Lokatorzy: Oliver Jung, George Leeds
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
177

Post

ubranie

Ściany jego własnego domu, który kupili mu rodzice, chcąc w ten sposób pozbyć się młodszego syna, trzymając go jak najdalej od siebie, zaczęły go przytłaczać. Miał wrażenie, że im dłużej tutaj siedzi, pozwalając jego myślom rozbijać się o jego umysł, tym większe prawdopodobieństwo, że zaraz zwariuje. Musiał z kimś porozmawiać, chociaż przez chwilę, by wewnętrznie się uspokoić. Musiał mieć świadomość, że jest dla kogoś ważny, bo tylko to pomagało mu w takie dni, jak ten.
Jak na złość chłopak, z którym rozmawiał od jakiegoś czasu w internecie, był niedostępny. To zrozumiałe, każdy miał swoje życie i Hoffman nie mógł oczekiwać, że ten będzie na każde jego zawołanie. Nawet nie chciał, by był. Musiał mieć własne życie, jeśli nagle w tym należącym do Adriana coś mocno poszłoby nie tak. A podobne prawdopodobieństwo istniało, biorąc pod uwagę jego przeszłość.
Nie miał w miasteczku zbyt wielu przyjaciół, na dodatek samemu znacznie bardziej unikał ludzi po tym, co zrobił jego brat. Nie chciał nikomu dawać powodu do tego, aby go nienawidzić jeszcze bardziej. Mógł nie być sprawcą, ale ludzie oceniali, wiedział to.
Napisał do George’a, który był jedyną osobą, do której Adi mógł się zwrócić, jeśli go wewnętrznie nosiło. Tylko jemu ufał na tyle, by powiedzieć cokolwiek, co leżało mu na sercu. Liczył, że chłopak będzie w domu, w którym pracowała jego mama i z duszą na ramieniu czekał na jego odpowiedź. Pięć, dziesięć, piętnaście minut. W końcu odpisał i Adrian mógł odetchnąć. Leeds miał dla niego czas, przepraszając, że pisze tak z opóźnieniem - pomagał mamie. To musiało być przyjemne uczucie, móc robić coś z rodzicielką. Nawet, jeśli było to zaledwie przygotowywanie obiadu, czy sprzątanie w kuchni. Adrian oddałby wszystko, by rodzice chcieli poświęcić mu odrobinę czasu bez dawania mu odczuć, że jest dla nich balastem i był nim zawsze.
-Oliver nie będzie miał niczego przeciwko, że tu jestem? - spytał. Wiedział, że chłopak tutaj mieszkający potrafił być problematyczny, chociaż sądząc po instagramie przyjaciela, chyba zaczęli się dogadywać. - Ale George… nie zrezygnowałeś dla mnie z jego towarzystwa co? - zerknął na niego. Nie chciał, by ktokolwiek się dla niego kłopotał w jakikolwiek sposób.

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w meczu siatkówki Hurricane Season temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG I killed Laura Palmer SKRYTY Mam słabą głowę Walczę z depresją bezsenność to moja przyjaciółka Boję się tłumów Boję się samotności Uwielbiam lody Rzucam się po łóżku
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

#12 + Outfit

Wiadomość od Adriana odebrał po paru minutach, bo był zajęty pomaganiem swojej mamie. Bardzo często starał się ją wyręczać z trudniejszych spraw, żeby się nie przemęczała. Sam miał inne obowiązki, ale dla niej zawsze znajdował trochę czasu. Była najbliższą osobą w jego życiu i zrobiły dla niej wszystko, tak jak ona robiła dla niego przez wiele lat.
Kolejną bliską osobą teraz był dla niego Oliver, odkąd zaczęli pędzać ze sobą więcej czasu. Już się nie kłócili, na rzecz wielu różnych opcji spędzania wspólnego czasu. Nie ważne czy to po prostu siedzenie razem na kanapie i oglądanie filmów, chodzenie gdzieś razem czy po prostu seks, którego ostatnio mają dość sporo, ale to wina George’a, bo dość szybko robił się napalony przez Junga. Może to wina tego, że od bardzo dawna nie miał z nikim kontaktów seksualnych i teraz był bardzo spragniony bliskości, chcąc to wszystko nadrobić? Może mu wkrótce przejdzie, a może i nie, skoro było im razem tak dobrze, a Oliver za każdym razem zaskakiwał go czymś nowym?
Ale wracając od Adriana od razu się zgodził na spotkanie, zapraszając go do domu w którym pracował. Jego mama na pewno ucieszy się z wizyty Hoffmana, a państwo Jung na szczęście nie robili problemów, kiedy kogoś do siebie zapraszali, bo i tak większość czasu byli poza domem.
— Nie, dlaczego? — zdziwił się, wpuszczając przyjaciela do środka. Jung nie był aż tak problematyczny jak wcześniej. Musiał jedynie uważać na to co mówił głośno, bo jego matka nic nie wiedziała o jego relacji z Oliverem myśląc, że wciąż się nie lubią. — Oliver jest w Miami. Pracuje i wróci późno. Nie przejmuj się. — powiedział, obejmując Adriana ramieniem i prowadząc go do kuchni, gdzie mama przygotowała dla nich przekąski.
— A co ty taki chudziutki, kochanie? Jadłeś coś dzisiaj? — zapytała jego mama, podchodząc do Adriana i pogładziła go po policzkach. — Co u Ciebie? Jak na studiach? — dopytywała, odsuwając się i dokładając na talerze więcej jedzenia. Dobrze znał swoją matkę i wiedział, że będą musieli wszystko zjeść, bo się pogniewa. Westchnął i nalał do szklanek soku, a potem ułożył wszystko na tacy, żeby łatwiej mu było to donieść do swojego pokoju, gdzie będą mogli w spokoju porozmawiać.

Adrian Hoffman
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
177

Post

Część chłopaka chciała się wycofać. Wrócić do domu, karcąc siebie, że przesadza. Przecież nie powinien obarczać swojego najlepszego przyjaciela problemami, które równie dobrze mogły być wytworem jego wyobraźni. Nie panował nad tym, co pojawiało się w jego głowie, jak również nie kontrolował emocji, które przepełniały go w zależności od różnych sytuacji.
Teraz czuł się źle. Był dziwnie przytłoczony, nie mógł wytrzymać nawet we własnym domu. Nie pomagało pozytywne myślenie, które polecała mu każda osoba widząca, że się smuci.Potrzebował bliskości drugiej osoby. Chociażby zwykłego przytulenia. Poczucia, że gdzieś należy, bo właśnie brak przynależności bolał go najbardziej. Nie miał nawet rodziny, która by go chciała. Gardziła nim, chociaż to jego starszy brat popełnił przestępstwo. Czemu w takim razie go nie oddali, kiedy tylko się urodził?
Pokręcił szybko głową. Nie powinien teraz o tym myśleć, przecież jak George zobaczy go w takim stanie to z miejsca się zmartwi, a Adrian chciał jedynie z nim pobyć, nie mając do kogoś iść. Nawet, gdyby jego internetowy przyjaciel był online, Hoffman nadal nie mógłby nacieszyć się jego fizyczną bliskością.
-Nie wiem, wydawał się osobą, która nie lubi, jak obcy panoszą mu się po domu. A mnie nie zna - stwierdził, lekko się uśmiechając. Ach, ile on by dał za to, aby mieć koło siebie kogoś takiego. Kogoś, z kim mógłby spędzić trochę czasu oglądając filmy czy po prostu siedzieć w ciszy. Kogoś, przy kim czułby się wartościowy. Skłamałby, gdyby powiedział, że nie zazdrościł przyjacielowi, który pomimo wcześniejszych problemów, teraz wydawał się być wyjątkowo szczęśliwy. - Sporo pracuje, co? I nie, nie chcę wiedzieć, co później będziecie robić - zaśmiał się. Już nie raz George pisał mu o seksualnych przygodach ze swoim nowym partnerem, a rozmawianie o tym twarzą w twarz było dla samego studenta dość krępujące.
Poczuł się dziwnie, kiedy został w tak miły sposób zaatakowany przez mamą Leedsa. Kobieta zawsze ciepło go witała, przez co Adi nie do końca wiedział, jak reagować.
-Tak, tak, proszę się nie martwić - skłamał. Nie jadł, bo nie miał na to największej ochoty. Kiedy przychodziły złe dni, potrafił jedynie leżeć i co najwyżej sięgnąć po szklankę z sokiem czy wodą. - Wszystko dobrze, dziękuję. Studia jak studia, czasami jest lepiej, czasami gorzej, ale daję radę - powiedział. Czemu on nie miał mieć takiej mamy, która troszczyłaby się o niego na każdym kroku. - A co u pani? Nie przemęcza się pani?

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w meczu siatkówki Hurricane Season temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG I killed Laura Palmer SKRYTY Mam słabą głowę Walczę z depresją bezsenność to moja przyjaciółka Boję się tłumów Boję się samotności Uwielbiam lody Rzucam się po łóżku
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

— Nie przejmuj się, naprawdę. — uspokoił go. Oliver może rzeczywiście nie lubił obcych ludzi, zwłaszcza jeśli chodziło jego gości, ale teraz odkąd ich relacja się poprawiła może nie miałby nic przeciwko? Miał nadzieję, że kiedyś pozna się z jego znajomymi i pokaże, że potrafi być miły i któregoś dnia może połączy ich coś więcej. Jung potrafił zrobić naprawdę dobre wrażenie na innych. Kiedy za sobą nie przepadali bał się, że będzie wredny dla Creeda i Adriana, dlatego ich tutaj nie zapraszał, a teraz mogło być inaczej. Mogli się nawet zaprzyjaźnić i wychodzić gdzieś razem, jeśli Oliver miałby ochotę. — Tak. Wiesz, że chce sporo osiągnąć ciężką pracą, żeby ludzie nie kojarzyli go jedynie ze swoim ojcem. Ale jest bardzo utalentowany i wkrótce mu się to uda. Poza tym... Adi! — pisnął, kręcąc głową. Nawet jeśli niczego nie powiedział, nie wiadomo jak ktoś kto by ich podsłuchiwał by to zinterpretował.
Pani Leeds zawsze była szczęśliwa widząc przyjaciół George’a, traktując ich jak swoje przyszywane dzieci. Zawsze była bardzo opiekuńcza i gdyby mogła, pewnie miałaby więcej dzieci, gdyby jej ukochany nie zostawił jej dla kochanki. Odbijała sobie ten brak na innych i niewiele brakowało, żeby zaczęła podobnie traktować Olivera, bo według niej za mało jadł, ale nie chciała zbytnio się spoufalać z synem swoich pracodawców. Gdyby wiedziała co było między nim, a George’m pewnie nie miałaby już żadnych oporów.
— Wszystko w porządku. Dziękuję za troskę kochanie. I George mi bardzo pomaga, chociaż ostatnio jest dziwnie zakręcony, ale radzimy sobie. — zapewniła, zerkając na swojego syna, który lekko się zarumienił. Jego mama nie mogła wiedzieć, że coś go łączy z Oliverem, zwłaszcza, że wcześniej opowiadał jej jak bardzo go nie lubi. Teoretycznie nikt nie powinien wiedzieć o ich relacji, ale ufał swoim przyjaciołom i wiedział, że nie zrobią niczego co mogłoby mu zaszkodzić.
— To my uciekamy do pokoju, ale jak będziesz potrzebowała pomocy to wołaj, dobrze? — uśmiechnął się do swojej mamy i cmokając ją przelotnie w policzek złapał tacę z jedzeniem i zaprowadził Adriana do swojego pokoju, gdzie rozłożył wszystko na stoliku i zajął miejsce na łóżku. Poczekał aż Adrian zajmie miejsce obok niego. — No to mów co się dzieje. — dobrze znał chłopaka i coś musiało się dziać, bo widział to po jego minie, chociaż próbował wszystko przed nim ukryć. George jednak sporo zauważał, zwłaszcza u swoich przyjaciół, których znał praktycznie na wylot.

Adrian Hoffman
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
177

Post

Uśmiechnął się do przyjaciela, kiedy ten zapewnił go, że nie musi się przejmować. Ach, gdyby to było takie łatwe. Niestety, nikt jeszcze nie wynalazł guzika, który wyłączyłby uciążliwe myślenie, które w przypadku Adriana było rzeczywiście nachalne. Ile razy nie powtarzałby sobie, że nie powinien się tak na wszystkim skupiać, każda najdrobniejsza rzecz wracałą do niego ze zdwojoną siłą. Przejmował się niemal wszystkim, skupiając się na czarnych scenariuszach. Gdyby tylko George wiedział, jak wiele razy chłopak myślał o tym, że któregoś dnia jego najlepszy przyjaciel go zostawi, zakochując się bez pamięci w Oliverze, z którym mieszkał. Bywały chwile, w których karcił się za coś podobnego, bo przecież Leeds nie był typem osoby, która z taką łatwością rezygnowała z przyjaciół, wymieniając ich na lepsze modele, ale niestety podobne scenariusz kreował się w jego umyśle nadal. Był nawet bliski odcięcia się od chłopaka, byleby tylko później mniej bolało, ale był do niego zbyt przywiązany. Poza chłopakiem z internetu, któremu mógł żalić się na wszystko, miał tylko George’a. Nikt z własnej woli nie wyrzuciłby ze swojego życia kogoś, przy kim czuło się jakąkolwiek przynależność do tego świata. Ludzie potrzebowali innych, niezależnie od tego, co mówili.
-Dobrze mieć cel w życiu. To daje stabilizację i dzięki temu człowiek wie, do czego dąży - stwierdził. Czy on miał jakiś cel? Chciał chociaż raz poczuć się naprawdę szczęśliwy, ale czy to się liczyło? Jego poczucie własnej wartości było dość chwiejne, w zależności od nastroju, w jakim chłopak się znajdował. - No co? Jestem już dorosły. Musisz się przyzwyczaić do tego, że wiem, że uprawiasz seks ze swoim szefem - skomentował, zerkając na niego. Trochę jak w tych wszystkich koreańskich dramach, które czasami oglądał. Były idealne jeśli człowiek chciał sobie znaleźć powód do płaczu lub kiedy chciał ukryć prawdziwy powód łez.
-Może się zakochał - wyszczerzył się do kobiety, lekko szturchając przy tym przyjaciela. Ciekawe, czy jego mama wiedziała, jak bardzo jej syn lubił Olivera. Nie chciał w to wnikać, bo to akurat była sprawa pomiędzy Leedsem, a jego mamą.
Pożegnał się z kobietą, idąc za chłopakiem do jego pokoju. Bogato, to trzeba było przyznać.
-Hm? Czemu od razu coś musiało się stać? Może po prostu chciałem cię odwiedzić? - powiedział, patrząc na niego. No tak, George znał go niemal na wylot. Nic dziwnego, że niezależnie od tego, jak Adi udawał, chłopak zawsze wiedział, że coś jest nie tak. - Obejrzymy coś? Tak po prostu?

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w meczu siatkówki Hurricane Season temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG I killed Laura Palmer SKRYTY Mam słabą głowę Walczę z depresją bezsenność to moja przyjaciółka Boję się tłumów Boję się samotności Uwielbiam lody Rzucam się po łóżku
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

Przyjaciele zawsze byli dla niego ważni i nigdy nie opuściłby ich, niezależnie od tego co się działo. Wiedział o sytuacji Adriana i o tym, że jego brat spowodował wypadek w którym zginął brat jego kolegi ze studiów. I ten sam kolega dokucza mu jakby to była jego wina. Wiele razy powstrzymywał się przed pójściem do tego kolesia, by dobitnie dać mu do zrozumienia, że Adrian jest niewinny i nie ma prawda go tak traktować, ale nie chciał sprawiać przyjacielowi problemów. Jeśli jednak sytuacja będzie trwałą nadal to nic go nie powstrzyma, bo Hoffman był dobrym człowiekiem i nawet muchy by nie skrzywdził, więc jeśli ten koleś chce kogoś obwiniać to właśnie jego brata, a od Adiego powinien się odczepić.
— Prawda? Ale powinien też czasem pomyśleć o sobie. Za często myśli o tym, co inni sobie o nim pomyślą, jeśli zobaczą nas razem, a to przecież nic takiego… — mruknął, wzdychając cicho. Nie rozumiał czemu ludzie mieliby gorzej go traktować, bo nie spotyka się z kobietą. Jego rodzice liczyli na małżeństwo i dzieci, ale to nie znaczy, że musiał robić wszystko co mu kazali, bo to jego życie. Nikt nie mógł za kogoś decydować do kogo ma czuć silniejsze uczucia. — Ale nie musisz tego mówić na głos! Co jeśli ktoś nas usłyszy? — pisnął, przykładając palec do ust, żeby go uciszyć. W ogóle jak to brzmiało. Uprawiał seks ze swoim szefem. To takie perwersyjne i podniecające, ale w większości przypadków bardzo nieodpowiednie. Gdyby pracował gdzieś indziej, każdy by go oskarżał, że próbuje w ten sposób awansować, a w tym przypadku tak naprawdę niewiele mógł osiągnąć. Bo po gosposi chyba jedyne co by go czekało to pozycja jego utrzymanka, a tym nie chciał być. Przecież nigdy nie zależało mu na jego pieniądzach i tak naprawdę miał je gdzieś.
Rzucił Adiemu piorunujące spojrzenie po jego słowach. Oby tylko matka nie zaczęła go wypytywać o to w kim tak bardzo się zakochał, że trudno mu jest skupić się na swojej pracy. Ona nie mogła się niczego domyślać, bo nigdzie nie wychodził na całe dnie, więc randki nie wchodziły w grę. Jedyne co mógł robić to przemykać się po cichu przez korytarz, żeby dostać się do pokoju Olivera, a potem zachowywać się bardzo cicho, żeby nie przyciągnęły jej dziwne dźwięki i jęki. Ale na to by nie wpadła, więc byli bezpieczni.
— George? — rzuciła kobieta, zerkając na swojego syna. No cholera, musiała się zainteresować. Pokręcił jedynie szybko głową i uciekł razem z Adim do swojego pokoju, szturchając go po drodze łokciem w bok. Jeśli teraz nie będzie mógł spotkać się z Oliverem to chyba go udusi.
— Odwiedzić? — zapytał, podejrzliwie unosząc brew do góry. Mógł próbować, ale go nie oszuka. Widział to w jego oczach. Coś go trapi, ale nie chce się jeszcze przyznać, dlatego nie zamierzał naciskać. Znał swojego przyjaciela i wiedział, że powie mu jak będzie gotowy. Od tego go miał. — Pewnie. Wybierz na co masz ochotę. — powiedział, podając mu pilota , a sam zajął się ułożeniem poduszek tak, żeby mogli się wygodnie oprzeć.

Adrian Hoffman
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
177

Post

-Wiesz… poniekąd go rozumiem. Znaczy, że myśli o tym co myślą inni. Sam staram się walczyć z takim podejściem, ale to trudne. Mam świadomość, że ludzie mnie oceniają, głównie przez pryzmat mojego brata jak i mojej rodziny. To w niczym nie pomaga. Może… może Oliver ma jakąś traumę czy coś. Pytałeś go o to? - zerknął na przyjaciela. Nie znał się za bardzo na sprawach związkowych, ale chciał być dla niego przydatny. Ufał mu, ale gdzieś w środku obawiał się, że jeśli tylko nie sprosta oczekiwaniom. George go zostawi. Gryzło się to trochę z tym, że własne życie by mu powierzył, ale Adrian był dziwny. Znajdował ciemną stronę zawsze tam, gdzie wkradała się pokaźna ilość szczęścia. Psycholog mówił mu, że powinien skupić się na tym drugim, ale większa część chłopaka obawiała się późniejszego rozczarowania. Zbyt wiele miał go w życiu, aby teraz z taką łatwością się tym nie przejmować.
-Jeśli tylko nie masz w podsłuchu, ani Oliver nie czai się gdzieś w szafie, nikt nie powinien podsłuchiwać. No chyba, że twoja mama, ale ona jest chyba zajęta - uśmiechnął się lekko. Leeds wyglądał tak uroczo, kiedy się peszył. Hoffman był pewien, że pomimo tego, przyjacielowi podobała mu się perspektywa umawiania z kimś takim, jak Jung. Czy Adi będzie miał kiedykolwiek szansę spotkania w swoim życiu kogoś, kto będzie dla niego tak samo ważny, jak on dla niego? Był młody, owszem, ale każdy człowiek potrzebował bliskości i przynależności do jakiejś społeczności.
Cicho się zaśmiał, kiedy kobieta tak bardzo zainteresowała się zakochaniem swojego syna. To było do przewidzenia; każda matka chciałaby posiadać takie informacje. Zerknął na George’a, który chciał go zabić wzrokiem. Jak dobrze, że było to niemożliwe.
Zaraz jednak w środku zrobiło mu się przykro. Ile by dał, aby mieć tak dobry kontakt z matką, która nim gardziła. Czy wymagał tak wiele? Pewnego zainteresowania i wiedzy, że jest przez nich kochany. Był pewien, że jego dzieciństwo byłoby wtedy zupełnie inne, a on nie zmagałby się z tyloma problemami, które teraz nie pozwalały mu spokojnie w nocy spać.
-Potrzebowałem z kimś spędzić czas. Mam tu tylko ciebie, więc jesteś na mnie skazany - uśmiechnął się blado. George był jedyną osobą w miasteczku, która tak naprawdę się nim przejmowała. Dla reszty mógłby nie istnieć. Bolesne, ale przynajmniej nie oszukiwał siebie, że jest inaczej. - Może być fantastyka? Dawno nie oglądałem Opowieści z Narnii - zaproponował. Zawsze się przy tym odstresowywał, z teraz przyda mu się odrobina zapomnienia.

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w meczu siatkówki Hurricane Season temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG I killed Laura Palmer SKRYTY Mam słabą głowę Walczę z depresją bezsenność to moja przyjaciółka Boję się tłumów Boję się samotności Uwielbiam lody Rzucam się po łóżku
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

— Przykro mi, Adi. Nie podoba mi się, że ludzie tak Cię traktują, a przecież nic nie zrobiłeś. Widać po Tobie, że jesteś inny niż twoja rodzina. Wiesz, że wystarczy mi tylko nazwisko i przejdę się do typka, który Ci dokucza. To nie problem. — rzucił, pocierając delikatnie ramię młodszego chłopaka. Gdyby mógł pewnie kazałby mamie go adoptować, żeby tylko nie miał więcej nic wspólnego z tamtymi osobnikami, którzy nazywali się jego rodziną. — Oliver traumę? Nie… właściwie nic o tym nie wiem, ale nie sądzę. Mogę go zapytać, ale pewnie będzie zły że wpadłem na coś tak głupiego. Z nim trzeba ostrożnie… — westchnął. Relacja z Jungiem była naprawdę trudna i musiał uważać na wszystko co robił. Niby było łatwiej, kiedy siedzieli za zamkniętymi drzwiami i nikt nie mógł ich zobaczyć jak się przytulają czy ze sobą sypiają. Nie przeszkadzało mu to póki mógł być przy Jungu, a ten jako tako obchodził się z nim normalnie. Nie prosił go póki co o okazywanie innych uczuć czy zostania jego chłopakiem, bo domyślał się jaka będzie odpowiedź, ale miło by było obudzić się kiedyś ze świadomością, że śpiący obok Oliver jest dla niego kimś więcej.
— Podsłuch? Oliver nie ukryłby się w mojej szafie, poza tym chyba nie jest taki. Ukrywanie się po kątach nie jest w jego stylu. — stwierdził. Oliver był zbyt pewny siebie i na pewno nie ukrywałby się, żeby dowiedzieć się co o nim mówią. Jego opinię doskonale znał na swój temat co wiele razy mu nawet pokazał, bo obok jego seksownych sesji zdjęciowych nie mógł przejść obojętnie. Sam już nie wiedział czy Oliver robił je specjalnie by się męczył czy po prostu lubił taki koncept.
Dobrze, że jego mama nie poleciała zainteresowana za nimi. Może któregoś dnia mógłby jej powiedzieć co czuje coś do Olivera o ile ten mu pozwoli, bo przecież jego mama nie zrobiłaby niczego co mogłoby ich zranić. Nie był pewny jak zareaguje na relację z synem ich pracodawców, ale pewnie pomyśli o ich szczęściu.
— Daj spokój… lubię twoje towarzystwo. — powiedział po raz kolejny obejmując go ramieniem. Może powinien zabrać go kiedyś na spotkanie z Creedem albo innym przyjacielem? Na pewno by się dogadali i wtedy Adi miałby więcej ludzi z którymi mógłby spokojnie porozmawiać i spędzić czas bez osądzania go. — Pewnie. Włącz Opowieści z Narnii. — zgodził się, czekając aż ten włączy film, a potem ułożyli się wygodnie na łóżku, przykrywając kocem i podsunął im bliżej przekąski. Pozwolił Adrianowi oprzeć się o niego jeśli miał ochotę.

Adrian Hoffman
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
177

Post

-Ale skąd ludzie mają to wiedzieć? Wiesz… łatwiej jest ocenić po rodzinie ogólnie, niż każdego członka osobno. Sam nie wiem, jak mam do nich podchodzić. Wiesz… nawet jeśli gdzieś idę to patrzą za mną, szepcząc. Ten z rodziny morderców. Ten, którego brat wyszedł dzięki kasie - westchnął. Nawet, jeśli niektórzy starali się być dyskretni, szepcząc między sobą, Adrian ich słyszał. Wiedział co myślą i to mu nie pomagało. Czy istniało miejsce na ziemi, do którego mógłby pojechać, by zacząć wszystko od nowa? Czy przeszłość i jego własne pochodzenie chociaż raz nie ciągnęłyby się za nim sprawiając, że nie może być szczęśliwy? Nie pragnął przecież wiele od życia. Potrzebował jedynie akceptacji i poczucia, że przynależy gdzieś całkowicie. Gdyby nie George, do którego zawsze mógł pójść, czułby się w miasteczku jeszcze gorzej. - Daj spokój, nie możesz się rzucać na wszystkich ludzi. Nie chcę, żebyś miał kłopoty - lekko ramionami wzruszył. Narażanie przyjaciela to ostatnie na czym mu zależało. - O traumach się nie mówi. Może ma jakiś uraz, albo się czegoś boi. Kto, jak nie ty George, ma znaleźć odpowiednią drogę do niego - uśmiechnął się. Przynajmniej Leeds miał szczęście. Niby ten cały Oliver był dla niego chłodny, ale przyjacielowi chyba to nie przeszkadzało, skoro lubił spędzać z nim czas. Ludzie bywali trudni, ale sam Hoffman wolałby walczyć z kimś takim, niż z ocenianiem przez rodzinę. Nigdy nie chciał się w niej rodzić.
-Całkiem sporo o nim wiesz - stwierdził. Nie trzeba było innego komentarza, ten mówił wiele. Zazwyczaj wiedziało się o kimś więcej, jeśli ta osoba faktycznie nas interesowała. Czy jeśli George całkiem zwiąże się z Oliverem, Adrian zostanie zupełnie sam? Jak poradzi sobie bez najlepszego przyjaciela, który dawał mu tak wiele? Miał kogoś w internecie, ale to nie było to samo. Tamtego nie mógł przytulić.
Odepchnął od siebie te myśli, zostawiając je na później. Był bowiem pewien, że wrócą, zapewne w nocy.
Uśmiechnął się, kiedy ten objął go ramieniem. Właśnie tego potrzebował. Jakiejkolwiek bliskości.
Włączył film, pozwalając mu lecieć. Oparł głowę o ramię przyjaciela, wpatrując się w ekran.
-Chciałbym mieszkać w takiej krainie. Myślę, że tam nikt nikogo nie ocenia, jeśli ten nie zrobił niczego złego. Niezależnie kim się jest - mruknął. I z pewnością ludzie wiele wybaczali. - Myślisz, że kiedyś o tym zapomną? Albo przestaną traktować mnie jako brata mordercy?

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w meczu siatkówki Hurricane Season temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG I killed Laura Palmer SKRYTY Mam słabą głowę Walczę z depresją bezsenność to moja przyjaciółka Boję się tłumów Boję się samotności Uwielbiam lody Rzucam się po łóżku
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

— Co za bezczelni ludzie. I co z tego, że jesteś z tej rodziny? To nie powinno świadczyć o Tobie, bo ty nie brałeś w tym udziału. Skopałbym im wszystkim tyłki, żeby tylko dali Ci spokój. Jak w ogóle można tak kogoś traktować? Jak chcą się na kimś wyżywać to na twoim bracie. — warknął, krzywiąc się. Sam nie lubił brata Adriana, który zawsze zachowywał się jakby był lepszy od nich. Pewnie dlatego nie bywał zbyt często w jego domu, zapraszając go raczej do siebie albo na miasto. Nie podobała mu się atmosfera w domu Hoffmanów i nie chciał, żeby psuło to im spotkania na których powinni cieszyć się swoim towarzystwem i robić różne fajne rzeczy. Przez ostatnie wydarzenia widywali się raczej w domu, bo nie chciał, żeby Adi czuł się niekomfortowo przez obecność innych ludzi, którzy chamsko się wobec niego zachowywali. — Myślisz, że mnie obchodzą kłopoty, kiedy ty cierpisz? Ktoś powinien coś z tym zrobić. — mruknął. Sobą się nie przejmował. I tak mniej go to zaboli niż Adriana, który chodzi smutny przez ludzi, którym nic nie zrobił. — Staram się, wiesz? Ale nie chcę też na niego naciskać. Na razie chcę, żeby poczuł się dobrze w moim towarzystwie i zrozumiał, że nie pociągają go jedynie kobiety. Mimo wszystko nie chciałbym być jedynie zabawką do seksu, która mu się potem znudzi. — powiedział, wzdychając. Zależało mu na Oliverze, nawet jeśli nie zawsze było kolorowo. Nie spodziewał się od razu historii miłosnej jak z jakiegoś romansu, które często czytała jego mama, ale jeśli dostanie szansę by być oficjalnie z Oliverem zrobi wszystko, żeby go uszczęśliwić. Nie da mu może tego na co liczyli jego rodzice, ale kto myśli o wpływach, kiedy ma się przy sobie ukochaną osobę?
— Znam już go całkiem długo, więc samo wyszło. — odparł. Jung od razu pokazał mu, że jest pewny siebie i nie potrzebuje żadnych gierek. Na początku też uważał go za kogoś z kim normalnie nie chciałby mieć do czynienia. Dopiero podczas ich pobytu nad jeziorem poznał go od innej strony i polubił.
Uśmiechnął się, czując głowę przyjaciela na swoim ramieniu, ale zaraz zrobiło mu się przykro przez to co powiedział. Naprawdę chciał mu jakoś pomóc, ale co on mógł jeden poradzić na taki tłum ludzi?
— Myślę, że w końcu zapomną. Ta sprawa jest wciąż… świeża. Tamta rodzina pewnie wciąż cierpi i ludzie to widzą. Oni też Cię tak traktują? Jakbyś był za to odpowiedzialny? — zapytał, zerkając na przyjaciela i obejmując go mocniej ramieniem.

Adrian Hoffman
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
177

Post

-Naprawdę myślisz, że mogę ich winić? Zresztą czy nie tak działają ludzie? To nazwisko będzie im się źle kojarzyło już zawsze, więc każdy kto je nosi jest automatycznie wrogiem. Nie ma znaczenia, czy ta osoba była w to zamieszana, czy nie. Na bracie? On zawsze był bezkarny i zawsze będzie. Dzięki rodzicom, którzy wyciągną go z każdego bagna - skomentował, cicho wzdychając. Takie właśnie miał szczęście. Nie dość, że urodził się w rodzinie, która go nie akceptowała i tolerowała tylko dlatego, że musiała publicznie udawać, tak na dodatek wszystko, co było z nią związane w sposób mało pochlebny odbijało się właśnie na Adrianie. On się przejmował, on miał uczucia i słabą psychikę. Za to jego brat wiedział, że ujdzie mu wszystko ponieważ miał wsparcie, na które młodszy syn nie mógł liczyć. On był tam tylko po to, aby stanowić kozła ofiarnego. Tak przedstawiało się jego życie, które już raz próbował skończyć. Nawet to marnie mu wyszło, skoro siedział teraz obok przyjaciela, oglądając film. Przynajmniej on jeden był pocieszającym elementem w egzystencji Hoffmana. I chłopak z internetu, którego prawdziwego imienia nie znał i jeszcze nie chciał poznać. Dowie się w dniu, w którym będą mieli okazję spotkać się twarzą w twarz.
-Tylko co takiego możesz zrobić, George? Naprawdę doceniam to, że stajesz w mojej obronie, ale to nie ma sensu. Nie zmienisz ich postrzegania mnie. Pobijesz się z jednym, drugim, ale ciągle będą dziesiątki - wzruszył ramionami. Nie w jego interesie było narażanie przyjaciela. Wystarczy, że jedno życie było zniszczone. Nie było sensu marnować kolejnego i narażać Leedsa na przykrości, których z pewnością by nie uniknął. Adrianowi za bardzo na nim zależało, by do czegoś podobnego dopuścić. Jeśli będzie trzeba, cierpiąc wyjedzie jak najdalej, byleby tylko George był bezpieczny i trzymał się z dala od kłopotów związanych z Adim.
-Myślisz, że jeszcze nie wie? W sensie, no, że nie tylko kobiety mu się podobają. Spaliście ze sobą, więc to chyba o czymś świadczy - stwierdził. Dla niego dziwna sprawa, tak się wypierać. Przecież uczucia były uczuciami niezależnie od płci. Czy to naprawdę zbrodnia kochać kogoś, kto miał taką samą? - Może powinieneś trochę nacisnąć? W sensie, nie jestem w tym dobry, ale wydaje mi się, że jeśli dobitnie mu pokażesz, że ci na nim zależy i że nigdzie się nie wybierasz, to może on poczuje się stabilniej? Nie znam go, ale wydaje się, nie wiem, uparty? - ocenił. Ciężko było mu dokładnie rad udzielać, bo jednak Jung był mu niemal obcy; znał go tyle, co z opowieści przyjaciela. Niemniej widział, że George naprawdę go lubił, więc tym bardziej chciałby, aby mu się udało. Jeśli oczywiście Oliver nie jest dupkiem, który bawi się ludźmi.
-Dla nich to zawsze będzie bolesne. Wydaje mi się, że moja twarz i moje nazwisko zawsze będzie im się kojarzyło z człowiekiem, który odebrał im brata. Ich młodszy syn… wpadłem na niego ostatnio. Nienawidzi mnie, ale czy mam prawo mieć mu to za złe? - powiedział cicho, wpatrując się w ekran. Było mu przykro, oczywiście, że tak. Ale gdzieś w środku wiedział, że tak musiało być. Ktoś musiał oberwać, a skoro nie mogli dopaść starszego, młodszy odkupi winy.

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w meczu siatkówki Hurricane Season temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG I killed Laura Palmer SKRYTY Mam słabą głowę Walczę z depresją bezsenność to moja przyjaciółka Boję się tłumów Boję się samotności Uwielbiam lody Rzucam się po łóżku
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

— Nienawidzę ich. Serio. Nie myślałeś, żeby zmienić uczelnię? Tam nikt by Cię nie znał i nikt by Cię nie oceniał. Nie chcę, żebyś się gdzieś przeprowadził, ale jeśli nie czujesz się tu szczęśliwy… — momentalnie posmutniał, wyobrażając sobie taki scenariusz, ale jeśli jego przyjaciel ma się męczyć w tym cholernym mieście, będąc obwinianym za coś czego nie zrobił? Chyba tak by było dla niego najlepiej.
— Nie wiem. Czasem wydaje mi się, że po prostu ze mną sypia bo nie ma z kim, ale nie myśli o mnie pod kątem związku. Wiecznie tłumaczy się rodzicami, którzy nie zaakceptują go w związku z mężczyzną i brakiem czasu. A przecież robimy już tak wiele, więc niewiele trzeba zmieniać. — westchnął. Dla niego praktycznie zachowywali się jak para, sypiając ze sobą i spędzając ze sobą czas. W tajemnicy co prawda, ale ważna była po prostu bliskość projektanta. — To brzmi dobrze, ale boję się, że się wystraszy i ucieknie. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby wyjechał gdzieś na długo. — powiedział, krzywiąc się nieznacznie. Czemu jego relacja z Oliverem musiała być tak skomplikowana? Nie mógł po prostu go zaakceptować, powiedzieć mu co czuje i tyle? Nie wymagał od razu ślubu i nie wiadomo czego. Chciał po prostu wiedzieć na czym stoi i czy Oliver traktuje go poważnie.
— Nie. Ma do tego prawo, chociaż nie powinien denerwować się na Ciebie. Jesteś najbliżej i to mu ułatwia zadanie, ale powinien zrozumieć, że krzywdzi niewinną osobę, nie wiedząc co dzieje się w jej głowie. Po prostu… Nie wiem już co mam z kolesiem zrobić. Wyjaśniłbym go, ale nie chcę, żebyś miał kłopoty, kochanie. — mruknął, pocierając ramię przyjaciela. Chciał mu jakoś pomóc, ale wiedział, że nie da razy na spokojnie porozmawiać z kolesiem, który dokucza Adiemu. Czemu Ci dobrzy i niewinni zawsze cierpią najbardziej?
Podsunął przyjacielowi talerz z kanapkami, zachęcając go do jedzenia. Był taki chudy i malutki przy nim. Prawie jak Oliver. Aż uśmiechnął się pod nosem na myśl o projektancie, który pewnie teraz ciężko pracował w Miami. Może on mógłby mu coś doradzić?
W którymś momencie telefon Adiego dał o sobie znać i George kątem oka zobaczył, że jego przyjaciel rozmawia z kimś na jakimś czacie i dziwnie się przy tym uśmiecha.
— Mów mi natychmiast z kim tak romansujesz i czemu jeszcze się z nim nie umawiasz. — rzucił, przekręcając się w stronę przyjaciele z zainteresowaniem na twarzy, zupełnie ignorując film.
Spędzili resztę czasu na rozmowie o tajemniczym koledze Adiego, a potem George odwiózł go do domu, żeby sam nie szlajał się po ciemku.

// zt. x2 <3

Adrian Hoffman
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
ODPOWIEDZ