończyć odrobinę inaczej niż zazwyczaj? Może mogły pójść o krok dalej od pocałunków i zmysłowych, niemal intymnych ruchów na parkiecie? Diaz miała ochotę na taką odmianę, mały eksperyment, który już nie wydarzył się od dłuższego czasu.

Maise Harrington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Smerf Zgrywus 2020 Troublemaker 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE SCENARZYSTA NA DOROBKU Adam i Ewa TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP TEXT ME! Bestseller Novel For all mankind BOGATE CV I love my children WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Sej łaaat? ALKOHOLIK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH TUBYLEC CZARNA OWCA Pijam gorącą czekolade Marzyciel Jestem numerologiczną siódemką Ususzę nawet kaktusa Jedzonko? Tylko kwaśne! Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK SEKSOHOLIK wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DRAMA QUEEN IMPREZOWICZ MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU Kocham jajecznicę A TY CAŁUJ MNIE! I LOVE YOU, BABY! #CZYSTEHOPEVALLEY DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SORRY Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER BEACH BITCH no shame! toss a coin to your witcher My bu-zzy best friend Up! Stara przyjaźń nie rdzewieje TWÓJ NOWY DOM LIST W BUTELCE BABY BOOM! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
170

Post

Maise miała idealne połączenie krwi latynoskiej i amerykańskiej. Dobrze sobie zdawała z tego sprawę, nie była szarą myszką. Ale jej głowę zaprzątały inne sprawy. Nie była zadufana w sobie przecież na tyle by wzdychać do swego odbicia. Kiedy założyła apkę hope4love nie spodziewała się, że zmaczuje ją z Miriam, ale no coś w tym musi być, skoro tak świetnie się ze sobą bawią. Co do pocałunków nie miała nic przeciwko, ale przekraczanie granicy aż tak. Chyba nie bardzo była na to gotowa. Zależało jej na tym by nie lądować z kimkolwiek w łóżku po alkoholu, tylko z pewnością, że tego chce. Jednak trzeba było przyznać Diaz, że była cholernie pociągająca. Miała figurę idealną, była szczupła i pewnie przesadnie nie musiała nawet o to dbać. Haringtonówna gdyby nie praca pewnie wyglądałabym jak pączek, albo salceson. Zbliżyła się do niej wciąż ruszając się w rytm muzyki, lecz coraz bardziej wyglądało to jednoznacznie. Zaśmiała się gdy zadała jej pytanie o plany.
- Planowałam wynudzić się tu jak mops, a tak szczerze trochę zapoznać ludzi, którzy wpadli na wakacje rozeznać się co kto i jak. Wiesz, lubię wiedzieć dużo rzeczy- poruszyła znacząco brwiami. Kiedy dostrzegła wysokiego faceta wpatrującego się w nie intensywnie z szklanką drinka przewróciła oczami by znów skupić uwagę na ciemnowłosej Latynosce. Była cholernie pociągająca i Maise mało brakowało, by chwycić ją za rękę i po prostu dać się porwać chwili, ale prawda była też taka, że ona to nie za bardzo doświadczenie w tym miała. Nie przesadzajmy, bo ogólnie to może i pojawiała się z facetami, ale partnerów łóżkowych to może miała z 3 maksymalnie. Kiedy piosenka się skończyła odetchnęła głębiej i poczuła, że zaschło jej w gardle wiec ruszyły znów do baru.
- To jak znów tequila, czy masz inny pomysł?- odgarnęła włosy z twarzy i z uśmiechem zajęła miejsce obok niej, czekając na odpowiedź Miriam.

Miriam Díaz
THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM WIERZĘ W HOROSKOPY RAK PSIARZ PACYFISTA DIGITAL LOVE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM ROBINSON CRUSOE
mów mi/kontakt
kluska
a
Awatar użytkownika
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.
29
165

Post

Miriam nie za bardzo widziała, jakie podejście ma do tego wszystkiego Maise. Fakt faktem – nie odmawiała pocałunków, zmysłowego tańca, ale może to, że nigdy nie doszło do niczego więcej, było jakąś niewypowiedzianą wskazówką? Możliwe, ale nigdy nie doszła do takich wniosków, bo wyciąganie takowych w stanie upojenia nie należało do jej najlepszych stron. Ba, nie zastanawiała się też zbytnio nad sferą uczuciową ludzi, z którymi się spotykała, bo albo się ruchasz, albo... No cóż. Gdy alkohol wchodził zbyt mocno, co właśnie się działo, miała dość proste i bezpośrednie podejście do sprawy.
- To słabo, że przychodzisz do baru wynudzić się jak mops – zaśmiała się krótko, bo sama Diaz przychodziła w takie miejsca, aby coś pokręcić, zaszaleć, ewentualnie najebać się jak szpadel i wracać na czworaka do szalonego, zielonego domku. Swojej oazy spokoju, alkoholem płynącą, ziółkiem rosnącą.
Nie protestowała, gdy znowu znalazły się przy barze, w końcu nie mogły uschnąć, napoje ogólnie woda były bardzo potrzebne człowiekowi do przeżycia, w końcu składał się w większości z h2o. A, że tequila była wyraźnie ciekłą cieczą, to też w jakimś stopniu wodą, więc w sumie Miriam równie dobrze mogłaby być w połowie tequilą.
- Mam pomysł na wódkę, czystą, całą kolejkę poprosimy razy dwa – poprosiła barmana, kładąc na blat od razu pieniądze za usługi. Czy kolejka składała się z sześciu kieliszków, czy z pięciu? Już nie pamiętała, bo zazwyczaj po trzech przestawała liczyć i wlewała w siebie to, co miała pod ręką. Tak było też teraz, co szybko przełożyło się na poziom zaćmienia mózgowego. Powstrzymała jeszcze odruch wymiotny, czując wątpliwie przyjemny smak alkoholu i przyszedł czas na jej happy hour. - Now I like dollars, I like diamonds, I like stunting, I like shining – zaśpiewała pod muzykę lecącą w tle i zakołysała głową na boki, przymykając przy tym powieki. Na jej usta wpełzł dziwny, błogi uśmiech. Zsunęła się z krzesła, na które wdrapała się zaraz, by ułatwić sobie drogę do wejścia na bar. - I like million dollar deals, where's my pen? Bitch I'm signin' – i już dreptała na górze, w rytm muzyki. Robiła to nieraz, ba, dj dał muzykę głośniej, a ona zaczęła swój spektakl. Chwyciła za kraniec sukienki, wymachując nim na prawo i lewo. Tutaj zrobiła mini krok w tył, mini krok w tył, tam jej się nóżka powinęła i ŁUBUDUB. Wystarczyła odrobina wylanego drinku i już leżała na podłodze powykręcana we wszystkie strony. Zaszumiało jej w głowie, a gdy tylko otworzyła swe piękne powieki i zobaczyła ludzi pochylających się nad nią. - Maise? – zaskrzeczała, unosząc się na łokciach i rozglądając za dziewczyną. Niestety, gdy próbowała się pozbierać do kupy, coś stanowczo było nie tak. - MIERDA – wydobyła z siebie dziwny, gardłowy dźwięk. Czy ona właśnie złamała nogę? - Złamałam. Pieprzoną. Nogę. - dobrze, że była na procentowym znieczuleniu.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Smerf Zgrywus 2020 Troublemaker 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE SCENARZYSTA NA DOROBKU Adam i Ewa TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP TEXT ME! Bestseller Novel For all mankind BOGATE CV I love my children WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Sej łaaat? ALKOHOLIK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH TUBYLEC CZARNA OWCA Pijam gorącą czekolade Marzyciel Jestem numerologiczną siódemką Ususzę nawet kaktusa Jedzonko? Tylko kwaśne! Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK SEKSOHOLIK wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DRAMA QUEEN IMPREZOWICZ MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU Kocham jajecznicę A TY CAŁUJ MNIE! I LOVE YOU, BABY! #CZYSTEHOPEVALLEY DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SORRY Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER BEACH BITCH no shame! toss a coin to your witcher My bu-zzy best friend Up! Stara przyjaźń nie rdzewieje TWÓJ NOWY DOM LIST W BUTELCE BABY BOOM! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
170

Post

W życiu nie spodziewałaby się takiego obrotu spraw, ale póki do tego doszło. Wychyliły kilka kieliszków i Maise zaczęła śpiewać razem z Miriam. Nie można mieć ciastko i zjeść ciastko, a Harrington właśnie tak chciała zrobić. Ciągnęło ją do Miriam, w ogóle nie uznawała swojej orientacji za coś stałego, no bo w końcu raz się żyje, ale jeszcze kilka kieliszków i byłaby gotowa biegać nago po mieście, bo racjonalne myślenie ostatnio obciążało ja zbyt mocno, więc wyłączenie mózgu to już w ogóle super byłaby opcja. Ludzie gapili się na nie, a Maise w najlepsze nie przewidując katastrofy dała ponieść się emocjom i dosłownie zamrugała, a Diaz już leżała jak długa na ziemi. Natychmiast wytrzeźwiała, krew w ogóle z twarzy jej odpłynęła i włączyło się to racjonalne myślenie, przepchnęła się przez tłum każąc zrobić miejsce.
- Miriam!- krzyknęła przerażona jakby conajmniej ktoś ją postrzelił i padła przy niej na ziemi.- spokojnie nie ruszaj się, mogłaś złamać sobie coś więcej.- rozejrzała się i ruszyła po swój telefon w razie jakby trzeba było zawołać karetkę. Wróciła do koleżanki i dla barmana kazała nasypać lodu do jakiegoś woreczka.
- Noga, noga źle. to wygląda. trzeba natychmiast jechać do szpitala, ale musisz mi powiedzieć, czy nie czujesz innego silnego bólu?- mogła sobie równie dobrze złamać żebra, a te są niebezpieczne, w końcu oscylują blisko płuc. Maise jęknęła przerażona, a miało być tak pięknie.
- Wariatko, doprowadzisz mnie do zawału- ludzie chcieli wyraźnie pomóc a barman to nawet zaoferował, że jak trzeba to podrzuci je jego brat do szpitala, bo przecież same prowadzić nie mogły, no Miriam to już na pewno nie.
- Jedziemy do szpitala- pomogła powoli się jej podnieść do pozycji siedzącej- spokojnie najpierw upewnij się ze nic ci się więcej nie połamało.- spytała zarzucając jej jedno ramię na swoją szyję. Oczywiście mężczyźni ustawili się w rządku by pomóc pięknej Miriam i służyć jej swym rycerskim ramieniem, co prawda dla Maise to wyglądali jak żule poprzebierani w drogie markowe ciuchy ale to już inna kwestia.

Miriam Díaz
THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM WIERZĘ W HOROSKOPY RAK PSIARZ PACYFISTA DIGITAL LOVE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM ROBINSON CRUSOE
mów mi/kontakt
kluska
a
Awatar użytkownika
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.
29
165

Post

Sama się nie spodziewała swojego mini wypadku. Zawsze wszystko przebiegało dobrze, okej? Zawsze była zwinna, zdolna, miała w końcu smykałkę do tańca. Ruszała dupcią jak ta lala, wszyscy się na nią patrzyli, bo niemal błyszczała w towarzystwie, a z rękawów sypały się diamenty. A tymczasem wylądowała na drewnianym podeście z dziwnie wykręconą kostką i stłuczonymi poważnie pośladkami, kto jej je wymasuje? Dżoni, Ines, Elton, a może Franek? No bo nie podejrzewałaby o takie rzeczy przecież Czarka, choć miała wrażenie, że w głowie ma różne włochate, kręcone myśli. A może Maise? Czy dalej byłaby chętna na jakieś małe podboje, mimo że Miriam stała się chwilowo niedysponowana? Tak dużo myśli przelatywało przez jej łepety, co najmniej jakby miała zakończyć zaraz swój żywot.
- Noga, noga źle – powtórzyła po niej, nieco zdesperowana. - No jasne, że kurwa źle – zaczęła wymachiwać rękami na wszystkie strony, przypadkowo sprzedając liścia barmanowi, który przybiegł z workiem lodu. - Słuchaj, jedyne, co złamałam sobie więcej, to moja duma – skrzywiła się, jednocześnie rozwiewając wszystkie wątpliwości co do ewentualnych innych złamań na swoim ciele. To, że miała połamaną głowę, wiedział już cały świat. Nic się w tej kwestii nie zmieniło podczas jej krótkiego lotu i nagłego spotkania z podłożem.
Skorzystała z pomocy blondynki, zarzucając ramię na jej drobne barki i nawet sobie pomyślała, że to zbyt wielki ciężar do uniesienia dla tej małej kruszynki. Starała się, jak mogła, by za bardzo jej nie obciążyć, ale kiepsko im to szło. - No, słoneczko, w grę wchodzi tylko helikopter. Jesteśmy na wyspie bez pieprzonego lekarza – sięgnęła do torebki, próbując z niej wygrzebać komórkę, co skończyło się utratą równowagi, a za sobą pociągnęła swoją wybawicielkę. - Mierda – burknęła, nawet nie próbując się podnieść i zadzwoniła na pogotowie. Zlustrowała jeszcze Maise spojrzeniem, sprawdzając, czy aby na pewno wszystko z nią w porządku, bo może też ucierpiała? Miriam na jej miejscu na pewno ucierpiałaby psychicznie, poddając się takiej przygodzie.
Zadzwoniła na pogotowie, zwyzywała kogoś po drugiej stronie i, właściwie, zamówiła helikopter z dowozem do szpitala.
- Słuchaj, głupio wyszło, ale widzisz, życie bywa przewrotne – zmarszczyła brwi, powoli podnosząc się do pionu, kiedy helikopter wylądował na pobliskiej plaży, a w ich stronę zaczęli biec ratownicy niczym ze Słonecznego Patrolu. - Dziękuję ci Maise za ten niezapomniany wieczór – powiedziała do niej, składając jeszcze na jej usta soczystego buziaka, zanim przystojni panowie wsadzili ją do jej ekskluzywnego środka transportu.
- DO ZOBACZENIA W LEPSZYM ŻYCIU! - krzyknęła jeszcze, machając, kiedy helikopter wzniósł się w powietrze. Oby się jeszcze zobaczyły.
ztx2

Maise Harrington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Smerf Zgrywus 2020 Troublemaker 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE SCENARZYSTA NA DOROBKU Adam i Ewa TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP TEXT ME! Bestseller Novel For all mankind BOGATE CV I love my children WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Sej łaaat? ALKOHOLIK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH TUBYLEC CZARNA OWCA Pijam gorącą czekolade Marzyciel Jestem numerologiczną siódemką Ususzę nawet kaktusa Jedzonko? Tylko kwaśne! Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK SEKSOHOLIK wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DRAMA QUEEN IMPREZOWICZ MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU Kocham jajecznicę A TY CAŁUJ MNIE! I LOVE YOU, BABY! #CZYSTEHOPEVALLEY DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SORRY Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER BEACH BITCH no shame! toss a coin to your witcher My bu-zzy best friend Up! Stara przyjaźń nie rdzewieje TWÓJ NOWY DOM LIST W BUTELCE BABY BOOM! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
ODPOWIEDZ