luty
a
Awatar użytkownika
Tresuje krokodyle, od lat usiłuje przekonać wszystkich że to bardzo poważny zawód a w międzyczasie próbuje doprowadzić rodzinny biznes do ruiny.
29
170

Post

Andrea ThornBo wierzę, że stara przyjaźń nie rdzewieje, czy coś <3
MORNING COFFEE TASTES BETTER WITH YOU
Done <3 — Mia
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ryzykant Pływam Chodzę w glanach Ups, wrong date!
mów mi/kontakt
Brysia
a
Awatar użytkownika
Pilot myśliwca wojskowego, po stracie żony i dzieci w wypadku wrócił do Hope i założył w Miami szkołę latania na awionetkach. Jako tako układa sobie życie na nowo, problem w tym że po pijaku przespał się z najlepszym kumplem i nie wie co ma robić.
37
185

Post

Octavian Carter You're all I want, You're all I need, You're everything
Love Scenario
Done <3 — Billy
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Największa maruda 2020 Call my name BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! devine Sej łaaat? WDOWIEC/WDOWA WETERAN FAN FILMÓW WOJENNYCH Człowiek orkiestra boję się pająków Czuję motyle w brzuchu Like a virgin
mów mi/kontakt
DeadMemories#5203
a
Awatar użytkownika
Nauczyciel historii w liceum, chodzący na terapię z kontroli gniewu. Pobił narzeczoną do nieprzytomności, spotykając ją po latach zrozumiał że to uczucie nie wyparowało. Chce zbudować wszystko na nowo, zostanie ojcem, ale świadomość że zabił swoje poprzednie dziecko przyprawia go o poczucie winy.
31
184

Post

Elene Whitely I don't want be alone on the Valentine's Day
Always You
Done <3 — Billy
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Depresja gangstera - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! This is town of Halloween BOGATE CV DON’T STOP ME NOW WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! devine PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! ZARĘCZONY/A ABSTYNENT PRACA W OŚWIACIE FAN FILMÓW HISTORYCZNYCH ANTAGONISTA Pływam Gram na perkusji Jestem morsem Mam brodę I LOVE YOU, BABY! I DO BABY BOOM! Wpadka Like a virgin Oops, I did it again
mów mi/kontakt
DeadMemories#5203
a
Awatar użytkownika
Właściciel Chill & Grill, były ćpun który ma spaczone postrzeganie rzeczywistości przez ojca despotę. Naprawia relacje z bratem, po latach spotykając Hailee w końcu wyznał jej swoje uczucia i oswaja się z faktem że zostanie ojcem po spędzeniu z nią upojnej nocy. Do tego stopnia się zaangażował, że szybko się oświadczył.
32
182

Post

Hailee Burkhart Save me from the dark
Now or Never
Done <3 — Billy
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! I love you 3000 I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! devine Novel TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! Sej łaaat? ZARĘCZONY/A WDOWIEC/WDOWA URODZONY ZIMĄ ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI RZUCIŁEM/AM STUDIA wieczny Piotruś Pan PIJAM WHISKY Koszula to moja druga skóra Walczę z depresją Po odwyku Lubię zapach damskich perfum Rzucam się na głęboką wodę Wracam do How I Met Your Mother Koneser wykwintnych alkoholi I LOVE YOU, BABY! I DO BABY BOOM! Wpadka MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
DeadMemories#5203
a
Awatar użytkownika
Kontuzjowany tancerz, który nie może przeboleć zaprzepaszczenia własne kariery. Chłodny i skryty, z dystansem podchodzi do ludzi, więc nawet nie próbuj na siłę stawać się jego przyjacielem, bo nic z tego nie będzie.
28
188

Post

Leia Jenkins Na górze róże, na dole bez, weź się więcej nie spóźniaj, co?
ALWAYS YOU
Done — Mia
WŁADZA SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Creepypasta - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 3... 2... 1... BOOM - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't make a list and send it Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Love shot Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for The sound of children's laughter Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true There upon the fireplace I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Tworzę relacje jak prawdziwy influencer temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED INFLUENCER KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Oh shit Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY OSIEROCONY/A WYSPORTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WŁASNY BIZNES JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY SEKSOHOLIK Nogi same mi się rwą do tańca DANCING QUEEN SMERF PRACUŚ I'm Polish, kurwa!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Jasper z zawodu jest kucharzem i artystą. Jeśli chodzi o to pierwsze to ta praca jest dla niego wymarzoną w restauracji i tam jest szefem kuchni. Druga rzecz to wolny zawód czyli jest malarzem i rysownikiem. Gdy już wszystko zaczęło mu się układać z Aurelią to w poniedziałek po udanym weekendzie we dwójkę stała się tragedią, która przewróciła świat Jazz'a do góry nogami. Mianowicie jego żona miała wypadek samochodowy. Kobieta nie miała szczęścia i zmarła. Od tego czasu Jasper jest wdowcem oraz został okrzyknięty przez swoich teściów mordercą oraz złodziejem... Przez to Stackhouse zaczął powoli się staczać. Czy znajdzie się ktoś kto pokaże mu, że świat nie kończy się na jednej śmierci?
30
170

Post

AURELIA STACKHOUSEBĄDŹ ZAWSZE USMIECHNIĘTA I DAJ SZANSE OSOBIE PUKAJĄCEJ DO TWEGO SERCA.
BLOOMING DAY
Done <3 — Billy
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Blooming Day BOGATE CV WDOWIEC/WDOWA URODZONY ZIMĄ KOCIARZ WIELBICIEL KAWY Mam mocną głowę
mów mi/kontakt
Rogue#9469
a
Awatar użytkownika
Z Londynu do Hope Valley przyjechała kilka lat temu. Zakochana w "Friends", fanka starej muzyki i skandynawskich kryminałów. Wielka miłośniczka psów. Uczy dzieci karate, czasami gra ze znajomymi w piłkę nożną. Studiuje medycynę i marzy o zostaniu pediatrą.
23
164

Post

Dean Atherton Może jak sobie kogoś znajdziesz, to przestaniesz być taki niemiły i czepiać się o wszystko
Love Shot
Dean Atherton
Done <3 — Billy
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Always you BOGATE CV PSIARZ Całe życie w jeansach Nałogowo oglądam Friends
mów mi/kontakt
Magda
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

Elliot Reynell na życzenia trzeba zasłużyć :/
i want you eat me like a main dish
Done <3 — Billy
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Pracuje jako instruktorka jogi, rozwija liczne pasje i stara się żyć chwilą. O związkach starała się nie myśleć, bo ma chore serce, ale towarzystwo Rivera sprawiło, że jednak o tym zapomniała. Niepotrzebnie, bo ten zdołał już ją zawieść.
27
163

Post

River Caulfield Sprawuj się lepiej, to może coś z tego będzie
morning coffee tastes better with you
Done <3 — Billy
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! jestem leniuszkiem, ale się staram! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Paint my body red - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym To the North Pole for Saint Nick Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click I won't make a list and send it All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy There upon the fireplace I don't need to hang my stocking I don't care about the presents There is just one thing I need All my dreams are you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I'm sooo broken hearted I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY TYPING LIKE CRAZY SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer JESTEM ZAKOCHANY/A Piekę własny chleb Pijam ziółka Wierzę w przesądy Tworzę rękodzieła Chodzę w bluzach mojego chłopaka Słucham wietrznych dzwonków Zasypiam pod łapaczem snów Boje się klaunów Lubię aktywne zwiedzanie Uprawiam własne ziółka Uprawiam własne warzywka miłośnik antyków ubieram się w second handach lubię wycinać lampiony z dyni Gotuję lepiej od Magdy Gessler CHUDERLAK Sypię mandale Mistrz sudoku Mam ciężką nogę Praktykuję jogę WEGANIN chodząca encyklopedia WOLONTARIUSZ DZIWAK BUJAM SIĘ DO COUNTRY RAK WIERZĘ W HOROSKOPY ARTYSTA ABSTYNENT Lubię siedzieć przy świecach IZOLACJA SPOŁECZNA Love of cooking Food Fight You're a wizard, Harry i only lie when i love you sweet disaster i'm still alive toss a coin to your witcher superhero house flipper Like a virgin DANSE MACABRE Mały Książę Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? Stara przyjaźń nie rdzewieje How did this happen? Old trees Blues brothers Bad dog Pomocna dłoń KING OF THE JUNGLE THANK YOU, NEXT! CAKE BOSS NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE LIAR, LIAR, LIAR NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ HOME SWEET HOME SPORT FREAK DON'T THINK, JUST DO IT TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN RUPAUL'S DRAG RACE SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Pisarz, który po śmierci ukochanej wyprowadził się z Indii i kilka miesięcy temu osiadł w Hope Valley. Tu poznał Carę, która zawróciła mu w głowie. I którą on zawiódł na całej linii.
35
185

Post

Cara Langmore Może jeszcze dasz nam szansę?
all my dreams are you
Done <3 — Billy
szczwany lis - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Aren't you scared? Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Pumpkins scream in the dead of night Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't even wish for snow Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking Morning coffee tastes better with you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF SCENARZYSTA NA DOROBKU TAKE MY BREATH AWAY Sej łaaat? I'm a fashion star I'm sooo broken hearted I killed Laura Palmer Kocham deszcz WIELBICIEL INDYJSKIEGO JEDZENIA Zainwestowałem/am w motor Praktykuję jogę PISARZ FAN BOLLYWOOD Kocham gwar miasta strzygę się na krótko Karmię kaczki w parku Mam brodę Lubię poezję Chodzę w adidasach Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Codziennie potrzebuję solidnego śniadania Wstaje z kurami Pijam ziółka Zaczynam dzień zimnym prysznicem PRZYJEZDNY Zasypiam pod łapaczem snów miłośnik antyków JESTEM ZAKOCHANY/A Czytam książki lubię upały WEGETARIANIN PIĘKNY UMYSŁ nigdy nie studiowałem/am ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY Minimalista I LOVE YOU, BABY! Like a virgin i only lie when i love you toss a coin to your witcher superhero house flipper Love of cooking shit, where am I? Zaopiekuj się mną Food Fight Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? W zakazanym lesie Stara przyjaźń nie rdzewieje Blues brothers Bad dog You're a wizard, Harry DANSE MACABRE IZOLACJA SPOŁECZNA SPORT FREAK THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART FRIENDZONE NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ PIEROGIS KING OF THE JUNGLE DOMOWE REWOLUCJE DANCING QUEEN GOOGLE ME DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN DON'T THINK, JUST DO IT Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
meh
a
Awatar użytkownika
Przegrany reżyser, który po latach nieobecności wrócił do Hope Valley i obecnie polewa drinki w barze.
27
185

Post

Lacey Bradford dlatego ty ich nie dostaniesz :/
call my name
Done <3 — Billy
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I don't want a lot for Christmas I won't even wish for snow To the North Pole for Saint Nick I want you eat me like a main dish BOGATE CV NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Wychowali mnie dziadkowe Mijam się z prawdą
mów mi/kontakt
fraszka
Zablokowany