zablokowany
zatrzymaj avki
marzec
Awatar użytkownika
30 y/o
192 cm
hello, it's me
Nauczyciel matematyki, który czuje coś do swojej najlepszej przyjaciółki, ale przez chorobę za cholerę tego nie przyna.

Post Maximilian McCarthy »

Imię i nazwisko postaci: Maximilian McCarthy
Numer zadania: 1
Link: viewtopic.php?f=19&t=861&p=69583#p69583
Kwota: 20$
:aww: — Billy
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC URODZONY LATEM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND WYSPORTOWANY PRACA W OŚWIACIE MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI strzygę się na krótko BABY BOOM! FRIENDZONE HE WAS FIRST! HAPPY BIRTHDAY! I NEED A DOCTOR BEACH BITCH RACZEK NIEBORACZEK Food Fight toss a coin to your witcher Like a virgin

Awatar użytkownika
33 y/o
170 cm
hello, it's me
Aktualnie opiekuje i pomieszkuje u przyjaciela, do którego coś czuje, ale wciąż nie wie, że te kilka lat temu wzięła z nim ślub w Vegas.

Post Kayla McCarthy »

Imię i nazwisko postaci: Kayla McCarthy
Link: viewtopic.php?f=19&t=3173&p=68417#p68417
Done <3 — Mia
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC JESTEM ZAKOCHANY/A KOCIARZ Uprawiam przydomowy ogródek W moich uszkach lśnią kolczyki Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas KING OF THE JUNGLE

Awatar użytkownika
29 y/o
162 cm
hello, it's me
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, z którym, jest w ciąży. Od niedawna są parą właśnie dowiedziała się, ze Max ma białaczkę.

Post Trinity Morrow »

Imię i nazwisko postaci: Trinity Morrow
Link: viewtopic.php?f=19&t=4875&p=68418#p68418
Done <3 — Mia
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH Like a virgin

Awatar użytkownika
25 y/o
168 cm
hello, it's me
Robi wszystkiego po trochu, tu przeprowadza eksperymenty, tu wykłada na uniwerku, a tu bada florę morską i trenuje, żeby zostać nurkiem szukającym ludzkich zwłok.

Post Maeve Ellsworth »

Imię i nazwisko postaci: maeve ellsworth
Numer zadania: 12
Link: viewtopic.php?f=333&t=4866&p=69463#p69463
Kwota: 50$
Done <3 — Mia
Prima Aprilis! Na fali - za udział w evencie Buduję zamek z piasku Wysłałem swoje życzenie do nieba NAUKA O SERCU Z KAMIENIA Mam ciężką nogę Piszę prace naukowe SUNRISE SUNSET

Awatar użytkownika
28 y/o
189 cm
hello, it's me
Policjant z wydziału narkotykowego, który przez swoją burzliwą przeszłość stracił żonę i zaufanie najbliższej rodziny. Odkupuje swoje winy łapiąc tych, którzy handlują narkotykami. Da się go lubić, można iść na imprezę, ale trzeba mieć na uwadze, że co jakiś czas będzie gadał o Tobenie i Zizi - swoich zwierzakach.

Post Aaron McKay »

Imię i nazwisko postaci: Aaron McKay
Numer zadania: 12
Link: viewtopic.php?f=333&t=4866&p=69745#p69745
Kwota: 50$
Done <3 — Mia
Obrazek
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Niestraszny mi dom strachu Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Kręcę bioderkami na kursie samby All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Wysłałem swoje życzenie do nieba temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE MŁODY SCENARZYSTA Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER PHONE ADDICTED devine BOGATE CV MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY King of Cringe PRZYJEZDNY PRACOHOLIK Lubię młodszych Chodzę w adidasach Po odwyku Mam swoje demony Kocham zwierzęta Noszę szkła kontaktowe Gram na gitarze Czytam książki Mam własny samochód WIELBICIEL KAWY PIJAM WHISKY WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL SUSHI CZARNA OWCA PEWNY SIEBIE LGBT+ EMERGENCY SERVICES ROZWODNIK/ROZWÓDKA URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am KOCIARZ SKRYTY PSIARZ BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 Love of cooking

Awatar użytkownika
37 y/o
190 cm
hello, it's me
Producent filmowy uzależniony od leków przeciwbólowych po wypadku, ma problemy w małżeństwie, ponieważ jego żona myśli, że zdradza ją od wielu lat i będzie miał dziecko z kochanką co jest absolutna nieprawdą.

Post William T. Fraser »

Imię i nazwisko postaci: William T. Fraser
Numer zadania: 7
Link: viewtopic.php?f=333&t=4861&p=69947#p69947
Kwota: 80$
Done <3 — Mia
Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w zawodach surfingowych BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children I killed Laura Palmer ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI LEKOMAN Chodzę na siłkę

Awatar użytkownika
23 y/o
185 cm
hello, it's me
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i podkochuje się w ich synu do którego ostatnio zbliża się coraz bardziej i ma nadzieję, że w końcu da mu szansę.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.

Post George Leeds »

Imię i nazwisko postaci: George Leeds
Numer zadania: 10
Link: viewtopic.php?f=333&t=4864
Kwota: 35$
Done <3 — Mia
WŁADZA YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Pływam na bananie temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED DON’T STOP ME NOW MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC JESTEM ZAKOCHANY/A Wychowała mnie matka URODZONY LATEM WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ Mieszkam u kogoś HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher

Awatar użytkownika
24 y/o
178 cm
hello, it's me
Rozpieszczony gnojek, który uważa się za lepszego od innych tylko dlatego, że jego rodzina jest kasiasta, a on nic nie musi robić.

Post Oliver Jung »

Imię i nazwisko postaci: Oliver Jung
Numer zadania: 10
Link: viewtopic.php?p=69950#p69950
Kwota: 35$
Done <3 — Mia
WŁADZA YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie La la love Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Love bomb This is all I'm asking for I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Pływam na bananie temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec BOGATE CV PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA DON’T STOP ME NOW devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I'm a fashion star CHUDERLAK KOCIARZ FAN HORRORÓW SKRYTY BAJECZNIE BOGATY ubieram się u znanych projektantów Rozrzutny mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Lunatykuje Praca w przemyśle modowym HOME SWEET HOME toss a coin to your witcher Damnitttttt! Evil spawn!

Awatar użytkownika
27 y/o
188 cm
hello, it's me
Tatuażysta uzależniony od herbaty i wiecznie wypadającym hajsem z kieszeni. "Mam tę moc" nic mu nie mówi, ale że wywaliłeś się na prostej drodze na pewno zapamięta.

Post Hunter McKay »

Imię i nazwisko postaci: Hunter McKay
Numer zadania: 6
Link: viewtopic.php?f=333&t=4860
Kwota: 40$
Done <3 — Mia
WŁADZA YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Morning coffee tastes better with you To the North Pole for Saint Nick The Chance of Love My Funny Valentine Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Upiekłem ciasto na festyn Hear those magic reindeer click I won't make a list and send it All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Santa Claus won't make me happy I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace A toy on Christmas Day Underneath the mistletoe I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Buduję zamek z piasku temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I AM MACHINE, I NEVER SLEEP PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY Jestem numerologiczną ósemką Moja skóra to dzieło sztuki Eksperymentuję z piercingiem Noszę na ręku zegarek Lubię młodszych mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy wolę czuć wiatr w grzywce HOROSKOP CHIŃSKI: KOGUT URODZONY LATEM ARTYSTA nigdy nie studiowałem/am PALACZ WYSPORTOWANY MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS W moim łóżku dużo się dzieje HE WAS FIRST! MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS SMERF PRACUŚ toss a coin to your witcher

Awatar użytkownika
28 y/o
189 cm
hello, it's me
Policjant z wydziału narkotykowego, który przez swoją burzliwą przeszłość stracił żonę i zaufanie najbliższej rodziny. Odkupuje swoje winy łapiąc tych, którzy handlują narkotykami. Da się go lubić, można iść na imprezę, ale trzeba mieć na uwadze, że co jakiś czas będzie gadał o Tobenie i Zizi - swoich zwierzakach.

Post Aaron McKay »

Imię i nazwisko postaci: Aaron McKay
Numer zadania: 7
Link: viewtopic.php?p=69947#p69947
Kwota: 80$
Done <3 — Mia
Obrazek
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Niestraszny mi dom strachu Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Kręcę bioderkami na kursie samby All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Wysłałem swoje życzenie do nieba temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE MŁODY SCENARZYSTA Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER PHONE ADDICTED devine BOGATE CV MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY King of Cringe PRZYJEZDNY PRACOHOLIK Lubię młodszych Chodzę w adidasach Po odwyku Mam swoje demony Kocham zwierzęta Noszę szkła kontaktowe Gram na gitarze Czytam książki Mam własny samochód WIELBICIEL KAWY PIJAM WHISKY WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL SUSHI CZARNA OWCA PEWNY SIEBIE LGBT+ EMERGENCY SERVICES ROZWODNIK/ROZWÓDKA URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am KOCIARZ SKRYTY PSIARZ BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 Love of cooking

Awatar użytkownika
23 y/o
175 cm
hello, it's me
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.

Post Creed Whittemore »

Imię i nazwisko postaci: Creed Whittemore
Numer zadania: 6
Link: viewtopic.php?f=333&t=4860&start=12
Kwota: 40$
Done <3 — Mia
WŁADZA YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym To the North Pole for Saint Nick Upiekłem ciasto na festyn Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Never Ending I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click I won't make a list and send it All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Buduję zamek z piasku temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec BOGATE CV PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON SPICE IT UP INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WHEN WE WERE YOUNG devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I'm a fashion star PRZYJEZDNY LGBT+ URODZONY ZIMĄ CHUDERLAK ZNAM 3 JĘZYKI PSIARZ PRZESYPIAM ŻYCIE WIELBICIEL SŁODYCZY WIELBICIEL KAWY Czytam książki Boje się burzy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię starszych Śpię z przytulanką Zwijam się w buritto DIGITAL LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I?

Awatar użytkownika
25 y/o
166 cm
hello, it's me
Once you choose Hope, everything is possible.

Post Cora Harrington »

Imię i nazwisko postaci: Cora Harrington
Numer zadania: 2
Link: viewtopic.php?f=21&t=5000&p=69969#p69969
Kwota: 30$
Done <3 — Mia
Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine UCZULENIOWIEC NIEPALĄCY Kocham zwierzęta