a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

eventPlaża
W tej lokacji możesz zdobyć jedną odznakę:
Buduję zamek z piasku

Napisz przynajmniej cztery posty fabularne o długości minimum 1500 znaków i zgłoś się po odznakę w odpowiednim temacie.
Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

-Kto by pomyślał, że bitwa na balony będzie taka męcząca. Jestem cały mokry, a nie wziąłem żadnych ubrań na zmianę. No, może poza kostiumem, ale w tym póki co nie mam zamiaru chodzić - zaśmiał się, kiedy ostatecznie oddalili się od miejsca, w którym jeszcze przed chwilą miała miejsce jedna z najbardziej zażartych bitew, jaką ta plaża widziała. Kai czuł się spełniony. Bawił się wyjątkowo dobrze, chociaż podobne wydarzenie było jego pierwszym w całym dotychczasowym życiu. Na dodatek mógł być z siebie dumny, bo mimo kilku potknięć, udało mu się trafić Marka całkiem sporą liczbę razy. Zresztą wystarczyło na niego spojrzeć. Woda nadal ściekała z jego włosów. -Trochę taki zmokły pies z ciebie - skomentował żartobliwie, mierzwiąc mu nasiąknięte kosmyki dłonią, przez co teraz w ogóle na głowie współlokatora panował chaos. - Ale nie jest ci zimno, co? Bo jak coś będziemy mogli wrócić - powiedział. On był wytrzymały, jednak już wcześniej zauważył, że młodszy chłopak nie był fanem zimnej wody, a ta w balonie ciepłem nie grzeszyła. Jeśli miał się po tym pochorować, to znacznie lepiej będzie, kiedy wrócą do domu i Mark się osuszy. Festiwal i tak pewnie będzie trwał do wieczora, skoro ostatnią atrakcją było puszczanie lampionów z życzeniami.
Gdy jednak chłopak zapewnił go, że wszystko jest w porządku, skierowali się do jednego ze stoisk z jedzeniem, gdzie przekąsili coś ciepłego, trochę się osuszając.
-To co teraz? Może w końcu zbudujemy coś z piasku? Akurat przez ten czas wyschniemy całkiem i będzie można pomyśleć o kostiumach. Zbiera się coraz więcej osób, więc i więcej uda nam się zebrać - powiedział, spoglądając na rozpiskę, jak również rozglądając się dookoła. Faktycznie robiło się tłoczno, ale to jedynie pokazywało, że mieszkańcy faktycznie chcieli pomóc, dodatkowo pragnąć spędzić ten czas na świeżym powietrzu.
Zjedli co zjeść mieli i udali się na ten kawałek plaży, który miał być miejscem budowania. Trzeba było przyznać, że miasto nieźle się na to przygotowało. Kilka dołów z wodą, by nie trzeba było biegać do oceanu, a na dodatek wytyczone sektory, aby miejsca starczyło dla każdego.
-Nigdy nie byłem w tym dobry - powiedział, zajmując miejsce obok Marka.

Mark Stevens
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
I like it better after midnight
26
170

Post

#8

— Przecież zaraz wyschniemy, bo jest tak gorąco. — odparł, a szeroki uśmiech póki co nie schodził z jego twarzy. Był zmęczony, ale i szczęśliwy, że trafiła im się taka dobra zabawa w super towarzystwie. Szkoda, że takie zabawy nie trafiają się częściej, bo chętnie wybierałby się na nie razem z Sandersem.
— Ja Ci zaraz dam psa! — oburzył się, kręcąc szybko głową w prawo i w lewo, wytrząsając z włosów wodę, której większość wylądowała na Kaiu. Był tak mokry, że już bardziej się nie dało, ale przynajmniej mógł mu dołożyć, utrudniając szybsze wyschnięcie. Jak już pozbył się nadmiaru wody zaczesał włosy do tyłu, żeby mu nie przeszkadzały. — Jest w porządku. Już mi ciepło, naprawdę. — zapewnił. Czuł może jeszcze lekki chłód, ale z każdą chwilą dzięki mocnemu słońcu robiło mu się coraz cieplej i przestał to zauważać. Poza tym podczas biegania i tak trochę się zgrzał, więc nie było potrzeby wracać do domu by się przebrać. Nie był fanem lodowatej wody, ale nie mógł też być wiecznie takim mięczakiem.
Zwłaszcza w towarzystwie Kaia, bo ostatnio jakoś wyjątkowo zaczęło mu zależeć na opinii chłopaka na jego temat i nie chciałby być jakąś pizdą w jego oczach, więc nawet jeśli byłoby mu zimno to po prostu zacisnąłby zęby i bawił się z nim dalej.
Jeśli po każdej zabawie pójdą coś zjeść to zdecydowanie następnego dnia obudzą się z piłkami na brzuchach, ale kto by się tym przejmował, kiedy jedzenie było naprawdę pyszne.
— Dobry pomysł. Lepiej teraz niż po południu, kiedy słońce będzie mocniejsze i trudniejsze do zniesienia, a potem kostiumy, tak… — zgodził się, pochłaniając kolejny kęs. Świetnie się bawił przygotowując je i nie mógł się doczekać jak tylko zobaczy Kaia w jego stroju.
Ale najpierw budowanie z piasku na które wybrali się po jedzeniu. Zajął miejsce na piasku, klepiąc miejsce obok siebie.
— Ja tym bardziej, ale może wyjdzie nam coś więcej niż… kupa. — mruknął, rozglądając się dookoła. Niektórzy już zaczęli, ale póki co ich budowle nie przypominały niczego konkretnego. — No to co chcemy zbudować?

Kai Sanders
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Największy śmieszek 2020 Rozgrzewam się na aerobiku Hazelnut Egg Toffee Egg Chocolate Egg Ozdabiam wielkanocny kapelusz Handel z Króliczkiem Funny Bunny - za udział w evencie Biorę udział w zawodach surfingowych I love you 3000 Buduję zamek z piasku Biorę udział w bitwie na balony z wodą Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine I Need Love Oreo Egg temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I AM MACHINE, I NEVER SLEEP PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY URODZONY WIOSNĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU CHUDERLAK ŻARŁOK WIELBICIEL SŁODYCZY Boje się klaunów Boje się igieł Mieszkam u kogoś Mam łaskotki Wielbiciel koreańskiego jedzenia Boję się małych piesków Wszystko jest moją poduszką Zwijam się w buritto MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME BEACH BITCH NA FALI GOOGLE ME SMERF PRACUŚ toss a coin to your witcher help me, i'm poor Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

-Wiesz, wyschnięcie nie zamaskuje tego, że się spociliśmy - zaśmiał się, zerkając na niego. Nie ulegało wątpliwości, że podczas biegania z balonami z pewnością trochę faktycznie się spocili, chociaż sam Kai nie podejrzewał, by dawało od nich tak, aby ludzie na około nie mogli wytrzymać. Chciał jednak chociaż trochę pożartować z Markiem widząc, jak dobry humor miał chłopak. Aż miło się na niego patrzyło, kiedy był taki roześmiany.
-Widzisz?! Nawet się otrzepujesz tak jak on - zaśmiał się, odskakując, aby nie oberwać kolejną porcją wody. Nie było winą Sandersa, że jego współlokator faktycznie trochę takiego szczeniaczka przypominał, który po raz pierwszy został w całości zmoczony.
Po raz kolejny przeczesał dłonią włosy, które opadły mu na czoło. Zdecydowanie powinien udać się do fryzjera. Miał wrażenie, że już z pół roku przekładał wizytę uważając, że szkoda mu na to czasu. Jak tak dalej pójdzie, będzie włosy wiązał gumką albo zacznie nosić opaskę.
-Kostiumy myślę pod wieczór lub późnym popołudniem. Nie chcemy się przecież zgrzać? A pamiętaj, że mój jest dość ciepły - zaśmiał się na przypomnienie tego, w czym będzie latał. Liczył jednak, że takie przebranie faktycznie przyciągnie do niego jak najwięcej osób, dzięki czemu będzie mógł zebrać dużo pieniędzy. Z jakiegoś powodu zależało mu, by faktycznie się wykazać. O ile zakład, że wielki w tym udział miał fakt, że był tutaj ze Stevensem.
-Sam nie wiem - powiedział, drapiąc się po głowie. - Mam wrażenie, że zrobienie zamku jest takie oklepane, ale też nie jestem jakiś specjalnie mistrzem. Więc może jakiś taki bardziej wypasiony zamek? - zerknął na chłopaka, nakreślając kwadrat który miał mniej więcej wyznaczać, jakiej wielkości zamek planuje. Nie chciał też przesadzać, bo przecież nie mieli na to całego dnia. Wiele osób czekało, aby samemu wziąć udział w zabawie, dlatego organizatorzy zmuszeni byli narzucić ograniczenie czasowe.

Mark Stevens
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
I like it better after midnight
26
170

Post

— No nie masz zbytnio jak się tutaj wykąpać, więc ciesz się męskim zapachem, a może ściągniesz jakiegoś przystojniaka. — zaśmiał się, klepiąc Kaia po plecach. Nie czuł żadnego odoru, który mógłby odstraszać ludzi dookoła, więc nie mogło być aż tak źle. Poza tym wszyscy ludzie biorący udział w zabawie byli w podobnym stanie co oni i w sumie kto by się tym przejmował? Już samo gorąco sprawiało, że człowiek chociaż trochę się pocił.
— No mówiłem przecież. I przyzwyczajaj się, skoro chcesz mieć psa. — rzucił rozbawiony. Sam nie widział siebie jako psa, wolał te prawdziwe, a jeden z nich miał się w końcu pojawić w ich domu razem z kocim współlokatorem. Już nie mógł się doczekać i znalazł nawet idealne posłania, które będą do siebie pasowały. Przygotowywał wyprawkę jak dla prawdziwego dziecka, ale kto by się tym przejmował.
Chwilę się zapatrzył na Kaia, który wyglądał naprawdę przystojnie z tymi włosami. Czasem gdy leżał mu na kolanach lubił się nimi bawić, ale miał nadzieję, że nie wyglądało to dziwnie.
— I do tego uroczy. Sam muszę sobie z Tobą zrobić zdjęcie i nawet zapłacę, żebyś więcej zebrał. — powiedział dumnie. Już podczas przygotować kostiumów był zachwycony tym co dla siebie wybrali, a Kai na pewno w swoim zrobi furorę na całym festynie.
— Taki z wieżami, fosą i bramą? — powiedział, patrząc na niego z zachwytem jak małe dziecko, które dostało jakąś nagrodę. Budowanie takiego zamku na pewno będzie pracochłonne, ale może uda im się uwinąć i nie wyjdzie im kupa. Zaczął od przygotowania góry piasku, którą mieli uklepać na kształt zamku. Poszedł po jedno z przygotowanych wiaderek i nabrał do niego wody, żeby mieli jej trochę pod ręką jak już zaczną. Powoli i ostrożnie zaczęli tworzyć coś na kształt bramy, a potem dorabiać do niej resztę zamku. Musieli uważać, żeby nagle wszystko im nie runęło, bo musieliby zaczynać od nowa. — Chyba wygląda fajnie, co? — zapytał, przyglądając się temu co do tej pory stworzyli.

Kai Sanders
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Największy śmieszek 2020 Rozgrzewam się na aerobiku Hazelnut Egg Toffee Egg Chocolate Egg Ozdabiam wielkanocny kapelusz Handel z Króliczkiem Funny Bunny - za udział w evencie Biorę udział w zawodach surfingowych I love you 3000 Buduję zamek z piasku Biorę udział w bitwie na balony z wodą Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine I Need Love Oreo Egg temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I AM MACHINE, I NEVER SLEEP PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY URODZONY WIOSNĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU CHUDERLAK ŻARŁOK WIELBICIEL SŁODYCZY Boje się klaunów Boje się igieł Mieszkam u kogoś Mam łaskotki Wielbiciel koreańskiego jedzenia Boję się małych piesków Wszystko jest moją poduszką Zwijam się w buritto MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME BEACH BITCH NA FALI GOOGLE ME SMERF PRACUŚ toss a coin to your witcher help me, i'm poor Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

-Te, te. Miałeś mnie nie swatać na żadnym wspólnym wyjściu, więc lepiej nie próbuj mnie tu wpychać w ramiona żadnego potencjalnego przystojniaka - skomentował ze śmiechem, dźgając go w bok, żeby się trochę ogarnął. Kai może faktycznie momentami cierpiał na samotność wynikającą z braku partnera, jednak od czasu, kiedy w jego domu pojawił się Mark nie skupiał się na tym tak, jak wcześniej. Przestał nawet przesiadywać aż tyle przed komputerem czując się poniekąd odpowiedzialnym za swojego współlokatora, który do chwilę wypisywał, że ma dość siedzenia samemu w domu. Idealny powód, by do niego wrócić.
Tym bardziej Sanders nie chciał teraz nawet mieć okazji do randki na festynie, kiedy obiecał Markowi, że to właśnie z nim spędzi wspólnie ten czas. Trochę chamskie byłoby wystawienie go tylko dlatego, że informatyk miał chcicę.
-Jak rozumiem będę musiał was obu wyprowadzać na spacer? Bylebyście się dogadywali - skomentował, śmiejąc cię. To wcale nie tak, że właśnie wyobraził sobie Stevensa w dość niecenzuralnych okolicznościach. Pokręcił głową, woląc się na tym nie skupiać. Jeszcze tego brakowało, by zaczął o własnym współlokatorze myśleć inaczej. Na dodatek takim, który dość często wspomina, że Kai powinien wyrwać jakiegoś przystojniaka.
-Daj spokój. Ty możesz zrobić sobie ze mną w każdej chwili i nie musisz za to płacić. Powiedz tylko kiedy, a zostanę twoją modelką - skomentował żartobliwie. Nie był aż tak wielkim fanem zdjęć, ale czego to nie robiło się w słusznej sprawie. Poza tym mieli się dobrze bawić, prawda? Dlatego Kai wyrzucił z głowy wszelkie, nawet minimalne opory i cieszył się oderwaniem od wirtualnego świata.
-Myślę, że tak - rzucił, siadając na piasku po turecku. O, już czuł, że ten zaczyna mu się kleić do mokrego tyłka. Tyle dobrego, że w razie czego miał blisko do wody, to się opłucze.
Aż mu się miło na sercu zrobiło, kiedy zobaczył jak bardzo cieszył się Mark. Niczym małe dziecko na widok cukierków. Ach, jaka szkoda, że nie miał aparatu, by zrobić mu zdjęcie. Telefon zostawił w samochodzie, by przypadkiem go nie zmoczyć.
-Tak, jest dobrze. Dodajmy tu jeszcze jedną wieżę. I może pogłębimy fosę, co? Wlejemy do niej później wodę - skomentował, dokładając trochę mokrego piasku, który zaczął formować. Takie budowanie wcale nie było aż tak proste, jak się mogło pozornie wydawać. Sanders wiedział z doświadczenia, bo jeden bok zamku raz udało mu się zniszczyć.

Mark Stevens
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
I like it better after midnight
26
170

Post

— Sam dopiero co próbowałeś mnie namówić na sugar mommy! — oburzył się. Może rzeczywiście nie powinien go wpychać obcemu facetowi, bo byłoby mu przykro gdyby nagle w domu pojawiła się trzecia osoba, której zaczęłoby przeszkadzać towarzystwo Stevensa i zabierałby mu towarzystwo informatyka. Jakoś tak się do niego przyzwyczaił i teraz nie będzie wiedział co ma bez niego robić. Poza tym skąd miałby wiedzieć, że typ którego dla niego wybierze będzie odpowiedni i go nie zrani za jakiś czas? Nie zamierzał ryzykować. Mógł mu pomóc jak ktoś mu wpadnie w oko, ale nie będzie na siłę mu kogoś wpychać.
— I może jeszcze chcesz mi zakładać obrożę i rzucać patyk? — zapytał, dopiero po chwili zdając sobie sprawę jak opcja z obrożą musiała zabrzmieć. W klubie jeszcze by to przeszło i nie zrobiło na nim wrażenia, bo przecież klienci mają różne fetysze, ale tu przy Kaiu… zwłaszcza kiedy w głowie miał tyle obrazów, których nigdy nie powinien mieć. Ale chcicę też miał, sprawiając wszystkim przyjemność, a samemu jej nie otrzymując, oprócz prób własnoręcznego zaspokojenia się w zaciszu sypialni i….
O nie, zaraz…. Kotki, pieski, żelki, misie. Tak, jak skupi się na czymś innym nie będzie myślał w seksualny sposób o swoim współlokatorze. Zwłaszcza tutaj powinno to być zakazane.
— Mówisz? No to zrobimy sobie potem sesję zdjęciową, a potem na każdym podobnym wyjściu, żeby zaspamować twój instagram. — odparł, uśmiechając się. Sam od niedawna dopiero polubił robienie zdjęć, bo wcześniej nie miał warunków. Lubił mieć pamiątki, a te najlepsze drukował i wieszał na ścianie, którą przeznaczył właśnie na swoje wspomnienia. Były tam co prawda jedynie zdjęcia fajnych miejsc i jego z Kaiem albo Creedem, ale dla niego były idealne.
Skupił się na tworzeniu zamku, nie przejmując się nawet upływającym czasem. I tak nie robili niczego mega skomplikowanego, żeby zajęło im to nie wiadomo ile czasu.
— Dobra, to ty ogarnij fosę z jednej strony, a ja z drugiej. — powiedział, pogłębiając fosę tam gdzie był w stanie sięgnąć, a resztę zostawił dla Kaia. Jedna wpadka, ale ostatecznie udało im się stworzyć coś na kształt zamku. Pobiegł jeszcze poszukać patyków i muszelek, którymi mogli ozdobić swoją budowlę, żeby ich zamek wyglądał bardziej okazale, a na koniec została im fosa. — Chyba już można ją napełnić. — zaproponował, obchodząc zamek dookoła.

Kai Sanders
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Największy śmieszek 2020 Rozgrzewam się na aerobiku Hazelnut Egg Toffee Egg Chocolate Egg Ozdabiam wielkanocny kapelusz Handel z Króliczkiem Funny Bunny - za udział w evencie Biorę udział w zawodach surfingowych I love you 3000 Buduję zamek z piasku Biorę udział w bitwie na balony z wodą Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine I Need Love Oreo Egg temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I AM MACHINE, I NEVER SLEEP PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY URODZONY WIOSNĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU CHUDERLAK ŻARŁOK WIELBICIEL SŁODYCZY Boje się klaunów Boje się igieł Mieszkam u kogoś Mam łaskotki Wielbiciel koreańskiego jedzenia Boję się małych piesków Wszystko jest moją poduszką Zwijam się w buritto MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME BEACH BITCH NA FALI GOOGLE ME SMERF PRACUŚ toss a coin to your witcher help me, i'm poor Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

-Bo patrzyła na ciebie z taką fascynacją, że nie mogłem pozwolić, aby ten związek chociaż nie miał okazji powstać - zaśmiał się, przypominając sobie kobietę, która lustrowała Marka wzrokiem. Nie dziwił jej się; chłopak potrafił przyciągać spojrzenia, głównie swoją delikatną twarzyczką. Nic dziwnego, że tamta pani się nim tak zafascynowała, że w którymś momencie omal nie wpadła na swoją koleżankę stojącą obok. - Poza tym to o ciebie trzeba się troszczyć bardziej, niż o mnie. No spójrz na siebie. Nic, tylko brać pod opiekę - skomentował, uśmiechając się do niego szeroko. Dodatkowo poklepał chłopaka po głowie, jak to często robili dorośli dzieciom. Co z tego, że pomiędzy nimi wcale nie było tak dużej różnicy wieku. Kai miał czasami swoje odpały i jakoś tak rozczulało go faktycznie, jeśli ktoś był niższy i uroczy.
-Wiesz… ta obroża wcale nie jest takim złym pomysłem… - mruknął, śmiejąc się cicho pod nosem. Co do patyka niekoniecznie miałby ochotę mu go rzucać, chyba, że chodziło co coś w odmiennym kontekście. Myśli Kaia jednak nie zawędrowały aż tak daleko, bo w porę je opanował, ograniczając się jedynie do wcześniej wspomnianej obroży, która na smukłej szyi Stevensa prezentowałaby się dość ciekawie.
-Hola, hola. Nie tylko mój instagram ma być zalany nowymi zdjęciami. Tego samego oczekuję od ciebie i sam będę sprawdzał, czy nie wybierasz tylko swoich najlepszych zdjęć. Pamiętaj, że mam twoje w różnych sytuacjach - powiedział, ponownie lekko go szturchając. Jakoś tak zdarzało mu się pstrykać fotki, chociażby, jak Mark spał. Co zrobić; taką słodycz trzeba było uwiecznić, by nigdzie nie umknęła.
Uklepał mocniej kolejną warstwę piasku, formując szczyt wieży. Była trochę inna od pozostałych, ale kto powiedział, że każda musi być identyczna. Liczyła się inwencja twórcza. Ach, gdyby miał narysować zamek na papierze, pewnie stworzyłby coś ekstra, a tak trzeba było się zadowolić tym, bo jednak rysowanie, a budowanie bez użycia odpowiednich programów, to była różnica.
Wykopał głęboką fosę, chwilę później napełniając ją z chłopakiem wodną, która całe szczęście od razu nie zaczęła wsiąkać. Jak dobrze, że piasek był taki mokry.
-To co, oddajemy do głosowania? Reszta chyba też już skończyła - powiedział, rozglądając się. Musiał przyznać, że dzieła niektórych osób faktycznie były okazałe.

Mark Stevens
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
I like it better after midnight
26
170

Post

— Ughh… jesteś obleśny. Pewnie jest w wieku mojej matki albo starsza. — mruknął, krzywiąc się na samo wspomnienie kobiety, która go urodziła. Nie mógł myśleć o niej jak o członku rodziny, który miał go gdzieś. Nie pamiętał tego, ale może jedynie na początku się o niego troszczyła, a potem jak pojawił się alkohol… był nikim. Jedynie pieniądze które na niego dostawali, a potem jego wypłata były im potrzebne. Ale nie miał żadnego Mommy issue, żeby zaraz szukać partnerki w starszej kobiecie. — Ale ja nie potrzebuję niańki, wiesz? — rzucił, marszcząc nos i zerkając w górę na jego rękę, kiedy klepał go po głowie. Z drugiej strony w sumie to było bardzo miłe, ale w podobnych okolicznościach nigdy mu się do tego nie przyzna.
— Nie wiedziałem, że jesteś taki perwersyjny, Sanders. Coś jeszcze masz w tej swojej główce? — zaśmiał się, dźgając go palcem w bok. Po chwili jednak machnął ręką, żeby sobie odpuścił, bo to miejsce nie było dobrym na takie rozmowy. Jeszcze ktoś by ich podsłuchiwał i byłby przypał.
— No oczywiście, że mój instagram zaleją nasze zdjęcia i zaraz będziesz miał dość powiadomień. No chyba nie będziesz dodawała moich głupich min, cooo? Bo ja twoich też mam dużo i uwierz mi, że nie chcesz zacząć tej wojny. — stwierdził, robiąc groźną minę. Dobra, tylko próbował, bo jednak przy Kaiu nigdy mu się to nie udawało. Miał na niego jakiś dziwny wpływ i nie umiał tego wytłumaczyć w żaden sposób.
Dołożyli jeszcze jedną wierzę w miejscu, gdzie było jakoś dziwnie pusto i zamek wyglądał całkiem dobrze. Nawet przypominał coś w czym mogliby zamieszkać, gdyby udało się komuś to zbudować. Wiadomo, że w piasku nie da się dorobić różnych ozdób i wszystko wyglądało mało wyjątkowo, ale nie mogli liczyć na więcej.
— Myślę, że lepiej nie będzie i możemy się zgłosić. — powiedział, rozglądając się za członkiem komisji do którego pomachał, że są gotowi. Z każdą chwilą coraz więcej ludzi oznajmiało, że skończyli swoje budowle i rozpoczęło się ocenianie. Kilku osobom spodobała się ich fosa i ostatecznie udało im się zająć trzecie miejsce za które dostali bon na jedzenie do wykorzystania w dowolnym stoisku.
— Super, darmowe żarcie! — cieszył się, chwytając Kaia za rękę i ciągnąć na jedzenie nawet nie przejmując się tym, że dopiero co jedli.

// zt. x2 <3

Kai Sanders
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Największy śmieszek 2020 Rozgrzewam się na aerobiku Hazelnut Egg Toffee Egg Chocolate Egg Ozdabiam wielkanocny kapelusz Handel z Króliczkiem Funny Bunny - za udział w evencie Biorę udział w zawodach surfingowych I love you 3000 Buduję zamek z piasku Biorę udział w bitwie na balony z wodą Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine I Need Love Oreo Egg temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I AM MACHINE, I NEVER SLEEP PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY URODZONY WIOSNĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU CHUDERLAK ŻARŁOK WIELBICIEL SŁODYCZY Boje się klaunów Boje się igieł Mieszkam u kogoś Mam łaskotki Wielbiciel koreańskiego jedzenia Boję się małych piesków Wszystko jest moją poduszką Zwijam się w buritto MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME BEACH BITCH NA FALI GOOGLE ME SMERF PRACUŚ toss a coin to your witcher help me, i'm poor Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Robi wszystkiego po trochu, tu przeprowadza eksperymenty, tu wykłada na uniwerku, a tu bada florę morską i trenuje, żeby zostać nurkiem szukającym ludzkich zwłok.
25
168

Post

#2

Mae sama nie wiedziała czemu przyszła na ten festyn… chyba po prostu miała taki dzień, kiedy po prostu chciała się znaleźć w tłumie ludzi, a nie we własnych czterech ścianach, z własnymi myślami. Bo te bywały różne i nawet jej pracoholizm nie pomagał ich wszystkich odgonić. Szła sobie po plaży z papierosem, z okularami przeciwsłonecznymi na nosie, myśląc o pracy i nawet nie zauważyła, kiedy jej stopa jakoś tak zeszła z wytyczonej trasy i potknęła się o wielką grudę piasku. Chociaż nie była to tylko wielka góra piasku. Był to zamek, który jakaś dziewczynka budowała i kiedy Maeve na niego wpadła, niesamowicie się rozpłakała! A to zapoczątkowało cały cyrk, z rodzicami dziewczynki na czele, którzy oburzeni domagali się rekompensaty za te zniszczenia. Więc Mae, żeby dali jej spokój, rzuciła że naprawi ten głupi zamek i kiedy oni poszli kupić córce lody na pocieszenie, ona została z tym cholernym zadaniem do wykonania. - Ja pierdole - przeklęła pod nosem, marszcząc gniewnie brwi, bo zamków z piasku nie budowała… no chyba odkąd sama była takim brzdącem… zanim ich matka porzuciła ich rodzinę. Co tylko pogorszyło jej niezbyt dobry humor. Zwłaszcza, że coś nie za bardzo jej to wychodziło! Zamek? Nie, to zdecydowanie nie był zamek, po chwili jej prób i starań, co najwyżej była to góra. Więc wkurzona Maeve rzuciła wiaderkiem, które odbiło się od piasku i uderzyło w stopę przechodzącego obok faceta. Aaron McKay na pewno nie zginął od tego ciosu, ale może mieć siniaka! - Cholera, przepraszam, to po prostu jakieś... przeklęte dziadostwo. Znasz się na tym? - zmarszczyła brwi, czując się strasznie głupio. Bo tu robi doktorat, a tu co? Pokonał ją piasek? No wstyd.
Prima Aprilis! Catlady - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Na fali - za udział w evencie Buduję zamek z piasku Wysłałem swoje życzenie do nieba NAUKA O SERCU Z KAMIENIA Mam ciężką nogę Piszę prace naukowe SUNRISE SUNSET
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Zawody, w których chwilę wcześniej udział brał Aaron, poszły całkiem dobrze. Nie można było powiedzieć, że był w nich jakimś wybitnym uczestnikiem, niemniej udało mu się znaleźć w pierwszej piątce. Trzeba przyznać, że trafili mu się solidni przeciwnicy, a z racji tego, że sam McKay nie miał zbyt wielkiego doświadczenia, jeśli chodzi o surfowanie, cudem było, że zaszedł tak daleko.
Bardziej jednak od wygranej był zadowolony z faktu, że dołożył się chociaż trochę do budowy nowego domu. Chciał i naprawdę wierzył, że uda się zebrać odpowiednią kwotę, dzięki której poszkodowana rodzina będzie mogła wrócić do życia w normalnych, godnych warunkach. Co prawda podejrzewał, że teraz również znajdowali się w miejscu, którego nie można było nazwać burdelem, ale wiadomo, że nie ma nic lepszego, niż własny dom.
Tuż po tym, jak pożegnał się z kolegą, miał zamiar coś zjeść. Niemal zawsze spora aktywność fizyczna skutkowała u niego burczeniem w brzuchu, a chyba nie było lepszego jedzenia, niż to, które można było wszamać na festynie.
Przechodził właśnie obok miejsca, w którym spora część ludzi budowała różne rzeczy z piasku (sam chciał wziąć w tym udział), niespodziewanie został zaatakowany przez wiaderko. No to mu się jeszcze nie zdarzyło. Przeżył chyba wszystko, włącznie z nożem i bronią palną, ale żeby wiaderko?
Mimowolnie skrzywił się, bo ostre brzegi zostawiły ślad na jego nodze i powiódł wzrokiem w stronę osoby, która tak gniewnie ciskała przedmiotami w przypadkowych ludzi.
-A podobno budowanie z piasku ma być przyjemnością - uśmiechnął się do niej. Młoda kobieta wyglądała tak, jakby zaraz miała zabić pierwszą lepszą osobę, która ją zdenerwuje. - W sensie na zamkach? Nie wiem, ostatni raz budowałem jak byłem młodszy, ale to chyba nic trudnego. Potrzebujesz pomocy? - zainteresował się.

Maeve Ellsworth
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Robi wszystkiego po trochu, tu przeprowadza eksperymenty, tu wykłada na uniwerku, a tu bada florę morską i trenuje, żeby zostać nurkiem szukającym ludzkich zwłok.
25
168

Post

Zawody to zdecydowanie nie coś, na co zapisałaby się Maeve. Lubiła surfing, ale daleko jej było od jakiejś mistrzyni... robiła to tylko czasem, tylko dla przyjemności i w porównaniu nawet z jakąś ligą juniorów, pewnie wyszłaby absolutnie fatalnie. I ani trochę jej to nie przeszkadzało, bo swoją rywalizację zachowywała dla swojej pracy. I na uczelnię tak naprawdę, bo zawsze miała wrażenie, że na każdym kroku musi udowadniać że jest mądra, kompetentna i że należy jej pomijać przy awansach. I niby świat się zmienia i kobiet w większości miejsc już nie traktuje się jak skończone idiotki, które na studia idą znaleźć tylko męża, ale szklany sufit wciąż istniał i człowiek nigdy nie wiedział, kiedy znów na niego trafi.
Nie trzeba być naukowcem żeby wiedzieć, że czasem najmniej podejrzany przedmiot może się okazać zabójczy. Albo zwierzę. Jak takie maleńkie meduzy, czy pająki, zwłaszcza te żyjące na terenie Australii. Albo delfiny, które prędzej człowiekowi pomogą się odpowiednio utopić, niż pomogą... nie mówiąc o tym, co jeszcze robią z ludźmi, a co zdecydowanie powinno wpaść pod kategorię 18+. Tak, jeśli ktoś chce się zaprzyjaźniać z podwodnymi zwierzakami, to totalnie z wielorybem, albo z drugim zwierzakiem, którego nie pamiętam nazwy, ale są śmieszne i słodkie. I tak, Maeve i jej zamiłowanie do biolki i zwierząt potrafiło zniszczyć komuś spojrzenie na świat, kiedy zaczynała rzucać ciekawostkami....
- Nie wiem co za sadysta to tak nazwał - mruknęła - ten cholerny piasek ciągle się rozpada i pęka, czy oni dookoła używają jakiegoś cementu żeby to wzmocnić? - zmarszczyła brwi, wskazując na swoje otoczenie, gdzie powstały już całkiem imponujące budowle! - Tak, jak nie zbuduję najpiękniejszej budowli to pewni wkurzeni rodzice i ich rozpłakane dziecko, przerobią mnie na... zamek - zmarszczyła brwi, bo trochę jej ta metafora nie wyszła ale nieważne. - A co, chcesz pomóc? - zapytała, podejrzliwie trochę, zerkając na Aaron McKay.
Prima Aprilis! Catlady - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Na fali - za udział w evencie Buduję zamek z piasku Wysłałem swoje życzenie do nieba NAUKA O SERCU Z KAMIENIA Mam ciężką nogę Piszę prace naukowe SUNRISE SUNSET
mów mi/kontakt
paula
ODPOWIEDZ