Lokatorzy: Oliver Jung, George Leeds
a
Awatar użytkownika
Rozpieszczony gnojek, który uważa się za lepszego od innych tylko dlatego, że jego rodzina jest kasiasta, a on nic nie musi robić.
27
178

Post

ubranie

Zdarzały się dni, podczas których w domu nie było zarówno ojca, jak i matki, co dawało Oliverowi idealną okazję do zaproszenia grupki ludzi, których mógł określić nawet mianem przyjaciół. Co prawda nie był tego w stu procentach pewien, bo ludzie mieli dziwną tendencję zadawania się z tymi, którym pieniądze nie mieściły się w portfelu, niemniej nie przeszkadzało to Jungowi, aby się z nimi zadawać. Czy miał władzę? Och, z pewnością tak było, zważywszy na to, że dwójka osób była początkującymi projektantami, którzy zapewne liczyli, że z racji relacji wkręcą się do formy czy to ojca Olivera, czy tego w przyszłości. Jaka szkoda, że aktualnie nie szukał nikogo, kto mógłby być chociażby stażystą.
Zanim każdy z nich się zszedł (było może z siedem osób łącznie, bo nie chciał, żeby ktokolwiek rozniósł mu dom, nie mówiąc o zakazanie wchodzenia do jego pracowni, który pewne jednostki łamały), Oliver dał jasne instrukcje swojej służbie w postaci wypłosza, by wszystko przygotował na czas. Przekąski, napoje oraz nakrycie. Ostatecznie nie będą przecież jedli wszystkiego palcami, niczym ludzie pierwotni. Nie zapomniał przy tym o jego ostatnim wybuchu i bezpodstawnych oskarżeniach, które wysnuł w stronę młodego projektanta. O nie, on miał w zanadrzu kilka sztuczek na dzisiejszy wieczór. Tak, by raz na zawsze rozwiały się wątpliwości George’a, że nie ma granicy między nimi. Była przepaść, której nie mógł pokonać i nie chodziło jedynie o finanse, chociaż w dużej mierze to właśnie one były niebywale ważne.
-Nie przejmujcie się, jeśli gdzieś zobaczycie chodzące bezguście. To tylko synalek kobiety, która zajmuje się domem. Nie wiem, jak można cierpieć na tak koszmarne wybrakowanie poczucia smaku - rzucił, kiedy ostatecznie przyszli. Od razu udali się do salonu, gdzie każdy z nich zajął swoje miejsce. Oliver oczywiście na kanapie, na której zaraz obok niego usiadła dziewczyna, która ewidentnie była nim zainteresowana. Biedna, zupełnie nie miała u niego szans. - Słyszałem, że Alice wyjechała z miasta. Zaciążyła? - zerknął na grupkę zebranych, poruszając temat osoby, która niedawno trzymała się razem z nimi.
Kiedy Darren wyjaśniał, że jej matka chciała uniknąć skandalu, gestem nakazał Leedsowi podejść.
-Drinki - machnął na niego zaraz dłonią, by się pospieszył. To będzie zabawne.

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Party Rock Anthem - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Love bomb Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine La la love I don't want a lot for Christmas This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller DON’T STOP ME NOW Novel MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer CHUDERLAK Przypalę nawet wodę Praca w przemyśle modowym Lunatykuje mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Twardo stąpam po ziemi Rozrzutny Kocham gwar miasta Mam słabą głowę ubieram się u znanych projektantów Stołuję się na mieście KOCIARZ PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY PRACOWITY SCHLUDNY SKRYTY MARUDA FAN HORRORÓW W moim łóżku dużo się dzieje IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE TLC toss a coin to your witcher Like a virgin Damnitttttt! Evil spawn! Zaopiekuj się mną Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

#3 + Outfit

Był święcie przekonany, że będzie w tym miejscu jedynie pomagał swojej mamie w niektórych obowiązkach, ale nie przewidział, że ta wkrótce się rozchoruje i wszystko spadnie na jego głowę. Dobrze, że wcześniej nauczyła go gotować i zrobienie obiadu raczej nie stanowiło dla niego problemu. Ze sprzątaniem też sobie radził, a nawet doszkolił się w kwestii zastawy, żeby więcej nie popełnić błędu przy nieodpowiednich kieliszkach do wina jak ostatnio. Wolał nie dokładać Oliverowi kolejnych powodów do drwin, że ktoś tak niedouczony jak on śmie u niego pracować.
— Nie martw się mamo, dam sobie radę. To tylko mała impreza. Pewnie szybko upiją się na tyle mocno, że nie będę im już potrzebny. Ty sobie tutaj leż i odpoczywaj. I zjedz zupę, proszę. — poprawił koc, którym przykrył matkę, żeby nie zmarzła i i wskazał na miskę z gorącą zupą, którą postawił chwilę wcześniej na stoliku nocnym. Przygotował ją według przepisu mamy, więc powinna być dobra. Cmoknął jeszcze kobietę w czoło i wyszedł, zamykając za sobą drzwi. Oby tylko to przeżył.
Już wcześniej wszystko przygotował i pozostało mu jedynie usługiwanie Oliverowi i spółce, która pewnie będzie tak samo chamska jak on. Bogaci przecież tylko w takim towarzystwie się poruszali. Do kuchni szedł praktycznie jak na ścięcie, ale postanowił dać z siebie wszystko i nie dać się sprowokować. Zaciśnie zęby i będzie się grzecznie uśmiechał i potakiwał głową na wszystko co usłyszy, żeby tylko nie narobić sobie kolejnych problemów. Szczególnie nie w momencie, kiedy jego chora mama leżała na górze w łóżku i ostatnie czego potrzebowała to zamartwianie się o swoją pracę, którą straci przez jego wybryki.
Wziął głęboki wdech, kiedy cała ekipa pojawiła się w domu. Osiem osób. No nic, da sobie radę. Kręcił się gdzieś w pobliżu, upewniając się, że wszystko jest tak jak należy i nie ma się do czego przeczepić. Idealnie może nie było, ale przecież i tak to wszystko rozniosą po całym domu, więc aż tak się tym nie przejął. Został przywołany przez Olivera, kiedy wszyscy zajęli miejsca i zaczęli rozmowę.
— Oczywiście. — skinął głową i podał każdemu to na co miał ochotę. Nawet odpuścił sobie naplucie do szklanki Junga. — Potrzebujecie jeszcze czegoś czy mogę się na razie oddalić? — zapytał, splatając palce za plecami uśmiechnął się lekko.

Oliver Jung
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Rozpieszczony gnojek, który uważa się za lepszego od innych tylko dlatego, że jego rodzina jest kasiasta, a on nic nie musi robić.
27
178

Post

Gdyby to zależało od Olivera, pozbyłby się na dzisiajszy dzień tego mało reprezentatywnego chłopaczka, który siedział u niego w domu, niemal jak jakiś darmozjad. Naprawdę sądził, że jego praca jest warta więcej, niż wynajem pokoju w jego domu, nie mówiąc już o prądzie?
Skoro jednak nie było szans, aby go wypędzić, postanowił wykorzystać go do granic możliwości, tym samym pokazując, kto tu rządził. Tak na przyszłość, jeśli jeszcze raz przyszłoby mu do głowy posądzać Junga o cokolwiek, co działo się w jego domu. Ha, on równie dobrze mógł wyrzucić tego chomika, skoro znajdował się pod jego dachem. Prosta logika, której trzeba będzie miniona nauczyć. A jeszcze przy jego znajomych? Okazja wprost idealna.
Zerknął na dziewczynę, która opowiadała o ich wspólnej koleżance. Mówiła tak przesadnie nudnym głosem, że gdyby to od Junga zależało, kazałby się jej po prostu zamknąć. Niestety, jako jedyna miała jakiekolwiek informacje na temat wcześniej wspomnianej Alice, dlatego trzeba było to przecierpieć. Tyle dobrego, że mieli alkohol, bo bez tego byłoby dość ciężko.
Sięgnął po drinka, którego dostał od George’a, uśmiechając się do niego słodko. Och, zdecydowanie zbyt słodko, ale pewnie tamten już do tego przywykł. Następnie lekko przechylił szklankę, wylewając zawartość na podłogę.
-Ojej, jaka niezdara ze mnie. Ale uporasz się z tym szybko, prawda? Ostatecznie mycie czyichś podłóg to sens twojego jestestwa - odpowiedział, robiąc smutną minę. Na pokaz, ironicznie. Nic dziwnego, że reszta zaraz zachichotałą pod nosem. - Żebyście wiedzieli, jakie tańce George potrafi odstawić z mopem. To jedyny partner, a jakim kiedykolwiek wyjdziesz na parkiet, co nie? - prychnął pod nosem. Od razu poczuł się lepiej cisnąc tak po chłopaku. Był mało znaczącą istotą w ludzkim świecie, dlatego nie miał nawet najmniejszych wyrzutów sumienia. Zasłużył sobie w chwili, w której się tu pojawił. Bo czy Oliver nie obiecał mu, że zamieni jego życie w piekło.
-No już, chop, chop. Posprzątaj i przynieś nowy alkohol. Nie będę pił do połowy wylanego - rzucił, rozwalając się bardziej na kanapie, przy okazji obejmując siedzącą obok pannę ramieniem. Niech się trochę pocieszy, że może siedzieć tak blisko niego.

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Party Rock Anthem - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Love bomb Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine La la love I don't want a lot for Christmas This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller DON’T STOP ME NOW Novel MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer CHUDERLAK Przypalę nawet wodę Praca w przemyśle modowym Lunatykuje mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Twardo stąpam po ziemi Rozrzutny Kocham gwar miasta Mam słabą głowę ubieram się u znanych projektantów Stołuję się na mieście KOCIARZ PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY PRACOWITY SCHLUDNY SKRYTY MARUDA FAN HORRORÓW W moim łóżku dużo się dzieje IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE TLC toss a coin to your witcher Like a virgin Damnitttttt! Evil spawn! Zaopiekuj się mną Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

Wszyscy mieli swoje drinki, przekąski na stole, więc co miałby jeszcze mieć do roboty? Dlatego liczył na zgodę, żeby móc się oddalić i zaszyć w kuchni, gdzie będzie czekał jak na szpilkach na kolejne polecenia, których pewnie usłyszy jeszcze wiele tego dnia. Jak Oliver mógłby odmówić sobie tej przyjemności pomiatania nim na pokaz? Dlatego George postanowił odzywać się jak najmniej nieproszony, chociaż na usta cisnęło mu się wiele nieprzyjemnych komentarzy, które wolał zachować na moment kiedy są sami i może sobie na więcej pozwolić.
Jego głowa gwałtownie skierowała się w stronę dźwięku rozlanego napoju i nawet nie był zaskoczony czyja to sprawka Starał się wyglądać jak najbardziej neutralnie, chociaż w myślach zamordował go już na pięć sposobów.
— Tak jest. — skinął głową i ruszył pędem do kuchni, skąd wrócił z ręcznikiem papierowym i mopem. Nawet nie odzywał się na te wszystkie wredne komentarze Olivera, nie chcąc dokładać mu kolejnych powodów do drwin. Szczerze? Już wolałby tańcować z takim mopem niż kimś jego pokroju. Całe to towarzystwo wydawało mu się takie… puste i bezduszne. Każdy siebie warty, więc to pewnie dlatego się ze sobą trzymali. Ale każdy z nich w końcu dojrzeje i zmądrzeje. Przynajmniej miał taką nadzieję, bo on by nie wyobrażał sobie życia takiego jak teraz. Ale póki miało się pieniądze chyba nic innego nie było dla nich ważne, prawda?
Wytarł najpierw mokrą plamę do sucha, a mokre ręczniki od razu wyrzucił do śmietnika w kuchni. Miejsce po rozlanym drinku przejechał mopem, żeby nie zaczęło się kleić i odniósł cały sprzęt do składziku. Przygotował nowy drink dla Olivera, dalej mocno powstrzymując się przed napluciem do niego. Starał się myśleć o chorej mamie, która leżała tam na górze i nie powinna usłyszeć żadnych kłótni na dole za które mogłaby znowu być na niego zła.
— Czy teraz jest w porządku? — zapytał, podając Jungowi nową szklankę, a odbierając tą z rozlanym drinkiem. Zerknął mimowolnie na dziewczynę siedzącą obok, która aż rozpływała się z radości bycia obejmowaną przez Junga. Serio? On nie widział w nim niczego szczególnego, a laska pewnie jakby mogła dałaby mu się przelecieć gdyby tylko poprosił. Aż mu się przykro zrobiło, że ludzie w jego towarzystwie zachowują się w taki sposób.

Oliver Jung
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Rozpieszczony gnojek, który uważa się za lepszego od innych tylko dlatego, że jego rodzina jest kasiasta, a on nic nie musi robić.
27
178

Post

Trzeba przyznać, że Oliver bawił się przednio wykorzystując w taki sposób chłopaka. Zasłużył sobie i teraz musiał odpracować niesłuszne oskarżenie. Zresztą ktoś musiał mu pokazać, że jest znacznie gorszy od reszty osób, która siedziała w tym pomieszczeniu. Hierarchia robiła swoje i Jung niespecjalnie przejmował się faktem, iż zachowywał się jak świnia. Na szacunek trzeba było sobie zapracować, a on przecież nie będzie się w to bawił względem kogoś, kto był niską klasą społeczną.
-Widzicie, jaki posłuszny? Tresura dobrze robi takim osobom. Nie można dopuścić, aby nagle zaczęły myśleć, że mogą sobie pozwalać na wiele - rzucił, przyciskając do siebie pannę, która cieszyła się jak powalona, że ktoś taki jak on w ogóle poświęca jej uwagę. O ile zakład, że jak się bardziej wstawi, będzie go błagała o szybki numerek w którejś z jego wygodnych sypialni.
Patrzył leniwie, jak George idzie do kuchni, zaraz wracając z ręcznikami. Tak, dostarczał im idealnej rozrywki, która była zdecydowanie lepsza, niż słuchanie opowieści niektórych osób tutaj. Pewnie gdyby Jung ich nie potrzebował, w ogóle by się z nimi nie zadawał. Ale kontakty się przydawały i wiedział to każdy, kto chociaż trochę przyszłościowo myślał.
-Patrz, przynajmniej w tym jesteś dobry. Powinieneś się cieszyć, że mieszkam w tak wielkim domu, w którym jest tak dużo podłóg. To niemal, jakbyś wygrał na loterii - rzucił. Irytowało go trochę, że chłopak się nie odzywał, ale nie było mowy aby zrezygnował z sadzenia do niego podobnych komentarzy. Prowokacja? Poniekąd.
Dziewczyna obok niego zachichotała niczym słodka idiotka, a jego kolega rzucił jakąś obelgą do syna gosposi. Używanie jak cholera. Trzeba było korzystać wiedząc, że chłopak był tak słaby psychicznie.
-Nic co robisz, nie jest w porządku, ale ujdzie - odpowiedział odbierając alkohol, którego nawet się nie napił. Podał go pannie obok, samemu wstając, aby zrobić sobie coś lepszego. Ot, zabezpieczenie, bo kto wie, czy tamten czegoś tam nie dorzucił. Jak już ktoś ma się pochorować, to nie on. - No już idź stąd. Niszczysz nam atmosferę - warknął do niego, nalewając whisky. Niech pójdzie. Co innego, że za dwie minuty Oliver i tak miał zamiar go zawołać. Ostatecznie miał pokazać, że ten jest na każde jego zawołanie.

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Party Rock Anthem - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Love bomb Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine La la love I don't want a lot for Christmas This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller DON’T STOP ME NOW Novel MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer CHUDERLAK Przypalę nawet wodę Praca w przemyśle modowym Lunatykuje mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Twardo stąpam po ziemi Rozrzutny Kocham gwar miasta Mam słabą głowę ubieram się u znanych projektantów Stołuję się na mieście KOCIARZ PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY PRACOWITY SCHLUDNY SKRYTY MARUDA FAN HORRORÓW W moim łóżku dużo się dzieje IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE TLC toss a coin to your witcher Like a virgin Damnitttttt! Evil spawn! Zaopiekuj się mną Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

Tresura. On serio uważał, że ludzie potrzebują tresury? Mógł mieć go za gorszego, ale nie musiał traktować go jak psa. I tak robił wszystko na zawołanie, żeby nie narobić sobie problemów ani mamie, która odpoczywała na górze i powinna odpoczywać. Normalnie pewnie by zaprotestował i dał mu doz rozumienia, że nie jest jego psem i ma go traktować normalnie, ale w tych warunkach starał się milczeć. W końcu każde jego słowo mogło wpłynąć na zachowanie Olivera, który pewnie tylko czekał na pretekst, żeby jeszcze bardziej mu dopiec, ale George nie zamierzał mu go dawać. Będzie grzecznie wykonywał zadania i milczał, odzywając się półsłówkami albo tak kulturalnie jak się dało. Trudne, bo ostatnio przecież wybuchł z powodu chomika, ale da radę. Miał motywację, która pomagała mu nie wybuchnąć wściekłością na Olivera za jego zachowanie. Przynajmniej w myślach mógł go zamordować na milion sposobów i nikt mu tego nie zabroni.
Skinął głową, uśmiechając się uprzejmie, chociaż można było zauważyć jak bardzo sztuczny to był uśmiech. Nie będzie przecież protestował. Niech myśli, że George jest bardzo zadowolony z tego ile miał do roboty w tak dużym domu. Czasem było mu to na rękę, bo nie musiał kręcić się wokół Olivera zajmując się sprzątaniem czy czyszczeniem basenu, chociaż to było dla niego najgorszym zadaniem. Raczej nie było opcji, żeby wpadł do wody przez co pewnie umarłby na zawał po zalaniu jego głowy wspomnieniami z tamtego dnia, ale wolał dmuchać na zimne i po prostu uważać. Ale wolał i tak to niż służba u Olivera, który zachowywał się jakby był jakimś królem świata i wszystko mu było wolno.
Nawet nie zwrócił uwagi na teksty, którymi został obrzucony przez znajomych Olivera. Im też nie da tej satysfakcji, że to co powiedzieli mogło go dotknąć.
— Dobrze. — skinął głową i wyszedł do kuchni, żeby tam się chociaż na chwilę zaszyć. Westchnął ciężko, opierając się o jedną z szafek przy oknie. Ciężko było mu to znieść, ale musiał. Musiał wytrzymać za wszelką cenę i nie dać się sprowokować temu bogatemu skrzatowi i jego kumplom w skarpetkach które kosztują pewnie ze dwie jego pensje. Był może biedny i wyglądał przy nich jak jakiś żebrak, ale czuł, że był o wiele bardziej wartościową osobą niż cała ta grupa pustaków razem wzięta.
Dasz radę, George. Zaciśniesz zęby i dotrwasz do końca tego bagna. Dla mamy.

Oliver Jung
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Rozpieszczony gnojek, który uważa się za lepszego od innych tylko dlatego, że jego rodzina jest kasiasta, a on nic nie musi robić.
27
178

Post

Skłamałby, gdyby powiedział, że nie interesowało go to, co aktualnie chłopak myślał na temat całej sytuacji. Ach, niemal zjadała go ciekawość, jak bardzo zabijał w myślach Olivera, któremu w rzeczywistości nic nie mógł zrobić. Nie, jeśli chciał mieć pewność, że zarówno on, jak i jego matka będą mogli tutaj zostać. Już jakiś czas temu Jung zauważył, że najważniejsze dla George’a było szczęście jego rodzicielki, co postanowił wykorzystać. Nie jego wina, że chłopak z miejsca zdradził swój słaby punkt. Bo chociaż do samej kobiety nic nie miał i uważał ją za całkiem miłą (a już z pewnością milszą, niż jego własna matka), tak nie było mowy by kiedykolwiek zaakceptował fakt, że jej synalek mieszkał tutaj z nimi. Nadal nie miał pojęcia, jak do tego doszło, bo zazwyczaj gosposia mieszkała u nich sama, ale najwidoczniej matka postanowiła zrobić z siebie kogoś pseudo miłego i pokazać światu, że może przygarnąć pod dach dwie osoby ze służby. Niemal, jakby tego potrzebowała do chwalenia się przed koleżankami. Szkoda, że nie wzięła w tym wszystkim pod uwagę zdania syna, który jawnie by się sprzeciwił. To nie był przytułek. A to, że było tu mnóstwo sypialni? To nie znaczyło, że mógł w nich spać byle kto.
Bawiło go wewnętrznie, jak również i na zewnątrz, że George tak bardzo powstrzymuje się przed powiedzeniem tego, co cisnęło mu się na usta. Może gdyby tak sprowokował go bardziej, ten wyrzuciłby z siebie wszystko, co leży mu na sercu, a Jung miałby pretekst, by się go ostatecznie pozbyć. Miał świadków, którzy by za niego poręczyli. Czegoś takiego matka nie mogłaby zbagatelizować. Tym bardziej, jeśli wzięłoby się pod uwagę reputację. Plan idealny. Teraz tylko zmusić chłopaka do jakiejkolwiek interakcji.
-Ej, służba! A gdzie jedzenie? - rzucił, zaledwie dwie minuty po tym, jak tamten opuścił pomieszczenie. I tak łaskawie dał mu więcej czasu, niż początkowo zakładał. Ten powinien być mu wdzięczny za taką wspaniałomyślność. - No już, nie ociągaj się! Moi goście nie mogą siedzieć głodni! - warknął, kiedy ten się guzdrał. No nie, jeszcze trzeba go popędzać. Jak można było być tak wolnym? Wcześniej zakładał, że służba to raczej chodziła jak w zegarku. Najwidoczniej tu miał do czynienia z osobnikiem wyjątkowo opornym.
Do czasu. Tak przynajmniej zakładał plan Olivera.

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Party Rock Anthem - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Love bomb Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine La la love I don't want a lot for Christmas This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller DON’T STOP ME NOW Novel MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer CHUDERLAK Przypalę nawet wodę Praca w przemyśle modowym Lunatykuje mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Twardo stąpam po ziemi Rozrzutny Kocham gwar miasta Mam słabą głowę ubieram się u znanych projektantów Stołuję się na mieście KOCIARZ PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY PRACOWITY SCHLUDNY SKRYTY MARUDA FAN HORRORÓW W moim łóżku dużo się dzieje IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE TLC toss a coin to your witcher Like a virgin Damnitttttt! Evil spawn! Zaopiekuj się mną Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

Co złego musiał zrobić w życiu, że skończył w takim miejscu z Oliverem jako szefem. Może w poprzednim życiu był jakimś chujem i teraz musiał cierpieć, trafiając do czyśćca zwanego domem Jungów. Już serio wolałby pracować w kopalni czy oczyszczalni ścieków, byleby tylko nie żyć ze wcieleniem zła pod jednym dachem. Może powinien mamie zasugerować, że ten jest opętany i wezwie księdza na egzorcyzmy? No przecież jakby świat się dowiedział, że ktoś taki chodzi po świecie zaraz Watykan by się nim zainteresował i może by go zabrali?
Zdążył upić jedynie łyk wody, kiedy do jego uszu dobiegł krzyk Olivera. Dobrze, że ten nie przygotował sobie na ten dzień dzwoneczek jak Ci wszyscy bogacze w filmach, którym wzywali służbę. Spojrzał jeszcze szybko w górę, prosząc o siłę na resztę dnia i ruszył żwawo do salonu, łapiąc po drodze jeden z talerzy na którym znajdowały się wybrane przez Olivera przekąski.
— Przepraszam, już zaraz wszystko będzie gotowe. — zapewnił, układając talerz na stole i wrócił po kolejne. Wątpił, żeby wszystko zjedli bo te dziewczyny wyglądały jakby jadły jak wróbelki albo żywiły się jakimiś wacikami z sokiem byle tylko nie przytyć i zmieścić się w najmniejsze rozmiary dostępne w sklepie. Kompletnie nie rozumiał tej mody na szczupłe ciała. Te większe przecież nie były gorsze, a kiedyś nawet były kanonem piękna, a George jako artysta umiał to docenić. Nie mógł jednak liczyć na to samo ze strony Olivera, który był projektantem, a oni właśnie szyli ubrania dla tych chodzących wieszaków zamiast przeciętnych ludzi. Kto niby miał to nosić, skoro pasowało tylko na garstkę społeczeństwa? On pewnie nigdy tego nie zrozumie.
Układając ostatni talerz rzucił jeszcze szybkie spojrzenie na stół. Chyba niczego nie zapomniał. Miał przecież dokładną listę z której wykreślał to co już miał przygotowane, więc nie było mowy o pomyłce, ale Oliver jak to Oliver na pewno znajdzie coś do czego będzie mógł się przyczepić.
— To już wszystko. Mogę w czymś jeszcze służyć? — zapytał, uśmiechając się sztucznie do Junga. Chciał służącego to miał. Może następnym razem powinien ubrać się bardziej elegancko i robić wszystko w idealnie białych rękawiczkach? Tylko czy to rozwścieczyłoby Junga czy raczej zadowoliło, że dopasował się do swojej roli?

Oliver Jung
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Rozpieszczony gnojek, który uważa się za lepszego od innych tylko dlatego, że jego rodzina jest kasiasta, a on nic nie musi robić.
27
178

Post

Oliver nie widział w swoim zachowaniu niczego złego. Ot, pokazywał jedynie osobie niżej w hierarchii społeczeństwa, gdzie było jej miejsce. George powinien być mu wdzięczny za podobne lekcje, bo nigdy nie wiadomo, kiedy będzie musiał iść do innej rodziny, która będzie znacznie gorsza od Junga. Mimo wszystko on nie zachowywał jakichś staroświeckich standardów, a wiedział, że w pewnych kręgach podobne zasady nadal prosperowały. Poprawne nakrycie do stołu, umiejętność nalewania herbaty i tym podobne. Młody projektant stawiał raczej na nowoczesność, przynajmniej pod pewnymi względami. Całe szczęście, że jego rodzice popierali to samo i nie trzymali się pewnych tradycji. Chociaż wtedy przynajmniej Leeds siedziałby gdzie indziej i mieszkał w jakiejś stodole, zamiast znajdować się pod tym samym dachem, co on.
-Grzeczny. Kto wie, może w nagrodę pozwolę ci zjeść to, czego my nie będziemy chcieli - uśmiechnął się do niego uroczo. Za uroczo, ale George z pewnością już zdążył się do tego wszystkiego przyzwyczaić. Siedział w tym domu już jakiś czas (dla samego Olivera zdecydowanie za długo, dlatego nadal pracował nad sposobem, aby go stąd wykurzyć) i poznał zachowania swojego pana. Szkoda, że nie potrafił się jeszcze do pewnych rzeczy stosować.
-Posprzątaj po nas. Nie będziemy jedli w otoczeniu pustych butelek i szklanek - machnął ręką, wskazując na pozostawione wszędzie rzeczy. Wcale nie specjalnie powiedział swoim gościom, że mogła odkładać wszystko gdzie tylko chcą. Wcale nie zależało mu na tym, aby dzisiaj upokorzyć chłopaka jak tylko się dało. I pewnie mu się to udało, biorąc pod uwagę fakt, jak patrzyły na niego dziewczyny. Idealnie. Niech wie, że na kogoś z tych sfer nie miał najmniejszych szans. Co, jak co, ale plebs powinien trzymać się z plebsem, nie niszcząc arystokracji. - A jak skończysz, idź sobie. Chcemy zjeść w czystej atmosferze - rzucił jeszcze, dając reszcie znać, że mogą siadać. Oczywiście czekali, aż tamten sobie pójdzie, patrząc na niego z niesmakiem.
Jung prychnął cicho pod nosem na to wszystko. Nie dość, że George był żałosny, to jeszcze towarzystwo robiło wszystko to, czego Olek od nich oczekiwał. Idealnie.

George Leeds
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Party Rock Anthem - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Love bomb Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine La la love I don't want a lot for Christmas This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller DON’T STOP ME NOW Novel MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer CHUDERLAK Przypalę nawet wodę Praca w przemyśle modowym Lunatykuje mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Twardo stąpam po ziemi Rozrzutny Kocham gwar miasta Mam słabą głowę ubieram się u znanych projektantów Stołuję się na mieście KOCIARZ PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY PRACOWITY SCHLUDNY SKRYTY MARUDA FAN HORRORÓW W moim łóżku dużo się dzieje IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE TLC toss a coin to your witcher Like a virgin Damnitttttt! Evil spawn! Zaopiekuj się mną Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Właściciel chomika imieniem Minmin i miłośnik wielorybów, bojący się wody po starciu z rekinem. Pracuje z mamą w domu Jungów i kocha ich syna z którym jest w potajemnym związku. Po cichu ma nadzieję, że rodzice Olivera zaakceptują ich związek.
Jeśli lubisz ogórki - nie możemy się przyjaźnić.
25
185

Post

Zacisnął mocno zęby, że aż zabolała go szczęka. Nie potrzebował litowania się nad nim i oddawania mu resztek ze stołu, bo pan i ekipa nie będą chcieli czegoś zjeść. Może normalnie nie miałby nic przeciwko resztkom gdyby zaproponował mu je ktoś milszy, ale po tych słowach chyba wolałby głodować. Ale nie wyrzuci tego co zostanie. Zapakuje i zaniesie jakimś bezdomnym, którzy nie mogli liczyć na więcej niż zepsute jedzenie wyjęte ze śmietników. George nie da Oliverowi tej satysfakcji zjadania po nim.
— Tak, oczywiście… — rzucił cicho i zabrał się za sprzątanie butelek i szklanek. Czy bogaci nie powinni zachowywać się jakoś… bardziej dostojnie? Elegancko? A Ci robili taki burdel, zostawiając po sobie śmierci praktycznie gdzie się dało. No kto wyrzuca serwetkę do doniczki? Wolał nie myśleć co znajdzie w jednym z wazonów, ale na razie nie zamierzał w nich grzebać. Rozumiał wszystko, ale jak można robić taki syf w domu przyjaciela? Aż tak bardzo chcieli zrobić mu na złość? Miło, ale nawet to go nie sprowokuje do potyczki z Jungiem. Miał inny pomysł, ale to później. Starał się jak najszybciej i najsprawniej wynieść wszystko co nie powinno się teraz znajdować w salonie, a co mogłoby zaburzyć jakiś idealny obraz Olivera, nie zwracając uwagi na nienawistne spojrzenia przyjaciół chłopaka. Jako służący nie miał raczej szans na dobrą opinię niezależnie od tego co robił. Ale czy się przejmował? Ani trochę.
Wyniósł ostatnią partię naczyń i wstawił je do zmywarki, opierając się ponownie o blat. Jakoś dawał radę. Jeszcze trochę i będzie wolny. Na szczęście nim się spostrzegł mógł posprzątać po znajomych Junga, którzy w końcu sobie poszli. Przygotował kolejną porcję zupy dla mamy i poszedł sprawdzić jak kobieta się czuje. Niby lepiej, ale poprosił ją, żeby odpuściła sobie zajmowanie się rano śniadaniem. On da radę wszystko przygotować, a potem zobaczą czy będzie na siłach. Pozwolił jej spać dalej, a sam wrócił do swojego pokoju, gdzie w przypływie natchnienia namalował karykaturę Junga i zostawił mu ją na łóżku pod jego chwilową nieobecność.

//zt. x2 <3

Oliver Jung
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Call my name Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Falling In Love Największy śmieszek 2020 I don't want a lot for Christmas I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV INFLUENCER I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK SPICE IT UP PHONE ADDICTED I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TUBYLEC lubię upały Mieszkam u kogoś Lubię zapach męskich perfum Boje się wody Oszczędny Jestem numerologiczną trójką HOROSKOP CHIŃSKI: BAWÓŁ KLASA ŚREDNIA JESTEM ZAKOCHANY/A RAK nigdy nie studiowałem/am MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY LATEM Wychowała mnie matka Mam łaskotki IT WAS AN ACCIDENT! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME SMERF PRACUŚ Maybe you're my boss, but fuck you toss a coin to your witcher Like a virgin Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
kiitty#9373
ODPOWIEDZ