Lokatorzy: Oliver Jung, George Leeds
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

— Jesteś okropny! — mruknął, szturchając go w ramię. I tak wiedział, że Oliver jest zazdrosny. Albo tak sobie tylko to wyobrażał.
— Nie. Ale to bardzo miłe, kochanie. Od razu mi lepiej, kiedy jesteś obok. — szepnął, uśmiechając się do niego promiennie. Zawsze humor mu się poprawiał, kiedy widział jego przystojną twarz i mógł wtulić się w jego silne ciało. Był szczupły, ale zaskakująco silny i to mu się podobało, ale nie miałby nic przeciwko, gdyby Oliver przytył parę kilo. Naprawdę nic to by w nim nie zmieniło i byłby dla niego tak samo atrakcyjny jak do tej pory. Ale niestety jego zdanie nie było tak ważne, bo Oliver wiecznie myślał o tym co powiedzą inni. Dlatego nie mogli też pokazywać się razem publicznie.
— No niekoniecznie mam ochotę pokazywać się na mieście bez ubrań, wiesz? — mruknął. Nie wstydził się swojego ciała, ale to chyba byłoby dziwne?
Siedział cicho, słuchając jak Oliver wzywa lekarza do ich domu. To urocze, że się tak martwił i chciał sprawdzić czy nic mu nie jest.
— O nie… nie rób tego. Będę grzeczny… ale pozwól mi mówić Ollie. Przecież to nic złego. — szepnął, szturchając go lekko palcem w bok, wyglądając przy tym jak naburmuszone dziecko. Zawsze mówił do niego w ten sposób i nigdy mu nie zabraniał, więc czemu miałby teraz to zmienić? — No tak trochę jestem… — mruknął, przymykając oczy i rozkoszując się bliskością projektanta. Uśmiechnął się pod nosem czując, że ten objął go ramieniem. Kiedy byli sami zawsze było inaczej. Ale miał nadzieję, że Oliver kiedyś będzie się tak zachowywał wobec niego zawsze, nie przejmując się innymi. Jego mama pewnie byłaby szczęśliwa, że jego syn jest zakochany i na pewno nie powiedziałaby o tym nikomu, gdyby poprosił ją o dyskrecję. Gorzej z rodzicami Olivera, ale może jakby ich wypytać jaki mają stosunek do homoseksualnych związków i czy zaakceptowaliby każdy wybór ich syna może mogliby się w końcu ujawnić?
— Za chwilę je zjemy. Daj mi jeszcze się poprzytulać. — szepnął, przysuwając się bliżej i szturchnął nosem szyję projektanta. Pachniał tak dobrze. Zamruczał cicho, składając krótki pocałunek na jego skórze, chwilę później unosząc się na łokciu, by zawisnąć nad Oliverem i złożyć na jego ustach pocałunek. — Jeszcze CI nie podziękowałem za to, że tu jesteś. Dziękuję. — szepnął, ponownie złączając ich usta w pocałunku. Uwielbiał smak jego ust, na których wyczuwał słaby smak jedzonych wcześniej lodów. Pyszne.
Oderwał się niechętnie od projektanta i sięgnął po lody, którymi karmił ich obu dopóki nie przerwał im dźwięk dzwonka do drzwi. To na pewno lekarz.

Oliver Jung
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Rozpieszczony gnojek, który uważa się za lepszego od innych tylko dlatego, że jego rodzina jest kasiasta, a on nic nie musi robić.
27
178

Post

-Czyli nie będziesz mógł powiedzieć, że nie robię niczego miłego. Widzisz, same plusy. Wszystko, byleby tylko uwolnić się od twojego gadania, Leeds - powiedział, ale tym razem w jego głosie na próżno było doszukiwać się uszczypliwego tonu, co znaczyło jedno - Jung żartował i to w całkiem przyjemny sposób, nie obrażając nikogo na tyle, by druga strona mogła poczuć się urażona. Kiedy chciał naprawdę potrafił pokazać się z tej strony. Wystarczyło, by nikt nie naciskał, pozwalając mu być sobą. Uczył się i chociaż pewnie nie zdawał sobie z tego sprawy aż tak, nauka ta przynosiła rezultaty.
-Kto wie, może dzięki temu stałbyś się sławny? Zresztą jakie na mieście? Wsiadłbyś do samochodu i co najwyżej zaświecił ciałem w szpitalu. A to dość normalne. Ostatecznie ludzie uciekają z oddziału psychiatrycznego - powiedział, zerkając na niego. Nie omieszkał przy tym zlustrować ciała chłopaka. Gdyby żyli w innym klimacie pewnie mogłoby być mu zimno. A tak mógł co najwyżej mniej się spocić, ponieważ dzisiaj nie dawało gorącem tak bardzo, jak jeszcze kilka dni wcześniej.
-Tylko, jeśli mi to nie zaszkodzi. Mam na myśli nie zwracanie się tak do mnie w tłumie, George. I wiesz, że nie żartuję - westchnął, godząc się chociaż na to. Z bólem serca, ale jeśli już miał coś wybierać, “Ollie” wydawało mu się najmniej inwazyjne. Nadal brzmiało jakby się spoufalali, ale mimo wszystko nie było nachalne i nie mogło wpędzić Junga w problemy.
Poprawił się delikatnie na łóżku, czując jak powoli zaczyna boleć go ramię. Nie zrzucił jednak głowy chłopaka, pozwalając mu na wszystko, na co miał ochotę. Ten jeden raz, kiedy był pacjentem, mógł przymknąć na to oko. Zresztą skłamałby, gdyby powiedział, że było mu źle, kiedy siedział tak blisko, oddając mu trochę swojego ciepła.
-Przecież nigdzie nie idę. Ostatecznie urwałem się z pracy, nie? - odpowiedział, przewracając oczami. Wlepił wzroku w serial, który akurat leciał. Niespecjalnie przywiązywał uwagę do fabuły, na której się nawet szczególnie nie skupił.
Zaskoczył go pocałunek, którym uraczył go Leeds. Nie spodziewał się aż tak nagłego przypływu czułości, chociaż powinien się do tego przyzwyczaić. Nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz się całowali. A jednak to wydawało się trochę inne. Na tyle, by poczuł, jak ciepło rozchodzi się po jego ciele, nie mając niczego wspólnego z seksem, na którym pewnie by się skończyło w innych okolicznościach.
Chwilę później dało się słyszeć dźwięk dzwonka obwieszczający przybycie lekarza. Jung poderwał się z łóżka, niespecjalnie zważając na George’a. Ostatecznie nie chciał by ktoś ich przyłapał.
Kiedy tylko doktor wszedł do pomieszczenia, powiedział do niego kilka zdań, wychodząc z pomieszczenia.
Kiedy Leeds był po badaniach, wrócił zerkając na niego. Po kilku minutach przekomarzań ponownie usadził tyłek obok niego. A gdy George zasnął oparty o jego ramię, złożył na jego głowie krótki pocałunek, ignorując fakt, że ręka cholernie mu zdrętwiała.

zt. x2

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Party Rock Anthem - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Love bomb Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine La la love I don't want a lot for Christmas This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller DON’T STOP ME NOW Novel MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer CHUDERLAK Przypalę nawet wodę Praca w przemyśle modowym Lunatykuje mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Twardo stąpam po ziemi Rozrzutny Kocham gwar miasta Mam słabą głowę ubieram się u znanych projektantów Stołuję się na mieście KOCIARZ PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY PRACOWITY SCHLUDNY SKRYTY MARUDA FAN HORRORÓW W moim łóżku dużo się dzieje IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE TLC toss a coin to your witcher Like a virgin Damnitttttt! Evil spawn! Zaopiekuj się mną Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
ODPOWIEDZ