a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

eventWydmy
W tej lokacji możesz zdobyć jedną odznakę:
Biorę udział w bitwie na balony z wodą

Napisz przynajmniej cztery posty fabularne o długości minimum 1500 znaków i zgłoś się po odznakę w odpowiednim temacie.
Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

Aerobik okazał się być znacznie bardziej wyczerpujący, niż Kai podejrzewał. Chyba ponownie powinien trochę więcej czasu spędzać na siłowni, by poprawić swoją kondycję. Jasne, nie zrezygnował z niej całkiem i nawet udawało mu się wyciągnąć również Marka, ale miał wrażenie, że nie przykładał się tak, jak powinien. Czy to wina alkoholu, po którym niczego nie chciało mu się robić, poza oglądaniem filmów ze swoim współlokatorem?
Kiedy trochę odsapnęli, udali się do jednej z budek, by zamówić jedzenie. Nie ma to jak pożywne śniadanie i nadrobienie wszystkich tych kalorii, które do tej pory zdążyli wypocić.
-Dobrze, że żaden z nas nie ma dietetyka ani trenera personalnego, bo nie byłby z nas zadowolony - zaśmiał się, pałaszując jedzenie. Jakoś nie uważał, aby było się czego wstydzić. Ostatecznie byli na festiwali, więc mogli sobie pozwolić na chwilę zapomnienia i porażki żywieniowej.
-To ja, co następnego masz w planie? Nawet nie każ mi wybierać, bo poza tym co mi napisałeś, nie mam pojęcia, co jeszcze mają - zaśmiał się, kiedy skończył. Nigdy specjalnie nie rozwodził się nad jedzeniem, robić to dość szybko i sprawnie. Pewnie dlatego, że czasu nie chciał tracić, pochłonięty pracą. Nawyki zostały.
Niestety, Mark pozostał nieugięty jeśli chodzi o danie mu wyboru i pokazał mu rozpiskę festiwalu. Całkiem spora lista, jeśli miał być szczery. Czy naprawdę chłopak chciał pójść na to wszystko?
-No dobrze, to co powiesz na bitwę na balony wodne? Będziesz mógł mnie zobaczyć wyjątkowo mokrego - szepnął, uśmiechając się lekko. Zaraz jednak dotarło do niego jak to właściwie brzmiało i jak źle mogło zostać odebrane. - Dobra, nie tak to miało brzmieć. Jakoś w mojej głowie kreowało się lepiej. Ale co ty na to? Porzucamy się balonami z wodą i zobaczymy, który z nas bardziej na tym ucierpi - uśmiechnął się. Biorąc pod uwagę, że Kai był znacznie wyższy, mógł przegrać, bo łatwiej było w niego trafić. Liczył więc, że Stevens nie był aż tak zwinny, na jakiego wyglądał.

Mark Stevens
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
I like it better after midnight
26
170

Post

#7 + Outfit ten sam

Nie miał tak dobrej kondycji, żeby przetrwać cały aerobik bez zmęczenia i potrzeby chwili odpoczynku. Leżąc na piasku spokojnie obserwował pełne sił panie, które powoli rozchodziły się w różnych kierunkach. Na szczęście już nigdzie nie widział kobiety, która wcześniej dziwnie na niego zerkała.
— Ej, nawet jeśli to chyba wolno nam mieć cheat day? Poza tym szczytny cel i te sprawy, więc nie ma co patrzeć na kalorie i inne takie. — mruknął, wzruszając ramionami jak już poszli coś zjeść. I tak przytył już kilka kilo na diecie Sandersa, ale to akurat dobrze, bo wcześniej był bardzo chudy z braku jedzenia, a teraz miał go pod dostatkiem. Musiał jednak pilnować się, żeby nie dorobić się zbyt dużego brzucha, bo to nie wyglądałoby dobrze w obcisłym stroju, który zwykle nosił w klubie. Kto chciałby oglądać grubego striptizera? Ludzie może mieli różne fetysze, ale do klubu przychodzi się po to, żeby oglądać seksowne ciała z których powoli zdejmuje się kolejne warstwy. To była tajemnica o której wiedział tylko on i Creed.
— No czekaj, zaraz Ci pokażę… Nie, ty wybierasz! — zarządził, kończąc swoją porcję i jak tylko obie ręce miał wolne, wyciągnął telefon by pokazać Kaiowi rozpiskę z której miał wybrać następny cel ich zabawy. Niby mógł sam wszystko zaplanować, ale chciał by Kai też miał jakiś swój wkład oprócz obecności za którą był mu bardzo wdzięczny. Nie tylko za dzisiaj, ale ogólnie. Nie licząc Creeda miał w końcu bliską osobę, której mógł wszystko powiedzieć (prawie) i dzięki której czuł się szczęśliwy.
— Kai! — zaśmiał się nerwowo, słysząc jego słowa, a jego twarz oblał rumieniec. Cholera, czemu tak to zabrzmiało i na niego zadziałało? Ale mokry Kai… nie, nie mógł tego do siebie dopuścić. Musiał podejść do tego neutralnie jakby mówili o kąpieli w oceanie albo basenie. Normalka. — No to chodźmy, zanim skończą im się balony. — powiedział i ruszyli na miejsce zbiórki, gdzie już zebrała się grupka ludzi. Pokazano im miejsca gdzie były rozłożone balony napełnione wodą i mogli zacząć. Złapał kilka balonów w ręce i rzucił jednego w Kaia, od razu od niego uciekając, więc nie wiedział w jakie miejsce trafił.

Kai Sanders
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Największy śmieszek 2020 Rozgrzewam się na aerobiku Hazelnut Egg Toffee Egg Chocolate Egg Ozdabiam wielkanocny kapelusz Handel z Króliczkiem Funny Bunny - za udział w evencie Biorę udział w zawodach surfingowych I love you 3000 Buduję zamek z piasku Biorę udział w bitwie na balony z wodą Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine I Need Love Oreo Egg temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I AM MACHINE, I NEVER SLEEP PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY URODZONY WIOSNĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU CHUDERLAK ŻARŁOK WIELBICIEL SŁODYCZY Boje się klaunów Boje się igieł Mieszkam u kogoś Mam łaskotki Wielbiciel koreańskiego jedzenia Boję się małych piesków Wszystko jest moją poduszką Zwijam się w buritto MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME BEACH BITCH NA FALI GOOGLE ME SMERF PRACUŚ toss a coin to your witcher help me, i'm poor Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

-Mam wrażenie, że ja to codziennie mam cheat day - zaśmiał się, wgryzając się w swoją bułkę. Nigdy specjalnie nie przejmował się kaloriami. Wychodził z założenia, że póki faktycznie nie zaczyna tyć jakoś przesadnie, nie powinien się o nic martwić. Wiadomo, swego czasu, kiedy w ogóle nie chodził na siłownię i siedział tylko przed komputerem, miewał wahania wagi, niemniej nigdy nie były one na tyle drastyczne, by Kai musiał nagle przechodzić na rygorystyczną dietę, rezygnując z jedzenia tego, co lubił. Jak chociażby słodyczy, bez których informatyk nie potrafił żyć.
Kiedy zjedli, wyrzucił papierek do kosza, kierując się w stronę miejsca, gdzie miała rozpocząć się bitwa na wodne balony. Nie przypominał sobie, by kiedykolwiek miał okazję brać w czymś podobnym udział, ale ostatecznie zawsze musiał być ten pierwszy raz, prawda?
Uśmiechnął się jedynie przepraszająco na własne słowa. Żarty żartami, ale zdecydowanie czasami powinien się zastanowić, co takiego mówi, bo w innych okolicznościach i z inną osobą mogłyby wyniknąć z tego problemy.
-Pamiętaj, że nie mam zamiaru dawać ci forów - uprzedził, śmiejąc się cicho. Był naprawdę ciekawy, któremu z nich uda się wyjść z tego bardziej bez szwanku. Dobrze, że było wystarczająco ciepło, dzięki czemu nie musieli się obawiać, że po wszystkim się rozchorują.
Chwilę później rozpoczęli zabawę po tym, jak dostali konkretne instrukcje oraz pokazano im ich amunicje. Uśmiechnął się, biorąc jeden z balonów. Już miał rzucić w Marka, kiedy z jego strony oberwał w brzuch. Poczuł jak chłodna ciecz rozlewa się po jego ciele. Mało przyjemne uczucie.
-O ty! - zawołał za nim, biegnąc za chłopakiem. Rzucił w jego stronę jednym z balonów, mając nadzieję, że i on będzie miał okazję poczuć to, co poczuł właśnie Sanders. Co prawda lubił chłodne prysznice, ale nie takie z zaskoczenia.
W międzyczasie poczuł, jak jakaś inna persona w niego rzuca, więc chwilowo musiał zrezygnować z dalszego gonienia Stevensa. Czas na zemstę.

Mark Stevens
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
I like it better after midnight
26
170

Post

— Nawet nie jest mi przykro z tego powodu, wiesz? — stwierdził, uśmiechając się złośliwie. Wcale nie widział problemu w tym, że jedli dużo, bo spalali kalorie każdy na swój sposób. On w klubie, tańcząc dla klientów, a to wcale nie było takie proste jak się wszystkim wydawało, a Kai na siłowni gdzie czasem zabierał ze sobą Marka. Dość często też gdzieś jeździli, nie zalegając całymi dniami na kanapie i objadając się słodyczami, więc nie skończą jak toczące się kuleczki.
W ogóle czemu oni jeszcze ani razu nie zrobili sobie jakiejś bitwy? Podczas wspólnego gotowania bitwa na jedzenie to podstawa. Może powinien go raz zaskoczyć taką bitwą na balony z wodą albo inną amunicję, kiedy ściągnie go do domu? Co prawda sprzątanie będzie potem najgorszą rzeczą jaka będzie ich czekać, ale może będzie warto? Wiadomo, że nie wybierze mega brudzącej amunicji, bo sam by się chyba zabił jakby miał zmywać tłusty sos ze ścian, a Kai to już w ogóle by go rozniósł.
— Nawet nie próbuj. To poważna wojna i nie mam zamiaru Cię oszczędzać. — powiedział, grożąc mu palcem. No gdzie fory? Mark nie był aż taki delikatny, żeby go oszczędzać jak małe dziecko, a poza tym to tylko balony i woda. Nie padnie trupem jak oberwie w twarz. Będzie jedynie mokry, tak samo jak Kai, którego mięśnie brzucha w tej białej koszulce będą tak dobrze widoczne…
Spokój, Mark.
Zbeształ się w myślach, próbując zaraz przywołać obraz jakichś uroczych kotków, żeby jego myśli nie zeszły na niewłaściwie tory.
Roześmiał się, uciekając przed Kaiem, który o ile dobrze mu się wydawało zaraz rzucił się za nim w pogoń, a potem nagle poczuł zimną wodę na swoich plecach. Pisnął, podskakując i trzęsąc się, bo nie znosił zimnej wody, zwłaszcza tak nagle bez przygotowania. No nie, czas na zemstę. Odwrócił się, unikając jakimś cudem balona, który rzucił w niego jakiś chłopak, a ten trafił jakiegoś typka za nim. Rzucił kilka balonów w bliżej nieokreślonym kierunku, nie sprawdzając nawet czy kogoś trafił czy nie i pobiegł w stronę Kaia, rzucając w niego kolejnym balonem. — Mam Cię, staruszku! — zaśmiał się, biegnąć po kolejne balony, bo zużył już całą amunicję.

Kai Sanders
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Największy śmieszek 2020 Rozgrzewam się na aerobiku Hazelnut Egg Toffee Egg Chocolate Egg Ozdabiam wielkanocny kapelusz Handel z Króliczkiem Funny Bunny - za udział w evencie Biorę udział w zawodach surfingowych I love you 3000 Buduję zamek z piasku Biorę udział w bitwie na balony z wodą Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine I Need Love Oreo Egg temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I AM MACHINE, I NEVER SLEEP PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY URODZONY WIOSNĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU CHUDERLAK ŻARŁOK WIELBICIEL SŁODYCZY Boje się klaunów Boje się igieł Mieszkam u kogoś Mam łaskotki Wielbiciel koreańskiego jedzenia Boję się małych piesków Wszystko jest moją poduszką Zwijam się w buritto MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME BEACH BITCH NA FALI GOOGLE ME SMERF PRACUŚ toss a coin to your witcher help me, i'm poor Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

-Zdrowe podejście. Przynajmniej wiem, z kim będę mógł chodzić na pizzę, czy kebaby, nie mówiąc już o słodyczach. Tylko pamiętaj, że jak nagle zaczniesz się robić okrągły, to nie moja wina - zaśmiał się. Jego zdaniem nawet, jeśli Mark trochę by przytył, wyglądałby nadal tak samo uroczy. Kiedy zobaczył go po raz pierwszy, chłopak wydawał mu się przeraźliwie chudy. Niemal, jakby nie miał dostępu do normalnego, regularnego jedzenia. Obawiał się nawet, że może jest anorektykiem, jednak w chwili, w której zaczął tak zażarcie pałaszować wszystko, co Kai ugotował, odsunął od siebie podobne myśli i uznał, że być może po prostu nie miał pieniędzy na jedzenia. Nie znając dokładnie jego historii, mógł śmiało wysnuć podobne wnioski.
Starając się unikać jak najwięcej balonów lecących w jego stronę, Sanders w duchu przeklinał, że jest tak wysoki. Normalnie nie miał niczego do swojego wzrostu i prawdę powiedziawszy nawet całkiem mu się podobał, biorąc pod uwagę, że najczęściej kręciły go osoby trochę od niego niższe, niemniej teraz ta cecha nie była nijak przydatna podczas wojny. Musiał się nieźle nagimnastykować, żeby nie dać się trafić, a i tak czuł, że robi się coraz bardziej mokry. I nie było tu nawet żadnego podtekstu seksualnego.
Ponownie podjął próbę złapania Marka i uderzenia go cienkim balonem wypełnionym wodą. Nie mógł pozwolić, aby chłopak wyszedł z tego starcia bez szwanku, kiedy informatyk już oberwał kilka razy i to niekoniecznie od swojego współlokatora. Tyle dobrego, że udało mu się kilka razy na owych osobach zemścić.
-Zobaczymy, kto ci będzie gotował! - odgrażał się Kai, kiedy kolejna porcja wody na nim wylądowała, rozbryzgując się niemal wszędzie.
Sam skręcił na chwilę w inną stronę, łapiąc w rękę trzy kolejne balony, które chciał w całości sprezentować Stevensowi. Będzie miał chłopak nauczkę na całe życie!
-Ja się jeszcze zemszczę! - rzucił, kiedy go dopadł, ciskając w niego balonem licząc, że uda mu się trafić. Ten skurczybyk bowiem był wyjątkowo mobilny.

Mark Stevens
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
I like it better after midnight
26
170

Post

— Dobra, jakoś to przeżyję, ale będziesz musiał pożyczać mi swoje ciuchy, skoro w swoje się nie zmieszczę. — stwierdził, klepiąc się po brzuchu. Do takiej sytuacji pewnie nigdy nie dojdzie, ale ciuchy Kaia wydawały się takie wygodne i na luzie mógłby w nich chodzić. Pewnie wyglądałby jak dziecko przymierzające ubrania swojego ojca, ale przynajmniej byłoby mu ciepło i wygodnie. Jednak czy to nie byłoby przegięcie? Nie powinien myśleć o nim i jego ubraniach w taki sposób.
Bitwa na balony chyba nie miała końca, bo na jego oko amunicji nie ubyło nawet połowę, a rzuconych balonów widział chyba z tysiąc, patrząc też na ilość ludzi biorących udział w zabawie. Dobrze, że pogoda była ładna i nie będą musieli się przebierać, bo ubrania wyschną bardzo szybko. Idealnie, żeby wziąć udział w kolejnej atrakcji, którą tym razem będzie musiał wybierać on.
Trochę go zamroczyło jak oberwał balonem w twarz od przypadkowej osoby, która zaraz poleciała na drugi koniec wydzielonego pola. Wypluł wodę, która dostała mu się do ust i przetarł mokrą twarz ręką. Cud, że w tym czasie informatyk go nie dopadł by się zemścić za poprzednie trafienie go. Mimo całego zamieszania i ludzi dookoła zawsze znaleźli moment na to, żeby odszukać się wzajemnie i próbować trafić balonem. Zdecydowanie podobała mu się ta zabawa, chociaż musiał mieć oczy dookoła głowy.
— No dlatego pozwolę Ci przeżyć. — zaśmiał się. No gdzie znalazłby takiego współlokatora, który gotowałby tak pysznie i spędzał z nim czas, traktując go jak równego sobie. To w nim uwielbiał i nie zamieniłby go na nikogo innego. Jedynie Creed był godnym zastępstwem, ale z nim przyjaźnił się od zawsze i jak mógłby go oddać komuś innemu? Bo Hunter się nie liczył, okej?
— Powodzenia! — zawołał, uchylając się przed balonem wycelowanym w niego. Chyba ten jeden jedyny raz niski wzrost mu się przydaje, bo dzięki niemu jest bardziej zwinny niż wysoki i umięśniony Kai. Wiadomo już kto miał większe szanse w tym starciu. Uniknął jeszcze kilku balonów, zanim dorwał się do amunicji i rzucił nią w kilku ludzi, celując ostatnim w Sandersa.

Kai Sanders
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Największy śmieszek 2020 Rozgrzewam się na aerobiku Hazelnut Egg Toffee Egg Chocolate Egg Ozdabiam wielkanocny kapelusz Handel z Króliczkiem Funny Bunny - za udział w evencie Biorę udział w zawodach surfingowych I love you 3000 Buduję zamek z piasku Biorę udział w bitwie na balony z wodą Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine I Need Love Oreo Egg temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I AM MACHINE, I NEVER SLEEP PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY URODZONY WIOSNĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU CHUDERLAK ŻARŁOK WIELBICIEL SŁODYCZY Boje się klaunów Boje się igieł Mieszkam u kogoś Mam łaskotki Wielbiciel koreańskiego jedzenia Boję się małych piesków Wszystko jest moją poduszką Zwijam się w buritto MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME BEACH BITCH NA FALI GOOGLE ME SMERF PRACUŚ toss a coin to your witcher help me, i'm poor Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Uroczy założyciel MCT, firmy zajmującej się grami komputerowymi. Trochę z niego nerd, który nie do końca ogarnia życie, ale da się go lubić. Przyjaciel z niego nad wyraz lojalny i szczery. Zawsze pomoże, zwłaszcza, jeśli chodzi o informatyczne bzdety.
31
193

Post

-Przecież już teraz możesz chodzić w moich bluzach czy swetrach, więc co za różnica? Nawet nie musisz tyć- zaśmiał się, zerkając na chłopaka. Nie miał zupełnie nic przeciwko, aby Mark nosił czasami jego ubrania. Sam fakt, że były na niego zdecydowanie za duże sprawiał, że wyglądałby doprawdy uroczo. Tylko czy Kai, którego z chłopakiem łączyło zaledwie to, że byli współlokatorami, powinien w ogóle wyobrażać sobie podobne rzeczy, wewnętrznie dodatkowo się nad nimi rozczulając?
Potrząsnął lekko głową, wyrzucając z niej te myśli. Tak, z całą pewnością nie powinien w podobny sposób myśleć o Stevensie, na dodatek kiedy ten stał obok niego.
Całe szczęście zaraz musiał skupić się na unikaniu wodnych balonów, jak również na próbie trafienia Marka jak najwięcej razy. Nie mógł pozwolić, aby ten uroczy krasnal wygrał tę bitwę, później w domu chełpiąc się, że pokonał Sandersa, który był niemal mistrzem w strzelankach. Teraz miał okazję pokazać, że miał dobrą celność nie tylko w grach komputerowych. Szkoda tylko, że chłopak potrafił dość sprawnie unikać balonów, na dodatek będąc znacznie szybszym, niż Kai podejrzewał. Niby takie krótkie nóżki, ale speeda miał w nich niezłego.
Trafiając Marka po raz pierwszy, ucieszył się jak małe dziecko. Punkt dla niego, ha!
-Tylko dlatego? O ty! Teraz już w ogóle nie będę miał dla ciebie litości! - rzucił do niego, po raz kolejny cofając się, aby zgarnąć amunicję. Bez niej nie było szans na wygraną, a przecież najbardziej w tym wszystkim zależało mu, aby Markowi dopiec. Co tam inni ludzie, którzy rzucali w niego zapewne uważając, że wysoki cel łatwiej trafić. Tu istniały porachunki pomiędzy nimi.
Niespodziewanie wywalił się na pozostałościach po balonie, upadając plecami na mokry piasek. Cholera, w taki sposób z całą pewnością nie będzie miał szans na wygraną.
Jęknął, podnosząc się do siadu.
-Dobra, przyznaję. Wygrałeś, krasnalu! - krzyknął do Marka, który niebezpiecznie zbliżał się z kolejnym balonem.

Mark Stevens
Obrazek
WŁADZA SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Wiezień labiryntu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Rozgrzewam się na aerobiku Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w bitwie na balony z wodą Buduję zamek z piasku Biorę udział w zawodach surfingowych Funny Bunny - za udział w evencie Falling In Love Handel z Króliczkiem Ozdabiam wielkanocny kapelusz Chocolate Egg Toffee Egg Hazelnut Egg Oreo Egg My Funny Valentine Love shot All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking I just want you for my own I'm just gonna keep on waiting Kręcę się na karuzeli Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! I'm not drunk 2021 temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ King of Cringe LGBT+ people of color Lubię siedzieć po ciemku Chodzę spać, gdy inni wstają Noszę na ręku zegarek Uwielbiam lody Nie ufam lekarzom Lubię zapach męskich perfum Chodzę w adidasach Zbieram funkopopy Głaszczę obce psy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obcokrajowiec MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ubieram się u znanych projektantów Czytam książki WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA PRACOHOLIK PRACOWITY DZIWAK FAN SCIENCE-FICTION FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN FANTASTYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI W moim łóżku dużo się dzieje DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ Like a virgin toss a coin to your witcher sticks and stones Guru technologii GROUP CHAT WRONG NUMBER NA FALI IT WAS AN ACCIDENT! BEACH BITCH DUNGEONS & DRAGONS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HE WAS FIRST! Dzielny pacjent!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
I like it better after midnight
26
170

Post

— Nie mów mi takich rzeczy, bo zaraz połowę swojej szafy znajdziesz w moim pokoju. — zaśmiał się. Pozwolenie Kaia na korzystanie z jego ubrań nie powinno wcale się pojawić. Czasem jak za nim tęsknił w pustym domu miał ochotę dorwać się do jego rzeczy, a ich zapach może pomógłby mu przetrwać ten czas, ale o wiele bardziej wolał mieć Sandersa we własnej osobie zaraz obok. Wprowadzając się do niego nie myślał, że kiedykolwiek się tak do niego przywiąże, a szczególnie już na samym początku, ciesząc się każdym dniem spędzonym razem. To dzięki niemu Mark przestał unikać ludzi, którzy wcześniej źle go traktowali i stał się bardziej otwarty.
Gdyby nie to pewnie nie bawiłby się teraz tak dobrze, rzucając się balonami z obcymi ludźmi. Ale największą uwagę przykładał do trafienia Sandersa, którego dzięki wysokiemu wzrostowi był w stanie zauważyć praktycznie wszędzie. I patrząc na jego ubrania nie tylko on zwracał na niego uwagę. Gdyby na koniec mieli wybrać osobę trafioną najwięcej razy pewnie to informatyk wygrałby ten konkurs.
— ALE NAJPIERW MNIE ZŁAP! — zawołał, uciekając i piszcząc jak jakaś nastolatka, unikając za wszelką cenę balonów wycelowanych w niego. Niektóre w niego trafiały, a dla reszty był za szybki. Sam też rzucał w innych ludzi, ciesząc się jak małe dziecko kiedy udało mu się trafić. Chyba dzięki treningowi z grach Kaia dorobił się takiego cela, bo wcześniej pewnie za żadne skarby nie byłby w stanie w kogoś trafić. Może nie było aż tak źle z jego celnością, ale z wiarą w samego siebie było naprawdę kiepsko.
Widząc Kaia przewróconego na piasku od razu zauważył w tym szansę na kolejne trafienie go. Złapał kolejne balony i popędził w jego stronę, szykując się do trafienia. Na początku nawet nie zwrócił uwagi na jego słowa i po prostu rzucił w niego kolejnym balonem, żeby zaraz potem wylądować w jego ramionach, a potem przekręcić się na piasek, gdzie opierając rękę na brzuchu próbował złapać oddech.
— Mówiłem, że nie masz ze mną szans. — powiedział, szturchając go lekko ramieniem.

// zt. x2 <3

Kai Sanders
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Livin' It Up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Największy śmieszek 2020 Rozgrzewam się na aerobiku Hazelnut Egg Toffee Egg Chocolate Egg Ozdabiam wielkanocny kapelusz Handel z Króliczkiem Funny Bunny - za udział w evencie Biorę udział w zawodach surfingowych I love you 3000 Buduję zamek z piasku Biorę udział w bitwie na balony z wodą Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine I Need Love Oreo Egg temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV SPICE IT UP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP INFLUENCER I AM MACHINE, I NEVER SLEEP PHONE ADDICTED MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY URODZONY WIOSNĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU CHUDERLAK ŻARŁOK WIELBICIEL SŁODYCZY Boje się klaunów Boje się igieł Mieszkam u kogoś Mam łaskotki Wielbiciel koreańskiego jedzenia Boję się małych piesków Wszystko jest moją poduszką Zwijam się w buritto MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME BEACH BITCH NA FALI GOOGLE ME SMERF PRACUŚ toss a coin to your witcher help me, i'm poor Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
ODPOWIEDZ