Miami UniversityFontainebleau Miami Beach
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
27
166

Post

Potrzebowała wytchnienia. Niby ostatnimi czasy nic ciekawego nie miało miejsca w jej życiu (bo jak inaczej można było określić te wszystkie randki, które były totalną porażką), jednak czuła się zmęczona. Praca zdawała się coraz ciekawsza, a i zadania, które jej przydzielono należały do bardziej skomplikowanych, co było prawdziwym wyzwaniem dla Cory, niemniej nawet to nie sprawiło, że młoda kobieta czuła się lepiej. Jasne, może przez chwilę, ale kiedy tylko wracałą do domu, opadała z sił i gdyby nie jej najlepsza przyjaciółka, pewnie popadłaby w jakąś depresję.
Tego dnia, zaledwie kilka godzin po pracy, postanowiła napisać do Gabrielle z pytaniem, czy ma czas. Miała, co było wyjątkowo pocieszające. Szybka wymiana SMSów i umówiły się na wycieczkę do Miami, w którym wylosowały pierwsze lepsze miejsce w jakim można było potańczyć. Miała na to ochotę. Wyszaleć się i odzyskać energię, której potrzebowała na przyszły kolejny tydzień.
-Wyglądasz ślicznie, więc już się tak nie wdzięcz przed lustrem - zaśmiała się, kiedy Azjatka po raz trzeci zmieniła swój ubiór. - Chyba naprawdę nastawiasz się na podryw, co? - dodała, wstając z łóżka i stając za dziewczyną. Wyglądała naprawdę dobrze; Harrington nie pierwszy raz przyłapała się na tym, że zazdrości jej figury. Była niemal idealna. Wąska talia, odpowiednie biodra. Tym bardziej dziwiło ją, że do tego pory Gabi nie miała idealnego partnera. Chociaż czy płeć przeciwną można było tak nazwać?
-No już, bo nam jeszcze klub zamkną - pogoniła ją.
Kilka minut później siedziały w samochodzie, kierując się w stronę Miami.
-Mam nadzieję, że będzie idealnie. Nie jestem dzisiaj gotowa na rozczarowania - stwierdziła, wymijając jakiś samochód. Nie czytały niemal nic o miejscu, w którym miały się bawić. Chciały zaskoczyć same siebie i Cora mocno trzymała kciuki, by to zaskoczenie okazało się pozytywne.

Gabrielle Wheeler
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Funny Bunny - za udział w evencie Chocolate Egg temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine I killed Laura Palmer CHUDERLAK WYSPORTOWANA UCZULENIOWIEC NIEPALĄCY Gotuję lepiej od Magdy Gessler Kocham zwierzęta
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Instruktorka Fitness, która trenuje ludzi dzięki filmom na Youtubie. Mieszka ze swoją fretką - Lady.
24
163

Post

#19 + Outfit

Gabi miała szczęście, że jej praca to tak naprawdę jej hobby. Nie było dnia w jej życiu, by nie ćwiczyła w jakikolwiek sposób dbając tym samym o swoją sylwetkę. Czemu więc nie robić tego z innymi, tym samym mogąc na tym zarobić? Ludzie płacili by mieć dostęp do lepszych treningów, wcześniejszych filmów, a także za rzeczy które tworzyła. Ostatnio nawet miała propozycje by stworzyć linię ubrań treningowych, które mogłaby reklamować na swoim kanale, ale najpierw musiała wszystko dokładnie omówić i upewnić się, że będą to rzeczy najwyższej jakości, a nie pierwsze lepsze ciuchy z byle jakiego sklepu i z doszytą metką. Nie chciała być jedną z tych influencerek, które pokazują wszystko jak leci byle zarobić.
Ale oprócz pracy miała też czas na przyjemności co najczęściej kończyło się na jakiejś imprezie z przyjaciółką czy innym wypadzie gdzieś daleko. Tym razem to była impreza w jakimś nowym dla nich miejscu. Może znajdą tam jakiegoś przystojniaka? Gabi już na jednej imprezie znalazła pewnego przystojnego patologa z którym połączyła ją dłuższa relacja opierająca się na seksie, ale to tyle. Może tym razem znajdzie kogoś na dłużej?
— Co ja Ci poradzę, że muszę się dobrze prezentować? — mruknęła, przeglądając się w lustrze. Poprzednie stroje jej nie pasowały, ale ta sukienka którą miała na sobie wydawała się odpowiednia. — A czemu nie? Jesteśmy młode. Poza tym uwielbiam darmowe drinki. — zachichotała, zerkając w odbiciu na przyjaciółkę, która stanęła za nią. Obie teraz prezentowały się idealnie.
— Nie przeginaj, noc jeszcze młoda. — zaśmiała się, szybko dobierając odpowiednie dodatki i ostatecznie mogły pójść do auta by wyruszyć w drogę.
— W razie czego masz mnie jeśli żaden przystojniak nie wpadnie Ci w oko. Nie ma co marnować czas na natrętów, którzy liczą tylko na jedno. — stwierdziła, szukając w radiu jakiejś stacji z muzyką, by mogły wkręcić się w imprezowy nastrój.

Cora Harrington
WŁADZA LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Kręcę się na karuzeli Something's waiting no to pounce Wouldn't you like to see something strange? Take a chance and roll the dice Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Hope Valley ma głos! The sound of children's laughter All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Hurricane Season temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED DON’T STOP ME NOW MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Trying my best I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY SINGIEL URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANA RAK MAM INNE ZWIERZĄTKO HOROSKOP CHIŃSKI: KRÓLIK Jestem numerologiczną piątką Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię starszych PIEROGIS SING A SONG DANCING QUEEN You Shouldn't Kiss Me Like This Love of cooking Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
27
166

Post

Kto by pomyślał, że wróci do Hope Valley głównie po to, żeby więcej imprezować. Na studiach jakoś od tego stroniła, woląc skupić się na nauce, jak również na usilniej próbie zapomnienia swojego najlepszego przyjaciela, w którym była zakochana. W ich relacji nie było żadnego happy endu - związał się z ich wspólną koleżanką, która pomimo wiedzy o tym, że Cora oddałaby życie za chłopaka, uznała, że idealnie będzie go poderwać. Co się teraz z nimi działo, nie wiedziała. Ostatnim razem, kiedy rozmawiała z mężczyzną, zwierzał jej się, że są na etapie rozstania, ale z tego co zauważyła na Instagramie, który podsyłał jej randomowe rekomendacje profili, widziała, że ta druga nadal dodawała ich wspólne zdjęcia.
Jak w takim razie miała mu ufać?
Westchnęła, lekko potrząsając głową. Czemu nadal o nim myślała, skoro to był zamknięty rozdział? Zdecydowanie potrzebowała jakiejś dobrej przygody, by całkiem zapomnieć o tym kawałku przeszłości. Ograniczał ją, a nie tego potrzebowała. Miała żyć i czerpać z życia garściami.
-Wpaść w oko może i wpadnie, ale czy coś z tego będzie, nie wiadomo. Wiesz jacy potrafią być kolesie. Początkowo wydaje ci się, że to ideał, a później czar pryska i zostaje jedynie niesmak - odpowiedziała, trochę przyspieszając. Mogła sobie na to pozwolić, kiedy ulice były niemal puste.
Ostatecznie zajechały pod wskazany adres.
-Coś tu kolorowy. Nie trafiłyśmy na karnawał? - zażartowała, parkując. Wiedziała, że samochód zostanie tutaj do jutra, jeśli nie dłużej. Nie było mowy o powrocie po alkoholu, dlatego Cora zadbała, by miały gdzie spać. Motel niedaleko, tani i niemal w linii prostej, zdawał się być idealny.
-Trzymam kciuki, żeby to było dobre miejsce - skomentowała, ciągnąc przyjaciółkę za sobą.

Gabrielle Wheeler
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Funny Bunny - za udział w evencie Chocolate Egg temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine I killed Laura Palmer CHUDERLAK WYSPORTOWANA UCZULENIOWIEC NIEPALĄCY Gotuję lepiej od Magdy Gessler Kocham zwierzęta
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Instruktorka Fitness, która trenuje ludzi dzięki filmom na Youtubie. Mieszka ze swoją fretką - Lady.
24
163

Post

Imprezowanie w jej wieku to normalna rzecz. Jeśli jakiś jej rówieśnik nie imprezuje raz na jakiś czas to naprawdę wyjątkowy przypadek, który zadziwiał Azjatkę. Co kto lubił, ale jednak siedzenie w domu nie było normalne i nie chciała nawet o tym słyszeć. Lubiła się wyszaleć ale w cywilizowany sposób. Mogła się napić, czasem zaliczyć jakiegoś kolesia, ale nigdy nie zaliczała zgona lądując w jakimś rowie czy mieszkaniu jakiegoś psychopaty by wkrótce potem odkryć na teście ciążowym dwie kreski. To nie był jeszcze czas i miejsce na takie rzeczy. Dlatego była ostrożna i nigdy nie wybierała się sama by w razie czego przyjaciółka odciągnęła ją zanim będzie za późno.
Corze ufała bezgranicznie, dlatego zawsze chodziły razem. Rozdzielały się jedynie kiedy obie znalazły kogoś odpowiedniego bez obawy, że stanie się coś złego.
— Niby tak, ale przynajmniej się zabawimy. Nie ma co siedzieć w samotności przed telewizorem. — odparła, wzruszając ramionami. Na to miała jeszcze czas. Póki co zamierzała się wyszaleć, by potem nie żałować na starość, odbijając to sobie wściekłością na męża czy dzieci.
Przez drogę śpiewały piosenki, które leciały w radiu. Gabi nawet miała na tyle dobry humor, żeby machać do ludzi w mijanych autach. Może oni też jadą na imprezę?
— Hmmm… może dzisiaj jest jakaś tematyczna impreza? — rzuciła, rozglądając się. Nie czytały w sumie o tym klubie, więc nie wiedziały czego się spodziewać.
— Miejsce zawsze można zmienić. — stwierdziła, idąc za Corą. Widziały wielu facetów wchodzących do środka, ale niewiele kobiet. Zdziwiła się, ale dała się zaciągnąć do baru i tam dopiero do nich dotarło. — Ej… czy my trafiłyśmy do gejowskiego klubu? — zaśmiała się, patrząc na tancerza w niewyobrażalnie małych majtkach. Dookoła dosłownie sami faceci i wystrój wskazywał na jedno.

Cora Harrington
WŁADZA LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Kręcę się na karuzeli Something's waiting no to pounce Wouldn't you like to see something strange? Take a chance and roll the dice Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Hope Valley ma głos! The sound of children's laughter All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Hurricane Season temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED DON’T STOP ME NOW MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Trying my best I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY SINGIEL URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANA RAK MAM INNE ZWIERZĄTKO HOROSKOP CHIŃSKI: KRÓLIK Jestem numerologiczną piątką Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię starszych PIEROGIS SING A SONG DANCING QUEEN You Shouldn't Kiss Me Like This Love of cooking Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
27
166

Post

Cora miała w głowie jasno określony plan - chciała się dzisiaj rozerwać za cenę wszystkiego, nawet jutrzejszego bólu głowy spowodowanego nadmiernym spożyciem alkoholu. Nie piła często, ale kiedy nachodziła ją ochota wiedziała, że to jest ten dzień, by się zeszmacić. Tym bardziej, jeśli głowa pełna była myśli, których chciała się pozbyć. Bo ile można było myśleć o kimś, kogo kochało się lata temu, a kto nigdy nie odwzajemniał uczuć? Jak wiele jeszcze dni miałby mu poświęcić, łudząc się naiwnie, że być może coś się zmieni i jednak ją zechce? Miał szanse, później wypominając jej ucieczkę, ale jak miałby tu zostać, patrząc na mężczyznę w ramionach innej? Ta bajka nie była dla niej, więc tym bardziej chciała zmienić swoje życie. Należało otworzyć się też na innych, dając im szanse.
-Siedzenie przed telewizorem jest fajne, ale ile można? Niedługo skończy mi się materiał na Netflixie - odpowiedziała ze śmiechem. Lubiła takie dni, kiedy nie robiła niemal nic, zalegając przed szklanym ekranem z porcją lodów czekoladowych. Należało jej się tym bardziej, że w tygodniu nie miała na to czasu. Praca pochłaniała ją do reszty, zwłaszcza, że była tam nadal na stażu. Płatnym co prawda, ale musiała zdobyć sporo doświadczenia, jeśli chciała siedzieć w laboratorium.
-Jeśli tak, będę zła, bo zdecydowanie nie mamy ubrań do tematu. Następnym razem sprawdźmy chociaż informacje - westchnęła. Lubiła się przebierać i zdecydowanie wolała znać wcześniej temat. - Nie mamy na to czasu. Co by się nie działo, damy temu miejsce - odpowiedziała. Nawet, jeśli okaże się to totalną porażką, będą wiedziały, gdzie następnym razem mają się nie pojawiać.
Niemal zaśmiała się na głos, kiedy okazało się, że miejsce było pełne niespodzianek. Nie tego się spodziewała, parkując pod budynkiem.
-Na to wygląda. Patrz, tamta dziewczyna już zdążyła cię obczaić - prychnęła cicho, dyskretnie przyglądając się młodej kobiecie, która zlustrowała Gabrielle.

Gabrielle Wheeler
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Funny Bunny - za udział w evencie Chocolate Egg temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine I killed Laura Palmer CHUDERLAK WYSPORTOWANA UCZULENIOWIEC NIEPALĄCY Gotuję lepiej od Magdy Gessler Kocham zwierzęta
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Instruktorka Fitness, która trenuje ludzi dzięki filmom na Youtubie. Mieszka ze swoją fretką - Lady.
24
163

Post

— No nie gadaj że już tyle obejrzałaś. Przecież tam co chwila pojawia się coś nowego, a ja tylko siedzę i płaczę że znowu jestem do tyłu z tyloma serialami. — rzuciła, śmiejąc się. Gabi co prawda nie miała tyle czasu na lenistwo, ale wieczorami lubiła obejrzeć jakiś serial przed snem. Miała jednak taki wybór, że wiecznie nie potrafiła się zdecydować i zanim coś wybrała trzeba było iść spać. Gdyby miała towarzystwo na pewno byłoby jej łatwiej.
— No właśnie! Przegapić taką okazję na super przebrania, których nigdzie nie możemy założyć. Ale przypał! — jęknęła, martwiąc się że serio coś przegapiły i będą jedyną parą ubraną normalnie, kiedy dookoła wszyscy będą w kolorowych strojach. Do Halloween jeszcze daleko, ale każda okazja by się wystroić była idealna.
— Cooo? — zdziwiła się, powoli odwracając się by zerkną na kobietę. Rzeczywiście kobieta przyglądała jej się, skupiając wzrok na kilku konkretnych miejscach, ale jednak nie była w jej typie. Zawsze uważała, że kręcą ją faceci. Uważała swoje koleżanki za atrakcyjne, ale nigdy nie miała z nimi styczności w ten sposób by dowiedzieć się czy własna płeć również ją przyciąga. Ale była otwarta na doświadczenia i pewnie jeśli tylko nadarzy się okazja to z niej skorzysta, ale nie z tą konkretną kobietą.
— Nie ten adres. Na razie musimy się napić. — stwierdziła, odwracając się do barmana by zamówić im jakieś kolorowe drinki. Jak szaleć to szaleć. — Myślisz że możemy wsunąć im pieniądze tak jak tamten koleś? — zaśmiała się, wskazując na typka, który wsuwa tancerzowi pieniądze w majtki kiedy ten wykonuje bardzo sugestywne ruchy biodrami. Może mogłaby go zaprosić do jednego ze swoich filmów, bo ruszał się naprawdę imponująco.

Cora Harrington
WŁADZA LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Kręcę się na karuzeli Something's waiting no to pounce Wouldn't you like to see something strange? Take a chance and roll the dice Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Hope Valley ma głos! The sound of children's laughter All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Hurricane Season temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED DON’T STOP ME NOW MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Trying my best I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY SINGIEL URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANA RAK MAM INNE ZWIERZĄTKO HOROSKOP CHIŃSKI: KRÓLIK Jestem numerologiczną piątką Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię starszych PIEROGIS SING A SONG DANCING QUEEN You Shouldn't Kiss Me Like This Love of cooking Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
27
166

Post

-Po pracy nie chciało mi się robić niczego innego, to siadam przed telewizorem i oglądam. Ale muszę przyznać, że wiele z tych rzeczy nie jest godnych polecenia. Nie zdajesz sobie sprawy, jaki szajs czasami puszczają - westchnęła.
Szkoda, że na takich portalach nie było samych dobrych produkcji, dzięki czemu człowiek nie marnowałby swojego czasu. Cora niestety należała do osób, które w momencie zaczęcia jakiegoś serialu, musiała go skończyć. Taka już była i chociaż koniec końców czuła zażenowanie samą sobą, kiedy dana produkcja okazywała się beznadziejna, tak niestety nie umiała tego zmienić. Tak samo było z książkami. Kończyła, chociaż jej się nie podobały. Jakby chciała temu dać szansę do samego końca licząc, że coś się zmieni.
-Zacznij oglądać koreańskie dramy. Jedne z lepszych produkcji, a jakie wyciskacze łez! - poleciła. Dopiero niedawno się do nich przekonała i była wprost oczarowana, niektórych nie potrafiąc przerwać po pierwszym odcinku. Ile razy zarwała już noc, by zobaczyć jeszcze trochę. Wiedziała, że nie powinna, ale to było silniejsze od niej.
Zaśmiała się na reakcję Gabi. Była piękna, powinna zdawać sobie sprawę, że będą na nią leciały obie płcie. A skoro ostatecznie trafiły do klubu dla homoseksualistów, z całą pewnością będzie miała rzeszę adoratorek.
-Spójrz. Obczaja cię już kilka sekund - uśmiechnęła się do niej. Niech się cieszy, że ma takie branie i powodzenia. Co prawda w takim miejscu ciężko było o znalezienie kogoś, kto mógłby wpaść w oko, ale Cora nie oceniała, była tolerancyjna.
-Zawsze możesz spróbować. Wiesz, kolejne doświadczenie - szturchnęła ją lekko. Czy sama by się na to otworzyła? Nie wiedziała. Do tej pory była jedynie z facetami, nie mając żadnej przygody z kobietą. Uważała się za hetero, bo tego od niej oczekiwano.
-Jestem pewna, że się ucieszą, ale nie wiem czy liczyłabym na jakiś epizod. Chyba każdy z nich jest gejem. Jak coś, jesteś moją dziewczyną - powiedziała, biorąc drinka. Tak było bezpieczniej.

Gabrielle Wheeler
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Funny Bunny - za udział w evencie Chocolate Egg temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine I killed Laura Palmer CHUDERLAK WYSPORTOWANA UCZULENIOWIEC NIEPALĄCY Gotuję lepiej od Magdy Gessler Kocham zwierzęta
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Instruktorka Fitness, która trenuje ludzi dzięki filmom na Youtubie. Mieszka ze swoją fretką - Lady.
24
163

Post

— Po twojej minie mogę się jedynie domyślić, że trafiłaś na wiele nietrafionych produkcji. — odparła. Sama również miała na swoim koncie wiele niewypałów, które ostatecznie odstawiała, zaznaczając by więcej jej się nie pokazywały. Wolała o nich zapomnieć na zawsze niż widzieć co jakiś czas nielubiane przez siebie tytuły. Nie było opcji by dała im drugą szansę jeśli już po pierwszym odcinku traciła zainteresowanie dalszą fabułą. Chociaż i tak chyba największe rozczarowanie czuła, kiedy jej ukochany serial się psuł po którymś sezonie. Pamiętniki Wampirów była w stanie znieść do piątego sezonu, a takich seriali było przecież więcej.
— Oh, naprawdę? Co ty nie powiesz? — zaśmiała się, patrząc na przyjaciółkę. Gabi była oczywiście dumna z tego, że koreańskie seriale zyskały taką popularność. Koreańskie dramy oczywiście były pierwsze na jej liście kiedy zabierała się do oglądania i rzeczywiście przepłakała wiele odcinków, kiedy jej ulubieni bohaterowie przeżywali jakieś dramaty. Może powinny z Corą wymienić się tytułami i zobaczyć czy mają podobny gust?
— Niech patrzy, ale nie dotyka. — odparła, kręcąc głową. Może ryzykowała dla facetów, wybierając krótką sukienkę z odkrytymi plecami, ale nie sądziła, że trafi do miejsca gdzie będą się za nią oglądały kobiety. Jeśli nie uda jej się znaleźć jakiegoś przystojniaka na pewno zmieni front na ten jeden wieczór i wtedy zobaczy jak to wszystko się potoczy.
— Nie mówię, że nie. Wszystkiego trzeba spróbować zanim będzie za późno. Kto wie, może jednak znajdę tutaj swoją przyszłą żonę? — zachichotała, zagryzając dolną wargę kiedy dojrzała w tłumie przystojnego mężczyznę. Ciekawe czy jest gejem? Chyba powinna zabrać z nimi Kaia, który mógłby jej pomóc z wyborem odpowiedniego faceta.
— Nie mówię, że za parę dolarów chciałabym wylądować z nim za kulisami, ale fajnie to wygląda. — zaśmiała się, sięgając po drinka. — Więc… moja dziewczyno. Jeden drink i ruszamy na parkiet? — zapytała, ocierając się biodrem o bok przyjaciółki. W sumie mogły udawać parę jakby jakiś nachalny typ się do nich dostawiał.

Cora Harrington
WŁADZA LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Kręcę się na karuzeli Something's waiting no to pounce Wouldn't you like to see something strange? Take a chance and roll the dice Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Hope Valley ma głos! The sound of children's laughter All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Hurricane Season temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED DON’T STOP ME NOW MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Trying my best I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY SINGIEL URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANA RAK MAM INNE ZWIERZĄTKO HOROSKOP CHIŃSKI: KRÓLIK Jestem numerologiczną piątką Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię starszych PIEROGIS SING A SONG DANCING QUEEN You Shouldn't Kiss Me Like This Love of cooking Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
27
166

Post

-Sama nie wiem czemu wcześniej cię nie słuchałam i nie zaczęłam oglądać. Wystarczyły dwie, żebym się zakochała - zaśmiała się. Gabrielle kilka razy wspominała o paru serialach koreańskiej produkcji, jednak Harrington niemal zawsze zostawiała je na sam koniec, wcześniej oglądając wszystko innego. Dopiero jednego dnia, kiedy na portalu faktycznie nie było niczego ciekawego, włączyła coś przypadkowego i od tamtej pory nie mogła się oderwać.
-Nie schlebia ci to? Że oglądają się za tobą również kobiety? Zresztą kochana, musiałaś się z tym liczyć ubierając coś takiego - wskazała na jej strój, cicho się śmiejąc. Wyglądała seksownie, więc mogła winić tylko siebie za to, że ludzie na nią patrzyli. Cora czuła poniekąd dumę, że przyjaźniła się z kimś, kto prezentował się w podobny sposób. Ostatecznie kto nie lubił zadawać się z osobami ładnymi?
-Ej, kto wie! Stawiam, że niejedna by chciała, więc teraz masz w czym przebierać. Poza tym obstawiam, że znajdzie się tu parę osób bi, więc może również jakiś pan cię zainteresuje, jeśli tylko nie będą go kręciły penisy - odpowiedziała, rozglądając się po ludziach. Mogła jasno stwierdzić, że byli tu wszyscy i co najlepsze, każdy się tolerował. Dobrze, że istniały podobne miejsca, w których każdy mógł być sobą i nie musiał niczego ukrywać. Szkoda, że poza budynkiem świat nie działał na takich zasadach.
-W takim razie idziemy na show! - klasnęła w dłonie.
Trzymając w jednej ręce drinka, złapała drugą dłoń przyjaciółki, ciągnąc ją na jedną z wolnych kanap nieopodal sceny, na której tańczyli tancerze.
-Parkiet podbijemy zaraz. O ile zakład, że będziemy się ruszać lepiej niż oni! - zaśmiała się, wskazując na chłopaków, który wili się na podeście. Mieli umiejętności, to pewne, ale one też potrafiły pokazać całkiem ponętne ruchy.

Gabrielle Wheeler
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Funny Bunny - za udział w evencie Chocolate Egg temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine I killed Laura Palmer CHUDERLAK WYSPORTOWANA UCZULENIOWIEC NIEPALĄCY Gotuję lepiej od Magdy Gessler Kocham zwierzęta
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Instruktorka Fitness, która trenuje ludzi dzięki filmom na Youtubie. Mieszka ze swoją fretką - Lady.
24
163

Post

— Tak to jest jak mnie nikt nie słucha. — zaśmiała się. Zawsze wszystkim polecała koreańskie dramy i jej znajomi tylko kiwali głowami z politowaniem, ostatecznie nigdy ich nie sprawdzając. A to przecież kopalnia inspiracji na randki i wspaniale zajmują czas w deszczowe dni. Szkoda, że są tak bardzo niedoceniane, dopóki ktoś naprawdę się nimi nie zainteresuje. A są o wiele lepsze niż te tureckie, którymi ludzie się zachwycali ostatnio.
— W sumie tak, ale muszę znaleźć taką idealną, żeby zwróciła moją uwagę. Wiesz, jak w filmach kiedy patrzysz na kogoś i czujesz te motyle w brzuchu. — zachichotała, zerkając na przyjaciółkę. Cora zawsze była według niej atrakcyjna i pewnie to na nią zwróciłaby uwagę gdyby jej nie znała. Nie chciała jednak zepsuć ich przyjaźni, a póki też nie wykazywała zainteresowania swoją własną płcią to nie przekraczała tej granicy.
— Jeśli nie partner na całe życie to chociaż jednorazowa przygoda o ile osoba jest odpowiednia. Pamiętasz tego gorącego patologa? Takich spotykać na każdej imprezie i mogę być singielką do końca życia. — roześmiała się. Przygodny seks zawsze był jakimś urozmaiceniem po miesiącach celibatu. Nie brała wtedy jednak byle kogo, kto liczy właśnie tylko na to lub świra, który zaraz wyobraża sobie ich ślub i ile będą mieli dzieci. Facet musiał mieć to coś, a tacy niestety zwykle już są zajęci.
— Lecimy! — zawołała radośnie, łapiąc drinka i podążając za swoją psiapsią na jedną z wolnych kanap. Rozsiadła się na niej wygodnie, upijając łyk drinka. Słodki, ale nie mdły. Taki idalny.
— Po kilku takich drinkach nie mają z nami szans! — zaśmiała się, wskazując na ich napoje. Dość spore, z kilkoma ozdobnymi parasoleczkami i kawałkami egzotycznych owoców. Aż szkoda było je pić, ale jak impreza to trzeba zaszaleć. — Patrz na tamtego, jaki ma tatuaż! — powiedziała, wskazując faceta z wielkim skorpionem na plecach.

Cora Harrington
WŁADZA LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Kręcę się na karuzeli Something's waiting no to pounce Wouldn't you like to see something strange? Take a chance and roll the dice Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Hope Valley ma głos! The sound of children's laughter All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Hurricane Season temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED DON’T STOP ME NOW MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Trying my best I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY SINGIEL URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANA RAK MAM INNE ZWIERZĄTKO HOROSKOP CHIŃSKI: KRÓLIK Jestem numerologiczną piątką Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię starszych PIEROGIS SING A SONG DANCING QUEEN You Shouldn't Kiss Me Like This Love of cooking Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
27
166

Post

-Coś w tym jest, chociaż osobiście nigdy nie patrzyłam tak na płeć przeciwną. Wiesz, nie powiem, są kobiety atrakcyjne, piękne, od których nie da się oderwać oczu, ale czy ma to związek z seksualnością, nie wiem - odpowiedziała, lekko ramionami wzruszając. Nie pamiętała, czy kiedykolwiek czuła coś więcej, kiedy spojrzała na przedstawicielkę tej samej płci. Owszem, ostatnio przyłapała się na tym, że w saunie znacznie dłużej lustrowała ciało swojej przyjaciółki, ale nie miała pewności co się na tym kryło. Ostatecznie każdy lubił patrzeć na ładne, prawda? I bezwiednie kierował się tam, gdzie nie zawsze powinien. Zresztą o czym ona myślała? Gabrielle była dla niej jak siostra, więc nie powinna jej tak oceniać.
-Kto wie, może uda nam się tutaj takiego dorwać. Na trójkąt się nie piszę, chociaż to byłoby całkiem ciekawe doświadczenie. Brałaś kiedyś w jakimś udział? - zainteresowała się. Nie dzieliły się specjalnie swoimi doświadczeniami seksualnymi, ale kto powiedział, że gdzieś tam paru rzeczy napomknąć nie mogły. Wiadomo, szczegóły lepiej sobie darować, ale może Gabi pchnie Corę do czegoś odważniejszego, jeśli już znajdzie kogoś odpowiedniego.
-Jak dobrze, że mam specjalne fundusze na takie wypady - zaśmiała się, przyglądając chłopakowi, który właśnie kręcił tyłkiem. Ładny, ale dla niej za chudy. Od faceta oczekiwała muskulatury, chociaż też nie przesadnej.
-Wygląda seksownie. Nie wiem czemu, ale kręcą mnie tatuaże - wyznała.
Niespodziewanie obok Gabrielle usiadła jakaś dziewczyna, która zaczęła ją zagadywać. Widząc sugestywne spojrzenie przyjaciółki, Harrington lekko się wychyliła, spoglądając na nieznajomą.
-Wybacz kochana, ale ta partia jest już zajęta - uśmiechnęła się lekko, obejmując Azjatkę ramieniem.
Nieproszony gość jedynie burknął coś w przeprosinach i oddalił się, zostawiając je same.
-Kto by pomyślał, że kiedykolwiek będę cię broniła przed tą samą płcią - zaśmiała się.

Gabrielle Wheeler
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Funny Bunny - za udział w evencie Chocolate Egg temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine I killed Laura Palmer CHUDERLAK WYSPORTOWANA UCZULENIOWIEC NIEPALĄCY Gotuję lepiej od Magdy Gessler Kocham zwierzęta
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
ODPOWIEDZ