nowy post
Posty: 2 strona: 1 z 1
zatrzymaj avki
paradise
Funny Bunny
Kwiecień
hope valleyhope valley


Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

eventFunny Bunny

Ho, ho, ho, Hope Valley!
*ekhm*To nie te święta Sam*ekhm*
Eeee... ko, ko, ko?

Wielkanocny Króliczek nawiedził Hope Valley i potrzebuje twojej pomocy. W kilku miejscach zgubił mnóstwo pisanek i teraz to właśnie ty razem z resztą pomocników musicie je odnaleźć. Szukajcie wszędzie, zaglądajcie pod każdy liść i kamień, a uda wam się znaleźć ich jak najwięcej.
Pytacie po co to wszystko? W zamian za pisanki, możecie zdobyć Wielkanocny Kapelusz i ozdoby. Im więcej ozdób, tym wasz kapelusz będzie bardziej okazały, a to daje większe szanse w konkursie, który odbędzie się podczas parady.
Według mnie - warto. A teraz bez przedłużania, zapraszamy do wspólnej zabawy!

zasadyFunny Bunny

1. Event rozpoczyna się 5 kwietnia i trwa do 31 maja, godz. 23:59.
2. Odznaki odbierać można na bieżąco lub do 1 czerwca włącznie.
3. Zbieranie pisanek odbywa się w sześciu różnych tematach w których należy napisać co najmniej trzy regulaminowe posty na głowę i zakończyć wątek. Każdy temat to osobna odznaka za zbieranie pisanek co daje sześć różnych odznak do zdobycia. W każdym temacie można pisać dowolną ilość razy o ile poprzedni wątek został zakończony, ale nie daje to możliwości zdobycia odznaki z innych tematów.
Przykład: Wątek rozgrywa się w temacie nr 1, a po jego zakończeniu można odebrać przypisaną do niego odznakę. Można od razu zacząć w tym samym temacie kolejną rozgrywkę, ale już bez możliwości odebrania kolejnej odznaki. Dopiero po przejściu do tematu nr 2 przysługuje następna odznaka.
4. Zbieranie pisanek polega na rzuceniu kostką 2d6 w przeznaczonym do tego temacie, a następnie napisaniu trzech wymaganych postów na głowę. Na początku rozgrywki należy umieścić wypełniony kod:

Kod: Zaznacz cały

[b]Ilość znalezionych pisanek:[/b] 
5. Zebrane pisanki wymieniamy u Króliczka w odpowiednim temacie, również pisząc regulaminowe trzy posty na głowę z uwzględnieniem w poście opisu wymiany i procesu dekorowania kapelusza. Za spotkanie z króliczkiem również przysługuje odznaka. Króliczka można odwiedzać dowolną ilość razy, ale kapelusz kupuje się tylko raz, a dokupuje się jedynie ozdoby. Każda kolejna wizyta również podlega napisaniu trzech fabularnych postów opisujących dodatkowy zakup, jak również umieszczenie nowych ozdób na kapeluszu.
Koszt kapelusza: 5 pisanek
Koszt jednej ozdoby: 2 pisanki
6. Odznaka udziału przysługuje każdej postaci, która zakończy jeden wątek w jednym z sześciu tematów.
7. 10 maja zostanie udostępniony temat z Wielkanocną Paradą, gdzie należy napisać trzy regulaminowe posty, a 31 maja zostaną ogłoszeni zwycięzcy, którym udało się zdobyć najwięcej ozdób do swojego kapelusza.
8. Na zwycięzców czekają następujące nagrody:
miejsce I:
> tydzień w domku nad malowniczym jeziorem;
> jeden do wyboru: bon na multi, bon przedłużenie nieobecności do 21 dni dla postaci, bon na świeży start;

miejsce II:
> weekendowy rejs luksusowym jachtem;
> bon na przedłużenie nieobecności do 21 dni dla postaci;

miejsce III:
> kolacja w jednej z najlepszych restauracji w Miami;
> bon na przedłużenie nieobecności do 14 dni dla postaci;
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku

hope valleyhope valley


Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

Funny Bunny - za udział w evencie
Handel z Króliczkiem
Ozdabiam wielkanocny kapelusz
Chocolate Egg
Toffee Egg
Pistachio Egg
Hazelnut Egg
Oreo Egg
Coconut Egg
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku