Miami UniversityFontainebleau Miami Beach
a
Awatar użytkownika
Instruktorka Fitness, która trenuje ludzi dzięki filmom na Youtubie. Mieszka ze swoją fretką - Lady.
24
163

Post

— Ciężko powiedzieć, ale pewnie jak trafi się odpowiednia to będziemy o tym wiedzieć. — odparła, kiwając głową. Nie negowała tego, że kiedyś mogłaby się umawiać z kobietą, ale póki co nie spotkała takiej która mogłaby ją zainteresować, więc spotykała się z mężczyznami. No tak naprawdę do tej pory żadna nie próbowała jej poderwać, a tu w klubie już była obserwowana przez jedną i schlebiało jej to, ale to nie była ta której szukała. Była piękna, ale jednak nie przyciągała jej w żaden sposób.
— Hmmm… chyba nie. Raz było blisko, ale ostatecznie do niczego nie doszło. Chociaż ciekawi mnie jak to jest mieć dwóch facetów w łóżku. Jednego jestem w stanie znieść, ale dwóch samców walczących o dominację… może być zabawnie. — zaśmiała się. Nie żeby odrzucała Corę w razie podobnej możliwości, ale chyba każda kobieta fantazjowała o trójkątach w różnych układach. Ale czy trójkąt z przyjaciółką to nie był już krok za daleko? Były jak rodzina, praktycznie nierozłączne i w wielu przypadkach jednomyślne. Czy to coś zmieni?
— Dobrze, bo domyślam się, że stracimy mnóstwo kasy na tych tancerzach. — stwierdziła, zauważając kawałek dalej klatkę z tańczącymi w środku mężczyznami, którzy wili się seksownie w skąpych strojach. Najwidoczniej takie rzeczy podobały się ludziom.
— Ciekawe jak nisko ten tatuaż schodzi. — zachichotała, próbując dojrzeć gdzie się kończy. W sumie była ciekawa jak reaguje tatuażysta, który musi wykonać takie dzieło mając przed sobą roznegliżowanego klienta.
Od mężczyzny jej uwagę odwróciła jakaś kobieta, która dosiadła się do nich i zaczęła ją komplementować, zapraszając na parkiet. Gabrielle zlustrowała ją spojrzeniem, jednak nie była zainteresowana jej osobą To nadal nie było to, więc rzuciła przyjaciółce spojrzenie, którym prosiła ją o pomoc. Na szczęście Cora była niezawodna i nieznajoma zaraz zniknęła w tłumie.
— W tym miejscu chyba będziesz mogła się bardziej wykazać. — zaśmiała się, sięgając po drinka. Opróżniły swoje szklanki i Gabi zaciągnęła przyjaciółkę w tłum tańczących ludzi, by mogły się wyszaleć.

Cora Harrington
WŁADZA LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Kręcę się na karuzeli Something's waiting no to pounce Wouldn't you like to see something strange? Take a chance and roll the dice Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Hope Valley ma głos! The sound of children's laughter All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Hurricane Season temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED DON’T STOP ME NOW MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Trying my best I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY SINGIEL URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANA RAK MAM INNE ZWIERZĄTKO HOROSKOP CHIŃSKI: KRÓLIK Jestem numerologiczną piątką Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię starszych PIEROGIS SING A SONG DANCING QUEEN You Shouldn't Kiss Me Like This Love of cooking Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
27
166

Post

-Czyli co, teraz będziemy obserwować i czekać, aż nas strzeli na widok jakiejś panny? - zaśmiała się. Nie wyobrażała sobie tego, ale nie mówiła nie. Czasami nachodziła ją myśl, że skoro nie układało jej się z facetami, to może powinna spróbować w drugą stronę, ale szybko ją od siebie odpychała. Przecież do tej pory była pewna swojej seksualności, tak? Więc to chyba nie mogło się z taką łatwością zmienić. Co prawda statystycznie więcej niż połowa kobiet jest biseksualna, ale ciężko było jej uwierzyć, że miałaby wylądować w łóżko z tą samą płcią.
-Zawsze możesz mieć i kobietę i faceta. Takie trójkąty są chyba bardziej popularne, chociaż sama nie wiem czy dałabym radę się podzielić kolesiem. Chociaż zależy, kim by był. Jeśli na jedną noc, to kto wie - odpowiedziała. Czy ją to kręciło? Jeszcze nie wiedziała. Zapewne przekona się w chwili, w której będzie miała okazję przeżyć coś podobnego. Nie planowała, bo zazwyczaj w ogóle nie skupiała się na konieczności uprawiania seksu. To zawsze wychodziło samo i tak było najlepiej.
-Zawsze możesz go zapytać. Ewentualnie poprosić, za opłatą, żeby ci pokazał - zaśmiała się. Tak, zdecydowanie prezentował się dobrze. Aż chciało się zobaczyć w całej okazałości, chociaż na to pewnie jeszcze chwilę będą musiały poczekać. Była ciekawa, czy tutaj nagość jest akceptowalna, czy prezentowano ją jedynie za zamkniętymi drzwiami.
-Proszę, czyli teraz ja robię za obrońcę - skomentowała, dopijając drinka. Narzuciła sobie szybkie tempo, ale jak się bawić, to się bawić.
Chwilę później przyniosła im kolejnego.
-Po tym idziemy na parkiet. Nie będziemy tylko siedziały i piły - oznajmiła. Noc była jeszcze młoda, na alkohol miały jeszcze czas.
Chwilę później dała się wyciągnąć na parkiet, odpływając w rytmie muzyki.

Gabrielle Wheeler
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Funny Bunny - za udział w evencie Chocolate Egg temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine I killed Laura Palmer CHUDERLAK WYSPORTOWANA UCZULENIOWIEC NIEPALĄCY Gotuję lepiej od Magdy Gessler Kocham zwierzęta
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Instruktorka Fitness, która trenuje ludzi dzięki filmom na Youtubie. Mieszka ze swoją fretką - Lady.
24
163

Post

— Możliwe. Zobaczymy, więc nie zdziw się jeśli zadzwonię do Ciebie rano, że obudziłam się w łóżku jakiejś laski i nie wiem jak wrócić do domu. — zaśmiała się. Ile to razy dzwoniła do znajomych, że muszą ją odebrać bo zabalowała. Nie zdarzało się to często, ale jednak nie była to dla niej nowość. Do tej pory na szczęście trafiała na całkiem spoko ludzi, których nie próbowali jej zamknąć w piwnicy by została ich seksualną niewolnicą. Jak wiadomo takie rzeczy nie zdarzają się już tylko w filmach. Czasem może i wyobrażała sobie samą siebie jako bohaterkę filmu, ale z pewnością nie takiego.
— No właśnie niezbyt lubię się dzielić. Wolę jak ktoś skupia się na mnie w takich momentach — odparła. Dwie kobiety w jednym łóżku to może być problem. Wiadomo jak dwie kobiety reagują na siebie kiedy walczą o faceta. To dosłownie walka o przetrwanie. Z facetami bywa podobnie, ale mają dwóch w swoim łóżku przynajmniej miałaby pewność, ze skupiają się tylko na niej.
— Myślisz, że na to pójdzie? — zaśmiała się, zerkając na Corę. Facet robiąc sobie taki tatuaż musiał być przygotowany, że ludzie będą pytać o podobne szczegóły. W końcu każdy chciałby zobaczyć taki tatuaż w całej okazałości.
— Ale jeśli ktoś będzie zaczepiał Ciebie, oczywiście możesz liczyć na moją pomoc. Tylko daj mi znać. — zapewniła. Może i była drobna, ale potrafiła się bronić. Tutaj co prawda nie musiała się bić, ale odstraszenie nachalnych adoratorów nie było dla niej problemem.
Po dwóch drinkach zniknęły w tłumie tańczących ludzi. Muzyka była tak głośna co utrudniało rozmowy, więc mogły się skupić na tańcu. Zaraz zostały otoczone przez grupkę mężczyzn. Nie byli nachalni, nie próbowali ich dotykać w nieodpowiedni sposób. Idealnie. Dała się okręcić jednemu z nich, by zaraz przylgnąć do niego plecami dzięki czemu mogła zauważyć jak Cora tańczy z jakimś przystojniakiem.
— Ale ciacho. — próbowała jej to przekazać tak by zrozumiała pomimo głośnej muzyki.

Cora Harrington
WŁADZA LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Kręcę się na karuzeli Something's waiting no to pounce Wouldn't you like to see something strange? Take a chance and roll the dice Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Hope Valley ma głos! The sound of children's laughter All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Hurricane Season temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED DON’T STOP ME NOW MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Trying my best I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY SINGIEL URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANA RAK MAM INNE ZWIERZĄTKO HOROSKOP CHIŃSKI: KRÓLIK Jestem numerologiczną piątką Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię starszych PIEROGIS SING A SONG DANCING QUEEN You Shouldn't Kiss Me Like This Love of cooking Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
27
166

Post

-Grube plany, widzę. Ale obiecuję, że nie będę oceniać i pojawię się w miarę swoich możliwości. A jeśli nie ja, to Billy z pewnością znajdzie czas o ile nie będzie zabawiał się z Mią - zaśmiała się. Zawsze życzyła Gabrielle jak najlepiej, niezależnie, na jakiej płaszczyźnie. Liczyła, że jej praca będzie tą wymarzoną, a sama kobieta znajdzie kogoś u boku kogo będzie naprawdę szczęśliwa. Bo ostatecznie kto nie chciałby, aby osoba, na której mu zależało, miała wszystko to, na co zasłużyła i co miało jej przynieść szczęśliwe życie.
-Proszę, czyli typ zazdrośnika. Nie wiem czy znałam cię od tej strony, Wheeler. Jak rozumiem mam nie szukać sobie drugiej przyjaciółki, bo się jej pozbędziesz? - zażartowała. Nie sądziła, żeby Gabi miała ją ograniczać jeśli chodziło o kontakty z innymi osobami. Wiadomo, że Harrington nie miała najmniejszego zamiaru jej zastępować, bo Azjatka była jedyna w swoim rodzaju, ale przecież nie wokół jednej osoby świat się kręcił. Obie miały swoich znajomych, czy to w pracy, czy poza nią, co nijak nie rzutowało na ich relacje.
-Nigdy nie wiesz. Zresztą kochana, kto jak nie ty by o to zapytał? Nie znam nikogo poza tobą, kto emanowałby taką pewnością siebie, więc na co czekasz - odpowiedziała, zerkając na kobietę. Czasami zazdrościła jej tego podejścia do życia. Miała wrażenie, że Gabrielle nie boi się niczego i nie było ważne, czy jej się uda czy nie, zawsze próbowała, później zapominając o sprawie. Ach, ile Cora by dała by z taką łatwością podejść do niektórych tematów.
-Ewentualnie zawsze mogę sprawdzić, czy kurs samoobrony się na coś przydał - stwierdziła. Chodziła na zajęcia sporadycznie, zapewne uważając, że jej się to nie przyda w takim miejscu, jak Hope Valley, ale nadal miała jakieś podstawy.
Zaśmiała się, kiedy podeszli do nich jacyś kolesie. Było widać, że kilku z nich było gejami i to jej się podobało. Nie byli nachalni i czułą się bezpiecznie. Nic dziwnego, że dała się porwać w taneczny wir, przysuwając się do jednego.
Skinęła głową na słowa Gabrielle, pozwalając sobie na śmielsze ruchy.

Gabrielle Wheeler
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Funny Bunny - za udział w evencie Chocolate Egg temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine I killed Laura Palmer CHUDERLAK WYSPORTOWANA UCZULENIOWIEC NIEPALĄCY Gotuję lepiej od Magdy Gessler Kocham zwierzęta
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Instruktorka Fitness, która trenuje ludzi dzięki filmom na Youtubie. Mieszka ze swoją fretką - Lady.
24
163

Post

— Nie wiem czy chcę wyciągać twojego brata od mojej przyjaciółki. Wiem jaki jest, kiedy ktoś próbuje ich rozdzielić. — zaśmiała się. Zdążyła kilka razy spotkać Harringtona i cieszyła się, że okazał się być dobrym chłopakiem dla Mii, chociaż nie miał nienagannej opinii. Chyba urwałaby mu jaja gdyby zranił Mię, ale skoro znała też jego siostrę mogła być pewna, że ta w razie czego utemperuje swojego braciszka zanim zrobi coś czego będzie żałował.
— Oczywiście. Ale ty jesteś bezpieczna, więc nie musisz się mnie obawiać. — rzuciła. Wiadomo, że każda z nich miała już swoją paczkę znajomych i wybór towarzystwa zależał od nastroju. Nie mogła Corze zabronić spotykania się z innymi, sama też nie chciała odrzucać swoich znajomych by mieć jedną osobę tylko dla siebie, ale i tak najczęściej właśnie spotykały się we dwójkę. Jakby były dla siebie idealnym towarzystwem w każdej okazji.
— A co jeśli ma małego? Wygląda może imponująco, ale tam ubraniem… może być różnie. Niby zawsze mogę uciec, ale ten obraz wypali mi się w pamięci na jakiś czas. — aż wzdrygnęła się na samą myśl, że mogłaby wyczekująco wpatrywać się w mężczyznę by jednak poczuć zawód jak tylko opuści spodnie. Nie żeby oczekiwała zaraz seksu od mężczyzny, ale oni zwykle na to liczą kiedy taka propozycja się pojawia. Bo kto chciałby zrzucić spodnie przed nieznajomą i nic z tego nie mieć?
— Tylko przypadkiem mnie nie zaatakuj. — zaśmiała się. Cora w tym tłumie równie dobrze mogła pomylić jej próbuję pociągnięcia ją w inne miejsce z nachalnym adoratorem, który próbuje ją gdzieś wyciągnąć. Jeśli ktoś miałby ją powalić na ziemię to raczej przystojny facet, chociaż preferowała wygodne łóżko.
Taniec z mężczyznami nawet jeśli w którym momencie pokusili się o śmielsze ruchy nie oznaczał zaraz jednego. Było przecież widać, że kilku z nich nie interesuje płeć piękna, ale nie przeszkadzał im wspólny taniec. Poznała nawet imiona kilku z nich.
Po kilku piosenkach poczuła że zrobiło jej się gorąco i musiała się napić. Od razu zbliżyła się do przyjaciółki, odgarniając włosy z jej czoła.
— Idziemy się napić?

Cora Harrington
WŁADZA LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Kręcę się na karuzeli Something's waiting no to pounce Wouldn't you like to see something strange? Take a chance and roll the dice Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Hope Valley ma głos! The sound of children's laughter All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Hurricane Season temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED DON’T STOP ME NOW MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Trying my best I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY SINGIEL URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANA RAK MAM INNE ZWIERZĄTKO HOROSKOP CHIŃSKI: KRÓLIK Jestem numerologiczną piątką Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię starszych PIEROGIS SING A SONG DANCING QUEEN You Shouldn't Kiss Me Like This Love of cooking Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
27
166

Post

-Raz na jakiś czas może się poświęcić a i krótka przerwa dobrze im zrobi - odpowiedziała. Cóż, doskonale wiedziała o czym Gabrielle mówiła. Jej brat i jego dziewczyna byli totalnie nierozłączni, co czasami było dla samej Cory upierdliwe. Nie miała nic przeciwko dziewczynie, była bardzo miła, ale momentami było jej za duży, tym bardziej, jeśli Harrington postanowiła odwiedzić swojego brata i chciała z nim spędzić trochę czasu sama, bez obstawy w postaci obcej dla niej osoby.
-Podobno każdy przestępca mówi podobnie, więc nie wiem czy mnie to przekonuje - odpowiedziała, rozbawiona. Zdecydowanie powinna ograniczyć oglądanie tych dziwnych filmów kryminalnych.
-Jak to się mówi, mały ale wariat i nie rozmiar a umiejętności. Nigdy nie wiesz, czym cię zaskoczy. Kto wie, może to będzie najlepszy seks w twoim życiu - rzuciła. Rozumiała, co ta chciała powiedzieć. Niestety często było tak, że im bardziej facet się prężył, tym później okazywało się, że nie ma niczego, co mogłoby usatysfakcjonować kobiety. Cora nauczyła się unikać cwaniaczków, którzy uważali się za najlepszych wiedząc, że niekoniecznie prezentowali to w łóżku.
-Postaram się, chociaż kto wie. Zależy o jakim ataku mówimy - skomentowała, bawiąc się dalej. Tego jej było trzeba. Szaleństwa, dzięki któremu jej energia znacznie wzrośnie. Nie było nic lepszego, niż zapomnienie, którego wyczekiwała. Mogła poddać się muzyce, tańcząc z nieznajomymi i nie obawiać się, że ktoś będzie ją oceniał. Kto wie, czy to właśnie tego rodzaju kluby nie staną się jej ulubionymi.
Uśmiechnęła się do Gabrielle, czując jej dłoń na swoim czole. ten dotyk był wyjątkowo przyjemny i Harrington nie była jedynie pewna, czy miał związek z alkoholem czy atmosferą tego miejsca.
-Jasne. Należy nam się! - odpowiedziała i cmoknęła ją w policzek, tak bez powodu.

Gabrielle Wheeler
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Funny Bunny - za udział w evencie Chocolate Egg temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine I killed Laura Palmer CHUDERLAK WYSPORTOWANA UCZULENIOWIEC NIEPALĄCY Gotuję lepiej od Magdy Gessler Kocham zwierzęta
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Instruktorka Fitness, która trenuje ludzi dzięki filmom na Youtubie. Mieszka ze swoją fretką - Lady.
24
163

Post

— Musisz mi zaufać. — powiedziała, mrugając do niej okiem. Gabi nigdy nie przejawiała morderczych zapędów, ale nigdy nie wiadomo kiedy może być ten pierwszy raz. Kobiety czasem podczas okresu potrafią wpaść w taką złość, że nad sobą nie panują. Czy to nie powinien być jakiś środek łagodzący w sprawie?
— Podobno tak jest, ale wiesz, że jestem marudna jak nie jestem zadowolona seksem. Ciężko mnie zadowolić, a faceci zwykle myślą o swojej przyjemności, zapominając też o nas bo opadają z sił. Nie ma nic gorszego niż rozczarowanie. — westchnęła. Nie przydarzyło jej się to jeszcze, ale wiele razy słyszała opowieści przyjaciółek, które dosłownie nie czuły nic przy facecie, który nie umiał się nimi zająć. Na taki seks nawet szkoda tracić czas.
— Przynajmniej bądź dla mnie delikatna. — zachichotała. Cora nie była jakąś postawną kobietą, ale nie wiadomo jaka siła drzemała w tych dłoniach. Może była w stanie powalić faceta na ziemię, więc strach pomyśleć co mogłaby zrobić z nią. Ale zajęta tańcem nie myślała o tym zbyt długo, nie chcąc zajmować sobie głowy niepotrzebnymi zmartwieniami.
Gabrielle nie zareagowała na cmoknięcie przyjaciółki w jakiś szczególny sposób. Nie był to pierwszy raz kiedy całowały się w policzek, chociaż musiała przyznać, że było to przyjemne. Zadowolona złapała Corę za rękę i zaciągnęła ją w stronę baru, gdzie chciała zamówić kolejne drinki, ale jakiś koleś stojący obok nich powiedział, że to na jego koszt. Gabrielle podziękowała najpiękniejszym uśmiechem i przyjęła drinka, odwracając się do przyjaciółki.
— Jak tam twój gej radar? Działa czy możemy atakować? — zapytała, obejmując ją ramieniem w pasie, by się nie przewrócić. Powoli czuła jak nogi odmawiają jej posłuszeństwa po długim i intensywnym tańcu.

Cora Harrington
WŁADZA LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Kręcę się na karuzeli Something's waiting no to pounce Wouldn't you like to see something strange? Take a chance and roll the dice Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Hope Valley ma głos! The sound of children's laughter All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Hurricane Season temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED DON’T STOP ME NOW MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Trying my best I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY SINGIEL URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANA RAK MAM INNE ZWIERZĄTKO HOROSKOP CHIŃSKI: KRÓLIK Jestem numerologiczną piątką Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię starszych PIEROGIS SING A SONG DANCING QUEEN You Shouldn't Kiss Me Like This Love of cooking Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
27
166

Post

-Wiem tylko z twoich opowieści - zaśmiała się. Nie miała okazji wywnioskować tego z obserwacji i prawdę powiedziawszy nawet nie powinna mieć. - Jasne, że opadają. Mało który jest naprawdę wytrzymały i mało który skupia się na tym, by zadać przyjemność również nam. A jak wiadomo u nas działa to trochę inaczej - stwierdziła. Też miała na swoim koncie kilka rozczarowań, których niestety nie umiała wymazać z pamięci. Niektóre sytuacje były naprawdę żenujące, a chyba tą najbardziej było wspomnienie dotyczące chłopaka, który doszedł zanim w ogóle całkiem w nią wszedł. Zdecydowanie nie chciała tego więcej powtarzać.
-Delikatność zależy od nastroju. Czasami chce się ostrzej, czasami nie - odpowiedziała, mrugając do niej sugestywnie. Wiedziała, że ta załapie. Wszak niemal cały wieczór rozmawiały o seksie, nie mówiąc o tym w jakim miejscu się znajdowały. Po tym wszystkim Harrington tym bardziej będzie miała ochotę na seks, a to znaczyło jedno - trzeba było w końcu znaleźć kogoś, kto będzie w stanie zaspokoić jej aktualne potrzeby.
Opadła na krzesełko przy barze, uśmiechając się do blondynki siedzącej nieopodal. Była teraz w dobrym nastroju, na dodatek już trochę wstawiona, więc nie widziała w tym geście niczego złego.
Przyjęła darmowego drinka, upijając łyk. Proszę, czyli już zaczynał się etap, kiedy zaczną wydawać mniej, bo ktoś uzna za stosowne im postawić. Oby tylko nie liczył na nic w zamian, bo na takie układy Cora nie szła.
-Mój gej radar jest chyba trochę słaby. Ewentualnie pijany - zaśmiała się, machając do tej samej blondynki. - Chociaż kto wie. Ona chyba chciałaby zaatakować - skinęła sugestywnie na kobietę, która jej się przyglądała.
-To co, może lecimy w zakład? która wyrwie lepszą babeczkę. Nie mam doświadczenia, ale raz kozie śmierć - odpowiedziała i poprawiła ramiączka stanika, które jej się osunęły.

Gabrielle Wheeler
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Funny Bunny - za udział w evencie Chocolate Egg temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine I killed Laura Palmer CHUDERLAK WYSPORTOWANA UCZULENIOWIEC NIEPALĄCY Gotuję lepiej od Magdy Gessler Kocham zwierzęta
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Instruktorka Fitness, która trenuje ludzi dzięki filmom na Youtubie. Mieszka ze swoją fretką - Lady.
24
163

Post

— Faceci niestety myślą fiutem, a kiedy on jest zadowolony to koniec. Nie ważne, że ty jesteś dopiero w połowie i potrzebujesz więcej. A szkoda, bo druga runda na pewno byłaby ciekawsza i oni nawet nie wiedzą co tracą. — odparła, wzdychając. W łóżku obie strony powinny być zadowolone, ale nie każdy facet to rozumiał. Tłumaczenie im również nie zawsze przynosiło efektów, bo wiedzieli swoje. Szkoda, że większość facetów czerpała wiedzę z filmów dla dorosłych, mając potem problem ze znalezieniem najwrażliwszych punktów kobiety. A potem takie miernoty chodzą po świecie i udają amantów.
— Właściwie nawet wolę na ostro — rzuciła, zagryzając dolną wargę. Waniliowy seks mogła sobie mieć z partnerem, ale podczas przygód lubiła ostrą zabawę. Nawet czuła się o wiele bardziej zadowolona jeśli miała potem problemy z chodzeniem. Wtedy wiedziała, że nie zmarnowała nawet minuty z niedoświadczonym facetem.
W pewnym momencie zawsze przechodziły na darmowe drinki. Faceci uwielbiali patrzeć na wstawione kobiety, które były łatwiejszym celem. Nie wiedzieli jednak, że obie potrafią wypić więcej niż im się wydaje. Nie zawsze jednak odwdzięczały się, jeśli ktoś nie był w kręgu ich zainteresowań.
— Prawdopodobnie pijany. — odparła, kiwając głową. Zerknęła na blondynkę, która obczajała jej przyjaciółkę. Atrakcyjna, miała ładny uśmiech. Ciekawe czy jej głos był irytujący jak większości blondynek.
— Jak daleko możemy się posunąć? — zapytała, rozglądając się za swoim celem. Dojrzała blisko sceny trochę zagubioną brunetkę, ale wydawała się urocza. Może drink mógłby ją trochę ośmielić?

Cora Harrington
WŁADZA LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Kręcę się na karuzeli Something's waiting no to pounce Wouldn't you like to see something strange? Take a chance and roll the dice Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Hope Valley ma głos! The sound of children's laughter All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Hurricane Season temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED DON’T STOP ME NOW MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Trying my best I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY SINGIEL URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANA RAK MAM INNE ZWIERZĄTKO HOROSKOP CHIŃSKI: KRÓLIK Jestem numerologiczną piątką Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię starszych PIEROGIS SING A SONG DANCING QUEEN You Shouldn't Kiss Me Like This Love of cooking Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
27
166

Post

-A później się dziwią, że niektóre kobiety wolą zostać same. Gdyby się trochę ogarnęli z pewnością znaleźliby osobę idealną dla siebie, zamiast się przechwalać jacy to nie są wspaniali - rzuciła. Zapewne tyczyło się to również płci pięknej, jednak z doświadczenia Cora wiedziała, że to właśnie panowie mieli dziwne wymagania, którym nie dało się sprostać. Jak chociażby to, że kobieta musiała mieć idealne ciało. Tylko co im po nim za kilkanaście lat, kiedy stanie się pomarszczone. A już najbardziej zawsze podobne warunki stawiali ci, co mieli się za nie wiadomo kogo, by ostatecznie pokazać, że to jedynie puste słowa.
-Zakodowałam. Kto wie, może kiedyś mi się to przyda - powiedziała, rozbawiona. Jak dobrze, że nie musiała się obawiać, że młoda Azjatka potraktuje jej słowa źle. Co jak co, ale przy Gabbi Harrington mogła powiedzieć dosłownie wszystko, żartując na każdy temat. Jej zdaniem każdy powinien mieć w swoim towarzystwie kogoś podobnego.
Upiła kolejny łyk ze szklanki czując, jak alkohol coraz bardziej uderza jej do głowy. Stała się bardziej rozluźniona, a co za tym szło, do głowy przychodziły jej naprawdę dziwne pomysły, z którymi nie potrafiła walczyć. Zresztą nawet nie chciała, skoro przyszły tutaj, aby się zabawić. Po co ograniczenia, skoro i tak zapewne nie wróci do tego miejsca.
-Jak tylko chcemy. Ostatecznie mamy szaleć, więc im dalej tym nawet ciekawiej. Kto wie, może to faktycznie będzie ciekawe doświadczenie - skomentowała i wychyliła wszystko, co znajdowało się w szklanym naczyniu. Potrzebowała trochę odwagi. - Życz mi powodzenia - klepnęła Gabrielle w tyłek i skierowała się do blondynki, która zaczepiała ją wzrokiem. Skoro pierwsza wyraziła zainteresowanie, Cora chciała to wykorzystać.

Gabrielle Wheeler
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Funny Bunny - za udział w evencie Chocolate Egg temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine I killed Laura Palmer CHUDERLAK WYSPORTOWANA UCZULENIOWIEC NIEPALĄCY Gotuję lepiej od Magdy Gessler Kocham zwierzęta
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Instruktorka Fitness, która trenuje ludzi dzięki filmom na Youtubie. Mieszka ze swoją fretką - Lady.
24
163

Post

— No właśnie lepiej sobie radzimy same, bo przynajmniej wiemy ile nam potrzeba. Oni się chwalą ile to mogą wytrzymać w łóżku, a po jednej rundzie mają dość i idą spać. Dlatego nigdy im nie ufam w takich sprawach. — odparła, wzruszając ramionami. Wolała znać prawdę i wiedzieć czego się spodziewać, zamiast napalać się na noc pełną wrażeń, która skończy się po pięciu minutach. Oni naprawdę myślą, że zdobędą w ten sposób kobietę na całe życie?
— Planujesz coś? — zachichotała, zerkając na przyjaciółkę. Oczywiście, że to były żarty między nimi, których pewnie nikt by nie zrozumiał. Mogły rozmawiać dosłownie na każdy temat, ale to nie oznaczało, że zrobią to wszystko razem. Faceci pewnie wyobrażali sobie zbyt wiele, słysząc ich rozmowę. W końcu który nie marzył o trójkącie z dwiema kobietami? Ale o nich mogli jedynie pomarzyć.
Alkohol jak wiadomo dodawał odwagi co nie zawsze prowadziło do dobrych rzeczy. Podpuszczona osoba mogła zrobić sobie krzywdę, chcąc wykazać się przed znajomymi albo popełnić błąd swojego życia. Dobrze, że Gabi miała na tyle mocną głowę, by mieć świadomość co robi w danym momencie o ile nie przegięła zbytnio z alkoholem co na szczęście nie zdarzało się jakoś często.
— Powodzenia! — zawołała, patrząc jak przyjaciółka idzie w kierunku kobiety. Nie chcąc tracić czasu dopiła swojego drinka i ruszyła w stronę brunetki, która jej się spodobała. Stały pod sceną, więc zrobiła najnormalniejszą rzecz jaką można zrobić i zaczęła tańczyć po chwili chwytając dziewczynę za rękę i zapraszając ją do tańca co z pewnością pomoże jej się rozluźnić. Nie chciała od razu wlewać w nią alkohol, ale pewnie w którymś momencie zaprosi ja do baru by mogły się napić. Póki co tańczyły, a Gabi z każdą minutą zbliżała się do niej coraz bardziej, pozwalając sobie na subtelny dotyk. I nawet udało jej się poznać imię swojej nowej znajomej co ułatwiało sprawę.

Cora Harrington
WŁADZA LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Kręcę się na karuzeli Something's waiting no to pounce Wouldn't you like to see something strange? Take a chance and roll the dice Scream! This is Halloween Everybody's waiting for the next surprise Hope Valley ma głos! The sound of children's laughter All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow There upon the fireplace I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Hurricane Season temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED DON’T STOP ME NOW MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG BABYSITTER devine I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Trying my best I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY SINGIEL URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANA RAK MAM INNE ZWIERZĄTKO HOROSKOP CHIŃSKI: KRÓLIK Jestem numerologiczną piątką Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię starszych PIEROGIS SING A SONG DANCING QUEEN You Shouldn't Kiss Me Like This Love of cooking Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
27
166

Post

-Jeszcze nie, ale nie wiadomo co mi przyjdzie do głowy - powiedziała, śmiejąc się. Nie planowała niczego, ale nie mogła zapewnić, że w chwili nagłego natchnienia coś jej do głowy nie uderzy i nie zechce poeksperymentować. Tyle się o tym mówiło na około, że w pewnym momencie nawet Cora musiała się poddać presji. Ile to razy dochodziła do wniosków, że jej życie seksualne było jakieś ubogie. Ile to razy zastanawiała się, co takiego powinna zmienić, by chociaż w połowie dorównać swoim koleżankom, które z taką pasją i lekkością opowiadały o wszystkim, co działo się w ich sypialni. Zapewne wiele z tego nigdy nie miało miejsca, ale niestety były rzeczy, które utknęły młodej kobiecie w głowie, zapewne dlatego, że od dawna nie miała dobrego seksu. Jednonocne spotkania były dobre, jeśli tylko trafiało się na dobrą osobę.
Po kolejnej dawce alkoholu czuła się znacznie swobodniej. Na tyle, by wcielić w życie ten dziwny pomysł, który został wykreowany. Pewnie nie powinna, ale raz się żyje, co? Poza tym kto miałby ją oceniać? Gabrielle, która pierwsza była do eksperymentowania? A może ci wszyscy ludzie na około, których zapewne widziała pierwszy i ostatni raz w życiu? Skoro już się tu pojawiały, pasowało z tej nocy wynieść jak najwięcej, a jeśli miała okazję zrobić rzeczy, których do tej pory nie robiła, czemu nie?
Uśmiechnęła się do przyjaciółki, poprawiając włosy. Musiała wyglądać idealnie, jeśli coś miało z tego wyjść.
Skierowała się następnie do kobiety, która wcześniej ją obserwował.
Alice. Wyjątkowo ładne, chociaż ostatnimi czasy dość popularne imię.
Chwila rozmowy, kolejne drinki i po zaledwie piętnastu minutach Harrington miała za sobą swój pierwszy pocałunek z dziewczyną, który okazał się być lepszy, niż podejrzewała. Nie wiadomo ile będzie pamiętała jutro, ale póki co było dobrze.
-I jak? - spytała Gabi, kiedy na chwilę spotkały się przy ladzie.

Gabrielle Wheeler
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Funny Bunny - za udział w evencie Chocolate Egg temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine I killed Laura Palmer CHUDERLAK WYSPORTOWANA UCZULENIOWIEC NIEPALĄCY Gotuję lepiej od Magdy Gessler Kocham zwierzęta
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
ODPOWIEDZ