Główna plaża miejska
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

#19

Życie Olive zaczynało nabierać naprawdę szalonych barw, a ona wciąż nie wierzyła, że to wszystko dzieje się naprawdę. Że to miejsce jest naprawdę jej, że teraz jest szefową i nie musi przed nikim odpowiadać. Co oczywiście nie było tylko samym rajem z radością, bo przecież musiała się nauczyć miliona rzeczy i zrozumieć jeszcze więcej! Teraz wszystko było na jej głowie, wszystkie dostawy, zaopatrzenie i oczywiście pracownicy. I opanowanie tego było… no skomplikowane! Ale starała się, okej, rozpisywała sobie wszystko, jej całe biuro było pełne karteczek kolorowych z notatkami, na których zostawiała kolejne przypominajki i rzeczy do zapamiętania. Ale… no jednocześnie była bardzo podekscytowana, dlatego zdecydowała się zamknąć na dwa dni lokal i zająć się remontem i przemeblowaniem, żeby dodać taki… no taki po prostu mały akcent od niej. Nie było jej stać na nic większego, bo przecież halo, dopiero co kupiła to miejsce, ale skoro miała dwie ręce i wyobraźnie, a do tego przyjaciółkę, której ewidentnie się nudziło, to trzeba było działać! W tle sobie leciało Spice Girls na zmianę z Abbą, a one mogły kręcić tyłkami razem z pędzlami i wałkami! - No sama powiedz, czy to nie najpiękniejsza pastelowa zieleń, którą widzisz? Ją malujemy tutaj, gdzie jest sfera spacerowa.. Chce żeby każdy segment miał swój własny kolor, żeby łatwo go było odnaleźć i... no żeby się jakoś kojarzyło. Zabawki będą pastelowo fioletowe, przekąski taam różowe, a pielęgnacja niebieska. Jeszcze zastanawiam się co zrobić z żółtym... może ubrania? - zaproponowała, z uśmiechem promiennym, bo ciężko było jej go zmyć ze swoich ust!
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Robi wina, które otwierasz ze swoją dziewczyną, organizuje cztery wesela i pogrzeby, a nawet komunie i chrzciny.
31
168

Post

No bo tak to było, że Paloma pomimo tego, że miała na głowie o wiele za dużo rzeczy, to zawsze dobierała sobie ich jeszcze więcej. Jak tylko okazało się, że jej przyjaciółka potrzebuje pomocy w remoncie nowo kupionego lokalu, to oczywiście, że była pierwszą, która się do tej pomocy zgłosiła. Blackwood nie miała problemu z tym żeby się trochę pobrudzić. Mogłaby polecić Liv Evana, który pewnie o wiele szybciej i lepiej, ogarnąłby jej to miejsce, ale Paloma nie chciała miec z tym typem nic więcej do czynienia. Szczególnie nie po tym jak robił stolarkę dla jej ojca w winnicy i zatrzasnęła się z nim w piwnicy. To było bardzo złe... szczególnie, że było tak chorobliwie gorąco i to nie tylko przez ogólną temperaturę. Ten przygłup musiał chodzić bez koszulki, a akurat niezłych mięśni to mu Paloma nie mogła odmówić, nawet jeżeli bardzo, by chciała.
Dlatego właśnie nie mogła polecić Olivii Evana, Blackwood spędziła z nim ostatnio zbyt wiele czasu, pomimo swojej woli. Musiała teraz trochę psychicznie odpocząć i od problemów w winnicy i od ojca i od Evana. Może podczas malowania ścian zyska trochę dystansu do tego co się obecnie dzieje w jej życiu. Oby. Plus rozmowa z przyjaciółką tez mogła być pomocna. - Tak, jest naprawdę bardzo ładny - powiedziała uśmiechając się i słuchając całej reszty słów Liv. - Jestem z Ciebie bardzo dumna, że takie piękne rzeczy tu robisz - tak było! Wiedziała jak ciężko jest prowadzić swój własny biznes i cieszyła się, że Liv sie na to zdecydowała. Miała nadzieję, że wszystko pójdzie po jej myśli. - Jak będziesz potrzebować pomocy z elektryką to mogę poprosić mojego brata żeby wpadł i Ci w czymś pomógł - zaproponowała, bo Blackwoodowie już mieli w zwyczaju to, by innym pomagać. Paloma na przykład na dzisiejsze malowanie zaopatrzyła je w bardzo dobre wino, żeby miały czym uczcić swoją ciężką pracę.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Call my name DON’T STOP ME NOW WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind SINGIEL JESTEM ECO WEGETARIANIN PIJAM WINKO Twardo stąpam po ziemi Na smutki piekę ciasteczka Pływam Czarną Perłą Terminarz to moja świętość Kanapki z Nutellą mogę jeść codziennie
mów mi/kontakt
c.
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

Na szczęście Liv była super psiapsią i też biegała tam, gdzie akurat jej przyjaciele jej potrzebowali. I jeśli Paloma nie wyrabiała, mogła na nią liczyć. Zwłaszcza że szło lato i naprawdę każde miejsce było lepsze do siedzenia, niż przyczepa Olive. Oczywiście skoro miała swój biznes, to teraz pewnie zamieszka w biurze, żeby zajmować się tym wszystkim. I ani trochę jej to nie przeszkadzało! Oczywiście bała się jak nie wiem, pewnie pierwszy raz wchodząc tu jako szefowa, miała atak paniki i musiała oddychać w papierową torebkę, ale hej! Była też bardzo podekscytowana, pod tym wszystkim. Miała milion pomysłów i teraz planowała je wprowadzać w życie. Oczywiście nie była milionerką, więc nie mogła szaleć aż tak bardzo, ale że była optymistką, małe kroczki jak widać jej wystarczały w pełni.
- Dzięki! Podzieliłabym się z Tobą, ale ty przecież nie masz kogo nimi nakarmić - rzuciła z rozbawieniem, oczywiście najbardziej reklamując przysmaki, które robiła. A potem uśmiechnęła się lekko. - Ooo, jasne, nie wiem w jakim stanie są tutejsze rury. A Twój brat to typowy elektryk, przyjmuje opłaty w piwie i pokazaniu cycków? - zapytała, żartując oczywiście. Chyba. No dobra, trochę nie żartowała, ale każdy orze jak może!
- Wiesz, chyba powoli dorastam też powoli do tego żeby wziąć rozwód. Skoro jestem właścicielką firmy, najwyższy czas uporządkować życie i papierologię - przyznała, przygryzając zaraz potem wargę. - I może po rozwodzie zorganizuję z tej okazji jakąś imprezę? Czy imprezy rozwodowe są w ogóle w modzie? - zapytała, mrużąc lekko oczy - powinny być - i dodała, zadowolona ze swojego pomysłu. Ona oczywiście nie organizowała rozwodów dla piesków, ale kto wie, może właśnie podrzuciła Palomie nowy pomysł na biznes w winnicy?
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
ODPOWIEDZ